Ferrán Torres

Ki hogy teljesített legutóbb? Ki milyen formát mutat, kik a kedvenceid? Mondd el itt! - Az első csapat játékosai, a La Masia, a vezetőedző és a régmúlt csillagai kapnak itt helyet.
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6887
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2022.01.24. 11:52:25

Hát nem tudom, eddig kvázi 2 meccse volt, ha nem veszem azt a félidőt, amit első alkalommal több hónap lábadozás után kapott. Alig kapott labdát de így is összehozott 1 gólt és 1 gólpasszt. Mindkét oldalon megvillantotta, amit tud, balról eltekerte, nem túl könnyű helyzetből, jobbról meg kiugratás után jobblábasként középrepasszra áll a lába inkább (bár szeret ő onnan telirüszttel lőni is).

Ha így megy tovább, nem lehet rá panasz... főleg, ha kicsit többször találják majd meg a társak, főleg a beindulásaikor.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2022.01.22. 18:46:43

Zsolti írta:
2022.01.22. 18:27:18
Nekem Pedro jut eszembe rola. Egy jo csapatba hasznos kis kiegeszito szurke eger, de csodat nem kell tole varni. Total folosleges volt szvsz ennyiert elhozni.
Mar csak azert is mert jelenleg nincs jo csapatunk es sanszos h nem sok pluszt tud adni. Egy messi meg egy suarez melle lehet jo lenne, de neki sajnos de jong meg jutgla jutott.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Zsolti
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6151
Csatlakozott: 2004.10.12. 13:34:54
Tartózkodási hely: ,,!,.
Kapcsolat:

2022.01.22. 18:27:18

Nekem Pedro jut eszembe rola. Egy jo csapatba hasznos kis kiegeszito szurke eger, de csodat nem kell tole varni. Total folosleges volt szvsz ennyiert elhozni.
sansz
Capitá del Barça
Hozzászólások: 843
Csatlakozott: 2019.09.23. 11:54:39

2022.01.21. 23:19:30

visca el barca írta:
2022.01.21. 07:08:32
Andris írta:
2022.01.21. 00:42:47

Aki tőle várna megváltást, az majd lehet h csalódik.
Aki tőle várná, hogy majd 20 gólt rúg, az is.
Aki tőle várná, hogy csak fele annyi helyzetet kialakít (magának vagy másnak), mint Dembelé tette, az is csalódni fog.
Ha ezeket nem varjuk el tole, akkor a maradekot egy 3. osztalyu, b csapatos jatekos is tudja hozni.

A goljanak orulok, szep volt, de kb ennyi ami elmondhato rola, jatekban teljesen nulla volt. Ami még feltunt, hogy rém lassú.
Nyilván túlzás ez, de én is hasonlóra gondolok. Kérdés akkor valójában a klub mit vár el most egy támadótól. Ha azt,hogy a hátán vigye a csapatot, arra nem Ferran a jó ember és ezt az is tudja,aki optimista vele szemben.

Ha olyan kell,aki csak egy kis fogaskerék Xavi gépezetében, azt meg nem a MC-ből kéne kivásárolgatni és nem 55-ért. Nem hiszem,hogy akár egy másik kontinensen ne lehetne olyat kifogni,aki passzol Xavihoz.

Szóval ez valahogy sehogy nem jön ki. Ja és ugye fontos a klubhoz való hozzáállás. Most azért egy 38 éves (akit amúgy imádok) játszik 120 percet, mert Emersont, a Barca egyik legnagyobb rajongóját kérdés nélkül kidobták(szakmailag totál rossz helyre neki) kb 5M haszonért.

De mindegy, Ferran már itt van, legyen hasznos. Az viszont továbbra is úgy van, hogy kellene valaki aki helyzeteket dolgoz ki és lő be, szóval a Dembele, Messi, Grizes pakk helyett valaki. Amúgy egyiküket sem sírom vissza ezért,vagy azért, de mint látjuk, nem lehet őket pótolni egy 17 éves katalánnal.
Grimaldo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 550
Csatlakozott: 2013.01.20. 19:26:59

2022.01.21. 14:26:57

Ronaldinho&Barca írta:
2022.01.21. 13:08:10
Idő kell neki is mint minden új játékosnak egy adott új környezetben. Itt ismét minden azon fog múlni, milyen társai lesznek, b csapatból felhozott játékosok, vagy minőségi csatárok, illetve milyen kp fogja szolgálni. Ezek nélkül ő "is" egy félkarú óriás úgymond. Tehetségben szerintem rendben van, a gólja tegnap nagyon szép volt, óriási durranást nem várok tőle, remélem rám cáfol.
Reálisan nézve nem is jogos várni tőle nagy durranást. Nagyon tehetséges játékos, de eddigi karrierje alapján semmi olyat nem mutatott, hogy ő a hátán tudná vinni a csapatot es 20-30 gólokat lőni, csak sajnos sokan meg ezt várják el és már előre látom mennyit fogják bántani.
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4461
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2022.01.21. 13:08:10

Idő kell neki is mint minden új játékosnak egy adott új környezetben. Itt ismét minden azon fog múlni, milyen társai lesznek, b csapatból felhozott játékosok, vagy minőségi csatárok, illetve milyen kp fogja szolgálni. Ezek nélkül ő "is" egy félkarú óriás úgymond. Tehetségben szerintem rendben van, a gólja tegnap nagyon szép volt, óriási durranást nem várok tőle, remélem rám cáfol.
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
1994barca
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 287
Csatlakozott: 2020.08.25. 12:44:00

2022.01.21. 10:10:41

Sajnos annyi csapás ért minket az elmúlt jó pár évben, hogy már minden és mindenki rossz vagy annak tekintjük! Mit vártatok Torres már a második meccsén ilyen hosszú kihagyás után Messi 2.0 lessz? Fogjuk föl végre ide bárki jön mindenki besül nem tudok az elmúlt évekből olyan játékost mondani aki nem járt volna így. A csapatunk játékos temető lett! Én így látom és sajnos nem tudom mi ennek az oka ami nagyon bosszantó! Nekem személy szerint, mivel követem már a Valenciás pályafutása óta tetszik és szeretem Torres játékát ès szerintem simán lehet egy jól szervezett csapatban ha nem is világklasszis, de húzóember igen! És le írom ide amiért bocs, de sajnos Xavi sem tud mit kezdeni ezzel a kerettel ugyanis 94 óta imádom a Barcát és ennyire gyenge keret soha nem volt! Ide pénz kéne ami nincs és itt mind3 csapatrész súlyos problémákkal küzd amit pótolni nem 2-3 év lesz… hosszú és nehéz idők jönnek
Troym
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2455
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2022.01.21. 10:09:34

Jelenleg 8 góllal Depay a legeredményesebb a bajnokságban, szerintem eljut majd 13-15-ig. Azért azt a szintet hoznia kéne. Ha meg lenne 3 olyan támadó, aki a bajnokságban hoz 40-50 gólt összesen, az elég lehet, mert azért a kp, hátvédek, cserék is kellene, hogy termeljenek még 20-25öt. A 100-120 gólos idényeket meg el kell felejteni.
Ter Stegen - Kounde - Araujo - Christensen - Balde - De Jong - Pedri - Gündogan - Raphinha - Yamal - Lewandowski
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2022.01.21. 10:02:33

Igen, végülis akár a 20 gól is benne lehetne, csak nem a jelenlegi csapatban.

A lényeg az, hogy Fati és Dembelé nélkül kiben reménykedhetnénk elől? Konkrétan senkiben. Adná magát az új srác, de hát szerintem erre nem alkalmas.
Remek kiegészítője lehet 2-3 húzóembernek, mint anno volt Pedro vagy Villa pl a Messi-Xavi-Ini hármasnak.

Nem várhatunk tőle húzó szerepet, szerintem, cska egy kiegészítőt. Abból viszont olyat, amivel sima kezdő lehet.
Viszont jelenleg még mindig ő a legnagyobb ígéret elől, és ez veszélyes lehet a fejlődése szempontjából. Sajnos szerintem a sajtó és mi szurkolók jelentjük a legnagyobb veszélyt rá.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
jclayton
Jugador del Barça
Hozzászólások: 225
Csatlakozott: 2021.08.11. 10:49:30

2022.01.21. 09:24:23

Nem lesz belőle egy második Messi és óriási hiba lenne ezt projektálni a szurkolók részéről. Viszont a Barcelona jelenlegi állapotában joggal elvárható tőle, hogy legyen stabil és produktív tagja az első csapatnak, később, az állomány bővülésével pedig egy olyan játékos, aki rotációs tag és taktikai fegyver (konkrétan tényleg a veszélyes bemozgásaival). Fiatal is, talán katalán is (ez nem biztos, elvileg Katalóniában született, de nem látok utalást rá), szükség is van rá, úgyhogy minden adott a számára, hogy hosszú ideig itt maradjon.
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6887
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2022.01.21. 09:01:26

visca el barca írta:
2022.01.21. 07:08:32
Andris írta:
2022.01.21. 00:42:47

Aki tőle várna megváltást, az majd lehet h csalódik.
Aki tőle várná, hogy majd 20 gólt rúg, az is.
Aki tőle várná, hogy csak fele annyi helyzetet kialakít (magának vagy másnak), mint Dembelé tette, az is csalódni fog.
Ha ezeket nem varjuk el tole, akkor a maradekot egy 3. osztalyu, b csapatos jatekos is tudja hozni.

A goljanak orulok, szep volt, de kb ennyi ami elmondhato rola, jatekban teljesen nulla volt. Ami még feltunt, hogy rém lassú.
Szerintem a 20 gólt akár lehet is várni tőle (nyilván teljes szezonban). Ennek megfelelően a felét én várom is tőle a fél szezonban, olyan 9+4 körül reménykedem benne.
Ez a 2. meccse volt nálunk, lehetett érezni, hogy nem tudja még, hol van pontosan a helye a rendszerben, de még így is lőtt egy gólt, és volt egy olyan kiugrása (Fatitól kapta a labdát), amikor centiken múlott csak, hogy az utolsó védő épp el tudta kotorni. Ha pár centivel lemarad, akkor lehet, hogy most két gólos lenne már. Ezek a beindulások nagyon hiányoztak a csapatból, Griezmann még csinálta őket, de egyrészt ő lassabb sokkal, tehát nála inkább ezek a klasszikus kisebb beindulásaok voltak, Ferran nagyon gyors, rá lehet bárhonnan építeni. Másrészt Griezmannt senki nem vette észre, vagy senki nem tudta indítani. Most azért Pedri fejlődött, Gavitól simán lehet kiugratásokat várni, sőt, még Jutglától is. Meg az egész játékkép más lett, jobban be merjük vállalni ezeket, mint Koeman alatt. És itt nagyon komoly szerepe lesz szerintem Torresnek.
Dembélével összehasonlítva, neki ilyen beidulásai kb soha nem voltak, ami előtt én értetlenül állok, hiszen elképesztően gyors a pali. De valahogy nem érezte ezt a játékot, ő csak labdával szeretett megindulni. Jók a lövőcselei, meg a kígyózó mozgása a labda mögött, nyilván több helyzetet alakított ki magának, mint Torres fog, de utóbbi sokkal okosabban gazdálkodik majd a helyzeteivel, okosabb lesz szerintem a játéka, labda nélkül sokkal robbanékonyabb, be lehet venni kis játékba, kényszerítőkbe is. Plusz fejjátéka is van pl, és lövéseknél finoman szólva sem töketlenkedik, ha megnézel egy válogatást, az összes gólja olyan, hogy megkapja és durr.

Szerintem pont ez a profil hiányzott egy felgyorsuló passzjáték végére. Eddig Xavi alatt meccsenként volt belőle 1-2-3, de a végén nem volt senki, aki gólra is váltsa. Tegnap egy ilyen eset volt összesen, annak a vége gól is lett.

A lassút úgy érted, hogy lassan reagál kicsit? Mert amúgy szélvészgyors, de előbbit én is éreztem kicsit, szerintem még kicsit bizonytalan, hogy mit csináljon, nem csak sérülés után, hanem új csapatban is a 2. meccse csak.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2022.01.21. 07:08:32

Andris írta:
2022.01.21. 00:42:47

Aki tőle várna megváltást, az majd lehet h csalódik.
Aki tőle várná, hogy majd 20 gólt rúg, az is.
Aki tőle várná, hogy csak fele annyi helyzetet kialakít (magának vagy másnak), mint Dembelé tette, az is csalódni fog.
Ha ezeket nem varjuk el tole, akkor a maradekot egy 3. osztalyu, b csapatos jatekos is tudja hozni.

A goljanak orulok, szep volt, de kb ennyi ami elmondhato rola, jatekban teljesen nulla volt. Ami még feltunt, hogy rém lassú.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2022.01.21. 00:42:47

55ért, részletekben.
5 misi az éves fizuja.

Szerintem nem lesz vele gond, és nem lesznek róla nagy viták.

Aki tőle várna megváltást, az majd lehet h csalódik. Aki tőle várná, hogy majd 20 gólt rúg, az is.
Aki tőle várná, hogy csak fele annyi helyzetet kialakít (magának vagy másnak), mint Dembelé tette, az is csalódni fog.

De amúgy, ha lesz támadónk vagy kp-nk, akire támaszkodhatunk, mint playmaker, akkor Torres jó kiegészítő lesz, és jó kezdő tag lehet.
A képességei valószínű megvannak, lélektanilag ő még nincs elrontva (mint pl Frenkie), és hát most sok szempontból azért csak tiszta lap lett a klubnál. Pl kisebb elvárások, új, hosszú távon stabil, végletekig korrekt edző. Ezek fontosak lesznek.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
sansz
Capitá del Barça
Hozzászólások: 843
Csatlakozott: 2019.09.23. 11:54:39

2022.01.21. 00:22:22

Nem fogom most köpködni, mert köpködtem eleget a leigazolását, ha már itt van akkor remélem be bizonyítja pár hónap alatt,hogy nem volt igazam.

De a mai meccse pont olyan volt,mint amilyennek én ismertem. Tud gólt lőni? Igen, ha van lehetősége lő és nem is szívbajos. Ráadásul elég atletikus gyerek.

Ugyanakkor ő is inkább az,akit ki kell szolgálni. Ma a gólja mellett semmi veszély. Volt három hátrapassza az elején, a végére még ez sem. És pont ez volt a válogatottban a benyomásom róla. Tud gólt lőni,akkor örülök, de egyébként meg egy szürke robotoló, nem az aki bármikor is a hátán viszi a csapatot. És már nagyon untam is a Ferran, Morata, Moreno szenvedő triót.

Szerintem nagyon nagy viták fognak még róla menni, ha jönnek a góljai sokan fogják szeretni, ha gólt nem lő,akkor viszont közellenség lesz. Kicsit mint Suarez a végén, akit már nehéz volt objektíven megítélni éves átlagteljesítmény vs fontos gólok csukott szemmel a bal fülcimpájával.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2022.01.20. 22:35:19

Remélem megmarad a lövőkedve, ott ha nem ő vagy Fati van akkor ment volna az alibi kipassz valakinek.
Hiába jobbszélső, azért a baloldalra mozog ki többet középről, gólja is onnan jött mint ahogy a citys gólja zöme is.

Így tovább!
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
fanbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2162
Csatlakozott: 2010.05.15. 09:11:15
Tartózkodási hely: Szatmárnémeti

2022.01.20. 22:29:54

bence0330 írta:
2022.01.20. 22:24:49
Hogy ne csak Dembélé topikja éljen: Bravó Ferrán! A kisjátékban is partner volt, amikor kellett, akkor meg nem teketóriázott. Sok örömet fog ő hozni nekünk, még ha nem is ver meg 3-4 embereket egyedül, meg nem sarkazgat össze-vissza.
Nekem az tetszik benne, hogy hihetetlenül atletikusnak és tökösnek tűnik. Remélem nem ölik ki ezeket belőle.
més que un club
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6887
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2022.01.20. 22:24:49

Hogy ne csak Dembélé topikja éljen: Bravó Ferrán! A kisjátékban is partner volt, amikor kellett, akkor meg nem teketóriázott. Sok örömet fog ő hozni nekünk, még ha nem is ver meg 3-4 embereket egyedül, meg nem sarkazgat össze-vissza.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
Titinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2927
Csatlakozott: 2006.11.17. 11:29:46
Tartózkodási hely: Nyíregyháza, lélekben Camp Nou

2022.01.12. 08:51:32

És végre sikerült regisztrálni, 19-es mezszámmal fog játszani! =D>

Én nem mertem még addig írni róla, amíg nem hivatalos, de most már megtehetem. El sem tudom mondani mennyire örülök ennek a gyereknek, vigyorgó arccal néztem a bemutatását is 1 hete! 18 éves kora óta látom játszani, láttam az első pályára lépését is a Valéban, jelenleg a kedvenc spanyol játékosom. Nagyon sajnáltam, amikor tavaly elment Valenciából, annak meg pláne, hogy nem hozzánk jött. :D De utólag örülök is, mert a Cityben is fejlődött a másfél éve alatt, Pep és Lucho alatt jobb játékos lett.

Nem kell magyarázni az erényeit, de számomra az a legjobb benne, ahogy labda nélkül helyezkedik, az agresszív, pozíciós játéka a legjobb.

Azt hiszem ő az a játékos akire a Barcának a legjobban szüksége van jelenleg, és Ferránnak is Xavi Barcájára. Ő nem lesz aranylabdás játékos, de nagy klasszis lehet belőle a Barca és a spanyol válogatott szempontjából.

Azt hiszem lassan érkezni is fog a Ferrán mezem. :D
Més que un club :!:

"Az akarás egyenlő a tudással, s aki akar, az tud is!"- Johan Cruyff
Avatar
PaNel95
Barça B
Hozzászólások: 88
Csatlakozott: 2021.11.06. 10:32:33
Tartózkodási hely: Szeged

2022.01.10. 12:37:03

Hivatalos, hogy Umtiti fizu csökkentésével sikerült regisztrálni. =D>
Mostmár minden zöld utat kapott! Hajrá Torres!
"A lényeg, hogy mutass egy aktuális ellenséget a tömegtájékoztatásban..." - Vaszilij Orehov - Hadműveleti zóna
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6589
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2022.01.08. 13:55:49

Kétlem, hogy ne tudnánk amúgy beregisztrálni, de ha a ligára mégse sikerül az EL-ben játszhat?
Nekem úgy jön le, hogy ez az egész fizetési sapkás bohóckodás a liga saját bulija.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21052
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2022.01.04. 10:39:03

Chino írta:
2022.01.04. 09:07:17
A tegnap esti covid tesztje pozitív lett, szóval még távolabb került a debütálása. Pedri detto #-o #-o #-o
Mindketten most épültek fel a sérülésből és ahelyett, hogy végre játszanának, mehetnek karanténba.
De legalább tüneteket nem produkálnak.
Nem hiszem, hogy emiatt késne a debütálása. Először regisztrálni kéne. :lol:
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2022.01.04. 09:07:17

A tegnap esti covid tesztje pozitív lett, szóval még távolabb került a debütálása. Pedri detto #-o #-o #-o
Mindketten most épültek fel a sérülésből és ahelyett, hogy végre játszanának, mehetnek karanténba.
De legalább tüneteket nem produkálnak.
Forca Barca!!!!
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2021.12.28. 21:41:54

Sok sikert neki! Bár jobban orultem volna vmi rutinosabb, klasszikus 9esnek, de hátha beválik.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2021.12.28. 19:59:47

Üdv a fedélzeten, ha fele annyit tudna hozni, mint amit itt beleláttak, és meggyőztek az érveikkel, hogy miért is lesz jó nekünk, akkor már jól járunk.
Remélhetőleg minél hamarabb bemutatkozhat.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2021.12.28. 16:43:58

Azt tudja valaki hogy ezt a négy részletet milyen intervallumban és egyenként hány millióért kell fizetni?
Ebben a formában szerintem teljesen jó vétel volt, még ha nem is váltja meg a világot. Bár örülnék, ha azt a 10 millás bónuszt ki kellene pengetni. :D :D

Arra vagyok kíváncsi, hogy Xavi milyen poszton számít majd rá. Beteszi-e centerbe vagy marad jobboson és variálja meccs közben. Gondolom itt azért Dembélé jövője is sok mindent befolyásol majd.
Forca Barca!!!!
Válasz küldése