Pedri

Ki hogy teljesített legutóbb? Ki milyen formát mutat, kik a kedvenceid? Mondd el itt! - Az első csapat játékosai, a La Masia, a vezetőedző és a régmúlt csillagai kapnak itt helyet.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2022.02.07. 22:06:18

Cseri írta:
2022.02.07. 18:01:38
Valaki, aki velem ellentétben érti a focit, nem csak nézi, mint én,kifejtené,hogy Pedri a tegnapi játékára, hogy kaphatott 8-t? Semmi támadás a részemről, csak kíváncsi vagyok. Arra emlékszem, hogy volt egy érkezése, ami stadiumbú' ki, meg egyszer írtak passzpontosságot akkor volt neki 50%... Köszi a segítséget.
Úgy, ahogy Busquets hetest, mikor le van írva az értékelésben is, hogy mi volt a probléma a játékával.
Rengeteg meredeken eladott labda, amikből ketten besárgázódtak, mert megint inkább magát menekítette ki a passzal, rossz helyzetbe hozva a csapattársait.
Részrehajlás, de már megszoktam.
Frenkie óriási melót rakott a meccsbe, és kapott egy hatost…jellemző.

De nem kell sok jelentőséget tulajdonítani a pontozásnak, a tegnapi pont egy olyan meccs volt, hogy tőlem mindenki kaphatott volna akár 10est isy
Vagy csak a csapatot értékeltem volna mint személy 10esre, baromi nagyot játszottunk.

De ez a részlehajlás mindig is meglesz, lapozni lehet ilyen esetben.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2022.02.07. 18:09:05

Cseri írta:
2022.02.07. 18:01:38
Valaki, aki velem ellentétben érti a focit, nem csak nézi, mint én,kifejtené,hogy Pedri a tegnapi játékára, hogy kaphatott 8-t? Semmi támadás a részemről, csak kíváncsi vagyok. Arra emlékszem, hogy volt egy érkezése, ami stadiumbú' ki, meg egyszer írtak passzpontosságot akkor volt neki 50%... Köszi a segítséget.
Az első félidőben a mozgásainak és a passzainak szerintem nagy szerepe volt abban, hogy olyan gördülékeny volt a játékunk. De leírtam máshol már, hogy szerintem se kaphatott volna 8ast, és főleg nem pl a Frenkie 6oshoz képest.
Másodikra nagyon visszaesett, le is kellett hozni, nem bírta a tempót tovább.
De nem lehet mindig ő a MOM. :D
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
Cseri
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1782
Csatlakozott: 2010.11.19. 08:58:48
Tartózkodási hely: Pécs

2022.02.07. 18:01:38

Valaki, aki velem ellentétben érti a focit, nem csak nézi, mint én,kifejtené,hogy Pedri a tegnapi játékára, hogy kaphatott 8-t? Semmi támadás a részemről, csak kíváncsi vagyok. Arra emlékszem, hogy volt egy érkezése, ami stadiumbú' ki, meg egyszer írtak passzpontosságot akkor volt neki 50%... Köszi a segítséget.
„Az egyik oldalon van egy csapat. A másik oldalon is van egy csapat, amiben ott van Lionel Messi. Az úgy egy teljesen más történet. Amikor az emberek különböző csapatokat elemeznek, emlékeztetniük kell magukat arra, hogy ez az egy ember mindent megváltoztat. Vele másképp néz ki egy csapat.”
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6840
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2022.01.24. 12:49:22

Troym írta:
2022.01.24. 12:38:14
Szerintem a sérülésén kívül ráadásul "feljebb" játszatja Xavi. Mármint Koeman alatt szerintem nem az ő feladata volt helyzetbe hozni a támadókat, most úgy tűnik nekem, hogy kicsit támadóbb a szerepköre. Ebből adódóan több labdát veszíthet, de inkább a támadókon múlik, hogy 6 kulcspasszra jut 0 gól. Talán ez a szerepkör neki is jobban tetszik, ahogy nézem elég lelkes idén.
A rossz passzai hátul voltak, amikor kicsit szorongatták, de néha még akkor is, amikor nem. De ez tényleg inkább volt meglepő és szokatlan (Puigot megkövezték volna ennyi hülye hibáért), szerintem ez nem lesz tényező a jövőbeli meccsein.

Elöl engem nagyon nem érdekel a labdavesztés, sőt, idegesít az, aki elöl 90%-os passzokat hoz, mert abból sosem lesz semmi. (Dembélénél is nekem nem érv az ellene, hogy labdákat veszít elöl...)
Az ilyen De Bruynék, Bruno Fernandesek, Neymarok, de lehetne sorolni még a kisebb csapatokban is Malinovskyi, Maddison, Paqueta, stb, nem azért lesznek kiemelkedő 10esek, meg támadó középpályások, mert nem vesztenek labdát, hanem mert tökösen bevállalják a rizikót is, és abból bizony sok labdavesztés lesz. Ha ezt Pedri be fogja vállalni hosszútávon, az nagyon jó lenne.

Szerintem fent játszott Koeman alatt, sőt, amikor 4-2-3-1 volt, sokszor ő volt a 10-es is. Viszont úgy egyetértek teljesen, hogy a szerepköre szerintem is más, Koemannal ellentétben Xavi aktivitást vár tőle (LE is így tett) Koeman meg... nem is tudom, labdatartást? Meg pár mélységi indítást, amihez jó szeme volt akkor is.
ter Stegen; Baldé - Christensen - Araujo - Koundé; De Jong - Pedri - Gavi; Dembélé - Lewy - Raphinha
Avatar
Guille
Capitá del Barça
Hozzászólások: 802
Csatlakozott: 2018.01.29. 08:34:40
Tartózkodási hely: Hungría

2022.01.24. 12:42:01

Szerintem Pedri azon kevesek között volt pl. tegnap, aki nem volt vészesen rossz. Nála azt érzem, hogy benne van a kraft, tudja hozni a szintet, de nincs kit kiszolgálni, nincs kivel összejátszani, nincsenek társak. A gólokat nyilván nem tőle kell várni, sokat is kell még fejlődni, de nem miatta vagyunk ennyire sz*rok.
Az eladott labdáira én is felkaptam a fejemet amúgy, szokatlan volt.
Jó lenne, ha kiderülne, Depay-jal érzik-e egymást, mert LDJ nyilván nem az a játékos, akit érdemes jól kiugratni, ezt láthattuk tegnap is.
Torressel nem emlékszem, alakítottak-e bármi érdemlegeset, mert végig azon dühöngtem, hogy megint nincs szélsőjátékunk, hanem mindenki bemozog középre, hogy Alba bohóckodjon a balszélen.
Troym
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2439
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2022.01.24. 12:38:14

bence0330 írta:
2022.01.24. 12:32:08

Tényleg egyre jobb, köze sincs a tavaly tavaszi állapotához. Remélem, nem jutunk el megint oda.
Annyi, hogy tegnap annyi labdát adott el/vesztett el félpályánál könnyű helyzetekben hogy rossz volt nézni, de szerintem ez nagyon nem rá vall, és el fog tűnni a játékából hamar, ha jobban felveszi a tempót.
Szerintem a sérülésén kívül ráadásul "feljebb" játszatja Xavi. Mármint Koeman alatt szerintem nem az ő feladata volt helyzetbe hozni a támadókat, most úgy tűnik nekem, hogy kicsit támadóbb a szerepköre. Ebből adódóan több labdát veszíthet, de inkább a támadókon múlik, hogy 6 kulcspasszra jut 0 gól. Talán ez a szerepkör neki is jobban tetszik, ahogy nézem elég lelkes idén.
Ter Stegen - Kounde - Araujo - Christensen - Balde - De Jong - Pedri - Gündogan - Raphinha - Yamal - Lewandowski
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6840
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2022.01.24. 12:32:08

Troym írta:
2022.01.24. 12:25:04
Tudom néhányan ki vannak rá hegyezve, de Xavi szerint és a statok szerint is ő volt tegnap az egyik legjobb. 6 kulcspassz, egyáltalán nem rossz, mindenki másnak 0, vagy 1. Messi is anno 2-3-at adott átlagosan Iniesta és Xavi is 2-3 volt amikor itt játszottak.
Tényleg egyre jobb, köze sincs a tavaly tavaszi állapotához. Remélem, nem jutunk el megint oda.
Annyi, hogy tegnap több labdát adott el félpályánál könnyű helyzetekben hogy rossz volt nézni, de szerintem ez nagyon nem rá vall, és el fog tűnni a játékából hamar, ha jobban felveszi a tempót.
Ha így megy tovább, szép lassan belenő a rá szabott ruhába.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bence0330 2022.01.24. 12:38:52-kor.
ter Stegen; Baldé - Christensen - Araujo - Koundé; De Jong - Pedri - Gavi; Dembélé - Lewy - Raphinha
Troym
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2439
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2022.01.24. 12:25:04

Tudom néhányan ki vannak rá hegyezve, de Xavi szerint és a statok szerint is ő volt tegnap az egyik legjobb. 6 kulcspassz, egyáltalán nem rossz, mindenki másnak 0, vagy 1. Messi is anno 2-3-at adott átlagosan Iniesta és Xavi is 2-3 volt amikor itt játszottak.
Ter Stegen - Kounde - Araujo - Christensen - Balde - De Jong - Pedri - Gündogan - Raphinha - Yamal - Lewandowski
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2022.01.21. 00:45:54

Remélem neki nincs nagy baja. :/ Gólja nélkül is talán a leginkább produktív játékosunk volt előrejátékban.
Hatalmas szükségünk lesz rá, ha neki is több hét, akkor lehet a kardomba dőlök.

Szerk: Xavi szerint ő nem komoly.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
Guille
Capitá del Barça
Hozzászólások: 802
Csatlakozott: 2018.01.29. 08:34:40
Tartózkodási hely: Hungría

2021.11.23. 16:38:30

csababarca írta:
2021.11.23. 15:50:55
Most alattam megfogalmazódott amit próbáltam kifejteni.
Van a dolognak egy szubjektív része, az az, amit én gondolok milyennek kellene lennie egy focistának. Hát nem betanított droidnak. Utóbbi 10 évben viszont efelé megy a foci, vicces és ironikus módon pont a spanyolokra jellemző ez a betanított cserkész stílus. Persze van aki ujjong egy alappasszért, vagy egy labdaátvételért, ha meg mondjuk egy súlypontáthelyezés történik, az már maga a mennyország.
Aztán van egy objektív része, az meg az, hogy Pedrit agyonjátszatták, de ahhoz képest amennyit pályán volt, kevés gólpontot hozott (bár ki nem), illetve kevés "pillanatot" okozott. Fejlődhet, sőt biztosan fejlődni is fog.
De engem zavar ez a tendencia amit fejtegettem már fentebb is, Pedrit is ebbe a vonulatba teszem, aztán ki tudja.

Xavi-Iniesta teljesen mindegy, hogy hol álltak ennyi idősen. Más volt a foci, sokkal kevésbé volt jellemző, hogy a fiatalok beugranak világot megváltani. Régen tényleg csak az iszonyat klasszisok állták meg a helyüket és ragadtak bent a csapatban.
Nagyjából egyetértek én is mindkettőtökkel. De az is igaz, hogy kevés Messi, Ronaldinho rohangál a világban, és Pedri egy alázatos gyerek, nem az a típus, aki elkezd öncélúan cselezgetni, ezért is láthatjuk sokszor szürkének. A posztján ez nem feltétlenül baj szerintem, és ebből nőhet ki később egy klasszis, ha jól fejlődik és mentálisan is bírni fogja a nyomást. Értem, hogy hülyeség összehasonlítani, de olyan szempontból mégis érdekes, hogy nyilván ugyanezek a párbeszédek futottak le anno a sztárjainknál is, nagyon kevés embernél lehet tutira látni, hogy tényleg klasszis lesz, maximum a tehetséget lehet kiszúrni.

Xavit és Iniestat is megnéztem volna, ha LDJ-nek kellett volna forintos labdákat osztogatnia. Pedri szerintem magában nem váltja meg a világot, de ha raksz köré használható játékosokat, egy jó rendszerben rohadtul hasznos tud lenni és nagyon jó szeme/lába van. Szegény FDJ-ot hoznám példának, mennyire ment neki az Ajaxban, itt meg sokkal többet szenved, mert nincsen rendszer. Remélhetőleg erre Xavi lesz a válasz.

Ezzel a spanyol dologgal én is így vagyok, mindig is halálra idegesített ez a töketlen passzolgatási mániájuk, amit amúgy a Pep-korszak végén csináltunk mi is. Mintha bűn lenne egy egyéni megoldás. Tök jó lenne ez egy darabig, de 20 méteren belülről már a kaput kéne támadni, nem pedig rondozgatni 0-0-s állásnál.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2021.11.23. 15:50:55

Guille írta:
2021.11.23. 14:19:32

Hát elég jó kis kirakós, de ki nem az? Oké Messi, meg néhány egyéb zseni, de ha minden poszton csak ilyen kirakósaink lennének, nem lenne nagy gond. Azért kíváncsi lennék, hogy Xavi v. Iniesta ennyi idősen mennyivel állt jobban, mint Pedri, bár tudom, hogy kövezés jár sokaknál már az összehasonlításért is. :)
Szerintem Pedri több, mint biztató, és persze, hogy kell még fejlődnie és bátorodnia sok mindenben, de pl. Ini sem volt egy kaput támadó gólgyár, mégis, mikor volt egy csapat/rendszer mellett, kijött a klasszisa. Szerintem Pedri is ilyen típusú játékos, de jelenleg nehéz lenne olyan embert varázsolni a kp-ra, aki pl. önerőből megoldja a támadóalakzat töketlenségét + a sérültek hiányát.
Most alattam megfogalmazódott amit próbáltam kifejteni.
Van a dolognak egy szubjektív része, az az, amit én gondolok milyennek kellene lennie egy focistának. Hát nem betanított droidnak. Utóbbi 10 évben viszont efelé megy a foci, vicces és ironikus módon pont a spanyolokra jellemző ez a betanított cserkész stílus. Persze van aki ujjong egy alappasszért, vagy egy labdaátvételért, ha meg mondjuk egy súlypontáthelyezés történik, az már maga a mennyország.
Aztán van egy objektív része, az meg az, hogy Pedrit agyonjátszatták, de ahhoz képest amennyit pályán volt, kevés gólpontot hozott (bár ki nem), illetve kevés "pillanatot" okozott. Fejlődhet, sőt biztosan fejlődni is fog.
De engem zavar ez a tendencia amit fejtegettem már fentebb is, Pedrit is ebbe a vonulatba teszem, aztán ki tudja.

Xavi-Iniesta teljesen mindegy, hogy hol álltak ennyi idősen. Más volt a foci, sokkal kevésbé volt jellemző, hogy a fiatalok beugranak világot megváltani. Régen tényleg csak az iszonyat klasszisok állták meg a helyüket és ragadtak bent a csapatban.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3530
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2021.11.23. 15:14:32

Most meditálhatunk itt azon, hogy kit kéne kivágni kit, nem, de nagy értelme nincs. Nem látunk a jövőbe, csak a jelenlegi szitu tiszta.

Pedri nem rossz játékos, de had legyek őszinte semmivel se látom jobbnak, mint anno Krkicet, Nolitot, Xavi Torrest, a dos Santos testvéreket, vagy Rafhinat. Biztató, de még pont ugyanaz lehet a sorsa mint a felsoroltaknak.

A védelemnél már mondjuk más a szitu, mert az szerintem az gáz. Garcia, Mingu, Dest, semmivel se jobb mint anno Bartra, Muniesa, Fontàs, Montoya.

Ezeket a játékosokat 10 évvel ezelőtt kiröhögtük.

Most hogy nincs pénz és egy csomó mindenki fent ül a nosztalgia vonaton és mindenki erővel akarja belelátni az újakba az Xavit, Iniestat, Busquetset, Messit, Piquet Puyolt.

De az igazság az, hogy van egy valószínűleg fejleszthető középpályánk, egy Pedri, Gavi, Nico kombóval akikből lehet nagyon jó játékos 3-4 éven belül, ha tényleg jók akkor akár világklasszis is, de lehet nagyon félre csúszik mind. Van egy Fatink és ő az egyetlen aki, már ennyi idős korára mutatja az őstehetséget (csak azok a rohadt sérülések...)és van négy fiatal védőnk, akik közül szerintem egyedül Arujo mutatja azt amit látni szeretnénk.

Épp ezek miatt a helyén kell kezelni Pedrit, mert nagyon jól indult, egész jól fejlődött is, de 18 évesen még pont úgy lehet belőle Xavi, mint Xavi Torres.
Kép
Avatar
Guille
Capitá del Barça
Hozzászólások: 802
Csatlakozott: 2018.01.29. 08:34:40
Tartózkodási hely: Hungría

2021.11.23. 14:19:32

csababarca írta:
2021.11.23. 13:54:15
Én meg Pedriért nem sírnék, nekem semmilyen játékos, egy kirakósnak jó, de nem klasszis alapanyag.
Hát elég jó kis kirakós, de ki nem az? Oké Messi, meg néhány egyéb zseni, de ha minden poszton csak ilyen kirakósaink lennének, nem lenne nagy gond. Azért kíváncsi lennék, hogy Xavi v. Iniesta ennyi idősen mennyivel állt jobban, mint Pedri, bár tudom, hogy kövezés jár sokaknál már az összehasonlításért is. :)
Szerintem Pedri több, mint biztató, és persze, hogy kell még fejlődnie és bátorodnia sok mindenben, de pl. Ini sem volt egy kaput támadó gólgyár, mégis, mikor volt egy csapat/rendszer mellett, kijött a klasszisa. Szerintem Pedri is ilyen típusú játékos, de jelenleg nehéz lenne olyan embert varázsolni a kp-ra, aki pl. önerőből megoldja a támadóalakzat töketlenségét + a sérültek hiányát.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2021.11.23. 14:11:17

Troym írta:
2021.11.23. 14:01:05
Én meg inkább kihajítanám az ablakon a teljes holland és francia bandát. De nem vagyunk egyformák, mindenki másként látja mi vezetne előre.
Csak azért összesen nem kaparsz össze 80 milliót:D
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Troym
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2439
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2021.11.23. 14:01:05

Én meg inkább kihajítanám az ablakon a teljes holland és francia bandát. De nem vagyunk egyformák, mindenki másként látja mi vezetne előre.
Ter Stegen - Kounde - Araujo - Christensen - Balde - De Jong - Pedri - Gündogan - Raphinha - Yamal - Lewandowski
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2021.11.23. 13:54:15

stickman írta:
2021.11.23. 12:16:38
Szomorú, hogy Pedri megnyeri a Golden boy díjat és kb mindenki leszarja. Nem tudom mi ez a nagy unszimpátia vele szemben. De jong meg Busi jobb.... a gyerek még mindig csak 18!!!! éves. És nyilván a Bayern csak a hype miatt akarja leigazolni, ők arról híresek. Viszont ha máshol rúgná a bőrt mindenki érte sírna.
Mert mit ér ez a díj a mi szemünkben? Semmit.
Hogyan csapódik le ez csapatszinten? Sehogy.
Egy egyéni díj, alattam írták, hogy kik kapták meg, tanulságos névsor.

Én meg Pedriért nem sírnék, nekem semmilyen játékos, egy kirakósnak jó, de nem klasszis alapanyag.
Sőt azt mondom, ha igazak a hírek a jelen gazdasági helyzetben 80 millió ajándék érte, és el kell annyiért engedni.

Lehet csak a keserűség mondatja velem, meg, hogy nem érint már meg a klub annyira, de nekem ez a neveljünk tucatokat spanyol vonal nem annyira jön be.
Egy Gaviban mondjuk látok lehetőséget meg kraftot, de sajnos ilyen irányba megy a foci, egyenkatonák, kötelezőt oldja meg, a többi mindegy, nincs rá szükség. Remélem majd 10 év múlva mondjuk megfordul a trend, ami felé megy a foci, és egy őszintébb sport jön ki végeredményben, nem ilyen yxg tsxg, franc se tudja milyen xg felmondó statvadászó foci.
Pedri nálam az iskolapéldája a mai foci rákfenéjének, mindemellett egy szimpatikus srác, aki ebben a barcában a jobbak között van, 7-8 éve kiröhögtük, ha ilyen fiatal próbálkozott itt, és 2-3 meccs után ki is koptak.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3530
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2021.11.23. 13:00:06

stickman írta:
2021.11.23. 12:16:38
Szomorú, hogy Pedri megnyeri a Golden boy díjat és kb mindenki leszarja. Nem tudom mi ez a nagy unszimpátia vele szemben. De jong meg Busi jobb.... a gyerek még mindig csak 18!!!! éves. És nyilván a Bayern csak a hype miatt akarja leigazolni, ők arról híresek. Viszont ha máshol rúgná a bőrt mindenki érte sírna.
Szerintem nem is ez itt a fő ok. Csak Kb. 100 érdekesebb dolog történik a csapat körül.

Amúgy meg azon túl, hogy egy gyereknek nagy elismerés sajna nem jelent semmit. Sok nagy játékos megkapta, de legalább ugyanannyi olyan is, aki nem vitte sokra, vagy egy ponton full befagyott a karrierje.

Anderson 2008, Pato 2009, Balotelli 2010, Götze 2011,Pogba 2013, Matrial 2015, Renato Sanches 2016.

Amilyen víziók velük szemben is voltak ahhoz képest Anderson 31 évesen az Adana Demirsporból vonult vissza. Pato 32 évesen az Orlando City-ben játszik úgy hogy 23 évesen már visszamenekült Braziliába, Balotellit hagyjuk, Götze a kutyának nem kellett ingyen került a PSV-be, Pogba teljesen beleszürkült az MU pöcéjébe, Matriallal együtt. Renato Sanchesre meg túl nagy volt a kabát. A Bayernben is betlizett (ő a tökéletes példa, hogy ritkán, de a Bayern is fel tud ülni a hypenak) , Angliában is betlizett, most próbálná magát megint felépíteni Franciaországban.

Sajnos pont az ilyenek miatt nem kell neki túl nagy jelentőséget tulajdonítani. Szép eredmény, de majd az idő eldönti, hogy ez egy nagy játékos első komoly elismerése, vagy csak egy pillanatnyi fellángolás és elmegy majd a levesbe.
Kép
Troym
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2439
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2021.11.23. 12:43:39

stickman írta:
2021.11.23. 12:16:38
Szomorú, hogy Pedri megnyeri a Golden boy díjat és kb mindenki leszarja. Nem tudom mi ez a nagy unszimpátia vele szemben. De jong meg Busi jobb.... a gyerek még mindig csak 18!!!! éves. És nyilván a Bayern csak a hype miatt akarja leigazolni, ők arról híresek. Viszont ha máshol rúgná a bőrt mindenki érte sírna.
Teljesen egyetértek.
Ter Stegen - Kounde - Araujo - Christensen - Balde - De Jong - Pedri - Gündogan - Raphinha - Yamal - Lewandowski
stickman
Barça C
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2021.05.25. 13:15:16

2021.11.23. 12:16:38

Szomorú, hogy Pedri megnyeri a Golden boy díjat és kb mindenki leszarja. Nem tudom mi ez a nagy unszimpátia vele szemben. De jong meg Busi jobb.... a gyerek még mindig csak 18!!!! éves. És nyilván a Bayern csak a hype miatt akarja leigazolni, ők arról híresek. Viszont ha máshol rúgná a bőrt mindenki érte sírna.
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6572
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2021.11.23. 10:10:16

Troym írta:
2021.11.23. 07:58:27
Érdekes hozzáállás sokaktól, hogy eladnák a magasan legjobb kozeppalyast. Azért a golden boyt se gyakran nyeri Barcás, eddig konkrétan csak Messi kapta meg. 18 évesen szerintem jobb a srác mint Xavi vagy Iniesta ennyi idősen.
Azért ez kicsit erős. Nálam De Jong egyértelműen jobb, és ha az utóbbi fél évet nézzük, még talán Busi is.
Gavi és Nico még kérdőjel, de ez a pár hónap alapjan nem látok olyan nagy lemaradást.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Troym
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2439
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2021.11.23. 07:58:27

Érdekes hozzáállás sokaktól, hogy eladnák a magasan legjobb kozeppalyast. Azért a golden boyt se gyakran nyeri Barcás, eddig konkrétan csak Messi kapta meg. 18 évesen szerintem jobb a srác mint Xavi vagy Iniesta ennyi idősen.
Ter Stegen - Kounde - Araujo - Christensen - Balde - De Jong - Pedri - Gündogan - Raphinha - Yamal - Lewandowski
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2021.11.22. 17:21:57

Ha tudnank az arabol hozni elore 2, sterling/coman szintu embert a ket hadirokkant helyere siman eladnam.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6840
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2021.11.22. 15:23:23

Ezek szerint nyárról lenne szó? Nagyon nem vagyok a rajongója, legalábbis amit nálunk lerakott az első 1-2 meccs után, azt nem nagyon nézném sokáig, de hajlok arra, hogy Koemanra fogjam a játékának a szürkeségét, és megnézném szívesen Xavi alatt mit csinálna, lehet, hogy simán meggyőzne.

És mindenesetre gratula neki a díjért! :)
ter Stegen; Baldé - Christensen - Araujo - Koundé; De Jong - Pedri - Gavi; Dembélé - Lewy - Raphinha
Avatar
soadroli
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5137
Csatlakozott: 2008.05.17. 19:50:58

2021.11.22. 15:13:12

Bayern Munich want to sign Pedri next year by making him the most expensive singing in the club's history in terms of transfer fees.
The German club would pay more than €80M for Pedri and offer him four times his current salary at Barça. [as.com]
Kép
Avatar
Barcaforever
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3973
Csatlakozott: 2004.10.13. 19:17:18
Tartózkodási hely: Barcelona/Budapest

2021.11.22. 15:12:23

Nem tudom, hogy mi vagyunk vakok vagy a Bayernnél pont az ő profilja hiányzik, de a SPORT továbbra is arról ír, hogy a bajorok nem adják fel és készek klubrekordot jelentő összegért leigazolni Pedrit.
Kép
Válasz küldése
cron