Pedri

Ki hogy teljesített legutóbb? Ki milyen formát mutat, kik a kedvenceid? Mondd el itt! - Az első csapat játékosai, a La Masia, a vezetőedző és a régmúlt csillagai kapnak itt helyet.
Avatar
Barcaforever
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3973
Csatlakozott: 2004.10.13. 19:17:18
Tartózkodási hely: Barcelona/Budapest

2021.05.02. 23:41:18

csababarca írta:
2021.04.10. 23:09:33
Mehet helyette Moriba innentől kezdve, nekem már elegem van ezekből a típusú játékosokból, akik a kapura még véletlenül se néznek.

Nem tehet róla amúgy, csapágyasra van hajtva valamiért, nem szabadna még ilyen komolyan számolni vele, nem bírja el még.
Mondjuk szerintem nem is fogja soha.
Pont ezért léptem be a topikjába. Várom újra és újra az áttörést, de nem tudom, hogy eljön vagy nem. Én úgy gondolom, hogy Ő azt játsza mint amit De Jong de sajnos egy másik formában egy gyengébb egyszerűbb formában. Én bírom, csak szeretném ha megértenétek, hogy mire gondolok.

Én a kp-t mai napig az Iniesta - Xavi vonalhoz hasonlítom. Xavi volt a biztonság, őt váltotta ki Rakitic, aki plusz gólokat hozott, majd most szépen átvette ezt a szerepet a fiatal holland és szépen érkezik kapu elé.

Itt jön képbe Iniesta posztja, aki fazont adott, a védelem kicsalogatása, megbontása, a kapu támadása, ami ha góllövésben nem is mutatkozott meg ugye, de kulcs és gólpasszokat adott. Ez sajnos Pedri játékából nagyon hiányzik, nem támadja a kaput és sajnos a posztja nagyon is megkövetelné ez érződik a csapat játékán a borzasztó védelem mellett.
Kép
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6886
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2021.04.14. 13:41:54

LG írta:
2021.04.10. 23:05:23
Most már azért kicsit idegesítő, amit csinál. 18 éves, okés, de másrészt meg stabil kezdő, szóval ahhoz kell mérni a teljesítményét. Már egy ideje gyengélkedik, de az utolsó két meccse igazán rossz volt.
Itt jön ki igazán, hogy ténylegesen Messi nyeri nekünk egyes-egyedül a meccseinket. Egy kiscsapat ellen ez működik, Pedri beszáll sokadiknak a Messi mögötti melóba, és Messi tök egyedül megnyeri a meccseket, amíg a többiek megoldják hátul. A kiscsapatok 3 emberrel sem tudják lefogni. Aztán amikor egy Casemiro, Militao stb liheg a nyakán, az már más tészta, ráadásul a többiek hátul itt már nem tudják kapott gól nélkül kihúzni. Innentől kezdve Leonak kb mesterhármast kéne rúgnia segítség nélkül közel bőven túl a harmincon, 2-3-4 top védekező játékossal a nyakában. Lehetetlen. Még régen sem nagyon tudta volna megoldani ilyen borzalmasan ötlettelen csapattársak mellett egy ilyen szintű ellenféllel szemben, most meg nem lehet. Ini meg Xavi sem szórta a gólokat feltétlen, de mindig veszélyesek voltak, és figyelniük kellett rájuk a védőknek. Most meg kb röhögve álltogálnak, ha a "középpályásaink" labdához jutnak. De Jong persze kivétel, de egyedül meg kevés ő is a kp-ra, és rajta is látszik már a túlhajtottság amúgy is.
Egy Eibar ellen elég, hogy a támadásfelépítéseknek kb mind3 részét Leo oldja meg, megy hátra Pedri helyett irányítószerepbe, ahol Pedrinek a legveszélyesebb megmozdulása egy meccsen, ha félreáll és hagyja Leot játszani, aztán vagy megoldja 40 méterről egy 10-15 méteres szlalomot követő bombával, vagy kidobja Albának és rohan fel befejezni. Zseni, úgyhogy megoldja. De itt ez nem elég. Ezt a Pedri alakú lyukat egy Reál ellen 24 évesen sem tudta volna betölteni, hiába volt minden idők legjobbja, és most sem tudja, hiába a jelenlegi legjobb támadójátékos.
Továbbra sincs semmi bajom Pedrivel, őszintén szimpatikusnak találom, azzal van bajom, aki ezen am ódon, itt és így játszatja. Cserének Busi helyére remek lenne, sőt, mostanra akár már fordítva is. Csak nem feltolt kp-sként, nem így, nem itt, nem ennyit... szimpi amit összefut és küzd, de ennyi erővel elmehetnénk Etiópiába, szerzünk 24 hosszútávfutót és megvan a csapat... aztán nézünk amikor mindenki 14 km-t tett le a pályára és 0-21-el fejezzük be.
Ráadásul szerencsétlennek az eleve limitált képességeit tovább faragjuk ezzel az agyonjátszatással, hogy még azt se tudja lerakni az asztalra, amit amúgy tudna. Nagy ritkán lecserélni a 80+ percben nagyon gáz. 21-22 évesen sem igen lehet ezt bírni - lásd De Jong, aki kipukkadt - de 18 évesen meg tök esélytelen.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2021.04.11. 13:19:03

LG írta:
2021.04.10. 23:05:23
Most már azért kicsit idegesítő, amit csinál. 18 éves, okés, de másrészt meg stabil kezdő, szóval ahhoz kell mérni a teljesítményét. Már egy ideje gyengélkedik, de az utolsó két meccse igazán rossz volt.
Egyrészt 18 évesen nem kéne folyamatosan játszania.
Másrészt, szerintem tökéletesen kiütközött, hogy egy La Liga középcsapat ellen teljesen oké már most, de egy PSG/Real Madrid ellen, ahol Casemirok és hasonlók jönnek szembe, oda még édes kevés.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2021.04.10. 23:09:33

Mehet helyette Moriba innentől kezdve, nekem már elegem van ezekből a típusú játékosokból, akik a kapura még véletlenül se néznek.

Nem tehet róla amúgy, csapágyasra van hajtva valamiért, nem szabadna még ilyen komolyan számolni vele, nem bírja el még.
Mondjuk szerintem nem is fogja soha.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21051
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2021.04.10. 23:05:23

Most már azért kicsit idegesítő, amit csinál. 18 éves, okés, de másrészt meg stabil kezdő, szóval ahhoz kell mérni a teljesítményét. Már egy ideje gyengélkedik, de az utolsó két meccse igazán rossz volt.
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6886
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2021.04.10. 17:13:33

Mascherano14 írta:
2021.04.09. 23:32:46
Más stílusok. Pedri nagyon stabil passzpartner még nyomás alatt is, jól tartja a labdát és kényszerítőben is remek (ezt szereti Messi), de nem kockáztat és folyton Messit lesi. Puig bejön és átveszi az irányítást, sodró lendülete és kreativitása a sok tologató mellett feltűnő.
Ez kb pontosan így van. Puig egy támadóközéppályás, Pedri meg egy védekező a kvalitásaik alapján, és egész mást tudnak. Koeman az előző meccsen mintha lassan ezt kezdené is észrevenni, és nagyrészt hátrébb játszott. Ez egyrészt remek, és ott nem kell stresszelnie azon, hogy olyat várnak tőle, ami tőle totál karakteridegen, és végezheti a hasznos melóját. Viszont a helyén még mindig meg kellene oldani a középpálya támadó részlegét. Puig egy tökéletesen evidens választás lenne, de ha nem, akkor DJ is jobban tetszett ott, még ha őt máshol is hatékonyan lehet használni. Griezben kreativitás nuku, szóval ezt a szerepkört nem oldja meg, és mivel Dembi kb az ék, és Messi az árnyékék - fogjuk rá - így neki igazán még a második hullámos villanásokhoz sincs igazán helye, szóval szerintem a francia nemigen jött ott be, de egyetértek, hogy érdemes volt megpróbálni.
Pedrinek akkor örülnék a legjobban, és akkor tudnám értékelni, ha Busi hosszútávú helyettesítőjét látnánk benne, és így is kezelnénk, egy kellemes 60-40 vagy 50-50 rotálásban. Lehet néha a párja is, ha két belső kp-val játszunk, de akármennyire szeretem Busquets-et, két ilyen típusú játékos kicsit sok nekem egy csapatba, és ez tegnap is meglátszott sajna. Ilyen kp-val nehéz építkezni. De amíg a világ legjobb támadója és két félklasszis támadó jó formában van, és még két jó szélső is támogatja őket, ezeket a problémákat el is tudják fedni, mert ők eldöntik maguktól is a meccset. Amíg a támadótriónkból kettőnek nagyon megy, addig egy hátsó Busi-Pedri védelmi vonal remekül működhet.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Mascherano14
Capitá del Barça
Hozzászólások: 618
Csatlakozott: 2018.01.04. 00:19:27

2021.04.09. 23:32:46

Más stílusok. Pedri nagyon stabil passzpartner még nyomás alatt is, jól tartja a labdát és kényszerítőben is remek (ezt szereti Messi), de nem kockáztat és folyton Messit lesi. Puig bejön és átveszi az irányítást, sodró lendülete és kreativitása a sok tologató mellett feltűnő.
Avatar
szbsz
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 320
Csatlakozott: 2018.11.06. 12:25:42

2021.04.09. 23:04:17

Valamelyik topicba már felhoztam néhány hete, hogy vissza kéne hozni André Gomest mert igenis most tudna segíteni a kp-n, erősítés lenne mindenképp szóval #BringGomesBack mától!
"Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that"
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6886
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2021.04.09. 20:52:40

bunga írta:
2021.04.06. 11:17:26
Érdekes, hogy csak a Puig-szerelmesek nem látják meg Pedriben 18 éves létére a válogatott szintet, amit mindenki más lát. Viszont itt ők a hangadók.
Egyrészt ez egy fórum, bárki leírhatja, amit lát, és igaznak gondol. Abszolút igazság eleve nemigen van, vagy legalábbis kevés. Messi kapcsán pl sokszor meg lehet abszolút igazságokat fogalmazni. :D Noha még ott is oda lehet tenni, hogy oké, hogy zseniális DE talán van negatív hatása a játékosokra a függőségük miatt. A Puig rajongókat felteszem ugyanaz zavarja, mint engem, hogy Puig percek alatt bemutatja azt a villanást, amit Pedri több meccs alatt hoz le. Megint beállt, 5 perc alatt kétszeresére emelte a játéktempót, volt kapocs a középpályán akin átfolyt a laszti, mindenki más hirtelen átváltott öregura totojázásból atomfocira, pont mint pl. a kupa csodafordításnál, meg még több meccsen is. Mert mellette nincs idő töketlenkedni, és muszáj mindenkinek felvennie a tempót. És sajnos javarészt Pedri játszik a helyén, ami pl. szerintem totál helytelen. Ahogy csababarca írta asszem lejjebb, jól védekezik, jól szerel, de előre semmi. Egy Busi-kopi, viszont kicsit rövidebb lábakkal, úgyhogy puszta szűrőnek sem biztos, hogy elég - de ebben nem vagyok biztos, lehet, hogy mégis az lenne. Viszont előre mutatnia kéne valamit ténylegesen. Most pl. pont lőtt egyet, de elég kritika szerintem, hogy ezt konkrétan emlegetni lehet, hogy "figyu, a Pedri lőtt"! A legnagyobb Messi-függő, bátortalan, nem kreatív.
Ma amúgy javarészt kétszűrőben az egyik szűrő volt, Griez volt a feltolt kp-s, ami szintén nem működött, mert ugyan villanhatott volna abból a pozícióból egyet valami második hullámos érkezéből, de az tuti, hogy nem ő fogja áttörni a pajzsot, főleg egy ilyen meccset, ahol betolja a buszt az ellen, és a régi 16-os előtti tologatás megy.
Pedrivel nem is ő maga a legnagyobb baj, hanem hogy ketten vannak Busival, akik full 0-ák előre. Egy elég egy csapatba, mert így egy totál impontens középpályánk van, és ez egy Barcelonában kevés. Egy Valladolidban pl. nem az. Ha Puig kegyvesztett lett, hozzuk ide Auart, vagy valakit, nekem 8.

A válogatott bűnimpotens is volt vele, botrányosan gyengék voltak, ő is, meg az egész kp. És válogatott nem feltétlenül a teljesítménye miatt lesz valaki, hanem mert végigtolt egy évet a Barcában kezdőként. Lenglet sem azért francia válogatott, mert hű de jó védő, hanem mert egy Barcában játszik kezdőként stabilan.

Örömtelinek találtam mondjuk, és pirospont az edzőnek, hogy végre hátrébb vette, jóval kevésbé szúrja a szemem a gyámoltalansága. Oda rendben lenne, de szerintem két ilyen Busi-típus még így is sok egyszerre egy pályán. DJ volt egy ideig feltolva helyette, jobb választás, eleinte meg Griez, aki szintén nem oda való, de azért még így is jobb választás, mert benne van legalább a villanás lehetősége.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
bunga
Capitá del Barça
Hozzászólások: 729
Csatlakozott: 2021.01.26. 21:13:33

2021.04.06. 11:17:26

Érdekes, hogy csak a Puig-szerelmesek nem látják meg Pedriben 18 éves létére a válogatott szintet, amit mindenki más lát. Viszont itt ők a hangadók.
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3229
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2021.04.06. 10:08:01

csababarca írta:
2021.04.06. 09:40:54
Pedrit és Puigot kellene összerakni és kapnánk tényleg egy klasszist.
Pedri nekem zavaró, olyan értelemben, hogy az esetek többségében gyámoltalan előre játékban, pedig látszik rajta, hogy oda tudná tenni a labdát, kapura is tudna lőni éppen, de nem teszi, csak a tutit játssza.
de ebben idővel fejlődhet, kis magabiztosság nem ártana neki.
Lehet, hogy külön külön is működnének. Nem látjuk ezt a variációt, sajnos.
Tegnap az első félidőben gyakorlatilag nem volt középpályánk. Egy kicsit harapósabb csapattól komoly tockos lehetet volna.
Pedri majd a válogatottnál felszed egy kis bátorságot, Lucho is tolja a srácot, hátha jó hatással lesz rá.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2021.04.06. 09:40:54

Pedrit és Puigot kellene összerakni és kapnánk tényleg egy klasszist.
Pedri nekem zavaró, olyan értelemben, hogy az esetek többségében gyámoltalan előre játékban, pedig látszik rajta, hogy oda tudná tenni a labdát, kapura is tudna lőni éppen, de nem teszi, csak a tutit játssza.
de ebben idővel fejlődhet, kis magabiztosság nem ártana neki.

védekező munkája meg tényleg kiváló, csak ugye testi adottságainál fogva, nem tud szűrőt játszani, előre is mutatni kéne dolgokat majd lassan.
meglátjuk, neki is előfelmérő lesz a hétvégi, egy fizikális Case-Kroos-Modric kp majd megmutatja mire megyünk vele.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6588
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2021.04.06. 09:33:26

mess2009 írta:
2021.04.06. 09:29:02
Pedri mezőnyjátékát azonban nem sajnálnám le úgy mint itt néhányan. hihetetlen mennyit fut, hogyan játssza be az egész középpályát, milyen hatékonysággal szerez labdát és akaszt meg támadásokat. mindeközben pl. Dest az első félidőben átjáróház volt Albáról nem is beszélve.
én bírom a játékát nem vitás, tehetséges, hasznos és karakteres focit nyom már ilyen fiatalon is.
Én is itt látom a különbséget. Néha prime Busi-t megidéző módon olvassa le a passzsávokat és szerez labdákat, Puig-tól nem igazán tudok ilyet felidézni.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2021.04.06. 09:29:02

nehéz lenne vitatni a srác Messihez való alkalmazkodását, mint ahogy azt is hogy a főnök gyenge játéka őt is "viszi".
nem tudom ki, vagy mi az oka de, ha a csapat Messi függő akkor a tagjai is azok lesznek ki így ki úgy.
sajnos pl. Alba egyetlen előnye marad lassan, hogy Messi labdáit lesi.
Pedri mezőnyjátékát azonban nem sajnálnám le úgy mint itt néhányan. hihetetlen mennyit fut, hogyan játssza be az egész középpályát, milyen hatékonysággal szerez labdát és akaszt meg támadásokat. mindeközben pl. Dest az első félidőben átjáróház volt Albáról nem is beszélve.
én bírom a játékát nem vitás, tehetséges, hasznos és karakteres focit nyom már ilyen fiatalon is.
bunga
Capitá del Barça
Hozzászólások: 729
Csatlakozott: 2021.01.26. 21:13:33

2021.04.06. 07:07:54

Pedri persze fáradt a sok Barcas és válogatott meccstől. De másképp írnátok a tegnapi teljesítményéről, ha kapufáról az a labda becsorog.Messit meg azért keresi folyton, mert ez volt a kulcsa a befogadásának.
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3229
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2021.04.06. 01:07:11

sansz írta:
2021.04.05. 23:55:03
Lehet mindenhol Messit keresni,csak az a baj,ha Messi rosszul játszik éppen,mint ma,akkor a csak ráépülő játékosokon is ez meglátszódik. Lásd Alba és Pedri játéka. És emiatt biztos hibás az edző,meg Messi meg a fél világ, de ezen Pedrinek kéne változtatnia első körben.
Nem Pedri védelmében, de kicsit kiegészíteném azt amivel teljesen egyetértek amúgy.
Pedri 18 éves. Nekem a legfőbb kritikám Koemannal szemben az, hogy nem az első fordulótól és nem céltudatosan kezdte a fiatalítást. Egy értelmes koncepcióval és Messit jóval többször pihentetve, rotálva vagy be és lecserélve fel kellett volna építeni azt, hogy Messi nélkül rá legyenek kényszerülve saját magukra és bátran vállalkozva felépüljön egy egészséges önbizalom. Lehet Messi köré építeni egy csapatot, de azt úgy kell megalkotni, hogy Messi nélkül is működjön. És itt jön az edző szerepe.
Egyenként minden játékosunk alkalmas lenne Messivel és nélküle is játszani, mégsem működik gördülékenyen, ha Messinek nem megy.
Pedrihez visszatérve, ha nincs kivételes egója egy fiatalnak, akkor első körben edző kell, másodikban már saját maga.
Ehhez adott lett volna ez az év, lazább eredménykényszer nélkül. Azért egymás között szólva, ma nem olyan csapatot láttunk, amelyik meggyőzően haladna a bajnoki cím felé, akkor sem, ha lehet egy bajnoknak is gyenge meccse. Kicsit tapasztaltabb Valladolid néhány gólt könnyen berámolt volna.
Tudunk jók lenni, de nagyon törékenyek is vagyunk.
sansz
Capitá del Barça
Hozzászólások: 843
Csatlakozott: 2019.09.23. 11:54:39

2021.04.05. 23:55:03

LG írta:
2021.04.05. 23:33:00
bunga írta:
2021.03.30. 06:14:11
Pedri lassan már nem tehetség, hanem klasszis játékos. Így kéne kezelni a szurkolóknak is. a válogatott játékost.
Ha klasszisként kezelném, akkor azt mondanám, hogy nagyon gyenge már meccsek óta. De mivel ő még csak egy tehetség, türelmesebb vagyok vele. Viszont azt látnia kéne Komannak is, hogy nincs jó hatással rá, hogy orrba-szájba nyomatva van.
Én nem tudom mi van rá rossz hatással, de szerintem nem a sok játék. Most pedig viszonylag hamar le lett cserélve,nagyon helyesen.
Amúgy a védekezésbe jól segített be ma is párszor,ezt nem lehet elvenni tőle,de az előre játéka tényleg nagyon gyenge.
Nála a b.sz.riság a baj szerintem. Messin kívűl senkinek nem akar passzolni, de ha sehol nem találja,akkor is valami biztonsági passzt nyom inkább. Egyszerűen túl alázatos.
De ha megnézed ez sok Barca szurkolónak is be jön. Dembele gyakorlatilag végig a legjobb volt,mégis sok szurkoló folyamatosan ekézte.
Lehet mindenhol Messit keresni,csak az a baj,ha Messi rosszul játszik éppen,mint ma,akkor a csak ráépülő játékosokon is ez meglátszódik. Lásd Alba és Pedri játéka. És emiatt biztos hibás az edző,meg Messi meg a fél világ, de ezen Pedrinek kéne változtatnia első körben.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21051
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2021.04.05. 23:33:00

bunga írta:
2021.03.30. 06:14:11
Pedri lassan már nem tehetség, hanem klasszis játékos. Így kéne kezelni a szurkolóknak is. a válogatott játékost.
Ha klasszisként kezelném, akkor azt mondanám, hogy nagyon gyenge már meccsek óta. De mivel ő még csak egy tehetség, türelmesebb vagyok vele. Viszont azt látnia kéne Komannak is, hogy nincs jó hatással rá, hogy orrba-szájba nyomatva van.
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2021.03.30. 10:57:30

bunga írta:
2021.03.30. 06:14:11
Pedri lassan már nem tehetség, hanem klasszis játékos. Így kéne kezelni a szurkolóknak is. a válogatott játékost.
Ez pontosan mit jelent?

Egyébként nagyon messze van még a klasszis szinttől. Iniesta (milyen furcsa leírni a nevét, egyből bevillannak az emlékek) egy klasszis volt, ez a kölyök még messze nem tesz hozzá annyit. De van benne potenciál, viszont semmi sem garancia. A csoda gyerekek többsége nem tudja beváltani a reményeket.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3186
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2021.03.30. 07:45:59

bunga írta:
2021.03.30. 06:14:11
Pedri lassan már nem tehetség, hanem klasszis játékos. Így kéne kezelni a szurkolóknak is. a válogatott játékost.
Még 1 teljes szezonja sincs,hol klasszis? Jövőre meg már legenda,nem? Tehetség, nem kicsi, de biztos lehetne 2 tucat embert sorolni,akinek volt 1 vagy akár 2 jó éve,aztán 25 éves korára azt se tudtuk melyik országba ment levezetni.
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2021.03.30. 07:43:30

bunga írta:
2021.03.30. 06:14:11
Pedri lassan már nem tehetség, hanem klasszis játékos. Így kéne kezelni a szurkolóknak is. a válogatott játékost.
Egyetértek, kapassuk el mint Krikicet aztán felőlem mehet a Stoke-ba levezetni 24 évesen.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
bunga
Capitá del Barça
Hozzászólások: 729
Csatlakozott: 2021.01.26. 21:13:33

2021.03.30. 06:14:11

Pedri lassan már nem tehetség, hanem klasszis játékos. Így kéne kezelni a szurkolóknak is. a válogatott játékost.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2021.03.29. 02:09:29

Kíváncsi vagyok ő is offolja-e ezt a szezont:

https://www.youtube.com/watch?v=F65Ha0iZqGA


Még nézni is rossz.
Forca Barca!!!!
mes
Capitá del Barça
Hozzászólások: 820
Csatlakozott: 2010.06.21. 16:40:13
Tartózkodási hely: Marosvasarhely
Kapcsolat:

2021.03.22. 12:39:50

Nero. írta:
2021.03.22. 10:02:42
bunga írta:
2021.03.22. 07:07:04
Ideje lenne Ilaix Moribanak is önálló posztot csinálni, mert kezdi utolérni Pedrit
Elfelejtetted a jelszavad, Samper?
Meg nem tunt fel, hogy mindig bebofog 1, max 2 mondatot, oszt cso?
Soha nem reagalt senki kerdesere szerintem😁
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2021.03.22. 10:02:42

bunga írta:
2021.03.22. 07:07:04
Ideje lenne Ilaix Moribanak is önálló posztot csinálni, mert kezdi utolérni Pedrit
Elfelejtetted a jelszavad, Samper?
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Válasz küldése