Pedri

Ki hogy teljesített legutóbb? Ki milyen formát mutat, kik a kedvenceid? Mondd el itt! - Az első csapat játékosai, a La Masia, a vezetőedző és a régmúlt csillagai kapnak itt helyet.
Avatar
grgly50
Capitá del Barça
Hozzászólások: 760
Csatlakozott: 2018.02.07. 21:37:09

2021.11.19. 20:19:28

soadroli írta:
2021.11.19. 19:15:12
Pedri has relapsed from his injury and could be out for one more month. [TV3]
Tudom, demagógnak tűnik, de ebben Koeman keze is benne van, amikor egész évben szerepeltette a fiút. Ráadásul jött az olimpia. Igaz, hogy Pedri úgy gondolta (18 évesen!), hogy ő bírja. Egy komoly edző ebbe nem mehet bele!
Avatar
soadroli
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5143
Csatlakozott: 2008.05.17. 19:50:58

2021.11.19. 19:15:12

Pedri has relapsed from his injury and could be out for one more month. [TV3]
Kép
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6884
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2021.10.16. 09:25:46

Olcha írta:
2021.10.15. 23:53:21
Viszont az tény, hogy LE-nél sokkal jobban funkcionál Pedri koma.
Ez tény. Mondjuk LE-nél van egy olyan érzésem, hogy szinte bármilyen közepes/közepesnél jobb játékost beállít, jó csapatot épít fel belőlük pár perc alatt. Nem Európa legjobbját, de jót. Szóval ez alapján nem merem megítélni, bár a másik oldalról is igazságtalan lenne, mert Koeman tény, hogy mindenkiből öli ki a kreativitást (láthatjuk, még Puigból is sikerült, pedig az aztán önfejű gyerek, és kb tiszta kreativitásból állt az egész játéka), és Pedri hódolt be ennek a legjobban, mert ő nagyon alázatos, sőt, már már meghunyászkodó játékos/ember benyomását kelti. Plusz ugye túl is játszatták, nem kicsit.

Ezért is vagyok kíváncsi, mi történik vele edzőváltásnál, mert nálunk a jelenlegi helyzetben szerintem ő teljesen kuka, mind erőnlétileg, mind taktikailag, bármiben. El is jutottunk most persze vele egy vélhetően elkerülhető sérüléshullámig.
Lehet, hogy más kéz alatt, más rendszerben tényleg jó kis játékos lesz belőle. Ez persze sok más játékosunkra is igaz. :)
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
Olcha
Jugador del Barça
Hozzászólások: 205
Csatlakozott: 2018.06.28. 19:31:15

2021.10.15. 23:53:21

bence0330 írta:
2021.10.09. 16:24:33
https://www.goal.com/hu/h%C3%ADrek/ime- ... uou36v26k4

Remélem, nem off, mivel róla van szó.
Engem hatalmas sokként ért, mert számomra a játéka csak 1-2 kapitánynál, Lenglet-nál és most mondjuk LDJ-nál lehangolóbb, és szerintem mindegyik Masiás (Gavi, Nico, Puig) jobb nála a korosztályában, nem csak jelenleg, hanem képességek és potenciál szintjén is. Utóbbiban főleg. A spanyoloknál jobb volt a nyáron, de azért ott is inkább kis szürke eminensként igyekezett, és ott is inkább max a korához képes volt ha nem is jó, de legalább tényleg egy stabil, megbízható játékos, sőt, ott még szép ütempasszai is voltak. Nem lógott ki lefelé, az tény...
Teljesen egyetértek és nem csak a Puigos rész miatt. (Aki idén olyan, mint akit Koeman picit megfertőzött.) A dinamika a kulcsszó! Viszont az tény, hogy LE-nél sokkal jobban funkcionál Pedri koma.
Avatar
westerngom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1527
Csatlakozott: 2007.12.15. 21:33:00
Tartózkodási hely: West Side

2021.10.14. 14:35:10

nah végre egy a zsákban:

https://www.youtube.com/watch?v=IqzXt9ZcMhA

=D> =D> =D>

már csak Araújo, Gavi, Fati és kicsit bizakodhatunk, hogy lassan láthatóvá válik az a fény az alagút végén. + 1 Xavi [-o<
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6884
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2021.10.09. 17:59:41

1994barca írta:
2021.10.09. 17:16:02
Még egy szakértő aki Puig örült….ilyen hosszan írni a baromságaid vicc! Ilyen szurkolók mint te csak rontják a csapatot!!! “Hozzáértő kisgyerek”!!!!
Eléggé kedvelem a játékát, de nem tudom, hogy jön ő most ide, nem különösebben volt ő a téma, sok másik névvel együtt megemlítettem őt is. Ez egy fórum, nem vagyok szakértő, mint ahogy általában itt senki sem az (persze kivétel lehet, hogy van, nem tudhatjuk). Jogomban áll véleményt nyilvánítani, neked pedig teljes mértékben jogodban áll hülyeségnek tartani azt. Könnyen lehet, hogy az is!
Még annyit hozzátennék, hogy a végén szépen oda is írtam, és úgy is gondoltam, hogy remélem, hogy totálisan rosszul látom, és tényleg nagyon szurkolok, hogy ki tudjon itt teljesedni, mert ha ennyien úgy látják, hogy sokra hivatott, akkor alighanem az én véleményem téves, és az én szemüvegem torzít. De attól még igenis lehet ez a véleményem, az alapján, amit a saját szurkolói szemüvegemen keresztül látok egy játékostól a pályán.
Remélem személyeskedés nélkül sikerült reagálnom, mert jobb szeretem az érvekkel alátmásztott vitákat, mert akkor sokkal könnyebben meggyőzhető is vagyok egyébként. Szóval nagyon szívesen hallgatom, hogy mondjuk szerinted miért a csapatunk legjobb tagja (kvázi, mégiscsak egyedül őt jelölték a csapatunkból), és ha korrekt érveket támasztasz, akkor el fogom fogadni, vagy mondok valami ellenérvet. Nyilván a szubjektivitást kivenni akkor sem fogom tudni, de az egy tök jó eszmecsere lenne.
Arról nem is beszélve, hogy a saját szempontjaim alapján láthatok egy amúgy jó játékost is közepesnek, mert én mást keresek a játékosban, más miatt tartok jónak valakit egy adott poszton. Hogy ne húzzam ki a gyufát, legyen Pedri-Gavi párhuzam, ahol mondjuk Pedri erényei a megbízhatóság, jó labdatartás/fedezés, higgadtság, termetéhez képest egészen jó szerelések, illetve van meccsenként egy szép ütempassza is előre. Addig Gavinál mondjuk a nagyobb szívvel való játék, bátorság, a dinamika, a beindulásai, és a labdajáratásának a sebessége, ami a Masia középpályásainak legfőbb erénye, és ő mondjuk még közülük is kitűnik. Én sokkal inkább Gaviban látom ezek miatt a jövő zsenijét, és az ilyen típusú játékost kedvelem a poszton, te pedig lehet, hogy Pedri erényei alapján inkább benne látod a lehetőséget, és többre tartod. Előre amúgy nem is tudhatjuk, mi lesz a helyzet. Ez van, ha mind ugyanolyanok lennénk, egy márka létezne mindenből, mindenki egyszínű ruhában járna, ugyanolyan autóba, ugyanarra a munkahelyre.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6587
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2021.10.09. 17:47:20

1994barca írta:
2021.10.09. 17:16:02
Még egy szakértő aki Puig örült….ilyen hosszan írni a baromságaid vicc! Ilyen szurkolók mint te csak rontják a csapatot!!! “Hozzáértő kisgyerek”!!!!
Kevesebb személyeskedés, több érdemi reakció. Következő ilyennél törlés lesz.
Igazából ezt is csak a kiemelt rész miatt nem törlöm, hadd nevessenek a többiek is egy jót, mert remélem te sem gondoltad komolyan.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
1994barca
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 287
Csatlakozott: 2020.08.25. 12:44:00

2021.10.09. 17:16:02

Még egy szakértő aki Puig örült….ilyen hosszan írni a baromságaid vicc! Ilyen szurkolók mint te csak rontják a csapatot!!! “Hozzáértő kisgyerek”!!!!
bence0330 írta:
2021.10.09. 16:24:33
https://www.goal.com/hu/h%C3%ADrek/ime- ... uou36v26k4

Remélem, nem off, mivel róla van szó.
Engem hatalmas sokként ért, mert számomra a játéka csak 1-2 kapitánynál, Lenglet-nál és most mondjuk LDJ-nál lehangolóbb, és szerintem mindegyik Masiás (Gavi, Nico, Puig) jobb nála a korosztályában, nem csak jelenleg, hanem képességek és potenciál szintjén is. Utóbbiban főleg. A spanyoloknál jobb volt a nyáron, de azért ott is inkább kis szürke eminensként igyekezett, és ott is inkább max a korához képes volt ha nem is jó, de legalább tényleg egy stabil, megbízható játékos, sőt, ott még szép ütempasszai is voltak. Nem lógott ki lefelé, az tény.

Hirtelen 7-8 játékost tudnék felidézni csak a szegény kis megnyomorodott csapatunkból, akit hamarabb jelölnék képességek alapján. Persze a játéperceket meg mindenféleg eredményt is kell nézni, ő meg abban érthetetlen módon überkirály lett. De még így is legalább Araujot, de egy FDJ-ot is mindenképp elé tennék, ő nagyon sokat adott nekünk tavaly, még annak ellenére is, hogy nem feltétlenül illik a képbe a játéka. De kívánom, hogy tévedjek, és kiváncsian várom, tud-e adni nekünk ténylegesen valamit, mondjuk a következő edző kezei alatt. Nekem, mint pörgős, gyors támadójátékot kedvelő szurkolónak eddig sajna nem adott, de az ártatlanság védelmét megadom neki magamban addig, míg egy jobb rendszerben ki nem derül róla pár új dolog.

Sok sikert Neki, és hozza ki magából itt nálunk azt, amit a szakértők látnak benne. :) Eléggé rá lennénk szorulva...
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6884
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2021.10.09. 16:24:33

https://www.goal.com/hu/h%C3%ADrek/ime- ... uou36v26k4

Remélem, nem off, mivel róla van szó.
Engem hatalmas sokként ért, mert számomra a játéka csak 1-2 kapitánynál, Lenglet-nál és most mondjuk LDJ-nál lehangolóbb, és szerintem mindegyik Masiás (Gavi, Nico, Puig) jobb nála a korosztályában, nem csak jelenleg, hanem képességek és potenciál szintjén is. Utóbbiban főleg. A spanyoloknál jobb volt a nyáron, de azért ott is inkább kis szürke eminensként igyekezett, és ott is inkább max a korához képes volt ha nem is jó, de legalább tényleg egy stabil, megbízható játékos, sőt, ott még szép ütempasszai is voltak. Nem lógott ki lefelé, az tény.

Hirtelen 7-8 játékost tudnék felidézni csak a szegény kis megnyomorodott csapatunkból, akit hamarabb jelölnék képességek alapján. Persze a játéperceket meg mindenféleg eredményt is kell nézni, ő meg abban érthetetlen módon überkirály lett. De még így is legalább Araujot, de egy FDJ-ot is mindenképp elé tennék, ő nagyon sokat adott nekünk tavaly, még annak ellenére is, hogy nem feltétlenül illik a képbe a játéka. De kívánom, hogy tévedjek, és kiváncsian várom, tud-e adni nekünk ténylegesen valamit, mondjuk a következő edző kezei alatt. Nekem, mint pörgős, gyors támadójátékot kedvelő szurkolónak eddig sajna nem adott, de az ártatlanság védelmét megadom neki magamban addig, míg egy jobb rendszerben ki nem derül róla pár új dolog.

Sok sikert Neki, és hozza ki magából itt nálunk azt, amit a szakértők látnak benne. :) Eléggé rá lennénk szorulva...
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
geridoss
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2785
Csatlakozott: 2008.11.30. 23:00:46
Tartózkodási hely: Eger

2021.10.01. 19:29:15

Ha lehet ilyet mondani, akkor a legjobbkor jött neki ez. Azt se bánnám, ha egy hónapig nem játszana. Nagyon sokat játszott, ilyen fiatalon, ilyen erős terhelésnek kitenni, tényleg nem normális dolog. El se kezdem inkább, a Senor topikjában már írtam eleget.

Meg legalább felszabadult még egy hely, ahová SR-t be lehet nyomni ... :lol:
"Látta a Real Madrid Villareal elleni 6-2-es győzelmét?" " Nem láttam, viszont emlékszek egy 6-2-re a Bernabeuból..." /Joan Laporta/

Visca el Barca!
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3186
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2021.10.01. 19:26:53

Barcaforever írta:
2021.10.01. 19:11:45
Most megint megsérült a Benfica ellen? Vhol azt olvastam, hogy izomhúzódása van… Viva Olimpia és rotáció, sztem Koeman nem hallott még a rotálásról.
Èn mèg azóta sem èrtem hogy kb 70 meccs után mièrt kellett 6 nappal az olimpiai döntő után elkezdenie a szezont egyből a csapattal. Èrtem èn hogy Messièk miatt meggyengült a keret de azèrt pár hètre meg lehetett volna oldani nèlküle is,főleg ilyen eredmènyekkel :D
Avatar
Barcaforever
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3973
Csatlakozott: 2004.10.13. 19:17:18
Tartózkodási hely: Barcelona/Budapest

2021.10.01. 19:11:45

Most megint megsérült a Benfica ellen? Vhol azt olvastam, hogy izomhúzódása van… Viva Olimpia és rotáció, sztem Koeman nem hallott még a rotálásról.
Kép
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21051
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2021.08.21. 18:26:03

davi10 írta:
2021.08.21. 09:21:12
Koeman megerősítette, hogy a mai meccs után kap 2 hét pihenőt, nem lesz a keretben a Getafe ellen. Elvileg erről LE is tud, és nem fogja behívni a szeptember eleji válogatott meccsekre.
Észszerű döntés, már nagyon érett. Nagy tehetség a srác, és úgy gondolom, ha nem lenne ennyire kizsigerelve, még jobb teljesítményre lehetne képes.

A szavazáson nehezen tudnék választani. Pl. lehet, hogy kiváló játékossá válik, de attól még nem biztos, hogy itt marad. Hűséges játékosnak tűnik, de ki tudja, mit hoz a jövő? A mostani válságból szerintem nem 1-2 év alatt fogunk kimászni. A Ligában jók leszünk, de ez európai elittől leszakadhatunk.
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6587
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2021.08.21. 09:21:12

Koeman megerősítette, hogy a mai meccs után kap 2 hét pihenőt, nem lesz a keretben a Getafe ellen. Elvileg erről LE is tud, és nem fogja behívni a szeptember eleji válogatott meccsekre.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3229
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2021.08.04. 22:29:33

A szavazati lehetőségek talán kicsit szélsőségesre sikeredtek.
Nem gondolkodtam el, hogy mi az a lehetőség ami hiányzik, de nem tudtam választani a lehetőségek közül. Persze ez játék, tisztában vagyok ezzel....legyen klasszis, fejezze be itt egy újabb legendás generációval.... :lol:
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3186
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2021.08.04. 18:46:22

Andras Inieszta írta:
2021.08.04. 16:21:28
Chino írta:
2021.08.04. 12:51:40
Elvileg két hét pihenőt fog kapni.
Nem lesz az kicsit sok? ... :D :D :D
Viccet félretéve, szerintem az lesz, hogy Coutinho kap lehetőséget, augusztusban. Aztán ha megint lejtmenet, akkor visszatér a kezdőbe Pedri, aki már addigra pihent lesz és csereként is játszhatott már néhány percet.
Én kétlem hogy Cou játszana az augusztusi bajnokikon, mindjárt a 4. felkészülési meccset játsszuk és még a keretben sem volt. :D Bár lehet hogy még ő is egyedül eddz.

Inkább Roberto lesz ott a kezdőben, vagy valamelyik fiatal kp.
Andras Inieszta
Barça B
Hozzászólások: 41
Csatlakozott: 2021.07.26. 13:09:45

2021.08.04. 16:21:28

Chino írta:
2021.08.04. 12:51:40
Elvileg két hét pihenőt fog kapni.
Nem lesz az kicsit sok? ... :D :D :D
Viccet félretéve, szerintem az lesz, hogy Coutinho kap lehetőséget, augusztusban. Aztán ha megint lejtmenet, akkor visszatér a kezdőbe Pedri, aki már addigra pihent lesz és csereként is játszhatott már néhány percet.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2021.08.04. 12:51:40

Sinya22 írta:
2021.08.04. 12:22:07
Szombaton, augusztus 7-én ér véget számára a szezon, hogy aztán 1 hét múlva kezdődjön :D Remélem legalább az augusztust megkapja pihenésképpen, én még ilyet nem láttam amúgy, hogy valaki ennyit játsszon.
Elvileg két hét pihenőt fog kapni.
Forca Barca!!!!
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3186
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2021.08.04. 12:22:07

Szombaton, augusztus 7-én ér véget számára a szezon, hogy aztán 1 hét múlva kezdődjön :D Remélem legalább az augusztust megkapja pihenésképpen, én még ilyet nem láttam amúgy, hogy valaki ennyit játsszon.
Avatar
Cseri
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1784
Csatlakozott: 2010.11.19. 08:58:48
Tartózkodási hely: Pécs

2021.07.25. 20:11:30

davi10 írta:
2021.07.25. 18:45:05
Kép

Mondanom sem kell, hogy eddig mindkét meccset végigjátszotta az Olimpián.
A kábszi rossz! 🤣
„Az egyik oldalon van egy csapat. A másik oldalon is van egy csapat, amiben ott van Lionel Messi. Az úgy egy teljesen más történet. Amikor az emberek különböző csapatokat elemeznek, emlékeztetniük kell magukat arra, hogy ez az egy ember mindent megváltoztat. Vele másképp néz ki egy csapat.”
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6587
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2021.07.25. 18:45:05

Kép

Mondanom sem kell, hogy eddig mindkét meccset végigjátszotta az Olimpián.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2021.07.12. 10:46:28

LG írta:
2021.07.12. 09:50:15
Chino írta:
2021.07.12. 09:03:36
Nem nagy meglepetésre ő lett az EB legjobb fiatal játékosa, megjegyzem teljes joggal. Ahhoz képest, hogy előzőleg még azon is csodálkozott mindenki, hogy a keretben mit keres nem rossz teljesítmény. Az ilyen Foden, Camavinga, Saka, Ferrán Torres stb. vonalra, akiket előzőleg vártak elég nagyot rávert. Itt látszik, hogy a hype nem minden.
Valóban nem minden a hype, de a tehetség sem egy ilyen tornán. Pedrit nagyon jól használta Luis Enrique, szerintem lényegesen jobban, mint Koeman tavasszal. Ezzel szemben pl. Southgate sok remek játékossal nem tudott mit kezdeni, köztük fiatal tehetségekkel sem.

Csak arra akartam rávilágítani, hogy az edző/szöv. kapitány szerepe iszonyatosan fontos napjainkban. Ezért is sajnálom, hogy LE távozása után csak középszerű edzőkkel próbálkoztunk.
Ebben teljesen igazad van, de az hogy 18 évesen Mbappét, a közel 90 millió euróért igazolt Sanchot, Torrest, Rushfordot, Chiesát maga mögé utasította az nem csak a kapitányon múlik. Persze ez nem jelenti, hogy ezeknél már jobb játékos és többeknek kifejezetten sz...r EB-jük volt, de attól igazán kiváló vagy klasszis egy játékos hogy így is tud villantani, többségüknek volt elég alkalma rá.

Persze helyén kell kezelni a srácot, ez volt még az első szezonja, még lehet egy süllyesztő. Iniestához sem hasonlítanám a teljesítményét egyelőre, ahhoz még legalább egy szezont hozzon le. Mondjuk ez szerintem több sebből is vérzik, a stílusa és a szerepe sem indokolja azt hogy igazi párhuzamot vonhassunk. Ő inkább egy Xavi-Ini keverék, ha már valakit kellene keresni vele szemben. Ugyanakkor azt bizonyította, hogy magas szinten is bőven megállja a helyét és nem egy alibi játékos, aminek sokszor titulálják.
Forca Barca!!!!
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2021.07.12. 10:24:52

bunga írta:
2021.07.12. 10:03:38
A Petri - becsmérlő kórusból legalább valaki szórhatna hamut a fejére.
Azóta kukoricán térdeplek, így megnyugodtál?

Egyébként azt tartom, hogy az EB-n is ki lett facsarva, utolsó 1-2 meccsre rendesen elfogyott, de nem meglepő, nálunk is minden meccsen játszott, 90 perceken végig kb.
Első két meccs után ő is feljavult, ahogy a csapat is, grat neki, megérdemelte ezt az elismerést.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
bunga
Capitá del Barça
Hozzászólások: 729
Csatlakozott: 2021.01.26. 21:13:33

2021.07.12. 10:03:38

A Petri - becsmérlő kórusból legalább valaki szórhatna hamut a fejére.

PeDri

Majd az uszító kommentekből vegyél vissza... -md
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21051
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2021.07.12. 09:50:15

Chino írta:
2021.07.12. 09:03:36
Nem nagy meglepetésre ő lett az EB legjobb fiatal játékosa, megjegyzem teljes joggal. Ahhoz képest, hogy előzőleg még azon is csodálkozott mindenki, hogy a keretben mit keres nem rossz teljesítmény. Az ilyen Foden, Camavinga, Saka, Ferrán Torres stb. vonalra, akiket előzőleg vártak elég nagyot rávert. Itt látszik, hogy a hype nem minden.
Valóban nem minden a hype, de a tehetség sem egy ilyen tornán. Pedrit nagyon jól használta Luis Enrique, szerintem lényegesen jobban, mint Koeman tavasszal. Ezzel szemben pl. Southgate sok remek játékossal nem tudott mit kezdeni, köztük fiatal tehetségekkel sem.

Csak arra akartam rávilágítani, hogy az edző/szöv. kapitány szerepe iszonyatosan fontos napjainkban. Ezért is sajnálom, hogy LE távozása után csak középszerű edzőkkel próbálkoztunk.
Válasz küldése