Riqui Puig

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Szerinted:

A szavazás 2021.08.17. 07:55:00-kor befejeződött.

Elmegy kölcsönbe
1
8%
Hasznos cserejátékos lesz
1
8%
Marad a tartalékszerep
8
67%
Alapemberré válik
2
17%
 
Szavazatok száma: 12
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6887
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2022.07.30. 14:35:16

Akárhogy is, ezt nagyon szomorú volt végignézni azután, ahogy indult, Valverdénél friss fuvallat volt, Setiennél meg néha már-már meghatározó, aztán meg szakadék. Remélem legalább egy spanyol középcsapatig visszatornássza magát, mert most iszonyat mélyen van. Lehet, hogy egy ilyen LA-féle csapat jó lenne neki, mert ott csak villogni kéne. Bár most tán még azt sem tud...

Az tuti, hogy sokkal-sokkal többet kellett volna melózni, és munkaetikában a többiek előtte vannak.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6589
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2022.07.30. 14:12:49

soadroli írta:
2022.07.30. 13:32:44
LA Galaxy are ready to offer Riqui Puig a 3 year contract. [Mundo Deportivo]
Na jó azért ennél egy polccal feljebb van.
Jól eltolta a karrierjét a makacsságával. Pedig neki melózni kellett volna, ilyen testalkattal meg főleg. A nála 3 évvel fiatalabb Pedri sokkal elhivatottabbnak néz ki, Ő csak ezen a nyáron fel tudott szedni egy 4 kiló izmot.
Puig meg rollerezik meg a night clubokat látogatja Pique-vel, ha lehet hinni az újságoknak.

#KoemanDidNothingWrong :mrgreen:
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
La Pulga
Atomico
Hozzászólások: 2597
Csatlakozott: 2007.07.28. 11:36:28
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2022.07.30. 13:44:16

Talán ha pár évvel ezelőtt okosabban dönt és elmegy kölcsönbe, akkor lehetne egy spanyol középcsapat meghatározó tagja, de így már csak ilyen Galaxy-k jutnak neki.
Avatar
soadroli
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5143
Csatlakozott: 2008.05.17. 19:50:58

2022.07.30. 13:32:44

LA Galaxy are ready to offer Riqui Puig a 3 year contract. [Mundo Deportivo]
Kép
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2022.07.08. 15:38:06

Szinte 100 %, hogy távozik, Portugália néz ki most a legesélyesebbnek.
Minden bizonnyal Gavié lesz a 6-os, ezzel egy komoly deja vúm van.
Az Iniesta-Xavi 6 és 8, most Gavi-Pedri lesz. Remélem méltóak lesznek ahhoz a varázslatos duóhoz.
Ha csak megközelítik az elődeiket azzal már egy nagyon komoly középpálya lenne biztosítva hosszútávon.
Forca Barca!!!!
Avatar
soadroli
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5143
Csatlakozott: 2008.05.17. 19:50:58

2022.07.05. 13:45:27

Barça want to renew Riqui Puig's contract because they are looking to loan the midfielder out, and his current deal expires in 2023. [Diario Sport]
Kép
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3881
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2022.02.24. 15:17:39

Nem kell reagálni ezekre. Kezelve van minden, csak 0-24-ben nem tud itt lenni senki.
Avatar
westerngom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1527
Csatlakozott: 2007.12.15. 21:33:00
Tartózkodási hely: West Side

2022.02.24. 14:58:34

Rezisto95 írta:
2022.02.24. 14:46:16
Xavi biztosan nem véletlenül mellőzi.


Most miért nem áramlanak a gyűlölködő, alázó kommentek hogy szegény srácot nem hagyják érvényesülni? Koeman legalább az esélyt megadta neki...
Ennyit az egyenlő bánásmódról ami a katalán meg nem katalán edzőket/játékosokat illet. Xavinak minden el van nézve, Koeman meg a nagy szarvasfejű ördög volt.

erre szerintem aludj egyet....
A hangnem, a stílus, pont nem hiányzik a fórumra.
Avatar
fanbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2162
Csatlakozott: 2010.05.15. 09:11:15
Tartózkodási hely: Szatmárnémeti

2022.02.24. 14:54:17

Rezisto95 írta:
2022.02.24. 14:46:16
Xavi biztosan nem véletlenül mellőzi.
Most miért nem áramlanak a gyűlölködő, alázó kommentek hogy szegény srácot nem hagyják érvényesülni? Koeman legalább az esélyt megadta neki...
Ennyit az egyenlő bánásmódról ami a katalán meg nem katalán edzőket/játékosokat illet. Xavinak minden el van nézve, Koeman meg a nagy szarvasfejű ördög volt.
Ha valaki sok hibát követ el, mindenhol kritizálják.
Ha valakit elismernek, annak bíznak a döntéseiben. Ez ilyen egyszerű.

ON: Sajnálom Riqui-t, de ez van. Láttunk már ilyet s fogunk is még látni.
més que un club
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3229
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2022.02.24. 00:30:36

Lehet, hogy nem emlékszem már jól, régen volt, amikor játszott, de mind védekezésben, mind az előre passzok tekintetében voltak hiányosságai. Lendületes labdavezetései voltak, de nem okozott nagy nehézséget az ellenfeleknek elválasztani őt a labdától.
Ügyesen, tetszetősen mozgott, de fejlődnie kellett (volna?). Szintet kellett volna lépnie. Ha ez sikerült volna, szerintem játszana.
Xavi biztosan nem véletlenül mellőzi.
Troym
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2455
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2022.02.23. 21:14:14

Sanama írta:
2022.02.23. 20:54:22

Szerencsétlenül jön ki neki már sokadik éra. Egyedül Setien alatt játszogatott, amikor nem igazán volt más. Felejtős, nagyobb volt a füstje, mint a lángja. Modern focihoz ilyen fizikális képességekkel és védekezéssel nagyon kevés.
16 éves gyerekek hoznak nála szignifikánsan jobb teljesítményt, stabilan. Ne fogjuk már itt a körülményekre.
Nekem is hasonló róla a véleményem. Volt 10-15 jó meccse, azóta meg semmi. Most az már nem lényeges, hogy ez kinek a hibája, bár hozzátenném, hogy más fiatal középpályások mind Koeman, mind Sergi, mind Xavi alatt folyamatosan játszanak. Képességei nem rosszak, de nem is kiemelkedőek. Ha valaki tudja értő szemmel nézni a középpályásokat, az pont Xavi, aki látja őt nap, mint nap és nem használja meccseken.
Amúgy nálam ő olyan kaliber, mint Alena, Rafinha, Jonathan Dos Santos, Jeffren, Tello, stb. Saját nevelés, nem rossz, de nem elég jó sem. Személy szerint én tuti eladnám nyáron 3-5 millióért valami spanyol / olasz középcsapatnak visszavásárlási lehetőséggel, de 95%, hogy nem kell élni az opcióval.
Azt tippelem, hogy a középpálya többi tagja maradni fog és még esetleg szerződtetnek egy vkp-t, így még az idei 300 percnyi játékidő se jut neki következő szezonban.
Ter Stegen - Kounde - Araujo - Christensen - Balde - De Jong - Pedri - Gündogan - Raphinha - Yamal - Lewandowski
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2022.02.23. 20:54:22

Andris írta:
2022.02.18. 16:12:16
Én nem gondolnám, hogy baj van az edzésmunkájával, azt meg tudjuk, hogy a skilljeivel nincs.

Inkább úgy látom, hogy szerencsétlenül jön ki neki eddig a Xavi éra.
Szerencsétlenül jön ki neki már sokadik éra. Egyedül Setien alatt játszogatott, amikor nem igazán volt más. Felejtős, nagyobb volt a füstje, mint a lángja. Modern focihoz ilyen fizikális képességekkel és védekezéssel nagyon kevés.
16 éves gyerekek hoznak nála szignifikánsan jobb teljesítményt, stabilan. Ne fogjuk már itt a körülményekre.
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6589
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2022.02.23. 20:08:59

Egyre több helyen jön szembe velem, hogy szezon végén távozni szeretne és a klub is ezt javasolja neki. Az még nincs leütve, hogy kölcsön vagy végleges, de szerintem a klub jobban járna, ha pénzt látna belőle.
Kb. semmi esélyt nem látok arra, hogy meghatározó játekos legyen már, cserének meg nem fog maradni, és szerintem csereként se nagyon jutna már szóhoz.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2022.02.18. 16:12:16

Én nem gondolnám, hogy baj van az edzésmunkájával, azt meg tudjuk, hogy a skilljeivel nincs.

Inkább úgy látom, hogy szerencsétlenül jön ki neki eddig a Xavi éra. Nem vagyunk olyan jók, hogy agyon rotáljuk magunkat, sőőőőt, viszont kp-ra meg igazából itt van 5 ember, akik mindannyian előrébb vannak nála a sorban. Valszeg joggal, de ez nem Puig hibája, hanem a mi szerencsénk. Pedri, Gavi, Busi, Frenkie, Nico mind egészen kiváló emberek.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6589
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2022.02.18. 15:56:19

Áthozom a Koeman-topicból:
bence0330 írta:
2022.02.18. 12:41:03
bunga írta:
2022.02.18. 11:29:10
Koeman játékospolitikáját talán utólag nem ártana újragondolni: Pedri, Gavi, Nico Xavinál is kedvenc,Puig nála se játszik. Ilyesmire is érdemes odafigyelni.
Puig esetére túl sok szót nem akarok(akartam) fecsérelni, de felülök a provokációnak. Szerintem ez olyan, mintha vennél egy Audit, ami baromi jól megy, de bizonygatod, hogy egy kalap kaki, mert BMW-s vagy, vagy mert szimplán nem szimpi valamiért, és csak néha ülsz bele, megkopik, ráadásul nekimész vele egy villanyoszlopnak, ahonnan még szép nyugisan el tudsz döcögni a szerelőig, miközben jobbról-balról potyognak le az alktarészek, beérsz felnik nélkül 3 kerékkel törött szélvédővel, és az adott pillanat alapján kezdenél el érvelni, hogy mennyire sz@r ez az Audi, és igazolva éreznéd magad... ne hasonlítsuk össze a Koeman által átvett Puigot a mostanival, mert a mostani még rajongói szemel is egy kerek 0, szerintem ő már csak egy átlagnál közelebb szurkolói szerepet van itt betölteni némi zsebpénzért. :D Meg max ha lesz megint covidhullám, akkor beállhat megint, de megint rosszul fog játszani. Xavi próbálta játszatni, de nála már botrányosan rosszul játszott, befagyasztotta teljes joggal. Koeman 1-2-szer próbálta, akkor még nagyon jól játszott, mindenki ajnározta minden médiában, de befagyasztotta. Nem ugyanaz a kettő, illetve a mostani helyzet nem igazolja Koemant. Ettől még lehetett volna Koemannak is igaza, és lehet, hogy Puig hosszabb távon nem tudott volna úgy játszani, mint a beszállásaikor, de ez nem derülhetett ki (és most hozzá sem tenném, hogy ha legalább csereként számított volna rá, márpedig azt a szintet kérdés nélkül megütötte, akkor nem süllyedt volna idáig, és eggyel több értelmes középpályásunk ülne a padon, akit ténylegesen be lehet hozni, ami több variációs lehetőséget hozhatna.)
Tényleg egyre érdekesebb ez a Puig-saga. Én még mindig azt tartom a legelképzelhetőnek, hogy Setien alatt pár meccs után nagyon elhitte magáról, és utána Koeman nem csak a levegőbe beszélt, amikor az edzésmunkáját kritizálta. Az elmúlt években lassan Puig az egyetlen, akiről nem lehet azt hallani, hogy milyen kiemelkedőt nyújt az edzésen, még SR-ről és Umtiti-ről is írtak ilyet. Ez mondjuk mellékes, mindenki döntse el, hogy ezeknek a híreknek mennyire kell igazat adni.

Lehet, hogy Koeman makacsságból nem/sem játszotta, de a kinevezése után max 2 héttel már jöttek a hírek, hogy melósabb kp-t szeretne (amibe amúgy a kikukázott Vidal/Rakitic szerintem beleillett volna), ilyen szempontból nyílt kártyákkal játszott.

Szerintem nincs is sok értelme már Puig-ról diskurálni, ez a hajó elment. 22 éves, most kéne igazán beérnie, de annyira a tinik mögött van, hogy perceket se kap, 7 meccs óta semmit nem játszott. Nem tudom meddig tart a szerződése, de jelenleg semmi nem szól amellett, hogy hosszabbítsunk vele.
Csak azt remélem, hogy Fati-nak van még visszút, Ő is úgy néz ki 2 évet elvesztett a karrierjéből, igaz más okokból.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6887
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2022.01.24. 10:34:02

Kalapos írta:
2022.01.24. 09:56:09
Lehetett volna több, de ez így már...
Az hagyján hogy lehetett volna sokkal több, de nagyon kellett is volna hogy sokkal több legyen. Nagyon sok meccsen hiányzik a hozzá hasonló playmaker a pályáról. Aki meggyorsítja a játékot, aki vállal előrefelé. Mondjuk mostanra ezek el is tűntek belőle.
Az még a szerencsénk, hogy jött Gavi. Ő félig-meddig átvette ezt a szerepet.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2022.01.24. 10:04:52

Én továbbra is azt mondanám, hogy ha kicsit normalizálódik a helyzet, akkor kaphatna esélyt.

Csak sajnos a normalizálódás, ami alatt pl azt értem, hogy gyengébb csapatok ellen újra esélyesnek számítunk, és rotálhatunk, eléggé kimegy az ablakon a Dembelé-Fati kettőssel.
Már én sem tudom, mi lenne a legjobb a srácnak.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Kalapos
Capitá del Barça
Hozzászólások: 712
Csatlakozott: 2020.12.10. 09:48:11

2022.01.24. 09:56:09

Hát neki vége igen, az hogy most se játszik az már egyértelmű.
Sajnos az idő kereke legyőzte.

28 évesen a Murciából eltesz majd nekünk bosszúból egy duplát egyszer és ennyi.

Lehetett volna több, de ez így már.. nincs nyílt konfliktusban az edzővel, de még se játszik mikor kp hiány van, ez így egyértelmű. Eltört a srác.
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6887
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2022.01.24. 00:05:28

Troym írta:
2022.01.23. 23:51:44
Úgy néz ki túlbecsültem mennyi lehetőséget fog kapni. Most már meccsek óta be se melegít, pedig ma Gavi eltiltott volt. Muszáj lenne játszania, így ha van minimális esze kéri a kölcsönadást.
Sajna szerintem már most is késő a kölcsön, de ez már tényleg az utolsó uténi pillanat már legjobb esetben is. Nem fog már lehetőséget kapni, max valami covidhullám esetén. És most a másfél évvel ezelőtti esettel ellentétben teljes joggal. Másfél év alatt kb olyan lett a srác, mint egy autó, ami már párszor nekiment a villanyoszlopnak, alig döcög már, és párméterenként leesik róla valami.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Troym
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2455
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2022.01.23. 23:51:44

Kalapos írta:
2022.01.07. 17:23:22
Troym írta:
2022.01.07. 16:55:54
A legjobb az ő esetében továbbra is az lenne, ha kölcsönben elmenne most fél évre.

Reálisan: Van kb. 18 forduló hátra, max 4-5 kupameccs és néhány nemzetközi. Számolva csak a LaLigával. Ő az 5-6-7. számú kp jelenleg. A Barcában nagyságrendileg még 400-500 perc játékot fog kapni. (sérüléshullám esetén legyen 700) Ha elmenne kölcsönbe bizonyítani Xavinak, akkor fél év összehozhatna 1300-1600 perc játékidőt, ami alatt formába lendülhet és bizonyíthatná, amit sokan vélnek látni benne. Nyilván nem én döntök róla, de szerintem logikusabb neki fél évre kölcsönbe elmenni.
Szerintem egyáltalán nem. Koeman első nyarán el kellett volna mennie, de most feltenné a pontot az i-re hülyeségben ha pont most menne el.
Xavi itt van. FDJ sérült most is. Pedri még mindig. A kis gyerekek nagyon jók és bírják de covid is van és rotáció is. Busi is öreg.
Küzdjön csak, szükség van rá. ?Sanz? vagy ki aki váltotta a kupában tök jó de nem húzhatunk elő továbbra is ilyen B-s arcokat folyamatosan ha gáz van.
Legyen itt a keretben és amikor pályára kerül, akkor szolgáljon rá a perceire, vagy felejtse el örökre Barcelonát.

Ha elmegy, mégha totál abszolút isten is máshol egy kis csapatban, nem lesz esélye se visszakerülni még ilyen szintre se a keretbe, mert aki megkapja a perceit, az nem fogja elparazolni. Gaviék jobbak annál. No time like the present - most vagy soha.
Úgy néz ki túlbecsültem mennyi lehetőséget fog kapni. Most már meccsek óta be se melegít, pedig ma Gavi eltiltott volt. Muszáj lenne játszania, így ha van minimális esze kéri a kölcsönadást.
Ter Stegen - Kounde - Araujo - Christensen - Balde - De Jong - Pedri - Gündogan - Raphinha - Yamal - Lewandowski
Kalapos
Capitá del Barça
Hozzászólások: 712
Csatlakozott: 2020.12.10. 09:48:11

2022.01.07. 17:23:22

Troym írta:
2022.01.07. 16:55:54
A legjobb az ő esetében továbbra is az lenne, ha kölcsönben elmenne most fél évre.

Reálisan: Van kb. 18 forduló hátra, max 4-5 kupameccs és néhány nemzetközi. Számolva csak a LaLigával. Ő az 5-6-7. számú kp jelenleg. A Barcában nagyságrendileg még 400-500 perc játékot fog kapni. (sérüléshullám esetén legyen 700) Ha elmenne kölcsönbe bizonyítani Xavinak, akkor fél év összehozhatna 1300-1600 perc játékidőt, ami alatt formába lendülhet és bizonyíthatná, amit sokan vélnek látni benne. Nyilván nem én döntök róla, de szerintem logikusabb neki fél évre kölcsönbe elmenni.
Szerintem egyáltalán nem. Koeman első nyarán el kellett volna mennie, de most feltenné a pontot az i-re hülyeségben ha pont most menne el.
Xavi itt van. FDJ sérült most is. Pedri még mindig. A kis gyerekek nagyon jók és bírják de covid is van és rotáció is. Busi is öreg.
Küzdjön csak, szükség van rá. ?Sanz? vagy ki aki váltotta a kupában tök jó de nem húzhatunk elő továbbra is ilyen B-s arcokat folyamatosan ha gáz van.
Legyen itt a keretben és amikor pályára kerül, akkor szolgáljon rá a perceire, vagy felejtse el örökre Barcelonát.

Ha elmegy, mégha totál abszolút isten is máshol egy kis csapatban, nem lesz esélye se visszakerülni még ilyen szintre se a keretbe, mert aki megkapja a perceit, az nem fogja elparazolni. Gaviék jobbak annál. No time like the present - most vagy soha.
Troym
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2455
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2022.01.07. 16:55:54

A legjobb az ő esetében továbbra is az lenne, ha kölcsönben elmenne most fél évre.

Reálisan: Van kb. 18 forduló hátra, max 4-5 kupameccs és néhány nemzetközi. Számolva csak a LaLigával. Ő az 5-6-7. számú kp jelenleg. A Barcában nagyságrendileg még 400-500 perc játékot fog kapni. (sérüléshullám esetén legyen 700) Ha elmenne kölcsönbe bizonyítani Xavinak, akkor fél év összehozhatna 1300-1600 perc játékidőt, ami alatt formába lendülhet és bizonyíthatná, amit sokan vélnek látni benne. Nyilván nem én döntök róla, de szerintem logikusabb neki fél évre kölcsönbe elmenni.
Ter Stegen - Kounde - Araujo - Christensen - Balde - De Jong - Pedri - Gündogan - Raphinha - Yamal - Lewandowski
Kalapos
Capitá del Barça
Hozzászólások: 712
Csatlakozott: 2020.12.10. 09:48:11

2022.01.07. 16:41:55

Most télen úgy se lesz kirakva, nyárig lesz ideje fejlődni.

Ha nem fog akkor nyáron lehet verni az asztalt hogy ki legyen rúgva.
Ha fejlődik, lehet gondolkodni hogy mi legyen mert akkor lesz vita tárgya hogy kik a legjobbak akikkel menni kell tovább a KP-n. Jelenleg ez nem ő az tuti, még a Puig kedvelőknek is.

Most konkrétan szükség van rá, és konkrétan semmi értelme elküldeni mert Xavi is ki akarta próbálni. Aktuálisan zajlik a tesztelése és az újrafelépítése.
Ha sikerül jó, hanem, nem és elmegy.

A múltat rágtuk eleget hogy mit hogy kellett volna és stb de a jelenben a lényeg hogy itt van és fejlődnie kell mert piszok nehéz meccseink lesznek és tele vagyunk sérültekkel folyamatosan, szóval tuti fog még pályára lépni, éppen ezért most azt mondani hogy lefőtt heló béna ki kell rúgni és helyére egy B-s rakni, "megmondtam hogy 0 lesz előre" ez nem reális. Majd nyáron.
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8563
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2022.01.07. 14:07:40

szerintem is lefőtt már neki a kávé itt, azok miatt, amit geridoss írt. kritikus 2 évben választotta a padot, totális meccshiány. fizikálisan semmit sem fejlődött, ami ebben a korban luxus, főleg az ő esetében. mentálisan vélhetően gatya, és pechére itt vannak gaviék, akikben minden edző több kraftot érez, gondolom nem véletlenül. például gavi sztem fizikumban jóval erősebb, nagyobb teherbírású, ami figyelembe véve a korkülönbséget, nem túl hízelgő puigra nézve még akkor sem, ha elfogadjuk, hogy riquinek nem ez a profilja. de nem tudok olyan dolgot felhozni puig mellett, amit viszont ő verne rá gavira.

nem teljesen látom jelen körülmények között azokat a reális tényezőket, amik segíthetnek rajta és általuk kihozhatja magából azt, ami talán tényleg ott lakozik benne. habár én szekptikus vagyok abban a tekintetben, hogy ennyire 16 éves kamaszokat idéző fizikummal mire lehet valaki hivatott a fizikális irányba elmenő profi labdarúgásban. és az nem érv, hogy anno Messi, Xavi meg Iniesta, mert ők a magasságukhoz bőven hozzáerősödtek, egyiküket sem fújta el a szél húszas éveik közepén. nem tudom, hogy puig ezt a lépést mikor tenné meg.

na mind1, ne így legyen, mert nekem amúgy szimpi.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21052
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2022.01.07. 14:00:56

hajnesz írta:
2022.01.07. 13:56:19
Teljesen más eset a kettő.
Moribát marasztalták volna, ő elment a sok lóvéért, meg is érdemli.
Puigot az edző nyilvánosan küldte volna kölcsönben, de ő meg nem hallgatott senkire.
A szurkoló pedig nyilván a klub szempontjából néz mindent, és azt akarja kihozni, hogy a játékos hibázott.
Válasz küldése