Abde Ezzalzouli

Ki hogy teljesített legutóbb? Ki milyen formát mutat, kik a kedvenceid? Mondd el itt! - Az első csapat játékosai, a La Masia, a vezetőedző és a régmúlt csillagai kapnak itt helyet.
Puyol05
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1376
Csatlakozott: 2008.08.01. 20:37:32
Tartózkodási hely: Kecskemét/Freising

2021.12.31. 10:36:51

visca el barca írta:
2021.12.31. 10:10:48
Visszautasitotta a marokkoi valogatott meghivasat az ankra, egyreszt a barcara akar fokuszalni, masreszt spanyol valogatott szeretne lenni.
Csak nehogy később megbánja, hogy esetleg nem fér be a spanyolokhoz, a marokkóiban meg lehetett volna stabil kezdő.
Én szurkolok neki, mert szerintem van benne potenciál, csak na. A spanyolhoz valszeg többet kell letenni az asztalra.
Üdv: Laci
I can't do this all on my own. I know, I'm no Superman!!
Koorpiklaani - Tequila
Avatar
geridoss
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2785
Csatlakozott: 2008.11.30. 23:00:46
Tartózkodási hely: Eger

2021.12.31. 10:25:27

visca el barca írta:
2021.12.31. 10:10:48
Visszautasitotta a marokkoi valogatott meghivasat az ankra, egyreszt a barcara akar fokuszalni, masreszt spanyol valogatott szeretne lenni.
Ez a nagy fokú elhivatottság igazán meglepett, de örülök neki. Szükség lehet rá januárban.

Akkor hatott rá a büntetés... :lol:
"Látta a Real Madrid Villareal elleni 6-2-es győzelmét?" " Nem láttam, viszont emlékszek egy 6-2-re a Bernabeuból..." /Joan Laporta/

Visca el Barca!
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2021.12.31. 10:10:48

Visszautasitotta a marokkoi valogatott meghivasat az ankra, egyreszt a barcara akar fokuszalni, masreszt spanyol valogatott szeretne lenni.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
PaNel95
Barça B
Hozzászólások: 88
Csatlakozott: 2021.11.06. 10:32:33
Tartózkodási hely: Szeged

2021.12.26. 14:03:38

davi10 írta:
2021.12.26. 13:58:18
PaNel95 írta:
2021.12.26. 13:14:46
A klub megtilthatja a játékosainak, hogy a válogatottba menjen. De ha a játékos menni akar, igencsak problémás helyzet alakul ki. Szerintem a Barçának az hiányzik a legkevésbé, hogy konfrontálódjon az egyik legjobb formában lévő játékosával. És a nagy csapatoknál nem is divat visszatartani a játékosokat. Hiszen valahol ez is egy mérőszám, hogy hány játékost találnak alkalmasnak arra a szövetségek, hogy a válogatottat erősítsék.
Nagyon nagy balgaság lenne büntetni a válogatottságot. Hiába van ott a sérülésveszély lehetősége.
Most ez nem Liga függő? Nyáron amikor téma volt, hogy mi az Istennek viszik el Pedri-t még az olimpiára, azt lehetett olvasni, hogy a spanyol csapatok nem tarthatják vissza a játékosaikat.
Nem tudom, hogy a Ligánál hogy van pontosan. De a németeknél, angoloknál elő szokott fordulni, hogy nem engednek el játékosokat vagy idő előtt visszahívják őket. A covid helyzet miatt lehet, hogy most megteheti ezt bármelyik csapat, nem tudom.
De én nem tartom helyesnek a visszatartást, sőt, inkább káros a játékos és a klub viszonyát nézve.
Klubként szerintem inkább büszkeség klubszinten is, hogy ha vannak válogatott játékosok, akik nem úgy válogatottak, hogy azt vásároltak, hanem ők nevelték ki a válogatottat.
"A lényeg, hogy mutass egy aktuális ellenséget a tömegtájékoztatásban..." - Vaszilij Orehov - Hadműveleti zóna
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6587
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2021.12.26. 13:58:18

PaNel95 írta:
2021.12.26. 13:14:46
A klub megtilthatja a játékosainak, hogy a válogatottba menjen. De ha a játékos menni akar, igencsak problémás helyzet alakul ki. Szerintem a Barçának az hiányzik a legkevésbé, hogy konfrontálódjon az egyik legjobb formában lévő játékosával. És a nagy csapatoknál nem is divat visszatartani a játékosokat. Hiszen valahol ez is egy mérőszám, hogy hány játékost találnak alkalmasnak arra a szövetségek, hogy a válogatottat erősítsék.
Nagyon nagy balgaság lenne büntetni a válogatottságot. Hiába van ott a sérülésveszély lehetősége.
Most ez nem Liga függő? Nyáron amikor téma volt, hogy mi az Istennek viszik el Pedri-t még az olimpiára, azt lehetett olvasni, hogy a spanyol csapatok nem tarthatják vissza a játékosaikat.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2021.12.26. 13:19:12

Most komolyan arról beszélgetünk, hogy valaki bekerült a hazája válogatottjába, és ha elmegy, akkor büntessük meg?
Tényleg?
Félelmetes.

Inkább örülni kéne, ez valahol a klub és Xavi sikere, hogy egy noname gyereket berakott, és úgy teljesített hogy felhívta magára a figyelmet.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
PaNel95
Barça B
Hozzászólások: 88
Csatlakozott: 2021.11.06. 10:32:33
Tartózkodási hely: Szeged

2021.12.26. 13:14:46

Faramuci69 írta:
2021.12.26. 09:37:46
Jelen körülmények között a klub helyében keménykednék. A srác beválogatása politikai is részben. Nem akarják hogy spanyol válogatott legyen. Abde 2 hónapja még senki sem volt, Xavi futtatta föl. A klub helyében erős nyomást helyeznek a srácnak. Ha elmegy, most amikor nagy szükség van rá, annak következménye lenne. Ezt nem kellene kimondása, csak éreztetni vele. Nálam menne vissza a B-be. Ez nem szociális intézmény. Xavi is látja, hogy most különösen fontos minden részletre odafigyelni. Egy-egy aprósagon múlhat a dobogó, a BL. Persze Marokkónak minden joga megvan behívni, de ez nekünk most extra rosszul jön. Ezt érezni kellene a srácnak is hogy itt és most kapott egy esélyt, amit el is lehet szúrni. Lehet valaki ügyes egy-egy meccsen, de az edző minden nap látja hogy mozog, milyenek a képességei. Fati és Depay mellett csak csere lehetne.
Ez minden játékosról elmondható, hogy volt, amikor senki se volt és mikor elkezdett szerepelni az A csapatban, felfigyelt rá a szülőhazája.
Egyébként meg ha nem akarna menni Abde, akkor nyugodtan visszautasíthatja és kivárhatná a spanyol meghívót. Viszont ő elfogadta, tehát menni akar. A spanyol válogatottban nagyobb harc lenne a kezdőbe kerülésért, a marokkóiban annyira nem lenne nagy vetélytársa, ha hozza ezt a formát.
A klub megtilthatja a játékosainak, hogy a válogatottba menjen. De ha a játékos menni akar, igencsak problémás helyzet alakul ki. Szerintem a Barçának az hiányzik a legkevésbé, hogy konfrontálódjon az egyik legjobb formában lévő játékosával. És a nagy csapatoknál nem is divat visszatartani a játékosokat. Hiszen valahol ez is egy mérőszám, hogy hány játékost találnak alkalmasnak arra a szövetségek, hogy a válogatottat erősítsék.
Nagyon nagy balgaság lenne büntetni a válogatottságot. Hiába van ott a sérülésveszély lehetősége.
A legtöbb játékos álma válogatottnak IS lenni, mert óriási megtiszteltetés, hogy a több 100 ezer, millió játékos közül ő az, akit egy 20-on pár fős keretbe kiválasztottak. Ezt az érzést, ezeket az álmokat büntetni a legnagyobb marhaság lenne.
Igen, nagy szüksége van a Barcelonának az egészséges Abdéra, de az országodat képviselni egy teljesen más dolog és szint. És ha valaki, akkor ezt Xavi is pontosan tudja. Szerintem Xavit sem lehetett volna soha eltántorítani a válogatottban játszástól.
"A lényeg, hogy mutass egy aktuális ellenséget a tömegtájékoztatásban..." - Vaszilij Orehov - Hadműveleti zóna
Faramuci69
Barça B
Hozzászólások: 67
Csatlakozott: 2021.06.02. 07:19:18

2021.12.26. 12:16:52

davi10 írta:
2021.12.26. 10:39:56
Nem igazán értelek.
Miért ne akarná a klub, hogy spanyol válogatott legyen? Várhatóan sokkal kevesebbet játszana a spanyol válogatottban, tehát kisebb rizikót jelentenének a válogatott szünetek.
Semmilyen szankcióval nem lehet büntetni a játékosokat, akik a válogatott behívónak eleget tesznek, és a klub sincs olyan helyzetben, hogy csak úgy büntetgessen játékosokat.

A srácnak kell döntenie, de mondjuk a szintén marokkói Mazraoui elvileg visszamondta az Afrika kupát, de Ő jelenleg kisebb sérüléssel is bajlódik, úgyhogy van "alibije".

És kicsit a toldalékokra figyelj jobban, nem olyan egyszerű kibogozni, hogy mit szeretnél mondani.
A toldalékokra figyeljen az androidos autokorrekt jobban :)
A marokkóiak nem szeretnék, hogy spanyol válogatott legyen. Ez mondjuk helyesen volt ragozva.
Nem vagyok a válogatottak ellen, de a srácot mi tettük a térképre két hónapja, azaz sokat köszönhet a klubnak. Menjen nyugodtan, de éreznie kellene, hogy nem ez a legmegfelelőbb alkalom. Mivel nagy a tét, ezért mindenre figyekni kell. Ha nem leszünk BL főtáblások jövőre, az újabb komoly pofon lenne a klubnak, ráadásul a negatív spirál hatás miatt még nehezebben jönnénk ki a gödörből. Nem kell megbüntetni. Jelenleg is a B csapat játékosa.
dinnyesz
Jugador del Barça
Hozzászólások: 173
Csatlakozott: 2017.12.26. 17:46:41

2021.12.26. 11:39:31

Buntessuk szét az összes játékost, akit megtisztel a hazája a válogatottsaggal!! Azért azt is vegyünk figyelembe, hogy egy játékos lehet hogy vannak ilyen ambíciói, hogy egyszer valaha talán válogatott legyen. Legyünk rá büszkék, hogy ő máris elerte.
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6587
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2021.12.26. 10:39:56

Nem igazán értelek.
Miért ne akarná a klub, hogy spanyol válogatott legyen? Várhatóan sokkal kevesebbet játszana a spanyol válogatottban, tehát kisebb rizikót jelentenének a válogatott szünetek.
Semmilyen szankcióval nem lehet büntetni a játékosokat, akik a válogatott behívónak eleget tesznek, és a klub sincs olyan helyzetben, hogy csak úgy büntetgessen játékosokat.

A srácnak kell döntenie, de mondjuk a szintén marokkói Mazraoui elvileg visszamondta az Afrika kupát, de Ő jelenleg kisebb sérüléssel is bajlódik, úgyhogy van "alibije".

És kicsit a toldalékokra figyelj jobban, nem olyan egyszerű kibogozni, hogy mit szeretnél mondani.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Faramuci69
Barça B
Hozzászólások: 67
Csatlakozott: 2021.06.02. 07:19:18

2021.12.26. 09:37:46

Jelen körülmények között a klub helyében keménykednék. A srác beválogatása politikai is részben. Nem akarják hogy spanyol válogatott legyen. Abde 2 hónapja még senki sem volt, Xavi futtatta föl. A klub helyében erős nyomást helyeznek a srácnak. Ha elmegy, most amikor nagy szükség van rá, annak következménye lenne. Ezt nem kellene kimondása, csak éreztetni vele. Nálam menne vissza a B-be. Ez nem szociális intézmény. Xavi is látja, hogy most különösen fontos minden részletre odafigyelni. Egy-egy aprósagon múlhat a dobogó, a BL. Persze Marokkónak minden joga megvan behívni, de ez nekünk most extra rosszul jön. Ezt érezni kellene a srácnak is hogy itt és most kapott egy esélyt, amit el is lehet szúrni. Lehet valaki ügyes egy-egy meccsen, de az edző minden nap látja hogy mozog, milyenek a képességei. Fati és Depay mellett csak csere lehetne.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2021.12.25. 18:09:54

bence0330 írta:
2021.12.25. 14:17:47
Remélem, Fatit majd az új stáb is alkalmasnak találja játékra január elejére, és Depay is visszatér hamar (jobb formában, mint volt), mert Abdét beválogatták az Afrika Kupára a marokkói csapatba. Önmagában nagy elismerés (azért nagyon komoly nevekből áll az a csapat, pl. Ziyech nem került be), gratulálok neki, de annyira nem hiányzott most.

Persze minket legalább ez az egész afrikai dolog szerencsére olyan mélyen nem érintett, vannak csapatok bőven, amelyek több igazi kulcsjátékost veszítenek el, példának erejéért a Sevilla, Liverpool, Milan
Én is elég szkeptikus vagyok a sráccal kapcsolatban, plusz ha a sérültek visszatérnek nem hiszem,, hogy sok lehetőséget kap majd. Fati Dembélé, Depay, mindegyiknek természetes posztja a bal szél. Ügyes játékos de nem robbantott akkorát, hogy ezeket a játékosokat kitúrja. Az hogy ilyen játékoso, mint Ziyech kkimaradtak az AK-ról, többnyire a klubjuk miatt van. Mazraoui is azért habozik, mert ha komolyan érdeklődünk akkor kihagyja a tornát.
Forca Barca!!!!
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6882
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2021.12.25. 14:17:47

Remélem, Fatit majd az új stáb is alkalmasnak találja játékra január elejére, és Depay is visszatér hamar (jobb formában, mint volt), mert Abdét beválogatták az Afrika Kupára a marokkói csapatba. Önmagában nagy elismerés (azért nagyon komoly nevekből áll az a csapat, pl. Ziyech nem került be), gratulálok neki, de annyira nem hiányzott most.

Persze minket legalább ez az egész afrikai dolog szerencsére olyan mélyen nem érintett, vannak csapatok bőven, amelyek több igazi kulcsjátékost veszítenek el, példának erejéért a Sevilla, Liverpool, Milan
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2165
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2021.12.20. 08:54:52

brazilfan írta:
2021.12.19. 21:15:56
LG írta:
2021.12.19. 15:25:24
Szerintem még rendkívül csiszolatlan, engem messze nem győzött meg annyira, mint itt sokakat. Persze fejlődhet még, de nem egy lendületesen kedző játékos tűnt el később a süllyesztőben.
Senki sem állítja, hogy néhány La Liga-meccsel a lábában már kész játékos, és mostantól övé legyen a 10-es mez. De eddig nem élt vissza a bizalommal, ezért semmi sem indokolja, hogy ne legyen kezdő vagy csere az első csapatban. Nyilván, ha jön majd egy gólerősebb, kombinatívabb, hasznosabb szélső, nem horribilis fizuért, akkor majd kiszorítja Abdét, de én addig is tovább játszatnám, és bizakodnék, hogy meccsről meccsre hatékonyabb lesz a támadósor.
Nagy szerencse, hogy ilyen utánpótlás bázisa van a csapatnak. Ha ezek a fiatalok nem lennének, most még nagyobb bajban lennénk. De tény hosszú távon még bármi lehet.
Avatar
brazilfan
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1012
Csatlakozott: 2018.02.26. 09:49:51

2021.12.19. 21:15:56

LG írta:
2021.12.19. 15:25:24
Szerintem még rendkívül csiszolatlan, engem messze nem győzött meg annyira, mint itt sokakat. Persze fejlődhet még, de nem egy lendületesen kedző játékos tűnt el később a süllyesztőben.
Senki sem állítja, hogy néhány La Liga-meccsel a lábában már kész játékos, és mostantól övé legyen a 10-es mez. De eddig nem élt vissza a bizalommal, ezért semmi sem indokolja, hogy ne legyen kezdő vagy csere az első csapatban. Nyilván, ha jön majd egy gólerősebb, kombinatívabb, hasznosabb szélső, nem horribilis fizuért, akkor majd kiszorítja Abdét, de én addig is tovább játszatnám, és bizakodnék, hogy meccsről meccsre hatékonyabb lesz a támadósor.
Mascherano14
Capitá del Barça
Hozzászólások: 618
Csatlakozott: 2018.01.04. 00:19:27

2021.12.19. 19:41:34

Bojan és Deulofeu mekkora sztárként érkeztek a nagyokhoz, és aztán nem lett belőlük igazi támadó. Deulofeu egyetlen jó meccsére sem emlékszem. Abde nagyon biztató, jó a passzjátékban, jól húzza meg védő mellett, jól ad be. Egyelőre tök jó.
Avatar
Guille
Capitá del Barça
Hozzászólások: 802
Csatlakozott: 2018.01.29. 08:34:40
Tartózkodási hely: Hungría

2021.12.19. 19:25:48

LG írta:
2021.12.19. 15:25:24
Szerintem még rendkívül csiszolatlan, engem messze nem győzött meg annyira, mint itt sokakat. Persze fejlődhet még, de nem egy lendületesen kedző játékos tűnt el később a süllyesztőben.
Ez tök jogos, de azt gondolom, hogy az elmúlt évek támadásban érzékelhető impotenciája után felüldülés látni egy olyan arcot, akinek van sebessége, mer lőni/cselezni, benne van a gól és nincs rajta a 100 millás árcédulás teher + nem sérül le havonta, mint Dembi. Pláne egy ilyen időszakban, amikor lényegében nincsen gólképes játékosunk. De abban teljesen igazad van, hogy semmi garancia nincs, hogy hosszútávon lesz belőle valaki, ezt nyilván innen lehetetlen megjósolni ennyi meccs után. Csak jó végre látni ilyet is :)
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21051
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2021.12.19. 15:25:24

Szerintem még rendkívül csiszolatlan, engem messze nem győzött meg annyira, mint itt sokakat. Persze fejlődhet még, de nem egy lendületesen kedző játékos tűnt el később a süllyesztőben.
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6587
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2021.12.19. 13:47:16

Nagyon kellett ez a srác. Szélsőkből amúgy is le vagyunk gatyásodva, aki itt van, az meg sérült.
Ezzel, hogy megállja a helyét még az is "jár", hogy nem kell Gavi-t erőltetni a szélen.

Van még miben fejlődnie, azért párszor kilőtte már a stadionból a ziccereket, de eddig abszolút bíztató.
És Ő is elvan mindkét szélen, úgybogy talán Fati-val se fogják kizárni egymást.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
Guille
Capitá del Barça
Hozzászólások: 802
Csatlakozott: 2018.01.29. 08:34:40
Tartózkodási hely: Hungría

2021.12.19. 13:03:37

Zozzy 5 írta:
2021.12.19. 12:33:24
iszonyat jó volt tegnap is, öröm látni az önbizalmát, hogy ennyire tökös gyerek, aki nem fél, sőt kifejezetten élvezi, ha 1v1-be megpróbálhatja.
Abszolút. Még bőven van hova fejlődnie passzokban, döntéshozatalban, de 1v1-ben, gyorsaságban, tökösségben már most nagyon jó szintet hoz. Úgy hiányzott egy ilyen profil a keretbe, mint egy falat kenyér, főleg, hogy Fati kiesett
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8563
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2021.12.19. 12:33:24

iszonyat jó volt tegnap is, öröm látni az önbizalmát, hogy ennyire tökös gyerek, aki nem fél, sőt kifejezetten élvezi, ha 1v1-be megpróbálhatja.
bunga
Capitá del Barça
Hozzászólások: 729
Csatlakozott: 2021.01.26. 21:13:33

2021.12.14. 09:54:19

Andris írta:
2021.12.13. 11:47:31
Azt hiszem egy ilyen gyors, labdaügyes szélső az utánpótlásból pontosan egy jackpot Xavi elképzeléseihez.

Lengyűgöző volt tegnap, gólja nélkül is.
Nem az utánpótlásból, hanem friss igazolás a B-be. És onnan azért jutott fel ilyen gyorsan fel, mert Koeman kirúgása után Barjuan kapott néhány meccset.
Avatar
brazilfan
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1012
Csatlakozott: 2018.02.26. 09:49:51

2021.12.13. 13:58:54

Az ő váratlan felbukkanásában elég nagy a szerencse faktor. A B-be igazolták, ahol a srácok sokszor éveken keresztül várják, hogy feljebb kerülhessenek, ő viszont a sérüléshullám miatt gyorsan megkapta a lehetőséget, és eddig nem is cáfolt rá a bizalomra. Iszonyúan apró dolgokon is múlhat, hogy kiből mi lesz. Még az sincs kizárva, hogy Collado vagy Demir őmiatta nem tud majd bekerülni a csapatba.
Ha sikerülne együtt játszania és összeszoknia Fatival és Dembélével, tetszés szerint válogathatnánk a gyors, gyakran helyet változtató és gólveszélyes szélsőink közül.
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6882
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2021.12.13. 12:30:32

Andris írta:
2021.12.13. 11:47:31
Azt hiszem egy ilyen gyors, labdaügyes szélső az utánpótlásból pontosan egy jackpot Xavi elképzeléseihez.

Lengyűgöző volt tegnap, gólja nélkül is.
Igen, ő az a B-s játékos, aki ténylegesen a nagycsapatba is elég lehet. Ráadásul a szélen nem akkora probléma a rutin hiánya sem, tényleg inkább a vagányság, gyorsaság, cselkészség számít. És végre a posztján játszhatott, így még gólt is rúgott. De még jobboson is nagyokat alakított, jó középre adott passzai voltak a cselek után, csak nem volt, aki belője... és harapósan védekezik is, amikor kell. Ha Fati visszatér, ők ketten + Depay bőven elegek lesznek oda.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2021.12.13. 11:47:31

Azt hiszem egy ilyen gyors, labdaügyes szélső az utánpótlásból pontosan egy jackpot Xavi elképzeléseihez.

Lengyűgöző volt tegnap, gólja nélkül is.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Válasz küldése