Emerson

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!
Avatar
Balinho
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1122
Csatlakozott: 2005.06.26. 00:39:59

2021.09.09. 13:52:27

Feast4 írta:
2021.09.08. 23:37:38
Profi vagy. Szerződéses rabszolga. Vállaltad.

Mindegyikük szerződéses rabszolga, még az istenbe imádott sztárok is. Messi se akart elmenni, mégse lehetett alkáiratni vele egy új szerződést.
Azért ez elég kétoldalú dolog, ha a játékosra úgy tekintünk, mint a szerződés rabszolgájára, és mint ilyen, semmilyen érzelmi/szubjektív szempontot nem kell figyelembe venni a két fél között (és ebben az értelemben rendben lévő dolog, ha a klub minden rendelkezésre álló eszközével próbálja ráerőltetni az akaratát a játékosra), akkor ezt fordítva is el kell fogadni. Ennek megfelelően amikor Umtiti erősködik a klubbal, amikor valaki a covid-válság közepette is húzódozik csökkenteni a fizetését, vagy nem hajlandó fizucsökkentés mellett elmenni másik klubba, akkor azt is ilyen szenvtelenül és tárgyilagosan kell(ene) nézni, és akkor abban sem lehet semmilyen kivetnivalót találni.

Szerintem ez azért messze nem ilyen fekete-fehér, nem lehet (nem is szabad) az emberi/érzelmi dolgokat teljesen kizárni. Arról nem is beszélve, ha folyamatosan jönnek a hírek, hogy a klub méltatlanul bánik a sajátjaival, akkor lehet egy idő után annyira nem lesznek motiváltak más játékosok se idejönni. (mondom mindezt úgy, hogy Emersonról, mint játékosról nem tudott se pozitív se negatív véleményen kialakulni, úgyhogy nem tudom, hogy szakmailag akkora veszteség-e a távozása)
sansz
Capitá del Barça
Hozzászólások: 843
Csatlakozott: 2019.09.23. 11:54:39

2021.09.09. 13:32:14

Feast4 írta:
2021.09.08. 23:37:38


Ne haragudjatok de baromira naivan álltok ehhez. Minden kicsi fiú álma az, hogy egyszer játszon itt meg ott, nekem is az volt. Összejött? Nem. A foci színtiszta üzlet. Amikor játékosnak állsz lehetnek marha nagy elképzeléseid, hogy így vagy úgy ide vagy oda igazolsz, de ha nem vagy elég jó akkor nem fog összejönni. Ha meg netán összejön nem biztos, hogy meg fogsz felelni. Vagy az is lehet, hogy mint most külső körülmények miatt tesznek ki. Profi vagy. Szerződéses rabszolga. Vállaltad.

Mindegyikük szerződéses rabszolga, még az istenbe imádott sztárok is. Messi se akart elmenni, mégse lehetett alkáiratni vele egy új szerződést.

A másik meg az, egy csőd szélén lévő klub esetében, ne finnyáskodjunk már, amikor elhangzott, hogy olyan mennyiségű veszteséget termelünk, hogy a stáb bére is veszélybe került. Ha a klub azt mondta kell a négy millió, akkor kelljen. Nagyon sok gyerek ici-pici álma nem teljesült már. Meg különben is nem Ramocsaházára küldtük, nem törtük össze a karrierjét innentől kezdve ne sirassuk már.

Ezt történt. Valakinek pénzért kellett, mi eladtuk. Ennyi a történet.
Szerintem egyikünk sem naivitás okán csóválja a fejét. Nézd, el lehet adni mindenkit és nyithat Laporta egy gyorséttermet abból a pénzből. Ez teljesen rendben van. De ha focicsapat akarunk maradni, akkor az anyagi lehetőségeket és az eredményeket valahogy egyensúlyba kell hozni. Nem igazoljuk le Mbappét, oké. Valószínűleg nagyon sok győzelmet hozna nekünk, de nem fér bele.
Viszont mikor 4milliós egyszeri hasznokért adjuk el azokat akiket a sportszakmai rész meg akart tartani, ott gond van és nem pénzügyi csupán.
El lehet dobálni mindenkit, majd elég, ha SR játszik minden poszton, csak akkor ne várjunk eredményt az első osztályban. Szerintem Messi játéka már sokat ártott a csapatnak, Grizes meg gólokkal maradt el(bár egyre kevesebbet panaszkodhattunk rá amúgy) - egyfelől tök jó, hogy anyagilag jobb a klubnak nélkülük, de majd decemberre látjuk meg, hogy a gólok hogyan alakulnak és akkor látjuk meg, hogy megérte-e ez a politika.


És igazad van, hogy minden focista csak egy árucikk és jópofát kell vágniuk, ha eladják őket. Pár kivétel van, mikor a szerződés a játékost jobban védi, de többnyire tényleg a klub van erőfölényben.
Azt viszont akkor is látni kell, hogy nem minden játékos akar igazán egy bizonyos csapatban játszani és érdemes az ilyeneket jobban megbecsülni.
Emlékszel, hogy Wijnaldum gyerek végül nem minket választott? A fél fórum köpködte, hogy lelketlen és csak a pénz érdekli, nem kell az ilyen.
Depay meg mindennek ellenére minket választott. Szóval nem mindig színtiszta üzlet a foci és Laporta pontosan ezt kommunikálta. Jól látható, hogy ilyen kapkodós-csapkodós klubvezetéssel pont az ilyen játékosok fognak elfogyni körülöttünk.
Ahogy említettem, lehet másként is csinálni, lehet színtiszta üzlet a foci. A PSG-nél is ez van, meredek dolgokat tudnak csinálni játékosokkal és ezzel ők is tisztában vannak. Viszont van rá pénz.
jclayton
Jugador del Barça
Hozzászólások: 225
Csatlakozott: 2021.08.11. 10:49:30

2021.09.09. 06:01:06

MQuCsabi írta:
2021.09.08. 16:57:33
Akit el akarok adni, azt nem játszatom, nehogy lesérüljön? Aha, látszik is, mennyire tolonganak a padot koptató játékosainkért...
Nem voltam teljesen világos, akit el akarok adni, nem játszatom _közvetlenül a várható tranzakció előtt_, nehogy lesérüljön és essen az üzlet (lásd: Dembele és a válogatott). Egyértelmű volt, hogy Royal eladása nincs a sportszakmai tervekben, közben meg a pénzügyi tervekben benne van.
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3531
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2021.09.08. 23:37:38

sansz írta:
2021.09.08. 21:56:30

Ha makacskodsz tönkretesszük a karrieredet, nincs választásod.
Mindezt négy millióért. Tényleg remekül csinálták, pacsi.
Ne haragudjatok de baromira naivan álltok ehhez. Minden kicsi fiú álma az, hogy egyszer játszon itt meg ott, nekem is az volt. Összejött? Nem. A foci színtiszta üzlet. Amikor játékosnak állsz lehetnek marha nagy elképzeléseid, hogy így vagy úgy ide vagy oda igazolsz, de ha nem vagy elég jó akkor nem fog összejönni. Ha meg netán összejön nem biztos, hogy meg fogsz felelni. Vagy az is lehet, hogy mint most külső körülmények miatt tesznek ki. Profi vagy. Szerződéses rabszolga. Vállaltad.

Mindegyikük szerződéses rabszolga, még az istenbe imádott sztárok is. Messi se akart elmenni, mégse lehetett alkáiratni vele egy új szerződést.

A másik meg az, egy csőd szélén lévő klub esetében, ne finnyáskodjunk már, amikor elhangzott, hogy olyan mennyiségű veszteséget termelünk, hogy a stáb bére is veszélybe került. Ha a klub azt mondta kell a négy millió, akkor kelljen. Nagyon sok gyerek ici-pici álma nem teljesült már. Meg különben is nem Ramocsaházára küldtük, nem törtük össze a karrierjét innentől kezdve ne sirassuk már.

Ezt történt. Valakinek pénzért kellett, mi eladtuk. Ennyi a történet.
Kép
sansz
Capitá del Barça
Hozzászólások: 843
Csatlakozott: 2019.09.23. 11:54:39

2021.09.08. 21:56:30

Feast4 írta:
2021.09.08. 11:43:02
Szerintem ezt kifejezetten jól csinálták és pacsi!

..

Mondjuk annyira szép ez se volt, 9-ért vettük, eladtuk 25-ért és ebből 5 a Betisé, tehát 11 milliót kerestünk igazából, amiből még lejönnek különféle díjak stb. Kb. 4 millára jön ki amit kerestünk rajta. De jobb mint a semmi.
Egy játékos akinél úgy tűnik,hogy tényleg nagyon akart, célja,álma volt a Barca régről, nem keresett sokat. Szerintem nem volt túl jó,de olyan rossz sem, a fizikuma rendben volt, szerintem ő simán tudott volna fejlődni. Egy olyan poszton van, ahol van egy egész meccset nem bíró épp most megsérült Dest, a másik oldalon kizárólag Alba, mert Firpot is el kellett küldeni és egy SR,aki amúgy ha már kell,akkor középpályán jobban tudna segíteni.
Játszatjuk ezt a srácot, aki eltökélte,hogy meccsről meccsre jobb lesz, erre a mérkőzés után elmondják neki,hogy te csak egy szelet hús vagy és most eladunk,ha tetszik, ha nem. Ha makacskodsz tönkretesszük a karrieredet, nincs választásod.
Mindezt négy millióért. Tényleg remekül csinálták, pacsi.

Volt az a duma Laportától,hogy ide csak az jöjjön,akinek tényleg ez az álma,mert megtiszteltetés itt játszani.
Depay pl tényleg ilyen, nem érdekelte más csak Koeman és a Barca.
De ha így bánunk a játékosokkal, akkor egyre kevesebb jó játékos akar majd kifejezetten hozzánk jönni.
Lehetünk parasztok az emberekkel, csak akkor Laporta bácsi kezdjen ásni valahol a stadion környékén,hogy olajat találjon. Mert pénzzel bárkit lehet venni, akkor is,ha ilyenek vagyunk. De ha se pénzünk, se gerincünk, az szívás lesz még.
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2021.09.08. 16:57:33

Akit el akarok adni, azt nem játszatom, nehogy lesérüljön? Aha, látszik is, mennyire tolonganak a padot koptató játékosainkért...
Kép
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3531
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2021.09.08. 11:43:02

Andras Inieszta írta:
2021.09.01. 13:18:50
Gyomorforgató, hogy valakit így beharangoznak, aztán 3 meccs után továbbadják. Tudom, kellett a pénz... A kommunikációs igazgatót s3ggbe rúgnám.
Nyugi, még egy kis ideig ilyen lesz ez, hogy túléljen a klub.
Nem értem mi a bajotok. Ha ilyen dealeket csináltunk volna az elmúlt években semmi gondunk nem lenne. Ezt tökéletesen lehozták. Adtatok már el életetekben valamit?

Azt mondom, hogy itt a leharcolt kocsim, a nyaka véres motorcserés, útban is van lassan már én fizetek, hogy vigyék el. Vagy azt mondom itt a tökéletes állapotú pöpec verda, melyet nagyon szeretek és még hosszú évekre kiszolgál, bizony megtartom.

Ez ugyan ez. Melyikért adsz lóvét, a lepukkant verdáért, vagy az agyonbecsült csodáért. Szerintem ezt kifejezetten jól csinálták és pacsi! Nagy csintradattával idehozunk egy közepes hátvédet, aztán tovább nyomjuk, mielőtt kiderült volna, hogy ennyit se ér. Bár mindig ilyen üzleteket csinálnánk, és nem Andre Gomesekért fizettünk volna 35-40 millákat.

Mondjuk annyira szép ez se volt, 9-ért vettük, eladtuk 25-ért és ebből 5 a Betisé, tehát 11 milliót kerestünk igazából, amiből még lejönnek különféle díjak stb. Kb. 4 millára jön ki amit kerestünk rajta. De jobb mint a semmi.
Kép
jclayton
Jugador del Barça
Hozzászólások: 225
Csatlakozott: 2021.08.11. 10:49:30

2021.09.08. 10:40:03

MQuCsabi írta:
2021.09.08. 07:51:11
Egyébként hogyan gondoljátok ezeket komolyan, hogy egy gazdasági társaság kiáll majd a lenti mondattal a sajtó és a szurkolók elé?

Egy semmivel sem jobb, mint közepes jobbhátvéd vételi árát megduplázta a klub, ennél szebb transzfert kívánni sem lehetett volna.

Tudom, nincs itt Dani Alves, de, ha csődbe mennek, nem is lesz egy darabig. Ezeket az üzleteket helyén kéne kezelni, szükségesek.
Pénzügyileg és befektetésként alapjában véve rendben van Emerson eladása, bár túl nagy hasznot nem húztak belőle - az eladási árból a Betisnek járó összeget és a beszerzésének az árát le kell vonni. Itt végigvezetik (https://www.fcbarcelonanoticias.com/en/ ... 2_102.html), mennyit profitált a klub belőle, leegyszerűsítve minden kiadást érte összesen 3,8 millió eurót.

Szerintem az igazi probléma, hogy ez a "semmivel sem jobb, mint közepes" jobbhátvéd aktív rotációtagként került számításba az első három meccsen (oké, a 19, 8, 63 perc nem feltétlenül bebetonozott pozíciót jelent, de látni, hogy Koeman egyértelműen számolt vele). Ez pedig azt mutatja, hogy a klub nem "assetként", avagy továbbadandó értékként kezelte, hanem stabil csapattagként vette számításba. Ha valakit el akarok adni, akkor a sérülésveszély miatt eleve nem játszatom. Ráadásul semmilyen sportszakmai terv nem volt arra, hogy a távozása esetén pontosan hogyan lehetne helyettesíteni, már Mingueza pánikszerű kitolásán túl a jobbszélre. Játszott ott valaha?

Tehát szépen hangzik az eladás, de értékteremtés helyett inkább kaotikus tűzoltásról volt szó ezesetben. Megért 3,8 millió euró profitot a jobbhátvéd poszton való rotációszűkítés? Teljesen őszintén elhiszem, ha valaki azt mondja, igen. De azt is, ha másoknak ez nem tetszik.
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2021.09.08. 07:51:11

Egyébként hogyan gondoljátok ezeket komolyan, hogy egy gazdasági társaság kiáll majd a lenti mondattal a sajtó és a szurkolók elé?

Egy semmivel sem jobb, mint közepes jobbhátvéd vételi árát megduplázta a klub, ennél szebb transzfert kívánni sem lehetett volna.

Tudom, nincs itt Dani Alves, de, ha csődbe mennek, nem is lesz egy darabig. Ezeket az üzleteket helyén kéne kezelni, szükségesek.
Kép
Andras Inieszta
Barça B
Hozzászólások: 41
Csatlakozott: 2021.07.26. 13:09:45

2021.09.01. 13:18:50

drobika írta:
2021.09.01. 10:24:33
Más mint egy klub szlogen alatt épült klub
Bocsi, de régi Barca-fanként kijavítalak, no offense: "Több, mint egy klub " a szlogen, nem más...
Amúgy pedig maximálisan egyetértek. Gyomorforgató, hogy valakit így beharangoznak, aztán 3 meccs után továbbadják. Tudom, kellett a pénz... A kommunikációs igazgatót s3ggbe rúgnám.
Nyugi, még egy kis ideig ilyen lesz ez, hogy túléljen a klub.
drobika
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1412
Csatlakozott: 2017.10.12. 11:54:08
Tartózkodási hely: Pécs

2021.09.01. 10:24:33

LG írta:
2021.09.01. 10:14:02
Nem fáj, hogy elmegy, nem látok benne semmi különöset én sem. Anyagilag nyerünk rajta.

De ahogy előttem is írták, a kommunikáció a klub részéről nagyon gáz, ezek teljesen hülyének nézik a szurkolókat. Kezdem úgy érezni, hogy ez még hitványabb bagázs, mint az előző.
Ha anyagilag nyerünk rajta, akkor foglalkozzunk inkább autókereskedéssel vagy csencseléssel. Az nem megy, hogy a Más mint egy klub szlogen alatt épült klub ilyen szinten degradálja le az elődök által felépítet hitet és a presztizst!
Azt kellett volna mondani, hogy Emersont visszahozzuk, és aladjuk,és a Betis és mi is megpróbálunk rajta keresni. Ez egy tiszta beszéd! De az, hogy bemutajuk a jobb bekk megoldóképletét Emersonban, és aztán megint SR meg Dest lesz a megoldás, az szánalmas. Nem is beszélve az üzenetértékéről ennek ...
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21052
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2021.09.01. 10:14:02

Nem fáj, hogy elmegy, nem látok benne semmi különöset én sem. Anyagilag nyerünk rajta.

De ahogy előttem is írták, a kommunikáció a klub részéről nagyon gáz, ezek teljesen hülyének nézik a szurkolókat. Kezdem úgy érezni, hogy ez még hitványabb bagázs, mint az előző.
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3531
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2021.09.01. 09:35:16

vinszentvega írta:
2021.09.01. 08:40:00
Géza és Dest fogja váltogatni egymást. Gézát nem fogja bevetni belsőként, max ha csak nagyon szükséges.

Igen. a mi Destünk valójában holland, szóval hacsak nagyon gáz nem lesz kezdetni fogja, szinte fullba.

Az megvan, hogy költöttünk 9-et rá, eladtuk 25-ért és ebből 5 a Betisé. :mrgreen:
Kép
drobika
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1412
Csatlakozott: 2017.10.12. 11:54:08
Tartózkodási hely: Pécs

2021.09.01. 09:01:45

Sonoma írta:
2021.09.01. 08:41:22
Szerintem is gáz Emerson elmenetele így. Úgy volt beharangozva, ő lesz az, aki évekre megoldja majd a jobbhátvéd posztot. Erre játszik 2 meccset és Koeman rájön mégse kell neki. Mindezt persze az átigazolási időszak végén.
Ezek után mennyire lehet vonzó egy Barcelona bármelyik labdarúgónak? Nem lehet itt hosszútávra tervezni. Tavaly is elég volt egy rossz meccs az adott játékosnak és hetekig jegelve volt. Kivéve a "legendáknak". Irántuk meg volt a töretlen bizalom, a mutatott játékuktól függetlenül.
Egyetértek veled. Annyiban kiegészíteném, hogy az Emerson ügy azért is gáz, mert a korábbi kijelentések vele kapcsolatban megtörténtek, és semennyi perc múlva a kijelentések mérvadónak mondott emberek szájából hát semmivé váltak. Nem az első eset.
Látni kell, hogy pillanatnyi főkönyv -javítás megy, ez az elsődleges, és nem a szavahihetőség, perspektíva. Így nehéz lesz valóban egy mentálisan egészséges gárdát építeni.
Sonoma
Capitá del Barça
Hozzászólások: 596
Csatlakozott: 2021.05.25. 10:00:54

2021.09.01. 08:41:22

Szerintem is gáz Emerson elmenetele így. Úgy volt beharangozva, ő lesz az, aki évekre megoldja majd a jobbhátvéd posztot. Erre játszik 2 meccset és Koeman rájön mégse kell neki. Mindezt persze az átigazolási időszak végén.
Ezek után mennyire lehet vonzó egy Barcelona bármelyik labdarúgónak? Nem lehet itt hosszútávra tervezni. Tavaly is elég volt egy rossz meccs az adott játékosnak és hetekig jegelve volt. Kivéve a "legendáknak". Irántuk meg volt a töretlen bizalom, a mutatott játékuktól függetlenül.
Avatar
vinszentvega
Capitá del Barça
Hozzászólások: 831
Csatlakozott: 2016.09.13. 10:17:08

2021.09.01. 08:40:00

drobika írta:
2021.09.01. 08:35:19
Rivaldo11 írta:
2021.09.01. 08:28:07
Nem volt elég a Betisben töltött egy év? Tucat a gyerek, ajándék érte a 25 milla.
Ha így lenne, akkor miért is hoztuk vissza? Teljesen fogalmatlanok a megfigyelőink? Miért mondják azt, hogy ő fog itt kérem játszani jobb bekket, SR meg talán meg tudja focizni a középpályán amit tud. Aztán eltelik 3 meccs és máris mehet. Esetleg azon a poszton SR, vagy Dest nem Tucat???? Nem elég bizonyítás volt erre a Bayern meg a hasonló meccsek?
Most megint Robi a jobbhátvéd , gratulálok!
Nem tudom, hogy Emerson bevállt volna, de így kezelni ezeket a dolgokat, minden csak nem szakmai. Pusztán üzleti végkiárusítás, hogy ki tudjuk fizetni e két hete lejárt villanyszámlát.
Géza és Dest fogja váltogatni egymást. Gézát nem fogja bevetni belsőként, max ha csak nagyon szükséges.
It's the little differences. I mean, they got the same shit over there that we got here, but it's just...it's just, there it's a little different
drobika
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1412
Csatlakozott: 2017.10.12. 11:54:08
Tartózkodási hely: Pécs

2021.09.01. 08:35:19

Rivaldo11 írta:
2021.09.01. 08:28:07
Nem volt elég a Betisben töltött egy év? Tucat a gyerek, ajándék érte a 25 milla.
Ha így lenne, akkor miért is hoztuk vissza? Teljesen fogalmatlanok a megfigyelőink? Miért mondják azt, hogy ő fog itt kérem játszani jobb bekket, SR meg talán meg tudja focizni a középpályán amit tud. Aztán eltelik 3 meccs és máris mehet. Esetleg azon a poszton SR, vagy Dest nem Tucat???? Nem elég bizonyítás volt erre a Bayern meg a hasonló meccsek?
Most megint Robi a jobbhátvéd , gratulálok!
Nem tudom, hogy Emerson bevállt volna, de így kezelni ezeket a dolgokat, minden csak nem szakmai. Pusztán üzleti végkiárusítás, hogy ki tudjuk fizetni e két hete lejárt villanyszámlát.
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2021.09.01. 08:28:07

Nem volt elég a Betisben töltött egy év? Tucat a gyerek, ajándék érte a 25 milla.
Rivaldo-A Legnagyobb.
drobika
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1412
Csatlakozott: 2017.10.12. 11:54:08
Tartózkodási hely: Pécs

2021.09.01. 08:11:56

Éljen, elment ő is!
Végül is néhány nappal ezelőtt még ő volt a jobbhátvéd megoldásunk hosszú távra a kommunkiáció szerint.
Most majd SR.-ben gyönyörködhetünk. Ne haragudjatok ez egy vicc! Semmit sem bizonyíthatott a srác,ennyi idő alatt semmiképp nem lehet.
A garázsvásáros kiárusítás része lett. Ennyi.
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2021.09.01. 07:53:36

visca el barca írta:
2021.08.31. 22:06:53
En par meccs alapjan semmi fantaziat nem lattam benne. Se vedekezni, se tamadni nem tudott, nem is ertem minek igazoltunk le egy ilyen noname kozepszert.
Szerintem pont azért mert a negatív vélemények ellenére magasabb volt a piaci értéke 9m-nál. Emlékeim szerint már a legazolásakor szó volt arról, hogy tovább is adjuk. Jól jön most minden kis pénz, ezzel tette a legnagyobb szolgálatot a klubnak.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4461
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2021.08.31. 22:49:16

Semmi bajom a sráccal és további nagy kalappal neki, de aki rábólintott hogy ő jöjjön, mehetne Royal-al egyetemben a Barcától.
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2021.08.31. 22:06:53

En par meccs alapjan semmi fantaziat nem lattam benne. Se vedekezni, se tamadni nem tudott, nem is ertem minek igazoltunk le egy ilyen noname kozepszert.

Viszlat!
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
geridoss
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2785
Csatlakozott: 2008.11.30. 23:00:46
Tartózkodási hely: Eger

2021.08.31. 20:11:07

Sajnálom a srácot, mert amikor ideigazolt, tele volt a social mediaja azzal, hogy gyerekkori álma vált valóra, és tényleg úgy tűnt nála, hogy nem csak a kamerának meg a szurkolóknak szól, hanem így is érez. Jobb lett volna, ha kap legalább 1 év bizonyítási időt, gondolom ő is korrektebbnek érezte volna. Konkrétan ma egy hónapja jelentette be őt a klub.

Na mindegy, gondolom innentől SR jobbhátvédben lesz legtöbbször. Pedig a kp-n még jó is lenne.
"Látta a Real Madrid Villareal elleni 6-2-es győzelmét?" " Nem láttam, viszont emlékszek egy 6-2-re a Bernabeuból..." /Joan Laporta/

Visca el Barca!
Avatar
Barcaforever
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3973
Csatlakozott: 2004.10.13. 19:17:18
Tartózkodási hely: Barcelona/Budapest

2021.08.30. 19:34:04

messideco írta:
2021.08.04. 06:48:09
Egyszerű a képlet: Roberto valószínűleg a középpályán kap szerepet, míg Dest és Emerson között dől el a jobbhátvéd poszt. Örülök, hogy lesz harc a kezdőbe kerülésért. Az öreg Piqué is kezdhet aggódni...
Pedig eskü, ez még augusztus 4-én jónak tűnt, SR, mivel középpályás alapvetően, ott sokkal hasznosabb tudna lenni, meg lehetett volna az elmúlt években is. Erre Koeman, újra Fifásat játszik. =D>
Kép
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8672
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2021.08.30. 19:31:17

Robcsyy írta:
2021.08.30. 19:11:25
hat a srác hamar megy is. sokat nem láttunk belőle…
Koeman szerint a Mingueza/Dest páros megoldja a posztot. Hát érdekes…
Ennyi alapján nehéz megitélni, hogy mekkora veszteség, ha valóban megy. Nem játszottunk jól a 3 meccs alatt maximum egy félidőnyit, ha összeadom, de nem emlékszem túl sok jó megmozdulására, ügyetlenebbre annál inkább. Szerintem neki inkább az 5 védős szisztéma feküdne. (Igaz Destnek is)
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Válasz küldése
cron