Jules Koundé

Ki hogy teljesített legutóbb? Ki milyen formát mutat, kik a kedvenceid? Mondd el itt! - Az első csapat játékosai, a La Masia, a vezetőedző és a régmúlt csillagai kapnak itt helyet.
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4183
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2023.05.24. 06:49:50

Annyira én sem dőlnék bele a kardomba ha elmenne, középen nem jó, a Chris-Araujo páros nagyon jól működik, jobb oldalon nem rossz, de nem is kiemelkedő, bár nem is a posztja. A Martinez-Cancelo-Foyt pakkal jobban járnánk. Martínez García helyett jönne tudom, de jobb oldalon a 2 úriember megoldaná gondolom. Bár Cancelo lutri kicsit, mert nem tudom az évekig alapembert miért rakta ki Guardiola, de ha hozza a City-s szintet, bőven jobb, mint Koundé. Én simán elengedném 50 körül.
ktm
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 449
Csatlakozott: 2012.05.18. 22:59:24

2023.05.24. 06:18:03

Annyira nem jatszott jol, hogy sokat kelljen gondolkodni az eladasan, ha valaki 50+-t ajanl erte. Nem is beszelve arrol, ha tenyleg nem erzi jol magat, akkor aligha fog jobban jatszani jovore, amivel csak csokkenti a sajat erteket.
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3186
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2023.05.23. 23:16:27

Nagybarcelona írta:
2023.05.23. 19:24:28
Sinya22 írta:
2023.05.23. 18:18:46
Megint egy gerardromero tweet miatt kombináltok, a pali a legnagyobb kókler hírforrás. Maradni fog.
https://player.hu/sport-3/a-barcelona-e ... elsea-elol
Hogy ne legyen off, ez a kókler írta meg először, hogy Koundet leigazolta a Barca, amikor mindenki elkönyvelte, hogy több pènzèrt a Chelseat választotta. A hír egyèbkènt lejjebb írtam a Toni Juanmarti, a Sport újságírójáè.

FCBSTEVE leírta, valószínűleg nyomásgyakorlás Xavi irányába, aki tegnap nyilatkozta, hogy nem prioritás egy jobbhátvéd leigazolása. Mivel hasonló hír többször látott napvilágot Kounde elègedetlensègèről, így valószínűleg
Kounde helye sem megkèrdőjelezhetetlen a keretben, vagy ezèrt, vagy azèrt. Egyèbkènt a vèdelemben a legtöbbet keresi, a keretben (elvileg)az 5.

Szerk: Gabriel Sans a Deportivo újságírója szerint Kounde nem akar távozni, de garanciát szeretne arra, hogy jövőre Kh-et fog játszani
Nem megyek bele, hogy miért gondolom kóklernek, van még nagyon sok ilyen, nálam a Coutinho drámázás után vált az összes ilyen twitter huszár hiteltelenné, és azóta minden évben bebizonyítják, hogy pontosan jól gondolom.

Lehet felőlem minden topicba bedobálni az ilyeneket, én inkább elkerülöm, és nem olvasok akkor semmit szeptemberig.

De megkímélek sok embert akkor, a következő hetekben "el fogjuk adni" De Jongot, Fatit, Gavi-t, és közel lesz hozzánk Di Maria, Rabiot valamint Bernardo Silva is órák kérdése. 1 hónap múlva olvasd vissza, mennyire jött be a jóslatom :)

Nálam Koundé biztos nem menne, semennyiért sem, majd belejön, első szezonja volt csupán.
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6887
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2023.05.23. 21:56:23

Én ha elvonatkozatok a hírektől, akkor is valami ilyesmire gondolnék ránézésre, az alapjá, amit látok. Nem érzi jól magát, ha nagy ritkán berakják a helyére, ott már nem magabiztos, ez nem a sevillai Koundé.

Az meg tuti, hogy egészséges sorban ő nem lesz kezdő, akor sem, ha magára talál jobban, és ez még csak nem is sértő ránézve, egyszerűen az elsőszámú duónk ennyire brutális. Emiatt HA tényleg menni akarna, én annyiért már el merném passzolni, amennyiért kaptuk, de persze jó lenne inkább feljebb menni úgy 80 körülig.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
dudastibor
Barça C
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2023.05.23. 21:14:58

2023.05.23. 21:26:46

Én is nagy reményekkel néztem Koundé szerződtetésekor....sajnálom ,hogy ezt kell írnom...a játéka ,az arckifejezése nekem azt árulja el ,hogy igazán nem érezte jól magát és játéka is néhány kivételtől nem az, amire maga és a közönség számított.Egy erős önbizalomhiányt látok rajta...egy megilletettség és megfelelési kényszer.Bíztam benne ,hogy ez változni fog,poszttól függetlenül,de inkább egy haramia...-anno Alves- illenne ide...a "jólnevelt" kisfiússág helyett...bátortalan összeségében...a tökösséget nem látom benne...
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2023.05.23. 21:12:57

Valakinek ma még nem jött össze a like vagy a retweet kvótája, szerintem ennyi történt. Magyarul, valaki a hasára ütött, és kihúzott a kalapból egy játékos, meg egy klub nevet.

Alapvetően nem tilos amúgy a játékos topikjába hozni egy vele kapcsolatos hírt, sőt szerintem rendező elvként nem is rossz, ha a potenciális távozókról a saját topikjukban, az érkezőkről meg a gyűjtőben van diskurzus.

Ezen felül viszont nem írom le újra, hogy mi a véleményem gerard romerorol, meg hogy mennyire gondolom jó ötletnek, ha valaki a twittert akár foci akár bármi más kapcsán valódi hírforrásként kezeli, akár csak egy percig is.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Nagybarcelona
Capitá del Barça
Hozzászólások: 777
Csatlakozott: 2021.02.19. 17:41:31

2023.05.23. 20:37:39

Troym írta:
2023.05.23. 20:27:04
Nagybarcelona írta:
2023.05.23. 20:08:44
Az uborkaszezonban legtöbbször az esetleges távozókról ès èrkezőkről lehet híreket olvasni. Konkrètan 3 forrás írt ma Kounderol, amit lehet, hogy szeretnènek a fórumozók itt megvitatni.
Ha a Marca, Deportivo, Sport, Barca Universal, Tribuna, FootbalEspana hiteles forrásnak tartja, ès a cikkeikben rá hivatkoznak, nem lehet, hogy te tèvedsz?
Még jómagam is kevésbé figyelmes voltam és hirtelen reagáltam itt a hírre, de szerintem legyen már rendezőelv, hogy ezekre a csodahírekre reagálás menjen mondjuk csak az igazolások topicban. Ez nem mindenkit érdekel.
Eddig ott gyűlt a "kacat", most elkezdődik minden játékos saját topicjában is?
Holnap felkészül FT, Kessie, Fati? Vagy Raphinha, Alonso, EG?
Így pár hét és minden részét a fórumnak pletykák árasztják el.

Amúgy nagyon komolyan vehető a hír, amit 3 óra alatt cáfolnak.
Ezzel egyetèrtek. Menjen minden átigazolási hír az átigazolási topicba, akit èrdekel, az ott elolvashatja. De a hír nem lett megcáfolva, ahogy FCBSTEVE ès èn is írtam, nem is Kounde átigazolása a lènyeg, hanem a teljesítménye VS fizetèse ès elvárásai, nyomásgyakorlása, ami nem először jelent meg a mèdiában.
Troym
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2455
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2023.05.23. 20:27:04

Nagybarcelona írta:
2023.05.23. 20:08:44
Az uborkaszezonban legtöbbször az esetleges távozókról ès èrkezőkről lehet híreket olvasni. Konkrètan 3 forrás írt ma Kounderol, amit lehet, hogy szeretnènek a fórumozók itt megvitatni.
Ha a Marca, Deportivo, Sport, Barca Universal, Tribuna, FootbalEspana hiteles forrásnak tartja, ès a cikkeikben rá hivatkoznak, nem lehet, hogy te tèvedsz?
Még jómagam is kevésbé figyelmes voltam és hirtelen reagáltam itt a hírre, de szerintem legyen már rendezőelv, hogy ezekre a csodahírekre reagálás menjen mondjuk csak az igazolások topicban. Ez nem mindenkit érdekel.
Eddig ott gyűlt a "kacat", most elkezdődik minden játékos saját topicjában is?
Holnap felkészül FT, Kessie, Fati? Vagy Raphinha, Alonso, EG?
Így pár hét és minden részét a fórumnak pletykák árasztják el.

Amúgy nagyon komolyan vehető a hír, amit 3 óra alatt cáfolnak.
Ter Stegen - Kounde - Araujo - Christensen - Balde - De Jong - Pedri - Gündogan - Raphinha - Yamal - Lewandowski
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2023.05.23. 20:23:41

De lehet, nem is mondtam hogy tévedhetetlen vagyok. Csak van egy pár éves tapasztalat, amiből biztosra tudom mondani, hogy a twitterhuszárok megmondásai nagyon alacsony rátával működnek.

Csak ne vegyük ezeket biztosra, pláne amit utána írtál, hogy akkor marad ha khv lehet:D Na ez a tökéletes újságírói fantáziálás.

De leírtam a véleményem az esetleges igazolásával kapcsolatban, ha eladjuk akkor meg kell kérni az àrát, ilyen buta angol klubbok nála gyengébb játékosokért is fizetnek irgalmatlan összegeket. Akkor tegyék le érte a nagy pénzt és viszlát.

Ilyen 40-50 milliós ajánlatokat meg se hallgatnék.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Nagybarcelona
Capitá del Barça
Hozzászólások: 777
Csatlakozott: 2021.02.19. 17:41:31

2023.05.23. 20:08:44

csababarca írta:
2023.05.23. 20:04:03
Nagybarcelona írta:
2023.05.23. 19:58:11

Ha elolvasod, a kèrès alapján forrásokat is írok, de ha te tovább "nyomod" tènykènt a szemèlyes vèlemènyedet, lègy szíves igazolni azokat.
Az nem személyes vélemény, hogy 100ból egyszer hoz le olyat, ami meg is történik.
Pörgesd végig a twitterfiókját, aztán meglátod.
Ettől még jöhet a hír, de amit Sinya22 is mond, nem lehet ezeknek a szavára adni.

Én komolyan nem értem mi történik itt az igazolásos hírek terén, azt hittem ezek maradnak a Barca Igazolások topikban, de akkor már tudom kerülni kell minden topikot, mert bárhova kattint be az ember, linkzuhatag van.
Az uborkaszezonban legtöbbször az esetleges távozókról ès èrkezőkről lehet híreket olvasni. Konkrètan 3 forrás írt ma Kounderol, amit lehet, hogy szeretnènek a fórumozók itt megvitatni.
Ha a Marca, Deportivo, Sport, Barca Universal, Tribuna, FootbalEspana hiteles forrásnak tartja, ès a cikkeikben rá hivatkoznak, nem lehet, hogy te tèvedsz?
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2023.05.23. 20:04:03

Nagybarcelona írta:
2023.05.23. 19:58:11

Ha elolvasod, a kèrès alapján forrásokat is írok, de ha te tovább "nyomod" tènykènt a szemèlyes vèlemènyedet, lègy szíves igazolni azokat.
Az nem személyes vélemény, hogy 100ból egyszer hoz le olyat, ami meg is történik.
Pörgesd végig a twitterfiókját, aztán meglátod.
Ettől még jöhet a hír, de amit Sinya22 is mond, nem lehet ezeknek a szavára adni.

Én komolyan nem értem mi történik itt az igazolásos hírek terén, azt hittem ezek maradnak a Barca Igazolások topikban, de akkor már tudom kerülni kell minden topikot, mert bárhova kattint be az ember, linkzuhatag van.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Nagybarcelona
Capitá del Barça
Hozzászólások: 777
Csatlakozott: 2021.02.19. 17:41:31

2023.05.23. 19:58:11

csababarca írta:
2023.05.23. 19:38:35
Nagybarcelona írta:
2023.05.23. 19:24:28

https://player.hu/sport-3/a-barcelona-e ... elsea-elol
Hogy ne legyen off, ez a kókler írta meg először, hogy Koundet leigazolta a Barca, amikor mindenki elkönyvelte, hogy több pènzèrt a Chelseat választotta.
A vak tyúk is talál szemet tipikus esete.
De nyomjad tovább ezeket.

Koundét úgy 80-as árcédulával el lehetne durrantani, főleg a Chelseanek.
PL csapat a chelsea, védőket eleve a szigetországban extrém túlárazva igazolgatnak.
Emellett a londoniak ilyen Mundryk vagy kiket vásárolgatnak eszement pénzekért, akkor Koundé is érhet annyit.

Mondjuk nem adnám el, főleg nem valami vicc áron.
Ha elolvasod, a kèrès alapján forrásokat is írok, de ha te tovább "nyomod" tènykènt a szemèlyes vèlemènyedet, lègy szíves igazolni azokat, ahogy Morata Barcába igazolását Gerard Romero szerint, mert èn ilyet nem találok,
https://www.google.com/amp/s/tribuna.co ... op-source/
Csak ezt, hol leírja, hogy nincs kèpben Morata, Lewandowski az elsőszámú cèlpont.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2023.05.23. 19:38:35

Nagybarcelona írta:
2023.05.23. 19:24:28

https://player.hu/sport-3/a-barcelona-e ... elsea-elol
Hogy ne legyen off, ez a kókler írta meg először, hogy Koundet leigazolta a Barca, amikor mindenki elkönyvelte, hogy több pènzèrt a Chelseat választotta.
A vak tyúk is talál szemet tipikus esete.
De nyomjad tovább ezeket.

Koundét úgy 80-as árcédulával el lehetne durrantani, főleg a Chelseanek.
PL csapat a chelsea, védőket eleve a szigetországban extrém túlárazva igazolgatnak.
Emellett a londoniak ilyen Mundryk vagy kiket vásárolgatnak eszement pénzekért, akkor Koundé is érhet annyit.

Mondjuk nem adnám el, főleg nem valami vicc áron.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Nagybarcelona
Capitá del Barça
Hozzászólások: 777
Csatlakozott: 2021.02.19. 17:41:31

2023.05.23. 19:24:28

Sinya22 írta:
2023.05.23. 18:18:46
Megint egy gerardromero tweet miatt kombináltok, a pali a legnagyobb kókler hírforrás. Maradni fog.
https://player.hu/sport-3/a-barcelona-e ... elsea-elol
Hogy ne legyen off, ez a kókler írta meg először, hogy Koundet leigazolta a Barca, amikor mindenki elkönyvelte, hogy több pènzèrt a Chelseat választotta. A hír egyèbkènt lejjebb írtam a Toni Juanmarti, a Sport újságírójáè.

FCBSTEVE leírta, valószínűleg nyomásgyakorlás Xavi irányába, aki tegnap nyilatkozta, hogy nem prioritás egy jobbhátvéd leigazolása. Mivel hasonló hír többször látott napvilágot Kounde elègedetlensègèről, így valószínűleg
Kounde helye sem megkèrdőjelezhetetlen a keretben, vagy ezèrt, vagy azèrt. Egyèbkènt a vèdelemben a legtöbbet keresi, a keretben (elvileg)az 5.

Szerk: Gabriel Sans a Deportivo újságírója szerint Kounde nem akar távozni, de garanciát szeretne arra, hogy jövőre Kh-et fog játszani
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Nagybarcelona 2023.05.23. 19:55:14-kor.
bencoo32
Jugador del Barça
Hozzászólások: 110
Csatlakozott: 2022.08.21. 16:28:08

2023.05.23. 19:19:46

visca el barca írta:
2023.05.23. 19:17:31
Mondjuk ha jon inigo, akkor a cselzinek túlárazva el lehetne adni, és abból a pénzből meg lehetne venni cancelot. Nem lenne egy rossz üzlet.
Támogatom. Középen néha akkorákat hibázik mint EG. Chelsea bekopogtathatna érte úgy 80 millióval.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2023.05.23. 19:17:31

Mondjuk ha jon inigo, akkor a cselzinek túlárazva el lehetne adni, és abból a pénzből meg lehetne venni cancelot. Nem lenne egy rossz üzlet.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3186
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2023.05.23. 18:18:46

Megint egy gerardromero tweet miatt kombináltok, a pali a legnagyobb kókler hírforrás. Maradni fog.
Avatar
Camp Nou99
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 355
Csatlakozott: 2020.05.31. 14:32:47
Tartózkodási hely: Surány

2023.05.23. 17:24:45

Ezért kár volt érte kaparni ha most meg xavi elüldözi.
bencoo32
Jugador del Barça
Hozzászólások: 110
Csatlakozott: 2022.08.21. 16:28:08

2023.05.23. 17:04:05

Ha elégedetlen, menjen. Főleg ha 70-80 millát kicsenget valaki érte. Pótolható ennyi pénzből.
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8672
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2023.05.23. 15:55:54

soadroli írta:
2023.05.23. 15:27:44
BREAKING: Chelsea want to sign Jules Koundé this summer! They are ready to pay a lot of money to FC Barcelona. @sport
meglepő :D
A penzen kivul nem tudom mi motivalna ot, hogy odamenjen. Egyelore kezeljuk szerintem kacsakent a dolgot. Foyth is ugy remlik kenyszerbol kezdett el jobbekket jatszani, eredetileg o is KH, plusz nem renlik, hogy akkora extra lenne azon a poszton. Ennyi erovel hozhatnank Molinat vagy Montielt is kb ugyanennyiert, vagy fele ennyiert az Osasunas Arnaut vagy a Mallorcabol Maffeot. Ugyanaz a szint. Ha Kounde menne megis en ramennek Pau Torresre es Koundetol fuggetlenul hoznek egy jobbhatvedet.
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Avatar
soadroli
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5143
Csatlakozott: 2008.05.17. 19:50:58

2023.05.23. 15:27:44

BREAKING: Chelsea want to sign Jules Koundé this summer! They are ready to pay a lot of money to FC Barcelona. @sport
meglepő :D
Kép
Nagybarcelona
Capitá del Barça
Hozzászólások: 777
Csatlakozott: 2021.02.19. 17:41:31

2023.05.23. 15:20:56

Fernando írta:
2023.05.23. 15:07:22
Troym írta:
2023.05.23. 14:10:50
Ha elmegy, akkor olyanok leszünk, mint a saját farkát kergető kutya.
Van 3 minőségi khv 5percig, adjunk el egyet, lesz 2, az egyik megsérül és nyavalyoghat mindenki a gyenge védelmen, amikor Inigot szétfutja, vagy kicselezi mondjuk Musiala. Ha eladnák még pénzünk se lenne, ez menne bele a 200 millióba.
A baj az, hogy középen nem igazán volt minőségi ő sem, a szélen is inkább egy elfogadható szintet hozott, ami a Ligához elég volt. Ha menne nem sirnék, viszont jobbra nem tudnám kit tudnánk hozni. J. Araujo lutri plusz tartanék tőle hogy R. Araujo lenne oda kitolva vagy Balde.
A Sport szerint 200 millióból 70+ millió a betervezett játèkoseladás, azaz 80 milliós állítólagos árcèdulájával egy szemèlyben megoldaná az egy az egyben törtènő igazolásokat. Foyth 43, aki elvileg Xavi vágya, jhv, ès belső vèdőt is tud játszani, mert az volt az eredeti posztja. + Ingyen Inigo+pènz. Elgondolkodtató.
FCBSteve-el èrtek egyet a hír kapcsán. Azzal is számolni kell, hogy Araujo, Christensen viszonylag sèrülèkeny ahogy Laporte is, Kounde viszont nem biztos, hogy èr ennyit, főleg ha mèg vannak kívánságai is.
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6589
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2023.05.23. 15:17:44

Akár megy, akár marad, egy jhv mindenképp kell.

Voltak hibái középen, de EG-nél, Alonso-nál bőven jobb megoldás. Az Araujo-Christensen párost nem kellene megbontani, most jön Inigo, nem tudom, hogy 3.-4. számú védőnek van-e értelme megtartani, főleg ha nem is keres keveset.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
FCBsteve
Capitá del Barça
Hozzászólások: 607
Csatlakozott: 2022.05.30. 16:19:05

2023.05.23. 15:10:20

Azt írják, hogy jelezte, hogy nyitott az átigazolásra!
Nekem ez egyelőre inkább szolid pressziónak tűnik, hogy mennyire elégedetlen a jhv pozival... :)

Csak nehogy úgy járjon, hogy ha már egyszer szóba került a dolog, akkor már nincs visszaút... 😄
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8672
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2023.05.23. 15:07:22

Troym írta:
2023.05.23. 14:10:50
Ha elmegy, akkor olyanok leszünk, mint a saját farkát kergető kutya.
Van 3 minőségi khv 5percig, adjunk el egyet, lesz 2, az egyik megsérül és nyavalyoghat mindenki a gyenge védelmen, amikor Inigot szétfutja, vagy kicselezi mondjuk Musiala. Ha eladnák még pénzünk se lenne, ez menne bele a 200 millióba.
A baj az, hogy középen nem igazán volt minőségi ő sem, a szélen is inkább egy elfogadható szintet hozott, ami a Ligához elég volt. Ha menne nem sirnék, viszont jobbra nem tudnám kit tudnánk hozni. J. Araujo lutri plusz tartanék tőle hogy R. Araujo lenne oda kitolva vagy Balde.
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Válasz küldése