Pedri

Ki hogy teljesített legutóbb? Ki milyen formát mutat, kik a kedvenceid? Mondd el itt! - Az első csapat játékosai, a La Masia, a vezetőedző és a régmúlt csillagai kapnak itt helyet.
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6885
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2023.10.23. 18:15:47

westerngom írta:
2023.10.23. 17:35:27
Peter írta:
2023.10.23. 14:08:58
Nem ismerem a sérüléseinek pontos eredetét, de ezzel a "szinte" folyamatos sérült állapottal az orvosi stábnak kezdenie kellene valamit.
ez a fiatal srác szét lett hajtva a klubban és a válogatottban.
Érdemes megnézni, hogy hány percet játszott a 2020 -2021-ben ligában, ezt követően a válogatottban, majd ment az olimpiára.
Nem tudott a folyamatos versenyterhelés mellett regenerálódni a teste, a teljes rehabilitációjához rengeteg időre lenne szüksége, ami sajnos nálunk nincs.
Ennyire vékony pad mellett be fogják rántani a keretbe amint picit is jobbnak látják az állapotát.
Teljesen egyetértek, nincs szerintem itt ebben semmi genetika meg rossz edzésmódszer meg mittudomén mi, először Koeman és LE nyírta ki azzal az elmebeteg évvel, aztán amint felépült, Xavi ugyanott folytatta, minden meccset végigtolt szinte, mindezt 17 és 19 éves kora közt. És teszem hozzá, Koeman alatt úgy tolt végig ennyi meccset, hogy semmi erőnlét nem volt, és a Xavi-éra elején is így állt még a dolog. Ezt még tökéletes fizikális felkészítéssel sem feltétlen lehetett volna bírni, de így esélye nem volt.
Egyszerűen mint klub, közös erővel elintéztük őt. Remélem vissza tud jönni belőle valahogy. Szerintem is neki több üres hónapra lenne szüksége. Ami idő alatt max óvatos csere, vagy még az sem.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
westerngom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1527
Csatlakozott: 2007.12.15. 21:33:00
Tartózkodási hely: West Side

2023.10.23. 17:35:27

Peter írta:
2023.10.23. 14:08:58
Nem ismerem a sérüléseinek pontos eredetét, de ezzel a "szinte" folyamatos sérült állapottal az orvosi stábnak kezdenie kellene valamit.
ez a fiatal srác szét lett hajtva a klubban és a válogatottban.
Érdemes megnézni, hogy hány percet játszott a 2020 -2021-ben ligában, ezt követően a válogatottban, majd ment az olimpiára.
Nem tudott a folyamatos versenyterhelés mellett regenerálódni a teste, a teljes rehabilitációjához rengeteg időre lenne szüksége, ami sajnos nálunk nincs.
Ennyire vékony pad mellett be fogják rántani a keretbe amint picit is jobbnak látják az állapotát.
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3229
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2023.10.23. 14:08:58

Baromira hiányzik a srác.
Nem ismerem a sérüléseinek pontos eredetét, de ezzel a "szinte" folyamatos sérült állapottal az orvosi stábnak kezdenie kellene valamit.
Ha segítene rajta, akár januárig nem játszatnám. Inkább valami komoly rehab erősítésre fókuszálnék.
Ha az aprítások áldozata lenne, az ellen nem igazán lehet mit tenni. de az ő sérülései másról szólnak.
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6587
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2023.10.23. 10:38:40

Farizio szerint ma Pedri átesik ilyen-olyan orvosi vizsgálatokon, de nem túl optimista a klub, valószínűleg nem fog felépülni a Clasico-ra.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
drobika
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1412
Csatlakozott: 2017.10.12. 11:54:08
Tartózkodási hely: Pécs

2023.08.25. 11:28:40

Azért van abban valami gáz, hogy Dembelé után is sorban jönnek az ilyen sérülések. ( Dortmundban nem volt kihagyott meccse...) Valami van abban a edzésmunkában, terhelésben. Gondolom itt most nem akarjuk behozni a pizzát, az éjszakai EA Sportot stb. Mert attól nem lesz izomszakadása senkinek, legfeljebb kialvatlan és motiválatlan lesz.
Ami az igazán borzasztó ebben, hogy az izomszakadások hegesedéssel gyógyulnak. Sosem lesz olyan, mint azelőtt. Nagyon kellene utána vigyázni rá, ami az élsportban lássuk be, nem nagyon lehetséges. Kiújulás borítékolva.
Nagybarcelona
Capitá del Barça
Hozzászólások: 777
Csatlakozott: 2021.02.19. 17:41:31

2023.08.25. 08:58:41

Ronaldinho&Barca írta:
2023.08.25. 08:22:04
bence0330 írta:
2023.08.25. 01:22:31
Szerintem 17-8-9 éves korában minden egészséges időszakában kb minden percét a pályán töltötte, itt, válogatottban, mindenhol, emlékszem, mikor hónapokig nem lehetett már észrevenni a pályán szerencsétlent, és akkor sem cserélte le soha senki, de még az EB-n is minden hosszabbításban ott volt. Koeman kezdte ezt a szürreálisan gátlástalan túltolást, Xavi meg folytatta. Ebben a korban szép lassan be kellett volna építeni, mint minden más fiatalt mindenhol máshol. Ezt nem lehet megtenni egy fiatal szervezettel, baromi rizikós.
Ebben elég sok igazság van, főleg ha egy sportoló esetében azt veszed, bár tekintsünk is el a sportolótól mint "munkától", az emberi szervezet 16-17 évesen még bőven fejlődésben van, és ekkor egy ekkora extra terhelést kap... mindened fejlődik, csontos, nyúlsz, gerincedtől elkezdve az utolsó részedig minden fejlődik, nyilván vannak nálam sokkal okosabbak is ez ügyben, de Yamal esetében írtam már többször múlt héten, ne szerencsétlen 16 éves gyerekre rakjunk feleslegesen terheket
Egyetèrtek veletek. Koemannál nem èrtettem Puig, tavaly Xavinál Torre mièrt nem kaphat perceket.
https://www.goal.com/en/news/the-olympi ... et9fa195mn
A klub meg akarta tiltani az olimpiai rèszvètelt, Koeman pedig ki volt akadva. A szövetség elutasította a klub kèrèsèt. Szerintem ott kezdődött minden.
Ezen felül a szakmai stábot is tapasztalatlannak tartom.

Többször írtam, hogy a szakèrtők szerint ebben a korban fejlődèsben van a fiatalok izomzata, ès nem bírja ezt a terhelèst. Ezèrt szerettem volna Balde mellè valakit (Grimaldo, Miranda). Yamal kezdőkènt játszatását pedig abszolút nem èrtem. Ez már tènyleg az "autópályás" mondás minősített esete. Megèrtem èn, hogy nincs pènz, de Bence is írta, azèrt vannak egyèb lehetősègek. Pl. hogy benntmaradásèrt küzdő ellenfelek ellen nem játszatom 5 kp-omat, mikor a padon ül 3 támadó.

Ezèrt sincs bajom azzal, ha a fiatalok mellè rutinos játèkosokat is igazolunk.

Szerintem túl nagy elvárásokkal vannak Pedrivel szemben. Kellene mindenkèppen egy kreatív ember a csapatba, aki tudja tehermentesíteni, legyen az kp-s, vagy támadó (más felállásban).
Troym
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2455
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2023.08.25. 08:40:44

Sajnálatos sérülés, főleg, hogy egyre többször sérült a srác
De remélem nem az lesz a megoldás, hogy hozunk 31én valami középkategóriás játékost, akit utána nem győzünk majd elküldeni, mint Bellerint. Még így is vannak elegen a középpályán, de ott van Fermin, vagy a 16 éves német kölyök is.
Ter Stegen - Kounde - Araujo - Christensen - Balde - De Jong - Pedri - Gündogan - Raphinha - Yamal - Lewandowski
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4461
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2023.08.25. 08:22:04

bence0330 írta:
2023.08.25. 01:22:31
Én teljesen másban látom a problémát. Nem az alkatában, nem az adottságában, nem az étkezésében, és még az erőnléti edzőkben is csak alig. Szerintem 17-8-9 éves korában minden egészséges időszakában kb minden percét a pályán töltötte, itt, válogatottban, mindenhol, emlékszem, mikor hónapokig nem lehetett már észrevenni a pályán szerencsétlent, és akkor sem cserélte le soha senki, de még az EB-n is minden hosszabbításban ott volt. Koeman kezdte ezt a szürreálisan gátlástalan túltolást, Xavi meg folytatta. Ebben a korban szép lassan be kellett volna építeni, mint minden más fiatalt mindenhol máshol. Ezt nem lehet megtenni egy fiatal szervezettel, baromi rizikós. Ezt amúgy mindenki látta előre, hogy így lesz - vagy legalábbis hogy így lehet -, szóval nem egy "utólag mindenki okos" téma. Ilyet nem lehet csinálni, egyenesen ámokfutás kategóriának hívom, ami vele történt.
Plusz kb 19 korától benne látta mindenki a megváltót - sokszor jogosan - ez óriási plusz mentális teher egy tinédzsernek, akár ez is belejátszhat a dologba.
Ebben elég sok igazság van, főleg ha egy sportoló esetében azt veszed, bár tekintsünk is el a sportolótól mint "munkától", az emberi szervezet 16-17 évesen még bőven fejlődésben van, és ekkor egy ekkora extra terhelést kap... mindened fejlődik, csontos, nyúlsz, gerincedtől elkezdve az utolsó részedig minden fejlődik, nyilván vannak nálam sokkal okosabbak is ez ügyben, de Yamal esetében írtam már többször múlt héten, ne szerencsétlen 16 éves gyerekre rakjunk feleslegesen terheket, hála az elcseszett klubpolitikának és gazdagási helyzetnek, nem kell neki kezdeni, kapjon epizód szerepeket, fejlődjön, szokja a közeget, aztán majd berobban ha kész rá.
Dembelet köpködte mindenki, hogy mennyit volt sérült Xavi előtt, de az a helyzet Pedri sem kivétel, valamennyire pedig Araujo is, összességében a szezon felét kiszokták ülni, ezt sajnos kilehet jelenteni, most Pedri esetében is már 1,5 hónapot írnak, ami abszolút nem biztató. Ha pedig felszeretnénk eszmélni a csalódottságból, hogy ebben a gané helyzetben kidőlt Pedri, akkor ott van Fati, akinek szintúgy 18 éves kora környékén folyamat sérülések sújtották.

Egyébiránt a tavalyi hamsrting sérülése dettó megint a túljátszatás eredménye volt, de ez megint olyan, hogy szembe jön az autópályán Xavi..Minden edzőnek kell egy "srác" aki csinálja az eredményeket.
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6885
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2023.08.25. 03:21:44

gránit írta:
2023.08.25. 02:59:11
Bence, ha ez így van (lehet, hogy így van), az nem ugyanúgy a szakmai stáb hibája, amiről beszélünk? Az előző szezonban nem kellett volna többet rotálni, amikor ott volt Torre?
Ó, dehogynem! 100%-ban egyetértünk. Ezt írtam: "Nem az alkatában, nem az adottságában, nem az étkezésében, és még az erőnléti edzőkben is csak alig."

Bárkire rotálni kellett volna, nem érdekel, tőlem egy megye 3-as játékosra is és elveszteni pár meccset miatta, ha ez az ára annak, hogy ne dőljön ki hónapokra. Nem csak tavaly, azelőtt is, de a 18 évesen 70+ meccses szezon már megalapozta ezt az egészet. Erre kb szavaim nincsenek. És ez tényleg az, amit mindenki előre látott, mert tök evidens volt, hogy ezt nem bírhatja. Majdnem felröhögtem az étkezését taglaló cikkeken, ahogy "a klub keresi Pedri sérülékenységének okát". Persze, hogy fontos az étkezés, de ha van egy 10 centis lyuk egy ember fején, akkor első körben érdemes azt megnézni, nem valami furmányos mérget keresni a halott vérében.
Tényleg inkább bukjunk el 2-3 meccset párhetente, ha Pedri nélkül nem megy (??? ezt eleve nem hiszem el, ott volt Torres, Gavi, akit szintén kinyírtunk ugyanígy, csak ő egy vasember, de még Raphinhát is lehetett volna odarakni kreálni, tényleg bármi...), de még mindig jobban jövünk ki belőle, mintha hónapokra kidől, és alig tudunk úgy közben nyerni. Az ő egészségéről még csak nem is beszéltem, aminek azért kb az elsőnek kéne lennie.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
gránit
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2401
Csatlakozott: 2010.06.12. 08:55:53

2023.08.25. 02:59:11

Bence, ha ez így van (lehet, hogy így van), az nem ugyanúgy a szakmai stáb hibája, amiről beszélünk? Az előző szezonban nem kellett volna többet rotálni, amikor ott volt Torre?
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6885
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2023.08.25. 01:22:31

Én teljesen másban látom a problémát. Nem az alkatában, nem az adottságában, nem az étkezésében, és még az erőnléti edzőkben is csak alig. Szerintem 17-8-9 éves korában minden egészséges időszakában kb minden percét a pályán töltötte, itt, válogatottban, mindenhol, emlékszem, mikor hónapokig nem lehetett már észrevenni a pályán szerencsétlent, és akkor sem cserélte le soha senki, de még az EB-n is minden hosszabbításban ott volt. Koeman kezdte ezt a szürreálisan gátlástalan túltolást, Xavi meg folytatta. Ebben a korban szép lassan be kellett volna építeni, mint minden más fiatalt mindenhol máshol. Ezt nem lehet megtenni egy fiatal szervezettel, baromi rizikós. Ezt amúgy mindenki látta előre, hogy így lesz - vagy legalábbis hogy így lehet -, szóval nem egy "utólag mindenki okos" téma. Ilyet nem lehet csinálni, egyenesen ámokfutás kategóriának hívom, ami vele történt.
Plusz kb 19 korától benne látta mindenki a megváltót - sokszor jogosan - ez óriási plusz mentális teher egy tinédzsernek, akár ez is belejátszhat a dologba.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
Cseri
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1784
Csatlakozott: 2010.11.19. 08:58:48
Tartózkodási hely: Pécs

2023.08.24. 20:24:53

Nagybarcelona írta:
2023.08.24. 18:56:20

https://www.transfermarkt.com/albert-ro ... ainer/5117
Az ezelőtti erőnlèti edzőnk Koeman előtt Rijkaarddal ès Guardiolaval dolgozott együtt. Már többször linkeltem. Nèzzük meg a mostani erőnlèti edzőt vagy a szakmai stábot.
Nem hiszem el, hogy az egyik legnagyobb klubnak ennyire futja. De hát ne csodálkozzunk...
Pedri leghosszabb sérülése pont erre az időszakra esik: 21 szept-22 januárig 102 nap,előtte is volt egy rövidebb sérülése,ők sem voltak mágusok.
„Az egyik oldalon van egy csapat. A másik oldalon is van egy csapat, amiben ott van Lionel Messi. Az úgy egy teljesen más történet. Amikor az emberek különböző csapatokat elemeznek, emlékeztetniük kell magukat arra, hogy ez az egy ember mindent megváltoztat. Vele másképp néz ki egy csapat.”
Nagybarcelona
Capitá del Barça
Hozzászólások: 777
Csatlakozott: 2021.02.19. 17:41:31

2023.08.24. 18:56:20

gránit írta:
2023.08.24. 18:07:37
Két forduló, két sérülés. Ezzel kapcsolatban jut eszembe Dembelé, akinek én egyáltalán nem vagyok rajongója, de a rengeteg sérülés nem csak az ő hibája volt. Például Dembélé a meccseken a futásai 90 százalékat sprintben tette meg, miközben a tréningeken a futómennyiségnek csupán egyötödét végezte sprintelve. Fizikai felkészítő szakemberek nagyjából egyetértenek abban, hogy a magas intenzitású futások közötti ilyen mértékű különbség megnöveli az izomhúzódások és szakadások esélyét.

És akkor állandóan lesérül Araújo, Pedri, Christensen. A stábbal kapcsolatban ezek azért felvetnek kérdéseket.
https://www.transfermarkt.com/albert-ro ... ainer/5117
Az ezelőtti erőnlèti edzőnk Koeman előtt Rijkaarddal ès Guardiolaval dolgozott együtt. Már többször linkeltem. Nèzzük meg a mostani erőnlèti edzőt vagy a szakmai stábot.
Nem hiszem el, hogy az egyik legnagyobb klubnak ennyire futja. De hát ne csodálkozzunk...

Szerk: az időjárásról volt szó. Lehet, hogy Katarban vagy Szaúd Arábiában ( a stáb szakmai tapasztalata)nem kell olyan mèrtèkben bemelegíteni az izmokat a sivatagban :)
Avatar
gránit
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2401
Csatlakozott: 2010.06.12. 08:55:53

2023.08.24. 18:07:37

Két forduló, két sérülés. Ezzel kapcsolatban jut eszembe Dembelé, akinek én egyáltalán nem vagyok rajongója, de a rengeteg sérülés nem csak az ő hibája volt. Például Dembélé a meccseken a futásai 90 százalékat sprintben tette meg, miközben a tréningeken a futómennyiségnek csupán egyötödét végezte sprintelve. Fizikai felkészítő szakemberek nagyjából egyetértenek abban, hogy a magas intenzitású futások közötti ilyen mértékű különbség megnöveli az izomhúzódások és szakadások esélyét.

És akkor állandóan lesérül Araújo, Pedri, Christensen. A stábbal kapcsolatban ezek azért felvetnek kérdéseket.
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2023.08.24. 16:41:48

Mondjuk a Villareal ellen én idegenben pont Gavit használnám, így is megvan a négy kp-nk, nem pedig harmadik támadóval kísérleteznék.
Azt kétlem, hogy Lamine újra kezdő lesz a 16 évével, úgyhogy Fati vagy Ferran vagy Abde mindenképp lehetőséget kap majd. Viszont egyszerre kettő, nem tudom...
De lehet, hogy nekem is mindenki szembe jön az autópályán, csak pont Xavi nem. :D

Pedrinél meg reméljük tényleg csak pár hét.. az mindennapos, izomprobléma. Előfordul. Ha viszont megint hónaposnál hosszabbra nyúlik a távolléte, akkor tényleg kijelenthetjük róla is, hogy üveglábú, és sürgősen speciálisként kell kezdeni kezelni.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3229
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2023.08.24. 15:19:51

Ronaldinho&Barca írta:
2023.08.24. 14:50:12
A logika ezt diktálná, ezért fog Xavi valami totál mást kitalálni :D
Kicsit megnyugodtam, mert úgy látom, nem vagyok egyedül, aki úgy érzi, hogy "mindenki szembejön az autópályán"..... :oops:

Pedri.....el sem kezdődött a szezon, de az eleje így már most kuka a sérülése miatt szerencsétlennek.
Aztán ne legyen igazam, hogy óvatosak leszünk a visszatéréssel és örüljünk, ha novembertől lehet vele számolni majd.
Sokat sérült, nem kerek valami, vagy valóban ennyire érzékeny?
Részletesen nem vagyok képben a sérüléseivel, de ez kiújuló ugyanazon a helyen vagy mindíg máshol üt be a ménkű?
FCBsteve
Capitá del Barça
Hozzászólások: 607
Csatlakozott: 2022.05.30. 16:19:05

2023.08.24. 15:16:22

Fernando írta:
2023.08.24. 14:24:07
Deluigi írta:
2023.08.24. 12:40:45

akkor johet Lo Celso

Pedrinek meg kitartast, gyors gyogyulast!
Vagy kiallhatnank mondjuk 3 tamadoval is vegre. Fati-Lewa-Ferran. Mogottuk Romeu-de Jong-Gundogan.
Pont egy rohanósabb, támadóbb csapat ellen?!?
Most kéne inkább emberfölény a középpályán...
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4461
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2023.08.24. 14:50:12

Fernando írta:
2023.08.24. 14:24:07
Vagy kiallhatnank mondjuk 3 tamadoval is vegre. Fati-Lewa-Ferran. Mogottuk Romeu-de Jong-Gundogan.
A logika ezt diktálná, ezért fog Xavi valami totál mást kitalálni :D Egyébiránt én adnám, egy meccsig minimum megpróbálnám.
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8672
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2023.08.24. 14:24:07

Deluigi írta:
2023.08.24. 12:40:45
Sinya22 írta:
2023.08.24. 12:12:45
Jobbulást Pedrinek. Még a sors is azt akarja hogy Roberto játsszon, mostmar a kp-n is van egy szabad hely :lol:
akkor johet Lo Celso

Pedrinek meg kitartast, gyors gyogyulast!
Vagy kiallhatnank mondjuk 3 tamadoval is vegre. Fati-Lewa-Ferran. Mogottuk Romeu-de Jong-Gundogan.
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6587
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2023.08.24. 13:35:53

Jó kis alapozás lehetett itt, 2 meccs után 2 kulcsember esik ki. Ráadásul edzésen, nem is úgy, hogy valaki agyonrúgja őket.

Nagyon sajnálom, amikor játszik eddig kb. tényleg szezonról-szezonra jobb volt, de ezt így nem tudom meddig lehet tartani. Pedig a hírek szerint még valami király szakácsot is felvett, étrendet változtatott nyáron, aztán 2 meccset bírt az új szezonból...

Még mindig csak 20 éves, én még bízom benne, hogy ezt valahogy kinövi, vagy 1 műtét helyrerakja.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2023.08.24. 12:59:22

Nem lehet vele professzionális élsport szintjén számolni, ez van. Ahogy Araujoval sem. Sejthető volt eddig is sajnos.
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4461
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2023.08.24. 12:54:20

Na ez k**va jó… Szokásos Pedri serülés, amiből megint 2-3 hónap lesz. Zseni a srác, de borzasztó sérülékeny mint Araujo.
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
Avatar
Deluigi
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1827
Csatlakozott: 2021.06.08. 22:25:50
Tartózkodási hely: Szekelyudvarhely

2023.08.24. 12:40:45

Sinya22 írta:
2023.08.24. 12:12:45
Jobbulást Pedrinek. Még a sors is azt akarja hogy Roberto játsszon, mostmar a kp-n is van egy szabad hely :lol:
akkor johet Lo Celso

Pedrinek meg kitartast, gyors gyogyulast!
Avatar
soadroli
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5143
Csatlakozott: 2008.05.17. 19:50:58

2023.08.24. 12:20:28

máshol 4-5 hetet írnak, remek #-o
Kép
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3186
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2023.08.24. 12:12:45

Jobbulást Pedrinek. Még a sors is azt akarja hogy Roberto játsszon, mostmar a kp-n is van egy szabad hely :lol:
Válasz küldése