Ronald Araújo

Ki hogy teljesített legutóbb? Ki milyen formát mutat, kik a kedvenceid? Mondd el itt! - Az első csapat játékosai, a La Masia, a vezetőedző és a régmúlt csillagai kapnak itt helyet.
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3276
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2024.04.18. 22:17:44

Most ezt a nyilatkozatot valahogyan nem igazán értem...... :mrgreen:

Nagyon nincsen rendben ez az öltöző....a fejekben legalábbis egészen biztosan!
Ha ilyen mentalitás jellemzi az öltöző bármilyen részét, hányadát, akkor nagyobb a baj sokkal, mint amit gondolunk.
Ha valakitől, akkor tőle ilyen - elnézést gyerekek, fórum stílusú - nyilatkozatot véletlenül sem vártam volna.

Kiváncsian várom az utózöngéket, finomításokat vagy éppen viharokat, mert van olyan érzésem, hogy ez a sztori még nem ért ezzel véget.
Persze eső után köpönyeg, de azért érdekel majd a folytatás.
Már csak kíváncsiságból is.
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2589
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2024.04.18. 21:40:01

Szánalmas hitvány alak akinek nincs annyi töke, hogy előálljon és aszondja: gyereke ezt el.... tam, sajnálom.
Vigye csak el a Bayern a nyáron aranyáron.
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
Troym
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2547
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2024.04.18. 20:32:31

Nem az a lényeg, hogy ráverjük a vereséget, holott ez történt.

Önkritika.

Na az nincs. Egy mondatot nagyon hiányolok pont tőle:
"Szeretnék bocsánatot kérni, hogy ilyen helyzetbe hoztam a csapatom, amely jelentősen hozzájárult a kieséshez. "
Szerintem ez a minimum, ha hibázol egy ekkorát.
LG írta:
2024.04.18. 20:31:53
Alázat nem sok van benne sajnos a nyilatkozatai alapján. Ugyanazt a pökhendiséget látom rajta, mint Laportán, Xavin, meg a régi nagy öregeken, akik az utóbbi egy-két évben koptak ki a csapatból. Aggasztó számomra. :|
Teljes mértékben egyetértek.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21119
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2024.04.18. 20:31:53

Alázat nem sok van benne sajnos a nyilatkozatai alapján. Ugyanazt a pökhendiséget látom rajta, mint Laportán, Xavin, meg a régi nagy öregeken, akik az utóbbi egy-két évben koptak ki a csapatból. Aggasztó számomra. :|
Mascherano14
Capitá del Barça
Hozzászólások: 657
Csatlakozott: 2018.01.04. 00:19:27

2024.04.18. 20:05:13

Nagyon rossz üzenet lenne most raverni a kiesést. Neki, a védőknek és a kapusnak minden meccsen tökéletes játékot kell nyújtania, mint egy boxolonak. Majd pár hónap múlva elismeri, hogy ez hiba volt, de most verseny közben nem szabad ezzel nyilvánosan foglalkoznia.
Bezzeg Gundogan számos szinte utolsó emberként eladott labdáját meg a csatárok millió kihagyott helyzetét mindenki elnezi.
Troym
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2547
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2024.04.18. 19:31:20

Hatalmas csalódás egyrészt a gondolkodás nélküli bugyuta mozdulata, de még inkább a felelősséget nem vállaló véleménye. Ő az egyik kapitány, ennél sokkal több felelősségvállalás kell, főleg hogy idén volt már hasonló húzása és hónapokig játszott gyengén.
Sonoma
Capitá del Barça
Hozzászólások: 603
Csatlakozott: 2021.05.25. 10:00:54

2024.04.18. 17:15:54

bence0330 írta:
2024.04.17. 12:49:28
Mindenki hibázhat néha. Araujo világklasszis védő, a szezononkénti 2-3 hibája közül egyik pont most jött, nagy pech, de ettől nem lesz kevesebb. Az emberek azért nem felejtik el neki az egész Barcás karrierjében nyújtott döbbenetes teljesítményét, elég csak egy meccset visszamenni, mekkora mentései voltak az odavágón.
Ez mind igaz, és nem is kell "eladólistára" meg fekete báránynak megtenni.
De. Nyomatékosan tudatosítani benne, ezt az arcába nyúlok hátulról vagy visszarántom a vállánál "kicsit" stílust el kell engedni, mert újabb kínos kiállítások jöhetnek még. Valószínűleg bepánikolt és nem gondolkodott. Ezen a szinten ilyet nem lehet. Főleg, hogy annyira nem vagyunk erősek, majd jövőre újra megyünk a döntőbejutásért.
Ha kicsit is gondolkodik, a 16-oson belül ugyanezt megpróbálva, "csak" 11-est és sárga lapot kockáztat. Még ez is jobb lett volna.
Itt is jó lenne, ha működnének az automatizmusok (mit lehet, mit nem).
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 7171
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2024.04.18. 16:23:44

Ja, tökmindegy, kinek volt igaza, ilyen nincs. Vagy ha annyira a Madrid a követendő példakép, érdekelne, ott bárki mószerolt-e be bárkit az elmúlt 7-8 évben. Nem követem, lehet volt ilyen, de valahogy kétlem. Ilyet egyszerűen nem szabad csinálni a média előtt, otthon, meg öltözőben teljesen más, bár akkor is kerülném. Olyan ez, mint a tizirúgás, aki kihagyja, ahhoz oda szoktak menni, bátorítani, hátbaveregetik, megölelik, stb. Ugyanez öngóloknál. Ez így van rendjén. Araujo a legjobb játékosunk volt és alighanem lesz is, tegnapelőtt nem volt az.

TS-en és Raphinhán kívül kb bárkit elő lehetne venni valamiért. Még akár őket is, TS top formában védhette volna az átlövést, Raphinha meg valami éles szögből lőhetett egyszer, nyilván egyik sem reális hiba, de bele lehet kötni. A nagyjából egész meccset végigjátszó játékosoknál mind van ilyen. Xavi a kp+kiállítás+Lewy, Koundé is hibázott már nem is tudom, melyik gólnál, Cancelo tizi, Araujo ugye ismert, Cubarsí most tán nem hibázott? Odavágón igen. DJ többször lemaradt, Pedri is, meg általánosságban mindketten körülményesek voltak végig, Gündogan is, és kihagyott egy majdnem ziccert, Lewyről meg hirtelen nem is tudom, melyik megmozdulása nem volt rossz vagy hiba.

Ezt közös összefogással buktuk el, nem Araujo, aki persze hibázott egy nagyot, alighanem a legnagyobb az övé volt (vagy Lewyé), de nem kell ettől még 4 gólt kapni, és nekünk elöl kihagyni a helyzeteket. Nyilván ki fognak békülni, nem lesz ebből gond, de akármennyire a német toronymagasan az idei legjobb játékosunk (utóbbi heteket kivéve), nem értek egyet azzal, amit csinált, és ha valami 0,1% eséllyel választásra kerülne a sor, habozás nélkül Arát választanám, aki 5 év múlva is a legjobbjaink közt lesz, Gündogan meg tán még jövőre, kiegészítőként 2 év múlva.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7407
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2024.04.18. 16:11:19

Rinku írta:
2024.04.18. 15:15:26
sansz írta:
2024.04.18. 01:49:53
Mondj egy védőt, aki soha nem hibázik, pláne, ha ilyen szinten lefutják?
Nem azzal van itt a baj, hogy hibádzott, mert hibázni mindenki szokott. Hanem nem úgy látom, hogy levonná a konzekvenciát, hogy az hiba volt. Na és ezen el is dőlt a dolog, mert az eredmény az, hogy fog ő még ilyet csinálni, mivel ő nem volt sem guilty, sem responsible. Csupán sad. Kenje a hajára a szomorúságát, ki a szrt érdekel...

"I have certain values that others need to respect." - a török végülis a legmagasabb szinten volt húzóember legalább 10 évig, de hát, mit ért hozzá. A lényeg, hogy a hülyegyereket tisztelni kell, mint a lakótelepi szakadt nadrágos, bömbös pojácákat, akik a panel tetején mutogatnak a mobilba. Azért Ronaldnak is vernék néhány sallert, Lewandowski mellett.
Itt nem azzal van a baj, hogy igaza van-e vagy sem, hanem, hogy ezt nem a média felé kell kommunikálni. Egymás között, az öltözőben meg lehet beszélni. Gündogannak sem rótta fel senki, hogy 15 méterről a kapufát találta el. De akkor elő lehetne venni Cancelot, aki egy ártalmatlan helyzetből csinált büntetőt, Lewyt, aki két helyzetet puskázott el, meg elönzőzte amikor FT és a német is ziccerben volt vagy Koundét, aki gólpasszt adott Mbappénak, Raphinha szintén hagyott ki nagy lehetőséget és lehetne folytatni a sort.
Meg ország-világ előtt szídni a védelmet, hogy miért nem léptek ki Vitinhara (bár tegyük hozzá De Jong(?) pont sprintelt oda csak a lába alatt ment el a labda), mikor még Lewy is hátul volt ő pedig komótosan kocogott vissza.

Ezek mind-mind öltözői témák. Ahogy az sem volt helyes, amikor Koeman nevesített bűnbakokat egy-egy vereség után.

Plusz tegyük hozzá Párizsban Araujo nélkül nem ússzuk meg két góllal, ha nem olyan teljesítményt hoz le nagy eséllyel hátrányból indultunk volna.
Messit ki nevesítette egy Liverpool/Roma után?! Senki. És nem azért mert nem volt ő is nyakig benne, hanem sokszorosát visszaadta.
Ennél már csak a kapussors a hálátlanabb. Ha összehasonlítjuk pl. Lewy is követett el hasonlóan nagy hibákat a maga posztján, csak az nem kerül ennyibe.
Azt pedig nem tudhatjuk, mennyire viselte meg lelkileg. Hogy mit kommunikál kifelé egy dolog. Mondhatja azt is, hogy "szánom-bánom, én vagyok a felelős egy személyben stb." de magában és a társakkal szemben lehet más a véleménye.

Amit én nagyon sajnálok azok a kihaagyott helyzetek, mert ha játékban nem is, de lehetőségek terén nem volt akkora a különbség. Raphinha, Lewy 2x, (3x) Gündogan, elmaradt tizenegyes most így fejből, ami beugrik. Odaát Dembélének, Barcolának és Fabian Ruiznak rémlik. De valaki majd kijavít.
Forca Barca!!!!
Barcahun
Capitá del Barça
Hozzászólások: 573
Csatlakozott: 2020.09.04. 16:09:08

2024.04.18. 15:53:00

Gündogannak teljesen igaza volt, alap szabály azonban nem fikázzuk egymást egy csapatban, így mindkét fél gyönyörű barom számomra :D
Az kemény azért nem érzi felelősnek magát, de tény jövőhéten elmehet a törökön is egy meccs és így tovább, tényleg kinyírja magát aki saját csapattársat fikáz..

Ha Lewa belövi a második gólt akkor is más meccs, ha Xavi nem taktikázza el vagy hozza le Yamalt is más meccs, ha fejben tiszták maradnak (persze úgy nehéz, ha edzőtől is ezt látják) nincs tizi és lehet sorolni, de Araújo azért szépen kivette a részét a kiesésből.

Akármennyire szeretem Xavit és hiszem a fiatalokhoz senki nem fog úgy érteni, azért ezen a meccsen is kicsúcsosodott, amit szezon alatt csak pedzegettek, ezen szinten nem tud tiszta fejjel és taktikailag sem versenyezni európa elitjével (még). Azért kezeljük helyén, honnan jött és mennyi rutinnal, lesz még Ő nagyobb edző, azt meg megnézzük mások 16-17 évesekkel La Liga ezüstig, vagy BL 8-ig el tudnak jutni vagy sem.
markionni
Capitá del Barça
Hozzászólások: 503
Csatlakozott: 2016.12.12. 12:28:14

2024.04.18. 15:51:57

Ronaldinho&Barca írta:
2024.04.18. 15:35:59
markionni írta:
2024.04.18. 14:49:39
Araujo: "Gündogan's words? I'd rather keep for myself what I really think. I have certain values that others need to respect." #fcblive
Amíg a saját árnyékából nem tud kilépni, addig lehet ide hozni Puyol féle hasonlatokat, meg álmodozhatunk bl címekről, ég és föld mentalitásban Gündogan és Araujo is, Puyol meg végképp. Egy ilyen hiba után álljon ki ha van elég vér a tökében és mondja oda kerek perec: bocs srácok, hibáztam, de megyünk tovább, harcolni fogok hogy kivívjam a tiszteletért. E helyett olyan Vinicius féle fekete kártya kezd előjönni. Gündogan egy tapasztalt, sokszoros bajnok, fogadják meg szépen a szavait mert aranyat ér, persze ő nem abba a világba kezdett focizni, mikor minden alanyi jogon járt. Hála égnek ott van Cubarsi.
Ezert nagy hiba, hogy Xavi elkezd birozni es nem kepes vallalni a kovetkezmenyeket a hibakert. Most is konnyeden ringathatta Araujot abba a gondolatba, hogy csak a mocsok biro elfujta es o nem hibazott.

Ha Xavi olyan objektivitassal es higgadtsaggal tudna elemezni a dolgokat mint Gundogan akkor nem bukott volna meg, ebben biztos vagyok. Itt sokaknal hozzaallassbeli problemak vannak.
Troym
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2547
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2024.04.18. 15:51:13

Az ilyen csörték végén szokott az egyikük lelépni. Gondolom beindul az újságíró had és elüldözi Gündogant.
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4492
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2024.04.18. 15:35:59

markionni írta:
2024.04.18. 14:49:39
Araujo: "Gündogan's words? I'd rather keep for myself what I really think. I have certain values that others need to respect." #fcblive
Amíg a saját árnyékából nem tud kilépni, addig lehet ide hozni Puyol féle hasonlatokat, meg álmodozhatunk bl címekről, ég és föld mentalitásban Gündogan és Araujo is, Puyol meg végképp. Egy ilyen hiba után álljon ki ha van elég vér a tökében és mondja oda kerek perec: bocs srácok, hibáztam, de megyünk tovább, harcolni fogok hogy kivívjam a tiszteletért. E helyett olyan Vinicius féle fekete kártya kezd előjönni. Gündogan egy tapasztalt, sokszoros bajnok, fogadják meg szépen a szavait mert aranyat ér, persze ő nem abba a világba kezdett focizni, mikor minden alanyi jogon járt. Hála égnek ott van Cubarsi.
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
Avatar
Rinku
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2552
Csatlakozott: 2009.08.02. 14:28:48

2024.04.18. 15:15:26

sansz írta:
2024.04.18. 01:49:53
Mondj egy védőt, aki soha nem hibázik, pláne, ha ilyen szinten lefutják?
Nem azzal van itt a baj, hogy hibádzott, mert hibázni mindenki szokott. Hanem nem úgy látom, hogy levonná a konzekvenciát, hogy az hiba volt. Na és ezen el is dőlt a dolog, mert az eredmény az, hogy fog ő még ilyet csinálni, mivel ő nem volt sem guilty, sem responsible. Csupán sad. Kenje a hajára a szomorúságát, ki a szrt érdekel...

"I have certain values that others need to respect." - a török végülis a legmagasabb szinten volt húzóember legalább 10 évig, de hát, mit ért hozzá. A lényeg, hogy a hülyegyereket tisztelni kell, mint a lakótelepi szakadt nadrágos, bömbös pojácákat, akik a panel tetején mutogatnak a mobilba. Azért Ronaldnak is vernék néhány sallert, Lewandowski mellett.
Football, bloody hell. /SAF/
Avatar
soadroli
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5164
Csatlakozott: 2008.05.17. 19:50:58

2024.04.18. 15:05:52

markionni írta:
2024.04.18. 14:49:39
Araujo: "Gündogan's words? I'd rather keep for myself what I really think. I have certain values that others need to respect." #fcblive
ezt is mondta még: Araújo: "Do I feel guilty? I don't feel responsible."
"My foul on Barcola? It was 50/50. I'm sad like all Barça fans, we wanted to be able to qualify for the semis."
"I'm very happy in Barcelona. My agents have started talks with the club for my renewal."

Gündinek igaza van amúgy.
Kép
markionni
Capitá del Barça
Hozzászólások: 503
Csatlakozott: 2016.12.12. 12:28:14

2024.04.18. 14:49:39

Araujo: "Gündogan's words? I'd rather keep for myself what I really think. I have certain values that others need to respect." #fcblive
sansz
Capitá del Barça
Hozzászólások: 853
Csatlakozott: 2019.09.23. 11:54:39

2024.04.18. 01:49:53

Ronaldinho&Barca írta:
2024.04.17. 22:27:48
de azért Araujo nem múlt héten kezdte, én emiatt is haragszok rá, pedig nagyon csípem a stílusát.

Óriási hiba volt és ilyen szinten, ahogy Xavi is említi, végzetes a 11 vs 10 ember, főleg egy összevásárolt psg ellen, ahol egyébként LE elég szépen csinált egy hybrid barcát, még ha a vkp-jük nem is játszott.

Kíváncsi lennék, ha Koundé vagy mondjuk Inigo csinálta volna ezt a pirosat, szerintem égne a virtuális mez itt a fórumon, de Araujo a mi kutyánk kölyke, "benne van". Bosszús vagyok, mert sokkal jobb játékos ennél, és egy uralt előnyben lévő párharcba csinált egy olyan fatális hibát, amivel teljesen megváltoztatta a játék menetét. Araujo egy nagy tehetség, ahogy Pedri is és lehetne sorolni, de ahogy LG írja, a legmagasabb szinten egyik sem bizonyított még. 5 év múlva meg nem azt fogjuk mondani, mennyire jó volt az első meccsen, hanem banálisan össze hozott egy kiállítást és kiestünk.
No, itt azért szerintem az elkeseredettség beszél belőled. Mondj egy védőt, aki soha nem hibázik, pláne, ha ilyen szinten lefutják?

Araujonak nem egy-két jó meccse volt, hanem éveken keresztül a legjobbunk, vagy az egyik legjobbunk volt, hatalmas nyomás mellett, nagyon nagy magabiztossággal.
Puyolt ki ne szerette volna, de Puyolnak ezerszer könnyebb dolga volt, mint Araujonak. Régen nem tette a középpályánkat zsebre minden második csapat(most még a kicsik is! De a PSG középpályát se istenítsük már..) Ez egyértelműen Xavi gyengesége, a középpályásokat nem úgy használja, ahogy ők a legjobbak lennének, mert ragaszkodik a saját ötleteihez.

Én egy ilyen hiba miatt amúgy senkire se fröcsögnék. Hiába volt rossz döntés, ez benne van ilyen helyzetben. Komolyabb hibának tartom, mikor valakit szabadon hagyunk lőni...

Én erről a BL-re tuti nem Araujo hibájaként fogok emlékezni, hanem, hogy Xavi megkapta az évszázad lehetőségét, minőségi játékosokat, türelmet, EL komolyságú bl ellenfeleket, a folyamatosan gyengülő, botladozó PSG-t és nem éltünk vele.
Kicsit úgy érzem, mondjon Xavi bármit, bár elég impotens volt a PSG is, ezt a meccset akkor is elvesztettük volna, ha ezerszer játszuk újra.

Ja és az összevásárolt PSG-t se mi emlegessünk. Akkor a Barca mi? Nem összevásároltuk (vagy kölcsönöztük)valahogy pénz nélkül Ferrant, Inigo Martinezt, Christensent, Raphinhát, Lewát, Cancelot, Koundét, Joao Felixet? Ne legyenek kétségek, az ingyen játékosok pont olyan ingyenesek, mint amennyire ingyen fogja a real megszerezni mBappét. Semmivel sem merítettünk keskenyebb kanállal, mint a PSG, szerintem meg is látszik ez a PSG-n, játékban sem igazán jók.
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 7171
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2024.04.17. 22:34:03

Ronaldinho&Barca írta:
2024.04.17. 22:27:48
Kíváncsi lennék, ha Koundé vagy mondjuk Inigo csinálta volna ezt a pirosat, szerintem égne a virtuális mez itt a fórumon, de Araujo a mi kutyánk kölyke, "benne van".
Nem ezért, hanem mert Inigonak ez már a 88. hibája lenne (túloztam), Araujonak meg kb az első komolyabb (ebben is van minimális túlzás). Araujo nem is a mi kutyánk kölyke ráadásul, felnőtt korában vettük meg.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4492
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2024.04.17. 22:27:48

brazilfan írta:
2024.04.17. 20:30:25

Viszont nagyon sokat tett azért, hogy a párizsi meccsen ne kapjunk ki, és legyen remény a továbbjutásra.
Szerintem nem (vagy nemcsak) miatta buktunk el, hanem például a Yamal kiválásával impotenssé lett támadójáték miatt is. Vagy mert képtelenek voltunk elöl tartani a labdát.
Yamal ebben a párharcban nem volt tényező, második meccsen voltak szép megmozdulásai, de első meccsen kb 1 értékelhető nem jegyezhető fel a neve mellé, 1 vs 1-ben megették, elcsomagolták, de azért lenyilatkozza az ő góljával megyünk majd tovább, ebből is látszik fejben hol van pár játékosunk. De ez a baj, hogy szerelmesek vagyunk a saját nevelésbe, és nem tudunk objektíven véleményt alkotni. Jelenleg ebben a csapatban Cubarsi az aki minden héten felteszi az i-re a pontot, az összes többi játékos borzasztó ingadozó teljesítményt nyújt. Valahol rendben, mert fiatalok, vagyis vannak túlnyomóan fiatalok, de azért Araujo nem múlt héten kezdte, én emiatt is haragszok rá, pedig nagyon csípem a stílusát.

Óriási hiba volt és ilyen szinten, ahogy Xavi is említi, végzetes a 11 vs 10 ember, főleg egy összevásárolt psg ellen, ahol egyébként LE elég szépen csinált egy hybrid barcát, még ha a vkp-jük nem is játszott.

Kíváncsi lennék, ha Koundé vagy mondjuk Inigo csinálta volna ezt a pirosat, szerintem égne a virtuális mez itt a fórumon, de Araujo a mi kutyánk kölyke, "benne van". Bosszús vagyok, mert sokkal jobb játékos ennél, és egy uralt előnyben lévő párharcba csinált egy olyan fatális hibát, amivel teljesen megváltoztatta a játék menetét. Araujo egy nagy tehetség, ahogy Pedri is és lehetne sorolni, de ahogy LG írja, a legmagasabb szinten egyik sem bizonyított még. 5 év múlva meg nem azt fogjuk mondani, mennyire jó volt az első meccsen, hanem banálisan össze hozott egy kiállítást és kiestünk.
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21119
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2024.04.17. 21:26:58

markionni írta:
2024.04.17. 20:25:34
De Ramosra az ellenkezoje is igaz volt, szamtalanszor. Meg pedig hogy megteremtette a kulonbseget.

Araujo egyelore nem bizonyitott a legmagasabb szinten. Egy remek vedo, de nyugtaval dicserjuk a napot.
[/quote]

Mi a legmagasabb szint? Az odavágó nem volt az? Azon jó volt. Sok lehetősége eddig nem is volt a legmagasabb szinten, mert annyira gyenge volt körülötte a csapat. 25 éves, még van ideje. Ramos sem ennyi idősen élte a fénykorát.
Avatar
brazilfan
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1042
Csatlakozott: 2018.02.26. 09:49:51

2024.04.17. 20:30:25

Leon írta:
2024.04.17. 20:22:23
a tegnapi vétke azért megbocsájthatatlan mert
miatta egy gyakorlatilag megnyert BL elődöntőt buktunk el.
Viszont nagyon sokat tett azért, hogy a párizsi meccsen ne kapjunk ki, és legyen remény a továbbjutásra.
Szerintem nem (vagy nemcsak) miatta buktunk el, hanem például a Yamal kiválásával impotenssé lett támadójáték miatt is. Vagy mert képtelenek voltunk elöl tartani a labdát.
markionni
Capitá del Barça
Hozzászólások: 503
Csatlakozott: 2016.12.12. 12:28:14

2024.04.17. 20:25:34

LG írta:
2024.04.17. 19:50:25
markionni írta:
2024.04.17. 15:38:35

Nem az ilyen meccseken dol el hogy ki az igazi vilagklasszis jatekos?
Ramos-on is ment már el Klasszikus, BL-párharc, még is Real-legenda. Ha minden rangadón csinálna egy ilyen hibát, az nyilván baj lenne, de eddig ez volt az első.
De Ramosra az ellenkezoje is igaz volt, szamtalanszor. Meg pedig hogy megteremtette a kulonbseget.

Araujo egyelore nem bizonyitott a legmagasabb szinten. Egy remek vedo, de nyugtaval dicserjuk a napot.
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2589
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2024.04.17. 20:22:23

Én soha nem istenítettem és attól, hogy tegnap hibázott még nem rossz játékos. De nálam a tegnapi vétke azért megbocsájthatatlan mert
miatta egy gyakorlatilag megnyert BL elődöntőt buktunk el. Ráadásul ilyen könnyű ág nem mostanában volt és lesz amin akár a döntőig is el lehetett volna menni.
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21119
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2024.04.17. 19:50:25

markionni írta:
2024.04.17. 15:38:35

Nem az ilyen meccseken dol el hogy ki az igazi vilagklasszis jatekos?
Ramos-on is ment már el Klasszikus, BL-párharc, még is Real-legenda. Ha minden rangadón csinálna egy ilyen hibát, az nyilván baj lenne, de eddig ez volt az első.
Andrsika
Barça B
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: 2023.01.01. 15:27:06

2024.04.17. 17:24:57

Èn egy meccs alapján nem ítélnem el Araújot. Nálam ő alapjátékos lenne még hosszú évekig! És bocs az offért, de ha elől lewa nem lett volna ennyire önző pl; mielőtt kiállították Arát előtte volt egy ziccere amit felé vágott 13 méterről( persze simán illet volna belőnie), de mellette volt Yamal teljesen üresen, ha lepasszolja sima gól. A második esetnél 4-n mentek kettő ellen akkor meg belelőtte a védőbe… sajnos csatárposzton igen is hiànyzik a klasszis ( nálam kb ez olyan égető lenne mint vkp poszt)
Off bezàr
Válasz küldése