A régmúlt Barca csillagai

Ki hogy teljesített legutóbb? Ki milyen formát mutat, kik a kedvenceid? Mondd el itt! - Az első csapat játékosai, a La Masia, a vezetőedző és a régmúlt csillagai kapnak itt helyet.

Ki minden idők legjobb barcás jobbhátvédje?

A szavazás 2021.12.08. 17:07:23-kor befejeződött.

Dani Alves
19
95%
Albert Ferrer
1
5%
Más, kifejtem kommentben.
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 20
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21045
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2005.01.02. 16:54:38

S azt is vegyétek figyelembe, h Rivaldo nem a Barcába fejezi be, s a korához képest még jobban is játszhatna! Es a VB-n Rivaldonak és Ronaldonak azt is sikerult bebizonyítania, h kihagyhatatlan helyzet nincs! Rivaltod már Barcás korába se bírtam, foleg az ábrázatát... :(
Bár télleg tudott szép dolgokat, de a BL-be utolso két nálunk toltott évébe semmit se csinált, s nem az volt az 1etlen muesése...
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21045
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2005.01.02. 16:47:38

ENRIQUE VAGYOK, te gondolom sosem láttad Cruyffot játszani, tudom az Aranylabda nem ér semmit, csak azért nem kapta meg mert Kelet-Europai :roll:
S volt nemrég 1 olyan szavazás, hogy ki mindenidok legjobb Europai játékosa, Cruyff a 3.lett! De Hunon persze, h Kubalát mondják, de Europában az 1értelmu lenne :arrow:
Avatar
Taibi
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 1194
Csatlakozott: 2004.11.03. 19:52:08

2005.01.02. 16:24:10

LG írta:Ancelotti biztos nem azért nem játszatta, mert nem tetszett az arca, hanem mert nem volt elég jo, hisz mikor a milánba ment, az 1. pár meccsen kapott lehetoséget, de nem tudott annyit mutatni, h kulcsjátékos legyen, mondhatjuk, h az uzlettel jol átvertük a milánt(jol csináltuk!!! :lol: )
Az olimpiakoszban persze, h a legjobb...
Tudom, h kapott aranytokot, meg is érdemelte, fénykorában kituno játékos volt, de akki azt mondja jobb mint Cruyff, azt nagyon sajnálom... :cry:
Sztem Dinho jobb, mint rivaldo fénykorába!
Ha most leírnám a véleményem erröl a hozzászólásról, akkor utána lehet, hogy kitiltanának ebböl a fórumból...
Kép
Avatar
Enrique
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10124
Csatlakozott: 2004.10.08. 07:05:05
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2005.01.02. 16:12:47

LG írta:
Enrique írta:
LG írta:Ancelotti biztos nem azért nem játszatta, mert nem tetszett az arca, hanem mert nem volt elég jo, hisz mikor a milánba ment, az 1. pár meccsen kapott lehetoséget, de nem tudott annyit mutatni, h kulcsjátékos legyen, mondhatjuk, h az uzlettel jol átvertük a milánt(jol csináltuk!!! :lol: )
Az olimpiakoszban persze, h a legjobb...
Tudom, h kapott aranytokot, meg is érdemelte, fénykorában kituno játékos volt, de akki azt mondja jobb mint Cruyff, azt nagyon sajnálom... :cry:
Sztem Dinho jobb, mint rivaldo fénykorába!
Akkor te nem nagyon értesz a dolgokhoz... :roll:
Ez melyik kijelentésre mondtad?
Végülis az egész eddigi hozzászólásaidra... Főleg h Cruyff nagyobb lett vna mint Kubala, meg a Rivaldo "fikázása"... :roll: Áhh...
És jössz mindig azzal az 1 brazil-török vébémeccsel... A totti meg a figó ezer ilyet csinál 1 hónapon belül.. :roll:
HAnonymus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1407
Csatlakozott: 2004.10.08. 09:57:32

2005.01.02. 13:39:29

Gondolom a Dinhosra... Monjuk mindennel én sem értek egyet, de pl amikor eladtuk a Milánnak minimális pénzért akkor van egy tippem hogy melyik csapattal szurtunk ki igazán... Hát nem a Milannal... :roll:
A Milannal meg annyi volt a baj, hogy nem illett bele abba az agyontaktikázós védekezős futballkultúrába, Ancelotti meg nem akarta átírni miatta a teljes taktikát... Viszont hatalmas játékos volt, és a brazil-török meccs ellenére emberileg is nagy. Cruyffhoz lehet hogy nem ér fel, de tiszteletreméltó ember. És kb azon a szinten volt fénykorában mint Roni mondjuk tavasszal. Csak Rivaldo alatt még gyengébb volt a csapat mint Roni esetében...
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21045
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2005.01.02. 13:09:36

Enrique írta:
LG írta:Ancelotti biztos nem azért nem játszatta, mert nem tetszett az arca, hanem mert nem volt elég jo, hisz mikor a milánba ment, az 1. pár meccsen kapott lehetoséget, de nem tudott annyit mutatni, h kulcsjátékos legyen, mondhatjuk, h az uzlettel jol átvertük a milánt(jol csináltuk!!! :lol: )
Az olimpiakoszban persze, h a legjobb...
Tudom, h kapott aranytokot, meg is érdemelte, fénykorában kituno játékos volt, de akki azt mondja jobb mint Cruyff, azt nagyon sajnálom... :cry:
Sztem Dinho jobb, mint rivaldo fénykorába!
Akkor te nem nagyon értesz a dolgokhoz... :roll:
Ez melyik kijelentésre mondtad?
Avatar
Enrique
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10124
Csatlakozott: 2004.10.08. 07:05:05
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2005.01.02. 13:06:15

LG írta:Ancelotti biztos nem azért nem játszatta, mert nem tetszett az arca, hanem mert nem volt elég jo, hisz mikor a milánba ment, az 1. pár meccsen kapott lehetoséget, de nem tudott annyit mutatni, h kulcsjátékos legyen, mondhatjuk, h az uzlettel jol átvertük a milánt(jol csináltuk!!! :lol: )
Az olimpiakoszban persze, h a legjobb...
Tudom, h kapott aranytokot, meg is érdemelte, fénykorában kituno játékos volt, de akki azt mondja jobb mint Cruyff, azt nagyon sajnálom... :cry:
Sztem Dinho jobb, mint rivaldo fénykorába!
Akkor te nem nagyon értesz a dolgokhoz... :roll:
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21045
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2005.01.02. 10:22:53

Ancelotti biztos nem azért nem játszatta, mert nem tetszett az arca, hanem mert nem volt elég jo, hisz mikor a milánba ment, az 1. pár meccsen kapott lehetoséget, de nem tudott annyit mutatni, h kulcsjátékos legyen, mondhatjuk, h az uzlettel jol átvertük a milánt(jol csináltuk!!! :lol: )
Az olimpiakoszban persze, h a legjobb...
Tudom, h kapott aranytokot, meg is érdemelte, fénykorában kituno játékos volt, de akki azt mondja jobb mint Cruyff, azt nagyon sajnálom... :cry:
Sztem Dinho jobb, mint rivaldo fénykorába!
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2005.01.01. 22:42:10

nem kellene szidni a Rivaldot. amikor a Barcában játszott, ő volt a csapatban a király. most uezt teszi az olimpiakoszban, egyedül viszi őket. abszolut nem rajta múlt, h nem mentek tovább a blben. a milános pauzája, ti. h az ancelotti nem játszatta, tud esetleg belerondítani az összképbe, de ez sem az ő hibája. arról nem beszélve, h a játéktudásából, meg az érdemeiből ez semmit sem vesz el.
PUYOL-XAVI-INIESTA
Avatar
Taibi
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 1194
Csatlakozott: 2004.11.03. 19:52:08

2005.01.01. 22:17:58

LG írta:Es most hol van Rivaldo??? Mondhatom szépen kiégett, miota elment a Barcábol, nem sok maradt belole...s ezt nem a korra kell fogni...
Azért az Aranylabda mégis jelent valamit...
En akkor is Cruyffot mondom :!:
Azért, ha erre minden országban szavaznának, akkor tuti Cruyff, ezt elhihetitek :!:
Ha már ilyen "nagyon" okos vagy, akkor azt is tudhatnád, hogy RIVALDO is kapott aranylabdát!
Meg ha néha megnéznél egy-két Olympiakos meccset, akkor láthatnád, hogy Rivaldo még mindig rohadt jó játékos, még most is képes egyedül megnyerni meccseket!
Kép
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21045
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2005.01.01. 22:03:19

Es most hol van Rivaldo??? Mondhatom szépen kiégett, miota elment a Barcábol, nem sok maradt belole...s ezt nem a korra kell fogni...
Azért az Aranylabda mégis jelent valamit...
En akkor is Cruyffot mondom :!:
Azért, ha erre minden országban szavaznának, akkor tuti Cruyff, ezt elhihetitek :!:
Avatar
redmiller
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4097
Csatlakozott: 2004.10.12. 19:29:23
Tartózkodási hely: Kecskemét
Kapcsolat:

2005.01.01. 21:13:04

Rivaldo nem meccses játékos! Ha szenvedet a csapat, akkor ő jött és talpra állította, vagy szinte egyedül (harcolva) nyerte meg a meccseket. Szerintem Van Gaal is neki köszönhette, hogy nem rúgták ki előbb... :roll:
By red
http://hirosliga.gportal.hu
Hajrá kecskeméti kosár! Hajrá KTE!
Catalonia is not Spain!Visca el Barça!
Avatar
Enrique
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10124
Csatlakozott: 2004.10.08. 07:05:05
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2005.01.01. 20:55:21

LG írta:
Cooltiszo írta:
LG írta:En még mindig azt mondom Cruyff :!: Sztem egész Europa királya, csak Pelé és Maradona veri 8)
Kubala a 2., nem kapott Aranylabdát
Emlékszel a Brazil-Torok meccsre? S a vége felé már Rivaldo nem nyomt annyira...
Te aranylabda alapján ítéled meg a játékosokat? Hát akkoregészségedre. Kubalának nem voltak válogatott sikerei, és akkoriban a sok kiváló magyar játékos a válogatottal is jól szerepelt. És ilyet hogy Rivaldo egy senki, még nem hallottam Barca drukker szájából.Te télleg nem sokat nézted a meccseket.
Nem az Aranylabda alapján ítélem meg az embereket, de Cruyff az Cruyff, Rivaldo pedig HOZZA KEPEST 1 senki :x Torok-Brazil meccs???
Te 1 meccs alapján ítéled meg Rivaldot?? :shock: :roll:
Érdekes...
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2005.01.01. 18:32:49

sztem, ha félretesszük a szubjektív indokokat, pl. ki kit látott játszani, ezért v azért ki a szimpatikus, egyértelmű a Kubala elsőbbsége. a kérdés minden idők legnagyobb Barca zsugásáról szólt. ilyen formátumú játékos, aki akkora hatással volt a Klubra, mint az Öreg, nem szerepelt a Barcában. ezt egyébként korra és nemre való tekintet nélkül, kint is így gondolják. de lentebb ezt sokkal részletesebben kifejtette Redlions, kilenc pontba szedve.
PUYOL-XAVI-INIESTA
Avatar
Taibi
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 1194
Csatlakozott: 2004.11.03. 19:52:08

2005.01.01. 18:19:14

LG írta:
Cooltiszo írta:
LG írta:En még mindig azt mondom Cruyff :!: Sztem egész Europa királya, csak Pelé és Maradona veri 8)
Kubala a 2., nem kapott Aranylabdát
Emlékszel a Brazil-Torok meccsre? S a vége felé már Rivaldo nem nyomt annyira...
Te aranylabda alapján ítéled meg a játékosokat? Hát akkoregészségedre. Kubalának nem voltak válogatott sikerei, és akkoriban a sok kiváló magyar játékos a válogatottal is jól szerepelt. És ilyet hogy Rivaldo egy senki, még nem hallottam Barca drukker szájából.Te télleg nem sokat nézted a meccseket.
Nem az Aranylabda alapján ítélem meg az embereket, de Cruyff az Cruyff, Rivaldo pedig HOZZA KEPEST 1 senki :x Torok-Brazil meccs???
Szerinted Cruyff egyszersem színészkedett a pályafutása alatt? Ha Rivaldo nincs ott azon a VB-n, akkor a brazilok meg se nyerik.
Kép
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21045
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2005.01.01. 18:04:25

Cooltiszo írta:
LG írta:En még mindig azt mondom Cruyff :!: Sztem egész Europa királya, csak Pelé és Maradona veri 8)
Kubala a 2., nem kapott Aranylabdát
Emlékszel a Brazil-Torok meccsre? S a vége felé már Rivaldo nem nyomt annyira...
Te aranylabda alapján ítéled meg a játékosokat? Hát akkoregészségedre. Kubalának nem voltak válogatott sikerei, és akkoriban a sok kiváló magyar játékos a válogatottal is jól szerepelt. És ilyet hogy Rivaldo egy senki, még nem hallottam Barca drukker szájából.Te télleg nem sokat nézted a meccseket.
Nem az Aranylabda alapján ítélem meg az embereket, de Cruyff az Cruyff, Rivaldo pedig HOZZA KEPEST 1 senki :x Torok-Brazil meccs???
Avatar
Cooltiszo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1949
Csatlakozott: 2004.10.08. 06:57:08
Tartózkodási hely: Bp

2005.01.01. 17:50:13

LG írta:En még mindig azt mondom Cruyff :!: Sztem egész Europa királya, csak Pelé és Maradona veri 8)
Kubala a 2., nem kapott Aranylabdát
Emlékszel a Brazil-Torok meccsre? S a vége felé már Rivaldo nem nyomt annyira...
Te aranylabda alapján ítéled meg a játékosokat? Hát akkoregészségedre. Kubalának nem voltak válogatott sikerei, és akkoriban a sok kiváló magyar játékos a válogatottal is jól szerepelt. És ilyet hogy Rivaldo egy senki, még nem hallottam Barca drukker szájából.Te télleg nem sokat nézted a meccseket.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21045
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2005.01.01. 17:39:04

Enrique a genyálbol jott, mi az ,h joban-roszban? Egyépként kiválo játékos, a listrára én is feltettem volna :P
Sztem még bírná :idea: Es csatárposzton bevetheto, mehetne a BLbe is :!:
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21045
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2005.01.01. 17:34:24

En még mindig azt mondom Cruyff :!: Sztem egész Europa királya, csak Pelé és Maradona veri 8)
Kubala a 2., nem kapott Aranylabdát
Emlékszel a Brazil-Torok meccsre? S a vége felé már Rivaldo nem nyomt annyira...
Avatar
Enrique
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10124
Csatlakozott: 2004.10.08. 07:05:05
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2005.01.01. 16:00:04

redlions írta:
LG írta:1. Kubala nem teljesen HUN, félig SVK, ugy mint EN :!:
2. Nem kapott aranylabdát :(
3. Rivaldo 1 senki, lásd torok meccs :evil:
4. Cruyff sok év után támasztotta fel a Barcát, uj stílust teremtet, edzoként is a legjobb volt, tobszotos aranylabdás :twisted:
Hát megvagyunk :!:
1. Kubala mindhárom ország válogatottjában szerepelt.
2. Ízig-vérig magyarnak tekintette magát.
3. Odakint, ha magyar szót hallott rögtön segített az eltévedt turistának, gyakran saját költségén is megvendégelte v. vendégül látta.
4. Ő csinált a Barcából sztárcsapatott, miatta nőt a klub ázsiója.
5. Felépítették miatta a NouCamp-ot, mert annyian kiváncsiak voltak rá!
6. Kubalának bármilyen étterem kinyitott bármikor.
7. A szavazáskor az akkor 108ezres pártolótagság őt választotta az évszázad Barca játékosának.
8. Rivaldo nélkül a Barca előbb válságba került volna, mint ahogy került. Ő volt a csapat motorja és képes volt a pályán is meghalni.
9. Cruyff edzőségét itt nem kell figyelembe venni.
Maximálisan 1etértek!
Hát LG veled nem annyira... :roll:
Avatar
redmiller
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4097
Csatlakozott: 2004.10.12. 19:29:23
Tartózkodási hely: Kecskemét
Kapcsolat:

2005.01.01. 14:08:45

LG írta:1. Kubala nem teljesen HUN, félig SVK, ugy mint EN :!:
2. Nem kapott aranylabdát :(
3. Rivaldo 1 senki, lásd torok meccs :evil:
4. Cruyff sok év után támasztotta fel a Barcát, uj stílust teremtet, edzoként is a legjobb volt, tobszotos aranylabdás :twisted:
Hát megvagyunk :!:
1. Kubala mindhárom ország válogatottjában szerepelt.
2. Ízig-vérig magyarnak tekintette magát.
3. Odakint, ha magyar szót hallott rögtön segített az eltévedt turistának, gyakran saját költségén is megvendégelte v. vendégül látta.
4. Ő csinált a Barcából sztárcsapatott, miatta nőt a klub ázsiója.
5. Felépítették miatta a NouCamp-ot, mert annyian kiváncsiak voltak rá!
6. Kubalának bármilyen étterem kinyitott bármikor.
7. A szavazáskor az akkor 108ezres pártolótagság őt választotta az évszázad Barca játékosának.
8. Rivaldo nélkül a Barca előbb válságba került volna, mint ahogy került. Ő volt a csapat motorja és képes volt a pályán is meghalni.
9. Cruyff edzőségét itt nem kell figyelembe venni.
By red
http://hirosliga.gportal.hu
Hajrá kecskeméti kosár! Hajrá KTE!
Catalonia is not Spain!Visca el Barça!
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21045
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2005.01.01. 13:23:54

1. Kubala nem teljesen HUN, félig SVK, ugy mint EN :!:
2. Nem kapott aranylabdát :(
3. Rivaldo 1 senki, lásd torok meccs :evil:
4. Cruyff sok év után támasztotta fel a Barcát, uj stílust teremtet, edzoként is a legjobb volt, tobszotos aranylabdás :twisted:
Hát megvagyunk :!:
Ronaldinho 17
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1942
Csatlakozott: 2004.10.17. 18:13:25
Tartózkodási hely: Csepel

2005.01.01. 13:13:17

Pár év és Ronaldinho lesz(eredmények kellnek még) amúgy RIVALDO, Stoickov
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21045
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2005.01.01. 00:07:08

De rivaldo akkor is tulzás :evil:
Hát nem volt undoríto , amit a VBn a torokok ellen csinált?
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21045
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2005.01.01. 00:04:47

De Cruyffot még az is ismeri , aki amugy 'mit is' ? se ért a focihoz...és ne feledjuk , hogy kiválo edzo is volt...Na jo , azzal télleg tuloztam , hogy égés másra szavazni...mindenki szavazzon a kedvencére!!! 8)
Válasz küldése