Eric García

Ki hogy teljesített legutóbb? Ki milyen formát mutat, kik a kedvenceid? Mondd el itt! - Az első csapat játékosai, a La Masia, a vezetőedző és a régmúlt csillagai kapnak itt helyet.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2021.10.11. 21:55:39

Azért Lenglet ne mentsük már fel, rengeteg ki nem kényszerített hibája volt az embernek, felesleges szabálytalanságok tömkelege, rossz helyezkedés (ez mindenkire igaz, kedvencem Roberto meg ALba, akik behúzódnak feladva a szélt, és nem az ellenfeleket fogják, hanem a mi játékosunkat:D u7es alapszint.).
Kapásból a bilbao elleni szk döntő ugrik be, mikor dúvad módjára faultolt, mikor egyébként a mienk lett volna a labda. Kaptuk is a gólt belőle.

Az a baj, hogy az hogy egyik védőnk gyenge, nem menti fel a másik teljesítményét.
De én oda vezetem vissza a védőink hibáit, hogy hiába ment el Messi, továbbra sincs kp-s védekezés, és az egész védekezési szisztéma (lásd zárójeles megjegyzés) hibás.
Lehetne itt a top Maldini-Nesta kettős, ha ilyen felfogásban játszunk, velük is nyelnénk a gólokat, max nem annyit.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
vg99
Capitá del Barça
Hozzászólások: 539
Csatlakozott: 2019.04.15. 18:07:51

2021.10.11. 20:33:16

Szerintem kell majd egy klasszis belső védő még,
De ami nekem feltűnőbb volt tegnap, hogy egy jó Umtiti vagy Lenglet semmivel nem rosszabb mint Upemecano vagy más jelenlegi. Szóval kár értük.
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12231
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2021.10.11. 19:18:23

A személyeskedést azért hagyjuk, ha lehet, valamint az egymondatos, két hozzászólást idéző bejegyzéseket is. :wink:
"And my heart will leave you never."
1994barca
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 287
Csatlakozott: 2020.08.25. 12:44:00

2021.10.11. 18:58:11

Eric gyengébb mint Lenglet?

sansz írta:
2021.10.11. 18:04:18
Subinho írta:
2021.10.11. 12:12:35
Nem értem a fikázó kommenteket, hogy semmi extra, meg miatta adták meg a gólt??? Tegnap Mbappéval sebességben jó párszor tartotta az iramot, Laporte-al nagyon jó páros, a gólt meg ne az ő nyakába varrjuk már. Tavaly Lenglet miket bénázott nálunk.....
Sztem meg kellene venni nyáron Laporte-ot, együtt láthatóan jók nagyon mindketten.
Nem akarlak kiábrándítani, de konkrétan SENKI nem hibáztatta Ericet a tegnapi miatt. Ebből is látszik, hogy annyira kedveled, hogy nem érdekel más mit mond, még a semmi miatt is megvéded. És gondolom az is mindegy hogyan játszik. Szerintem tegnap egyébként tűrhetően játszott és nála eddig ez a max amit láttam.

Érdekes, hogy Lenglet meg sokat hibázott szerinted. Nem vagy egyedül, a fél fórum utálja, de szerintem baromi sok igazságtalanság keringett vele kapcsolatban is. A hibáinak fele nem is volt hiba, második sárgát kap miközben ismétlésben látszik,hogy hozzá sem ért senkihez, rálövik a leszorított kezére a labdát, büntető és közben elképesztő nyomás alatt játszott zsinórban utolsó emberként egy az egyben lendületből érkező csatárok ellen. A világ legjobb védőjének sincs olyan sokszor esélye ilyen szituációkban, ő meg közel sem legjobb.
Szerinten a csapatvédekezés végre alakul, alig-alig van egy meccsen,ahol ennyire egyedül van hagyva akárki is. Tudom, ezzel nem győzök meg senkit,mert ő le van írva,remek bűnbak volt, de megmosolyogtató mikor találunk egy nála rosszabb tagot és még akkor is megy ez a dolog,hogy hagyjunk neki időt, meg inkább ő,mint Lenglet.
sansz
Capitá del Barça
Hozzászólások: 843
Csatlakozott: 2019.09.23. 11:54:39

2021.10.11. 18:04:18

Subinho írta:
2021.10.11. 12:12:35
Nem értem a fikázó kommenteket, hogy semmi extra, meg miatta adták meg a gólt??? Tegnap Mbappéval sebességben jó párszor tartotta az iramot, Laporte-al nagyon jó páros, a gólt meg ne az ő nyakába varrjuk már. Tavaly Lenglet miket bénázott nálunk.....
Sztem meg kellene venni nyáron Laporte-ot, együtt láthatóan jók nagyon mindketten.
Nem akarlak kiábrándítani, de konkrétan SENKI nem hibáztatta Ericet a tegnapi miatt. Ebből is látszik, hogy annyira kedveled, hogy nem érdekel más mit mond, még a semmi miatt is megvéded. És gondolom az is mindegy hogyan játszik. Szerintem tegnap egyébként tűrhetően játszott és nála eddig ez a max amit láttam.

Érdekes, hogy Lenglet meg sokat hibázott szerinted. Nem vagy egyedül, a fél fórum utálja, de szerintem baromi sok igazságtalanság keringett vele kapcsolatban is. A hibáinak fele nem is volt hiba, második sárgát kap miközben ismétlésben látszik,hogy hozzá sem ért senkihez, rálövik a leszorított kezére a labdát, büntető és közben elképesztő nyomás alatt játszott zsinórban utolsó emberként egy az egyben lendületből érkező csatárok ellen. A világ legjobb védőjének sincs olyan sokszor esélye ilyen szituációkban, ő meg közel sem legjobb.
Szerinten a csapatvédekezés végre alakul, alig-alig van egy meccsen,ahol ennyire egyedül van hagyva akárki is. Tudom, ezzel nem győzök meg senkit,mert ő le van írva,remek bűnbak volt, de megmosolyogtató mikor találunk egy nála rosszabb tagot és még akkor is megy ez a dolog,hogy hagyjunk neki időt, meg inkább ő,mint Lenglet.
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4183
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2021.10.11. 12:12:35

Nem értem a fikázó kommenteket, hogy semmi extra, meg miatta adták meg a gólt??? Tegnap Mbappéval sebességben jó párszor tartotta az iramot, Laporte-al nagyon jó páros, a gólt meg ne az ő nyakába varrjuk már. Tavaly Lenglet miket bénázott nálunk.....
Sztem meg kellene venni nyáron Laporte-ot, együtt láthatóan jók nagyon mindketten.
Avatar
Guille
Capitá del Barça
Hozzászólások: 802
Csatlakozott: 2018.01.29. 08:34:40
Tartózkodási hely: Hungría

2021.10.11. 11:43:24

Szerintem tegnap jól tolta a srác és azért nem Levantes arcok ellen, hanem Mbappé és Benzema voltak az ellenfél támadói.
Rezisto95
Jugador del Barça
Hozzászólások: 107
Csatlakozott: 2020.05.18. 15:59:40

2021.10.11. 10:28:47

Tudom hogy lesről indult sansz szurkolótárs, csak azt akartam ezzel mondani, hogy végül is az ő bizonytalansága okozta az abszurd helyzetet hogy végül megadták a gólt a franciáknak.
sansz
Capitá del Barça
Hozzászólások: 843
Csatlakozott: 2019.09.23. 11:54:39

2021.10.11. 09:32:54

Rezisto95 írta:
2021.10.11. 08:53:29
Én tudom hogy a franciák elleni vereség nem varrható Garcia nyakába, de azért az érdekes hogy mennyire mélyrepülésben van a srác amióta barca játékos lett belőle. Most peche is volt, de azért a mondás igaz, hogy szegény embert az ág is húzza. Aki nem tudná, itt arról a nagyon megosztó esetre utalok, amikor a bíró a franciák les gólját azért adta meg mert Garcia megpróbált :roll: tisztázni Mbappe elől és pont ezzel az elkeseredett mozdulattal nullázta a les fogalmát...
Én eléggé rossz véleménnyel vagyok róla, a semmi extra "jó" teljesítményeibe nagyon komolyan bele-belehibázik és a sebesség adat is csalóka, mert, hogy végsebességben mennyire lóg ki, nem tudom, nem biztos, hogy nagyon, de a fürgesége ami hiányzik neki, pedig azzal tudna kompenzálni. Emlékszem, a brazil Ronaldo még komoly súlyfelesleggel azon a négy méteren milyen könnyen verte meg a nála amúgy fittebb, gyorsabb játékosokat. Speciel a fürge játékosok Araujora is veszélyesek, de ő legalább kompenzál testi erővel, magassággal és ha arra kerül a sor tényleges futóversenyben már elég jó.

Másrészről a tegnapi esetet mégcsak megosztónak se mondanám. Egyértelmű, hogy les volt, ezen nem lehet vitatkozni, szóval ebben abszolút nem hibás, de az igaz, hogy nem tesz jót még ez is a lelkiállapotának.
Mellesleg nem tudom, hogy a Barca óta van-e mélyrepülése. Igaz, egy nagyon erős MC-be, de nem volt helye, ingyen jött el és azt mondtuk, hogy MC-ből kiindulni nem lehet így, de majd meglátjuk. Hát látjuk. Az a szerencséje, hogy amúgy nem teremnek Spanyolországban úgy a védők, mint Franciaországban...
Rezisto95
Jugador del Barça
Hozzászólások: 107
Csatlakozott: 2020.05.18. 15:59:40

2021.10.11. 08:53:29

Én tudom hogy a franciák elleni vereség nem varrható Garcia nyakába, de azért az érdekes hogy mennyire mélyrepülésben van a srác amióta barca játékos lett belőle. Most peche is volt, de azért a mondás igaz, hogy szegény embert az ág is húzza. Aki nem tudná, itt arról a nagyon megosztó esetre utalok, amikor a bíró a franciák les gólját azért adta meg mert Garcia megpróbált :roll: tisztázni Mbappe elől és pont ezzel az elkeseredett mozdulattal nullázta a les fogalmát...
Kalapos
Capitá del Barça
Hozzászólások: 712
Csatlakozott: 2020.12.10. 09:48:11

2021.10.03. 08:26:54

Nem tudom mennyire pontos, kicsit lentebb görgetve a defense-re kell kattintatni:

https://one-versus-one.com/en/players/eric-garcia

https://one-versus-one.com/en/players/G ... e-Bernabeu

https://one-versus-one.com/en/players/ronald-araujo

Piké a leggyengébb védőnk és ő játszik a legtöbbet.

Megjegyzem, a BL-ben viszont jobbak a stattjai Pikének!

Futásról annyit hogy:
https://www.uefa.com/uefaeuro-2020/team ... tatistics/
Ez alapján Garcia 31km/h-val fut max.

Piké a 20asokban van, úgy kb Busival együtt.
https://www.uefa.com/uefaeuro-2020/team ... -busquets/
Pique-ről nyílván nincs statt, mert 16-ban volt utoljára EB-n, és arról nem tartották meg a számokat. De ne legyen kétségünk hogy nem fut gyorsabban Garcia-nal.

Megnéztem a Whoscored-ot is, de végül is nem tudom mennyire pontos mert Puig-nál 0 szerzett labdát ír, pedig tisztán emlékszem 2 szerzett (interception) labdára is. Araujo-ra is 0-t ír mindenhova, pedig legalább arra emlékszem amikor taccsra/szögire mentett becsúszva, de nála is csak 0-k vannak, érthetetlen. Majd lehet később még frissül és lesznek jobb számok mert ezek tuti rosszak.
https://www.whoscored.com/Matches/15601 ... -Barcelona
Itt is defensive.
Ez alapján Busi az isten :D De mondom nekem ez bűzlik.
Sonoma
Capitá del Barça
Hozzászólások: 596
Csatlakozott: 2021.05.25. 10:00:54

2021.09.30. 22:07:01

Kalapos írta:
2021.09.30. 14:34:17
Van itt olyan aki focizott is???

Most néztem meg újra az első gólt. Lehet nevetséges az a csel, de ha egy védőre egy támadó jut, és van 30-40 métere a támadónak megverni a védőt, azért abból kijönni jól inkább klasszis mint alap elvárható teljesítmény. Ezen felül, nézzük meg azt a híres béna cselt......

Ha a támadó ilyen bő ívben kerüli a védőt, mégis mit kéne csinálni a védőnek??? A rövidet fogta, jó helyen állt, nem hagyta lőni a csávót. Ott konkrétan a társaknak kellett volna segítenie... Más csapatoknál szokás segíteni... Hol volt Piké??? Fogja a semmit. Robi? Kocog visszafelé 0-val. pedig az ő helyén futott el a támadó.
Arra a területre ahova a csatár konkrétan a csellel szinte beszöktette magát, ott kellett volna állnia valakinek és fogni. Nevetséges hogy ennyi nincs a csapatban. Innen nézve ez levédekezhetetlen volt Garcia szemszögéből, mert sehol nem volt senki más. Nem 1v1-be kéne védekezni, hanem 1v2-be ha már ennyiben vagyunk hátul.
Garcia egy szereléssel igazolhatta volna klasszisát, ez nem jött össze, de nem csinálta rosszul, nem hozott rossz döntést és főleg nem volt totál béna.
Piké és Robi ugyanúgy benne voltak.
Pedrit meg FDJ-t nem is említem...
TS is foghatta volna...
De leginkább Koeman volt benne. Ezt a gólt nem kaptuk volna, ha lett volna jobbhátvéd aki azt a területet fogja, és ha nem erőltetni ezt a fussunk rúgjuk fel focit Pedrivel és FDJ-vel akkor talán nem is adtuk volna el ilyen hülyén. Köszönjük meg neki szépen.





Ha ilyen gyengék a védőink, akkor Koeman miért erőltet olyan felállást amiben egyszerre 3 is a pályán van? Jó lenne tudni de nincs rá logikus magyarázat.
Én se látom hibásnak Garciat az első gólnál. Mivel csak egy támadó volt a közelben megjátszható ( de őt Araujo fogta), Piké simán ki léphetett volna, ehelyett hátratett kézzel próbált blokkolni, Ter Steigen pont miatta nem látott sokat a lövésből.

"Nem 1v1-be kéne védekezni, hanem 1v2-be ha már ennyiben vagyunk hátul."
3 védős felállásban ezt nem teheted meg. Nem marad védő középen.
Itt (3-5-2-nél) a középpályának kellene erősen szűrni, de SR nem segített be az első gólnál. Jobb lett volna a 4 védős felállásban. Azzal idén még nem kaptunk ki.
Tegyük hozzá a mi kis " géniuszunk" a BM ellen is ezt találta ki. Nagyon nem jött be. Erre mit csinál? Ugyanazzal a felállással kezd, ami nem működött már egyszer.
Olyan a "ragaszkodom a rögeszmémhez" típus.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2021.09.30. 21:18:39

Ki ne mentsük már, amikor egy óvodás cselt nyelt be, még ha rossz helyzetben is volt, mert rávezették, és nem segítettek be neki középről. Ezek tények, nem vitatom.
De az a csel, atyavilág, olyan csigalassan és nagy mozdulatokkal csinálta, teljesen röhejesen nézett ki :lol:

Én is felröhögtem, majd fogtam a fejem, hogy a csávó majdnem elesett a saját lábaiban, majd gólt lő. epic fail.

Mindegy, nyomatni kell, mert Lenglet és Piqué még borzalmasabb.
Benne legalább ott a fejlődés lehetősége.
Engem jobban zavar, hogy baromi nyüzüge, cserébe tetű lassú.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
drobika
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1412
Csatlakozott: 2017.10.12. 11:54:08
Tartózkodási hely: Pécs

2021.09.30. 20:43:27

Nem akarom védeni a srácot , nem Beckenbauer, de ki játszon helyette ?
Önmagában egy Barcelonában amit annak gondoljunk, szerintem kevés .
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6572
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2021.09.30. 19:41:04

Sok mindent elnézünk (alkoholista, idióta, stb.), talán túl sok mindent is. A fogyatékosnál húzzuk meg a határt. Még egy ilyen és elköszönünk egymástól egy időre.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
brazilfan
Capitá del Barça
Hozzászólások: 997
Csatlakozott: 2018.02.26. 09:49:51

2021.09.30. 19:15:02

Szerintem egyáltalán nem „rágcsáló fejű fogyatékos”, hanem ellenkezőleg, kifejezetten rokonszenves arca van. Az viszont problémás, hogy idén már másodszor állították ki. Araújo például megtanult úgy szabálytalankodni, hogy azért még ne járhasson se piros, se 11-es.
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3227
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2021.09.30. 15:37:44

Egészen konkréten a lövés előtti hosszabb megtolást már a visszaérő Robinak le kellett volna fülelnie.
Vagy amennyiben Robi visszaér - lett volna ideje, ha nem kocog - akkor nincs ekkora helye a csatárnak megtolni a labdát. Piké fogjuk rá, védte a hosszút.
Pedri labdavesztésekor Robi nem volt rossz helyen, de felfogva a szitut és látva a szélre kiváltó Garciát, sprintelnie kellett volna középre Garcia helyére és nem kocogni.
Ezektől függetlenül egy tapasztaltabb Garcia tanusíthatott volna nagyobb ellenállást test test ellen, bár akkor egy büntető is lebeghetett a feje fölött.
Ter Stégené a rövid, ez oké, de onnan tízből nyolcszor a hosszúba rúgják. Ilyen tekintetben váratlan lövés volt.
Robinknak nem kellett volna sokkal, csak egy picivel gyorsabbnak lenni és akkor elfogyott volna a hely a csatár előtt.
Kalapos
Capitá del Barça
Hozzászólások: 712
Csatlakozott: 2020.12.10. 09:48:11

2021.09.30. 14:34:17

Van itt olyan aki focizott is???

Most néztem meg újra az első gólt. Lehet nevetséges az a csel, de ha egy védőre egy támadó jut, és van 30-40 métere a támadónak megverni a védőt, azért abból kijönni jól inkább klasszis mint alap elvárható teljesítmény. Ezen felül, nézzük meg azt a híres béna cselt......

Ha a támadó ilyen bő ívben kerüli a védőt, mégis mit kéne csinálni a védőnek??? A rövidet fogta, jó helyen állt, nem hagyta lőni a csávót. Ott konkrétan a társaknak kellett volna segítenie... Más csapatoknál szokás segíteni... Hol volt Piké??? Fogja a semmit. Robi? Kocog visszafelé 0-val. pedig az ő helyén futott el a támadó.
Arra a területre ahova a csatár konkrétan a csellel szinte beszöktette magát, ott kellett volna állnia valakinek és fogni. Nevetséges hogy ennyi nincs a csapatban. Innen nézve ez levédekezhetetlen volt Garcia szemszögéből, mert sehol nem volt senki más. Nem 1v1-be kéne védekezni, hanem 1v2-be ha már ennyiben vagyunk hátul.
Garcia egy szereléssel igazolhatta volna klasszisát, ez nem jött össze, de nem csinálta rosszul, nem hozott rossz döntést és főleg nem volt totál béna.
Piké és Robi ugyanúgy benne voltak.
Pedrit meg FDJ-t nem is említem...
TS is foghatta volna...
De leginkább Koeman volt benne. Ezt a gólt nem kaptuk volna, ha lett volna jobbhátvéd aki azt a területet fogja, és ha nem erőltetni ezt a fussunk rúgjuk fel focit Pedrivel és FDJ-vel akkor talán nem is adtuk volna el ilyen hülyén. Köszönjük meg neki szépen.



Mingu szerintem is jobb, nálam ő minden meccsen kezdene, jobboldali hátvédként. Garcia Piké és Araujo között pedig szépen el lehet osztani a perceket.

Sansz...
Azért szerintem Koeman felé elég jogos a kritika tekintve hogy több mint 1 éve itt van. Nem 1 hónap után akartam én se pálcát törni felette, kapott időt. SR is több éve bizonyítja hogy nem való se szélsőnek, se kezdő szervezőnek.

Szóval Garcia utálok.. Garcia mióta bizonyítja hogy nem ide való? 1 hónapja van itt, az eddig fele-más, leginkább átlagos teljesítmény, de a tavalyi Piké Lenglet és Umtiti után ez is előrelépés. Akkor miért kéne már most utálni, elhajtani vagy bármit dönteni felette? Elő lehet venni, de ez a szokásos Barca szurkolói mentalitás hogy ha valaki nem extra akkor igazából 0 bohóc. A kép ennél sokkal árnyaltabb..
Már írtam, majd év végén kell eldönteni hogy megy, marad, kezdő, pad, kölcsön, mi legyen vele. Még rohadt fiatal, és fejlődés képes.

Ha még szimpatizálnék is vele, sokkal jobban meg tudnám védeni..

Szerkbe még annyit:

Ha ilyen gyengék a védőink, akkor Koeman miért erőltet olyan felállást amiben egyszerre 3 is a pályán van? Jó lenne tudni de nincs rá logikus magyarázat.
Zsolti
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6151
Csatlakozott: 2004.10.12. 13:34:54
Tartózkodási hely: ,,!,.
Kapcsolat:

2021.09.30. 13:58:45

Mascherano14 írta:
2021.09.30. 12:42:15
Én eddig egyszer sem láttam jónak, nemhogy kiválónak. Mingu nem kiemelkedő, de akkora akarat van benne, hogy az sokat kompenzál, Ericnél ez sem látszik.
Minguba en abszolut Puyol mentalitasat latom!
Mascherano14
Capitá del Barça
Hozzászólások: 617
Csatlakozott: 2018.01.04. 00:19:27

2021.09.30. 12:42:15

Én eddig egyszer sem láttam jónak, nemhogy kiválónak. Mingu nem kiemelkedő, de akkora akarat van benne, hogy az sokat kompenzál, Ericnél ez sem látszik.
Rezisto95
Jugador del Barça
Hozzászólások: 107
Csatlakozott: 2020.05.18. 15:59:40

2021.09.30. 12:39:40

A tegnapi barca mellett a benfica is bayernnek tűnt. De szerintem egy ferencváros is kifogna a fiúkon. :D
Avatar
Barcaforever
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3973
Csatlakozott: 2004.10.13. 19:17:18
Tartózkodási hely: Barcelona/Budapest

2021.09.30. 10:13:17

Mit ne mondjak, mélyről lehet sokat fejlődni. Ő az akinek nagyon szüksége lenne egy jó edzői stábra. Nagyon lassú vagy dekoncentrált.

Amikor csinálta a csatár azt a megye 2-es biciklicselt ellene, felröhögtem majd, 3 mp múlva arcomra fagyott a mosoly. Könyörgöm az első kapura lövésükből.
Kép
jclayton
Jugador del Barça
Hozzászólások: 225
Csatlakozott: 2021.08.11. 10:49:30

2021.09.30. 00:01:35

A középhátvédek erő- és prioritási sorrendje valahogy úgy nézett ki eddig, hogy Araújo-Piqué-García-(Mingueza?)-Lenglet-Umtiti. Maradjunk annyiban, hogy García nem sokat tett az előrelépés érdekében az elmúlt meccseken, de legalább fiatal és a sok lapot betudhatjuk a rutintalanságnak. Én eddig nem néztem ki belőle sokat, de a spanyol válogatott szereplései miatt elhittem, hogy már most képvisel egy minőségi szintet (nem). Az esélyt meg kell kapnia időről-időre, valahol erről is szól az idény.
sansz
Capitá del Barça
Hozzászólások: 843
Csatlakozott: 2019.09.23. 11:54:39

2021.09.29. 23:44:07

Kalapos írta:
2021.09.29. 23:21:20
Rezisto95 írta:
2021.09.29. 22:53:12
Ezt a rágcsáló fejű fogyatékos Garciat már most utálom. Haszontalan, nettó emberhatrany az ember. Lenglet és umtiti mellett a 3. Ketballabas védő
Tudjuk hogy utálod, bizonyítottad bármilyen érv vagy logika nélkül már akkor amikor még itt se volt.
Hogy mi a bajod vele most sem érteni, semmi se múlt rajta ma se.
Te meg Koemant tartod mindenért hibásnak, más meg SR-t. Értsétek meg, ez a csapat ennyi. A jobb játékosaink egy TOP csapatban jó kiegészítő emberek lennének, de ennyi. Ha mindenki meggyógyúl akkor lehetünk majd a TOP csapatok közelében, de a jelenlegi keret egy spanyol középcsapat sok küzdéssel, nem több. Bármennyire is be akarjátok magyarázni,hogy. nincs taktika,vagy,hogy egy-két játékos tehet mindenről.

Viszont Rezisto: én nem kedvelem Ericet, Lengletnél is sokkal rosszabb és mosolygok a vicces,gonoszkodó beszólásokon,amiket kap(pl,hogy klasszik lamasia), de ez a mocskolódás más tészta, szerintem Barca szurkoló nem beszél így sem edzőről,sem játékosról. Ilyen indulatok mellett én nem is tudom hogyan tudsz Barcának szurkolni,ha Eric a pályán van.
Kalapos
Capitá del Barça
Hozzászólások: 712
Csatlakozott: 2020.12.10. 09:48:11

2021.09.29. 23:37:58

Rezisto95 írta:
2021.09.29. 23:28:35
Hát jó hogy kikezdem, kB 4 meccsen 2 piros az enyhén is botrányos eredmény. Piké legrosszabbra napján is hasznosabb mint ő. KB minden második megmozdulasa fault vagy visszarantas. Katasztrófa.
Hát ez kész :DDDD
Hát Lengletnél meg Umtitinél így is jobb, az általad kiemelt Piké meg pont ma is 30 perc után ballaghatott le mert őt már ott ki kellett volna állítani nem a végén... és neki volt 10 év tapasztalta is.
Garcia-t meg a legvégén, egy szétesett megvert Barcából állították ki amikor már nem osztott nem szorzott. Ki nevetteted magad ezekkel a hsz-ekkel, nem komálod értjük oké, de ez akkor is butaság.

Sokat szabálytalankodik? Én úgy látom lefog sok ellenfelet és olyan területeken fojtja el az ellenfelet ahonnan nem gáz a szabad. + a társaknak ad lehetőséget hogy becsapdázzák gyorsan az ellenfelet mielőtt a ráncigálás túl látványos lesz. Biztos sok Ramos és Pepe videót nézett.
Lenglet ennyi meccsen 3 öngólt 2 tizit és 1 pirosat hozott volna össze úgy saccra és fele ennyi támadás se akadályozott volna meg, szabályosan vagy szabálytalanul... Komolytalan.

És mindezt úgy mondom hogy nem vagyok Garcia fan, túlságosan új arc még hogy megszeressem vagy bármi, de őt ütni tök felesleges. Majd év végén lehet dönteni hogy marad, kezdő, pad, fejlődjön kölcsönben vagy eladó mi legyen vele de egyelőre tök jó. Mondjuk lehet Mingu jobb de mind1, játszon csak, inkább ő mint egy 30as senki akiben ugyanennyi hiba van de fejlődni se tud. És amúgy Lenglettel sincs semmi bajom, cserének jött, a lassú fáradt 0 Piké mellett játszott kezdőként, nem az ő szintje volt életben tartani a Barcát, mentálisan ki is égett gyorsan.
Válasz küldése