Riqui Puig

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Szerinted:

A szavazás 2021.08.17. 07:55:00-kor befejeződött.

Elmegy kölcsönbe
1
8%
Hasznos cserejátékos lesz
1
8%
Marad a tartalékszerep
8
67%
Alapemberré válik
2
17%
 
Szavazatok száma: 12
Avatar
fanbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2162
Csatlakozott: 2010.05.15. 09:11:15
Tartózkodási hely: Szatmárnémeti

2021.06.11. 13:56:55

Rezisto95 írta:
2021.06.11. 13:20:34
Már bocsi kedves kommentelő, de a hozzászólásom melyik részét nem tartod valósághűnek? Iniesta a 2004-es szezontól kezdve már a világ! legjobb középpályásai között volt számon tartva (17 éve) tehát 19-20 évesen, Xaviról nem is beszélve... 98/99-es szezonban már bajnoksághoz segítette a barcát (18-19 évesen). Tehát még egyszer kérdem kinek emberkedsz hogy én mióta szurkolok a barcának?

Ilyeneket légyszi ne.
davi10
Ez azért nem igaz. Xavi tényleg játszogatott, de sok problémával küzdött, az igazi áttörésig kb. Guardioláig kellett várni mindkettejük esetében. Előtte max annyit tettek le az asztalra, mint mostanáig Pedri, Araujo vagy akár Sergi Roberto. Azért őket messze nem említik a legjobbak között, előbbi kettő fiatal, nagy potenciállal, utóbbi megrekedt, de egy másik rendszerben akár meg is táltosodhat (kevésbé valószínű).

Az biztos, hogy Puig előtt bőven van még idő, bár mostanság több a befutott tini, mindenki másképp éri el a legjobb teljesítményt. Ha technikailag a csúcson is vannak 18-19 éves korukra, mentalitásban és szellemileg sokat kell még fejlődni.
més que un club
dani87
Jugador del Barça
Hozzászólások: 124
Csatlakozott: 2021.05.31. 11:15:35

2021.06.11. 13:53:45

Rezisto95 írta:
2021.06.11. 13:20:34
Már bocsi kedves kommentelő, de a hozzászólásom melyik részét nem tartod valósághűnek? Iniesta a 2004-es szezontól kezdve már a világ! legjobb középpályásai között volt számon tartva (17 éve) tehát 19-20 évesen, Xaviról nem is beszélve... 98/99-es szezonban már bajnoksághoz segítette a barcát (18-19 évesen). Tehát még egyszer kérdem kinek emberkedsz hogy én mióta szurkolok a barcának?

Ilyeneket légyszi ne.
davi10
Xavi abban a szezonban a bajnokságban összesen 17 meccsen lépett pályára.
Iniesta a 2004/2005-ös szezonban bár szinte minden bajnokin pályára lépett, rúgott 2 gólt és adott 3 gólpasszt. Előtte szezonban összesen 489 percet játszott a bajnokságban.
Hát ezek nem támasztják alá a véleményed.
Miért nem nézel utána a dolgoknak? Neten fent van minden, nem túl bonyolult megtalálni...
Rezisto95
Jugador del Barça
Hozzászólások: 107
Csatlakozott: 2020.05.18. 15:59:40

2021.06.11. 13:20:34

Már bocsi kedves kommentelő, de a hozzászólásom melyik részét nem tartod valósághűnek? Iniesta a 2004-es szezontól kezdve már a világ! legjobb középpályásai között volt számon tartva (17 éve) tehát 19-20 évesen, Xaviról nem is beszélve... 98/99-es szezonban már bajnoksághoz segítette a barcát (18-19 évesen). Tehát még egyszer kérdem kinek emberkedsz hogy én mióta szurkolok a barcának?

Ilyeneket légyszi ne.
davi10
Avatar
Olcha
Jugador del Barça
Hozzászólások: 205
Csatlakozott: 2018.06.28. 19:31:15

2021.06.10. 20:09:12

Valamikor valakikről hallottam, hogy egyesek azt mondták, hogy nem lehetnek nagy játékosok a fizikai adottságaikból kifolyólag..
..aztán olyan eredményes és látványos Focit játszottak, hogy csak füstöl. Just sayin'.
Rezisto95 írta:
2021.06.10. 16:23:49
Iniestához meg Xavihoz hasonlítani Puigot na nee. Az említett legendák 18 évesen már oszlopos tagjai voltak a valaha legjobban összeszokott és legösszerakottabb barcának. A mai barca nem mérhető a régihez, ahol a körömpasszos, hirtelen indításos foci volt a módi, ehhez képest ha megnézed a mostanit sokkal defenzívebb, kevesebb ladbabirtoklás, több ütközés, szerelés, több második hullámból kapu elé érkezés jellemzi stb. Puig 20 évvel ezelőtt lehet kihagyhatatlan lett volna, de a modern fociban ilyen középpályás után sehol nem kapkodnak. Csak mert agilisan szaladgál, meg törtet az kevés, mert a számokban ez nem látszik meg és 22 éves lesz lassan. Mikor jön el az ő ideje? 24-26 évesen?
Barca_10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2009.06.27. 15:50:43

2021.06.10. 19:37:40

hatalmas hülyeség, Xavi majdnem eligazolt 2007-ben vagy 2008-ban, Iniesta pedig 2007-ig 12-13.embernek számított. Xavi az említett évben 27, Iniesta 23 volt. Van még egy kevés ideje Puignak, folyamatosan játszania kéne hogy kiderüljön mennyi kraft van benne.
“...I like the idea of a black sun; like a black hole is space, sucking everything into darkness, where we came from and where we’re heading...”
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2021.06.10. 19:30:01

Az említett legendák 18 évesen már oszlopos tagjai voltak a valaha legjobban összeszokott és legösszerakottabb barcának.
Egyrészt közel sem voltak oszlopos tagok, sőt, másrészt amikor ők 18 évesek voltak, nem a legszebb éveit élte a klub. :D
dinnyesz
Jugador del Barça
Hozzászólások: 173
Csatlakozott: 2017.12.26. 17:46:41

2021.06.10. 18:36:33

Te jó isten:D te se régóta vagy barca szurkoló, de ha valamivel nem vagy teljesen tisztában kicsit olvass utána, mielőtt ilyen ostobasagokat írsz.

Sok érv van ellene is meg mellette is, de azt gondolom amikor Setien jatszatta akkor az itt felhozott kritikák többségére abszolút racafolt. Ha egy Partey-t sikerült megennie az Atletico ellen, akkor nincs sok felnivalo. Aki ilyen hozzaallasu és saját nevelés, raadasul borzasztó ügyes, minimum lenne hogy legalább a lehetőséget megkapja.
Rezisto95 írta:
2021.06.10. 16:23:49
Iniestához meg Xavihoz hasonlítani Puigot na nee. Az említett legendák 18 évesen már oszlopos tagjai voltak a valaha legjobban összeszokott és legösszerakottabb barcának. A mai barca nem mérhető a régihez, ahol a körömpasszos, hirtelen indításos foci volt a módi, ehhez képest ha megnézed a mostanit sokkal defenzívebb, kevesebb ladbabirtoklás, több ütközés, szerelés, több második hullámból kapu elé érkezés jellemzi stb. Puig 20 évvel ezelőtt lehet kihagyhatatlan lett volna, de a modern fociban ilyen középpályás után sehol nem kapkodnak. Csak mert agilisan szaladgál, meg törtet az kevés, mert a számokban ez nem látszik meg és 22 éves lesz lassan. Mikor jön el az ő ideje? 24-26 évesen?
Rezisto95
Jugador del Barça
Hozzászólások: 107
Csatlakozott: 2020.05.18. 15:59:40

2021.06.10. 16:23:49

Iniestához meg Xavihoz hasonlítani Puigot na nee. Az említett legendák 18 évesen már oszlopos tagjai voltak a valaha legjobban összeszokott és legösszerakottabb barcának. A mai barca nem mérhető a régihez, ahol a körömpasszos, hirtelen indításos foci volt a módi, ehhez képest ha megnézed a mostanit sokkal defenzívebb, kevesebb ladbabirtoklás, több ütközés, szerelés, több második hullámból kapu elé érkezés jellemzi stb. Puig 20 évvel ezelőtt lehet kihagyhatatlan lett volna, de a modern fociban ilyen középpályás után sehol nem kapkodnak. Csak mert agilisan szaladgál, meg törtet az kevés, mert a számokban ez nem látszik meg és 22 éves lesz lassan. Mikor jön el az ő ideje? 24-26 évesen?
Kalapos
Capitá del Barça
Hozzászólások: 712
Csatlakozott: 2020.12.10. 09:48:11

2021.06.09. 11:14:16

Én annyit tudok hogy neki annyit kéne játszania amennyit csak tud, egy csapatban ahol számítanak rá.
Az ő játékstílusa jelenleg nem trendi, de biztos van edző és csapat aki imádná. És ott felnőhetne.
Ideálisan mi lennénk ez a csapat, a padon Peppel vagy Xavival, de jelenleg Puignak esélye sincs.

Nagy kincs az ember, de ilyen formában nem ér semmit, semmi meglepő abban hogy nem vitték ki.
El kell igazolnia hiába mond bárki bármit neki. Minden játéknappal amit a padon tölt a maximális potenciáljából veszít, sokat.
Már nem 18. Játszania kell. Ha játszik egy neki való csapatban lehet egy kiemelkedő karrierje, ha nem, semmi se lesz belőle, 2-3 év múlva elkerül a getafeba levezetni mint Alena, aztán 30 évesen még megszivat minket egy-két meccsen a camp nouban bosszúból és ennyi.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2021.06.09. 09:56:17

bence0330 írta:
2021.06.08. 21:46:51
davi10 írta:
2021.06.08. 20:13:33
Igen, de van ellenpélda is, hirtelen Braithwaite, Bale ugrik be, akik semmit nem játszanak, mégis kb. végigjátszák az összes válogatott meccset.
Nem tudom mennyire lehet vagy érdemes összehasonlítani az utánpótlást a felnőtt válogatottal, de szerintem ha olyan baromi meggyőző lett volna az U21 edzésein, akkor legalább ott játszott volna (ahogy néztem márciusban behívták, 3 meccs alatt játszott 10 percet).
Vagy volt, és nincs igazam, ezt nem tudjuk meg :D
Jogos, nyilván edző függvénye is, meg azért Wales és még azért Dánia is kevéssé engedheti meg magának a válogatást. Nem tudom elképzelni a forgatókönyvet, ahol fanyalogva elküldik Bale-t :D Braith meg azért sokkal többet játszott a Barcában, mint pl. Puig, dán szemmel stabil cserének lenni egy Barcában (sőt, 4-2-3-1-nél majdhogynem kezdőnek számított) azért más eset talán. Spanyolországban meg van épp elég jó játékos, nem hiszem, hogy rástresszelnek egy ilyen Puig-esetre, van helyettes bőven. :)
Egyértelmű, hogy a játékpercek befolyásolják leginkább. Pedri is valószínűleg az U21-ben lenne, ha mondjuk fele ennyi percet kap.
A maradásában biztos vagyok, a napokban ott volt azon a bizonyos golfkupán és Pep azt tanácsolta, hogy mindenképp maradjon és Laporta is erre biztatta. Az ő felfogását alapul véve szerintem ez 100 %-os további szezont jelent.
Forca Barca!!!!
Avatar
Olcha
Jugador del Barça
Hozzászólások: 205
Csatlakozott: 2018.06.28. 19:31:15

2021.06.09. 09:07:09

vidra írta:
2021.06.09. 00:48:37
Bármeddig elemezhetitek, akkor is egy kiemelkedő tehetség a gyerek. Ezt intuícióval, érzésre meg lehet mondani. Benne van a mozgásában minden, ami egykor a Barca volt.
Ez a lényeg! Megérdemli a több bizalmat/játékpercet ez az üdítő jelenség a középpályán.
Avatar
vidra
Capitá del Barça
Hozzászólások: 726
Csatlakozott: 2018.05.06. 23:33:21

2021.06.09. 00:48:37

Bármeddig elemezhetitek, akkor is egy kiemelkedő tehetség a gyerek. Ezt intuícióval, érzésre meg lehet mondani. Benne van a mozgásában minden, ami egykor a Barca volt.
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6888
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2021.06.08. 21:46:51

davi10 írta:
2021.06.08. 20:13:33
Igen, de van ellenpélda is, hirtelen Braithwaite, Bale ugrik be, akik semmit nem játszanak, mégis kb. végigjátszák az összes válogatott meccset.
Nem tudom mennyire lehet vagy érdemes összehasonlítani az utánpótlást a felnőtt válogatottal, de szerintem ha olyan baromi meggyőző lett volna az U21 edzésein, akkor legalább ott játszott volna (ahogy néztem márciusban behívták, 3 meccs alatt játszott 10 percet).
Vagy volt, és nincs igazam, ezt nem tudjuk meg :D
Jogos, nyilván edző függvénye is, meg azért Wales és még azért Dánia is kevéssé engedheti meg magának a válogatást. Nem tudom elképzelni a forgatókönyvet, ahol fanyalogva elküldik Bale-t :D Braith meg azért sokkal többet játszott a Barcában, mint pl. Puig, dán szemmel stabil cserének lenni egy Barcában (sőt, 4-2-3-1-nél majdhogynem kezdőnek számított) azért más eset talán. Spanyolországban meg van épp elég jó játékos, nem hiszem, hogy rástresszelnek egy ilyen Puig-esetre, van helyettes bőven. :)

Amúgy év végre már a becserélésekor sem volt olyan jó szerintem RP. Szép lassan azért kiesett a játékból, és kicsit elfogyott. Jelen pillanatban szerintem sem lett volna alkalmas egy stabilabb u21-re sem, mivel nem volt elég játék a lábában, és edzőként is elég necces lett volna ezzel kockáztatni... Nem azt akartam megfogalmazni, hogy a gonosz U21 edző miért nem tette be, hanem hogy egy ilyen év után semmiképp nem kellett/lehetett betenni - és ez főleg az ő sara, idén valami Celta-szerű csapatban kellett volna fociznia érte, vagy akár külföldi/hazai félig-meddig topcsapatban, mint Brahim pl. Azért nem véletlen, hogy kevés játékperces emberek nem sűrűn lesznek válogatottak - van annak alapja is bőven. Bale pl. annyival mindenki felett van hazájában, és olyan szupersztár, hogy nem is téma gondolom a kihagyása, Puig viszont csak egy tehetséges fiatal srác, van spanyolországban még ilyen, és még ha monduk kicsit gyengébb is, akkor is észszerűbb választás, mivel játékban van, van erőnléte, önbizalma, nincs kockázat a játszatásában.

Egy szó, mint száz, a jelen edző jelen rendszerébe ő nem illik + még van azért valami emberi ellentétük is. Laporta nagy rajongója, de az sem megoldás, hogy kiadja Koemannak az ukázt, hogy márpediglen játszasd a kölköt. Puignak ezt fel kell tudnia mérni, és eszerint meghozni a megfelelő döntést, hiába nehéz ez az ő Barca-rajongásával - ami most alighanem a kölcsön, vételi opció nélkül. Ha egy erősebb klubba tud menni, ahová illik, akkor oda, ha nem, akkor valami Celta-Villarreal vonalú támadó csapatba talán, nem tudom. Villarreálban Cazorla helyén el tudnám képzelni, és még BL-t is játszhatna.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6590
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2021.06.08. 20:13:33

bence0330 írta:
2021.06.08. 19:50:39
Ezek a beválogatások azért nagyban játékperc függőek, és Puig gyakorlatilag nem játszott egész évben, egy közel 0 perces játékost meg akármilyen jó, nem lehet behívni. Pedri a felnőttválogatottba került, mert rengeteg percet játszott a Barcában, Busi szintén, pedig azért már lennének jobb opciók talán. Szóval amennyire én látom legalábbis, válogatottságot látványosan befolyásolja a játékpercmennyiség, és hogy persze ez melyik klubban történt (egy volt Barcás sikeredző nyilván Busit választja Rodri helyett).
Nagyon jó ellenpélda a hasonló magasságú, súlyú, stílusú Brahim Diaz, ő is egy ügyes miniember, tényleg nagyon hasonlítható Puighoz, még a kora is ugyanaz, de a Reálból sosem lett volna u21-es válogatott, így meg amennyi meccset láttam tőlük (negyeddöntő-elődöntő), kb húzóember volt a mostani u21 válogatottban. A Milannál sem ő volt a sztár, de azért kapott elég percet és bizonyíthatott annyit, hogy elég legyen.
Igen, de van ellenpélda is, hirtelen Braithwaite, Bale ugrik be, akik semmit nem játszanak, mégis kb. végigjátszák az összes válogatott meccset.
Nem tudom mennyire lehet vagy érdemes összehasonlítani az utánpótlást a felnőtt válogatottal, de szerintem ha olyan baromi meggyőző lett volna az U21 edzésein, akkor legalább ott játszott volna (ahogy néztem márciusban behívták, 3 meccs alatt játszott 10 percet).
Vagy volt, és nincs igazam, ezt nem tudjuk meg :D
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6888
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2021.06.08. 19:50:39

davi10 írta:
2021.06.08. 19:24:57
Az a baj, hogy lassan 22 a gyerek, már nem is annyira gyerek. Ennyi idősen azért a többiekre is került már valami izomféle.
Nem hiszem el, hogy nem tudnak mellé rakni egy séfet meg valami gasztroenteorológust meg mittudoménmit. Totál képzetlen vagyok a témában, de nem lennék meglepve, ha valami hormondifi lenne a háttérben, de ez csak eszmefuttatás.

Szurkolok neki, hogy befusson, mert tényleg baromi ügyesnek néz ki, és jó látni, ahogy minden pályáralépésnél úgy vigyorog, ahogy én vigyorognék, ha leigazolna a Barca. Valamennyire tudja ellensúlyozni a hiányosságait a jó értelembe vett agresszióval, de szerintem ez hosszutávon nem lesz elég. Az idő nagyon nem neki dolgozik, és ha jól figyeltem, már az U21-es válogatottba se hívták be.
Alighanem lehetne rá pakolni valamit, de pl a döbbenetes robbanékonyságán esne némi csorba. Fatinál is kiváncsi leszek, mi lesz a "nehezebb verzióval", ő is úgy csusszant be hirtelen irányváltásokkal kis lyukakba, mint egy kígyó, ehhez minél könnyebb valaki, annál jobb.
Az idő valóban nagyon ellene dolgozik. Élmény nézni a játékát, és ahogy írtad, a mosolygása miatt is, nem csak a lefordulásai és ötletes passzai miatt. És élmény az is, mennyire Barca-szívű - szerintem ő klasszikusan az a játékos, akit a pénz a futballban már elfogadható szinttől sosem érdekelne, csak itt játszhasson. De már így is komoly probléma volt a maradásával: nemhogy a spanyol válogatottba nem került be, ahol pedig most nem Iniesták futkároznak, hogy ne legyen rá esélye, de még csak az U21-be sem, ahogy írtad. Ezek a beválogatások azért nagyban játékperc függőek, és Puig gyakorlatilag nem játszott egész évben, egy közel 0 perces játékost meg akármilyen jó, nem lehet behívni. Pedri a felnőttválogatottba került, mert rengeteg percet játszott a Barcában, Busi szintén, pedig azért már lennének jobb opciók talán. Szóval amennyire én látom legalábbis, válogatottságot látványosan befolyásolja a játékpercmennyiség, és hogy persze ez melyik klubban történt (egy volt Barcás sikeredző nyilván Busit választja Rodri helyett).
Nagyon jó ellenpélda a hasonló magasságú, súlyú, stílusú Brahim Diaz, ő is egy ügyes miniember, tényleg nagyon hasonlítható Puighoz, még a kora is ugyanaz, de a Reálból sosem lett volna u21-es válogatott, így meg amennyi meccset láttam tőlük (negyeddöntő-elődöntő), kb húzóember volt a mostani u21 válogatottban. A Milannál sem ő volt a sztár, de azért kapott elég percet és bizonyíthatott annyit, hogy elég legyen.
Szóval Puig már most is sokat veszített, és úgy olvasom, nem fog elmenni megint kölcsönbe. Félek, a több játékperc, amit állítólag RK ígér úgy értendő, kicsit többet, és kicsit több percre cserélik be, meg neadj 'Isten játszhat egész meccset a Copa del Reyben. Még lehet, hogy úgy gondolja, belefér ebből fél év, és arra játszik, hogy majd meglátjuk, lesz-e új edző és új, romantikusabb játékstílus, amiben ő ki tudna tűnni... de azért remélem, hogy inkább elmegy sima kölcsönbe, és ha visszatér, akkor tudását és ügyességét bizonyítva, sok meccsel a lábában teszi majd.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6590
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2021.06.08. 19:24:57

Az a baj, hogy lassan 22 a gyerek, már nem is annyira gyerek. Ennyi idősen azért a többiekre is került már valami izomféle.
Nem hiszem el, hogy nem tudnak mellé rakni egy séfet meg valami gasztroenteorológust meg mittudoménmit. Totál képzetlen vagyok a témában, de nem lennék meglepve, ha valami hormondifi lenne a háttérben, de ez csak eszmefuttatás.

Szurkolok neki, hogy befusson, mert tényleg baromi ügyesnek néz ki, és jó látni, ahogy minden pályáralépésnél úgy vigyorog, ahogy én vigyorognék, ha leigazolna a Barca. Valamennyire tudja ellensúlyozni a hiányosságait a jó értelembe vett agresszióval, de szerintem ez hosszutávon nem lesz elég. Az idő nagyon nem neki dolgozik, és ha jól figyeltem, már az U21-es válogatottba se hívták be.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
westerngom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1527
Csatlakozott: 2007.12.15. 21:33:00
Tartózkodási hely: West Side

2021.06.08. 19:10:14

:lol:

azt a kutya fáját, ezt a "nem bardelona" szint következtetést kifejtenéd bővebben, hogy miből vontad le ilyen egyértelműen.
A jelenlegi Barca ikonok közül kapásból tudok sorolni 5 nevet aki hasonló fizikai kvalitásokkal kezdte pályafutását az első csapatnál. Sőt talán a mai napig nem változott nagy mértékben a testalkatuk, a magasságukról nem is beszélve.
Egyébként azokon a meccseken amikor lehetőséget kapott olyan vehemenciával küzdött mint egy pitbull, arrogáns kullancsként támadott le és sanyargatott mindenkit akinél labda volt.
Ha megnézed a tipikus ütközős, henteselő vkp. poszton nálunk a ropi (negyvenhatésfélkilós) Busiról sem pattogtak az ellenfél játékosai, mégis az egyik legjobb volt egykoron a posztján.
Lehetőséget és bizalmat érdemelne a gyerek, de amíg Koeman pofára dönt addig marad a pad.


Rezisto95 írta:
2021.06.08. 15:08:57
Riqui egyenlőre nem barcelona szint. A fizikális jelenléte a pályán 0, azaz 0, 168 centi és 46 kiló a gyerek. Ennek egy sakktábla mögött a helye nem futballpályán.
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6888
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2021.06.08. 17:09:59

Olcha írta:
2021.06.08. 16:05:31
..bezzeg az égimeszelő izomkolosszus Iniesta..
És Xavi, meg Messi, ahogy pattannak le sorra róluk az emberek... :D

Egyébként nemrég olvastam több helyen is, hogy Koeman több percet akar adni neki, és nem akarják kölcsönbe küldeni. Hát, nem tudom...
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
Olcha
Jugador del Barça
Hozzászólások: 205
Csatlakozott: 2018.06.28. 19:31:15

2021.06.08. 16:05:31

..bezzeg az égimeszelő izomkolosszus Iniesta..
Avatar
Cseri
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1784
Csatlakozott: 2010.11.19. 08:58:48
Tartózkodási hely: Pécs

2021.06.08. 15:33:07

Rezisto95 írta:
2021.06.08. 15:08:57
Riqui egyenlőre nem barcelona szint. A fizikális jelenléte a pályán 0, azaz 0, 168 centi és 46 kiló a gyerek. Ennek egy sakktábla mögött a helye nem futballpályán.
Koeman te vagy az? :) Persze, hiszen a posztján a futballvilág kiemelkedő játékosai mind legalább 185cm-sek és hozzá 100kg-osak voltak. :) Ez nem az NBA topic :)
„Az egyik oldalon van egy csapat. A másik oldalon is van egy csapat, amiben ott van Lionel Messi. Az úgy egy teljesen más történet. Amikor az emberek különböző csapatokat elemeznek, emlékeztetniük kell magukat arra, hogy ez az egy ember mindent megváltoztat. Vele másképp néz ki egy csapat.”
Rezisto95
Jugador del Barça
Hozzászólások: 107
Csatlakozott: 2020.05.18. 15:59:40

2021.06.08. 15:08:57

Riqui egyenlőre nem barcelona szint. A fizikális jelenléte a pályán 0, azaz 0, 168 centi és 46 kiló a gyerek. Ennek egy sakktábla mögött a helye nem futballpályán.
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6888
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2021.06.03. 22:07:54

Akkor ő kuka és jobb esetben kölcsön, ugye?
https://www.barcablaugranes.com/2021/5/ ... ona-report
Imádom, de azért Laporta remélem nem adja ukázba neki ezt is a 4-3-3 mellett... :D Legyen egy fél éve, ha már maradt, ahol ő rajta múlnak a dolgok egy korrekt, általa megszabott keretben.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
vidra
Capitá del Barça
Hozzászólások: 726
Csatlakozott: 2018.05.06. 23:33:21

2021.05.23. 03:40:49

Nekem az FM tudásom alapján úgy tűnik, hogy a half-space-ket futja be és szinte mindig csak támogatja a többieket (Koeman kötöttebb, kevésbé egymás felé rohangálós taktikája mellett erre szükség van). Jó erre a posztra, de szerintem képes lenne Playmaker-i szerepre is: több indításra, beívelésre, stb. Nagyon érzi a labdát és szerintem fejben is ott van a srác.
ablak
Barça C
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2019.02.14. 10:29:37

2021.05.17. 11:22:39

Nekem szimpi a srác, üde színfolt a kihagyott helyzetek után unottan visszasétáló arcok közt. Viszont a baj, hogy hiába mindenki Iniestat es Xavit akar, ezekre a szabadabb poszton lévő tempóváltásra képes irányítókra nem reagálnak a társak. Ebből és tuti a meccshiányból is következően nagyon sokszor helyezkedett lefedett területen vagy egyszerűen rosszul. Az viszont elgondolkodtató, hogy a többiek nem úgy mozognak körülötte, mint általában egy kreatív középpályás körül, bár ennek a bizalmon kívül ezer oka lehet. Mindenesetre szerintem kaphatna gyakrabban esélyt, és simán félidőket!
Avatar
vidra
Capitá del Barça
Hozzászólások: 726
Csatlakozott: 2018.05.06. 23:33:21

2021.05.09. 03:48:29

Elengedném Koeman-t, hogy játszhasson végre.
Válasz küldése