Pedri

Ki hogy teljesített legutóbb? Ki milyen formát mutat, kik a kedvenceid? Mondd el itt! - Az első csapat játékosai, a La Masia, a vezetőedző és a régmúlt csillagai kapnak itt helyet.
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3301
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2021.08.04. 18:46:22

Andras Inieszta írta:
2021.08.04. 16:21:28
Chino írta:
2021.08.04. 12:51:40
Elvileg két hét pihenőt fog kapni.
Nem lesz az kicsit sok? ... :D :D :D
Viccet félretéve, szerintem az lesz, hogy Coutinho kap lehetőséget, augusztusban. Aztán ha megint lejtmenet, akkor visszatér a kezdőbe Pedri, aki már addigra pihent lesz és csereként is játszhatott már néhány percet.
Én kétlem hogy Cou játszana az augusztusi bajnokikon, mindjárt a 4. felkészülési meccset játsszuk és még a keretben sem volt. :D Bár lehet hogy még ő is egyedül eddz.

Inkább Roberto lesz ott a kezdőben, vagy valamelyik fiatal kp.
Andras Inieszta
Barça B
Hozzászólások: 43
Csatlakozott: 2021.07.26. 13:09:45

2021.08.04. 16:21:28

Chino írta:
2021.08.04. 12:51:40
Elvileg két hét pihenőt fog kapni.
Nem lesz az kicsit sok? ... :D :D :D
Viccet félretéve, szerintem az lesz, hogy Coutinho kap lehetőséget, augusztusban. Aztán ha megint lejtmenet, akkor visszatér a kezdőbe Pedri, aki már addigra pihent lesz és csereként is játszhatott már néhány percet.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7416
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2021.08.04. 12:51:40

Sinya22 írta:
2021.08.04. 12:22:07
Szombaton, augusztus 7-én ér véget számára a szezon, hogy aztán 1 hét múlva kezdődjön :D Remélem legalább az augusztust megkapja pihenésképpen, én még ilyet nem láttam amúgy, hogy valaki ennyit játsszon.
Elvileg két hét pihenőt fog kapni.
Forca Barca!!!!
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3301
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2021.08.04. 12:22:07

Szombaton, augusztus 7-én ér véget számára a szezon, hogy aztán 1 hét múlva kezdődjön :D Remélem legalább az augusztust megkapja pihenésképpen, én még ilyet nem láttam amúgy, hogy valaki ennyit játsszon.
Avatar
Cseri
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1800
Csatlakozott: 2010.11.19. 08:58:48
Tartózkodási hely: Pécs

2021.07.25. 20:11:30

davi10 írta:
2021.07.25. 18:45:05
Kép

Mondanom sem kell, hogy eddig mindkét meccset végigjátszotta az Olimpián.
A kábszi rossz! 🤣
„Az egyik oldalon van egy csapat. A másik oldalon is van egy csapat, amiben ott van Lionel Messi. Az úgy egy teljesen más történet. Amikor az emberek különböző csapatokat elemeznek, emlékeztetniük kell magukat arra, hogy ez az egy ember mindent megváltoztat. Vele másképp néz ki egy csapat.”
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6659
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2021.07.25. 18:45:05

Kép

Mondanom sem kell, hogy eddig mindkét meccset végigjátszotta az Olimpián.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7416
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2021.07.12. 10:46:28

LG írta:
2021.07.12. 09:50:15
Chino írta:
2021.07.12. 09:03:36
Nem nagy meglepetésre ő lett az EB legjobb fiatal játékosa, megjegyzem teljes joggal. Ahhoz képest, hogy előzőleg még azon is csodálkozott mindenki, hogy a keretben mit keres nem rossz teljesítmény. Az ilyen Foden, Camavinga, Saka, Ferrán Torres stb. vonalra, akiket előzőleg vártak elég nagyot rávert. Itt látszik, hogy a hype nem minden.
Valóban nem minden a hype, de a tehetség sem egy ilyen tornán. Pedrit nagyon jól használta Luis Enrique, szerintem lényegesen jobban, mint Koeman tavasszal. Ezzel szemben pl. Southgate sok remek játékossal nem tudott mit kezdeni, köztük fiatal tehetségekkel sem.

Csak arra akartam rávilágítani, hogy az edző/szöv. kapitány szerepe iszonyatosan fontos napjainkban. Ezért is sajnálom, hogy LE távozása után csak középszerű edzőkkel próbálkoztunk.
Ebben teljesen igazad van, de az hogy 18 évesen Mbappét, a közel 90 millió euróért igazolt Sanchot, Torrest, Rushfordot, Chiesát maga mögé utasította az nem csak a kapitányon múlik. Persze ez nem jelenti, hogy ezeknél már jobb játékos és többeknek kifejezetten sz...r EB-jük volt, de attól igazán kiváló vagy klasszis egy játékos hogy így is tud villantani, többségüknek volt elég alkalma rá.

Persze helyén kell kezelni a srácot, ez volt még az első szezonja, még lehet egy süllyesztő. Iniestához sem hasonlítanám a teljesítményét egyelőre, ahhoz még legalább egy szezont hozzon le. Mondjuk ez szerintem több sebből is vérzik, a stílusa és a szerepe sem indokolja azt hogy igazi párhuzamot vonhassunk. Ő inkább egy Xavi-Ini keverék, ha már valakit kellene keresni vele szemben. Ugyanakkor azt bizonyította, hogy magas szinten is bőven megállja a helyét és nem egy alibi játékos, aminek sokszor titulálják.
Forca Barca!!!!
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15446
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2021.07.12. 10:24:52

bunga írta:
2021.07.12. 10:03:38
A Petri - becsmérlő kórusból legalább valaki szórhatna hamut a fejére.
Azóta kukoricán térdeplek, így megnyugodtál?

Egyébként azt tartom, hogy az EB-n is ki lett facsarva, utolsó 1-2 meccsre rendesen elfogyott, de nem meglepő, nálunk is minden meccsen játszott, 90 perceken végig kb.
Első két meccs után ő is feljavult, ahogy a csapat is, grat neki, megérdemelte ezt az elismerést.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
bunga
Capitá del Barça
Hozzászólások: 749
Csatlakozott: 2021.01.26. 21:13:33

2021.07.12. 10:03:38

A Petri - becsmérlő kórusból legalább valaki szórhatna hamut a fejére.

PeDri

Majd az uszító kommentekből vegyél vissza... -md
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21159
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2021.07.12. 09:50:15

Chino írta:
2021.07.12. 09:03:36
Nem nagy meglepetésre ő lett az EB legjobb fiatal játékosa, megjegyzem teljes joggal. Ahhoz képest, hogy előzőleg még azon is csodálkozott mindenki, hogy a keretben mit keres nem rossz teljesítmény. Az ilyen Foden, Camavinga, Saka, Ferrán Torres stb. vonalra, akiket előzőleg vártak elég nagyot rávert. Itt látszik, hogy a hype nem minden.
Valóban nem minden a hype, de a tehetség sem egy ilyen tornán. Pedrit nagyon jól használta Luis Enrique, szerintem lényegesen jobban, mint Koeman tavasszal. Ezzel szemben pl. Southgate sok remek játékossal nem tudott mit kezdeni, köztük fiatal tehetségekkel sem.

Csak arra akartam rávilágítani, hogy az edző/szöv. kapitány szerepe iszonyatosan fontos napjainkban. Ezért is sajnálom, hogy LE távozása után csak középszerű edzőkkel próbálkoztunk.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7416
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2021.07.12. 09:03:36

Nem nagy meglepetésre ő lett az EB legjobb fiatal játékosa, megjegyzem teljes joggal. Ahhoz képest, hogy előzőleg még azon is csodálkozott mindenki, hogy a keretben mit keres nem rossz teljesítmény. Az ilyen Foden, Camavinga, Saka, Ferrán Torres stb. vonalra, akiket előzőleg vártak elég nagyot rávert. Itt látszik, hogy a hype nem minden.
Forca Barca!!!!
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3948
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2021.07.07. 16:50:01

Óriásit játszott a "kisgyerek" tegnap. Szerintem a 70 milliós árát felsrófolta alaposan.
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12231
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2021.07.07. 10:02:15

Szegény kölyök :(

Kép
"And my heart will leave you never."
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2021.07.01. 13:20:36

mess2009 írta:
2021.07.01. 13:18:56
bence0330 írta:
2021.07.01. 11:36:48
Ez jórészt igaz. A szerencse nagy faktor egy játékosnál, egy edzőnél is. Húzhat egy rosszat az edző meccs közben, lehet, hogy semmi baj nem lesz belőle ötből négyszer, de az is lehet, hogy kapunk két gólt pár perc alatt, mint Robi beállításakor a khv posztra a Levante ellen. Lehet egy játékos túlterhelten is 5 évig makkegészséges, meg beadhatja a kulcsot az első mozdulatánál. De a %-os esély a sérülésre biztosan növekszik, főleg az izomsérüléseké. Ráadásul a karrierje is rövidülhet hosszú távon.
Ami viszont biztos, és szemmel láthatjuk, hogy a JÁTÉKÁBAN mit okoz, és mit láthatunk tőle a pályán. Hónapok óta rossz nézni szerencsétlent, ahogy mindent megtesz, de nem bírja, és ugyan van 1-1 remek előrepassza, de azon kívül szenved. Remélem, hogy jön egy komolyabb középpályás, és rotálva lehet majd játszatni Busi-DJ-xy-al.
nem boldogulok ezzel a kiemelésekkel de innen a válaszom:

o%-os esély 0 játékpercnél van, azt pedig, hogy több játékpercben nagyobb a sérülés esélye leírtam.
nincs jogom kétségbe vonni, hogy te mit látsz. azt viszont leírhatom hogy én egy fiatal tehetséget látok amikor a pályán van kiváló állóképességgel, hatékony a labdaszerzésekben, bejátsza az egész középpályát, jól lát és jól reagál a történtekre, élmény nézni a mozgását, labdatartó készségét és igen a passzait is.
azt is látom, hogy 18 évesen egy komplett idénnyel a lábában jól teljesít a válogatottban, sok mindent tesz és jól bírja de nem hibátlanul ez is nyilvánvaló.
amit én látok (lehet hogy nem jól) és fájlalom, az éppen az hogy bele préselődik ebbe a "passzolósdiba" és igy már valóban nincs lehetősége
és nem ereje a kreatívabb előre mozgásra amivel indított anno a kezdetekkor.
[/quote]
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2021.07.01. 13:18:56

bence0330 írta:
2021.07.01. 11:36:48
Ez jórészt igaz. A szerencse nagy faktor egy játékosnál, egy edzőnél is. Húzhat egy rosszat az edző meccs közben, lehet, hogy semmi baj nem lesz belőle ötből négyszer, de az is lehet, hogy kapunk két gólt pár perc alatt, mint Robi beállításakor a khv posztra a Levante ellen. Lehet egy játékos túlterhelten is 5 évig makkegészséges, meg beadhatja a kulcsot az első mozdulatánál. De a %-os esély a sérülésre biztosan növekszik, főleg az izomsérüléseké. Ráadásul a karrierje is rövidülhet hosszú távon.
Ami viszont biztos, és szemmel láthatjuk, hogy a JÁTÉKÁBAN mit okoz, és mit láthatunk tőle a pályán. Hónapok óta rossz nézni szerencsétlent, ahogy mindent megtesz, de nem bírja, és ugyan van 1-1 remek előrepassza, de azon kívül szenved. Remélem, hogy jön egy komolyabb középpályás, és rotálva lehet majd játszatni Busi-DJ-xy-al.
[/quote]
o%-os esély 0 játékpercnél van, azt pedig, hogy több játékpercben nagyobb a sérülés esélye leírtam.
nincs jogom kétségbe vonni, hogy te mit látsz. azt viszont leírhatom hogy én egy fiatal tehetséget látok amikor a pályán van kiváló állóképességgel, hatékony a labdaszerzésekben, bejátsza az egész középpályát, jól lát és jól reagál a történtekre, élmény nézni a mozgását, labdatartó készségét és igen a passzait is.
azt is látom, hogy 18 évesen egy komplett idénnyel a lábában jól teljesít a válogatottban, sok mindent tesz és jól bírja de nem hibátlanul ez is nyilvánvaló.
amit én látok (lehet hogy nem jól) és fájlalom, az éppen az hogy bele préselődik ebbe a "passzolósdiba" és igy már valóban nincs lehetősége
és nem ereje a kreatívabb előre mozgásra amivel indított anno a kezdetekkor.
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 7250
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2021.07.01. 11:36:48

mess2009 írta:
2021.07.01. 08:48:17
egyetlen ember sincs itt akinek tárgyszerű ismerete lenne arról, hogy egy jól edzett (sőt: erre "tenyésztett") fiatal szervezet esetén mi az ami túlterhelést okoz.
Ez jórészt igaz. A szerencse nagy faktor egy játékosnál, egy edzőnél is. Húzhat egy rosszat az edző meccs közben, lehet, hogy semmi baj nem lesz belőle ötből négyszer, de az is lehet, hogy kapunk két gólt pár perc alatt, mint Robi beállításakor a khv posztra a Levante ellen. Lehet egy játékos túlterhelten is 5 évig makkegészséges, meg beadhatja a kulcsot az első mozdulatánál. De a %-os esély a sérülésre biztosan növekszik, főleg az izomsérüléseké. Ráadásul a karrierje is rövidülhet hosszú távon.
Ami viszont biztos, és szemmel láthatjuk, hogy a JÁTÉKÁBAN mit okoz, és mit láthatunk tőle a pályán. Hónapok óta rossz nézni szerencsétlent, ahogy mindent megtesz, de nem bírja, és ugyan van 1-1 remek előrepassza, de azon kívül szenved. Remélem, hogy jön egy komolyabb középpályás, és rotálva lehet majd játszatni Busi-DJ-xy-al.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2021.07.01. 08:48:17

egyetlen ember sincs itt akinek tárgyszerű ismerete lenne arról, hogy egy jól edzett (sőt: erre "tenyésztett") fiatal szervezet esetén mi az ami túlterhelést okoz. ma már szinte a lépéseit is számolni és értékelni tudja egy erre szakosodott orvosi stáb, tehát akár bizton kijelenthetem, alaptalan fontoskodás ez a nagy aggodalom.
sérülések: ok. sok meccsen nagyobb a valószínűsége de semmi több! könnyű poén de vö. Dembélé-vel . persze én is látok aggasztó dolgokat....hirtelen szív leállások, összefejelések, izom szakadások...stb, valószínű, hogy a játék intenzitás változik kórosan olyan irányba ahol sűrűsödik a baleset-sérülés veszély.
akkor még nem is beszéltem olyan csemegékről, hogy egy terhelést megszakítani, majd újra terhelni biztos recept?! bevallom, nem néztem utána, de pl. Messinél nem igen emlékszem olyanra, hogy pihentetés után kirobbanóan , látványosan jól teljesített, a pihentetett játékosok bevetésénél sem hozható szignifikáns javulás, inkább esetlegesség.
én azt gondolom, hogy a tudományosan megalapozott egyénre szabott edzésprogram az amiben bízni lehet, a többi szerencse dolga.
bunga
Capitá del Barça
Hozzászólások: 749
Csatlakozott: 2021.01.26. 21:13:33

2021.07.01. 07:05:20

Nagyon kellene egy olyan szabály, hogy egy játékos egy szezonban maximum hány meccsre lehetne nevezve. És ebbe minden beszámítana.
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 7250
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2021.06.30. 18:33:44

Itt azért gondolom van olyan érv is, hogy ha a csapatában is szünet nélkül szerepelt, és zombiként járt a pályán a végéhez közeledve, akkor milyen alapon várjuk el a pihentetését, és a fizikai állapotának figyelembevételét másoktól. Ráadásul volt a mostaninál rosszabb passzban is szerintem már a szezon második felének vége felé, amikor már nemhogy nem tudott csinálni semmit, de még hibázgatott is, ami tőle elég karakteridegen. Most kicsit frissebbnek látom ennél, attól függetlenül, hogy így is nyilván túl fáradt.
Nem mondom, hogy ez a helyes gondolkodás, de ilyen szemszögből nézve meg tudom érteni őket.

Az a szomorú, hogy ha jól tudom, az angol, illetve más nemzetiségű csapatok az UEFA szabályzata alapján pl megtehetik, hogy nem engedik el, úgy olvastam, hogy F. Torrest és Rodrit pl. nem engedte el a City. (https://www.marca.com/en/football/spani ... b456f.html) Illetve Olmot elengedte a Lipcse, de az ő döntésük volt.

A spanyoloknál meg nincs ilyen, mert valami szabályzat kötelezi a kiválasztott játékosokat a részvételre, és ez felülírja az UEFA hozzáállását. Gáz.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6659
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2021.06.30. 14:14:36

Hát akkor nincs mese, elő kell venni a Dembele-Coutinho módszert és jöhetnek a fantomsérülések :D

Tényleg nem értem amúgy mi a franc értelme van ennek, senkit nem érdekel az olimpia.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
corol
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1203
Csatlakozott: 2011.04.06. 20:08:57

2021.06.30. 14:12:12

Remek játékos, egyetlen probléma hogy lassú, ezt mindenképpen fejleszteni kellene. A mai középpályán több kell.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10105
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2021.06.30. 14:07:49

Igazatok van. Aztán a hatalmas terhelés miatt kap egy olyan sérülést mint Fati és neki is vége a szezonjának mi meg kapkodhatjuk a fejünket mint Fati esetében.

Pihennie kéne, és a nyáron egy komoly fizikai alapozást végig vinni rajta, mert hogy tavaly ilyenkor legmerészebb álmaiban sem gondolta volna hogy ilyen brutál sorozatterhelést kap, Las Palmasban is csak 1 szezont volt felnőtt csapat tagja(bár akkor is 36 meccsen játszott 2800 percet), idén csak a Barcában 3500 percet nyomott emellé még hozzájön a jelenleg 600 percnél járó válogatottbeli szereplése is.


Amúgy szerintem nagyon jó igazolás volt, tény hogy el-el tűnöget 20-30 percekre és főleg a Barcában szeretett sokszor csak biztonsági passzokkal operálni, de mellette olyan labdákat adott csak a válogatottat nézve amiken a helyére Iniestát szerkesztenénk akkor is hihető lenne a videó, mindezt 18 évesen.
Ha a labda nélküli játékban is fejlődik akkor nagy jövő állhat előtte.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15446
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2021.06.30. 13:47:29

Na valami ilyesmi kritikákat fogalmaztam meg a szezon során, csapágyasra volt hajtva, most még EB, olimpia.
Grat.

Lassan akkor kiderül, hogy mégsem volt istenkáromlás az ő rotálását is kérni.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Titinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2927
Csatlakozott: 2006.11.17. 11:29:46
Tartózkodási hely: Nyíregyháza, lélekben Camp Nou

2021.06.30. 13:12:58

davi10 írta:
2021.06.30. 10:12:09
A Cadena SER szerint felvettük a kapcsolatot a spanyol szövetséggel, hogy ne vigyék már Pedri-t az olimpiára is.

Szerencsétlen csávó, remélem megússza. Amúgy se értem mi értelme van az olimpián a focinak, és akkor beválogatják a csapágyasra járatott 18 éves gyereket...
Meg is van a válasz:

(🌕) RFEF has said NO to Barcelona’s request of removing Pedri off the Spain NT squad-list that’ll take part in the Olympics. @jordimartiras #FCB 🚫🚨

Valami 70 meccsnél jár már idén klub és válogatott szinten, 18 évesen. Úgy kb novemberig őt is elfelejthetjük. :?
Més que un club :!:

"Az akarás egyenlő a tudással, s aki akar, az tud is!"- Johan Cruyff
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 7250
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2021.06.30. 10:30:21

davi10 írta:
2021.06.30. 10:12:09
A Cadena SER szerint felvettük a kapcsolatot a spanyol szövetséggel, hogy ne vigyék már Pedri-t az olimpiára is.

Szerencsétlen csávó, remélem megússza. Amúgy se értem mi értelme van az olimpián a focinak, és akkor beválogatják a csapágyasra járatott 18 éves gyereket...
Nevetséges az egész elmúlt fél-1 év, ami vele történt, akár rajongója valaki, akár semleges irányába valaki, akár nem csípi annyira. Életemben ilyet még nem láttam. Puszta szerencse, hogy nem szenvedett komoly sérülést, és amint megtörténik, csak és kizárólag az edzőt fogja terhelni a felelősség, főleg nyilván RK-t, de LE sem segít a helyzeten. Ha valaki szerint csak akkor fáradt valaki, amikor már szívrohammal esik össze, de akkor még nem, amikor már nem képes 2 minőségi megmozdulásra meccsenként, és mindenki lefutja, akkor üljön vissza biológiaórára, pedagógia alapfokonra, ésatöbbi. Rossz nézni ezt az egészet. Még a hosszabbításokat is végignyomja csere nélkül...
Ha kiengedik olimpiára, az mindennek a megkoronázása lesz.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Válasz küldése