Memphis Depay

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6572
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2023.01.29. 22:26:17

soadroli írta:
2023.01.29. 18:40:27
Nem nagyon játszik az új csapatában se, ma pl 1 percet se kapott.
1 hete van ott :D
Az előző 2 meccsen beállt a 75. perc körül.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
soadroli
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5137
Csatlakozott: 2008.05.17. 19:50:58

2023.01.29. 18:40:27

Nem nagyon játszik az új csapatában se, ma pl 1 percet se kapott.
Kép
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3227
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2023.01.22. 15:47:32

FCBsteve írta:
2023.01.22. 13:24:01
Nagyon NEM emlékszel jól az összegre!!! :)
Benne volt a pakliban.... :oops:
Köszönöm a korrekciót.
bence0330 írta:
2023.01.22. 07:57:17
Azért ő középcsatárként nem csak egy fórumos álmodozás, több edző játszatta elég sokat ott,
Lehet, hogy szigorú vagyok a sráccal kapcsolatban, de - elvileg - azért jött, hogy gólokkkal is segítsen minket.....lett ami lett a sztoriból.
Tudtam volna tapsolni az aranycipőjének....nem csak kritizálni tudok.... :lol:
Már veszett fejsze nyele.
FCBsteve
Capitá del Barça
Hozzászólások: 607
Csatlakozott: 2022.05.30. 16:19:05

2023.01.22. 13:24:01

Peter írta:
2023.01.22. 05:49:20
Troym írta:
2023.01.22. 00:52:36
Nyáron miután elment Auba szerintem tudtunk volna vele hosszabbítani, csak szándék sem volt rá.
Most van 3 millió, és nincs cserecsatár plusz az Atletico erősebb lett.
Nyáron vitte volna a Juve, ha az összegre jól emlékszem 20 millióért. Mindenki mindenkivel megegyezett, majd az utolsó utáni pillanatban Depay olyan új fizetési igénnyel rukkolt elő a Juvénál, hogy a Juve visszalépett. Ezt nézhetjük nyugodtan úgy, hogy buktuk miatta a 20-ast.
Ezután - sajnos - kényszerből valakinek mennie kellet, ezért ment Auba.
Depay eredendően balszélső, nem középcsatár. Az, hogy fórum szerint jó lenne középen, az egy vélemény.
A hiányzó kipréselt góljairól pedig nekem csak az jut az eszembe a múltból, hogy amikor játszott és ő jelenthette volna a különbséget, nem tudott vele élni.
A büntetőket berúgta, néhányszor valóban ezzel nyertünk.
Nagyon NEM emlékszel jól az összegre!!! :)

Tavaly nyáron Depay megkapta (vagy kiharcolta) az INGYEN távozás lehetőségét és az utolsó pillanatokban nem élt vele (hogy ő kért a végén még többet, vagy a Juve csak visszalépett - ezt ők tudják)!

Most is ingyen ment volna (sőt, kérte a hátralevő féléves bérét is), ehhez képest bármi bevétel csak plusz! :)
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2023.01.22. 11:34:22

Troym írta:
2023.01.22. 00:52:36
Na jó 6os pakk heinekken.

Amit nem értek nálad, hogy 1 éve te voltál leginkább felháborodva, mikor hasonló javaslatok voltak Dembele kapcsán, holott Depay és környezetével szemben az ő ügynöke nyíltan sértegette a klubot, edzőt, felállást stb. Most a srác csöndben maradt miért nem préseltük ki belőle azt a 4-6 gólt amin lehet a bajnoki cim dől el. Nyáron miután elment Auba szerintem tudtunk volna vele hosszabbítani, csak szándék sem volt rá.
Most van 3 millió, és nincs cserecsatár plusz az Atletico erősebb lett.
Nem pontosan értem, hogy itt mire gondolsz. Dembelé konkrétan a legjobb játékosunk volt akkoriban, Depay pedig a top20ba se került be idén. Én azon voltam kiakadva, hogy mások szerint padon kellett volna ültetni, csak mert máshol képzeli el a jövőjét, illetve mert nem sikerült megegyezni.
Semmilyen egyéb javaslaton nem voltam kiakadva.

Bár lehet, hogy volt olyan, aki 5 misiért eladta volna, plusz megússzuk a fizuját. És lehet azt mondtam rá, hogy ez nem jó üzlet. De az nem is volt jó, megint csak azért, mert a csapat egyik, ha nem a legjobbja volt. Depaynál semmi hasonlóról nincsen szó. Semmit nem veszítünk vele az eddigiek alapján, nem szorulunk rá. Nem is játszana, akkkor sem ha minden rózsás lenne körülötte, így meg ha kapunk érte egy rekesz sört nyár előtt, az is nettó haszon.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6840
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2023.01.22. 07:57:17

Tavaly úgy szerzett relatíve sok gólt, hogy folyamatosan nehézségekkel kellett szembenéznie. Először ott volt a Koeman-éra sötétsége, akkor nem csak az edző hibájából, hanem a játékosállomány is gyenge volt. Egyedül állt, próbálkozott, labdát soha nem kapott, és még így is szerzett jópár gólt, nem csak tiziből. Aztán lesérült, sokáig az is maradt, mire visszatért volna, addigra meg az edző - ő maga is beismerve a hibáját - nem játszatta eleget, de még így is rúgott gólokat. Ha átszámítod, nagyon simán 20+-os támadó volt nálunk is bármelyik poszton, ilyenünk pedig nincs Lewyn kívül.

Azért ő középcsatárként nem csak egy fórumos álmodozás, több edző játszatta elég sokat ott, és eredményesen, főleg a válogatottban, lásd, Kluiverteket, VN-okat megelőzve áll az örökranglista második helyén még 30 éves kora előtt. Talán egy árnyalatnyit jobb baloson, de remek kilences is, kis helyről tud gólokat rúgni, tud birkózni is, jól is indul be.
ter Stegen; Baldé - Christensen - Araujo - Koundé; De Jong - Pedri - Gavi; Dembélé - Lewy - Raphinha
Troym
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2439
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2023.01.22. 07:10:19

Peter írta:
2023.01.22. 05:49:20

Nyáron vitte volna a Juve, ha az összegre jól emlékszem 20 millióért. Mindenki mindenkivel megegyezett, majd az utolsó utáni pillanatban Depay olyan új fizetési igénnyel rukkolt elő a Juvénál, hogy a Juve visszalépett. Ezt nézhetjük nyugodtan úgy, hogy buktuk miatta a 20-ast.
Ezután - sajnos - kényszerből valakinek mennie kellet, ezért ment Auba.
Depay eredendően balszélső, nem középcsatár. Az, hogy fórum szerint jó lenne középen, az egy vélemény.
A hiányzó kipréselt góljairól pedig nekem csak az jut az eszembe a múltból, hogy amikor játszott és ő jelenthette volna a különbséget, nem tudott vele élni.
A büntetőket berúgta, néhányszor valóban ezzel nyertünk.
Azért egyrészt a góljai közt tavaly akadt bőven nem 11es, másrészt balszélső is csak Fati, középre meg csak Lewa van. Meg úgy Jolly Joker Torres bárhol hozzá ugyanazt a szintet, csak nem tudom azzal mire jutunk. Melléjük jól jött volna tavasszal. Nyilván ha azzal számoltak, hogy lassan vége a spanyol kupának és kiesnek a Manchester ellen, csak a ligára ez is elég lehet, de egy szoros döntetlen,vagy vesztes meccsen én inkább benne látnám a gólokat, nem Ferranban. Szerintem 1-2 ponton múlik majd a bajnoki cím, így hiba elengedni, de ne legyen igazam nyerjünk 14 ponttal és reméljük hogy Alcorcon, vagy egy másik fiatal így be tud futni.

Az meg hogy milyen fizetési igénye volt a Juventustól nem biztos egyenlő azzal, amit itt kért. Egy ócska cégtől én is több pénzt kérnék.
Ter Stegen - Kounde - Araujo - Christensen - Balde - De Jong - Pedri - Gündogan - Raphinha - Yamal - Lewandowski
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3227
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2023.01.22. 05:49:20

Troym írta:
2023.01.22. 00:52:36
Nyáron miután elment Auba szerintem tudtunk volna vele hosszabbítani, csak szándék sem volt rá.
Most van 3 millió, és nincs cserecsatár plusz az Atletico erősebb lett.
Nyáron vitte volna a Juve, ha az összegre jól emlékszem 20 millióért. Mindenki mindenkivel megegyezett, majd az utolsó utáni pillanatban Depay olyan új fizetési igénnyel rukkolt elő a Juvénál, hogy a Juve visszalépett. Ezt nézhetjük nyugodtan úgy, hogy buktuk miatta a 20-ast.
Ezután - sajnos - kényszerből valakinek mennie kellet, ezért ment Auba.
Depay eredendően balszélső, nem középcsatár. Az, hogy fórum szerint jó lenne középen, az egy vélemény.
A hiányzó kipréselt góljairól pedig nekem csak az jut az eszembe a múltból, hogy amikor játszott és ő jelenthette volna a különbséget, nem tudott vele élni.
A büntetőket berúgta, néhányszor valóban ezzel nyertünk.
Troym
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2439
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2023.01.22. 00:52:36

Andris írta:
2023.01.21. 22:49:48
Troym írta:
2023.01.21. 15:07:17
A palit kb 30-40 millióért fogja eladni az Atletico 2024 nyarán, mikor majd a következő szezonban letol 20+ gólt. Az eddigi diszkont eladások legalább 32 évesnél idősebb játékosok voltak (Villa, Lajos, Griezmann)
Erre volna egy fogadásom :D Meglepődnék ha még valaha bárki adna ezért a srácért 15nél többet.

Ettől függetlenül: nem tudom mi ütött mindenkibe... vagy valamit rohadtul nem értek akkor én.
Ha egyszer van egy játékosunk, akinek lejár a szerződése, és ingyen elmehet nyáron, akkor mégis hogy lehetne belőle ennél is több pénzt kihozni?
A szerződését ő nem akarta meghosszabbítani tudtommal.
Na jó 6os pakk heinekken.

Amit nem értek nálad, hogy 1 éve te voltál leginkább felháborodva, mikor hasonló javaslatok voltak Dembele kapcsán, holott Depay és környezetével szemben az ő ügynöke nyíltan sértegette a klubot, edzőt, felállást stb. Most a srác csöndben maradt miért nem préseltük ki belőle azt a 4-6 gólt amin lehet a bajnoki cim dől el. Nyáron miután elment Auba szerintem tudtunk volna vele hosszabbítani, csak szándék sem volt rá.
Most van 3 millió, és nincs cserecsatár plusz az Atletico erősebb lett.
Ter Stegen - Kounde - Araujo - Christensen - Balde - De Jong - Pedri - Gündogan - Raphinha - Yamal - Lewandowski
FCBsteve
Capitá del Barça
Hozzászólások: 607
Csatlakozott: 2022.05.30. 16:19:05

2023.01.21. 23:23:19

bence0330 írta:
2023.01.21. 22:58:51
Én azt tippelném, hogy senkinek nem az a fő gondja (de nem akarok más nevében beszélni, szóval az én fő gondom), hogy ezen a ponton ki adna többet, hanem hogy miért jutunk el mindenkivel idáig, miért amortizálunk le top játékosokat közel nullára, hogy kialakuljanak ezek a helyzetek. Most szerintem is csak nagyon minimálissal lehetett volna többet kapni érte úgy, hogy sokat volt sérült és nincs játékban. De a korábbi éveiben simán 20+-os támadó (időarányosan nálunk is simán az volt), a hollandok minden idők alighanem legeredményesebbje, és máshol nem volt sérült, és játszott. Nálunk meg furamód ő is sérült lett. Mondjuk a szerződés milyensége, amivel idehozuk, előrevetítette, hogy rövidtávú megoldásnak gondoljuk.

Mostantól annyi szerintem változni fog ebben, hogy kevesebb ilyen poszt néküli Griez-Cou féle igazolás jön majd, meg a sérülések is vissza fognak szorulni a látványos erőnléti változásban. Ezek már segíthetnek hosszútávon az ehhez hasonló helyzetek elkerülésére. Mármint pár mindig lesz, csak nálunk mostanság mindenkivel így volt.

Amúgy meg szerintem az is nagy hiba, hogy ha valakit nem akarunk, akkor teljesen a padon felejtjük. Játszatni kell, csak kevesebbet, és sokkal eladhatóbbá válik...
Egy idő után Xavi elismerte, hogy játszania illene, erre lesérült, ráadásul válogatott meccsen... Utána elérhetetlen volt játék szempontjából VB-ig. Mintha a válogatottság fontosabb lenne...

Amikor szükség lett volna rá, nem állt rendelkezésre (ez 2021 ősz/év végén is így volt) - most inkább a pénzre van szükség! :)

Sommer-ért 8+1,5-et fizet a Bayern, neki is nyáron járna le a szerződése... Bajorok sokkal jobban meg vannak szorulva, ehhez képest Depay nem rossz feltételekkel távozott... Főleg, ha utánpótlásból jön az utód, vagy olcsó kölcsönbe...
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6840
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2023.01.21. 22:58:51

Én azt tippelném, hogy senkinek nem az a fő gondja (de nem akarok más nevében beszélni, szóval az én fő gondom), hogy ezen a ponton ki adna többet, hanem hogy miért jutunk el mindenkivel idáig, miért amortizálunk le top játékosokat közel nullára, hogy kialakuljanak ezek a helyzetek. Most szerintem is csak nagyon minimálissal lehetett volna többet kapni érte úgy, hogy sokat volt sérült és nincs játékban. De a korábbi éveiben simán 20+-os támadó (időarányosan nálunk is simán az volt), a hollandok minden idők alighanem legeredményesebbje, és máshol nem volt sérült, és játszott. Nálunk meg furamód ő is sérült lett. Mondjuk a szerződés milyensége, amivel idehozuk, előrevetítette, hogy rövidtávú megoldásnak gondoljuk.

Mostantól annyi szerintem változni fog ebben, hogy kevesebb ilyen poszt néküli Griez-Cou féle igazolás jön majd, meg a sérülések is vissza fognak szorulni a látványos erőnléti változásban. Ezek már segíthetnek hosszútávon az ehhez hasonló helyzetek elkerülésére. Mármint pár mindig lesz, csak nálunk mostanság mindenkivel így volt.

Amúgy meg szerintem az is nagy hiba, hogy ha valakit nem akarunk, akkor teljesen a padon felejtjük. Játszatni kell, csak kevesebbet, és sokkal eladhatóbbá válik...
ter Stegen; Baldé - Christensen - Araujo - Koundé; De Jong - Pedri - Gavi; Dembélé - Lewy - Raphinha
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2023.01.21. 22:49:48

Troym írta:
2023.01.21. 15:07:17
A palit kb 30-40 millióért fogja eladni az Atletico 2024 nyarán, mikor majd a következő szezonban letol 20+ gólt. Az eddigi diszkont eladások legalább 32 évesnél idősebb játékosok voltak (Villa, Lajos, Griezmann)
Erre volna egy fogadásom :D Meglepődnék ha még valaha bárki adna ezért a srácért 15nél többet.

Ettől függetlenül: nem tudom mi ütött mindenkibe... vagy valamit rohadtul nem értek akkor én.
Ha egyszer van egy játékosunk, akinek lejár a szerződése, és ingyen elmehet nyáron, akkor mégis hogy lehetne belőle ennél is több pénzt kihozni?
A szerződését ő nem akarta meghosszabbítani tudtommal.
0 percet játszott kb, Fatik és Ferran Torresek szorították ki a kezdőből, a VB-n is max egy gyenge közepes volt a teljesítménye.. ráadásul több kisebb-nagyobb sérülése is volt. Szerintetek ki adott volna érte többet úgy, hogy már szabadon tárgyalhatnak vele, és pár hónap múlva ingyé vihetik? Már ha egyáltalán kellett volna bárkinek.

Szerintem kifejezetten szerencsénk van, hogy az Atletinek a szintén marha nagy adóssága mellett mégis akadt pár misije és egy kényszerhelyzete, és kihoztunk belőle pár milliót, meg még azt a pár milliót is, amit Júniusig kicsengettünk volna neki.
Komolyan mondom, magyarázza el valaki, hogy jelen helyzetben ez miért rossz üzlet? Én csak azt az alternatívát láttam, hogy ittmarad fél évet, nem játszik, felvesz bruttó 5 misi fizut, és ingyen távozik nyáron. Mi lett volna még? Az mostanra bebizonyosodott, hogy Xavinál játszani nem fog, és hosszabbítani sem fog. Szerintetek ki adott volna érte mondjuk még 3 millióval többet, kizárólag erre a pár hónapra?
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Atis710
Jugador del Barça
Hozzászólások: 107
Csatlakozott: 2020.10.31. 21:54:02

2023.01.21. 22:13:18

Egy jó, piacképes játékosból megint csak alig tudunk pénzt csinálni! Ez már egy vicc komolyan!
Úgy használ ki minket minden csapat, ahogy akar.
Az meg megint csak szégyenletes, hogy egy ilyen kaliberű játékost egy riválisnak adunk el!
Nagyon remélem, hogy nem fog visszaütni, mikor egymás ellen játszunk.
Troym
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2439
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2023.01.21. 15:07:17

A palit kb 30-40 millióért fogja eladni az Atletico 2024 nyarán, mikor majd a következő szezonban letol 20+ gólt. Az eddigi diszkont eladások legalább 32 évesnél idősebb játékosok voltak (Villa, Lajos, Griezmann)
Ter Stegen - Kounde - Araujo - Christensen - Balde - De Jong - Pedri - Gündogan - Raphinha - Yamal - Lewandowski
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6840
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2023.01.21. 12:32:56

Én csak annak örülök, hogy jelenleg az Atleti nem annyira közvetlen rivális, így legalább a túloldalról nem fog minket érinteni annyira (hacsak nem szerez fontos gólt a visszavágón vagy a kupában valamikor...).
ter Stegen; Baldé - Christensen - Araujo - Koundé; De Jong - Pedri - Gavi; Dembélé - Lewy - Raphinha
Asensi
Jugador del Barça
Hozzászólások: 127
Csatlakozott: 2022.01.30. 16:50:31

2023.01.21. 12:25:35

Memphis egy jó játékos. máskülönben nem is lenne stabil holland válogatott. Az egy másik kérdés, hogy melyik csapatban mit tud mutatni. Ez függ a játékrendszertől, a csapattársaktól, a bizalomtól, a szurkólóktól, ...
Azon nem érdemes rágódni, hogy neki miért előnyös az Atletihez szerződni. Van önbizalma, és az idényből még a fele hátra van. Saját kezébe veheti a saját és az Atleti sorsát, még akár BL hely is lehet belőle.
Én sok sikert kívánok neki, amikor nem ellenünk játszik.
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2165
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2023.01.21. 09:47:19

Subinho írta:
2023.01.20. 21:16:59
Örülök, hogy lelép. Nem volt rossz, de feleslegesen fizettünk neki, mert láthatóan Xavi nem bírta. A mostani mellőzöttsége sztem azért volt, mert Aube Xavi kérésére érkezett, mégis mennie kellett, mert Depay megmakacsolta magát és nem volt haajlando elmenni.
Nem igazán értem ősszel, mikor küldték nem akart elmenni, most meg megy az Atleticoba. Akik még csak a EL-ban se játszanak tavasszal. Ahogy most állnak jövőre se biztos a bajnokok ligája indulás, pénzt se gondolom, hogy nagyobb lenne, mint a Barcában van. Simeone, ha minden igaz távozik év végén. Valami biztos van a háttérben, eleve gyanús a sok sérülése..Az Atletico szerintem jól jár vele
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4183
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2023.01.20. 21:16:59

Örülök, hogy lelép. Nem volt rossz, de feleslegesen fizettünk neki, mert láthatóan Xavi nem bírta. A mostani mellőzöttsége sztem azért volt, mert Aube Xavi kérésére érkezett, mégis mennie kellett, mert Depay megmakacsolta magát és nem volt haajlando elmenni.
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3227
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2023.01.20. 20:26:14

Sosem értettem a Depay körüli pozitív hangulatot, szimpatikus srác, de a pályán ez sajnos nem elegendő.

Carrasco? Első időszaka kifejezetten ígéretesnek indult az Atletinél, "nem is tetszett", hogy jól nyomja. Kínai kalandjával szerintem el is törte pályafutását, azóta maximum pillanatai vannak, de ilyen pillanatai bárkinek lehetnek. Azt a 20 milliót egészen biztosan nem rá költeném.
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2165
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2023.01.20. 17:14:06

Troym írta:
2023.01.20. 16:29:08
Madridban tuti lő 8-10 gólt és minimum összehoz miatta a Tico 5-8 extra pontot.

Lehet nem a legegyszerűbb ember, de én pl. az elejétől fogva azt éreztem, hogy Xavi Koeman emberének tartja és mindenáron szabadulna tőle az első perctől.
Biztos meg van az oka, hogy miért nem játszott és az hogy Koeman embere csak egy lehet a sok közül. Amúgy kár érte, kiváncsi vagyok hogy mire lesz képes Madridban.
Troym
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2439
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2023.01.20. 16:29:08

Madridban tuti lő 8-10 gólt és minimum összehoz miatta a Tico 5-8 extra pontot.

Lehet nem a legegyszerűbb ember, de én pl. az elejétől fogva azt éreztem, hogy Xavi Koeman emberének tartja és mindenáron szabadulna tőle az első perctől.
Ter Stegen - Kounde - Araujo - Christensen - Balde - De Jong - Pedri - Gündogan - Raphinha - Yamal - Lewandowski
Avatar
mahitoo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1193
Csatlakozott: 2009.11.05. 17:38:37
Tartózkodási hely: Veszprém-Budapest

2023.01.20. 16:19:07

Tudom, hogy ingyen jött, és Xavi nem számított rá, de fordított esetben mi fizettünk volna érte vagy 30 milliót.
"De a csaj adta meg a telefonszámát!!! Ez olyan, mintha elmennél vadászni, a szarvas kijön az erdőből, elveszi a puskádat, fejbelövi magát és bemászik a csomagtartódba. Persze hogy hazaviszed és megeszed!" :D
Magnus
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 269
Csatlakozott: 2022.08.04. 20:16:17

2023.01.20. 15:18:50

kb mindenki, csak ferranert 3 milliót forintban kaptunk volna.
sok sikert Memphisnek, köszi a tavaly őszért
Avatar
Saviola
Júdás 2, az áruló
Hozzászólások: 4944
Csatlakozott: 2004.10.08. 20:00:31
Tartózkodási hely: Tolna

2023.01.20. 15:14:29

sok sikert neki, ferrant kétszer előbb eladtam volna

csak szaraszko ne jöjjön helyette, kevés futballistát rühellek annyira, mint őt
,,Azt hitted, hogy mi történt."
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6572
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2023.01.20. 14:35:40

És már hivatalos is!

Sajnálom, tavaly az egyik legjobbunk volt, szerintem idén se volt gáz. Ferran-nál meg a gödörben lévő Fati-nál jobb volt. Középre meg így nem nagyon van értelmes alternatíva Lewy mellé.
Ez a 3 misi nem sok, de ha Xavi ennyire nem bírja, akkor tényleg nem lett volna értelme itt tartani még fél évig.

Így, hogy pont az Atleti-be ment, így még sok sikert se tudok neki kívánni jó szívvel, én szívesebben nézegettem volna egy PL csapatban.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Válasz küldése