Andreas Christensen

Ki hogy teljesített legutóbb? Ki milyen formát mutat, kik a kedvenceid? Mondd el itt! - Az első csapat játékosai, a La Masia, a vezetőedző és a régmúlt csillagai kapnak itt helyet.
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6714
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2022.09.12. 22:46:23

Deluigi írta:
2022.09.12. 22:33:16
recrea írta:
2022.09.12. 21:54:43
Tehát Xavinak többet jelent, h valaki katalán, mint az eredményesség?
dehogyis, de Csabat nem gyozod meg semmirol sem
Nem is akarom, btw komoly kérdés volt.
Avatar
Deluigi
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1827
Csatlakozott: 2021.06.08. 22:25:50
Tartózkodási hely: Szekelyudvarhely

2022.09.12. 22:33:16

recrea írta:
2022.09.12. 21:54:43
Tehát Xavinak többet jelent, h valaki katalán, mint az eredményesség?
dehogyis, de Csabat nem gyozod meg semmirol sem
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6714
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2022.09.12. 21:54:43

csababarca írta:
2022.09.12. 21:39:26
Sajnos Xavinál is számít a származás, így EG-t a dán elé helyezi.
Ha tehetné, akkor Araujo-Koundé elé is tenné, de azért ennyire nem vak, belátja, hogy kb mintha én vs Shaq lenne a palánk alatt.

De a dán nem fog így sok sót megenni itt, sajnos, pedig adottságokban, képességekben messze a spanyol felett áll.
Ha Christensen lenne spanyol meg "saját nevelés" kérdés se lenne.
Tehát Xavinak többet jelent, h valaki katalán, mint az eredményesség?
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2022.09.12. 21:39:26

EG-vel mérjük össze?
A spanyol semmiben nem mérhető kb senkihez, annyival gyengébb.
Már ha a fizimiskáját megnézed, egy antifocista tárul eléd, ha látod játszani akkor még rosszabb a helyzet.
Szerencséje EG-nek, hogy van mellette/előtte védekezés, kisebb a nyomás, így tudja leplezni, hogy focira alkalmatlan ezen a szinten.

Sajnos Xavinál is számít a származás, így EG-t a dán elé helyezi.
Ha tehetné, akkor Araujo-Koundé elé is tenné, de azért ennyire nem vak, belátja, hogy kb mintha én vs Shaq lenne a palánk alatt.

De a dán nem fog így sok sót megenni itt, sajnos, pedig adottságokban, képességekben messze a spanyol felett áll.
Ha Christensen lenne spanyol meg "saját nevelés" kérdés se lenne.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
andras953
Jugador del Barça
Hozzászólások: 127
Csatlakozott: 2020.06.14. 09:35:42

2022.09.12. 19:34:00

Bencével értek egyet.
Mondok egy példát: Dembélé félpályán át vezette a 16-osig a labdát (Sevilla ellen) aminek a végén balra letette Lewának a gól lőtt...
Amiatt vezethette 50 méteren át a labdát, hogy gyorsabb volt mindkét védőjénél illetve ők lassabbak, mert mint láttuk, igenis előfordul futóversenyes helyzet is a meccseken!
Az utána 50 méteren sprintelő védői egyszerűen nem érték utól.
(Csak remélni tudom, hasonló helyzetben Baldé utólérné a csatárt és mondjuk becsúszva szerelné. De még a szabálytalankodáshoz is utól kérni a csatárt, aki mindig ritmuselőnyből vagy helyzeti előnyből indul mert ő a kezdeményező fél, a védő csak leköveti...
(A fanatikusan rohanó focit játszó Bayern ellen emiatt is remélem, hogy a leggyorsabb hátvédsorunk: a Koundé-Araojo-Christensen-Balde négyesünk kezd hátul! )
Christ. szerintem jobb lenne holnap Eric helyett.
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6887
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2022.09.12. 12:31:23

Persze, ez igaz, Mingueza a a Liga leggyorsabb védője. Ő is kicsit lassan forgolódott, de tavaly pl. a Celta ellen két góltól mentett meg minket az egyetlen belső védőként lejátszott meccsén, mert közel 35 km/h-val érte utol és durungolta le kétszer is a támadót.

Szerintem nálunk kiemelten számít a sprintsebesség, mert elég gyakran fog előfordulni, mikor félpályától megy a versenyfutás az ellen támadójával, és ha az Garcia, akkor kb meg is állhat, felesleges fárasztania magát, Christensen meg ilyen esetben eséllyel veszi fel a versenyt.

De hibát továbbra sem vétett több meccs alatt, új emberként. Garciánál meg már most tele van velük a padlás, és simogatjuk a buksiját, hogy lehozott végre 1 (vagy 2?) hiba nélküli meccset. Ég és föld..

Amúgy labdával való játékként pl. azt már bemutatta 1-2-szer itt is, mennyire jól lép előre, néha fel tudja cipelni a labdát majdnem a 16-osig is lendületből.

Azzal persze egyetértek, hogy kell még párszor játszania, hogy nagyobb legyen a minta, de bíztatóbban akkor sem lehet kezdeni egy új klubnál, mint pár hibátlan meccsel. :)
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2022.09.12. 12:24:50

Remélem látom majd többet játszatni, mert eddig kifejezetten lomhának tűnt. :)

Egyébként meg részben elbeszélünk egymás mellett, én a gyorsaság alatt egy általános értelemben vett kvalitást értek. Végsebességben pl Piqué is a világ egyik leggyorsabbja volt, anno, a hosszú lábaival. De mire felgyorsult, megfordult, reagált, stb... azok messze nem voltak az erősségei.

Tök mindegy, hogy ki mit tud sprintelni, ha ígyis úgyis otthagyják a gyors támadók 10ből 9szer, és ilyen formán a végsebesség egy csalóka adat. A világ leggyorsabbnak mért(!) védője is lehet egy lomha, gyenge védő gyors támadók és támadások mellett.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6887
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2022.09.12. 12:16:43

Andris írta:
2022.09.12. 09:57:14
Az alternatíva Christensen, aki jelenleg lehet stabilabb védő összességében (bár még szinte nem láttuk játszani, mégis mindenki nagyon imádja), de szerintem se nem gyorsabb, se nem labdabiztosabb, sőt pont ezekben gyengébb is, mint EG. Márpedig a konkrét helyzetben, a bayern ellen ezek lehetnek a legfontosabb kvalitások.
Áthoztam, nem akartam offolni.
Christensen Európa egyik leggyorsabb védője. Az EB-n pl. két játékosnál mértek csak gyorsabb sebességet, de maga mögött hagyta Sterlinget és Mbappét is. EG sebességéhez ne is hasonlítsuk, már az is sértő. :D

Hogy nem labdabiztosabb, mint Eric, ezt talán stimmel, de ha el is marad, nem sokkal. Elegánsan, pontosan játszik nagyon a labdával, statisztika is alátámasztja.

Közben meg ugye jóval magsabb, erősebb, tapasztaltabb, EB-bronz, BL-győzelem, stb.
Sokan emlegetik "perememberként" a CFC-ben, mikor a valóság az, hogy átlagosan 3 mérkőzésből 2-n volt kezdő, a meccsek kb 66%-án. Peremembernek semmiképp sem volt mondható, max annyi, hogy volt, aki nála többet kezdett. Ezt most nem írtad, de gyakran láttam már a fórumon.

Az előszezonnal együtt azért játszott már párszor nálunk is, és még egyetlen egy darab hibát sem vétett, konkrétan. EG-nél meg azt a meccset tudjuk kiemelni a múltkor, amikor végre egyszer nem vétett hibát.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6887
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2022.08.12. 23:50:34

sansz írta:
2022.08.12. 23:29:01
Szerintem csak annyi,hogy felkészült arra az eshetőségre,ha nem regisztrálják holnapig, gondolom élt volna a lehetőséggel és elfutott volna. Nem padra akart jönni, hát meglátjuk több percet kap-e,mint Londonban.
Annyira azért nem koptatta a padot, mint amennyire itt az terjed. Ezek a számai:

BL-ben 10 meccsből 7-szer kezdett + 1-szer becserélték
Bajnokságban 28 meccsen 15 alkalommal kezdett, + 4 alkalommal becserélték.
De pl. a CFC által megnyert klubbilágbajnokságon is 2 meccsen 2-szer kezdett, FA kupában 3/3, Ligakupa 1/1

Ezt azért nem nagyon hívnám padkoptatásnak, egy nagyon erős rotáció része volt, Rüdiger és Silva kapott több percet, de mondjuk ez nem szégyen.
Az első felével egyetértek kb, szerintem is inkább óvatosság lehetett, nem lehetett tudni, mi lesz a vége.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
sansz
Capitá del Barça
Hozzászólások: 843
Csatlakozott: 2019.09.23. 11:54:39

2022.08.12. 23:29:01

Grimaldo írta:
2022.08.12. 23:21:01
Nagyon kíváncsi vagyok, hogy mégis mi a franc folyhatott a háttérben, mert kifelé ez megint kabaré kategória volt :D
Szerintem csak annyi,hogy felkészült arra az eshetőségre,ha nem regisztrálják holnapig, gondolom élt volna a lehetőséggel és elfutott volna. Nem padra akart jönni, hát meglátjuk több percet kap-e,mint Londonban.
Grimaldo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 550
Csatlakozott: 2013.01.20. 19:26:59

2022.08.12. 23:21:01

Nagyon kíváncsi vagyok, hogy mégis mi a franc folyhatott a háttérben, mert kifelé ez megint kabaré kategória volt :D
Avatar
Nyiri81
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1458
Csatlakozott: 2017.01.05. 23:06:25
Tartózkodási hely: BP

2022.08.12. 22:55:38

Most néztem rá és Barcas a profil fotója és utolsó megosztása is Barca.

És regisztrálták is már :)
Csak is Puyol
Avatar
Barcaforever
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3973
Csatlakozott: 2004.10.13. 19:17:18
Tartózkodási hely: Barcelona/Budapest

2022.08.12. 16:36:18

éS írta:
2022.08.12. 15:03:16
A posztjából az jön le, hogy mióta aláírt nem is posztolt semmit, így nem is törölhetett semmit.. Az angolok megint tátott szájjal szaladtak abba a bizonyos erdőbe..
De volt barcás posztja, ha nem lett volna, nem lett volna belőle cikkezés.

Hatalmas kamu ez a nem értek annyira az instagramhoz duma, elég összetett azért egy poszt törlése… vmi történt biztosan.
Kép
Avatar
barca0417
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2006.10.27. 18:06:27
Tartózkodási hely: erre-arra

2022.08.12. 15:25:07

éS írta:
2022.08.12. 15:03:16
A posztjából az jön le, hogy mióta aláírt nem is posztolt semmit, így nem is törölhetett semmit.. Az angolok megint tátott szájjal szaladtak abba a bizonyos erdőbe..
Annál jobb. 🙂 Fontos játékos lesz ő itt. Azt se szabad elfelejteni, hogy Araujo bár egy állat, és klasszis szintet hoz stabilan,azért sérülekeny is valamennyire. Ezért jó, hogy a dán is itt van, aki hasonló megbízható szintet hoz.
Kép
éS
Barça B
Hozzászólások: 95
Csatlakozott: 2008.03.19. 15:31:54
Tartózkodási hely: Budapest

2022.08.12. 15:03:16

A posztjából az jön le, hogy mióta aláírt nem is posztolt semmit, így nem is törölhetett semmit.. Az angolok megint tátott szájjal szaladtak abba a bizonyos erdőbe..
Avatar
barca0417
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2006.10.27. 18:06:27
Tartózkodási hely: erre-arra

2022.08.12. 14:42:47

Az profil képe újra Barcás.
Amúgy szerintem a regisztráció miatt csinálta. Nincs regisztrálva, addig nincs kép, most hogy jött a hír a Barca Studios értékesítésrol, vissza rakott egy képet, amin mez szám nélkül van.
Tuti hogy amint hivatalos bejelentés lesz a regisztrálásokról, újra kirak egy egyértelmű képet.
Nekem nagyon így jön le a dolog most nála.
Kép
andras953
Jugador del Barça
Hozzászólások: 127
Csatlakozott: 2020.06.14. 09:35:42

2022.08.12. 14:29:21

Subinho írta:
2022.08.12. 09:56:16
Ez a levett minden Barcás képet az oldalairól és visszaállította a korábbi Chelseas képeit dolog sztem nem csak a regisztráció probléma miatt van, hanem, hogy leigazoltuk pénzért Koundét és így a helye nem biztos. Gondolhatta, hogy Piqué kevesebb lehetőséget kaphat idén, Garcia nem ugyanaz a szint, így standard kezdő lehetne Araujoval. Így viszont sanszos, hogy a kezdő páros Araujo-Koundé lesz és ő majd a csere hátvéd, ergo megkaphatja pl. Lenglet perceit. Na ez sztem nem tetszik neki és lehet emiatt kihasználná ezt a 08.13. szezonkezdet dátumot, ami elvileg a szerződésében szerepel. Bevallom annyira nem dőlnék a kardomba. Egy belső védő jelenleg végig fogja lelátózni a szezont és sanszos, hogy nem Piqué lesz az. Vagyis valakinek a fizetése ablakon kidobott pénz lesz. Hacsak nem lesz Araujo jobbhátvéddé átminősítve.... remélem nem!
Nagyon bízom benne, hogy marad és kiszorítja a védősorból Eric Garciát (aki cserének és kisebb csapatok ellen rotálásra jó lesz, pláne, ha még fejlődik is, ami ráférne:)) Láttam az amcsi meccseken, hogy jól mozog, ahogyan Koundé is! Anélkül, hogy sorolgatni kezdeném az erényeiket, tudnak szerelni, megelőző szerelni is, amire Dest, SR, Pique és Garcia képtelenek.(Utóbbiak csak hátrálni szoktak az ötösünkig az ellenfél labdát rájukvezető csatárával szemben, ami ugyanolyan borzasztó hiba, mint csatár esetén az, hogy nem lő kapura..) De amit leginkább mondanék: VÉGRE van egy kiváló hátvédnégyesünk Kounde-Araujo-Christense-Balde (vagy Alba esetleg Alonso) személyében, akik megvédenék a kapunkat a góloktól, és újra 30 kapott gól alá tudnánk visszajönni a szezonban! A szükséges pihentetések betartásával - szerény fórumozóként - a Kounde-Araujo-Christensen-Baldé hátvédnégyest szeretném látni a meccseinken, esetleg néha Araujoval a jobboldalon. Őrőm lenne látni az ellenfelek visszapattanó támadásait.(Átlövéseknél TS 3-ból 2-szer mentene)
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2165
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2022.08.12. 10:53:03

Subinho írta:
2022.08.12. 09:56:16
Ez a levett minden Barcás képet az oldalairól és visszaállította a korábbi Chelseas képeit dolog sztem nem csak a regisztráció probléma miatt van, hanem, hogy leigazoltuk pénzért Koundét és így a helye nem biztos. Gondolhatta, hogy Piqué kevesebb lehetőséget kaphat idén, Garcia nem ugyanaz a szint, így standard kezdő lehetne Araujoval. Így viszont sanszos, hogy a kezdő páros Araujo-Koundé lesz és ő majd a csere hátvéd, ergo megkaphatja pl. Lenglet perceit. Na ez sztem nem tetszik neki és lehet emiatt kihasználná ezt a 08.13. szezonkezdet dátumot, ami elvileg a szerződésében szerepel. Bevallom annyira nem dőlnék a kardomba. Egy belső védő jelenleg végig fogja lelátózni a szezont és sanszos, hogy nem Piqué lesz az. Vagyis valakinek a fizetése ablakon kidobott pénz lesz. Hacsak nem lesz Araujo jobbhátvéddé átminősítve.... remélem nem!
Én nem hiszem, hogy megijedne attól, hogy nem lesz regisztrálva. Gondolom azokat a legkönnyebb akik ingyen érkeztek. Játéklehetőségért meg máshol is meg kell harcolni. Na majd az idő megoldja, de azért van probléma bőven a csapat háza táján, pedig minden már olyan szépen nézett ki pár hete. Remélem marad, legalább egyszer lássam játszani Barca mezben.
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4183
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2022.08.12. 09:56:16

Ez a levett minden Barcás képet az oldalairól és visszaállította a korábbi Chelseas képeit dolog sztem nem csak a regisztráció probléma miatt van, hanem, hogy leigazoltuk pénzért Koundét és így a helye nem biztos. Gondolhatta, hogy Piqué kevesebb lehetőséget kaphat idén, Garcia nem ugyanaz a szint, így standard kezdő lehetne Araujoval. Így viszont sanszos, hogy a kezdő páros Araujo-Koundé lesz és ő majd a csere hátvéd, ergo megkaphatja pl. Lenglet perceit. Na ez sztem nem tetszik neki és lehet emiatt kihasználná ezt a 08.13. szezonkezdet dátumot, ami elvileg a szerződésében szerepel. Bevallom annyira nem dőlnék a kardomba. Egy belső védő jelenleg végig fogja lelátózni a szezont és sanszos, hogy nem Piqué lesz az. Vagyis valakinek a fizetése ablakon kidobott pénz lesz. Hacsak nem lesz Araujo jobbhátvéddé átminősítve.... remélem nem!
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3229
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2022.08.12. 01:05:10

sansz írta:
2022.08.12. 00:19:34
Szerintem így, hogy itt van Koundé, nem lenne gáz kicsit sem, sőt, így legalább nem fenyegetne a veszély,hogy Araujot szélre tesszük ki.
Igen, Koundé esélyesebb a jobbosra. Araujo és Christensen páros középen adná magát a jelenlegi helyzetben.
Koundé és Araujo mellé kell ő nekünk. Együtt ők hárman.
Lehet, hogy naív gondolataim vannak, de abban bízom, hogy ki fog lógni a lóláb és nem fogja elbírni a csapat az "emberhátrányos" összeállításokat. Eredménykényszer is lesz, tehát - legrosszabb esetben is - remélhetőleg kipontozzák majd saját magukat a nem megfelelő "kedvezményezettek".
Jók leszünk, de annyira azért nem, hogy az ilyesmit elbírjuk.... :lol:
sansz
Capitá del Barça
Hozzászólások: 843
Csatlakozott: 2019.09.23. 11:54:39

2022.08.12. 00:19:34

Peter írta:
2022.08.11. 19:14:35
Barcaforever írta:
2022.08.11. 17:51:32
Jelen esetben szerintem itt többről van szó,
Ez nagyon nem lenne jó. Ugyanakkor mostanában a személye körüli relatív csend, akár vihar előtti is lehet?
Reméljük ez csak valami rossz vicc.
Szerintem így, hogy itt van Koundé, nem lenne gáz kicsit sem, sőt, így legalább nem fenyegetne a veszély,hogy Araujot szélre tesszük ki.
Nem mellesleg Christensent jól pofára ejtettük, most ezt nem is rossz értelemben mondom, csak így jött ki a lépés. Ő nagyon szerette a Chelseat, Tuchelt különösen, de tíz év után még most sem érezte,hogy olyan alapember lenne,ami akar lenni. Mi akkor csábítottuk el, mikor Araujo mellett csak egy lerobbant Piqué és egy vaksánta Eric. Ha itt nem lenne hamar alap kezdő,akkor sehol. Aztán most megismerte a viszonyokat, láthatja,hogy amíg Piqué mozdulni tud, addig kapni fog perceket és vsz Eric is, tehát jó esetben hárman osztoznak egy poszton. Koundéval még ez is elszáll. Szóval olyan helyzetbe kerül,mint Londonban, ezekután nem csodálkoznék,ha keresne módot,hogy elmenjen. Meglátjuk. Ha tényleg olyan jó,mint mondják,akkor nem is baj, menjen valahova, ahol tényleg alapember lehet. Vagy maradjon, de ne Koundé és Araujo kárára.
FCBsteve
Capitá del Barça
Hozzászólások: 607
Csatlakozott: 2022.05.30. 16:19:05

2022.08.11. 21:25:04

jclayton írta:
2022.08.11. 20:25:56
MessiNeymarSuarez írta:
2022.08.11. 19:58:46
Ha benne is van a szerződésükben, attól még nem feltétlen fognak ezzel élni.
Eleve ide szerettek volna jönni, nem lenne túl racionális lelépni innen emiatt, a korábbi csapathoz visszamenni meg pláne nem.

Legrosszabb esetben csak Christensent és Kessiét regisztrálják hétvégéig, Lewáékat pedig utána.
Simán magyarázat lehet, hogy a Chelsea védőhiányban szenved, Christensen ismeri a rendszert, nem haragban váltak el, jelezték neki, hogy akár a Barcelonánál jobb anyagi kondíciókkal is visszavárják, Andreas meg úgy van vele, hogy neki végül is mindegy, de szeretne játszani végre valahol. Minimális esélyt látok arra, hogy ez megtörténik (főleg azért, mert a Barcelonának iszonyatosan kínos lenne ez a sztori és már csak azért is regisztrálni fogják az elsők között), viszont ez az esély nagyobb, mint a semmi.
Az is lehet tényező, hogy a leigazolásához képest jött Kounde is, így kevesebb játékidővel számolhat...
jclayton
Jugador del Barça
Hozzászólások: 225
Csatlakozott: 2021.08.11. 10:49:30

2022.08.11. 20:25:56

MessiNeymarSuarez írta:
2022.08.11. 19:58:46
Ha benne is van a szerződésükben, attól még nem feltétlen fognak ezzel élni.
Eleve ide szerettek volna jönni, nem lenne túl racionális lelépni innen emiatt, a korábbi csapathoz visszamenni meg pláne nem.

Legrosszabb esetben csak Christensent és Kessiét regisztrálják hétvégéig, Lewáékat pedig utána.
Simán magyarázat lehet, hogy a Chelsea védőhiányban szenved, Christensen ismeri a rendszert, nem haragban váltak el, jelezték neki, hogy akár a Barcelonánál jobb anyagi kondíciókkal is visszavárják, Andreas meg úgy van vele, hogy neki végül is mindegy, de szeretne játszani végre valahol. Minimális esélyt látok arra, hogy ez megtörténik (főleg azért, mert a Barcelonának iszonyatosan kínos lenne ez a sztori és már csak azért is regisztrálni fogják az elsők között), viszont ez az esély nagyobb, mint a semmi.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2022.08.11. 19:58:46

Ha benne is van a szerződésükben, attól még nem feltétlen fognak ezzel élni.
Eleve ide szerettek volna jönni, nem lenne túl racionális lelépni innen emiatt, a korábbi csapathoz visszamenni meg pláne nem.

Legrosszabb esetben csak Christensent és Kessiét regisztrálják hétvégéig, Lewáékat pedig utána.
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3229
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2022.08.11. 19:14:35

Barcaforever írta:
2022.08.11. 17:51:32
Jelen esetben szerintem itt többről van szó,
Ez nagyon nem lenne jó. Ugyanakkor mostanában a személye körüli relatív csend, akár vihar előtti is lehet?
Reméljük ez csak valami rossz vicc.
Válasz küldése