Trincao

Ki hogy teljesített legutóbb? Ki milyen formát mutat, kik a kedvenceid? Mondd el itt! - Az első csapat játékosai, a La Masia, a vezetőedző és a régmúlt csillagai kapnak itt helyet.
Avatar
Robcsyy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1129
Csatlakozott: 2006.07.10. 21:34:57

2021.02.20. 18:22:18

vidra írta:
2021.02.20. 04:55:43
Idióta...Mennyi eszének kell lennie, hogy az aktuális pénzügyi helyzetben egy ilyen autóval furikázzon? Valószínűleg annyi van neki, amennyi látszik is.
https://index.hu/mindekozben/poszt/2021 ... rghinivel/
Az aktuális pénzügyi helyzetben ehet napi 5x vagy csak 3x?
A lőtéri kutyát nem érdekli hova költi a pénzét.
Before you laugh at kids who believe in Santa, remember there are grown men who believe that Cristiano Ronaldo is a better footballer than Lionel Messi.
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6840
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2021.02.20. 17:12:31

Nero. írta:
2021.02.20. 15:29:51
Ha ennyit keresnétek mint Ő, akkor ti nyilván egy Corsával vagy egy Focussal járnátok :D

Heti 70 000 eurót keres + szponzori pénzek.

Én inkább azt nem értem hogy miért nem kezdett a PSG ellen.
Amikor a Győzike-show minden nézettségi rekordot megdöntött, akkor nem nézte senki... :D

Egyik topikban pont ezt fejtettem ki. Lejátszottuk a szezon legjobb meccsét, nem csak eredményben, hanem ritmusban is. A motorja ennek Puig volt, de hatalmas szerepe volt benne Trincaonak, aki nagyon komoly formát hozott, és már vagy a 3. ilyen meccse volt. Erre ki kezd? Középen Pedri, elöl Dembélé. Logikus. Félidőben cserélt, minden jól sült el, megélénkült a 2. félidő. PSG ellen mikor cserél először? A legvégén. Milyen következtetéseket vonhat vajon le meccsek után...? :D

Én nagyon örülök neki, van egy apró kis reménysugár, amiben lehet bizakodni. Lehet, hogy átszakadt a gát, utolérte magát, és lesz egy remek szélsőnk...
ter Stegen; Baldé - Christensen - Araujo - Koundé; De Jong - Pedri - Gavi; Dembélé - Lewy - Raphinha
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2021.02.20. 15:29:51

Ha ennyit keresnétek mint Ő, akkor ti nyilván egy Corsával vagy egy Focussal járnátok :D

Heti 70 000 eurót keres + szponzori pénzek.

Én inkább azt nem értem hogy miért nem kezdett a PSG ellen.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3227
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2021.02.20. 13:31:18

Nem tudom, mennyit keres, de 1-2 havi fizujánál nem több a kocsi új ára.....
A pályán legyen jó a srác... :mrgreen:
Halkan jegyzem meg, az sem mellékes, edzőbá' mit képes kihozni belőle....
Avatar
vidra
Capitá del Barça
Hozzászólások: 726
Csatlakozott: 2018.05.06. 23:33:21

2021.02.20. 13:03:42

Nyilván megnéztem, hogy más források is említik-e, meg ilyesmi. Nem az idő, meg a hír pontossága volt a lényeg, hanem a tény, hogy ezzel jár. Ha még valami szponzor autó lenne...

Amúgy én ha focit nézek, akkor azért is nézem, hogy számomra szimpatikus, értelmes gondolkodású, jó személyiségű játékosokat lássak. Én nem osztom azt az elméletet, hogy lehet bármekkora p*cs valaki, ha jól focizik. Pl. Griezmann lehet, hogy nem annyira jó befejező, de egy halál rendes, jóindulatú, beleélős arcnak tűnik, ami nálam kicsit ellensúlyozza a bénázását. Hosszútávon amúgy be szoktak érni ezek a személyiségek, az idióták meg elkallódnak.

Mbappé lehet, hogy a világ egyik legjobb csatára most, de ezzel a dózer, kissé idióta stílusával nekem egyáltalán nem jön be. Inkább nézem a kicsit szerencsétlen, visszahúzódó Dembele botladozását, mint, hogy az ő, vagy Neymar sztár allűrjeit kelljen követnem..
aszim
Jugador del Barça
Hozzászólások: 173
Csatlakozott: 2019.02.11. 21:19:48

2021.02.20. 11:08:12

vidra írta:
2021.02.20. 04:55:43
Idióta...Mennyi eszének kell lennie, hogy az aktuális pénzügyi helyzetben egy ilyen autóval furikázzon? Valószínűleg annyi van neki, amennyi látszik is.
https://index.hu/mindekozben/poszt/2021 ... rghinivel/
Hogy egy klasszikust idézzek : " Aki az Indexből és az Origóból tájékozódik annyit is ér " :mrgreen:
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3184
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2021.02.20. 11:06:47

vidra írta:
2021.02.20. 09:46:05
Nekem akármennyi pénzem lenne, nem vennék ilyen autót, mert tükrözné az agyi szintemet. Ha nektek ez rendben van, akkor OK.
De ez most szimplán az a téma,hogy kinek mi fontos az életben. Valaki drága ruhákat vesz, autót, karórát, házat, valaki meg csak utazgat stb. Egyébként én se vennék luxus dolgokat,mert nem érdekelnek, de attól még el lehet fogadni,hogy valaki erre költi a pénzét,szerintem.
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6840
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2021.02.20. 09:51:25

vidra írta:
2021.02.20. 09:46:05
Nekem akármennyi pénzem lenne, nem vennék ilyen autót, mert tükrözné az agyi szintemet. Ha nektek ez rendben van, akkor OK.
Én sem vennék - mondom most, aztán ki tudja -, de nem mondok senki agyi szintjéről véleményt az autója alapján, mert az kb egy merő előítélet.
ter Stegen; Baldé - Christensen - Araujo - Koundé; De Jong - Pedri - Gavi; Dembélé - Lewy - Raphinha
Avatar
vidra
Capitá del Barça
Hozzászólások: 726
Csatlakozott: 2018.05.06. 23:33:21

2021.02.20. 09:46:05

Nekem akármennyi pénzem lenne, nem vennék ilyen autót, mert tükrözné az agyi szintemet. Ha nektek ez rendben van, akkor OK.
Avatar
Titinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2927
Csatlakozott: 2006.11.17. 11:29:46
Tartózkodási hely: Nyíregyháza, lélekben Camp Nou

2021.02.20. 09:18:25

vidra írta:
2021.02.20. 04:55:43
Idióta...Mennyi eszének kell lennie, hogy az aktuális pénzügyi helyzetben egy ilyen autóval furikázzon? Valószínűleg annyi van neki, amennyi látszik is.
https://index.hu/mindekozben/poszt/2021 ... rghinivel/
Ad 1.
Az Indexnek annyi köze van a Barcelonával kapcsolatos hírekhez, mint nekem ahhoz hogy egyszer pápa leszek. Totál homály az ottani sport szerkesztőség, a Barcával kapcsolatban folyamatosan fals és hazug dolgokat állítanak be tényként. A múltkori Messi fizus cikkük az újságírás szégyene, számomra már egy Blikk szintet sem ütnek meg mióta kicserélődött a brigád.

Ad 2.
Trincao valóban vett magának egy Lamborghinit, ahogy más csapattársaknak is van luxus járgányuk, inkább az a ritka akinek nincs.

Ad 3.
Nem MOST vette az 1-4 után, és nem MOST szombaton szerezte meg az első gólját/góljait mint ahogy a cikkben szerepel. A büdös gyökér még képes volt ezt leírni, mindenféle utána olvasás után. A Betis elleni 3-2-es meccsen szerezte ugye az első győztes gólját. Másnap ment az új Lamboért, amit nem 2 óra adminisztráció után hozhat el az ember, hanem hetekkel előtte le kell rendelni, nem állnak sorban a raktárban sehol mint egy Ford szalonban.

Ha valakinek meg ennyire fáj és viszket tőle a segge, hogy 3 millás fizuból vett egy 250.000-es Lambót akkor annak egészségére.

De a cikkírónak külön gratula, az ilyen félrevezetésért. #-o :evil:
Més que un club :!:

"Az akarás egyenlő a tudással, s aki akar, az tud is!"- Johan Cruyff
ktm
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 448
Csatlakozott: 2012.05.18. 22:59:24

2021.02.20. 09:12:33

bence0330 írta:
2021.02.20. 08:55:25
Nem látom a problémát. A játékosoknak semmi közük a pénzügyi helyzethez, ők megkapják fizujukat és kész, még ha csökkentve is. Ha ő erre költötte, akkor erre költötte. Van, aki luxus örömlányokra akarja, van, aki kisebb focicsapatot vesz magának, van, aki autót.
Ott a pont, a klubnak akkor se lenne jobb, ha hibrid Suzukit vett volna.
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6840
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2021.02.20. 08:55:25

vidra írta:
2021.02.20. 04:55:43
Idióta...Mennyi eszének kell lennie, hogy az aktuális pénzügyi helyzetben egy ilyen autóval furikázzon? Valószínűleg annyi van neki, amennyi látszik is.
https://index.hu/mindekozben/poszt/2021 ... rghinivel/
Nem látom a problémát. A játékosoknak semmi közük a pénzügyi helyzethez, ők megkapják fizujukat és kész, még ha csökkentve is. Ha ő erre költötte, akkor erre költötte. Van, aki luxus örömlányokra akarja, van, aki kisebb focicsapatot vesz magának, van, aki autót.
ter Stegen; Baldé - Christensen - Araujo - Koundé; De Jong - Pedri - Gavi; Dembélé - Lewy - Raphinha
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4183
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2021.02.20. 08:50:05

[video][/video]
bunga írta:
2021.02.08. 05:53:29
Eddig úgy nézett ki, hogy T. elhibázott igazolás volt. Vajon hozhat-e fordulatot tegnapi gólja? Ha ez meghozta az önbizalmát és a társak is másképp néznek rá mostantól, akkor talán igen.
Egy gól nem a világ. Jeffren is lőt itt gólt egyet. Reméljük nem.ennyi volt. A Lambo meg. Folyamatosan arról szól minden, hogy milyen állapotban a klub, rengeteg adósság, stb. Ezzel bőven borzolja a kedélyeket a srác. Mondjuk úgy nem a legjobb pillanatban nagyképűsködött, hogy van bőven lóvéja... Még neki is. Mennyi lehet egy fizetési lépcsővel feljebb. Miközben a klub megfullad az adóságban...
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6572
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2021.02.20. 08:15:11

vidra írta:
2021.02.20. 04:55:43
Idióta...Mennyi eszének kell lennie, hogy az aktuális pénzügyi helyzetben egy ilyen autóval furikázzon? Valószínűleg annyi van neki, amennyi látszik is.
https://index.hu/mindekozben/poszt/2021 ... rghinivel/
Lehet, hogy csak lízingeli vagy bérli. Sehol nem írják, hogy ténylegesen megvette volna.
Nekem totál mindegy, sőt ,ha ettől tökösebbnek érzni magát és ez a pályán is látszani fog, akkor majd talán örülök is neki.
Ha viszont átesik a ló túloldalára, és 3 gól után elhiszi magáról, hogy Neymar, akkor gondok lehetnek. De nekem nem tűnik olyan alkatnak. Meg hát se nem brazil, se nem francia :D
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
vidra
Capitá del Barça
Hozzászólások: 726
Csatlakozott: 2018.05.06. 23:33:21

2021.02.20. 04:55:43

Idióta...Mennyi eszének kell lennie, hogy az aktuális pénzügyi helyzetben egy ilyen autóval furikázzon? Valószínűleg annyi van neki, amennyi látszik is.
https://index.hu/mindekozben/poszt/2021 ... rghinivel/
bunga
Capitá del Barça
Hozzászólások: 723
Csatlakozott: 2021.01.26. 21:13:33

2021.02.08. 05:53:29

Eddig úgy nézett ki, hogy T. elhibázott igazolás volt. Vajon hozhat-e fordulatot tegnapi gólja? Ha ez meghozta az önbizalmát és a társak is másképp néznek rá mostantól, akkor talán igen.
Avatar
Titinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2927
Csatlakozott: 2006.11.17. 11:29:46
Tartózkodási hely: Nyíregyháza, lélekben Camp Nou

2021.02.04. 16:20:18

Chino írta:
2021.02.04. 15:46:41
Azt azért nem mondanám hogy jobb lenne vagy egyáltalán egy szinten lenne Dembélével. Igaz, hogy a francia sok labdát veszít el, de kb. ötször annyit próbálkozik, mint Trincao. Nem nagyon láttam még a portugált hogy bátran belemenne egy egy az egy elleni, vagy egy a kettő elleni szituációba, ami nagyon kellene, mert Messin kívül ezt senki nem vállalja be Vagy vállalni be valaki 15-20 méterről a lövést. Folyamatosan megy az alibi visszapassz, nem véletlenül tud eddig felmutatni az itteni pályafutása alatt össz-vissz 1 gólpasszt és 0 gólt (Dembélé 6 gól, 3 gólpassz). Ha emiatt rossz a megítélése akkor mea culpa. Plusz azt sem lehet mondani, hogy Koeman ne bízna benne.
És veszítsen inkább Dembélé 5 próbálkozásból hármat-négyet, mert a maradék egy-kettőből legalább veszély lehet.
Akkor idevehetnénk ennyi erővel Messit aki a megindulásainak kb. 70-80 %-át elveszti, de a maradékból jó eséllyel gól/gólpassz lesz.
Hát én már kezdek kezdek kételkedni magamban hogy halucinálok vagy ilyenek.
Trincao nem meri felvállalni az 1v1-eket vagy 2v1-eket? Szerintem meg túl sokat is. Ugyanúgy ahogy Dembelé. Vagy nem jó meccset nézek vagy nem tudom, de Trincao sokszor próbálja és meg is veri az ellenfeleit, viszont utána hozza a rossz döntéseket. Ugyanúgy ahogy Dembelé. Igen tegnap is sokszor passzolt vissza Trincao is, ahogy a csapat 20-25 percig teljesen tanácstalan volt a 2. bekapott gól után. Ugyanúgy ahogy Dembelé.

Dembi számait azért ne verjük nagy dobra, egy Fradi, Dinamo meg 3. osztályú csapat ellen. Ezt a szintet és számokat hozták Cuenca, Tello, Peréz is, a pali 2017 óta itt van.

Félre értés ne essék, nem agyon védem Trincaot, lehetne ő is jobb, ez tény. A jelenlegi helyzetet látva,hogy kb 1 hónapja állt össze a csapat és taktika, jobb lett volna neki ha kölcsön adjuk első évében mondjuk a Villarrealnak. Ők hívták is, csak mi nem adtuk. De szerintem fejlődött és én pl. látok potenciált a gyerekben, ha jövőre is itt fog tartani akkor ágyő. Vannak játékosok akik hamarabb, vannak akik később veszik fel egy csapat ritmusát. Ez a ritmus nálunk most 1 hónapja tart és ő is jobb ezt azért valljuk be.
Més que un club :!:

"Az akarás egyenlő a tudással, s aki akar, az tud is!"- Johan Cruyff
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7333
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2021.02.04. 15:46:41

Titinho írta:
2021.02.04. 15:09:59
Andris írta:
2021.02.04. 11:30:59
Tegnap talán egy fokkal jobb volt, nyilván kezdőként és egy közepesnél gyengébb csapat ellen könnyebb is amúgy.

Dee nem láttam tőle olyat, ami azt mondatná velem, hogy ne inkább szó szerint bárki mást próbálgassunk azon a poszton, ha Dembelé pihen.
De tényleg. Egy középszr, sérülésből visszatérő Roberto is jobb, Dest is jobb. Még Firpot vagy Pjanicot is előbb tenném oda az alapján, amit eddig Barca mezben csinált, beleszámítva a tegnapit.

Persze Griezmannról se hittem el tegnapig, hogy lehet kritikus helyzetben kulcsjátékosunk még valaha, úgyhogy végülis bármi lehet. De azt nem tudom elfogadni, hogy Roberto, Dest, vagy épp Puig ne játszon többet, mint ő. Vagy hogy Konrad kevesebb bizonyítási lehetőséget kapjon.
Nagyon eltérően látjuk a játékosok megítélését.
Eskü nem kötözködésből kérdezem, de mitől volt rosszabb pl. tegnap Dembelétől? Vagy az elmúlt pár meccsen. Vagy tegnap a többi támadótól amíg a pályán volt. Mert addig Griezmann és Messi is totál homály volt. És nem Dembelé beállításával változott meg a támadójátékunk, fél óra alatt több labdát vesztett mint Trincao 60 alatt. Semmivel nem tett többet az agyon simogatott Dembelé, sőt...
Azt azért nem mondanám hogy jobb lenne vagy egyáltalán egy szinten lenne Dembélével. Igaz, hogy a francia sok labdát veszít el, de kb. ötször annyit próbálkozik, mint Trincao. Nem nagyon láttam még a portugált hogy bátran belemenne egy egy az egy elleni, vagy egy a kettő elleni szituációba, ami nagyon kellene, mert Messin kívül ezt senki nem vállalja be Vagy vállalni be valaki 15-20 méterről a lövést. Folyamatosan megy az alibi visszapassz, nem véletlenül tud eddig felmutatni az itteni pályafutása alatt össz-vissz 1 gólpasszt és 0 gólt (Dembélé 6 gól, 3 gólpassz). Ha emiatt rossz a megítélése akkor mea culpa. Plusz azt sem lehet mondani, hogy Koeman ne bízna benne.
És veszítsen inkább Dembélé 5 próbálkozásból hármat-négyet, mert a maradék egy-kettőből legalább veszély lehet.
Akkor idevehetnénk ennyi erővel Messit aki a megindulásainak kb. 70-80 %-át elveszti, de a maradékból jó eséllyel gól/gólpassz lesz.
Forca Barca!!!!
Avatar
Titinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2927
Csatlakozott: 2006.11.17. 11:29:46
Tartózkodási hely: Nyíregyháza, lélekben Camp Nou

2021.02.04. 15:09:59

Andris írta:
2021.02.04. 11:30:59
Tegnap talán egy fokkal jobb volt, nyilván kezdőként és egy közepesnél gyengébb csapat ellen könnyebb is amúgy.

Dee nem láttam tőle olyat, ami azt mondatná velem, hogy ne inkább szó szerint bárki mást próbálgassunk azon a poszton, ha Dembelé pihen.
De tényleg. Egy középszr, sérülésből visszatérő Roberto is jobb, Dest is jobb. Még Firpot vagy Pjanicot is előbb tenném oda az alapján, amit eddig Barca mezben csinált, beleszámítva a tegnapit.

Persze Griezmannról se hittem el tegnapig, hogy lehet kritikus helyzetben kulcsjátékosunk még valaha, úgyhogy végülis bármi lehet. De azt nem tudom elfogadni, hogy Roberto, Dest, vagy épp Puig ne játszon többet, mint ő. Vagy hogy Konrad kevesebb bizonyítási lehetőséget kapjon.
Nagyon eltérően látjuk a játékosok megítélését.
Eskü nem kötözködésből kérdezem, de mitől volt rosszabb pl. tegnap Dembelétől? Vagy az elmúlt pár meccsen. Vagy tegnap a többi támadótól amíg a pályán volt. Mert addig Griezmann és Messi is totál homály volt. És nem Dembelé beállításával változott meg a támadójátékunk, fél óra alatt több labdát vesztett mint Trincao 60 alatt. Semmivel nem tett többet az agyon simogatott Dembelé, sőt...

Nagyon sokan csak mennek az ilyen túlzások után, nem Trincaonak kellett volna vinni a csapatot tegnap. Ő jelenleg egy kiegészítő játékos aki még a csapatbeli beilleszkedés fázisában jár, neki úgy néz ki több idő kell beilleszkedni. Nem ő az első és nem is az utolsó ilyen játékosunk. Nagyon nem értek egyet az ilyen túlzásokkal, lenne ám visítás ha egy PSG vagy Real ellen egy Konraddal kellene kiállni. Nagy tehetség persze, a harmadosztályból sem tud kitűnni akkora spíler.

A 4x annyiba került Dembelé persze ügyes, meg gyors meg cselez, csak éppen semmivel nem vagyunk vele előrébb mint a jelenlegi Trincaoval. Mert hogy kb ugyanaz a hibája mindkét játékosnak, túl sok a csel, túl sokszor vezetik a védőkbe, túl kapkodó a játékuk. Csak az egyik itt van lassan 4 éve, lassan 100 meccsel a háta mögött, a másik meg 20 évesen itt van fél éve, de miért nem játszik már most, már úgy mint Neymar.

Ha lenne egy kialakult, állandó csapat ahová úgy lehetne beépíteni ahogy kell, akkor semmi probléma nem lenne vele. Az elmúlt 1 hónapban így hogy megmaradtunk úgy néz ki a 4-3-3-nál, azóta jobban is játszik ő is. Sőt volt hogy jobban is játszott csereként mint Dembelé. Sokkal bátrabban játszik, többet tör kapura is, mélységben is jobban mozog. Persze hogy nem játszott jól ősszel amikor azt se tudta hogy milyen formációban játszik a csapat, de ez nem az ő hibája mert az edző se tudta.

Szerintem meg fejlődik a gyerek, igaz hogy lassan, de fejlődik. Tegnap a csapat akkori formáját tekintve amíg pályàn volt, nem ő volt a legrosszabb. A francia kis huszár lassan 4 év után sem tudja elhagyni a hülyeségeit és ugyanúgy hibázik. De a lényeg hogy sokat cselezzen, mert az kell...neki nézzük el.
Més que un club :!:

"Az akarás egyenlő a tudással, s aki akar, az tud is!"- Johan Cruyff
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3227
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2021.02.04. 12:29:04

Andris írta:
2021.02.04. 11:30:59
Tegnap talán egy fokkal jobb volt, nyilván kezdőként és egy közepesnél gyengébb csapat ellen könnyebb is amúgy.

Dee nem láttam tőle olyat, ami azt mondatná velem, hogy ne inkább szó szerint bárki mást próbálgassunk azon a poszton, ha Dembelé pihen.
De tényleg. Egy középszr, sérülésből visszatérő Roberto is jobb, Dest is jobb. Még Firpot vagy Pjanicot is előbb tenném oda az alapján, amit eddig Barca mezben csinált, beleszámítva a tegnapit.

Persze Griezmannról se hittem el tegnapig, hogy lehet kritikus helyzetben kulcsjátékosunk még valaha, úgyhogy végülis bármi lehet. De azt nem tudom elfogadni, hogy Roberto, Dest, vagy épp Puig ne játszon többet, mint ő. Vagy hogy Konrad kevesebb bizonyítási lehetőséget kapjon.
Fentiekre és még a felsorolásban nem említett játékosokra, gyakorlatilag az egész csapatra érvényes, hogy egy megfelelően felépített, következetes edzői stratégia és koncepció mellett működőképes lenne. A csapatban együtt és egyénileg a játékosokban is több van, mint amit eddig láttunk.
Trincaonál maradva, Koeman valamikor nyilatkozta, hogy fegyelmezett játékos, ami - elfogadom - becsülendő, de amikor fantázia segítene a csapaton, Konradban ott lapul.
Grízben is benne volt eddig is a tegnapi, az Atletiben láthattuk, de ki kell tudni hozni belőle megfelelően dinamikus és lendületes játékkal.
Persze minden mindennel összefügg, de erre lenne hivatott az edző, hogy összerakja!
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2021.02.04. 11:30:59

Tegnap talán egy fokkal jobb volt, nyilván kezdőként és egy közepesnél gyengébb csapat ellen könnyebb is amúgy.

Dee nem láttam tőle olyat, ami azt mondatná velem, hogy ne inkább szó szerint bárki mást próbálgassunk azon a poszton, ha Dembelé pihen.
De tényleg. Egy középszr, sérülésből visszatérő Roberto is jobb, Dest is jobb. Még Firpot vagy Pjanicot is előbb tenném oda az alapján, amit eddig Barca mezben csinált, beleszámítva a tegnapit.

Persze Griezmannról se hittem el tegnapig, hogy lehet kritikus helyzetben kulcsjátékosunk még valaha, úgyhogy végülis bármi lehet. De azt nem tudom elfogadni, hogy Roberto, Dest, vagy épp Puig ne játszon többet, mint ő. Vagy hogy Konrad kevesebb bizonyítási lehetőséget kapjon.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3227
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2021.02.04. 10:29:00

Barcaforever írta:
2021.02.04. 08:27:18
Ugye nem akar senki azzal jönni, hogy tegnap azért voltak jó megoldásai van remény? :lol:
Most már nem csak benne lesz remény.....:)
Minden jó, ha a vége jó, ilyen a foci. Az első 87 perc talán nem is volt. Trincao, Trincao....sajnos nehéz róla bármit is mondani.
Avatar
hajnesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2009.05.04. 19:45:30
Tartózkodási hely: Szeged

2021.02.04. 10:14:45

Res írta:
2021.02.04. 10:12:38
Abban reménykedjünk, hogy ő későn érő típus...
21 éves, első éve egy topcsapatnál.

Bár most, hogy így mondod, ő már nem fogja 10 évre megoldani a posztot :mrgreen:
Res
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 386
Csatlakozott: 2014.08.06. 15:39:22

2021.02.04. 10:12:38

Abban reménykedjünk, hogy ő későn érő típus...
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6572
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2021.02.04. 08:54:10

Barcaforever írta:
2021.02.04. 08:27:18
Ugye nem akar senki azzal jönni, hogy tegnap azért voltak jó megoldásai van remény? :lol:
Tegnap azért voltak jó megoldásai, van remény.








:mrgreen:

Jót tett volna neki a gól, de egyértelműen sikerült egy szinttel feljebb lépnie, volt is honnan, mert a legutóbbi 3 meccset leszámítva kb. egy nagy nulla amit eddig lehozott. De még bőven van hova fejlődnie, mert egyelőre ez még mindig kevés.
Azt még mindig nem tudom, hogy Konrad-dal nem lennénk-e előrébb.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Válasz küldése