Ronald Araújo

Ki hogy teljesített legutóbb? Ki milyen formát mutat, kik a kedvenceid? Mondd el itt! - Az első csapat játékosai, a La Masia, a vezetőedző és a régmúlt csillagai kapnak itt helyet.
menczel
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1610
Csatlakozott: 2006.04.11. 14:16:25

2022.07.24. 13:36:54

Hogy megkerülte Rudigert, imadtam
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6572
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2022.07.24. 12:14:19

Azért egy Araujo vs. Rüdiger fightot megnéznék, komoly lenne. :D

Nem tudja valaki, hogy most mi van a kezével? Én azt hittem szezon végén kiszedik a csavarokat és idénre már lekerül a védő a kezéről.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
andra
Barça C
Hozzászólások: 22
Csatlakozott: 2020.11.24. 23:22:05

2022.05.12. 18:44:41

Res írta:
2022.05.11. 13:32:25
Köszönjük az infót. Azért remélem a vasárnapi meccset még kihagyja. Nincs értelme kockáztatnia a védelmünk legjobb emberének egészségét...
Úgy tudom, hogy: ha egy ökölvívót kiütnek, akkor egészségügyi megfontolásból egy hónapig nem léphet ringbe.

Araújo "sérülése" sajnos felért egy KO-val, tehát jobb, ha a szezonban már nem játszik. :(
Res
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 386
Csatlakozott: 2014.08.06. 15:39:22

2022.05.11. 13:32:25

Köszönjük az infót. Azért remélem a vasárnapi meccset még kihagyja. Nincs értelme kockáztatnia a védelmünk legjobb emberének egészségét...
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6840
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2022.05.11. 12:21:17

A legfrissebb hírek szerint agyrázkódást szenvedett, de jól van, semmi igazán komoly, elővigyázatosságból kórházban töltötte az éjszakát, és el is engedik.
ter Stegen; Baldé - Christensen - Araujo - Koundé; De Jong - Pedri - Gavi; Dembélé - Lewy - Raphinha
Atlantis
Capitá del Barça
Hozzászólások: 886
Csatlakozott: 2008.08.29. 13:25:29
Tartózkodási hely: Budapest

2022.04.26. 16:39:18

Örömteli a hosszabbításának a híre, főleg hogy minden hírforrás szerint komolyabb fizetésekre is nemet mondott, mint amit a Barca ajánlott neki.
Reméljük folytatja a fejlődését ugyanolyan töretlenül, mint eddig.
Avatar
barca0417
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2006.10.27. 18:06:27
Tartózkodási hely: erre-arra

2022.04.26. 15:34:41

Örülök neki, stabil alapember a jövőben is. Mellé kell egy erős társ, és a védelem magja meg van.
A következő csapatot a ter Stegen - Araujo - Frenkie, Pedri - Ansu Fati vonal köré kell építeni.
Kép
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6840
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2022.04.26. 15:19:11

Yesss!

Az összegről pletykát sem találtam, nem mintha bármit sokallnék neki, csak kiváncsi vagyok.
ter Stegen; Baldé - Christensen - Araujo - Koundé; De Jong - Pedri - Gavi; Dembélé - Lewy - Raphinha
Avatar
westerngom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1527
Csatlakozott: 2007.12.15. 21:33:00
Tartózkodási hely: West Side

2022.04.26. 13:44:58

davi10 írta:
2022.04.26. 13:06:45
2026, hivatalos.

A legnagyobb igazolás.
végre! =D>
Mellé kellett volna még (ingyé/ de megfizetve kb. 8M Euro) Rüdiger és lett volna egy stabil belső páros, de nekünk Christensen kellett 6,5 M Euro-ért....., nem hiába vitte is egyből a madrid a csokit.

Már csak Gavit húzzuk be és elégedett vagyok.

Na jó, Dembi sem lenne rossz még, ha olcsósítva maradna. :mrgreen:
Troym
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2439
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2022.04.26. 13:36:45

Nagy kő esett le... Nagyszerű hír, jöhet Gavi :)
Ter Stegen - Kounde - Araujo - Christensen - Balde - De Jong - Pedri - Gündogan - Raphinha - Yamal - Lewandowski
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6572
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2022.04.26. 13:06:45

2026, hivatalos.

A legnagyobb igazolás.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
gintibande
Barça C
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2022.04.22. 16:04:02

2022.04.22. 16:04:45

Szerintem is Araujonak maradnia kéne, de Kessiét is meg kell szerezni. Páran már akkor érte könyörögtü k,amikor nem is volt szó,hogy megvennénk. Nagyon komoly játékos, Kessié-FDJ kettőssel a kezdőben, nyolc sétáló Lajos is lehetne a csapatban,mert elbírnák.
get-mobdro.com
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára gintibande 2022.04.30. 08:50:53-kor.
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6840
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2022.04.06. 20:04:51

Hát máig röhögök, amikor (talán Delugi kolléga írta?) a román kommentátorok azt mondták róla, hogy nem Barca-szintű védő. :D Ráadásul egy olyan időszakban, mikor még jobb esetben 1-0-ákra nyeregettünk, és súlyos pontokat jelentett számunkra az, amit adott. Hát tényleg nem az akkori Barca szintje volt, de a Barca már felnőtt hozzá. :) Ha bárki más játszik helyette ősszel, Xavi a 14. hely környékén vette volna át a csapatot...

Ő és Pedri miatt emelem a kalapom az előző vezetés előtt, nyilván 2 ilyen döntésükre esett 20 rossz, de ami szép, az szép, jó szemmel pécézték ki mindkettőt...
ter Stegen; Baldé - Christensen - Araujo - Koundé; De Jong - Pedri - Gavi; Dembélé - Lewy - Raphinha
Avatar
brownieheaven
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 472
Csatlakozott: 2014.08.04. 14:08:04
Tartózkodási hely: München

2022.04.06. 19:58:17

Fabrizio Romano szerint megvan az a megállapodás.
Kb. akkora öröm ez a hír, mintha igazoltunk volna egy top játékost.
Zsoma
Jugador del Barça
Hozzászólások: 205
Csatlakozott: 2004.10.08. 07:45:27

2022.04.05. 21:56:55

A Sport szerint szinte biztosra vehetően marad, eredményesen tárgyalt Alemany az ügynökével. A még tisztázandó részletek, mint a szerződés hossza már csak formalitás és nem befolyásolják a tárgyalások végkimenetelét.

https://www.sport.es/es/noticias/barca ... a-13481244
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2165
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2022.03.24. 18:57:00

Subinho írta:
2022.03.24. 09:36:11
Alapvetően azt mondanám, hogy ne kérjen már senki 6-8 milliós fizetést, amikor most indultunk még csak felfelé, nemrég még a fizetéseket felezgettük.
DE! Ha Chris vagy Kessié tényleg megkapják ezt a 6-8 milliós fizetést, akkor Araujo alapból 10 milla lenne.
Christensen max. kiegészítő szerepkörbe jöhet, kb. Lenglet helyére. Ha neki 3 milliónál többet ajánlunk és Araujonak is ugyanennyit az gáz. Kessié 8 milliós fizuját meg hagyjuk is.... A Pedi-Gavi-Nico hármas nem keres ennyit összesen!!!
Én azt mondanám, hogy ha megállapodnak félúton és 5 misit kap, akkor ettől többet nem kaphat a Chris - Kessié páros sem!

Egyrészt most hogy Xavi az edző, az a fiatal játékos, pl Pedri Araújo, Gavi, Dembelé, aki rendszeres játéklehetőséget kap, annak megéri maradni még egy két évet. Mert iszonyat nagyon fejlődhetnek. Amit később lehet kamatoztatni.
Viszont a klubnak is illene normálisan megfizetni ezeket a játékosokat. Versenyképes fizetést adni. Nyilván nem versenyezhetünk, PSG, Real, City, MU csapatok ajánlataival, de azért a többi csapattal illene fizetések tekintetében.
Avatar
westerngom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1527
Csatlakozott: 2007.12.15. 21:33:00
Tartózkodási hely: West Side

2022.03.24. 18:50:31

Subinho írta:
2022.03.24. 09:36:11
Alapvetően azt mondanám, hogy ne kérjen már senki 6-8 milliós fizetést, amikor most indultunk még csak felfelé, nemrég még a fizetéseket felezgettük.
DE! Ha Chris vagy Kessié tényleg megkapják ezt a 6-8 milliós fizetést, akkor Araujo alapból 10 milla lenne.
Christensen max. kiegészítő szerepkörbe jöhet, kb. Lenglet helyére. Ha neki 3 milliónál többet ajánlunk és Araujonak is ugyanennyit az gáz. Kessié 8 milliós fizuját meg hagyjuk is.... A Pedi-Gavi-Nico hármas nem keres ennyit összesen!!!
Én azt mondanám, hogy ha megállapodnak félúton és 5 misit kap, akkor ettől többet nem kaphat a Chris - Kessié páros sem!
+1
Abszolút ismeretlen versenyző számomra a dán Christensen. Nem tudnék róla sem jót, vagy rosszat mondani, DE! az viszont erősen durva lenne, ha őt hoznánk olyan fizetésért, amit Araújonak sajnálunk megadni és ezért lépne az uru.
Direkt nem írok számokat, mert úgy sem tudjuk meg talán soha a pontos számokat, de pont nála nem kellene filléreskedni, ha már a dánra láthatatlanban kiszórjuk a lét.
Mindenhol azt olvasni, hogy lépni fog Ronald és Gavi, ami eléggé demoralizáló bármennyire is tisztában vagyunk a klikk vadászattal, de már a harmadik ajánlatot dobják úgy vissza, hogy nem is közeledtek a felek a nagy fizetésbeli különbségek miatt.
Szóval igenis zörög az a haraszt és ennek fényében pl. nem tűnik már olyan jó deal-nek a dán érkezése, ha az uru meg lép.
sansz
Capitá del Barça
Hozzászólások: 843
Csatlakozott: 2019.09.23. 11:54:39

2022.03.24. 17:12:08

Subinho írta:
2022.03.24. 09:36:11
Alapvetően azt mondanám, hogy ne kérjen már senki 6-8 milliós fizetést, amikor most indultunk még csak felfelé, nemrég még a fizetéseket felezgettük.
A fizetésekről szerintem nem érdemes beszélnünk, egyszerűen nem tudhatjuk,hogy mik a tényleges ajánlatok.
Ráadásul a fizetés csak egy eszköz,amivel Laporta játszik a médiában, néha rosszabbnak festi le a helyzetet és erre fogja a döntéseit, máskor meg a zsebébe nyúl.

Szerintem is Araujonak maradnia kéne, de Kessiét is meg kell szerezni. Páran már akkor érte könyörögtü k,amikor nem is volt szó,hogy megvennénk. Nagyon komoly játékos, Kessié-FDJ kettőssel a kezdőben, nyolc sétáló Lajos is lehetne a csapatban,mert elbírnák.

Szerintem az ilyen hatmilliók nem olyan durvák, lázálom,hogy majd huszadannyiért minket választ a játékos,mert ez a Barca...
Remélem Laporta nem sértődik be és tol egy ilyen hisztirohamot fenyegetőzve,mint amit Dembelével művelt.
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6840
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2022.03.24. 09:46:40

Subinho írta:
2022.03.24. 09:36:11
Alapvetően azt mondanám, hogy ne kérjen már senki 6-8 milliós fizetést, amikor most indultunk még csak felfelé, nemrég még a fizetéseket felezgettük.
DE! Ha Chris vagy Kessié tényleg megkapják ezt a 6-8 milliós fizetést, akkor Araujo alapból 10 milla lenne.
Christensen max. kiegészítő szerepkörbe jöhet, kb. Lenglet helyére. Ha neki 3 milliónál többet ajánlunk és Araujonak is ugyanennyit az gáz. Kessié 8 milliós fizuját meg hagyjuk is.... A Pedi-Gavi-Nico hármas nem keres ennyit összesen!!!
Én azt mondanám, hogy ha megállapodnak félúton és 5 misit kap, akkor ettől többet nem kaphat a Chris - Kessié páros sem!
Kessié elvileg 6,5 lesz. Ennyit szerintem is meg kellene kapnia mindenképp az urunak, de azt tippelném, hogy meg is fogja kapni.
A feedben az összefoglaló megerősítette, ami nekem csak homályos emlékekben volt meg, hogy kifejezetten a nagycsapatok ellen, vagy fontos pillanatokban szerez gólokat is, eszméletlen fejben a srác.

No meg hát ősszel kb a megmentőnk volt, mikor ellenállás nélkül jöttek rá az ellen támadói, és úgy állította meg őket folyamatosan, hogy az ember szava elakadt. Most kisebb a jelentősége, mert 4-eket vágunk, és olyan jó a csapatvédekezés, hogy kevés a dolga, de azért még így is a Reál győzelemben is nagyon komolyan vette ki a részét, tényleg teljesen kioltotta Vinit, és erre nem tudom, hogy tempóban és erőben ki lett volna képes még rajta kívül a világon.

Ha véletlen tényleg ilyen 3 körül ajánlanának neki végleg, megértem, ha elmegy, nem is itteni nevelés. Látszik, hogy imádja a Barcát, de azért más mozgatórugók is vannak, biztos, hogy szeretné megbecsülve érezni magát.
ter Stegen; Baldé - Christensen - Araujo - Koundé; De Jong - Pedri - Gavi; Dembélé - Lewy - Raphinha
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4183
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2022.03.24. 09:36:11

Alapvetően azt mondanám, hogy ne kérjen már senki 6-8 milliós fizetést, amikor most indultunk még csak felfelé, nemrég még a fizetéseket felezgettük.
DE! Ha Chris vagy Kessié tényleg megkapják ezt a 6-8 milliós fizetést, akkor Araujo alapból 10 milla lenne.
Christensen max. kiegészítő szerepkörbe jöhet, kb. Lenglet helyére. Ha neki 3 milliónál többet ajánlunk és Araujonak is ugyanennyit az gáz. Kessié 8 milliós fizuját meg hagyjuk is.... A Pedi-Gavi-Nico hármas nem keres ennyit összesen!!!
Én azt mondanám, hogy ha megállapodnak félúton és 5 misit kap, akkor ettől többet nem kaphat a Chris - Kessié páros sem!
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2022.03.24. 09:13:55

Faramuci69 írta:
2022.03.24. 06:14:06

Ha igazak a hírek és A klub 3 milliót akar adni, a MU kínál 8-10-et, Araujo szeretne 6-6,5 milliót, akkor elakarják adni. Jön a VB, játszania kell. Ezek szerint az a pénz amit remélnek érte, nagyon sokáig fedézné azt a fizetés különbözetet, amivel a helyére szánt játékos érkezne. Ha Christensen kapana 6,5-et, akkoz az 3,5-el több, mint amit Araujo kapna. Ha a MU adna érte 35-t, akkor érthető, hogy miért gondolkodnak így. Persze túl sokáig nem lehet kivárni. Vagy elviszik, vagy nagyobb fizut kellene adni, ha nem akarunk újabb Dembele ügyet.

Ha a Barca valóban nem emel ezután, akkor ez így fura. Azt hittem hosszú idő után, végre megtaláltuk Araujo személyében a jövő Barca csk-ját. Ja, lehet nem katalán? Esetleg Xavi nem lát benne akkora fantáziát? Vagy ez még mindig az alku része, és valahok 5 misi környékén kiegyeznek?

Araujot meg kellene tartani! Nem minden áron, de tény, hogy ha Kessié, Christensen sokkal többet kap, az feszöltséget okoz. Btw, miért nyilvánosak a bérek?
Szerintem nem kell tartani, furcsa nekünk most ez, de mi ahhoz szoktunk hozzá hogy Bartoék Robiknak dobálnak 10 milliós fizut instantba.

Laportáék megfontoltabbak(legalábbis annak tűnnek) és igyekeznek elkerülni azt ami az elődükkel történt, hogy mindenki aki 2-t rúgott a labdába fizetésemelést követeljen évente.
A csapatnak kell, Xavinak kell, meg fognak egyezni de ha most azonnal hozzá vágunk 8 milliót akkor borul a terv és mindenki bekopogtat, majd szezon végefelé ki fognak egyezni félúton.

De az üzenet egyszerű és egyértelmű: Vagy itt akarsz maradni, egy mostmár egyre ígéretesebb projektben ami már bizonyítani is látszik, vagy el lehet menni még magasabb fizuért a haldokló, PL 6-odik Unitedbe is szenvedni.Umtitinél láthattuk hogy mit ért az ha csak a pénz köti ide a játékost.
Faramuci69
Barça B
Hozzászólások: 67
Csatlakozott: 2021.06.02. 07:19:18

2022.03.24. 06:14:06

Peter írta:
2022.03.09. 17:18:13
davi10 írta:
2022.03.09. 13:59:08
És amúgy jelenleg kevesebb, mint 1 milliót keres, az egyik legkevesebbet a felnőtt keretben.
Néha hibázgat Ő is, de szerintem ha van pótolhatatlan a jelenlegi keretből, akkor Ő az. Pláne ha figyelembe vesszük, hogy mennyire gyászosan állunk kh poszton így is...
Nagyon remélem, hogy maradni fog Araujo. Szerintem bármilyen, az ő pótlására történő megoldás csak sokkal több pénzért lehetne megoldható. Tudják ezt a székházban is nagyon jól.

Nem tudom, hogy Christensen milyen ajánlatot kapott, de ha a vezetőség egy megemelt ajánlattal képes volt Londonba utazni a dán miatt, akkor bízom abban, hogy azt is kellően megbecsülik, aki miatt még utazni sem kell.
Ha tehetem szoktam nézni Ch meccset, de nekik a csapatszintű védekezésük elég jó, így kifejezetten a dánról nem maradt sem jó, sem rossz emlékem. Ha észrevétlenül teszi egy védő a dolgát, már az is jó.
Rüdiger vagy Azpi játéka, szerepe feltűnőbb volt.
Ha igazak a hírek és A klub 3 milliót akar adni, a MU kínál 8-10-et, Araujo szeretne 6-6,5 milliót, akkor elakarják adni. Jön a VB, játszania kell. Ezek szerint az a pénz amit remélnek érte, nagyon sokáig fedézné azt a fizetés különbözetet, amivel a helyére szánt játékos érkezne. Ha Christensen kapana 6,5-et, akkoz az 3,5-el több, mint amit Araujo kapna. Ha a MU adna érte 35-t, akkor érthető, hogy miért gondolkodnak így. Persze túl sokáig nem lehet kivárni. Vagy elviszik, vagy nagyobb fizut kellene adni, ha nem akarunk újabb Dembele ügyet.

Ha a Barca valóban nem emel ezután, akkor ez így fura. Azt hittem hosszú idő után, végre megtaláltuk Araujo személyében a jövő Barca csk-ját. Ja, lehet nem katalán? Esetleg Xavi nem lát benne akkora fantáziát? Vagy ez még mindig az alku része, és valahok 5 misi környékén kiegyeznek?

Araujot meg kellene tartani! Nem minden áron, de tény, hogy ha Kessié, Christensen sokkal többet kap, az feszöltséget okoz. Btw, miért nyilvánosak a bérek?
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3227
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2022.03.09. 17:18:13

davi10 írta:
2022.03.09. 13:59:08
És amúgy jelenleg kevesebb, mint 1 milliót keres, az egyik legkevesebbet a felnőtt keretben.
Néha hibázgat Ő is, de szerintem ha van pótolhatatlan a jelenlegi keretből, akkor Ő az. Pláne ha figyelembe vesszük, hogy mennyire gyászosan állunk kh poszton így is...
Nagyon remélem, hogy maradni fog Araujo. Szerintem bármilyen, az ő pótlására történő megoldás csak sokkal több pénzért lehetne megoldható. Tudják ezt a székházban is nagyon jól.

Nem tudom, hogy Christensen milyen ajánlatot kapott, de ha a vezetőség egy megemelt ajánlattal képes volt Londonba utazni a dán miatt, akkor bízom abban, hogy azt is kellően megbecsülik, aki miatt még utazni sem kell.
Ha tehetem szoktam nézni Ch meccset, de nekik a csapatszintű védekezésük elég jó, így kifejezetten a dánról nem maradt sem jó, sem rossz emlékem. Ha észrevétlenül teszi egy védő a dolgát, már az is jó.
Rüdiger vagy Azpi játéka, szerepe feltűnőbb volt.
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6572
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2022.03.09. 15:19:30

bence0330 írta:
2022.03.09. 14:18:45
Mostanában talán nincs igazi top formában, de még így is elég jó, és rengeteg góltól ment meg, ráadásul az ilyen problémásabb alkudozások általában ki szoktak hatni egy játékos telejsítményére kicsit, elég gyakran látni a jelenséget. Főleg ilyen esetben, ahol jogosan nem érzi magát megbecsülve.
Meg amennyire tudom még mindig csavarokkal a kezében játszik, az se segít.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6840
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2022.03.09. 14:18:45

davi10 írta:
2022.03.09. 13:59:08
Én valahol azt olvastam, hogy br 6-8 misit szeretne, ha jól tudom kb. ennyit ajanlanánk Kessie-nek is. Azért ezt ne sajnáljuk már tőle.
És amúgy jelenleg kevesebb, mint 1 milliót keres, az egyik legkevesebbet a felnőtt keretben.

Néha hibázgat Ő is, de szerintem ha van pótolhatatlan a jelenlegi keretből, akkor Ő az. Pláne ha figyelembe vesszük, hogy mennyire gyászosan állunk kh poszton így is...
Remélem, hogy nem igaz, hogy bruttó 6-8 körül szeretne, és sokalljuk, mert az elég szomorú lenne. :(
Szerintem is kár Pedriékhez hasonlítani, ők tinik, mire 22 évesek lesznek, mint az uru, már bőven többet fognak keresni egy kövi hosszabbítással. Araujo meg lassan már jó korban van, 3 évvel idősebb, és alighanem a legstabilabb kezdő a felnőtt csapatban Stegen után, és az, hogy ősszel szereztünk annyi pontot, amennyit, kb az ő legnagyobb érdeme volt, félelmetes formában tolta végig.
Plusz még elöl is nagyon fontos gólokat tud szerezni ilyen utolsó utáni percekben is, ráadásul rizikó nélkül ki lehet pakolni még a szélekre is, ha épp gáz van, megoldja, és nem úgy, mint mondjuk SR. Meg igazi győztes mentalitása és akarata van, olyan, mint amilyennek egy CSK-t szeretnék látni.
No meg ha ő hátul marad, feltolhatjuk bármeddig a védekezést, ő tuti visszaér. Ez szerintem nagyon fontos nekünk. Kiváncsi vagyok, kit tudnánk idehozni, aki ezt pótolni tudná...

Mostanában talán nincs igazi top formában, de még így is elég jó, és rengeteg góltól ment meg, ráadásul az ilyen problémásabb alkudozások általában ki szoktak hatni egy játékos telejsítményére kicsit, elég gyakran látni a jelenséget. Főleg ilyen esetben, ahol jogosan nem érzi magát megbecsülve.
ter Stegen; Baldé - Christensen - Araujo - Koundé; De Jong - Pedri - Gavi; Dembélé - Lewy - Raphinha
Válasz küldése