Carles Puyol

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7853
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2010.01.14. 10:49:39

emberek, amit Puyol tud, azt nem lehet tanulni... hányszor, de hányszor mentette meg a csapatot a zseniális ütemérzékével...számolni se tudom.
lehet, h kezd öregedni, kezd lassulni, de mindig ott van, ahol kell...
a tegnapi meccsen előbb volt egy brutálisan nagy mentése a kapunál, utána nagyon tetszett a kitűnő ütemű becsúszásos labdaszerzése.
a Kapitány hihetetlen még mindig... arról meg ne is beszéljünk, h 30+ éves játékos ellenére még mindig ő helyettesíti legjobban Danit a jobbszélen(pedig van néhány védő a keretben...),ez mindent elmond róla...
Forca Carles Puyol!
Avatar
El fanático
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1417
Csatlakozott: 2009.09.08. 12:36:46
Tartózkodási hely: Valahol a nagyon közel és a nagyon távol között...

2009.12.29. 20:13:13

Ez egy nagyon jó kép ! :mrgreen:

Kép
Kép
Avatar
nagyjudit89
Jugador del Barça
Hozzászólások: 180
Csatlakozott: 2009.09.27. 16:42:45
Tartózkodási hely: Jászapáti

2009.12.03. 14:01:19

Livia Drusilla írta:
nagyjudit89 írta: Nekem ő a szívdögleztő pasi, csak ezt senki sem érti meg. Ennyi.
Inkább ő, mint cr.....
Senki nem érti, ugyan már. :wink:
Nekem pl. evidens, h nem egy olyan nyálgép pasi a szívdöglesztő, mint CR, hanem inkább egy olyan határozottan férfiasságot sugárzó valaki, mint Puyol. 8)
Természetesen különbözőek vagyunk, de azért még annyit hozzátennék, h CR eléggé divatos manapság, ám ez nem fog örökké tartani - lásd Beckham sem akkora cucc már, mint pár évvel ezelőtt, és lesz ez még így se... :P :D

Bocs az offért, de már nem bírtam ki. :wink:
Köszi
Puyol est le meilleur footballeur du monde. Une excellent défenseur et un grand capitaine. Il est le mur de Barcelone et il est la cœur de Barcelone. On est les champions!
Visca el Barca!!!!
Avatar
Livia Drusilla
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 476
Csatlakozott: 2008.07.06. 03:53:17

2009.12.03. 04:26:10

nagyjudit89 írta: Nekem ő a szívdögleztő pasi, csak ezt senki sem érti meg. Ennyi.
Inkább ő, mint cr.....
Senki nem érti, ugyan már. :wink:
Nekem pl. evidens, h nem egy olyan nyálgép pasi a szívdöglesztő, mint CR, hanem inkább egy olyan határozottan férfiasságot sugárzó valaki, mint Puyol. 8)
Természetesen különbözőek vagyunk, de azért még annyit hozzátennék, h CR eléggé divatos manapság, ám ez nem fog örökké tartani - lásd Beckham sem akkora cucc már, mint pár évvel ezelőtt, és lesz ez még így se... :P :D

Bocs az offért, de már nem bírtam ki. :wink:
Kép
XAVI - INIESTA - MESSI - Neymar +++ - Milan:? - tán lesz feljebb is...am nem vagyok optimista...
Avatar
senkialfonz40
Capitá del Barça
Hozzászólások: 757
Csatlakozott: 2009.06.22. 19:46:19
Tartózkodási hely: Budapest

2009.12.02. 16:43:19

nagyjudit89 írta: Nekem ő a szívdögleztő pasi, csak ezt senki sem érti meg. Ennyi.
Inkább ő, mint cr.....
Ugyan a kérdést láttam, de már lusta voltam válaszolni este, és végül törölték is, de válaszolnék nem hosszan, mert kicsit offos.

Az, hogy Neked Puyi a szívdöglesztő pasi, teljesen rendben van, ezért vagyunk emberek, hogy különbözzünk! :) Neked az a karakter jön be, és megkockáztatom, hogy a "kapitány" emberileg is példaértékűbb lehet szinte bárkinél, aki az ismert ember kategóriába tartozik.
Hol törvényszerű az, hogy a néha kiscsajként viselkedő C.R. kell legyen az etalon szépfiú!? Nem vagyunk egyformák és ettől olyan szép a világ!
És még valami, az átlagostól eltérő az majdnem mindig Unicumot jelent, ami nekem szimpatikus szokott lenni! Üdv! :D
" Lionel az után a futballista után kapta a nevét, aki szerintem minden idők legnagyobb játékosa, és az én példaképem. Remélem, úgy fog majd játszani, mint az apja, mert úgy, mint Messi lehetetlen." Antonio Cassano
Avatar
nagyjudit89
Jugador del Barça
Hozzászólások: 180
Csatlakozott: 2009.09.27. 16:42:45
Tartózkodási hely: Jászapáti

2009.12.02. 07:50:31

ElBartimaeus írta:
senkialfonz40 írta:
Hát arra kíváncsi lennék, hogy találnánk-e olyan embert, akinek merőben eltérő lenne a véleménye a "kapitány"-ról! :D
Csak felsőfokú jelzőket lehet használni Vele kapcsolatban, annak meg külön örülök, hogy az ízlésed eltér a többiekétől! =D>
Nem feltétlenül előny, ha eltér a többiekétől az ízlése, sőt sztem teljesen közömbös. ;) De szerintem minden Barcásnál megfigyelhető egy fajta Puyol rajongás, csak inkább a tisztelet irányába, legalábbis nálam és úgy éreztem eddig, hogy a többségnél is így van. Aztán tévedhetek. :)
nagyjudit89 írta: Köszi, hogy megerősíted a jó játékát. Így talán hitelesebb, mintha én mondanám. Mi az,hogy "Azért te sem vagy semmi!"? Nem lehet mindenki cr - fan. Szerintem tök ronda, nekem jobban bejön Puyol. De, tudom, az ízlésem kicsit eltér a többiekétől(hogy egész finoman fejezzem ki magam)!
Az, meg hogy valaki így rajongjon Puyolért kicsit meglepett, nem is tudom, hogy miért. Nem tűnik annak a szívdöglesztő pasinak (már amennyire én meg tudom ezt állapítani, inkább meghagyom a lányoknak :D ) és ezért olyan ritkaságszámba megy az ilyen, inkább csak meglepődtem és valami ilyesmi "jött ki a számon".

Egyébként meg még1-szer elmondom: ő az igazi Kapitány! Nincs hozzá hasonló, aki tényleg ennyire kihajtaná magát minden meccsen. Még mindig ámulok tőle. :D
Nekem ő a szívdögleztő pasi, csak ezt senki sem érti meg. Ennyi.
Inkább ő, mint cr.....
Puyol est le meilleur footballeur du monde. Une excellent défenseur et un grand capitaine. Il est le mur de Barcelone et il est la cœur de Barcelone. On est les champions!
Visca el Barca!!!!
Avatar
ElBartimaeus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2209
Csatlakozott: 2009.03.25. 00:11:43
Tartózkodási hely: Budapest

2009.12.02. 00:32:57

senkialfonz40 írta:
Hát arra kíváncsi lennék, hogy találnánk-e olyan embert, akinek merőben eltérő lenne a véleménye a "kapitány"-ról! :D
Csak felsőfokú jelzőket lehet használni Vele kapcsolatban, annak meg külön örülök, hogy az ízlésed eltér a többiekétől! =D>
Nem feltétlenül előny, ha eltér a többiekétől az ízlése, sőt sztem teljesen közömbös. ;) De szerintem minden Barcásnál megfigyelhető egy fajta Puyol rajongás, csak inkább a tisztelet irányába, legalábbis nálam és úgy éreztem eddig, hogy a többségnél is így van. Aztán tévedhetek. :)
nagyjudit89 írta: Köszi, hogy megerősíted a jó játékát. Így talán hitelesebb, mintha én mondanám. Mi az,hogy "Azért te sem vagy semmi!"? Nem lehet mindenki cr - fan. Szerintem tök ronda, nekem jobban bejön Puyol. De, tudom, az ízlésem kicsit eltér a többiekétől(hogy egész finoman fejezzem ki magam)!
Az, meg hogy valaki így rajongjon Puyolért kicsit meglepett, nem is tudom, hogy miért. Nem tűnik annak a szívdöglesztő pasinak (már amennyire én meg tudom ezt állapítani, inkább meghagyom a lányoknak :D ) és ezért olyan ritkaságszámba megy az ilyen, inkább csak meglepődtem és valami ilyesmi "jött ki a számon".

Egyébként meg még1-szer elmondom: ő az igazi Kapitány! Nincs hozzá hasonló, aki tényleg ennyire kihajtaná magát minden meccsen. Még mindig ámulok tőle. :D
Avatar
senkialfonz40
Capitá del Barça
Hozzászólások: 757
Csatlakozott: 2009.06.22. 19:46:19
Tartózkodási hely: Budapest

2009.12.01. 22:21:56

nagyjudit89 írta:
ElBartimaeus írta: ...
Köszi, hogy megerősíted a jó játékát. Így talán hitelesebb, mintha én mondanám. Mi az,hogy "Azért te sem vagy semmi!"? Nem lehet mindenki cr - fan. Szerintem tök ronda, nekem jobban bejön Puyol. De, tudom, az ízlésem kicsit eltér a többiekétől(hogy egész finoman fejezzem ki magam)!
Hát arra kíváncsi lennék, hogy találnánk-e olyan embert, akinek merőben eltérő lenne a véleménye a "kapitány"-ról! :D
Csak felsőfokú jelzőket lehet használni Vele kapcsolatban, annak meg külön örülök, hogy az ízlésed eltér a többiekétől! =D>
" Lionel az után a futballista után kapta a nevét, aki szerintem minden idők legnagyobb játékosa, és az én példaképem. Remélem, úgy fog majd játszani, mint az apja, mert úgy, mint Messi lehetetlen." Antonio Cassano
Avatar
nagyjudit89
Jugador del Barça
Hozzászólások: 180
Csatlakozott: 2009.09.27. 16:42:45
Tartózkodási hely: Jászapáti

2009.12.01. 22:05:55

ElBartimaeus írta:
nagyjudit89 írta:
csdewl írta:Puyol -nak köszönhetjük ,hogy nemkaptunk ma ki! Szerintem mostantól a nők nem cr-re fognak bukni ,hanem a "loboncos" Puyolra :lol:
Fantasztikusan játszott ma is, mint már oly sokszor..... Tudom, ha ezt egy ízig vérig Carles PUYOL fan mondja nem igazán hihető, de így van. Nagyon jó volt a meccs és ha ő nincs..... Persze ott van még Pigué, meg Valdes és a Madrid - labda a kapuban nem lesz......
Tudom, csak a rossz ízlésemről teszek most is tanúságot, de nekem soha nem jött be cr, annál inkább PUYOL..... Hetente váltom a háttérképet a telómon és néha nem tudok választani a 105 PUYOL kép küzöl.
Azért te sem vagy semmi! :lol: Puyol a nagymenő! :D

Csak hogy ne egy Puyol fanatikus szájából hallatsszon: (talán így "közelebb áll a valósághoz") Fantasztikusan játszott ma is, mint már oly sokszor! Amilyen belépői vannak. Igazából el sem hiszem, hogy ilyen létezik! Kár, hogy öregszik, az ő küzdeni tudása példaértékű, ő az, aki még 80 évesen is játszana, ha nem tudná, hogy ezzel nem jár jól a csapat. Alázat, hűség, szeretet, elszántság és sok egyéb jó jelző mondható el róla!!! Sokat köszönhetünk neki!
Köszi, hogy megerősíted a jó játékát. Így talán hitelesebb, mintha én mondanám. Mi az,hogy "Azért te sem vagy semmi!"? Nem lehet mindenki cr - fan. Szerintem tök ronda, nekem jobban bejön Puyol. De, tudom, az ízlésem kicsit eltér a többiekétől(hogy egész finoman fejezzem ki magam)!
Puyol est le meilleur footballeur du monde. Une excellent défenseur et un grand capitaine. Il est le mur de Barcelone et il est la cœur de Barcelone. On est les champions!
Visca el Barca!!!!
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21163
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2009.12.01. 12:54:41

miihii írta:Ennyi idő elteltével nehéz már újat írni róla és a teljesítményéről.
Fantasztikus produkció volt tőle,mint már megannyiszor!A Capitanoról csak szuperlativuszokban lehet beszélni,újra és újra megrázza magát.A tegnapi meccsen magasan a meccs embere volt,hihetetlen,h mindenhova odaért és ráadásul tisztán.
A bemutatkozása óta van szerencsém végigkövetni a pályáját.Csodálatos egyéniség,végtelenül sportszerű és kiemelkedő playa.Neki,a szellemiségének örökre helye lenne a pályákon.De sajnos egyszer neki is abba kell majd hagynia... :cry:
De ennyire még nem rohanok előre,hisz' addig még van bőven idő :wink: Ki is kell élvezzük minden pillanatát,amikor láthatjuk Őt játszani.
Ő tényleg egy KAPITÁNY :!:
VIVA PUYÍ! =D>
Igen, és ilyen szempontból Xavihoz tudnám hasonlítani, mindig képesek megújulni. Nagyon ritkaság a mai futballban, h vki ennyi évig tudjon a legmagasabb szinten játszani, ráadásul ugyanabban a csapatban, mellyel már többször megnyert mindent.
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2009.12.01. 02:19:33

Ennyi idő elteltével nehéz már újat írni róla és a teljesítményéről.
Fantasztikus produkció volt tőle,mint már megannyiszor!A Capitanoról csak szuperlativuszokban lehet beszélni,újra és újra megrázza magát.A tegnapi meccsen magasan a meccs embere volt,hihetetlen,h mindenhova odaért és ráadásul tisztán.
A bemutatkozása óta van szerencsém végigkövetni a pályáját.Csodálatos egyéniség,végtelenül sportszerű és kiemelkedő playa.Neki,a szellemiségének örökre helye lenne a pályákon.De sajnos egyszer neki is abba kell majd hagynia... :cry:
De ennyire még nem rohanok előre,hisz' addig még van bőven idő :wink: Ki is kell élvezzük minden pillanatát,amikor láthatjuk Őt játszani.
Ő tényleg egy KAPITÁNY :!:
VIVA PUYÍ! =D>
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
ElBartimaeus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2209
Csatlakozott: 2009.03.25. 00:11:43
Tartózkodási hely: Budapest

2009.11.30. 23:31:59

nagyjudit89 írta:
csdewl írta:Puyol -nak köszönhetjük ,hogy nemkaptunk ma ki! Szerintem mostantól a nők nem cr-re fognak bukni ,hanem a "loboncos" Puyolra :lol:
Fantasztikusan játszott ma is, mint már oly sokszor..... Tudom, ha ezt egy ízig vérig Carles PUYOL fan mondja nem igazán hihető, de így van. Nagyon jó volt a meccs és ha ő nincs..... Persze ott van még Pigué, meg Valdes és a Madrid - labda a kapuban nem lesz......
Tudom, csak a rossz ízlésemről teszek most is tanúságot, de nekem soha nem jött be cr, annál inkább PUYOL..... Hetente váltom a háttérképet a telómon és néha nem tudok választani a 105 PUYOL kép küzöl.
Azért te sem vagy semmi! :lol: Puyol a nagymenő! :D

Csak hogy ne egy Puyol fanatikus szájából hallatsszon: (talán így "közelebb áll a valósághoz") Fantasztikusan játszott ma is, mint már oly sokszor! Amilyen belépői vannak. Igazából el sem hiszem, hogy ilyen létezik! Kár, hogy öregszik, az ő küzdeni tudása példaértékű, ő az, aki még 80 évesen is játszana, ha nem tudná, hogy ezzel nem jár jól a csapat. Alázat, hűség, szeretet, elszántság és sok egyéb jó jelző mondható el róla!!! Sokat köszönhetünk neki!
Avatar
nagyjudit89
Jugador del Barça
Hozzászólások: 180
Csatlakozott: 2009.09.27. 16:42:45
Tartózkodási hely: Jászapáti

2009.11.30. 17:39:52

csdewl írta:Puyol -nak köszönhetjük ,hogy nemkaptunk ma ki! Szerintem mostantól a nők nem cr-re fognak bukni ,hanem a "loboncos" Puyolra :lol:
Fantasztikusan játszott ma is, mint már oly sokszor..... Tudom, ha ezt egy ízig vérig Carles PUYOL fan mondja nem igazán hihető, de így van. Nagyon jó volt a meccs és ha ő nincs..... Persze ott van még Pigué, meg Valdes és a Madrid - labda a kapuban nem lesz......
Tudom, csak a rossz ízlésemről teszek most is tanúságot, de nekem soha nem jött be cr, annál inkább PUYOL..... Hetente váltom a háttérképet a telómon és néha nem tudok választani a 105 PUYOL kép küzöl.
Puyol est le meilleur footballeur du monde. Une excellent défenseur et un grand capitaine. Il est le mur de Barcelone et il est la cœur de Barcelone. On est les champions!
Visca el Barca!!!!
Avatar
kicsics
Jugador del Barça
Hozzászólások: 124
Csatlakozott: 2008.02.21. 14:02:37
Tartózkodási hely: Balmazújváros

2009.11.30. 17:30:00

Puyol fantasztikusan játszott!
Már rég óta ő a kedvenc játékosom a Barcából!
Ha ő nincs a pályán lehet hogy most 4 ponttal vezetne a Madrid!!
Bravó Fakalán :lol:
Avatar
10Messi4ever
Jugador del Barça
Hozzászólások: 168
Csatlakozott: 2009.05.24. 22:46:47
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2009.11.30. 12:34:30

Fantasztikusan játszott Puyol, ezért ő az egyik kedvencem, és szerintem a világ legjobb védője még most is! Piqué pedig felnőtt hozzá, ketten együtt most - mindenkinek el kell ismerni, még a Rio-Vidics-fanoknak is - ők a világ legjobb védelemtengelye!
J.S.Bach - J. Haydn - Liszt F. - E. Satie - Dukay B.

"Ne féljetek!"
Avatar
mrmonster
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1195
Csatlakozott: 2004.12.18. 13:54:14
Tartózkodási hely: Budapest XX. ker.

2009.11.30. 12:01:15

Man of the match volt, nagyszerű szerelésekkel bizonyította, hogy még mindig helye van a kezdőcsapatban. Nagy szív, nagy védő, nagy játékos!
Előre a TITOlusokért!
Gali
Capitá del Barça
Hozzászólások: 576
Csatlakozott: 2009.07.19. 20:37:16

2009.11.29. 23:40:47

A Barca honlapján lehet szavazni a mérkőzés legjobbjára. Magasan Puyi kapta a legtöb szavazatot, megelőzve Ibrát és Messit. Tegyük hozzá teljesen megérdemelten.
A Real Madrid legyőzéséhez nem kell pluszmotiváció. Főleg nem egy barcelonai játékosnak!
"Lionel Messi"
Avatar
senkialfonz40
Capitá del Barça
Hozzászólások: 757
Csatlakozott: 2009.06.22. 19:46:19
Tartózkodási hely: Budapest

2009.11.29. 23:33:48

PUYOL MESTER A LEGNAGYOBB TANÁR!!!!

Köszönjük a mai teljesítményt! HIBÁTLAN! =D> =D> =D> =D> =D>
" Lionel az után a futballista után kapta a nevét, aki szerintem minden idők legnagyobb játékosa, és az én példaképem. Remélem, úgy fog majd játszani, mint az apja, mert úgy, mint Messi lehetetlen." Antonio Cassano
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2009.11.29. 22:00:29

Hatalmasat játszott. Most láthattuk h mi a mi igazi védőduónk! Puyol és Pique fantasztikusak együtt. Pique olyan h hamarabb mennek el a kínai nagy fal mellett mint mellette, Puyol pedig még egy ágyúgolyó elé is odavetné magát. :lol: 8)
A Fifa egy szégyen
Avatar
redmiller
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4097
Csatlakozott: 2004.10.12. 19:29:23
Tartózkodási hely: Kecskemét
Kapcsolat:

2009.11.29. 21:50:10

csdewl írta:Puyol -nak köszönhetjük ,hogy nemkaptunk ma ki! Szerintem mostantól a nők nem cr-re fognak bukni ,hanem a "loboncos" Puyolra :lol:
Tarzan! :wink: Mint régen a BarcaToons-ban :lol:
By red
http://hirosliga.gportal.hu
Hajrá kecskeméti kosár! Hajrá KTE!
Catalonia is not Spain!Visca el Barça!
Avatar
csdewl
Capitá del Barça
Hozzászólások: 547
Csatlakozott: 2009.05.12. 08:05:35

2009.11.29. 21:48:34

Puyol -nak köszönhetjük ,hogy nemkaptunk ma ki! Szerintem mostantól a nők nem cr-re fognak bukni ,hanem a "loboncos" Puyolra :lol:
"a Futball nyer, ha a Barca nyer"

"Köszönetet mondok a Barcelonának.Egy ilyen nagy klub ilyen nagy futballistái foglalkoztak velünk..." - Franklin Lobos, egy kimentett chilei bányász.
Avatar
Enrique
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10124
Csatlakozott: 2004.10.08. 07:05:05
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2009.11.29. 21:37:11

Itt a régi Puyol, fantastico!

http://www.youtube.com/watch?v=2vLuF6Bnx8s
Avatar
bali 15
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2541
Csatlakozott: 2008.06.05. 20:18:25

2009.11.29. 21:35:38

Ő a mi Maldinink.......
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2009.11.29. 21:33:22

Hihetelen mit játszott ma Puyí. Egyszerűen elképesztő, a meccs embere! Nagy grat Neki, ma jelezte, hogy még sokáig pillére lehet a csapatnak.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2009.11.29. 21:32:35

Egyszerűen egy isten!! Nincs mit hozzá tenni. Köszönöm Puyol!!!!!!!!!!!
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Válasz küldése