Ferrán Torres

Ki hogy teljesített legutóbb? Ki milyen formát mutat, kik a kedvenceid? Mondd el itt! - Az első csapat játékosai, a La Masia, a vezetőedző és a régmúlt csillagai kapnak itt helyet.
andras953
Jugador del Barça
Hozzászólások: 121
Csatlakozott: 2020.06.14. 09:35:42

2024.01.24. 15:45:28

Troym írta: Yamalon és Guiun kívül mindenkinek ajtót kell mutatni. (Roque még kérdőjel)

Egyetértek.

(Torresre külön kitérve - akarásban, mozgásban tényleg sokat fejlődött, és minden gólja aranyat is ért, de a játékban továbbra is önző, a maga feje után megy, gólhelyzetei többségét továbbra is kihagyja.Nyugodt szívvel elengedném őt is a nyáron -Lewivel, Felixxel, és ha továbbra is a szélen játszana középpálya helyett-akkor Raphival, Gündogannal együtt.)
hau30
Capitá del Barça
Hozzászólások: 839
Csatlakozott: 2008.05.19. 19:31:35
Tartózkodási hely: Pécs

2024.01.24. 15:35:24

Rewolution5 írta:
2024.01.24. 12:12:02
hau30 írta:
2024.01.24. 11:49:48

Érthető amit írsz, de a mostani Barca-hoz mért tehetség igényt vesszük alapul, vagy a Messi, Ronaldinho, Cruyff vagy Kubala szintű tehetség igényeket? A mostanihoz pont az ilyen gondolkodás kell. Lehet nem világsztár, de pont az ilyen mentalitás tudja kihúzni saját hajánál fogva a csapatot a kátyúból. Majd meglátjuk különben. Hamarosan választ kapunk rá. Mai meccsre nagyon kíváncsi leszek.
Rém egyszerű. Mi ezzel a kerettel nem leszünk felső polcosak. Nem a fentebb írott nevekről beszélek mellesleg. Laza 40 év távlat van a nevek között ami maximálisan jogos, ilyet nem is várok el. Mindig kellett 1 név, mindenhol, mindenkor. Ezt gondolom Te is belátod. Ebben a keretben nincs meg az, ami kihúzza a kátyúból a csapatot. Persze valahol el kell kezdeni, de szvsz nem ez lesz a végső megfejtés.
Totál egyetértek veled. Tulajdonképpen ugyanarról beszélünk, de ha valóban hosszú távon a srác összeszedte magát és még csapódik hozzá ezzel a mentalitással még 5-6 játékos (mondjuk közte a lengyellel), akkor meg van az esély rá, hogy felsőpolcos csapatok (top 10) mellé rakjuk magunkat eredményekben idén és arra pedig lehet majd építeni a jövőre nézve. A következő 2-3 hét erre választ ad. Lehet este megint jön egy nihil meccs és akkor ezt a hsz-t ki is törlöm, mert csak égetném magam. :D
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7335
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2024.01.24. 14:10:29

hau30 írta:
2024.01.24. 11:49:48

Érthető amit írsz, de a mostani Barca-hoz mért tehetség igényt vesszük alapul, vagy a Messi, Ronaldinho, Cruyff vagy Kubala szintű tehetség igényeket? A mostanihoz pont az ilyen gondolkodás kell. Lehet nem világsztár, de pont az ilyen mentalitás tudja kihúzni saját hajánál fogva a csapatot a kátyúból. Majd meglátjuk különben. Hamarosan választ kapunk rá. Mai meccsre nagyon kíváncsi leszek.
Nekem egy kicsit Pedrora hajaz a srác. Nem olyan tehetséges, nincs benne komoly X, de ha fejben rendben van, a mentalitásával tudja kompenzálni a hiányosságait és meglövi a maga góljait. Egyszerűen nem kell és nem lehet elvárni, hogy ő vigye a hátán a csapatot és hozzon le 20-25 gólos szezonokat, mert nem ilyen játékos.
Én nagy kritikusa vagyok, de az szerintem tagadhatatlan, hogy van benne egy olyan faktor, amikor akárhogy is játszik, de képes döntő vagy fontos gólt lőni. És ezt inkább benne látom mint mondjuk Lewandowskiban, akinek ez a feladata lenne. Elég megnézni a Bl-t. A Porto, Shaktar ellen is ő döntött, az Antwerp ellen is X-re hozta az eredményt, amit aztán sikerült elcsesznünk. És a bajnokságban is a szoros meccseken talált be (kivéve az egyetlen Betis elleni 5:0-án)

Legkevésbé sem hypolom, és sokat kritizálom, mert mezőnyben általában keveset mutat, nincsenek meg benne azok a képességek, amik mondjuk Felix-ben igen, de ha pályán van, ott lebeg az, hogy mindig várható tőle egy gól. És inkább tavalyhoz kellene mérni, amikor egyszerűen hiába került ziccerbe, mindig elszúrta valahogy.
A harmadik góljánál is nagyon látszott, hogy egy kicsit hosszan tolta meg a labdát, de meg tudta oldani, azt az egyetlen lehetőséget választotta amivel ezt el lehetett rakni és sikerült kivitelezni. Idáig nagyrészt az ilyeneket rendre elrontotta. Tipikusan megpróbálná a kapust kicselezni vagy laposan ellőni stb.
Első blikkre ez nem tűnik nagy dolognak vagy fejlődésnek, de szerintem igenis számít, az önbizalma is kezd helyreállni és sokat segíthet a csapatnak.
Egy komoly támadóalakzatban nem igazán kezdő szint, még most sem biztos, és nem is tartom 90 perces játékosnak de ha tudja ezt hozni, olyan 10-15 gólos szezonokkal már sokkal előrébb vagyunk (és ez nem egy földtől elrugaszkodott szám, még ha nem is a 3 gólt nézzük).
Forca Barca!!!!
Avatar
ElBartimaeus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2185
Csatlakozott: 2009.03.25. 00:11:43
Tartózkodási hely: Budapest

2024.01.24. 13:17:17

Troym írta:
2024.01.23. 22:24:39
Esküszöm az én készülékemben lehet a hiba, mert olvasom az úriemberek topikjaiban mekkora menő Felix és/vagy Ferran és/vagy Raphinha (épp ki volt képes valami kézzelfoghatót művelni) de nekem mindegyikről az jut eszembe, hogy "vakok közt..."

- Van egy fél évvel a szakkommentátori karrierje előtt álló Lewa
- Egy Yamal, aki lehet, hogy épp koordináta geometriát tanul, hogy 2025-ben érettségizhessen
és a 3 úriember, majd vérmérséklettől függően ki-ki épp adott játékost magasztalja a többi támadóval szemben.

Tudom, Messi éra véget ért, de kb az elmúlt 30 év leggyengébb támadójátékát nézzük a szezonban hétről - hétre és jönnek a dicséretek mindhárom srácnak. Baromira nem áll össze.
Yamalon és Guiun kívül mindenkinek ajtót kell mutatni. (Roque még kérdőjel)
Viszonyításképp egy Saviola első évében 19 évesen lőtt 17 gólt egy full szétesett csapatban.
Ferran legjobb formájában sem éri el a 2 hónapig nem játszó 33 éves Aubameyang szintjét. Raphinha vért izzadva sem képes még a lelátóra száműzött Dembele assziszt számait sem hozni.
Luuk de Jong annyi gólt lőtt a BL-ben és a BL selejtezőben, mint Ferran a bajnokságban. (meg még 15-t a bajnokságban)
Felix meg képes a leggyengébb lenni a két csapat játékosai közt egy harmadosztályú csapat ellen is.
A srác 17 meccsen (1000 perc) eljutott 4 gólig, ez 250 perc / gól. Ez minden csak nem kiemelkedő.
Velük nincs se fejlődés, se előrelépés.

Mit nem látok jól?
Azt nem látod jól, hogy önmagához képest mérik a játékost. És ebben a szezonban már most megközelíti a legjobb éves teljesítményét. Most volt egy kiváló meccse, az elmúlt időszakban meg 1-1 jobb, 1-1 rosszabb, de tendencia egyértelműen látszik nála. Én nem írnám le a srácot, nem ő fogja a hátán vinni a csapatot, mint egy Messi, de egy egyre jobban összeszokott és nem tinikből álló csapatban szerintem baromi hasznos tud majd lenni, főleg, ha megtartja ezt a mentalitását.
Rewolution5
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1084
Csatlakozott: 2009.04.11. 10:04:30
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

2024.01.24. 12:12:02

hau30 írta:
2024.01.24. 11:49:48

Érthető amit írsz, de a mostani Barca-hoz mért tehetség igényt vesszük alapul, vagy a Messi, Ronaldinho, Cruyff vagy Kubala szintű tehetség igényeket? A mostanihoz pont az ilyen gondolkodás kell. Lehet nem világsztár, de pont az ilyen mentalitás tudja kihúzni saját hajánál fogva a csapatot a kátyúból. Majd meglátjuk különben. Hamarosan választ kapunk rá. Mai meccsre nagyon kíváncsi leszek.
Rém egyszerű. Mi ezzel a kerettel nem leszünk felső polcosak. Nem a fentebb írott nevekről beszélek mellesleg. Laza 40 év távlat van a nevek között ami maximálisan jogos, ilyet nem is várok el. Mindig kellett 1 név, mindenhol, mindenkor. Ezt gondolom Te is belátod. Ebben a keretben nincs meg az, ami kihúzza a kátyúból a csapatot. Persze valahol el kell kezdeni, de szvsz nem ez lesz a végső megfejtés.
hau30
Capitá del Barça
Hozzászólások: 839
Csatlakozott: 2008.05.19. 19:31:35
Tartózkodási hely: Pécs

2024.01.24. 11:49:48

Rewolution5 írta:
2024.01.24. 11:35:10
bence0330 írta:
2024.01.24. 11:17:31
Ha valaki néz dartsot, akkor vele kapcsolatban Peter Wright ugrik be. Egy önbizalomhiányos alak volt, aztán kitalálta magának ezt a snakebite karaktert, és annyira belehájpolta magát ebbe, hogy hirtelen a világ egyik legjobb játékosa lett. Torresen is valahogy ezt érzem, létrehozott magának egy ilyen karaktert sok munkával, félig mesterségesen, és ebbe a karakterbe annyira belehergeli magát, hogy sokkal jobb játékos lett, mint volt. Remélem, hosszútávú lesz a dolog!
Én kicsit másképp látom a helyzetet, szkeptikus vagyok vele kapcsolatban. Egyszerűen nincs meg benne az a tehetség, ami egy FC Barcelona-hoz kell. De becsülom benne, hogy igyekezet van. Sajnos a jelenlegi Barcához ez is elég.
Érthető amit írsz, de a mostani Barca-hoz mért tehetség igényt vesszük alapul, vagy a Messi, Ronaldinho, Cruyff vagy Kubala szintű tehetség igényeket? A mostanihoz pont az ilyen gondolkodás kell. Lehet nem világsztár, de pont az ilyen mentalitás tudja kihúzni saját hajánál fogva a csapatot a kátyúból. Majd meglátjuk különben. Hamarosan választ kapunk rá. Mai meccsre nagyon kíváncsi leszek.
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6840
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2024.01.24. 11:43:03

Rewolution5 írta:
2024.01.24. 11:35:10
bence0330 írta:
2024.01.24. 11:17:31
Ha valaki néz dartsot, akkor vele kapcsolatban Peter Wright ugrik be. Egy önbizalomhiányos alak volt, aztán kitalálta magának ezt a snakebite karaktert, és annyira belehájpolta magát ebbe, hogy hirtelen a világ egyik legjobb játékosa lett. Torresen is valahogy ezt érzem, létrehozott magának egy ilyen karaktert sok munkával, félig mesterségesen, és ebbe a karakterbe annyira belehergeli magát, hogy sokkal jobb játékos lett, mint volt. Remélem, hosszútávú lesz a dolog!
Én kicsit másképp látom a helyzetet, szkeptikus vagyok vele kapcsolatban. Egyszerűen nincs meg benne az a tehetség, ami egy FC Barcelona-hoz kell. De becsülom benne, hogy igyekezet van. Sajnos a jelenlegi Barcához ez is elég.
Persze, nem ő lesz az új Haaland, a saját képességeihez képest értettem. Amúgy kb ez az egyetlen módja szerintem, amivel azokat még túl is tudod szárnyalni.
ter Stegen; Baldé - Christensen - Araujo - Koundé; De Jong - Pedri - Gavi; Dembélé - Lewy - Raphinha
Rewolution5
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1084
Csatlakozott: 2009.04.11. 10:04:30
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

2024.01.24. 11:35:10

bence0330 írta:
2024.01.24. 11:17:31
Ha valaki néz dartsot, akkor vele kapcsolatban Peter Wright ugrik be. Egy önbizalomhiányos alak volt, aztán kitalálta magának ezt a snakebite karaktert, és annyira belehájpolta magát ebbe, hogy hirtelen a világ egyik legjobb játékosa lett. Torresen is valahogy ezt érzem, létrehozott magának egy ilyen karaktert sok munkával, félig mesterségesen, és ebbe a karakterbe annyira belehergeli magát, hogy sokkal jobb játékos lett, mint volt. Remélem, hosszútávú lesz a dolog!
Én kicsit másképp látom a helyzetet, szkeptikus vagyok vele kapcsolatban. Egyszerűen nincs meg benne az a tehetség, ami egy FC Barcelona-hoz kell. De becsülom benne, hogy igyekezet van. Sajnos a jelenlegi Barcához ez is elég.
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6840
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2024.01.24. 11:17:31

Ha valaki néz dartsot, akkor vele kapcsolatban Peter Wright ugrik be. Egy önbizalomhiányos alak volt, aztán kitalálta magának ezt a snakebite karaktert, és annyira belehájpolta magát ebbe, hogy hirtelen a világ egyik legjobb játékosa lett. Torresen is valahogy ezt érzem, létrehozott magának egy ilyen karaktert sok munkával, félig mesterségesen, és ebbe a karakterbe annyira belehergeli magát, hogy sokkal jobb játékos lett, mint volt. Remélem, hosszútávú lesz a dolog!
ter Stegen; Baldé - Christensen - Araujo - Koundé; De Jong - Pedri - Gavi; Dembélé - Lewy - Raphinha
Avatar
Stoichkov
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 306
Csatlakozott: 2004.10.09. 12:24:19

2024.01.24. 00:41:40

Troym írta:
2024.01.23. 22:24:39
Esküszöm az én készülékemben lehet a hiba, mert olvasom az úriemberek topikjaiban mekkora menő Felix és/vagy Ferran és/vagy Raphinha (épp ki volt képes valami kézzelfoghatót művelni) de nekem mindegyikről az jut eszembe, hogy "vakok közt..."

- Van egy fél évvel a szakkommentátori karrierje előtt álló Lewa
- Egy Yamal, aki lehet, hogy épp koordináta geometriát tanul, hogy 2025-ben érettségizhessen
és a 3 úriember, majd vérmérséklettől függően ki-ki épp adott játékost magasztalja a többi támadóval szemben.

Tudom, Messi éra véget ért, de kb az elmúlt 30 év leggyengébb támadójátékát nézzük a szezonban hétről - hétre és jönnek a dicséretek mindhárom srácnak. Baromira nem áll össze.
Yamalon és Guiun kívül mindenkinek ajtót kell mutatni. (Roque még kérdőjel)
Viszonyításképp egy Saviola első évében 19 évesen lőtt 17 gólt egy full szétesett csapatban.
Ferran legjobb formájában sem éri el a 2 hónapig nem játszó 33 éves Aubameyang szintjét. Raphinha vért izzadva sem képes még a lelátóra száműzött Dembele assziszt számait sem hozni.
Luuk de Jong annyi gólt lőtt a BL-ben és a BL selejtezőben, mint Ferran a bajnokságban. (meg még 15-t a bajnokságban)
Felix meg képes a leggyengébb lenni a két csapat játékosai közt egy harmadosztályú csapat ellen is.
A srác 17 meccsen (1000 perc) eljutott 4 gólig, ez 250 perc / gól. Ez minden csak nem kiemelkedő.
Velük nincs se fejlődés, se előrelépés.

Mit nem látok jól?
hat eddig kb ez volt a szitu, szerintem eleg jo osszefoglalas lol

most mintha valami elindult volna ferran-ban, tenyleg jol tolta a hetvegen. szoval valszeg az van hogy mindenki remenykedik hogy szintet lepunk a tamado szekcioban.
Troym
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2439
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2024.01.23. 22:24:39

Esküszöm az én készülékemben lehet a hiba, mert olvasom az úriemberek topikjaiban mekkora menő Felix és/vagy Ferran és/vagy Raphinha (épp ki volt képes valami kézzelfoghatót művelni) de nekem mindegyikről az jut eszembe, hogy "vakok közt..."

- Van egy fél évvel a szakkommentátori karrierje előtt álló Lewa
- Egy Yamal, aki lehet, hogy épp koordináta geometriát tanul, hogy 2025-ben érettségizhessen
és a 3 úriember, majd vérmérséklettől függően ki-ki épp adott játékost magasztalja a többi támadóval szemben.

Tudom, Messi éra véget ért, de kb az elmúlt 30 év leggyengébb támadójátékát nézzük a szezonban hétről - hétre és jönnek a dicséretek mindhárom srácnak. Baromira nem áll össze.
Yamalon és Guiun kívül mindenkinek ajtót kell mutatni. (Roque még kérdőjel)
Viszonyításképp egy Saviola első évében 19 évesen lőtt 17 gólt egy full szétesett csapatban.
Ferran legjobb formájában sem éri el a 2 hónapig nem játszó 33 éves Aubameyang szintjét. Raphinha vért izzadva sem képes még a lelátóra száműzött Dembele assziszt számait sem hozni.
Luuk de Jong annyi gólt lőtt a BL-ben és a BL selejtezőben, mint Ferran a bajnokságban. (meg még 15-t a bajnokságban)
Felix meg képes a leggyengébb lenni a két csapat játékosai közt egy harmadosztályú csapat ellen is.
A srác 17 meccsen (1000 perc) eljutott 4 gólig, ez 250 perc / gól. Ez minden csak nem kiemelkedő.
Velük nincs se fejlődés, se előrelépés.

Mit nem látok jól?
Ter Stegen - Kounde - Araujo - Christensen - Balde - De Jong - Pedri - Gündogan - Raphinha - Yamal - Lewandowski
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3227
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2024.01.23. 20:17:32

davi10 írta:
2024.01.23. 19:37:54
Reméljük a mentalitása minél több játékosra átragad...
.....(teljesen oké így a kívánság), de tegye önmagánál tartósra ezt az állapotot és akkor képes lehet magával húzni társakat is.... :lol:
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6572
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2024.01.23. 19:37:54

Én is így látom, vele középen kell felállnia a gálakezdőnek.
Már a bajnoki topicban is írtam róla, nagyon jó látni ezt a fejlődéstörténetet, ami kb. egy nyár alatt ment végbe. Nagy kérdés volt nyáron, hogy Ő vagy Fati menjen-e, én akkor is rá szavaztam, jó döntésnek tűnt.

Reméljük a mentalitása minél több játékosra átragad, talán pont Fati mellé nem ártana egy ilyen figura...
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6840
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2024.01.23. 17:39:38

A feedben megjelent összehasonlításhoz annyit hozzá lehet még tenni, hogy Ferrán úgy eredményesebb Lewynél (és volt már a triplája előtt is), hogy Lewy ugyebár büntetőket is rúgott. Egyértelműen kijelenthető, hogy túlszárnyalta a lengyelt, és ez csak a gólszám, amit hozzátesz a meccshez, az nyilván pluszban rájön erre. Remélem megelőzte Lewyt a sorban ő is. Most még hagyján, mert Yamal életkora miatt szélsőként is számítani kell rá, de amúgy lazán mehetne ő és Felix egyszerre, ő középen, nem kell választani.

Így tovább, cápa!
ter Stegen; Baldé - Christensen - Araujo - Koundé; De Jong - Pedri - Gavi; Dembélé - Lewy - Raphinha
Asensi
Jugador del Barça
Hozzászólások: 127
Csatlakozott: 2022.01.30. 16:50:31

2024.01.20. 00:28:16

Nekem - mint szurkolónak - nagyon szimpatikus, hogy Ferrán Torres a góljai mellett, még a gyerekkorú szurkolókkal is foglalkozik. Erre akkor is emlékezni fogok, és támogatom majd őt, amikor neki nem megy majd annyira.
Off: Ugyanígy nem felejtem el Gulácsinak, hogy a COVID legnagyobb tombolása idején 5 milliót adott annak a budapesti kórháznak, ahol a COVID-betegeket kezelték.
Avatar
Cseri
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1782
Csatlakozott: 2010.11.19. 08:58:48
Tartózkodási hely: Pécs

2023.10.05. 08:02:58

Nyáron inkább tőle szabadultam volna meg,és Fatinak adtam volna időt,de szerencsére igazolta a szakmai stáb döntésének helyességét. Bátor volt,mert segítséget kérni,erősítette a mentális állapotát,és ez beválni látszik.
„Az egyik oldalon van egy csapat. A másik oldalon is van egy csapat, amiben ott van Lionel Messi. Az úgy egy teljesen más történet. Amikor az emberek különböző csapatokat elemeznek, emlékeztetniük kell magukat arra, hogy ez az egy ember mindent megváltoztat. Vele másképp néz ki egy csapat.”
Avatar
Saviola
Júdás 2, az áruló
Hozzászólások: 4944
Csatlakozott: 2004.10.08. 20:00:31
Tartózkodási hely: Tolna

2023.09.17. 00:16:12

Hatalmas kritikusa voltam/vagyok, de ez a szezonkezdet parádés eddig!

Remélem tudja tartani a jó formáját én szorítok neki! 🤞
,,Azt hitted, hogy mi történt."
Nagybarcelona
Capitá del Barça
Hozzászólások: 777
Csatlakozott: 2021.02.19. 17:41:31

2023.09.14. 06:07:22

Most van a legnagyobb esèlye kezdeni. Raphinha rengeteget utazott, Yamalt pihentetni is kellene.
Nálam Felix ès Lewa mellett kezdene szombaton. Tippre 4 kp+ Lewa ès Yamal kezd.
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6713
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2023.09.13. 21:32:09

bence0330 írta:
2023.09.13. 21:25:29
Ha Torres most sem fog kezdeni, akkor szerintem sosem fog, és kb kérvényezheti a távozását valami olyan helyre, ahol még nyitva van az ablak. Messze a jelenlegi legjobb támadónk.
Neki nincs valami záradék a vételárában, h x percet játszania kell? Ha jól emlékszem, valami 5 év alatt fizetjük mi?!
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6840
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2023.09.13. 21:25:29

Ha Torres most sem fog kezdeni, akkor szerintem sosem fog, és kb kérvényezheti a távozását valami olyan helyre, ahol még nyitva van az ablak. Messze a jelenlegi legjobb támadónk.
ter Stegen; Baldé - Christensen - Araujo - Koundé; De Jong - Pedri - Gavi; Dembélé - Lewy - Raphinha
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2165
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2023.09.13. 19:49:25

davi10 írta:
2023.09.13. 18:55:15
menczel írta:
2023.09.13. 17:48:51
Kezdenie kell, nem csak forma alapján, pedagógiai szempontból is.
Szerintem Gündogan-on fog múlni. Ha bevethető, akkor gondolom menni fog a Yamal - Lewy duó. De ha nem, akkor se tartom elképzelhetetlennek, hogy Raphinha vagy Felix fog inkább kezdeni, hiába haszontalan a brazil a baloson.
Én úgy érzem a Betis ellen kezdeni fog, ha nem ő akkar Yamal, de mivel komoly meccs én Ferrant érzem esélyesnek.
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6572
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2023.09.13. 18:55:15

menczel írta:
2023.09.13. 17:48:51
Kezdenie kell, nem csak forma alapján, pedagógiai szempontból is.
Szerintem Gündogan-on fog múlni. Ha bevethető, akkor gondolom menni fog a Yamal - Lewy duó. De ha nem, akkor se tartom elképzelhetetlennek, hogy Raphinha vagy Felix fog inkább kezdeni, hiába haszontalan a brazil a baloson.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
menczel
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1610
Csatlakozott: 2006.04.11. 14:16:25

2023.09.13. 17:48:51

Kezdenie kell, nem csak forma alapján, pedagógiai szempontból is.
FCBsteve
Capitá del Barça
Hozzászólások: 607
Csatlakozott: 2022.05.30. 16:19:05

2023.09.13. 07:57:26

Fél szemmel követtem a tegnapi spanyol - ciprus meccset...

Ferran, beállását követően, megint az előszezoni éles formáját hozta, gyilkos befejezésekkel! =D>
Avatar
ElBartimaeus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2185
Csatlakozott: 2009.03.25. 00:11:43
Tartózkodási hely: Budapest

2023.07.31. 14:51:53

Torres egyáltalán nem az a borzasztó játékos, mint aminek itt be van állítva. Egészen okosan és robbanékonyan mozog, a többiekkel ellentétben néha megpróbál 90%-os helyzetben passzolni a 100%-os helyzethez.

Mindezzel együtt borzasztó a helyzetkihasználása és ez igaz volt rá a válogatottban is bőven a Barca előtt, ami egy támadónál hatalmas probléma. Lévén az összes támadónkra jellemző volt ez az előző szezonban, bízok benne, hogy edzésen ez kevésbé kapott jelentőséget más okok miatt és hogy ez idénre változni fog. Nem várom tőle, hogy az új Messi legyen, de egy Pedrohoz hasonlót el tudok képzelni nála. (Visszanézve néhány meccset, Pedro is nagyon jól mozgott, hasznosabb volt a csapatnak, mint azt akkor láttam.)
Válasz küldése