Xavi Hernandez

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!
Faramuci69
Barça B
Hozzászólások: 70
Csatlakozott: 2021.06.02. 07:19:18

2024.04.18. 09:14:06

Azt hiszem tisztán látszik, hogy rengeteg a probléma és nincs megfelelő terv a megoldásra. Xavi kezdett egyre bíztatóbb eredményeket hozni, de a PSG elleni meccs csúnyán beárazta. Ezzel számomra az egész projekt megbukott. Lewa sajnos egymaga meccsben tarthatott volna minket, ha az ordító helyzeteit belövi. Ferran Torres nálam repülne, ha tét van, akkor nem hozza magát. Lássuk mennyit ér. Korábban is írtam, sajnos De Jong, Araujo sem érnek annyit, amenyi pénz áll bennük. Araujo sajnos nagyon nagy ostobaságot csinált, számomra ez még mindig felfoghatatlan. Felőlem mehetnének. Xavi mindenkihez ragaszkodik, de a keret kialakításáért ő is felelős. A vágyálmai irreálisak voltak. Még ezzel a kerettel is lehetett volna csúszni-mászni ahogy a fehérek tették, de nekünk büdös gürizni, bocsánat az nem barca DNS. Védekezni nem tudunk, a középpályánk átjáróház elöl meg minden tragédia. Félix még időnként villant egyet, de max ennyi. Nálam ő maradna, mert kölcsön játékos, így nem áll benne pénz, mint Ferránban. Sajnos Roque is csak a barcás lakáj média terméke. Nézzük már meg a lesajnált CJR-t (ugye, Fati mennyivel jobb volt nála) és Rodrigo Goest. Na Roque messze nem ez a szint. Nem érti a mester, de még gólt sem tud lőni. Akkor mi a f@ -ért kerül 40 misibe? Miért kellett Xavinak? Marad a katalán öntudat. Sajnos az is kiderült, hogy a madrid még a padra is tud világklasszis teljesítményre képes kapust hozni, míg nálunk Inaki Pena három túrógombocot sem ér. Valami komoly gond lehet a scouting rendszerünkkel. Persze, majd a mester hőbörög, hogy a csónya bíró így meg úgy. Sajnos nem ugrotta meg a szintet. Ettől még Rafa Marqez kinevezése totális tökönszúrás lenne, de ide úgy sem jöhet klasszis edző.
Avatar
Saviola
Júdás 2, az áruló
Hozzászólások: 4957
Csatlakozott: 2004.10.08. 20:00:31
Tartózkodási hely: Tolna

2024.04.18. 09:09:58

Nevetséges ez a nyilatkozat, ismét, saját magát és csapatot járatja le.

Viszont, ha a Marquez jön helyette, semmivel nem leszünk előrébb, sőt.
,,Azt hitted, hogy mi történt."
Troym
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2540
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2024.04.17. 22:42:04

Legyen már egyszer a cél sikerek elérése, ehhez játékosok fejlesztése és vásárlása a realitás talaján. (Nem 34 éves játékosokért adni 50 milliót) Nem érdekel semmilyen út, dns, hit, vízió ezentúl építsünk fel 90 percig hajtani képes játékosokat, akik nem botlanak el a saját lábukban, képesek egy cselre, 25 méteres lövésre és nem tojnak be minden oda-vissza párharcban.

Xavi elvérzett a Frankfurt, Inter, Bayern, MU, Real, PSG ellen, szóval a statisztika azért nem azt mutatja, hogy képes megugrani egy bizonyos szintet.
Jöjjön olyan, akinél kiderül objektív szempontok szerint mennyit is ér Gavi, Balde, Pedri, Cubarsi, Fort, Roque, Guiu, Torre, Fati, JAraujo, de akár a "világsztárnak kikiáltott" DJ, Araujo is.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19551
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2024.04.17. 22:15:32

Ha a megkezdett út továbbvitele a cél,akkor egyértelműen Marquez. Jó szezont fut a kicsikkel,ismer nem egy embert a felnőtt csapatból. Ha valami újdonság akkor Motta lenne érdekes. De továbbra is bízom benne,hogy szépen alakul meg a maradék 6 forduló,s mégha kicsi is az esély de egy bajnoki cím nagyon megszepitene ezt a nyögvenyelős szezont és talán Xavi marad. Ki más tudna tovább vezetni a gárdát,ha nem az aki az utat is elkezdte velük. Ne hagyj itt minket Xavi, kérlek
Kép
Kép
Kép
Mascherano14
Capitá del Barça
Hozzászólások: 655
Csatlakozott: 2018.01.04. 00:19:27

2024.04.17. 21:20:12

Így van, minden tétet egy jó edzőre tenni, és a bajnokságban a fiatalokat tesztelni, edzeni. Nem lesz pénz jó játékost igazolni, de egy jó edző csodát tehet.
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3274
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2024.04.17. 20:33:44

Én ezt azért nem fogadom el, hogy kevés a pénz és ezért jó lesz Márquez, mert szerintem az építkezést ott kellene kezdeni, hogy hozunk egy tapasztalt edzőt, aki aztán szép lassan csapatot épít. Ez lehetett volna ingyen Xavi, de nem jött be, de ezt már elajtszottuk korábban is, edzőre nem költünk mert minek, jó lesz a volt játékos, a Betis edzője, a Bilbaoé, a mindenhol megbukott Koeman. Ezt csináljuk több mint 10 éve.

Szerintem a változást nem ott kellene várni, hogy majd a nyáron megint távozik 5-6-7-8 játékos akik helyett szerzünk másik 5-6-7-8 játékost és akkor majd Márquez leül és megpróbál csinálni valamit. Aztán ha ő sem jön be hosszú távon, majd kezdjük megint előlről.
Troym
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2540
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2024.04.17. 20:19:36

Nem Marquez lesz a következő edző, de én is ezt csinálnám, ha kevés lenne a pénz.
Ha egyszer megoldhatatlan Pep, vagy Klopp érkezése, akkor mondj egy olyan megoldást, ami mindenki kiakad és rögtön sokkal szimpatikusabb megoldás mondjuk De Zerbi / Flick / Tuchel / Inzaghi, tudomisén. Szerintem Flick fog érkezni. Ingyen van.

Xavinak nem gondolom, hogy akár szezon végéig maradni kéne.
Kimerült és látványosan kikészült.
Felajánlanám neki, hogy most abbahagyhatja és a testvére ezt a pár meccset csak lehozza valahogy.
Nagy ívben tojni kéne mindenféle szuperkupára, az a 6-8 millió euró összejön bármilyen USA téli haknival is és csak a fiatalok fejlődésére kellene koncentrálni innentől. A bajnokságban legyen meg a BL (akár 4. helyen), még ezüstérem sem kell, de lássuk mit tud 70-90 perc alatt Casado, Guiu, Roque, Fort, Faye, Mbacke akárki.
pep71
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1102
Csatlakozott: 2011.08.30. 00:28:51

2024.04.17. 19:52:56

Azt nem értem, ha már a DJ-Pedri-Gündogan kp-t küldte fel Xavi, akkor miért nem úgy próbált "védekezni", ahogy a régi Barca szokott, azaz labdatartással(ameddig nálam a ladba, nem kaphatok gólt) és akkor el is érkeztünk a legkomolyabb problémához, ami a PSG ellen volt szerintem, ami nem más, minthogy, ez a sokak által jogosan lesajnált PSG kp megette a Barca kp-t. Mondjuk szvsz az első meccsen, 2-1 után óriási mázli miatt lett csak Barca győzelem, az élő topic-ban akkor is rengeteg hsz jött teljesen jogosan, hogy teljesen szétesett csapat és ennek csúnya vége lesz(akárcsak a tegnapin), csak pont jött Pedri álompassza és az kihúzta a csapatot a sz.rból, aztán meg egy szögletgól..az első meccsen még azt mondom, hogy lehetett logikus lépés a ladbabirtoklás ilyen szintű átadása, de a második meccs alapján azt mondom, hogy ez sem előre kitervelt taktika volt, hanem ennyit tudott a csapat.
LE nagyon megverte taktikailag Xavi-t. A meccs elejétől látszódott, hogy Araujo-t hagyták direkt felhozni a labdát(Cubarsi-t sosem), hogy neki kelljen hátulról irányítani. Erre Xavi nem lépett semmit, pedig már a nagy hiba előtt is volt jó pár eladott labdája. A kp meg semennyire nem segítette ki Araujot, ilyen szituból lett a gól is.
Xavi hatalmas játékos volt, szerintem jobb volt mint Iniesta(nehéz összehasonlítani, ez csak egyéni véleményem), de mint edző túl korán érkezett ilyen nagy klubhoz, sem taktikailag sem fejben nem volt felnőve a feladathoz, de nem lehet mindenki Guardiola, hiába várja azt a Barca minden volt játékosától.. Erre majd jön Rafa, gondolom nincs pénz normális edzőre, szép kilátások.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21115
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2024.04.17. 19:02:55

Megértem a csalódottságot, de amiket nyilatkozik, megint vállalhatatlan. Semmi objektivitás, következetesség. Kelleni fog a pihenő neki, mert rossz nézni, hogy ilyen szinten frusztrált és elvakult lett.
hau30
Capitá del Barça
Hozzászólások: 844
Csatlakozott: 2008.05.19. 19:31:35
Tartózkodási hely: Pécs

2024.04.17. 18:12:59

Idézem:” „Robert sok labdát megtartott“
Nincs edzői végzettségem, de szerintem a vak is látta, hogy tegnap a lengyel olyan volt, mint egy gumifal. Egyszerűen vergődött a labdával 10-ből 9 esetben. Milyen meccset nézett Xavi?Én láttam rosszul? Tegnap is felhúztam magam azon, hogy miért hagy fenn egy olyan statikus játékost, mint Lewy. Szerintetek Carlo leszedi Rodrigot vagy Vinit és fenn hagyja Joselut emberhátrányban?
Elképesztő…
És ez a nyilatkozat!!!
Annyira unalmas már, hogy a világ okolható ezekért a leszereplésekért. Értem én azt, hogy nem lehet önbevallást végezni nyilvánosan, de nem lehetne méltósággal nyilatkozni? És csoda, hogy aki ide kerül a Barca-hoz az teljes mértékben bele süpped ebbe a nihilbe? Nagyon elszomorít az, hogy 30 év rajongás után kezdek immunissá válni a csapat kudarcaival szemben. Egyszerűen kezdem megszokni….nem jól van ez így…
Avatar
Messa
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 3737
Csatlakozott: 2007.10.20. 20:59:24
Tartózkodási hely: Aba/Székesfehérvár

2024.04.17. 17:49:53

davi10 írta:
2024.04.17. 16:48:15
Messias2 írta:
2024.04.17. 15:10:33
rafa marquez lesz az utód. ez valami vicc, ugye?
Honnan az infó?
https://www.sport.es/es/noticias/barca/ ... -101178131

Nevetséges.

Mindenki egy emberként érzi hogy ide most messze nem egy újabb nyeretlen kétéves edző kell, és főleg nem olyan aki megint családon belülről jön, erre előhúzzák Marquezt. Elképesztő, komolyan.

1 szezont sem fog kihúzni a kispadon, ezt most borítékolom.
Sóstó mellett van egy mocsár, kikapott a Zseljeznicsar. Az eredmény reális, így járt most a Real is... Real Madrid Videoton 0-1 1985.05.22
Avatar
Cseri
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1795
Csatlakozott: 2010.11.19. 08:58:48
Tartózkodási hely: Pécs

2024.04.17. 17:32:03

Messias2 írta:
2024.04.17. 15:10:33
rafa marquez lesz az utód. ez valami vicc, ugye?
Ha igaz, maximum gazdasági racionalitás lehet a magyarázat,szakmai semmi. Gondolom a jelöltekkel közölték,már ha voltak,hogy ez a keret, versenyben kell lenni minden sorozatban,mert enélkül esély sincs helyre állni gazdaságilag, anélkül igazolás nincs,és nem is lesz. Azok meg köszönték szépen! Ne felejtsük,hogy több nagy csapat padja lesz szabad nyáron,ahol még pénz is van,saját képre alakítható a keret, ami itt várhatóan még évekig nem biztosított.
„Az egyik oldalon van egy csapat. A másik oldalon is van egy csapat, amiben ott van Lionel Messi. Az úgy egy teljesen más történet. Amikor az emberek különböző csapatokat elemeznek, emlékeztetniük kell magukat arra, hogy ez az egy ember mindent megváltoztat. Vele másképp néz ki egy csapat.”
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6642
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2024.04.17. 16:48:15

Messias2 írta:
2024.04.17. 15:10:33
rafa marquez lesz az utód. ez valami vicc, ugye?
Honnan az infó?
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3274
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2024.04.17. 15:14:07

Messias2 írta:
2024.04.17. 15:10:33
rafa marquez lesz az utód. ez valami vicc, ugye?
Nem vicc, csak folytatjuk a sormintát. A 20. tapasztalatlan edző majd biztos bejön
Avatar
Messias2
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2865
Csatlakozott: 2015.06.25. 16:10:25

2024.04.17. 15:10:33

rafa marquez lesz az utód. ez valami vicc, ugye?
TS-Alba-Araujo-Koundé-Azpi-Busi-De Jong-Pedri-Dembélé-Lewa-Fati
Avatar
ElBartimaeus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2206
Csatlakozott: 2009.03.25. 00:11:43
Tartózkodási hely: Budapest

2024.04.17. 13:31:32

markionni írta:
2024.04.17. 12:59:22
Latszik, hogy lennenek jo alapok Xavinal, de valahogy vegeredmenyben megsem mukodnek a dolgok.

Mentalisan keves erre a szintre. Amikor a csapatod bajban van, akkor az utolso dolog amit sugarozni akarsz nekik az ilyen vadallat-szorongo mentalitas amit rendszeresen mutat a pad mellett.

Nem csak edzokent bukott meg, de emberkent is. Nezze meg Gundogan nyilatkozatat es tanuljon tole alazatot es sportszeruseget.

Amikor kiallitottak konkretan De Jong ott rohogott. Gondolom mar hozzaszoktak a fszsagaihoz es kinjukban rohognek. Ez is azt mutatja hogy nem tisztelik, ezert sem mukodhet ez a Xavi-Barcelona hazassag.
Xavit egy legalább kétes (soha nem mutatták vissza) eset után állították ki. Ez a sokadik ilyen ítélet volt a meccsen, közvetlen egy labdakihozatalnál történő ütközésből, aminél ledarálták a játékosunkat és ellene fújtak. Ezen nevetett DJ. Borzasztó idegesítő volt ez a meccs, Araujo is [auto_cenzúra] volt, de 10-ből 6-szor ezt befújják homorításnak és sárga a támadónak (Lewy rendszeresen nyel ilyenből sárgát). Cancelo gyökérsége is az egyik szögből tisztán labdának tűnt, meg se nézték. Gündo esésénél egyértelműen eltalálták a lábát, nagyobb kontakt volt, mint Araujonál, ő kap sárgát és meg se nézik.

Ha valamikor, akkor ilyenkor eldurran egy Culé agya. Nem szerencsés edzőként, dolgoznia kellene rajta, de ez már olyan nevetséges problémakeresés vele szemben.

Sajnos ismét olyan egyéni hibák döntöttek a meccsről, amiről semmilyen edző nem tehet. Kiállítás után is voltak itt-ott helyzeteink, próbáltuk nyugtatni a meccset is, de nyilván nyomott a PSG, kb egyedül a hosszú labdák azok, amikkel ilyenkor operálni lehet. 1-3-nál meg voltak formás támadások is emberhátrány ellenére.

Elvitathatatlan érdeme van a csapat játékának szignifikáns javulásában, mégis azt szajkózzuk, hogy alkalmatlan.
markionni
Capitá del Barça
Hozzászólások: 501
Csatlakozott: 2016.12.12. 12:28:14

2024.04.17. 12:59:22

Latszik, hogy lennenek jo alapok Xavinal, de valahogy vegeredmenyben megsem mukodnek a dolgok.

Mentalisan keves erre a szintre. Amikor a csapatod bajban van, akkor az utolso dolog amit sugarozni akarsz nekik az ilyen vadallat-szorongo mentalitas amit rendszeresen mutat a pad mellett.

Nem csak edzokent bukott meg, de emberkent is. Nezze meg Gundogan nyilatkozatat es tanuljon tole alazatot es sportszeruseget.

Amikor kiallitottak konkretan De Jong ott rohogott. Gondolom mar hozzaszoktak a fszsagaihoz es kinjukban rohognek. Ez is azt mutatja hogy nem tisztelik, ezert sem mukodhet ez a Xavi-Barcelona hazassag.
Yokozuna
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1640
Csatlakozott: 2008.11.22. 18:54:18

2024.04.17. 09:44:21

bence0330 írta:
2024.04.16. 10:30:09
Igen, ha most kizúgunk (és mondjuk nem azért, mert valamelyik fejgyenge játékosunk kihagyja a büntetőt a szétlövésben, hanem mondjuk 1-4-re), akkor biztos, hogy könnyebb szívvel fogjuk elengedni. Még akkor is, ha mondjuk előzetesen egy BL-negyeddöntős 4-6-os kiesést a PSG ellen aláírtunk volna.
Jósnak sem vagy rossz, ezt telibe találtad. Hogy előre aláírtuk volna, azt azért nem hiszem.
Viszont Xavit most már könnyű szívvel elengedjük. Szerintem az alábbi tényezők miatt bukott.
Nem volt szerencséje. Ha Araujo a tizenhatoson belül szabálytalankodik, akkor talán megússzuk egy tizenegyessel és egy sárgával.
Yamalt beáldozta a kiállítást követően, pedig a középcsatár lehozatala lett volna az ésszerűbb döntés.
Megint minősíthetetlenül viselkedett, megkapta a pirosat és végképp megzavarta az egyébként is elbizonytalanodott csapatot.
NewNagyatyesz
Barça C
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2024.01.14. 23:53:37

2024.04.17. 00:48:52

Összességében ez nem rajta ment el, hanem Araujo butaságán. Ugyanakkor nagyon sok piros és sárga lapot szed össze, kell neki egy kis szünet, mert idegileg kikészült.
Az ő hibája leginkább Lewa. Nem akar vagy nem mer hozzányúlni, még ha rettenetes meccse is van. Sokat ad, de így sokat is elvesz a lengyel. Én speciel nem értem, hogy ha 10 emberre fogyatkozunk, akkor miért nem 2 jól cselező, jó futó játékost hagy fenn a pályán. Értem én, hogy Lewara majd fellövik a lábát és ő megtartja és lejátszás. De ez ma nem ment. Lehet Yamal és Raphi jobb lett volna, ha szétfutották volna magukat, akkor meg jöhetett volna frissítés
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5725
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2024.04.17. 00:41:37

ab1daL írta:
2024.04.16. 10:26:37
Mindenesetre nagyon kíváncsi lennék (ne legyen így), hogy ha kiesnénk ma, aránylag simán, hétvégén még a Madrid is megverne, akkor is ekkora támogatottsága lenne-e annak, hogy Xavi maradjon?! :lol: Én mellette vagyok, bár tényleg kellett valami löket amikor bejelentette, hogy távozik, mert már elég nagy gödör volt akkor, de szerintem ha mindez megtörténne, amit fentebb írtam, akkor ismét mindenki húzná elő, hogy hát jobb is hogy megy, ne maradjon, stb... :lol: =D>
Azt hiszem a választ már a clásico előtt megkaptuk. :D Egyébként butaság volt Araújo-tól, ezt nem varrnám Xavi nyakába, de maradjunk annyiban, hogy szépet is homorított Barcola hozzá. Persze ott volt Araújo keze a vállán, de nem tudom, hogy emiatt miért kellett égbe dobni a kezét és előrefelé elesni. :roll: Lehet, hogy még a meccs utáni csalódottság beszél belőlem, de semmi olyat nem láttam, ami piros lapos kontakt lett volna, minimum VAR-ral meg lehetett volna nézetni szerintem. Ettől még Araújo kiszolgáltatott helyzetbe hozta magát és ő tehet róla, de ezt még az eset margójára érdemes megemlíteni... Jobban jártunk volna, ha tizenegyes és sárga lap.

Ami inkább Xavi számlájára írható, az a saját kiállítása. Ezen a szinten jobban kell kezelni az indulatokat...
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Avatar
baas11
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1240
Csatlakozott: 2007.08.02. 11:19:13
Tartózkodási hely: Közép-pálya

2024.04.17. 00:14:54

Nagyot meccselt Párizsba , de nem bírja a nyomást na…. egyszerűen nem lehet allandoan igy viselkedni, fiatal játékosok szurkolok a világ elott !

Mi történt ?

A PSG letamadott majd kontra es mar is kettővel megyunk…. innen ez mar gyerek játék rutin melo !

-
Csak hogy az van hogy
LaLiga labdabirtoklas 65%
BL labdabirtoklas 54% ( tudjuk milyen csoporttal egyutt !


Hiába a hatékonyság elol a masszív védelem hátul, középpálya nélkül nem lehet háborút nyerni !

Xavi a legminisegbb jenlehi kezdő 11 et dobta fel…. es nem tudtuk 40% főle vinni !
"a nagyobbnak mindig igaza van, még akkor is ha téved..." Lefty ; Fedőneve: Donnie Brasco
Avatar
gránit
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2450
Csatlakozott: 2010.06.12. 08:55:53

2024.04.17. 00:04:39

sansz írta:
2024.04.16. 23:54:09
A keret bivalyerős, semmivel sem tűnik erősebbnek a PSG, tele vannak noname arcokkal
Én azt gondolom, hogy sokkal erősebb a PSG, a középpályán mindenképpen. Már az első meccsen is 60-40 százalék volt a labdabirtoklási arány, a javukra. Számomra is no name arcok ezek, ami azért is van, mert a labdarúgást már nem követem úgy, mint korábban. Ezek számomra is no name emberek, ami viszont szintén biztos, hogy mi meg tele vagyunk túlhájpolt, felfújt játékosokkal, akiket mi kiáltottunk ki világklasszisnak, de máshol nem jegyzik őket, és Párzsban ők legalább annyira no name arcok, sőt, valószínűleg no name-ebbek, mint számunkra egy Vitinha.

Ami Xavit illeti, a szörnyű kezdőösszeállítást követően már a sorsunkat megpecsételő eset előtt lehetett volna egy Araújo-Cubarsí-cserét végrehajtani. Araújo már előtte is bizonytalankodott, Mbappe fejpárbajt nyert ellene, volt egy csúnyán eladott labdája. A vezetés megszerzése után talán el is bíztuk magunkat, és túlzottan felhúzódtunk, ennek pedig régóta ismerjük a következményeit. De ott egy helycsere már előtte is érett volna. Ha Cubarsí-t nem tolta feljebb, legalább középre rakta volna. Aztán levette a két veszélyforrásunkból az egyiket, miközben a súlytalan Pedri és a súlytalan de Jong fent maradtak. Kíváncsi vagyok, hogy Laportáék most hogy vélekednek a megtartásáról, erre a Madrid elleni összecsapás is nyilván hatással lesz.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10103
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2024.04.17. 00:00:46

bence0330 írta:
2024.04.16. 23:55:21
Lewybe tört bele a bicskája leginkább, az egész szezonban. Hónapok voltak, mikor nem volt értelmes megmozdulása a pályán, és bár jelenleg lehet, hogy jelenleg kezdő szint, nem minden meccsen lehozhatatlan 90 perces. Túl nagy név volt neki szerintem.
A másik sajnos DJ. Eleve nem Christensen szint hátul sajna, visszatérés után még kevésbé, de amikor egészséges volt, kísérletezés nélkül garantált 90 perc.

Yamal lehozását még megérteném, mert a kicsi úgysem bírta volna sokáig erővel, persze jó lett volna ha még fél órát a pályán van, mert alighanem életveszély lett volna még egy darabig, de a fentiek miatt azt a döntést megértettem.
mikor Messi a csapat megrontója és az edző nem tud vele mit kezdeni, elküdjük....erre a végeredmény hogy egy Lewandowskival sem tudunk mit kezdeni :lol: :lol:

Sajnos Xavi ezekkel a berögződésekkel nem tud mit kezdeni, főleg nem ha nagy a tét. Az érthetetlen hogy miért pont a mezőnyben valamit csináló Yamal jön le, hogy utána Lewa maradjon és Ferran jöjjön be emberhátrányban, mikor kihozni sem tudjuk a labdát...
Nem hibáztatom, tapasztalatlan, viszont jó lenne ha Laportáéknál ez kiverné a biztosítékot és nem az lenne a világmegváltó terv nyárra hogy Marquezből vagy hasonló tapasztalatlan edzőből akar Guardiola 8.0-t csinálni tehetségkutatás néven. Komolyan mintha a kapuba egy 12 éves ifistát állítanánk csak azért mert anno volt egy saját nevelésű Valdesünk.

De Jong meg messze nem azt teljesíti mint amit előzetesen, és a fizu alapján elvárhatnánk tőle, VKP-ként kb 0.
Troym
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2540
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2024.04.17. 00:00:29

bence0330 írta:
2024.04.16. 23:55:21
Lewybe tört bele a bicskája leginkább, az egész szezonban. Hónapok voltak, mikor nem volt értelmes megmozdulása a pályán, és bár jelenleg lehet, hogy jelenleg kezdő szint, nem minden meccsen lehozhatatlan 90 perces. Túl nagy név volt neki szerintem.
A másik sajnos DJ. Eleve nem Christensen szint hátul sajna, visszatérés után még kevésbé, de amikor egészséges volt, kísérletezés nélkül garantált 90 perc, és sajna itt nálunk messze nem olyan jó ő, hogy ez jogos legyen, sőt. Nálam ő most sima csere, akármennyit keres.

Yamal lehozását még megérteném, mert a kicsi úgysem bírta volna sokáig erővel, persze jó lett volna ha még fél órát a pályán van, mert alighanem életveszély lett volna még egy darabig, de a fentiek miatt azt a döntést megértettem.
Simán Pedrit kellett volna lehozni, Raphinhát hátravinni a középpályára. Nem atomfizika, hogy ha az egyetlen játékost lehozod, aki valami támadást meg tud csinálni, akkor nem fogsz több gólt lőni.
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 7162
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2024.04.16. 23:55:21

Lewybe tört bele a bicskája leginkább, az egész szezonban. Hónapok voltak, mikor nem volt értelmes megmozdulása a pályán, és bár jelenleg lehet, hogy jelenleg kezdő szint, nem minden meccsen lehozhatatlan 90 perces. Túl nagy név volt neki szerintem.
A másik sajnos DJ. Eleve nem Christensen szint hátul sajna, visszatérés után még kevésbé, de amikor egészséges volt, kísérletezés nélkül garantált 90 perc, és sajna itt nálunk messze nem olyan jó ő, hogy ez jogos legyen, sőt. Nálam ő most sima csere, akármennyit keres.

Yamal lehozását még megérteném, mert a kicsi úgysem bírta volna sokáig erővel, persze jó lett volna ha még fél órát a pályán van, mert alighanem életveszély lett volna még egy darabig, de a fentiek miatt azt a döntést megértettem.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Válasz küldése