Xavi Hernandez

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!
Avatar
vidra
Capitá del Barça
Hozzászólások: 726
Csatlakozott: 2018.05.06. 23:33:21

2022.02.09. 00:59:53

Szerintem Xavi gyengén kezdett taktikában, de nagyon gyorsan fejlődik, reagál, észrevesz dolgokat. Koeman sokszor még hónapok újra és újra ismétlődő problémái esetén sem változtatott.
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6887
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2022.02.09. 00:26:24

vidra írta:
2022.02.09. 00:04:13
...Busi feljebb játszott és átadta az hátsó osztogató szerepet Alvesnek, ami egy óriási húzás volt, hiszen az Atletico erre a legkevésbé sem számított.

Kíváncsi vagyok, hogy a következő meccseken lesznek-e hasonlók.
Pep konkrétan ezt csinálja elég sokszor Canceloval a Cityben. Látszik a közös halmaz a gondolkodásukban, de nincs ezzel semmi baj. Feltételezem, onnan vette amúgy. De akárhogy is, tényleg zseniális húzás volt, és Alves sebessége sem akkora gáz ott, mint a szélen.
Pool féle csapatok ellen mondjuk mindkét poszton kevés lenne, de 1-2 évig nem ez lesz a fő gondunk, szóval nem gáz. Én is kiváncsi vagyok, hogy 1-2 meccses eltiltás közben helyettesíti-e valaki ebben a hibrid szerepben, vagy máshogy próbálkozik majd Xavi felbillenteni a pályát, létszámfölényeket létrehozni. Alba szerintem képes lenne erre egyébként, érdekes lenne ugyanezt letükrözni, Adama meg menne balszélre.

Jézusom, néha még most sem tudom elhinni, hogy végre nagybetűs edzőnk van...
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
vidra
Capitá del Barça
Hozzászólások: 726
Csatlakozott: 2018.05.06. 23:33:21

2022.02.09. 00:04:13

Javaslom megnézésre ezt a taktikai elemzést:
https://www.youtube.com/watch?v=xBxwfGEm8bQ

Nem tudom, hogy ez a meccs taktika Xavi, vagy valamelyik segítőjének a műve volt-e, de zseniálisnak mondható. Eddig azt éreztem, hogy a kis csapatok is aláznak minket taktikailag, de most teljesen felülkerekedtünk. Kellettek hozzá jó teljesítmények is, nyilván, de érezhető volt, hogy minden smooth, minden úgy működik, ahogy kell.

Két lényeges elem volt:
1. A bal oldalon túlsúlyt alakítottunk ki, pont az Atletico védő vonala előtt/között. Ez az a taktika, amiről itt a fórumon is sokat beszéltünk, hogy a bunker védekezés ellenszere lehet. (Hülye hasonlat, de a blitzkrieg is hasonlóan működik: a védvonal egy gyengébb pontját támadni nagy intenzitással, nagy létszámmal.)
Ezt az Atletico levédekezte volna persze az emberek átcsoportosításával, de ott volt nekünk az a testépítő arc új szélső, aki nagyon jól nyerte az 1-1-eket a kiürült jobboldalon.

2. Busi feljebb játszott és átadta az hátsó osztogató szerepet Alvesnek, ami egy óriási húzás volt, hiszen az Atletico erre a legkevésbé sem számított.

Kíváncsi vagyok, hogy a következő meccseken lesznek-e hasonlók.
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3229
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2022.02.04. 12:43:29

Jack Napier írta:
2022.02.04. 11:04:24
nem ő fogja megmutatni az ajtót a veteránoknak

alig lehetett arról olvasni, hogy védőt akarna igazolni pedig ezzel már 5 éve szenvedünk de úgy tűnik még mindig nem akkora probléma az illetékesek szerint, hogy csak szökőévente nem kapunk gólt.
Ha össze is állnánk valamennyire előre, annyira nem lesz elég, hogy hátul ez az belefér.
Szerintem hosszú évek óta a szent tehenek az akadályai a komplett megújulásnak, meg persze a tőkös edzők hiánya, de bízom abban, hogy Xavi látni fogja a fától az erdőt.... :roll:

Az, hogy most éppen nem lógnak ki az öregek, az teljesen téves megközelítés, önámítás. Ugyanis azért nem lógnak csak ki, mert jelenleg még nincs is miből kilógni.
Ha más nem, majd az élet kikényszeríti ezt is..... :mrgreen:
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2022.02.04. 12:28:57

Jack Napier írta:
2022.02.04. 11:04:24
Ráfordulva a tavaszi a szezonra én leírnám az eddigi aggályaimat Xavival kapcsolatban. Nyílván türelmes vagyok és bízom benne, mint ahogy mindenki de szép lassan kezdenek körvonalozódni az elképzelései.
Nekem eddig két problémám van az egyik amitől már a kinevezése előtt is féltem, hogy ő is túlzottan bízik a katalán brancsban és valszeg nem ő fogja megmutatni az ajtót a veteránoknak. Egyrészt ez érthető mert nem igazán vannak alternatíváik de az nem egészséges szerintem, hogy Busi a barcás pályafutása során most játsza a legtöbb percet. Plusz lehet olvasni, hogy mennyire töretlen a bizalma Albában és Busquetsben pedig egyikőjük sincs élete formájában.
A másik ami engem kicsit aggaszt, hogy folyamatosan jöttek az átigazolási hírek de alig lehetett arról olvasni, hogy védőt akarna igazolni pedig ezzel már 5 éve szenvedünk de úgy tűnik még mindig nem akkora probléma az illetékesek szerint, hogy csak szökőévente nem kapunk gólt.
Piqué mondjuk az utóbbi kb. három évet figyelembe véve talán most hozza a legjobb formát, és amilyen helyettesei vannak semmi sem indokolná a cseréjét. Albanak nincs cseréje ahogy Busquetsnek se nagyon, max De Jongot kezdhetné próbálgatni, ami Pedri visszatérésével könnyen lehet, hogy megtörténik. De Busquetsre sem lehetne mondani, hogy teljesen jogtalanul kezdő. Ha mondjuk Nico hozná le ezt a teljesítményt, sztem mindenki alapembernek követelné.
Azt pedig nyilván nem fogja nyilatkozni, hogy so-so amit a pályán művelnek, nem vagyok túlságosan oda értük, de most ez van.
Mellesleg akartunk balhátvédet szerezni, Tagliaficot az utolsó percig üldöztük.

A hátvéd posztra pedig Christensen régóta ki van szemelve, ahogy Süle is több volt már mint egy egyszer felemerülő pletyka, de ingyen egyikük sem mozdítható, csak nyártól, jelenleg senkiért nem tudtunk pénzt adni, akit hoztunk mindenki ingyen volt.
Mellesleg idén jóval több probléma volt a támadószekcióval, mint a védelemmel.

A lényeg, hogy Xavi szerintem semmiképp sem hozott értelmetlen döntéseket és nem tűnik jelenleg úgy, hogy ez a katalán mag sérthetetlen lenne. Ha mondjuk itt lenne pl. Gayá, Süle, Kessié és folyamatosan padoznának, tényleg azt mondanám, hogy nagyon rossz irányba megy.
Forca Barca!!!!
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21051
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2022.02.04. 11:34:19

Abban azért egyetértünk gondolom, hogy a BL-indulás kiharcolását azért elvárhatjuk. Ahhoz szerintem most már elég erős a keret, hogy nem szabadna, hogy gondot okozzon.
Jack Napier
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 437
Csatlakozott: 2015.02.01. 16:56:53
Tartózkodási hely: Gotham City

2022.02.04. 11:04:24

Ráfordulva a tavaszi a szezonra én leírnám az eddigi aggályaimat Xavival kapcsolatban. Nyílván türelmes vagyok és bízom benne, mint ahogy mindenki de szép lassan kezdenek körvonalozódni az elképzelései.
Nekem eddig két problémám van az egyik amitől már a kinevezése előtt is féltem, hogy ő is túlzottan bízik a katalán brancsban és valszeg nem ő fogja megmutatni az ajtót a veteránoknak. Egyrészt ez érthető mert nem igazán vannak alternatíváik de az nem egészséges szerintem, hogy Busi a barcás pályafutása során most játsza a legtöbb percet. Plusz lehet olvasni, hogy mennyire töretlen a bizalma Albában és Busquetsben pedig egyikőjük sincs élete formájában.
A másik ami engem kicsit aggaszt, hogy folyamatosan jöttek az átigazolási hírek de alig lehetett arról olvasni, hogy védőt akarna igazolni pedig ezzel már 5 éve szenvedünk de úgy tűnik még mindig nem akkora probléma az illetékesek szerint, hogy csak szökőévente nem kapunk gólt.
"8-szor nyertük meg a bajnokságot 11 év alatt! Nem értékeljük ezt annyira, mint amennyire kellene de az évek során majd látni fogjuk mennyire nehéz is volt ezt elérni."- Lionel Messi 2019
Atlantis
Capitá del Barça
Hozzászólások: 886
Csatlakozott: 2008.08.29. 13:25:29
Tartózkodási hely: Budapest

2022.02.04. 10:16:24

Egyetértek. Erre a szezonra tűzöltásnak érkezett.
Eredményeket és szép játékot én a következő szezon kezdete után 2-3 hónappal tartom reális elvárásnak. Tudom a türelem nem divat mostanában, de a klub és a csapat jelenlegi állapotát figyelembe véve, méginkább fontos lenne most.
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2022.02.04. 08:03:05

Samper írta:
2022.02.04. 06:53:24
Lehet, hogy az átigazolási szezon nem egészen Xavi szájaíze szerint zárult, mégis most van lehetősége megalapozni edzői renoméját. Eddig csak mint zseniális irányító középpálásnak előlegezték meg, hogy jó edző lesz. De ha most a könnyen teljesíthető bajnokságbeli célt fölényesen, helyenként látványos játékkal tudja le, akárcsak a nemzetközi kupát, akkor nyártól más szintről és más pozícióból mehet neki a Barca egy új, sikeres korszaka felépítésének. És ha így lesz, a boardtól is minden segítséget meg fog kapni.
Szerintem semmi koze nem szabadna legyen Xavi megitelesenek ahhoz, hogy hogyan sikerul a kovetkezo felev. Nyilvan ciki lenne, ha a negyedik hely se lenne meg, de minden mas egyaltalan nem szabad, hogy szamitson. Majd a kovetkezo szezon vegen lehet tippelgetni, hogy jo edzo lesz-e belole vagy sem.
Röviden: szerintem nem igaz amit irsz, nincs lehetosege megalapozni. Ha megis sikerulne a serultekkel, notmalis igazolasok nelkul, es eloszezon nelkul, az bravur lenne, nem pedig egy valodi lehetoseg megragadasa.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2022.02.04. 06:53:24

Lehet, hogy az átigazolási szezon nem egészen Xavi szájaíze szerint zárult, mégis most van lehetősége megalapozni edzői renoméját. Eddig csak mint zseniális irányító középpálásnak előlegezték meg, hogy jó edző lesz. De ha most a könnyen teljesíthető bajnokságbeli célt fölényesen, helyenként látványos játékkal tudja le, akárcsak a nemzetközi kupát, akkor nyártól más szintről és más pozícióból mehet neki a Barca egy új, sikeres korszaka felépítésének. És ha így lesz, a boardtól is minden segítséget meg fog kapni.
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12231
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2022.01.26. 12:39:29

Andris kolléga leírta, az átigazolásokat a Barca átigazolások topicba írjátok :)
"And my heart will leave you never."
yffmorab
Barça C
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2022.01.19. 22:09:49

2022.01.26. 08:53:23

Most vannak az utolsó napok az átigazolási szezonban-és nagy a sürgölődés. Ha az lezárul, csak akkor lehet majd látni, miből főz Xavi tavasszal, ha nem jön újabb sérülés.
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2022.01.25. 23:43:23

bence0330 írta:
2022.01.25. 22:59:44


Szomorú lennék. Most azért megvagyunk elöl, darabra mindenképp... Gavit nem szabad elöl elpocsékolni. De nem kizárt valóban...
Nem hiszem, hogy Gavit 'elpocsékolnánk'. Ha elől kell játszania pár hetet, elől fog, és jó lesz.

De sokkal inkább azt tartom reálisnak, hogy 4 kp-vel, két csatárral játszunk, és változó lesz, hogy Pedri, Gavi, Nico, vagy különösen Frenkie az, aki feljebb lép a különböző támadásoknál.
Iniesta anno nagyon sokszor segített ki kvázi harmadik támadóként ott a balosról, de nem sokban különbözött ilyenkor az, amit és ahogy a játékhoz hozzátett.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6887
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2022.01.25. 22:59:44

Troym írta:
2022.01.25. 22:25:17
bence0330 írta:
2022.01.25. 22:23:04

Nagyon kiváncsi vagyok, hogy oldja meg.
Kecske és káposzta lesz ebből. Szerintem Gavi egy sorral feljebb megy és bekerül a másik 3 is. Nico meg a jolly joker csere.
Szomorú lennék. Most azért megvagyunk elöl, darabra mindenképp... Gavit nem szabad elöl elpocsékolni. De nem kizárt valóban...
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Troym
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2455
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2022.01.25. 22:25:17

bence0330 írta:
2022.01.25. 22:23:04

Nagyon kiváncsi vagyok, hogy oldja meg.
Kecske és káposzta lesz ebből. Szerintem Gavi egy sorral feljebb megy és bekerül a másik 3 is. Nico meg a jolly joker csere.
Ter Stegen - Kounde - Araujo - Christensen - Balde - De Jong - Pedri - Gündogan - Raphinha - Yamal - Lewandowski
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6887
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2022.01.25. 22:23:04

Ha nem sérül le senki edzéseken, akkor most ugrik majd a majom a vízbe. Először lesz a 4 elvileg stabil kezdő középpályás jó állapotban elérhető egyszerre. Nagyon érdekel, ki marad majd ki. Szerintem a legjobb a 4 közül jelenleg Gavi, nélküle nem látom a kreativitást, de főleg a sebességet és az 1v1 villanást a pályán, és közben a többi feladatát is ellátja. Ráadásul most aztán jó alaposan kipihenhette magát.

De tényleg megtippelni sem tudnám, melyiket hagyja majd ki. Busit tökös lenne, de kétlem, DJ pont villantott végre valamit, Pedriről ódákat zengett, Gaviról is...

Nagyon kiváncsi vagyok, hogy oldja meg. De az mindenképp jó hír, hogy lesz két értelmes, minőségi csere, akiket bátran be lehet bármikor dobni, és nemigen fog gyengülni a csapatrész.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
Deluigi
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1827
Csatlakozott: 2021.06.08. 22:25:50
Tartózkodási hely: Szekelyudvarhely

2022.01.25. 11:15:18

hetvegen a B-ben betalalt Matheus es Ilias is

https://www.youtube.com/watch?v=eL82hVeSo3s

ok nem lennenek jok a nagycsapatba?
Avatar
Guille
Capitá del Barça
Hozzászólások: 802
Csatlakozott: 2018.01.29. 08:34:40
Tartózkodási hely: Hungría

2022.01.25. 11:09:57

Feast4 írta:
2022.01.25. 10:56:17
Arra leszek kíváncsi, hogy milyen támadójátékot akar majd építeni.

A középpályás mozgásunk úgy ahogy alakulgat. A védelem közepe is azt mondom ellötyög.

De a széljátékunk és a támadójátékunk továbbra is nevetséges. Ezt ilyen Torres féle játékosokkal nem fogjuk tudni megoldani.
Arra én is. Azt azért nem hiszem, hogy kizárólag a keret minősége lenne egy vállalható támadójáték akadálya, hiszen más csapatok sokkal gyengébb játékosokkal is érdemibb szintet tudnak hozni. Egy 9-es továbbra is égető lenne, vagy Depay/Torres/LDJ lesz ott váltogatva, de egyik sem erre született.

Szerintem Torres oké lesz, két meccs után pont nem írnám le, engem sokkal inkább zavar, hogy Alba játszik még mindig szélsőt a gyakorlatban, akinek néha összejön (lásd mostani beadás a gól előtt), de azért alapvetően nem tud se cselezni se beadni.

Szóval én sokat várok Xavitól e tekintetben, azért ennyire nem gáz ez a keret, hogy Alavesek ellen helyzeteink ne legyenek. Persze tudom, sok idő kell még ehhez, de ha nem állunk át hamar egy dinamikusabb, direktebb játékra, akkor nehéz elképzelni, hogy legalább a BL hely meglesz év végén.
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3531
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2022.01.25. 10:56:17

Arra leszek kíváncsi, hogy milyen támadójátékot akar majd építeni.

A középpályás mozgásunk úgy ahogy alakulgat. A védelem közepe is azt mondom ellötyög.

De a széljátékunk és a támadójátékunk továbbra is nevetséges. Ezt ilyen Torres féle játékosokkal nem fogjuk tudni megoldani.
Kép
Avatar
vidra
Capitá del Barça
Hozzászólások: 726
Csatlakozott: 2018.05.06. 23:33:21

2022.01.14. 07:56:50

Puig tudna szerintem DLP-t játszani előre fele, de hátra fele már kérdéses :D.
Avatar
Guille
Capitá del Barça
Hozzászólások: 802
Csatlakozott: 2018.01.29. 08:34:40
Tartózkodási hely: Hungría

2022.01.13. 14:29:01

Az a baj, hogy Busin kívül más nem nagyon tud irányítani, nincs szeme a játékhoz. DJ már le volt cserélve, egyedül ő lehetne képes rá, hosszútávon meg Pedri, de ő még nagyon nincs formában, tegnap is látszott a végén, hogy nagyon akar, de még nem megy úgy, sokat hibázik. Nico eme képességeit én egyelőre vitatnám, legalábbis nem nagyon láttam tőle efféle kvalitásokat a pályán, nekem is inkább box-to-box srácnak tűnik.
Ezt leszámítva tényleg kéne Busi helyére valaki, ha mást nem, legalább a pihentetés miatt egyelőre, vagy strukturálisan kéne tudni mást játszatni, de sztem Xavi egyelőre (jogosan) benne látja az agyat, a fazonszabászt.
Sajnos hátul és védekezésben már évek óta életveszélyes, ezért is kardoskottam egy rendes szűrőért a kp-ra legalább mellé, ha már 1 az 1-ben nem tudjuk helyettesíteni.
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6887
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2022.01.13. 12:59:26

vinszentvega írta:
2022.01.13. 12:47:45
Busin, kb az Anfield-i zakó óta látszik, hogy a nagy csapatok ellen, teljesen maga alatt teljesít. Pool, Bayer, PSG, Real, AMadrid. Nem tudom mi állhat emögött....
Viszont Nico, egyenesen az ő posztjára született. A fiatalkori Busit látom benne én is.
Nicoval az a "bajom", hogy ő szerintem jobb box to box játékos, mint amennyire egy új Busquets, de képes megoldani a védekezőposztot. De idén szerintem a nagy góltalanságunkban neki nagyon fontos szerepe volt a második hullámban érkezve, sőt, néha egyenesen 9-es pozícióban. A támadók visszatérésével ez kicsit lehet, hogy változik.
Xavinak meg kell ezt oldania valahogy, mindenképp sokoldalú, erős játékos, de egyelőre mintha az 5. helyezett lenne csak a rangsorban Pedri visszatérésével. Nála szerintem jelen pillanatban Gavi-Busquets-DJ-Pedri-Nico a rangsor, az első kettő talán fordítva, Pedri meg még kakukktojás, de nem tudom, melyiket szorítaná ki. Remélem, nem Gavit.

Ez érdekes bőségzavar lesz, nagyon kíváncsi vagyok, hogy oldja meg, remélem lesz rotálás bőven, közülük senkit nem szabad parlagon hagyni. Sajna szerintem Busi ebben az évben még érinthetetlen kategória lesz.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
vinszentvega
Capitá del Barça
Hozzászólások: 831
Csatlakozott: 2016.09.13. 10:17:08

2022.01.13. 12:47:45

bence0330 írta:
2022.01.13. 12:12:03
vinszentvega írta:
2022.01.13. 11:21:26
Csak egyszer lehozhatná Busi-t is végre,, ha az hibát vét... ne legyen már érintetthetetlen .....
Mondjuk lehozni valakit egy komoly hiba miatt szerintem nagyon rossz pedagógiai üzenetet hordoz. De amúgy a lényegi részével egyetértek, Busquets nagyon kilógott lefelé, le lehetett volna cserélni, volt amúgy még egy ugyanilyen elmélázása, ahol valaki szerelte, csak az nem pont madridihoz pattant. Azért ennél jobban szokott ő játszani, de tényleg kicsit kilóg a meritokráciából.

No meg amit rég mondogatunk, hogy ő nem top klub gyors támadásai ellen való, még régen is inkább azért válhatott belőle focista, mert olyan csapat mögé állhatott be, amelyik nem engedte hozzáférni az ellenhez a labdát.

Két játékos is van, akit meg lehet ott próbálni, Nico és DJ. Szervezni egyik sem tud annyira, de sokkal gyorsabbak, és jól védekeznek.
Busin, kb az Anfield-i zakó óta látszik, hogy a nagy csapatok ellen, teljesen maga alatt teljesít. Pool, Bayer, PSG, Real, AMadrid. Nem tudom mi állhat emögött....
Viszont Nico, egyenesen az ő posztjára született. A fiatalkori Busit látom benne én is.
It's the little differences. I mean, they got the same shit over there that we got here, but it's just...it's just, there it's a little different
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3229
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2022.01.13. 12:43:21

Végre van egy edzőnk. Egyáltalán nem vagyok türelmetlen. Azt is tudom, hogy ez a szezon kuka, meg örülüni kell, ha van kit a pályára küldeni egyáltalán, hogy legyen ki a kezdő .....
Na meg azt is, hogy Xavi jól tudja, hogy mit csinál.

Ősztől nagyon remélem úgy tud majd kezdőt kiállítani és a keret is olyan lesz, hogy a piké-alves-alba-busi vonal max időhúzó csere lesz.
Hangsúlyozom és tisztában is vagyok azzal, hogy jelenleg a kisebb gondunk is nagyobb ezeknél, de attól a pillanattól kezdve, hogy Pedri, Fati, Torres elkezdik felvenni a ritmust, adja ég, Laporta varázsol egy Haalandot, na onnantól már ilyen nehezékeket nem szabadna cipelnünk.
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6887
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2022.01.13. 12:12:03

vinszentvega írta:
2022.01.13. 11:21:26
Csak egyszer lehozhatná Busi-t is végre,, ha az hibát vét... ne legyen már érintetthetetlen .....
Mondjuk lehozni valakit egy komoly hiba miatt szerintem nagyon rossz pedagógiai üzenetet hordoz. De amúgy a lényegi részével egyetértek, Busquets nagyon kilógott lefelé, le lehetett volna cserélni, volt amúgy még egy ugyanilyen elmélázása, ahol valaki szerelte, csak az nem pont madridihoz pattant. Azért ennél jobban szokott ő játszani, de tényleg kicsit kilóg a meritokráciából.

No meg amit rég mondogatunk, hogy ő nem top klub gyors támadásai ellen való, még régen is inkább azért válhatott belőle focista, mert olyan csapat mögé állhatott be, amelyik nem engedte hozzáférni az ellenhez a labdát.

Két játékos is van, akit meg lehet ott próbálni, Nico és DJ. Szervezni egyik sem tud annyira, de sokkal gyorsabbak, és jól védekeznek.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Válasz küldése