Eric García

Ki hogy teljesített legutóbb? Ki milyen formát mutat, kik a kedvenceid? Mondd el itt! - Az első csapat játékosai, a La Masia, a vezetőedző és a régmúlt csillagai kapnak itt helyet.
mes
Capitá del Barça
Hozzászólások: 820
Csatlakozott: 2010.06.21. 16:40:13
Tartózkodási hely: Marosvasarhely
Kapcsolat:

2022.10.13. 12:42:11

A "goljanal" elkezdtem kacagni. Hol a jo eletben tanulta ezt a megoldast , mikor kifejelheto magassagban jon a labda, es o ugy vedekezi le, hogy hatat fordit, es a tamadora koncentral😁. Eletemben, meg amator szinten sem lattam ilyent szerintem...
nagyatyesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009.06.02. 16:51:33

2022.10.13. 11:44:08

A srác total homály, nem túl magas és lassú is, de nem tudja semmivel sem kompenzálni ezen hianyosságait. Azt nem értem, hogy miért nem volt jobb helyette egy Mingueza? Úgy érzem Pep és a City durván felültetett minket vele...
FCBsteve
Capitá del Barça
Hozzászólások: 607
Csatlakozott: 2022.05.30. 16:19:05

2022.10.13. 10:40:49

Barcaforever írta:
2022.10.05. 06:59:07
Ha úgy játszana mint tegnap, akkor nyugodt szívvel lehetne beállítani a kezdőbe, de Cristensen kiesésével, pont, hogy szükség lesz a jó formájára.
Nem szeretem EG-t szidni, de sajnos az a helyzet, hogy az otthoni Frankfurt meccs is rajta ment el, és tegnap 2 gólban is benne volt...
A 2. kapott nagyon csúnyán az övé (+Busi labdaeladás), a harmadiknál meg iparkodnia kellett volna vissza a kocogás és kézemelgetés helyett, akkor lett volna esélye jobban helyezkedni (a lest meg hadd döntse el a bíró/VAR)!
(Úgy érzem) Sajnos ő ejtett ki minket mind az EL-ből, mind a BL-ből...

Nemzetközi meccsen én nem játszatnám (bár már késő), egy hibán a kiesés múlhat!
Avatar
Barcaforever
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3973
Csatlakozott: 2004.10.13. 19:17:18
Tartózkodási hely: Barcelona/Budapest

2022.10.05. 06:59:07

Ha úgy játszana mint tegnap, akkor nyugodt szívvel lehetne beállítani a kezdőbe, de Cristensen kiesésével, pont, hogy szükség lesz a jó formájára.
Kép
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3227
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2022.08.31. 15:51:53

bence0330 írta:
2022.08.30. 09:36:55
Szóval én nem látom hosszútávon a helyét,
Engem sokan nem csípnek itt a fórumon, döntően a szent tehenekkel szembeni erős és határozott véleményem miatt. Nálad az az érdekes, hogy velük szemben türelmesnek tűnsz, de néhány fiatallal kevésbé. Lehet, talán nem is a türelem a legjobb szó, kevésbé bízol, ez inkább. Konkrét példát nem tudok most kapásból erre felhozni, de nem is ez az érdekes.
Nem is áll szándékomban védeni Ericet, de hosszabb távon nem lennék biztos abban, hogy ne lehetne itt helye.
Persze az is érdekes, hogy míg a teheneket elzavartam volna már régen, Minguval szemben amikor bénázott is, elnézőbb voltam. Riquivel szemben sem nyilvánultam meg, pedig éreztem, hogy nem lesz csoda.
Azért egy fiatal sokat tud változni, persze pro és kontra is. Oké, gyorsabb nem lesz, de a szerelési képessége javulhat, helyezkedéshez tapasztalat és érzék is kell. Edzőtől, csapattól, környezettől is változhatnak dolgok.
Jobb a másik trió, kétség sem fér hozzá.
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2022.08.31. 14:10:08

Varatrix írta:
2022.08.30. 07:39:11
kanty írta:
2022.08.29. 10:09:41
Én is inkább kiegészítő szerepben nézném, de Xavi valszeg alapemberként fog vele számolni a labdás játéka miatt, miközben minimum van a keretben 2-3 jobb védő nála.
Nekem az az érzésem ebből a mondatból, hogy még mindig a jól bejáratott gála kezdő vs többiek vonalon gondolkodunk mint szurkolók, pedig elég sok körülmény inkább arra mutat hogy forgatva lesznek a játékosok.

Más hozzászólásokból is az derül ki, hogy Koundét és Araujót akarjuk középre, de miért? Lehet, hogy egy adott meccsen Garcia többet tud adni.

Iszonyatosan bő a keret, remélem hogy ki lesz használva és nem állunk be a 10. forduló után arra, hogy megvan a gálacsapat és utána már csak a király kupába látunk vissza játékosokat, majd megy az értetlenkedés, hogy miért ilyen rosszak miközben 3 hónapja nem játszottak 15 percnél többet.
Nem bejáratot kezdő vs többiek vonalon gondolkodom. A bő keretre szükség van, főleg az idei szezonban a vb miatti brutális program miatt. Viszont a ló túloldalára sem kell átesni, és nem az van, hogy minél bővebb annál jobb a csapat szempontjából. Egy csapatnak igenis előnyére válik, ha van egy alapkezdője. Ez nem azt jelenti, hogy őket addig kell játszatni, amíg beleállnak a földbe.
Viszont, ha Xavi kiteszi Garcia kárára Araujót vagy Koundét szélre (oké, most lehet azzal magyarázni, hogy nincs oda játékos), akkor már nem arról van szó, hogy bő a keret vagy sem, hanem arról, hogy az edző kiben bízik.
Természetesen vannak olyan meccsek, amelyen Garcia kvalitásai nagyon jók lehetnek, azonban szerintem ezek nem a többségbe tartoznak. Nyilvánvalóan erős a labdás játékban, egy olyan középhátvéd, akivel lehet hátulról építkezni, viszont sebességben és emberfogásban, és összességében fizikumban komoly kérdőjelek vannak vele kapcsoltban bennem, főleg ha összehasonlítom Araujóval.
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6840
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2022.08.30. 09:36:55

Nekem az a bajom vele, hogy rendben, lehozott most egy korrekt, sőt, jó meccset. Ez az első problémám, hogy egy védőnél ezt kell kiemelni. Araujot észre sem vettük, ahogy letolt megint két akkora sorompót hátul, hogy megint növekedett a pszichológushoz járó spanyol kilencesek száma miatta. Ráadásul volt, ami szédületes versenyfutás után. Egyfelől nála azt vennénk észre, ha hibázna, ami egy jó védő ismérve, másfelől ha nem ő van ott, akkor sima gól.

Én kiscsapatok ellen sem látnám Garciát. Félelmetes támadósorunk van, megoldják, és nálam inkább jönne 3-4-el kevesebb jó hosszú indítás, mint hogy nagyobb eséllyel kapunk egy kontrát, amit ő nem fog tudni levédekezni. És rohadtul nem mindegy, hogy a 44. percben 1-0 az állás és benyeljük azt a kontrát, vagy nem. Ha már csak egy félidő van vissza, döntetlennél rá tudunk görcsölni, és 1-1-el fejezzük be, ha meg nem kapjuk be, lehet, hogy 4-0 a vége.

Ő akármennyire jó formába lendül, gyors sosem lesz, igzán erős sosem lesz. Max akkor már jobban olvassa a játékot, ügyesebben szerel, stb, de ez mint eltűnik, mikor 32-vel megy a támadó, Araujo/Koundé meg 34-el menne utána, Garcia pedig 30-31-el.

Szóval én nem látom hosszútávon a helyét, mert sok pontot bukhatunk rajta. Csak 2-0 körül tenném be kiscsapat ellen, de azt szigorúan megtenném, hogy játékban maradjon. Úgy, hogy van keretben két új, nagyon labdaügyes belső védőnk, akik ráadásul baromi gyorsak is, pláne nem látom a helyét, mert ők megoldják a felcipeléseket/progresszív passzokat, szóval ha a dán is helyrejön, még csak ne is vesztünk azzal előrefele, ha nincs a pályán.
ter Stegen; Baldé - Christensen - Araujo - Koundé; De Jong - Pedri - Gavi; Dembélé - Lewy - Raphinha
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2022.08.30. 09:06:05

Cseri írta:
2022.08.30. 08:22:33
Én is a forgatás mellett vagyok,de ne sorcsere legyen két meccs között,ésszel történjen.
Nem támadva csak érdekel,hogy sportembereknek biztosan annyira megterhelő heti 2 meccs,ha úgy hozza az élet? A fizikai megterhelés mellett plussz stresszt jelent a pszichés nyomás is,de azért ezt bírni kellene,mondom ezt úgy,hogy sosem voltamnprofi sportoló :)
Szerintem nem, nyilván ha végig kell játszani a szezont, akkor a végére már látható a fáratság. Rakiticnek volt valami elképesztő szezonja a VB évében.

Én inkább taktikai szempontból gondolom a rotálást, más típusú játékosok más stílusú csapatok ellen, ahogy Tatesz is írta pl Garcia ha támadni kell pl. kiscsapatok ellen, amikor minden játékosunk az ellenfél térfelén van, de el tudom képzelni, akkor is, ha egyenes kiesében hátrányban vagyunk. Ha előnyt kell tartani, akkor inkább Koundé, Chris, Araújó... Kp-n Kessie ha ráülünk a labdára. Ilyesmik vannak az én fejemben.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
Cseri
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1782
Csatlakozott: 2010.11.19. 08:58:48
Tartózkodási hely: Pécs

2022.08.30. 08:22:33

Varatrix írta:
2022.08.30. 07:39:11

Nekem az az érzésem ebből a mondatból, hogy még mindig a jól bejáratott gála kezdő vs többiek vonalon gondolkodunk mint szurkolók, pedig elég sok körülmény inkább arra mutat hogy forgatva lesznek a játékosok.
Én is a forgatás mellett vagyok,de ne sorcsere legyen két meccs között,ésszel történjen.
Nem támadva csak érdekel,hogy sportembereknek biztosan annyira megterhelő heti 2 meccs,ha úgy hozza az élet? A fizikai megterhelés mellett plussz stresszt jelent a pszichés nyomás is,de azért ezt bírni kellene,mondom ezt úgy,hogy sosem voltamnprofi sportoló :)
„Az egyik oldalon van egy csapat. A másik oldalon is van egy csapat, amiben ott van Lionel Messi. Az úgy egy teljesen más történet. Amikor az emberek különböző csapatokat elemeznek, emlékeztetniük kell magukat arra, hogy ez az egy ember mindent megváltoztat. Vele másképp néz ki egy csapat.”
Avatar
tatesz1990
Jugador del Barça
Hozzászólások: 136
Csatlakozott: 2010.02.06. 14:52:14

2022.08.30. 08:04:06

Varatrix írta:
2022.08.30. 07:39:11

Nekem az az érzésem ebből a mondatból, hogy még mindig a jól bejáratott gála kezdő vs többiek vonalon gondolkodunk mint szurkolók, pedig elég sok körülmény inkább arra mutat hogy forgatva lesznek a játékosok.

Más hozzászólásokból is az derül ki, hogy Koundét és Araujót akarjuk középre, de miért? Lehet, hogy egy adott meccsen Garcia többet tud adni.

Iszonyatosan bő a keret, remélem hogy ki lesz használva és nem állunk be a 10. forduló után arra, hogy megvan a gálacsapat és utána már csak a király kupába látunk vissza játékosokat, majd megy az értetlenkedés, hogy miért ilyen rosszak miközben 3 hónapja nem játszottak 15 percnél többet.
Ezzel nagyon egyet tudok érteni! Én is azon a véleményen vagyok, hogy ha már van egy ilyen jó kis keret, akkor igenis forgatni kell a csapatot és tűzben tartani legalább 18-20 játékost! (Lásd: Guardiola)
Ne legyen fix alap 11 és kiegészítők!!
Kiscsapatok ellen, ahol a védők is az ellenfél térfelén vannak, pont Eric García labdaügyessége és víziója kell, hogy hatékonyan lehessen mélységből is bontani. Nem lepne meg, ha ilyen meccseken Sergi Roberto, Koundé, García és Jordi Alba vagy Baldé lenne a védelem. Araujonak is kell majd pihenni és a Rayo, Cádiz, Valladolid stb. elleni hazai meccsek tökéletesek lesznek erre.
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2022.08.30. 07:39:11

kanty írta:
2022.08.29. 10:09:41
Én is inkább kiegészítő szerepben nézném, de Xavi valszeg alapemberként fog vele számolni a labdás játéka miatt, miközben minimum van a keretben 2-3 jobb védő nála.
Nekem az az érzésem ebből a mondatból, hogy még mindig a jól bejáratott gála kezdő vs többiek vonalon gondolkodunk mint szurkolók, pedig elég sok körülmény inkább arra mutat hogy forgatva lesznek a játékosok.

Más hozzászólásokból is az derül ki, hogy Koundét és Araujót akarjuk középre, de miért? Lehet, hogy egy adott meccsen Garcia többet tud adni.

Iszonyatosan bő a keret, remélem hogy ki lesz használva és nem állunk be a 10. forduló után arra, hogy megvan a gálacsapat és utána már csak a király kupába látunk vissza játékosokat, majd megy az értetlenkedés, hogy miért ilyen rosszak miközben 3 hónapja nem játszottak 15 percnél többet.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6339
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2022.08.29. 22:43:14

Nekem az tűnik fel vele kapcsolatban, hogy akkora önbizalom ès magabiztosság van a srácban, hogy semmi nem tudná letörni.

Ha vágna kèt öngólt, ő akkor is tolná tovább, az asszisztens intèsèt tapsolná, ha jól jelez, nem zuhanna magába. Ez a mentalitás mèg pozitívum lehet, ha tud egy kicsit fejlődni a játèka többi elemèben.
Kép
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2022.08.29. 11:20:36

Chino írta:
2022.08.29. 11:13:48
Vicces, hogy ha ő kezd az a baj, ha Piqué kezdett volna a helyén, akkor az lenne a baj és egy ilyen meccs után, amikor hiba nélkül játszott, sőt kb. fixen egy góltól mentette mefg a csapatot is inkább ekézve, mint dicsérve van.
Ekézve?
Még VEB is megdicsérte, akkor tényleg jó lehetett:D
Meg én is, pedig nekem fizikai rosszullétem van, ha csak meglátom.

Szerintem most helyén volt kezelve a meccse.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Guille
Capitá del Barça
Hozzászólások: 802
Csatlakozott: 2018.01.29. 08:34:40
Tartózkodási hely: Hungría

2022.08.29. 11:19:01

Chino írta:
2022.08.29. 11:13:48
Vicces, hogy ha ő kezd az a baj, ha Piqué kezdett volna a helyén, akkor az lenne a baj és egy ilyen meccs után, amikor hiba nélkül játszott, sőt kb. fixen egy góltól mentette mefg a csapatot is inkább ekézve, mint dicsérve van.
Volt két lehetőség. Piqué vagy EG. Xavi EG-t választotta és jó döntésnek bizonyult.
Ő legalább meccsben játékban van, ha Piqué játszott volna, akkor meg jönne a szent tehén szöveg.
Jót nem nagyon lehet csinálni, még egy 4:0-ás meccset követően sem.
Lehet, hogy én vagyok van, de most ki és hol írt rá bármi rosszat?

Szerintem amúgy Piquét senki sem sírta a kezdőbe, maximum egy Koundé középen SR szélen verzió lehetett volna logikus. De tény, hogy ezeken a meccseken nincs nagy jelentősége, lehet próbálgatni a dolgokat.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7335
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2022.08.29. 11:13:48

Vicces, hogy ha ő kezd az a baj, ha Piqué kezdett volna a helyén, akkor az lenne a baj és egy ilyen meccs után, amikor hiba nélkül játszott, sőt kb. fixen egy góltól mentette mefg a csapatot is inkább ekézve, mint dicsérve van.
Volt két lehetőség. Piqué vagy EG. Xavi EG-t választotta és jó döntésnek bizonyult.
Ő legalább meccsben játékban van, ha Piqué játszott volna, akkor meg jönne a szent tehén szöveg.
Jót nem nagyon lehet csinálni, még egy 4:0-ás meccset követően sem.
Forca Barca!!!!
Avatar
Guille
Capitá del Barça
Hozzászólások: 802
Csatlakozott: 2018.01.29. 08:34:40
Tartózkodási hely: Hungría

2022.08.29. 10:46:16

kanty írta:
2022.08.29. 10:09:41
Tegnap valóban jól játszott, Xavi körbe is udvarolta a meccs után. Én is inkább kiegészítő szerepben nézném, de Xavi valszeg alapemberként fog vele számolni a labdás játéka miatt, miközben minimum van a keretben 2-3 jobb védő nála.
Tegnap több, mint korrekt volt a teljesítménye, igen.

Azért nem hiszem, hogy Xavi így tökön szúrná magát. Araujo tényleg gyenge labdával, de már most is zongorázni lehetett, hogy Koundé mennyire magabiztos és nyugis előrefelé, szóval, ha megoldódna a jobbvédő kérdés, szerintem őt kezdetné ott. És még Christensen is ott van ugye, na őt elfelejtettem figyelni, milyen labdával. A kérdés számomra az, ha nem lesz jobbra senki, akkor nagy meccseken hogy állunk fel. SR megy ki v. Koundé?
Eric bőven jó lesz ilyen meccsekre, meg rotálni. Aztán hátha kicsit össze is szedi magát.
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2022.08.29. 10:09:41

Tegnap valóban jól játszott, Xavi körbe is udvarolta a meccs után. Én is inkább kiegészítő szerepben nézném, de Xavi valszeg alapemberként fog vele számolni a labdás játéka miatt, miközben minimum van a keretben 2-3 jobb védő nála.
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8563
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2022.08.29. 09:56:05

Tényleg jó volt tegnap. Nem lesz vele baj, csak 3-4. számú belső kh legyen, Xavi pls...
culinho
Capitá del Barça
Hozzászólások: 543
Csatlakozott: 2008.03.02. 09:38:26
Tartózkodási hely: budapest

2022.08.29. 07:06:33

Volt ott egy helyzet, amit ha nem fejel ki bravúrosan, akkor gól..ahogy Kounde is mentett egyet az alapvonalról
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2022.08.29. 06:35:48

Szerencsetlent nagyon sokat fikázom, de tegnap sallangmentesen játszott. Sok dolga mondjuk nem volt...
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Guille
Capitá del Barça
Hozzászólások: 802
Csatlakozott: 2018.01.29. 08:34:40
Tartózkodási hely: Hungría

2022.08.10. 22:00:43

visca el barca írta:
2022.08.10. 19:26:03
Jelenleg messze a leggyengebb vedonk. Nalam csak 5. a sorban, pique is elotte van. Ha en lennek az edzo, max időhúzó csere lenne, vagy 5-0-nál tenném be, hogy érezze a törödést. Nekem 1 az 1ben barta 2.0.
Barta passzolni sem tudott, meg zéró technikája volt. Garcia azért le tud hozni meccseket, ha nincs rajta túl nagy teher. SR középen kb.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2022.08.10. 19:26:03

Jelenleg messze a leggyengebb vedonk. Nalam csak 5. a sorban, pique is elotte van. Ha en lennek az edzo, max időhúzó csere lenne, vagy 5-0-nál tenném be, hogy érezze a törödést. Nekem 1 az 1ben barta 2.0.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2165
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2022.08.10. 19:17:49

andras953 írta:
2022.08.10. 13:34:57
Szerintem nincs helye a kezdőben. Remélem ezt látja a stáb is, és nem a szezon alatt fog kiderülni . Ha játszik, folyamatosan rettegek, mikor kapunk róla egy gólt? (Ahogy SR, Dest, Pique "játékában" is fenyegetően benne van a kapott gól, csak időnlént nagy szerencsével megússzuk... ) Hogy ne csak korholjam: előre passzai legtöbbször pontosak és hasznosak, de ez az erénye eltörpül ahhoz a veszélyhez képest, amit a saját kapunkra jelent. (Lassú, rosszul helyezkedik, nem ér oda, (ezért sokszor szabálytalan), gyengén szerel, nehezen fordul, könnyen átjátszható.) Még fiatal, bizonyára fejlődhet. De addig csere.
Azért nincs helye a kezdőbe, mert nem fér be. Amúgy korai még őt is megítélni, Pique pl most harminc éves kora után, játszik nagyon látványosan. Azért remélem, hogy neki és hasonló cipőben járó társainak se csak percek illetve epizódszeretek jutnak, majd ebben az idényben. Hanem aki kerettag, azt használni is fogja Xavi.
andras953
Jugador del Barça
Hozzászólások: 121
Csatlakozott: 2020.06.14. 09:35:42

2022.08.10. 19:13:14

Eric csere lehetne egy Kou-Ara-Chris-Balde(Alonso v Alba)sor mögött
Avatar
Guille
Capitá del Barça
Hozzászólások: 802
Csatlakozott: 2018.01.29. 08:34:40
Tartózkodási hely: Hungría

2022.08.10. 14:02:50

andras953 írta:
2022.08.10. 13:34:57
Szerintem nincs helye a kezdőben. Remélem ezt látja a stáb is, és nem a szezon alatt fog kiderülni . Ha játszik, folyamatosan rettegek, mikor kapunk róla egy gólt? (Ahogy SR, Dest, Pique "játékában" is fenyegetően benne van a kapott gól, csak időnlént nagy szerencsével megússzuk... ) Hogy ne csak korholjam: előre passzai legtöbbször pontosak és hasznosak, de ez az erénye eltörpül ahhoz a veszélyhez képest, amit a saját kapunkra jelent. (Lassú, rosszul helyezkedik, nem ér oda, (ezért sokszor szabálytalan), gyengén szerel, nehezen fordul, könnyen átjátszható.) Még fiatal, bizonyára fejlődhet. De addig csere.
Biztos vagyok benne, hogy ezt Xavi is látja. Viszont kisebb meccseken egy stabil párral teljesen jó lehet a rotációban, előrefele jól játszik és a passzjátéka is remek. Most azért már lesz merítés hátra, nem kell rettegni. Attól sem, hogy az ellenfél egy kontragóljára nem lesz válasz elöl ilyen csatársorral.
Válasz küldése