Ronald Koeman

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Örülünk a menesztésének?

a. Igen
43
80%
b. Nem
3
6%
c. a
8
15%
 
Szavazatok száma: 54
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2165
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2020.11.02. 22:24:17

Samper írta:
2020.11.02. 10:25:44
Tudnia kell, hogy nem lesz sokáig a Barca edzője. Ezért fütyülhetne sok "követelményre" a mogulokkal kapcsolarban és csak a fiatalok sikeres felhozására koncentrálhatna. Azzal tehetné magát emlékezetessé, hogy ő csinált intézményt Pedriből, Fatiból, Araujoból, Destből és talán még Trincaoból, Konradból, Moribaból, Ramos Mingoból is.
Szerintem nem tudta, hogy mit vállal, mennyire nagyok itt a bajok. Lehet amit elmondtak neki, az csak a jéghegy csúcsa volt, és amit ígértek, pl pár játékos az se jött össze. Eddig amúgy nem végez rossz munkát, bár hozzá kell tenni, a keret se, olyan gyenge mint amit előzőekben játszottak.
Nagy vesztenivalója nem igazán van, ebbe a csapatba az előző két edző bicskája is beletört, ha meg összehoz valami nagyot az jó ajánlólevél lehet számára.

A BL-ben jól állunk, a Juve legyőzése nagyon kellett, szerintem innen már továbbmegyünk, a Fradi meglesz, Kijev is az egyik meccsen legalább és akkor meg is van a szükséges pont.
Bajnokságban se látok egyenlőre gondot, max hátvédposzton vannak problémák, de azt már télen lehet korrigálni.
Lassan jövünk kifelé a gödörből.
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3229
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2020.11.02. 13:25:20

Samper írta:
2020.11.02. 10:25:44
Tudnia kell, hogy nem lesz sokáig a Barca edzője. Ezért fütyülhetne sok "követelményre" a mogulokkal kapcsolarban és csak a fiatalok sikeres felhozására koncentrálhatna. Azzal tehetné magát emlékezetessé, hogy ő csinált intézményt Pedriből, Fatiból, Araujoból, Destből és talán még Trincaoból, Konradból, Moribaból, Ramos Mingoból is.
Tudta ő nagyon jól, hogy mit vállal....nyilván Barto lemondásával nem számolt, de reálisan egy szezonra nézett ez ki....világot megváltó csoda vagy nagy lebőgés kivételével.
Persze egy új vezetőség még télen elvitethet vele néhány "balhét"....szent tehenek kirakása akikkel épp Barto hosszabbított....aztán az új vezetőség nyártól tiszta lappal indíthat
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2020.11.02. 10:25:44

Tudnia kell, hogy nem lesz sokáig a Barca edzője. Ezért fütyülhetne sok "követelményre" a mogulokkal kapcsolarban és csak a fiatalok sikeres felhozására koncentrálhatna. Azzal tehetné magát emlékezetessé, hogy ő csinált intézményt Pedriből, Fatiból, Araujoból, Destből és talán még Trincaoból, Konradból, Moribaból, Ramos Mingoból is.
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3186
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2020.11.02. 10:01:53

Léfe írta:
2020.11.01. 17:15:01
Azért nem mindenért Koeman a hibás. Egy csapatot minden évben legalább 2 játékossal frissiteni kell. Minőségiekkel, legyen verseny és hajtás. Ez elmaradt
Érkezett Dest és Pjanic,és ugyan úgy a többször megbukott Roberto-Busi páros játszik. De mondhatnám azt is,hogy Griezmann játszik egy totál rossz szezon után inkább,mint Puig. Nem tudom milyen versenyről beszélsz,csak mert mostanra Busi a játék minden elemében kevés,se nem gyors,most már nem is olyan pontos. De azért nyomatja a holland. Griezmannak meg kell 10 helyzet egy gólhoz,annyiból Brait is lő egyet,aki legalább csatár.
Avatar
grgly50
Capitá del Barça
Hozzászólások: 760
Csatlakozott: 2018.02.07. 21:37:09

2020.11.01. 21:53:46

barca0417 írta:
2020.11.01. 12:49:08
Egyelőre sem védeni, sem kritizálni nem akarom.
Nem feltétlen értek egyet mindig a csapat összeállítással, de olyan sose lesz talán. 🙂
Nálam az egyetlen rossz pont az Riqui Puig mellőzese. Meg azért Alena is érdemelne pár percet néha mert nem akkora kutyaütő, mint amilyennek sokan beállítják.
De a lényeg, hogy igazából nem olyan kilátástalan a játék, mint az elmúlt években, de valahogy nem akar össze állni. De ez nagyban a keretösszetétel hiányosságai miatt is van.
Mert nincs védőnk. Pique akkor jó kezdőnek ha minden harmadik meccsén pihen. Lenglet tökéletes 4. számú védő, beugronak jó (lenne).
Araujo ígéretes, de még hiányzik hármójuk mellé egy igazi klasszis, aki felfelé húzza őket is. Ez nem biztos hogy Eric Garcia.
Valamint hiányzik még egy igazi szűrő, nnem mondom hogy Casemiro féle hentes, de egy Yaya Toure féle fizikálisan legyőzhetetlen, de focizni tudó játékos. Aki mellett a Pjanic félék még jobban élnek.
Meg egy gólvágó csatár, aki még kéne mert idén Messi góljai nagyon hiányoznak idén, Griezmann meg..
Szóval Koeman sok mindent hülyén csinál, de nincs könnyű dolga sem.
NINCS KÖNNYŰ DOLGA. Nincs. Senki nem vitatja. Ő ezt akkor is tudta, amikor elvállalta a feladatot. Elvállalta. Nem szakmai kacérkodásból. Jó pénzért. Egy edzőnek a feladatai között a csapat összeállítása, a meccs közbeni cserék tizedrangú dolog. Elsősorban a szakmai, pszichikai, egészséges életmódra való felkészítés segítők bevonásával a fő feladata. Mellette az elkövetkező mérkőzésre való technikai, taktikai elképzelések elemzése, megbeszélése, a fejekbe való beültetése. Az, hogy ez mennyire sikerül, az kimondottan az ő szakmai bizonyítványa, a fizetéséért való megfelelés. Én így látom, gondolom. Én is dolgozom. A rám bízott feladatot a munkáltató elvárása! szerinti minőségben kell elvégezni. Ha ez nem megy. le is út, fel is út.
Léfe
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2005.04.11. 11:41:27
Tartózkodási hely: Siófok

2020.11.01. 17:15:01

Azért nem mindenért Koeman a hibás. Egy csapatot minden évben legalább 2 játékossal frissiteni kell. Minőségiekkel, legyen verseny és hajtás. Ez elmaradt és bár 3 öreg
elhuzott, még maradtak. Sok a fiatal-tehetséges is ,de Messin kivül meghatározó játékos nincsen. A rutinos 24-27 éves átmeneti középcsoport hiányzik. Sokan elsoroljátok, kik a rosszak, de van jobb ? Mármint lényegesen. Gyanitom most nincsen olyan edző aki csodát tenne. Azt be lehet látni, hogy egy uj csapat kiépitése nem egyszerü, gyanitom még sokáig igy fog a csapat müködni, aztán ki tudja mikor már Messi is távozik , ha nem máshová és marad, akkor visszavonul. Igaz, hogy most is Ő az ész de-jelenleg-nagyon visszesett. Alig rug golt, sokat kihagy - és Szetien nyilatkozata biztosan ül. Rengeteg labdát elszor, sok csele nem ül, beleviszi a védők tömegébe a labdát. Ez a bajnokság eluszott, a BL ??? És nincsen pénzünk sem. Azt a sok gólhelyzetet mégsem Koeman hagyja ki. Ja majdnem kihagytam, a pénz Messi esetében, rosszul Ö is jászhat, de hogy nincsen kedve
azt nem lehet neki sem az vicc.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21052
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2020.11.01. 14:26:29

A meccs utáni nyilatkozatát is kellemetlennek tartom. Hisztizik, hogy őt mindenért kritizálják, minden rossz, amit ő csinál. Igen, egy ekkora klubnál ez a poszt ezzel jár, sőt, még nála sokkal eredményesebb vezetőedzők is kaptak támadásokat. Szakmailag és mentálisan is kevés ő ide. Viszont az látszik, hogy makacs, így szerintem nem magától fog lemondani, az új vezetés feladata lesz, hogy megmutassa neki, merre van az ajtó.
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3186
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2020.11.01. 14:12:07

Nem értem az egész koncepciót amit csinál.

Védelem: Piqué,Lenglet játszik,mert nincs más. Araujo is nyugodtan lehetett volna a francia helyett minden meccsen kezdő eddig,de nem volt. Gondolom ha érkezett volna Garcia,akkor szintén Araujo szívja meg. Roberto mi a tökömnek van a kezdőben?MINEK? Van egy gyors,lendületes fiatalunk,de a padon van, majd becseréljük a bhv helyére. Ok.

Középpálya: Teljesen mindegy hogy milyen felállásban megyünk fel,amíg Busquets az egyik fix ember ott. De most komolyan.

Támadósor: Én úgy voltam vele a nyáron,Messire lehet számítani,HA beosztja/beosztják az erejét. Nem kell mindig kezdeni,se 90 percig a pályán lennie. Eddig pontosan ezt történt,és mivel jönnek a pontvesztések sorban,és elkezdődtek a sérülések is,Messi pont ugyan úgy a pályán lesz mindig. De tegyük fel a kérdést amúgy,mi van ha kivesszük?Az hogy Griezmann kerül a helyére. Azzal meg nagyszerűen járunk,ő is mit keres itt egyáltalán?Kész röhej az egész. :D Messi teljesen fel fog örlődni,lelkileg szerintem most is padlón van,tegnap látszott rajta. Eddig 0 akció gól,ha meg van ígéretes megindulása,a legutolsó csel/passz, vagy maga a lövés rosszul jön ki. Jót tenne neki kis pihenő,vagy valaki aki leül vele beszélni,nem tudom. De ez így borzalmas,Messivel és nélküle is. Ja,és jöhetne Puig,mert rengeteg a kreativitás a pályán :D
Avatar
gránit
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2401
Csatlakozott: 2010.06.12. 08:55:53

2020.11.01. 13:09:00

ktm írta:
2020.11.01. 09:54:22
Annak idejen a Silva, Villa, Joaquin(de volt meg Morientes, Mata, Helguera stb..) vezette Valenciat sikerult a padlora kuldenie egy 10. hellyel(valoszinuleg meg hatrebb vegeztek volna, ha nem rakjak ki aprilisban), tartok tole, hogy valami hasonlo most is sikerulhet neki. =D>
A 12. helyen állunk, úgyhogy jó úton halad efelé. Nekem az a problémám vele, hogy nem tanul, és semmiből nem vonja le a következtetéseket. Messit egy olyan pozícióban erőlteti, amelyben nyolc meccsen egyetlen mezőnygólt nem szerzett. Eközben Puig-ot dacból, csak azért sem veti be, nehogy el kelljen ismernie a tévedését.

Miközben ezeket a tévedéseket ő maga is látja. Lenglet-t sárga lappal lehozta a szünetben, mert ha a pályán hagyja, 100%, hogy kiállítják. Ezt ő is tudta, tudat alatt azért ő is látja a problémákat. Ő sem bízik benne, mégis, minden egyes alkalommal ő kezdett, még akkor is, amikor Araújo egészséges volt. Tipikus fafejű dacember, aki semmi esetre sem akarja nyilvánosan belátni a tévedését, és erőlteti a rossz sémákat, csak hogy ne kelljen beismernie a tévedését.
vg99
Capitá del Barça
Hozzászólások: 539
Csatlakozott: 2019.04.15. 18:07:51

2020.11.01. 13:07:26

barca0417 írta:
2020.11.01. 12:49:08
Egyelőre sem védeni, sem kritizálni nem akarom.
Nem feltétlen értek egyet mindig a csapat összeállítással, de olyan sose lesz talán. 🙂
Nálam az egyetlen rossz pont az Riqui Puig mellőzese. Meg azért Alena is érdemelne pár percet néha mert nem akkora kutyaütő, mint amilyennek sokan beállítják.
De a lényeg, hogy igazából nem olyan kilátástalan a játék, mint az elmúlt években, de valahogy nem akar össze állni. De ez nagyban a keretösszetétel hiányosságai miatt is van.
Mert nincs védőnk. Pique akkor jó kezdőnek ha minden harmadik meccsén pihen. Lenglet tökéletes 4. számú védő, beugronak jó (lenne).
Araujo ígéretes, de még hiányzik hármójuk mellé egy igazi klasszis, aki felfelé húzza őket is. Ez nem biztos hogy Eric Garcia.
Valamint hiányzik még egy igazi szűrő, nnem mondom hogy Casemiro féle hentes, de egy Yaya Toure féle fizikálisan legyőzhetetlen, de focizni tudó játékos. Aki mellett a Pjanic félék még jobban élnek.
Meg egy gólvágó csatár, aki még kéne mert idén Messi góljai nagyon hiányoznak idén, Griezmann meg..
Szóval Koeman sok mindent hülyén csinál, de nincs könnyű dolga sem.
Ezek a hiányposztok igen. Koeman is látta, és mivel kevés pénzünk volt, ezért lett volna félmegoldásként Garcia, Depay stb. De aztán még rájuk sem futotta. Most egyes posztokon sokan vagyunk, máshol kevesen.
Avatar
barca0417
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2006.10.27. 18:06:27
Tartózkodási hely: erre-arra

2020.11.01. 12:49:08

Egyelőre sem védeni, sem kritizálni nem akarom.
Nem feltétlen értek egyet mindig a csapat összeállítással, de olyan sose lesz talán. 🙂
Nálam az egyetlen rossz pont az Riqui Puig mellőzese. Meg azért Alena is érdemelne pár percet néha mert nem akkora kutyaütő, mint amilyennek sokan beállítják.
De a lényeg, hogy igazából nem olyan kilátástalan a játék, mint az elmúlt években, de valahogy nem akar össze állni. De ez nagyban a keretösszetétel hiányosságai miatt is van.
Mert nincs védőnk. Pique akkor jó kezdőnek ha minden harmadik meccsén pihen. Lenglet tökéletes 4. számú védő, beugronak jó (lenne).
Araujo ígéretes, de még hiányzik hármójuk mellé egy igazi klasszis, aki felfelé húzza őket is. Ez nem biztos hogy Eric Garcia.
Valamint hiányzik még egy igazi szűrő, nnem mondom hogy Casemiro féle hentes, de egy Yaya Toure féle fizikálisan legyőzhetetlen, de focizni tudó játékos. Aki mellett a Pjanic félék még jobban élnek.
Meg egy gólvágó csatár, aki még kéne mert idén Messi góljai nagyon hiányoznak idén, Griezmann meg..
Szóval Koeman sok mindent hülyén csinál, de nincs könnyű dolga sem.
Kép
ktm
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 449
Csatlakozott: 2012.05.18. 22:59:24

2020.11.01. 09:54:22

Annak idejen a Silva, Villa, Joaquin(de volt meg Morientes, Mata, Helguera stb..) vezette Valenciat sikerult a padlora kuldenie egy 10. hellyel(valoszinuleg meg hatrebb vegeztek volna, ha nem rakjak ki aprilisban), tartok tole, hogy valami hasonlo most is sikerulhet neki. =D>
Avatar
NovaProspekt
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1912
Csatlakozott: 2019.11.26. 14:17:19

2020.11.01. 09:50:01

Samper írta:
2020.11.01. 09:46:32
Ha ilyen határozott a közönségkedvenc Puiggal, miért habozik Messit, Busit, Piquét, Grizt, SR-t rotálni?
Ezeket az embereket sajnos nem csak rotálni kellene, hanem szép lassan kivezetni őket a kezdőből és a klubból is.
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2020.11.01. 09:46:32

Ha ilyen határozott a közönségkedvenc Puiggal, miért habozik Messit, Busit, Piquét, Grizt, SR-t rotálni?
Atlantis
Capitá del Barça
Hozzászólások: 886
Csatlakozott: 2008.08.29. 13:25:29
Tartózkodási hely: Budapest

2020.11.01. 09:39:47

Az egyetlen hibája szerintem eddig az, hogy nem keresett valami jó pszichológust, vagy mentáltrénert a játékosoknak. A csapat nagy része fejben teljesen meg van zuhanva, és ott kellene rendet tenni.

Bevallom én csak az összefoglaló videókat látom, de abból eléggé az jön le, hogy Messi, Griezmann, Busquets és még páran fejben nagyon nincsenek rendben. Dekoncentráltak, indiszponáltak, görcsösek. Alap passzok elrontása, 10 helyzetből 9 kihagyása... Egyáltalán nem azon a szinten játszanak, mint amin valójában képesek lennének. Ez pedig az edző sara szerintem, mert neki kellene a fejekben rendet tennie, vagy ha nem megy akkor keresni szakembert akinek megy.

Igaz ez akkor is, hogy ha amúgy pár játékosnak (Griezmann, Busquets), alapvetően a csapatba való szakmai létjogosultsága is megkérdőjelezhető, de ez a része csak félig az edző sara, ha az elnökség ezt a pakkot adta a kezébe.


Amúgy az összefoglalókat látva, olvasva nekem edzőként egyelőre nincs vele bajom. A fiataloknak egész sok lehetőséget ad (azért ne felejtsük, hogy a többségük 17-19 éves, akik még élvonalban nem is játszottak... nem lehet azonnal kezdőben játszatni őket folyamatosan), sokat cserél és nem mindig csak a 80. percben. A tegnapi félidőben 3 csere kifejezetten tökös húzás volt, Busit és Griezmannt is simán leültette a padra már, ami elődjeinél lehetetlen volt szinte.

Én nem vártam Koemantól megváltást amikor kinevezték, sőt. Így pedig csalódást sem okozott eddig, sok húzása kifejezetten pozitívan hat. Pique meg Lenglet padra ültetését is annyian kérik, de egy sérült Umtiti és Arujo mellett elég nagy luxus lenne belső védők nélkül játszani, még egy Barcának is :D :D
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21052
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2020.11.01. 09:02:21

Mik azok a jó elképzelések? Hogy továbbra is Messire építjük a támadójátékunkat, akinek már nincs is kedve itt lenni? Hogy Pique, Busi, SR továbbra is kulcsszerepet kapnak? Ha vannak is jó elképzelései, de a gyakorlatba nem tudja átültetni, akkor azzal pont nem megyünk semmire.

Nemcsak ő ludas, hanem a csapat kerékkötői is. De ez Setiénnél is így volt. Utóbbival szemben viszont a holland remek lehetőséget kapott arra, hogy kirakja őket. Nem élt vele. Nemcsak maradtak, hanem továbbra is stabil kezdők.

Ilyen gyenge kezdésünk mikor volt utoljára? Elég is ebből, ezzel az úttal nem megyünk semmire. Váltani kell a lehető leggyorsabban :!:
drobika
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1412
Csatlakozott: 2017.10.12. 11:54:08
Tartózkodási hely: Pécs

2020.11.01. 08:56:36

A Juve elleni reményteljes felállás után nem értettem hogy miért változtatott a csapaton.
Megint ott voltak a kerékkötők.
Rotál? Miért? Nincsenek most egy szinten lévő játékosok azonos posztokon.
Vagy úgy gondolja hogy SR. Dest alternatívája?
Esetleg Busi Pjanicé?
Vagy Pedri miért nem kezdett?
A végjátékban ha felhozunk őt támadót,de az Ötösig akarjuk vinni a labdát mielőtt kapura fogjuk rúgni,az halott elképzelés.
A tegnapi csúcs Fati lehozatala volt.
Nem tudom mi jár ennek az embernek a fejében.
Nehéz is a dolga ez tény. No de van ehhez neki tehetsége???
Nem vagyok biztos benne.
Avatar
Cseri
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1784
Csatlakozott: 2010.11.19. 08:58:48
Tartózkodási hely: Pécs

2020.11.01. 08:47:48

Közepes edző, taktikailag konvergál a 0hoz,mindenhol bukott, már tudjuk azt is, hogy miért! Bartoval együtt Ciao, sok sikert valahol Felcsúton!
„Az egyik oldalon van egy csapat. A másik oldalon is van egy csapat, amiben ott van Lionel Messi. Az úgy egy teljesen más történet. Amikor az emberek különböző csapatokat elemeznek, emlékeztetniük kell magukat arra, hogy ez az egy ember mindent megváltoztat. Vele másképp néz ki egy csapat.”
Avatar
grgly50
Capitá del Barça
Hozzászólások: 760
Csatlakozott: 2018.02.07. 21:37:09

2020.11.01. 08:03:17

visca el barca írta:
2020.11.01. 00:58:20
Nero. írta:
2020.11.01. 00:10:20
Látszik rajta hogy jó edző, jó elképzelésekkel.

Mit csináljon, cserélje be saját magàt és rúgja be a helyzeteket?

BeinSportson mondták hogy az első félidőben végig balhézott a játékosokkal mert nem azt csinálták amit gyakoroltak/megvolt beszélve.

Második félidőben is túlokoskodtak egy-egy szituációt, gondolom ezért volt pipa.

Már most látszik hogy ez a csapat jobb mint Setien/Valverde vagy a 2017es Enrique csapat.
És az igazolások amiket kért sem történtek meg.
Jaja. Valverdevel majdnem megcsinaltuk a veretlen szezont, ezzel a szerencsetlennel meg a 18 pontbol osszekapartunk 8at es oktoberben kiszalltunk a bajnoki cimert vivott versenybol. Ku*va nagy edzo.
Az az ember, aki nem tudja elképzeléseit átültetni a játékosok fejébe, az maximum egy szurkoló, vagy hasonló a sok itt kommentelőkhöz.
Semmi keresnivalója a kispadon!
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2020.11.01. 00:58:20

Nero. írta:
2020.11.01. 00:10:20
Látszik rajta hogy jó edző, jó elképzelésekkel.

Mit csináljon, cserélje be saját magàt és rúgja be a helyzeteket?

BeinSportson mondták hogy az első félidőben végig balhézott a játékosokkal mert nem azt csinálták amit gyakoroltak/megvolt beszélve.

Második félidőben is túlokoskodtak egy-egy szituációt, gondolom ezért volt pipa.

Már most látszik hogy ez a csapat jobb mint Setien/Valverde vagy a 2017es Enrique csapat.
És az igazolások amiket kért sem történtek meg.
Jaja. Valverdevel majdnem megcsinaltuk a veretlen szezont, ezzel a szerencsetlennel meg a 18 pontbol osszekapartunk 8at es oktoberben kiszalltunk a bajnoki cimert vivott versenybol. Ku*va nagy edzo.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3531
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2020.11.01. 00:19:36

Azt nem értem, hogy annyira látszik kik azok akiknek nem megy, akik nem találják a helyük, mégis erőlteti őket.

Meg arra is rájöttem cserélni se tud.Amikor be vannak szorulva és ki kéne mozgatni az ellent miért a leggyorsabb embert kell lehozni és miért hoz egy statikus támadót?

Meg a felállást se mindig értem.SR most annyira nem volt rossz de Dest szerintem gyorsabb is támadóbb is, pontosabb is.

Sokmindent nem értek amit csinál, de azt látom ő se.
Kép
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2020.11.01. 00:10:20

Látszik rajta hogy jó edző, jó elképzelésekkel.

Mit csináljon, cserélje be saját magàt és rúgja be a helyzeteket?

BeinSportson mondták hogy az első félidőben végig balhézott a játékosokkal mert nem azt csinálták amit gyakoroltak/megvolt beszélve.

Második félidőben is túlokoskodtak egy-egy szituációt, gondolom ezért volt pipa.

Már most látszik hogy ez a csapat jobb mint Setien/Valverde vagy a 2017es Enrique csapat.
És az igazolások amiket kért sem történtek meg.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
gránit
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2401
Csatlakozott: 2010.06.12. 08:55:53

2020.11.01. 00:08:55

Messinek az első félidőben legalább három olyan esete is volt, amikor a 16-os előterében szokás szerint elkezdett a tumultusban bukdácsolni. Sajnos már nincs meg a sebessége és a robbanékonysága ahhoz, hogy négy védő között szlalomozzon. Már nem középen kellene játszania. Középen betömörülnek előtte, és elakad a cselezgetésben. A szélről befelé indulva többet tudna 1 vs 1-ezni, nem tömörülne be előtte 4-5-6 ember. A jelenlegi koncepció már jó ideje kerékkötője a támadójátékunknak.

Aztán nem számoltam tovább az eseteket, mert Neto szerencsétlenkedésén legalább tíz percig fetrengtem a földön a röhögéstől. Azért az tényleg elképesztő, hogy a hátsó alakzat képtelen lehozni egy meccset Benny Hill Show-ba illő bohóckodás nélkül. Ezt a védelmet a Bayern ma is irgalmatlanul kitömné.

A második félidőben aztán ugyanez ismétlődött, Messi középen erőltette, az ellenfél betömörült, a cselezgetés során meg előbb-utóbb elakadt a labda valamelyik lábban. Ennek semmi értelme.

Hogy mit lehet tenni betömörülő ellenfél ellen? Például lőni. Ez egyedül Pjanic-nak jutott ma eszébe, de a Juventus ellen is Dembelé átlövéséből született az egyetlen akciógólunk.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára gránit 2020.11.01. 00:10:31-kor.
Avatar
PorSiempre
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 374
Csatlakozott: 2020.10.29. 09:40:15

2020.10.31. 23:46:20

Andris írta:
2020.10.31. 23:39:48
PorSiempre írta:
2020.10.31. 23:33:32
Gondolom ő tehet róla, hogy semmit nem rúgnak be a fácánok....
Nem arról van szó, hogy kb helyzet sincs, hanem arról, hogy semmit nem rúgnak be a támadóink. Semmit az égadta világon.
Amikor az eredmény után kell futni, akkor már hiába van 20 helyzetünk is sokszor. Ezt még a legcsodásabb Guardiola időkből is jól tudjuk.
Eleve nem kellett volna például Pedrinek vagy Destnek a padon ülnie, Griezmannak kezdeni, se Dembelének vagy Fatinak (akik kb mindenkinél gyorsabbak az egész ligában) lejönnie, még akkor is ha nem volt életük meccse.

Nem mondom, hogy nem tart a türelmem, mert bőven igen, nem lehet új bajnok csapatot építeni 1-2 hónap alatt. De ettől még egyértelműen az ő döntéseiben látom a mai pontvesztésünket (is). Mind a meccs előtti, mind a közbeni döntésekben ordas hibák vannak.
Akkor kérdem tőled.

Ki rúgta a gólt?
Dest és Pedri érkezése előtt nem volt elég helyzetünk a vezetéshez?

Hozzateszem Dest és Pedri pihenteteset nem helyeslem, ahogy Grízes kezdeteset sem.
Ab intus enim de corde hominum cogitationes malae procedunt, adulteria, fornicationes, homicidia, furta, avaritiae, nequitiae, dolus, impudicitia, oculus malus, blasphemia, superbia, stultitia. Omnia haec mala ab intus procedunt, et coinquinant hominem.
Avatar
PorSiempre
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 374
Csatlakozott: 2020.10.29. 09:40:15

2020.10.31. 23:43:09

Mondjuk mást nem lehet csinálni egy a saját büntetőterületén táborozó csapat ellen.
Pep korszakban is már szenvedtünk, csak ott helyzetek nélkül az ilyenek ellen.
Elég szomorú, hogy most is az edzőre mutogatnak egyesek, ahelyett, hogy a sok balféket vennék elő.
Koeman is fura kezdőket rak össze, szidom is rendesen.
De azt túlzásnak tartom, hogy az eredménytelen tamadojatekot is az ő nyakába varrják egyesek.
Ab intus enim de corde hominum cogitationes malae procedunt, adulteria, fornicationes, homicidia, furta, avaritiae, nequitiae, dolus, impudicitia, oculus malus, blasphemia, superbia, stultitia. Omnia haec mala ab intus procedunt, et coinquinant hominem.
Válasz küldése
cron