Gavi

Ki hogy teljesített legutóbb? Ki milyen formát mutat, kik a kedvenceid? Mondd el itt! - Az első csapat játékosai, a La Masia, a vezetőedző és a régmúlt csillagai kapnak itt helyet.
Avatar
PorSiempre
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 374
Csatlakozott: 2020.10.29. 09:40:15

2022.09.04. 11:36:46

Iniesta, 20-on évesen még el akarták zavarni. Ez a srác 18 éves, lehet soha nem lesz Xavi v Iniesta szint, de ne akarjuk lehúzni. Rettenetes sokat melózott tegnap. Rég volt már ilyen kullancs a kpn.
Ab intus enim de corde hominum cogitationes malae procedunt, adulteria, fornicationes, homicidia, furta, avaritiae, nequitiae, dolus, impudicitia, oculus malus, blasphemia, superbia, stultitia. Omnia haec mala ab intus procedunt, et coinquinant hominem.
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6887
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2022.09.04. 09:56:23

Pedri 18 évesen pontosan ilyen gyenge volt a kapu előtt, most meg már gyönyörűen érkezik 2. hullámban és higgadtan fejez be. Igen, ott ő még bizonytalan, vagy kapkod, vagy megijed. 1-2 év múlva már sokkal jobb lesz benne. Azért tavaly is lőtt már 1-2 elég szép gólt... éppen 17 évesen.
De amit megy előre és védekezésben is, az félelmetes. Ezt persze ilyen korban, ilyen intenzitás mellett kb lehetetlen stabilan hozni, nem is tudja, nem is fog ő mindig kezdeni. És az a szép az egészben, hogy annyira még nem érzik egymást a középpályások, nyilván messze nincs az a kémia, mint a prime Xavi-Ininél, hogy ketten "kiháromszögeltek" fél percen keresztül 8 játékost. Ha még ez is kialakul, neki az lesz még igazi erőssége, mert borzasztóan gyors a lába, a feje.

Persze ha Xavival ennyire direkten focizunk, akkor ennek nem is lesz jelentősége.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Kluivert92
Jugador del Barça
Hozzászólások: 242
Csatlakozott: 2020.10.25. 07:55:27

2022.09.04. 09:47:54

Sok labdat szerez nagyon hasznos, de a kapu elott meg eleg gyenge en nem igazan latom a posztjat se, nalam azert dejong elorebb van
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2165
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2022.09.04. 09:36:49

Gavi tegnap hatalmas volt, nem is a játéka, pedig az is szép volt, hanem ahogy az ellenfél játékosaival viselkedett. Nagyon profin csinálta
andras953
Jugador del Barça
Hozzászólások: 127
Csatlakozott: 2020.06.14. 09:35:42

2022.09.02. 18:08:16

Gavinak helye van a pályán, de egyelőre ne kezdjenek együtt Pedrivel, mert FDJ, Kessié, Pjanics, Busisorral együtt rotálódva,de minden meccsen 1 félidőt játszva mindegyikük sokkal jobb és hasznosabb lehetne a csapatnak. 18 évesen nem lehet 3 naponta 9O perceket játszani. Végre gyorsul a csapatunk játéka, amihez a középpályások állandó futása gyors futása nélkülözhetetlen, nem lehetne kibírni cserék nélkül.A meccsenkénti 4, 5 csere szükséges is a kp-ra és atámadósorba, végre megtehetjük minőségromlás nélkül. Szegény Sevilla!
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6887
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2022.09.02. 14:08:24

Elvileg az FFP miatt csak télen kap új szerződést, és 6-os mezt.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2022.08.15. 08:11:01

Semmiképp sem adnék neki állandó kezdő tagságot, azért ehhez még bőven fejlődnie kell. Ha jön Silva, akkor pláne nem. Fiatal még, övé a jövő, de jelenleg a legerősebb kezdőbe szerintem nem fér be.
Rivaldo-A Legnagyobb.
menczel
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1612
Csatlakozott: 2006.04.11. 14:16:25

2022.08.15. 06:36:34

Kioltjak egymást Pedrivel. Fdjnek kell kezdenie a kissrác helyett bármilyen szomorú ez
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6887
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2022.08.14. 22:16:40

Én is azt látom benne, hogy nem kiegyensúlyozottan tudja hozni a magas szintet, van, hogy meccsekre eltűnik, de tényleg nagyon fiatal még. Egyébként azokon a meccseken, amikor nem villog a szólóival meg a kreativitásával, akkor lehet, hogy sokszor azért, mert annyire elmerül a kőkemény melóban, és azt olyan intenzíven teszi oda (lásd szenvedős fej), hogy másra nem marad ereje-figyelme. Szerintem ha neki azt mondanák, hogy nyomj egy meccset szinte csak kreativitásban, előrefelé (mint a válogatottban), és ez a fő dolgod, akkor azt meg tudná csinálni.

Sajna a nyár eleji válogatott csodameccsei óta nem láttam tőle jó meccset. Nem tudom, hogy a helye veszélyeztetettsége a szerződésüggyl nem játszik-e bele, mégiscsak gyerek még.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3229
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2022.08.14. 22:12:34

Nekem tetszik amit csinál, ahogy játszik. Tavaly is tetszett a lapjaival, szeleburdiságaival együtt.
Ha nem nálunk játszana, akkor is ugyanezt mondanám. Kedvelem nézni a játékát, akkor is, ha néha én is fogom a fejem.... :lol:

Foglalkozni kell vele, formálni, alakítani, csiszolni, megtalálni a helyét a csapatban, ahol a legtöbbet tudja nyújtani a csapat érdekében.
Darál, brusztol, küzd. Igen, talán néha vakon van, de ez - ha nem is napról napra - folyamatosan tisztulni fog nála.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2022.08.14. 18:51:35

davi10 írta:
2022.08.14. 17:56:02

Amiben szerintem amúgy az egyik legjobb a csapatban, hogy már az ellenfél 16-osának a környékén baromi sok labdát szerez és a tavaly ilyenkori énjével ellentétben ez már sikerül gyakran szabályosan is.
Ő nem ilyen Pedri-Busi módon olvasgatja a passzsávokat, inkább odamegy és kellemetlenkedik, besegít a támadóknak, szóval védekezésben szerintem baromi hasznos.
köszi.
bár az még mindig nem tiszta, hogy ez miért kell a csapatba, úgy, hogy Busquets is a pályán van.
ezeket én is látom/láttam, csak szerintem ez akkor lenne hasznos, ha FDJ lenne a pályán, vagy Kessié, vagy Pjanic, tök mindegy.

SZóval van két passzsávot jól olvasó labdaszerzőnk, meg egy kullancs labdaszerzőnk.
De mélysége nincs a kp-nak, azt max Pedri jelenti.

Szerintem ez itt a probléma, hogy Gavi jó, de nem így, Pedri klasszis lehet, de nem így.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6589
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2022.08.14. 17:56:02

Áthozom:
csababarca írta:
2022.08.14. 17:12:40
Gavinak mi a szerepköre?
Próbáltam rájönni tegnap is, de nem tudtam.
Tényleg érdekelne tőled a válasz, mert rád hallgatok :mrgreen:

Amúgy nem mondott hülyeséget a kolléga, Pedri rendben van, itt tévedett, de Gavin egyelőre röhögnek a legtöbb fórumon más drukkerek. És most nem a realos szurkolókra értem ezt.
Hát mély elemzést ne várj tőlem, annyira azért nem értek hozzá, de igyekszem. :D
Nekem tegnap az tűnt fel, hogy a jobboson próbálgatott segíteni, gondolom Xavi tudta, hogy Araujo-tól sok beadást nem érdemes várni, úgyhogy odaküldte Gavi-t, hátha kicsiben tud valamit kezdeni azzal aki éppen ott van (Raphinha vagy Dembele).
De nyilván tegnap Ő se játszott jó meccset.

Amiben szerintem amúgy az egyik legjobb a csapatban, hogy már az ellenfél 16-osának a környékén baromi sok labdát szerez és a tavaly ilyenkori énjével ellentétben ez már sikerül gyakran szabályosan is.
Ő nem ilyen Pedri-Busi módon olvasgatja a passzsávokat, inkább odamegy és kellemetlenkedik, besegít a támadóknak, szóval védekezésben szerintem baromi hasznos.

Az, hogy más fórumokon röhögnek rajta nekem új információ, mert az "odaáton" kívül mást nem nagyon szoktam olvasni. De gondolom az is rádobhat erre, hogy a flegma fejével meg a lógó cipőfűzőjével nem éppen a legszimpatikusabb figura :D
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6887
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2022.07.15. 13:13:59

1994barca írta:
2022.07.15. 12:53:16
“Ő csak elképesztően lát”
Ne haragudj Bence, de Pedri nem csak lát hanem elképesztő játék inteliganciája van ami Gaviban sztem nincs meg! Èn mind2 sràcot csípem, de túlzott a hypod Gavival kapcsolatban. Nálam Pedri sokkal kompletebb ès technikásabb jàtékos!
Légyszi olvasd végig az egész mondatom, az idézett rész után van egy vessző, ami után rögtön az első a "gondolkodik", ami erősen rokonértelmű szó az intelligenciával. Ráadásul a "csak" szó is idézőjelbe lett téve. Szerintem is pont így van, ahogy mondod, nincs semmi vita, jelenleg Pedri komplettebb játékos, és nagyobb a ráhatása a játékra. De ha a tavalyi vagy a tavalyelőttit nézem, ami egy 17 és egy 19 éves esetén jogos dolog, mert itt még hatalmas különbség az a 2 év, akkor már egyáltalán nem vagyok benne biztos. Csak mások.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
1994barca
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 287
Csatlakozott: 2020.08.25. 12:44:00

2022.07.15. 12:53:16

“Ő csak elképesztően lát”
Ne haragudj Bence, de Pedri nem csak lát hanem elképesztő játék inteliganciája van ami Gaviban sztem nincs meg! Èn mind2 sràcot csípem, de túlzott a hypod Gavival kapcsolatban. Nálam Pedri sokkal kompletebb ès technikásabb jàtékos!
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6887
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2022.07.15. 12:32:10

csababarca írta:
2022.07.15. 12:18:56
...Én semmi olyan skillt nem láttam tőle, ami arra predesztinálná, hogy karmestere legyen a csapatnak. Az inkább Pedri lesz szerintem, legalábbis abból amit eddig mutattak. De ketten jól kiegészíthetik egymást, ha lenne mögöttük egy életképes vkp.
Egyfelől egyetértek, másfelől nem. Jelenleg a csapatban betöltött szerepe alapján teljesen, Pedri adja a különbséget, Gavi meg tehetséges, villangat, mellette még harcos is, de semmiképp nem vezér. Bár... ha visszaemlékszünk ősz végére, akkor igazából volt, hogy magára vállalta abban a tinicsapatban, hol félpályás szóló után vágott gólt, hol Nicot szolgálta ki zseniálisan többször is. De ne feletsük el, hogy két év a különbség, és tavaly Pedri nem jelentette a különbséget, pedig már 18 volt. A labdával szerintem is zseniális, a passzai és a gondolkodása tán még gyorsabb, mint Xaviéknak volt, a löbbölt, vonalak közti labdái jók, jó meglátásai vannak, jól adbe, ő cselezett a legjobban a csapatban asszem Dembélé után, ami pl. azt is eredményezte, hogy róla kaptuk a legtöbb szabadot, mert meccsenként 2-3 olyan szlalomot nyom le 3 ember közt, hogy nem tudják tartani, volt meccs, ahol emlékeim szerint 11-szer vágták fel csak őt, ilyenek max Messinél voltak utoljára, és ő még csak nem is támadó. Ezeket pl. Pedri sem tudja a labdával, ő "csak" elképesztően lát, gondolkodik, kivitelez, és már veszélyesebb a kapura, de ez is a korral jön azért. Meg persze pokolian higgadt.
Ja, és Gavi több gólpontot hozott, mint DJ, 17 évesen, ugyanazon a poszton.

Minderre úgy van ereje, hogy brutálisakat megy közben. Dunsztom sincs, hogy bírta így áprilisig... aztán júniuban megint feltámadt, és sorra hozta a pontokat a spanyoloknak góllal, általa vezetett kontrával, két egymás utáni meccsen egy felnőtt válogatott legjobbjaként. De mintha már ősszel is az elődöntő környékén ő lett volna a MOM, akkor lett csak 17 éves...

Szóval én sehol nem zárom ki a skilljei alapján, hogy simán utoléri Pedri 19 éves állapotát, mire 19 éves lesz. Mindketten kicsit máshogy jók a labdával, Gavi alighanem mindig is fordulékonyabb, gyorsabb lesz, Pedrinek meg jobb ötletei lesznek talán, de mindketten nagyon-nagyon jók. Mindketten simán le fognak hozni 10 asszisztos szezonokat pár góllal. De ami az igazi öröm, hogy mindketten leszegett fejú vérprofik, ezért nem féltem őket a jövőre nézve.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6887
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2022.07.14. 12:37:22

Belecsip írta:
2022.07.14. 12:33:11
Most mi van Gavival? Tegnap nem játszott...
Tudtommal senki nem játszott, sőt, nem is volt behívva, aki a júniusi NL sorozatban ott volt, Ferrán, Busi, stb, lehetne sorolni a neveket, senki nem volt ott közülük. Gavi meg még ott is az egyik legfoglalkoztatottabb volt.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Belecsip
Barça C
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2021.08.08. 16:19:41

2022.07.14. 12:33:11

Most mi van Gavival? Tegnap nem játszott...
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6887
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2022.06.12. 23:00:15

Chino írta:
2022.06.12. 22:51:12
Megint nagyot játszott a srác. Igaz csak fél órt játszott, de az egész meccset felpörgette és a gólban is oroszlánrésze volt.
Konkrétan miatta nézem meg megint a spanyol meccseket (ezt még nem láttam, majd meglesem utólag). Az, hogy egy ilyen kifullasztós szezon után odaáll, és meccsről meccsre 17 évesen több szinten diktálja a válogatottja játékát, teljesen nonszensz. Nem sok gól lőttek a spanyolok, de kb mindben benne volt. Volt, amikor levezetett egy kontrát, volt, mikor maga lőtte... és a szlalomjai, ami után rendre zúg a neve a stadionban, akár még idegenben is...

Nem lehetetlen, hogy megvan az újabb golden boyunk, nem tudom, hogy azt most év vagy szezon után adják át. Van ellenfél, de szerintem be fogja húzni.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2022.06.12. 22:51:12

Megint nagyot játszott a srác. Igaz csak fél órt játszott, de az egész meccset felpörgette és a gólban is oroszlánrésze volt.
Forca Barca!!!!
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6887
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2022.06.02. 21:15:55

29. perc, és már másodszor skandálja közönség Gavi nevét. Félelmetes, amit művel.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6887
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2022.05.25. 20:06:41

sansz írta:
2022.05.25. 19:29:50
Gavit én nem tudtam mostanra se megkedvelni, de ez szubjektív nyílván. 17 éves és mosolyogni se láttam, csak vicsorogni.

Ettőlmég azt elismerem,hogy jó játékos, bár a kapura elég veszélytelen. Nem, nem azt várom el,hogy lövöldözze körbe a kaput,hanem,hogy támadja a kaput,ha van lehetőség.
Xavi, Iniesta sem volt gólgyáros, de két védőnek kellett odaugrania,ha volt folyosó előttük.. Na mindegy 17éves biztos ki lehet hozni belőle sok mindent, én nem bánom,ha őt adjuk el és nem FDJt.
Az első rész tényleg roppant szórakoztató. :D Még meccs után sem nagyon láttam mosolyogni. :D Szerintem ő ennyire koncentrál amúgy, olyan szinten, hogy szinte felemészti.

Ezt tényleg mindenki máshogy látja, de szerintem amíg nem volt hulla, sok meccsen kivágott 1-2 szólót, ahol vagy felvágták, vagy 16-osig ment. Sőt, még volt, amit góllal is befejezett. A mai meccs összefoglalóját is érdemes megnézni, azért egy gyengébb spanyol csapat szintjét elérte az all star ausztrál csapat, és azon kjvül, hogy végigvitt egy kontrát gólpasszal, 2 olyan szólót és cselsorozatot vágott ki, hogy 3-4 ember azt sem tudta, hol van, és csak a végén rontotta a lövést. DJ labdával ilyet életében nem csinált, és soha nem is fog, Pedrinek sem a fő jellemzője, Busit meg hagyjuk. Szerintem a középpályán toronymagasan ő a legjobban kaput támadó játékosunk már 17 évesen is, gól/gólpasszban is veri már DJ-ot, és nagyon sokat fog még fejlődni. Őt szerintem pont azért nem szabad semmi pénzért elengedni, hogy legyen valaki, aki jó 1v1ben, aki kapura cselez, és osztogatja a gólpasszokat is mellé elég komoly számban.
Lőni meg Pedri is 18-19 éves kora között tanult meg, tavaly mintha nem is tudta volna, hogy lehet ilyet, amikor meg megpróbálta, rém gyenge volt, idén meg meccseket döntött el vele. Sok fejlődést jelent az az 1-2 év 17 évesen.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2022.05.16. 14:10:24

De la Pena és Gavi ma délután ülnek újra össze a vezetőséggel tárgyalni a hosszabbításról. Elvileg közel vannak az álláspontok, Gavi is mindenképpen maradni szeretne és az elnökség is a hosszabbítást akarja, így valószínűleg hamarosan meglesz az aláírás.
Forca Barca!!!!
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6887
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2022.04.25. 14:54:44

Subinho írta:
2022.04.25. 14:49:00
Az utóbbi meccseken Gavi az üde színfolt a csapatban. Remélem nem fogja elveszíteni soha a lelkesedését. Kell most a húzóember a csapatba!
Egyetértek, a Soci elleni meccsen TS lett a nyerő ember, de amíg játszottunk is, addig ő volt. Jó hátra, jó előre, elképesztő löbbjei vannak és még kapura is úgy-ahogy veszélyes kezd lenni. De húzóembert még nem szabad csinálni belőle, kölyök azért testben és viselkedésben is. Ráadásul jobban kihajtja magát a meccseken, mint bárki más.
1-2 év múlva neki a plafon a csillagos ég lesz, Pedrivel mindketten top5 játékosok lesznek szerintem a posztjukon, ha maradnak, és elkerülik őket a sérülések, brutális lesz a középpályánk, bárki lesz mögöttük.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4183
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2022.04.25. 14:49:00

Az utóbbi meccseken Gavi az üde színfolt a csapatban. Remélem nem fogja elveszíteni soha a lelkesedését. Kell most a húzóember a csapatba!
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6887
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2022.03.20. 16:18:47

dinnyesz írta:
2022.03.20. 13:18:34
Végig néztem a top5 bajnokság első 2-3 csapatát és De Bruynen kívül nem találtam olyan kozeppalyast aki annyira ontana a gólokat. Elég csak a mai mai parositasbol Kroosra gondolni.
Bár most nem első 2-3, de Fernandes ugrik be, akinek egy ideje ugyan nem megy, de általánosságban elég komolyan tudja vagdosni őket, illetve ugyanígy most épp nem 2-3., de az elmúlt években az Atalanta rendre ottt volt, és onnan Ruslan brutális módon lövi őket 16-oson kívülről főleg. A Lyon még olyan csapat, akik ott lehetnének épp az élbolyban, mint tavaly is, ott Paqueta elég jól termel.

Több nekem sem ugrik be, de amúgy még erről a három-négyről is el lehet mondani, hogy feljebb tolva, szinte 10-esként, de legalábbis klasszikus támadó középpályásként játszanak, a mi rendszerünkben szerintem ilyen nincs.

@sansz: És akkor itt csatolok vissza, hogy Gavi nyilván nem fogja szerintem sem szórni a gólokat, néha betalál majd Pedrivel egyetemben, évente 3-6 alkalommal mondjuk, a többi a játékgyorsítás, kulcspasszok, kiszolgálások, és ebben mindketten nagyon pengék. Iniestát elég sokan tartják a modern éra egyenesen legjobb középpályásának, és alig lőtt gólt. (Nem akarom hozzá hasonlítani, csak ha ő lehozhatott szezonokat 2-3 góllal, akkor Gavi is megteheti. :) )

Azt mondjuk értem, hogy jelen pillanatban te is megvagy a helyzettel, és inkább a támadók távozásától félsz, de szerintem pangás már nem lesz itt jó darabig. Ha tényleg csak Ferran meg Auba maradna, + Depay/MB/LDJ trióból valaki + egy kérdéses Ansu, akkor hozunk még kettőt, akik közül 1 minimum klasszis lesz. Én nem félek attól, hogy támadó nélkül maradunk, akkor eleve megette a fene az egészet akkor is, ha Gavi 8 gólokat rúgna.

Plusz egy gólfelelős középpályásunk van azért, még ha az elmúlt két meccsen pont ki is hagyta a helyzeteit.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Válasz küldése