Franck Kessié

Ki hogy teljesített legutóbb? Ki milyen formát mutat, kik a kedvenceid? Mondd el itt! - Az első csapat játékosai, a La Masia, a vezetőedző és a régmúlt csillagai kapnak itt helyet.
Avatar
Messa
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 3698
Csatlakozott: 2007.10.20. 20:59:24
Tartózkodási hely: Aba/Székesfehérvár

2023.02.06. 10:10:12

zeli39 írta:
2023.02.06. 09:35:09
Nagyságrendekkel gördülékenyebb ütemesebb és gyorsabb a játék vele mint Busi-val ,de folyamatos játék kell ahhoz ,hogy ezt biztosra kilehessen jelenteni.
Én aztán egyáltalán nem vagyok Busquets fan, és Busi a sebessége miatt tényleg lassít minket általában, de az, hogy Kessiével gyorsabb a játék, az nem az elefántcsontparti érdeme, mert nemes egyszerűséggel szinte minden támadásból kihagyják a társak. Érdemes megfigyelni, Pedrinek, De Jongnak, Gavinak és Businak bármikor, a legnehezebb helyzetekben is odaadják a lasztit a többiek, Kessiének gyakorlatilag csak akkor, ha nagyon tisztán és nagyon üresen van. Én a gólpasszán kívül - ami valóban zseniális volt - túl sok érdemi megmozdulást megint nem láttam tőle, nekem továbbra is idegen test a gépezetben.
Sóstó mellett van egy mocsár, kikapott a Zseljeznicsar. Az eredmény reális, így járt most a Real is... Real Madrid Videoton 0-1 1985.05.22
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6339
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2023.02.06. 09:18:22

Klingon testvèrünk tegnap vègre a fizetèsèèrt játszott, jó volt látni, hogy nem idegen testkènt mozgott.
Busi sèrülèsèvel jöjetne a Pedri - Kessie - De Jong kp.
Kép
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3227
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2023.02.06. 00:43:29

Ma már egyszer - még meccs előtt ! - szóvá tettem, hogy nálam az ő beépítése a szezon legnagyobb kérdőjele.
Szoktam volt mondani, hogy az élet nagy forgatókönyv író és, ha már van egy ilyen múlttal rendelkező játékosunk a keretben nyár óta, akkor miért késlekedünk megpróbálni úgy a beépítésével, hogy bármelyik pillanatban, mint egy "puzzle darabkát be lehessen illeszteni".
Ráadásul úgy, hogy eredendően is vékony a minőségi középpályánk.
Tudni lehetett, hogy hosszú a szezon.
Jó lenne, ha nem folyton kényszerből szaladnánk az események után, hanem megpróbálnánk felkészülni előre..... :mrgreen:

Az az ütemtelen bokamozdulat zseniális volt tőle!, de a védőktől elfordulása is. Ha ilyet tud valaki, ott más is lapul még a tarsolyban.
Javunkra válhatna kihozni belőle ami benne van.
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2165
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2023.01.14. 09:50:33

A Milanban négy év alatt 36 gólt szerzett. + Megnéztem a Milanos videóját. Na, abból a játékából semmit se csomagolt be a bőröndjébe, mikor Barcelonába utazott. Nálunk sajnos még semmit se mutatott, igaz nem is játszott minden meccsen, nem tudom mi lett. Pedig nem tűnik rossz játékosnak, azokon a videókon, gyors, erős, és még a cselt is bevállalja. Kizárt, hogy a hajában lett volna az ereje.
Nagyon bízom benne, hogy azért erőlteti Xavi is a játékát, hogy szedje össze magát, mert akkor képes hozzátenni a játékhoz, és tavasszal minél több jó teljesítményre szükségünk lesz, a bajnokságban és az EL-ben is.
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6840
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2023.01.13. 22:08:51

Ja, már csak érintette a Busi témát. :D

Ha én valaha ilyet írtam Milan játékosként, hogy jó előrejátékban, levágom a saját kezem. :D Tizirúgásban volt nagyon jó amúgy, ennyi volt ő előre. A kapu elé érkezve hébe-hóba veszélyes volt, ebből nálunk is villantott egy keveset, kapufája is volt valamelyik nagy BL meccsen. Én mindig azt emeltem ki, a leigazolása előtt is, mikor (talán Csaba) vetette fel, amit én el sem tudtam képzelni, hogy őt nyolcasba hozzuk, hogy mennyire halott volt ott végig, soha nem ütött meg egy olasz középcsapatnál erősebb szintet ebben.

Szerintem ő a Plzen visszavágón kívül mindig kifejezetten feltolva játszott. Nálam pont az verte ki a biztosítékot, mikor talán az ATMA ellen, nem emlékszem már, double pivot-ot nyomtunk, és még akkor is előreraktuk, pedig hát azért ez már tényleg a nevetséges kategória, mikor Busi miatt két hely egyikére nem tudjuk berakni, főleg, hogy a Milanban 4-2-3-1-ben lubickolt. Nekem leginkább nálunk az van meg belőle, hogy az ellen 16-osa körül kóvályog, és a többiek mindig keresik a másik lehetőséget, hogy ne neki kelljen passzolni - joggal. Ebből nála tényleg egyedül egy második hullámú kapu elé érkezésből történhet bármi értelmes megmozdulás, de még abban is inkább csak közepes szint. Lehet, hogy túlmisztifikálom, de még Xavi is nagyon-nagyon kiemelte az idekerülésekor a taktikai videójában ezt, hogy milyen brutális váltás.

Sokan írták róla amúgy (én nem), hogy ő box to box játékos, szerintem ehhez köze nincs, ő az igazi, régi vkp, aki okosan visszalép középső védőbe is, ha valaki előre kóborol. Mai játékosok közül abszolút egy kevésbé alattomos Casemiro a stílusa, mikor a helyén játszik. Őt is megnézném, ahogy klasszis tejesítményt hoz mondjuk Pedri helyén...

Én inkább abban nem bízom, hogy Xavi edzéseken is hol játszatja. Ha FDJ helyett neki be van rögzülve Busi, akkor neki nyilván nem kell több ember arra a posztra, és nem is eszerint gondolkodik, edz, stb, ezt persze nem láthatjuk. Csak láttam, ahogy 2 évig vitt felfelé egy Milant a hátán, mikor végre a helyére került, és aki két évig így játszik, az tuti, hogy nem felejtette ezt el, én csak remélem, hogy ez kiderülhet végül, mert mondjuk egyszer pár meccset kap már a helyén legalább 30 perces csereként. Egy Busi eltiltással, vagy valami.

Nem mondom, hogy az nem probléma, hogy nem tud megfelelően alkalmazkodni egy idegen poszthoz, mert erre van, aki képes, legalább egy közepes teljesítménnyel. Ő sajna nem. Ez van, de hogy erre nem az a megoldás, hogy tovább toljuk ott, az tuti. És ennek az egésznek jelenleg Busquets a fő oka szerintem, aki lassan ennyi játékidővel már vezeti az inverz kanadai táblát a ligában a visszafelé kiosztott gólpasszokkal. Ha viszont marad elöl, akkor gondolkodás nélkül el kell adni, lenne aki megvenné, még ha lehúztuk az ő értékét is, szóval nem feltétlenül 50-60 misiért már. És akkor elkönyvelhetjük az első jó üzleti tranzakciónak már sok év óta, és így akkor elmondhatjuk, hogy volt értelme az egésznek.

Amúgy bocsi a hevességért, csak sokadmagammal tényleg láttam mire képes meccsről meccsre, amit a TM ára és a keresettsége is mutatott, minden Milan-drukker kiakadt, mikor elment, és ezért idegesít a dolog, hogy kb szántszándékkal nem használunk ki egy ilyen játékost...
ter Stegen; Baldé - Christensen - Araujo - Koundé; De Jong - Pedri - Gavi; Dembélé - Lewy - Raphinha
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2023.01.13. 21:47:22

Köszi, hogy áthoztad!
Még ennyit raktam hozzá szerkesztéssel:
Meg kb százszor írtátok le (szerintem te is), mikor leigazoltuk, hogy ő amúgy kifejezetten jó előrejátékban, és amúgy meg egy profi, fizikális, rakkolós mezőnyjátékost is tud nyújtani.
[...]
megnéztem, összesen kb 15 meccsen lépett pályára idén, bő 600 perce van. Ennyi idő alatt én nem láttam tőle szeritnem össesen 10 kulcspasszt-kulcsszerelést-kiváló helyezkedést/helyzetfelismerést/megelőzést, egyáltalán bármit, amiből Busi még [auto_cenzúra] teljesítmény mellett is hozz meccsenként 10et (ami nem sok, de valamennyi). Még egyszer: nem vagyok ellene, hogy játsszon még, és játszon akár még többet, lesz lehetőség. De bizonyítania kell, ~nagyjából az eddigi arányok mellett, mert csak a bizonyítás lehetőségért nem fogja fixen megkapni a negyedik pozit egy hónapra, puszira.
Ez nagyjából jó is ide válasznak. Szerintem Kessié volt sokszor fent úgy, hogy nem volt mögötte Busi, nem volt senki az általad 6osnak nevezett poszton. Meg amúgy is, kellett neki védekezni, sávokat zárni, és összekötőt játszani (mikor mi jöttünk kifele), attól függetlenül hogy ki volt még mellette (/előtte/mögötte).

Szerintem végtelenül túlmisztifikálod ezeket a pozíciókat is. Bizonyos szituációkban nyilván megvan, hogy kinek mi a fő feladata, de attól még a középpályásainknak nagy vonalakban egymáshoz nagyon hasonló feladata van a legtöbb védekező és támadó folyamatban is, egyfajta gyors rotációban.
Már bőven látnunk kellett volna, hogy Kessié mit tud labdával, és anélkül. Mégegyszer mondom, szerintem pont azért nem játszik, mert edzésen (amikor mindenki egyforma lehetőségeket kap) is alulmarad.
Persze elfogadom, ha szerinted Xavit nem érdekli senkinek a teljesítménye, és Businak adnia kell egy minimumot. De amit mi meg tudunk ítélni és nem csak tippelni (pályán látott mindenkori pillanatnyi teljesítmény), az nem ezt támasztja alá.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6840
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2023.01.13. 21:36:07

Andris írta:
2023.01.13. 21:18:03
Jó, a másik topikban meg valaki más azt írja, hogy össze se hasonlítsam Busit és Kessiét, mert rohadtul nem ugyanaz a posztjuk. Akkor most kinek higyjek? Megmondom, kinek: a saját szememnek hiszek. Volt már Kessié kezdő, volt már csere, játszott már több száz percet. Játszott mostanában is nem egyszer, jött már be védekezni, jött már be támadni. Volt előrébb, hátrébb. Mindig egy nagy darab agyatlan húsnak látszott, aki annyit se tesz hozzá a játékhoz, mint a 45 éves Busquets fog.
Én tényleg örülnék, ha ez nem így lenne, de így volt.

Én bízok annyira Xavi ítélőképességében, hogy nem véletlen nem játszik többet Kessié.. azért van így, mert ezt nyújtja edzésen is. Nem fog valaki 5 tétmeccsen keresztül csak azért játszani, hogy kiderülhessen, mit tud 90 perc alatt, amiből edzésen és 30 percek alatt morzsákat sem tud megmutatni... ez egyelőre luxus. Ehhez legalább valami kicsi bíztatót kéne mutatni, mikor beáll. Legalább annyit, hogy nem teljesen idegen tőle minden, amit egy középpályásnak tudni kell a labdával.
Xavi ítélőképességében pont Busquets esetén én nem hiszek. Amúgy bízom benne a legtöbb dolgával kapcsolatban, de ebben nem. Ez neki nagyon rószaszín köd. A legtöbb edzőnél van ilyen, nem lenne akkora gáz, ha nem gyengült volna ilyen szintre az öreg.

Mondjuk Kessié egyvalamit még posztidegen helyen a tényleg gyenge játékával is elmondhat: nem adott sorozatban gólpasszokat az ellenfélnek. Ez azért már önmagában erősen felzárkóztatja szerintem... És azért tényleg nem ugyanaz háttal a kapunak játszani, és szemben a kapuval. Erről Xavi amúgy egy hosszú interjúban beszélt, mert őt is ugye előretolták, és elmondta, mennyire nehéz volt (csak hát neki egészen más szintű tudása van, úgyhogy meg tudta végül oldani, de még neki is nehéz volt). Teljesen más. Erre Kessié skilljei nem alkalmasak, soha nem is lesznek, amíg ott játszik, soha nem is fogsz tőle jó meccset látni, de nem azért, mert rossz játékos, vagy mert rossz formában van. Már csak azért sem, mert elöl nagyon kell forogni, illetve gyorsan, kis helyen passzolni, de ez neki nem fog menni.
Ellenben 6-osban a skilljei érvényesülnek. Nyugodt, nem stresszel a letámadástól, az életedet rá lehet bízni, ha nála van a labda, nem fogja eladni, elvenni pláne nem fogják tőle, mindig egyszerű megoldással juttatja előre/hátra, kisebb előretörésekre és abból passzokban közepesen jó, és nem nyomják el, valamint ha nem is egy Usain Bolt, Businál azért gyorsabb sprintben.
Ezen skillek elöl semennyire sem érvényesülnek, ergo nem jó ott semmire. A szemed nem csal, ezzel véletlenül sem vitatkozom, teljesen egyetértek veled Kessié teljesítményét illetően. :) De akkor sem lesz soha igazságos valakit a posztján kívól megítélni (legalábbis szerintem), mert akkor tényleg Araujo egy borzasztó játékos lenne a szezon eleje alapján jobb bekk teljesítménye alapján, közben meg egy top belső védő. Ha nyolcasban játszatnánk, akkor meg megye kettő lenne, de ettől még nem lenne rosszabb játékos.
ter Stegen; Baldé - Christensen - Araujo - Koundé; De Jong - Pedri - Gavi; Dembélé - Lewy - Raphinha
Avatar
soadroli
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5137
Csatlakozott: 2008.05.17. 19:50:58

2022.10.30. 15:21:12

Franck Kessie’s agent: “It’s all fake news, totally false. He is happy in Barcelona and he doesn’t want to leave”, tells @mundodeportivo. 🚨🔵🔴 #FCB

“Franck has only been at the club for a few months, still in the process of adapting to the team and Barça's style of play”.
Kép
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3227
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2022.10.30. 11:47:13

davi10 írta:
2022.10.30. 09:40:08
egy Kessie ki Nico be műveletet,
Kessié ki - ez mindkét részről teljesen érthető. Sajnos fogalmam sincs, mit tud a srác, de amennyit játszik nálunk, abból sosem tudjuk meg, hogy mit veszíthetünk.

Nico ebbe a tegnap látott Valenciába sem képes kellő játékpercekhez jutni, de az is igaz, hogy nekünk édesmindegy már, hogy kik játszanak a középpályán....
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6572
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2022.10.30. 09:40:08

Én is olvastam, de mivel csak facebookon jött szembe, mindenféle forrás nélkül, én nem venném túl komolyan.
Viszont ha igazak a hírek, akkor érdemes lenne megfontolni januárban egy Kessie ki Nico be műveletet, nem hiszem, hogy rosszabbul járnánk a spanyollal.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
Robcsyy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1129
Csatlakozott: 2006.07.10. 21:34:57

2022.10.30. 09:30:00

Hírek szerint ő is lépni akar januárban, ami teljesen érthető…
Before you laugh at kids who believe in Santa, remember there are grown men who believe that Cristiano Ronaldo is a better footballer than Lionel Messi.
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4183
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2022.10.21. 06:37:32

geridoss írta:
2022.10.20. 22:57:58
Teljesen érthetetlen a mellőzése. Nyilván nem Xavi kérésére érkezett, de ha már itt van, igazán használhatnánk, akár egy Keita féle 12. embernek. Nem rossz játékos ő, nem illik a Barca játékához, de tudna adni némi pluszt, ami a többi kp-ban nincs meg (fizikai erő pl.), és az még tavasszal sokat segíthet.

De 0 km-esen nem hiszem, hogy sok hasznát vehetnénk.
Azért az Inter ellen, amikor bejött 10 percre, jól szállt be a játékba. Sokkal sokkal többet kellene játszania. Gavi ügyes, meg nagyon bírom, de túl fiatal, nem szabadna minden meccsen kezdenie. Kessiével lehetne rotálni. Bőven játszhatna sokal többet!!!
Avatar
geridoss
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2785
Csatlakozott: 2008.11.30. 23:00:46
Tartózkodási hely: Eger

2022.10.20. 22:57:58

Teljesen érthetetlen a mellőzése. Nyilván nem Xavi kérésére érkezett, de ha már itt van, igazán használhatnánk, akár egy Keita féle 12. embernek. Nem rossz játékos ő, nem illik a Barca játékához, de tudna adni némi pluszt, ami a többi kp-ban nincs meg (fizikai erő pl.), és az még tavasszal sokat segíthet.

De 0 km-esen nem hiszem, hogy sok hasznát vehetnénk.
"Látta a Real Madrid Villareal elleni 6-2-es győzelmét?" " Nem láttam, viszont emlékszek egy 6-2-re a Bernabeuból..." /Joan Laporta/

Visca el Barca!
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6840
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2022.10.05. 16:54:58

Cseri írta:
2022.10.05. 16:45:29
Tegnap Ő is megsérült. Combizom problémáról szólnak a hírek.
Akkor készülhet Torre, ő az egyedüli cserénk, ha DJ nem épül fel. A két tinink meg ki fogja köpni a tüdejét is.
És biztos nagyon megérte két barátságos meccsen végigjátszatni. No nem mintha ő túl lett volna előtte terhelve, de akkor is...
ter Stegen; Baldé - Christensen - Araujo - Koundé; De Jong - Pedri - Gavi; Dembélé - Lewy - Raphinha
Avatar
Cseri
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1782
Csatlakozott: 2010.11.19. 08:58:48
Tartózkodási hely: Pécs

2022.10.05. 16:45:29

Tegnap Ő is megsérült. Combizom problémáról szólnak a hírek.
„Az egyik oldalon van egy csapat. A másik oldalon is van egy csapat, amiben ott van Lionel Messi. Az úgy egy teljesen más történet. Amikor az emberek különböző csapatokat elemeznek, emlékeztetniük kell magukat arra, hogy ez az egy ember mindent megváltoztat. Vele másképp néz ki egy csapat.”
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21045
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2022.09.17. 22:56:02

Hasonlóan látom a helyzetét, mint az előttem szólók. Gondolom, azért is hozták, mert leigazolásakor még benne volt a pakliban, hogy valaki távozhat a középpályánkról. De így, hogy komolyabb játékosok maradtak, nem látok benne többet, mint tehermentesítőt húzósabb időkben.
Avatar
baas11
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1232
Csatlakozott: 2007.08.02. 11:19:13
Tartózkodási hely: Közép-pálya

2022.09.17. 22:31:37

Nem igazán látom mi benne a hozzáadott érték ! ( amiben jobb mint a többi a fizikum az kb ez éves meccseink 5% szükséges , es az se az egesz 90 perc)

A mai meccsen sem tudom mi volt a feladata , le ütközni a tok utolso Elche világklasszis kozeppalyasait hazai pályán..??!!
Mert másra nem igen jo sajnos… en azt hittem h lesz benne valami Essienes dinamika vagy tud valami Rakiticeset, remek keresztlabdak, távoli lövések vagy valami …. De semmi !!!
"a nagyobbnak mindig igaza van, még akkor is ha téved..." Lefty ; Fedőneve: Donnie Brasco
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6840
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2022.09.17. 21:43:38

Andris írta:
2022.09.17. 19:54:17
Hansgsulyozom megegyszer, hogy nem hibazott, nem csinalt kifejezetten rosszul barmit, csak nem is igazan probalt meg csinalni barmit. Ott van a palyan, de minek, nagyjabol ezt erzem. Ma kulonoskepp, pedig bele se szamolom h siman kiallithattak volna.
Es azt is megegyszer kiemelnem, hogy ez csak az eddigi Barca mezes palyaralepesei alapjan mondhato el, es ez nem tul sok eddig.
Tökéletesen így látom én is minden részletében. De volt szerencsém évekig látni a Milaban 8-as poszton hozni ugyenzt a színtelen-szagtalan se nem jó, se nem rossz semmit, szóval nekem ez nem meglepő. Klasszis szintet ő csak hátul hozott 1-2 évig, és úgy tűnik, itt nem úgy számolnak vele, pedig Alemanyék 100%, hogy oda szánták. De ez van, ez legyen a legnagyobb gondunk, hogy a Xavi által hozott igény és stíluskülönbség miatt csak egy korrekt cserénk lett.
ter Stegen; Baldé - Christensen - Araujo - Koundé; De Jong - Pedri - Gavi; Dembélé - Lewy - Raphinha
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2022.09.17. 19:54:17

Nekem tenyleg semmi bajom vele, megelolegezem neki is a bizalmat, forumozo kollegaknak is hiszek, hogy o egy jo jatekos. Es remelem is, hogy az lesz.
De eddig szamomra egyetlen olyan palyan toltott perce nem volt, ami azt mondatna velem, hogy illik ide. Hasznalni lehet, ha mar itt van, de szerintem maradni nem fog, felteve hogy minden igy megy tovabb. Szintelen, szagtalan, aki eddig iden kpn palyara lepett, mindenki jobb volt nala. Busi is, Frenkie is, meg Robi is. Tavalyi Nico meg aztan vegkepp.
Hansgsulyozom megegyszer, hogy nem hibazott, nem csinalt kifejezetten rosszul barmit, csak nem is igazan probalt meg csinalni barmit. Ott van a palyan, de minek, nagyjabol ezt erzem. Ma kulonoskepp, pedig bele se szamolom h siman kiallithattak volna.
Es azt is megegyszer kiemelnem, hogy ez csak az eddigi Barca mezes palyaralepesei alapjan mondhato el, es ez nem tul sok eddig.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2022.09.17. 19:52:34

Barcaforever írta:
2022.09.17. 18:43:07
Nekem kicsit olyan elefánt a porcelán boltban effektust érzek nála. Nagyon remélem, hogy később belejön.
Nem valoszinu, ő ilyen játékos. Pénzért biztos nem hoztuk volna ide.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Barcaforever
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3973
Csatlakozott: 2004.10.13. 19:17:18
Tartózkodási hely: Barcelona/Budapest

2022.09.17. 18:43:07

Nekem kicsit olyan elefánt a porcelán boltban effektust érzek nála. Nagyon remélem, hogy később belejön.
Kép
menczel
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1610
Csatlakozott: 2006.04.11. 14:16:25

2022.08.17. 20:13:46

Peter írta:
2022.08.17. 13:49:15
Grimaldo írta:
2022.08.17. 13:13:55
Ha nem jó se ennek se annak, akkor jön a költői kérdés, miért hoztuk?
ELmondom, ő lesz Xavi Seydou Keita-ja. Emlékeztek, középpályára 70. percben bejön, stabilitást ad, nem olyan kreatív mint a többi KP viszont jobb boxtobox.
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3227
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2022.08.17. 18:45:50

bence0330 írta:
2022.08.17. 18:37:09
Neki kell, hogy legyen mélységi irányító, úgy tűnik.
Ez a róka fogta csuka esete.... :lol:
Bernardo Silva sem lesz az.
Aki - talán? - lehet(ne), azt pedig igyekszünk eladni. (Frenkie)
Gordiuszi csomó, de ki fogja ezt átvágni?
éééés visszataláltunk Busihoz.....yess.
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6840
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2022.08.17. 18:37:09

Guille írta:
2022.08.17. 18:17:48
Casemiro sem irányít, amiből ugye kiindult a kolléga. Én nem értek ennyire a felállásokhoz, de azt gondolom, hogy labdabiztos középső védők és szervező KP-k mellett ez nem kéne olyan borzasztó nagy gond legyen olyan ellenfelek ellen, ahol tényleg kell szűrni.
Egyetértek, inkább csak Xavi gondolkozásmódját próbáltam követni. :) Legalábbis amennyit le lehet szűrni a fotelból. Neki kell, hogy legyen mélységi irányító, úgy tűnik.
ter Stegen; Baldé - Christensen - Araujo - Koundé; De Jong - Pedri - Gavi; Dembélé - Lewy - Raphinha
Avatar
Guille
Capitá del Barça
Hozzászólások: 802
Csatlakozott: 2018.01.29. 08:34:40
Tartózkodási hely: Hungría

2022.08.17. 18:17:48

bence0330 írta:
2022.08.17. 18:10:36
Guille írta:
2022.08.17. 17:44:58
Akkor mi a posztja szerinted?
Ez nála nagyon egyértelmű. 2-3 évig volt 8-as a Milanban, mindenki el akarta zavarni, aztán jött Pioli, 4-2-3-1, és ott tavalyelőtt a csapat legjobbja volt. Csak hát irányítani nem tud, ezért is jó a két védekező kp-s egyikeként. Egyedül nem tudom, mit csinálna, de egy próbát mindenképp megért volna.
Casemiro sem irányít, amiből ugye kiindult a kolléga. Én nem értek ennyire a felállásokhoz, de azt gondolom, hogy labdabiztos középső védők és szervező KP-k mellett ez nem kéne olyan borzasztó nagy gond legyen olyan ellenfelek ellen, ahol tényleg kell szűrni.
Válasz küldése