Ferrán Torres

Ki hogy teljesített legutóbb? Ki milyen formát mutat, kik a kedvenceid? Mondd el itt! - Az első csapat játékosai, a La Masia, a vezetőedző és a régmúlt csillagai kapnak itt helyet.
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6339
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2022.10.18. 08:02:47

Talán először játszott a posztján ès gólt lőtt,elèg vicces. Megnèznèk nèhány meccset most vb előtt Ansu, Lewy, Torres sorral.
Kép
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2022.10.14. 17:16:27

Látjuk, hogy nem nagyon játszatja már Xavi, négyen vannak előtte a sorban, ha Depay felépül, még 5re is felmehet. Mostmár annyi lehetőséget fog kapni, amennyit. 1-1 kezdő tagság max, és alkalmankénti csere. Ennyi esélye van, hogy visszaszerezze az önbizalmát. Nem lesz több, szvsz, de ne is akarjuk már, hogy még kevesebb legyen.

Sztem továbbra is megvan a képessége, hogy jó lehessen a baloson (+ második csatárként 16oson belül), ahhoz, hogy simán kiszorítsa a mostani teljesítménnyel játszó Raphit. De ehhez nagy dolgoknak kell változni, és minden héttel szűkülnek a lehetőségei. Hátha a VB-n... továbbra is úgy gondolom, hogy ez mentális jellegű kérdés nála. Ha valahogy sikerülne, akkor se lesz aranylabdás, de simán lehet bőven jobb és főleg gólerősebb és veszélyesebb, mint Raphi jelenleg, vagy éppen Fati jelenleg.

Addig meg kár szapulni, főleg így, hogy nem játszik nagyon. Fati is előtte van, ha nem jönnek a gólok, helyzetek, az elsősorban Lewa, Raphi, Dembelé, sőt Fati felelőssége, és csak utána az övé.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
Camp Nou99
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 355
Csatlakozott: 2020.05.31. 14:32:47
Tartózkodási hely: Surány

2022.10.14. 15:11:19

SergiBarjuan írta:
2022.10.14. 12:03:21
Gyenge szint a srác nagyon,ha ehhez a szinthez nincs meg a megfelelő ego, felfalnak a farkasok...Mindenkihez képest poroszkál,kevés ötlet,kevés váratlan...Az Inter ellen láttam ,hogy bejött a végén,akkor láttam utoljára,a nevét sem hallottam,azt hittem hazament....full középszer alkat...
És akkor már a lehető legkedvezőbb színben tűntetted fel. Nettó pénzkidobás volt az ő megvásárlása. =D> =D> =D> A másik felesleges ember meg a Garcia srác, mindegyik világtalan, ők még ebből a nem túl acélos csapatból is kilógnak.
SergiBarjuan
Barça C
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2015.01.07. 16:24:43

2022.10.14. 12:03:21

Gyenge szint a srác nagyon,ha ehhez a szinthez nincs meg a megfelelő ego, felfalnak a farkasok...Mindenkihez képest poroszkál,kevés ötlet,kevés váratlan...Az Inter ellen láttam ,hogy bejött a végén,akkor láttam utoljára,a nevét sem hallottam,azt hittem hazament....full középszer alkat...
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6840
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2022.10.13. 22:02:20

Viszont cserében van jósunk a fórumon! Az is valami.

De hogy topikál maradjunk, szerintem Ferrán nem éri meg nálunk a következő őszt, de még a tavaszban sem vagyok biztos. Szerintem ebből nálunk már nem fogja összekapni magát. És az vele a nagy gáz, hogy őt pont a góljai és gólpasszai alapján lehet megítélni, és ha ebben becsődöl, akkor nincs haszna, nem úgy mint pl. Dembélééknek, akik gól nélkül is veszélyt generálnak. Pedig egész jól indult itt azzal a 12 gólpontos fél szezonnal, és akkor még joggal várhattuk, hogy ez az alap, ha nem javul a helyzetkihasználása, akkor marad így, ez is hasznos, de hátha még jobb is lesz. De hát...
ter Stegen; Baldé - Christensen - Araujo - Koundé; De Jong - Pedri - Gavi; Dembélé - Lewy - Raphinha
Rezisto95
Jugador del Barça
Hozzászólások: 107
Csatlakozott: 2020.05.18. 15:59:40

2022.10.13. 21:57:58

Xavi out. Megint eltapsoltunk 200 milliót hogy gyereknap legyen, és semmit nem fogunk nyerni(megint)

Legalább ne offoljunk szét minden topicot! -messideco
sansz
Capitá del Barça
Hozzászólások: 843
Csatlakozott: 2019.09.23. 11:54:39

2022.10.10. 13:03:03

Ferrant sosem kedveltem, a spanyol válogatottban egy szürke nullának láttam, aki mindennek ellenére nem feltétlen haszontalan, ha épp nincs nála jobb.
Szerintem télen is hiba volt megvenni, nagyon hiányolom az előretekintő, értelmes, okos játékosvásárlásokat... MC-ből venni valakit nem egy nagy megfigyelés eredménye...

De valaki kellett és ez a valaki nem volt rossz tavaszra, ő is megadta azt a lendületet, amire szükség volt. Csatárok nélkül UTÁN lettek csatárok, akik legalább veszélyt hoztak a játékunkba. Én nem gondolom, hogy Ferran ne próbálkozna, egyszerűen Ő szürke, ráadásul nem kap (szerencsére) olyan sok percet, hogy több kijöjjön belőle.
Nyilván Ferrant kellett volna eladni és nem FDJ-tre nyomást gyakorolni...


Viszont bocsi, kicsit OFF, ha már Andris megemlítette Raphinhát és Fatit... Fatival mi a problémája sok embernek? Amikor beáll egyszerűen veszélyesebbek leszünk, ráadásul egy csomószor kényszer pozícióban van és mégis színt visz a csapatba. Konkrétan fele annyi percet kapott eddig, mint Dembele, kétszázvalamennyi perc, olyan, mintha két és fél meccset játszott volna. És így is az XG-je magas, majdnem kétszerannyi, mint Dembelének. Nem tudom mit vártok tőle, majdnem annyi a várható góljainak száma, 90 percre vetítve, mint Lewáé, egy lényegesen rosszabb pozícióból, kevesebb meccsrutinnal...
Raphinha egyre rosszabb, ezt aláírom, de ez inkább edzői hiba. Ugyanaz mint az előző jópár edzőnk esetében (akik kapnak játékosokat..), hogy van egy jó focista, de nem illik a mi rendszerünkbe..akkor az edző nem áthangolja a rendszert, hanem erőlteti a játékost. Mert Barca DNS, mi fiúnk borja, vagy mi a tök...

De a lényeg, Dembele ugyanazt hozza, mint mindigis nálunk, amikor nem volt sérült: Van veszély a játékban, de azért kevés gólt és gólpasszt ad. Lewa meccsek óta mínusz egy ember, de minden gólhányó játékosnak ez a másik arca, pont ezért lehetne néha letenni a padra és kaphatna több időt Fati... Fati nagyon kevés időt kap, ahhoz képest nagyon jól áll be és kiemelkedőek a mutatói.
Raphinha, ahogy írtam egyre rosszabb formában. Ferran is csak tovább fog romlani kevés lehetőség mellett... Depay most sérült, de előtte csak szivattuk, olyan kevés lehetőséget kapott, csoda, ha még focista...
Szerintem közülük mindent összevetve még mindig Fati a legjobb és leghasznosabb, nem értem miért van úgy emlegetve.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2022.10.10. 13:00:46

Andris írta:
2022.10.10. 12:21:28
Nehez azt a fajta turelmet tanusitani iranta, amirol irtam korabban, ha nem latszik az igyekezet se rajta. Fatin es Raphin legalabb az latszik esetenkent. Pont annyival, de jobbak is mint Torres.
lassan 1 éve várjuk h formába lendüljön. először ment a lábtörésből épüljön fel duma, most meg, hogy keveset játszik. nála lehet nincs is olyan, hogy "forma", ennyit tud és kész. pep se hülye h elengedte (lásd garcia). amugy meg a válogatottban is nagy nulla. időhúzó cserének jó, vagy 3-0 után ha pihentetni kell.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2022.10.10. 12:21:28

Nehez azt a fajta turelmet tanusitani iranta, amirol irtam korabban, ha nem latszik az igyekezet se rajta. Fatin es Raphin legalabb az latszik esetenkent. Pont annyival, de jobbak is mint Torres.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
Barcaforever
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3973
Csatlakozott: 2004.10.13. 19:17:18
Tartózkodási hely: Barcelona/Budapest

2022.10.10. 10:18:06

Azt hiszem nem árulok el nagy titkot azzal, hogy ő lesz a következő, akit vagy ingyen fogunk elengedni vagy bukunk rajta vagy ismét vagy 30-40 milliót.

A kommentátor is megjegyezte 1x, hogy lassú és körülményes, egyszerűen zéró lendület, zéró csel, lassú/pontatlan passzok. Visszahúzó ember csak jelenleg.
Kép
Avatar
Guille
Capitá del Barça
Hozzászólások: 802
Csatlakozott: 2018.01.29. 08:34:40
Tartózkodási hely: Hungría

2022.09.13. 20:12:54

csababarca írta:
2022.09.13. 18:07:17
azt nem értem, hogy ha valaki kritikát fogalmaz meg, akkor miért az a reakció, hogy gyűlölet, meg utálat? Meg hogy nem bízunk Xaviban...mintha rajtunk múlna és a mi fene nagy bizalmunkra volna szüksége :lol:

de tényleg, ír valaki valami negatívat, aztán jönnek az ügyeletes védnökök, és "vakgyűlölet" érvvel magyaráznak. Ne vicceljünk már.
Azért szerintem te is látod, hogy vannak érdemi kritikát megfogalmazó vélemények a fórumon, de gyakran csak az értelmetlen sárdobálás megy, a "bohóc, kókler, takarodjon, semmire sem jó" jelzők puffogtatása, de a Xavit illető spanyol játékosokat toló teória is megmosolyogtató, hiszen pl. idén pont két nem spanyol kárára nem játszik Torres, de Koundé is stabil kezdő lett kb. azonnal. Da ha Christensen épp nem játszik, biztos azért, mert dán a "szerencsétlenje".

A bizalom Xaviban meg nem azért érdekes, mert Xavinak ettől jobb lesz, hanem, hogy kicsit lássunk már ki a fejünkből, amellett, hogy mindenki a legjobb edzőnek hiszi magát, de lehet, hogy Xavi, aki minden nap látja a srácokat edzeni és kicsit több fogalma van a futballról, mint nekünk összesen itt a fórumon, tudja, hogy mit és miért csinál. Eddig az eredmények azért igazolják őt.

És igen, visszatérve Torresre, lehet őt nem szeretni, engem is idegesít, amikor bénázik, de mikor ömlik rá a f*scunami a kommentekből néha (nem a kritika), az azért méltatlan, mert egyrész emberekről beszélünk, nem robotokról, másrészt azért ennyire nem borzalmas a teljesítménye. De tény, hogy javulnia kell, és ez elsősorban mentális dolog is lehet nála, ezért is van remény, hogy tud majd fejlődni, hiszen egyrészt fiatal, másrészt ezt talán könnyebb orvosolni, mintha tehetségtelen lenne.
De nem tudom, miért kell ebből amúgy ekkora problémát csinálni, hiszen végre vannak riválisai a posztján, ha nem válik be tartósan, nyilván nem marad a csapatnál. Idén feleannyit se játszott, mint Raphinha vagy Dembi, akit szintén elzavart volna már a fórum nagyrésze, jegyzem meg halkan.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2022.09.13. 18:07:17

azt nem értem, hogy ha valaki kritikát fogalmaz meg, akkor miért az a reakció, hogy gyűlölet, meg utálat? Meg hogy nem bízunk Xaviban...mintha rajtunk múlna és a mi fene nagy bizalmunkra volna szüksége :lol:

de tényleg, ír valaki valami negatívat, aztán jönnek az ügyeletes védnökök, és "vakgyűlölet" érvvel magyaráznak. Ne vicceljünk már.

Visszatérve FT-re, egy gyenge játékos benyomását kelti (!!!!!). most (!!!!) , nem csak befejezésben, a foci minden elemében.
És nem a szurkolók miatt.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
westerngom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1527
Csatlakozott: 2007.12.15. 21:33:00
Tartózkodási hely: West Side

2022.09.13. 13:32:08

Azért az komolyan mosolyogtató számomra, hogy milyen kettős mérce van a fórumon játékos szimpátia alapján.
Jelen pillanat megértést, türelmet, empátiát várunk még mindig el egy olyan játékossal szemben aki eddig is megkapott minden támogatást az edzőtől és a klubtól, csak éppen élni nem tudott vele. Sőt, már olyat is olvastam a fórumon, hogy az edző hibázott, hogy folyamatosan kapott lehetőséget a formába lendülés érdekében és az ártott meg szegénynek.
Halkan megjegyzem, a Cityből két nyikkanás nélkül engedték el 55M Eurot ragasztva a hátára, valószínűleg olyan nélkülözhetetlen volt a kispadon......

Egy profi környezetben eredménykényszer van, lehet dajkálni valakit, hülyeséget belemagyarázni az abszolút egyértelmű teljesítménybe, amit legfeljebb csak a vak nem lát, DE előbb utóbb kibukik és minél tovább tovább tart Xavi spanyol játékos imádata (Ferran Torres, E. Garcia) az annál károsabb lesz a csapatra.

Ettől függetlenül remélem h. Torres rám cáfol és utoléri magát, illetve Xavi hisz benne, legalábbis kénytelen....
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3184
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2022.09.13. 11:49:02

Nekem az a bajom vele, hogy én az arcán ugyan azt látom, mint amit Coutinho csinált. Bejött, lézengett a pályán, pár passz, néha 1 lövés. Olyan emberek vannak előtte a sorban, akiket sem 1v1-ben, sem sebességben nem fog tudni legyűrni, igen is akkor a befejezésekkel kell operálnia, mert egyelőre a többiek pihentetésén kívül nem látok olyan okot, ami miatt Ferran Torrest be kellene cserélni/kezdetni kellene.

Szezon eleje van, bő a keret, de ezekkel a lehetőségekkel élnie kell, főleg amíg Fati és Raphinha is keresi önmagát kicsit. Arra meg nem lehet fogni, hogy mert a szurkolók türelmetlenek vele. Bocsi, de ez nevetséges. A világ minden top csapatában eredménykényszer van. Senkit nem fognak(főleg a szurkolók) szezonokon át dédelgetni. Dembelé mit kapott az elmúlt 3 évben?Vagy mondjuk Vinicius aki szintén elbohóckodott a kapu előtt hány helyzetet. Most mindkettő húzóember. Ha valaki bírja a nyomást, ki fogja tudni hozni magából a tehetségét, ha meg nem bírja akkor nem való neki ez a szint.
dinnyesz
Jugador del Barça
Hozzászólások: 173
Csatlakozott: 2017.12.26. 17:46:41

2022.09.13. 11:40:11

Teljesen egyetértek veled Andris! Azt gondolom, hogy egy szurkolónak, így kell hozzáállnia egy kevésbé jó formában lévő játékoshoz. Sajnos ez a mai foci rákfenéje, hogy türelmetlen lett a legtöbb szurkoló. Valószínűleg ha 30-40 éve is ilyen hozzáállás és türelem lett volna a játékosok felé, fele ennyi legendát emlegetnénk ma. Korábban a játkosok nagy része örült ha 20 éves már játszogatott, ma már világmegváltás vár mindenki, 2 rosszabb meccs után pedig eladnák az örmény másodosztályba. Torres megmutatta tavaly többször is, hogy nagyon jól tudna illeszkedni ebbe a csapatba, ha a 35 kihagyott ziccerből 3-al több bemegy, már más lenne a megítélése. Igenis értékelni kell,h ogy valaki helyzetbe tud kerülni, mert előbb-utóbb a gólok is jönni fognak megfelelő támogatással.
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2022.09.13. 11:09:24

csababarca írta:
2022.09.12. 21:51:38
Andris írta:
2022.09.12. 12:29:06
Én nem nagyon emlékszem, hogy Xavinak lett volna más megoldása tavaly (többnyire), mint játszatni. Amíg kellettek az eredmények, semmiképpen. Adama gyengébb volt (az első két hét után), Fati nem volt, Depay többnyire nem volt, és ő is nagyon gyenge volt. FT - Auba - Dembelé volt a legerősebb támadósor. VAgy valakit kihagyok? Nem kizárt! :)
ETtől függetlenül a márciust leszámítva iszonyat gyenge focista benyomását keltette, amit átmentett erre a szezonra is.
Szerencse, hogy most nem vagyunk rászorulva erre a sokadrangú palira, mert lennének bajok.
Iszonyat gyenge befejező, nem pedig iszonyat gyenge focista. Persze végülis mentálisan összezuhant (nem márciusban, de májusra), hála például a hozzád hasonló, de stadionban/katalóniában tartózkodó szurkolóknak, meg annak, hogy amúgy a Barcánál kb mindenki beleőszül a nyomásba, különösen rossz évünk volt, és 21 éves a gyerek. Mégis tőle vártak valami féle megváltást.

Ha bajnokok és bl menetelők akarunk lenni, akkor a jelen teljesítmény édeskevés lesz neki kezdő közelébe férkőzéshez, ez vitán felüli. Viszont a csapat most van annyira jó körülötte, hogy bőven lehet neki kisebb meccseken előlegezett bizalmat és fejlődési lehetőséget is adni.
22 éves, kétségtelenül jó képességű srác. Ha szerinted az a jó, hogy veszni hagyjuk, oké, nincs miről beszélnünk. Szerintem az a klub érdeke, hogy ez ne így történjen, és anélkül nem fog menni, hogy játéklehetőséget kapna, és hogy a szurkolók hagynák békében dolgozni.
Nála sokkal nagyobb múltal, tapasztalattal, akár sztárkarrierrel rendelkező játékosok tömkelege bukott már meg a Barcában, ráadásul sokkal stabilabb és magasabb színvonalon játszó csapatban, mint ami tavaly volt. Szerintem ennyi idősen, ennyi tapasztalattal még meg lehet neki adni az esélyt, de akkor adjuk meg neki a lehetőségekhez képest maximálisan.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2022.09.12. 21:51:38

Andris írta:
2022.09.12. 12:29:06
Én nem nagyon emlékszem, hogy Xavinak lett volna más megoldása tavaly (többnyire), mint játszatni. Amíg kellettek az eredmények, semmiképpen. Adama gyengébb volt (az első két hét után), Fati nem volt, Depay többnyire nem volt, és ő is nagyon gyenge volt. FT - Auba - Dembelé volt a legerősebb támadósor. VAgy valakit kihagyok? Nem kizárt! :)
ETtől függetlenül a márciust leszámítva iszonyat gyenge focista benyomását keltette, amit átmentett erre a szezonra is.
Szerencse, hogy most nem vagyunk rászorulva erre a sokadrangú palira, mert lennének bajok.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
andras953
Jugador del Barça
Hozzászólások: 121
Csatlakozott: 2020.06.14. 09:35:42

2022.09.12. 20:15:44

FT szerintem fejben segítségre szorul, mert a feldolgozatlan bizonyítási vágya és a versenyhelyzet miatt az utóbbi időben kissé egyénieskedő és önző lett a játéka, a passzhelyzetekben nem alázatos, a kapura lövéseket pedig a meccsen akarja gyakorolni - az edzések helyett. (Ha jól láttam , közös meccsükön Baldénak beszédesen nem passzolt - talán féltékenységből?)
Jó képességeivel gyorsabban fejlődhetne.
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2165
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2022.09.12. 12:41:31

Andris írta:
2022.09.12. 12:29:06
Én nem nagyon emlékszem, hogy Xavinak lett volna más megoldása tavaly (többnyire), mint játszatni. Amíg kellettek az eredmények, semmiképpen. Adama gyengébb volt (az első két hét után), Fati nem volt, Depay többnyire nem volt, és ő is nagyon gyenge volt. FT - Auba - Dembelé volt a legerősebb támadósor. VAgy valakit kihagyok? Nem kizárt! :)
Tavaly annyi panasz lehetet rá, hogy kihagyta a helyzetek nagy részét. De azért volt pár gólja. Amikor meg gyenge lett, akkor már az egész csapat az volt. Idén sokkal rosszabb, mint tavaly volt, de nem is sokat játszott. Egyébként, jelenleg se nagyon van nála jobb megoldás a bal oldalra.
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2022.09.12. 12:29:06

Én nem nagyon emlékszem, hogy Xavinak lett volna más megoldása tavaly (többnyire), mint játszatni. Amíg kellettek az eredmények, semmiképpen. Adama gyengébb volt (az első két hét után), Fati nem volt, Depay többnyire nem volt, és ő is nagyon gyenge volt. FT - Auba - Dembelé volt a legerősebb támadósor. VAgy valakit kihagyok? Nem kizárt! :)
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6840
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2022.09.12. 09:58:23

Fáj kimondani, de szerintem a toxikus közeg mellett Xavi is csúnyán elrontotta a dolgot. Akkor is folyamatosan tolta, mikor nem ment ment neki, és már nagyon nem kellett volna. Bár ez épp elsülhetett volna jól is, inkább csak egyre nagyobb és nagyobb lett a kétsségbeesése, és már a válogatottban is összeomlott, pedig ott is ontotta a gólokat. Jót akart Xavi, de nagyon nem jött össze.

Engem sem zavarna annyira, ha egy tavaly még sérülésekből visszérő meccseken is szinte mindig bizonyító Depay nem üldögélne ott a padon, aki talán szintén nincs most élete formájában, de hát nincs is meccs a lábában.

Ha nem szedi össze magát, szerintem még Xavinál is hamarosan kölcsön lesz, talán még maga Ferrán is el akar majd menni, lehet, hogy a VB-je is odalesz így, ki tudja.
ter Stegen; Baldé - Christensen - Araujo - Koundé; De Jong - Pedri - Gavi; Dembélé - Lewy - Raphinha
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6572
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2022.09.12. 09:43:24

Rezisto95 írta:
2022.09.11. 22:09:37
Hatalmas flop a gyerek. Az elmúlt 10 év legnagyobb baklövése. Nem az a baj hogy 50 millióért hozta el Xavi, hanem hogy egy olyan időszakban igazolták le mikor minden cent fontos a klubnak...
Szerintem 5-10 gázabb igazolást össze tudunk számolni.
Neki szerintem Koeman alatt kellett volna jönnie, amikor nem volt eredménykényszer, ott lett volna 1 szezonja összerakni magát. Mert az látszik, hogy van benne lehetőség, csak a szurkolók részéről már türelem nincs. És ebbe magamat is beleértem.
Az meg csak rátesz egy lapáttal, hogy általában Depay helyett játszik...
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
ktm
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 449
Csatlakozott: 2012.05.18. 22:59:24

2022.09.12. 08:54:05

csababarca írta:
2022.09.08. 10:12:08

Utólag belegondolva igen, viszont eddig pont a fordítottja volt jellemző.
Fati jobban állt be mindig mint FT, ezért kezdett ő.
Ki tudja, ha FT kezd mire megy, ezek ilyen mi lett volna HA dolgok.

Reménykedjünk, hogy nem egy egyszeri "kisiklás" volt tőle, hanem hasznosan tud innentől beszállni.
Egyetertek, nem is arra gondoltam, hogy Fati karara kellett volna kezdetni(bar valoban ezt sugallhatta a korabbi hozzaszolasom), a csehek ellen en mindkettejuket beraktam volna az elso perctol. En is remelem, hogy mindketten visszanyerik a regi formajukat, ekkor Fati joggal palyazhatna a kezdo csapatba kerulesre, prime Torresnel pedig gyengebb csatarok is ultek mar a cserepadon.:)
Rezisto95
Jugador del Barça
Hozzászólások: 107
Csatlakozott: 2020.05.18. 15:59:40

2022.09.11. 22:09:37

Hatalmas flop a gyerek. Az elmúlt 10 év legnagyobb baklövése. Nem az a baj hogy 50 millióért hozta el Xavi, hanem hogy egy olyan időszakban igazolták le mikor minden cent fontos a klubnak...
Avatar
Guille
Capitá del Barça
Hozzászólások: 802
Csatlakozott: 2018.01.29. 08:34:40
Tartózkodási hely: Hungría

2022.09.08. 10:24:33

Remélhetőleg elindul felfelé, kellenek neki a gólok.
Én nem látom annyira gáznak, mint sokak, de a lényeg talán az, hogy jó érzés belegondolni, mennyire hosszú és minőségi a padunk, bárki is kezdjen, főleg az elmúlt évek keretéhez mérve.
Válasz küldése