La Masia - Barça fiatalok

Ki hogy teljesített legutóbb? Ki milyen formát mutat, kik a kedvenceid? Mondd el itt! - Az első csapat játékosai, a La Masia, a vezetőedző és a régmúlt csillagai kapnak itt helyet.
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3881
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2013.05.19. 12:44:32

Chino írta:
Miért lenne valószínűtlen a győzelem ha Deu meg S. Roberto játszana ilyen Valladolid meg Espanol ellen, akár csereként is. Nincs benne nagyobb kockázat, mintjha Pedro kezdene.
Jogos kérdés, de számodra megnyugtató, hiteles választ erre csak Titotól kaphatsz! :wink:
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.05.19. 11:03:22

Alcantara írta:
shutterisland írta: viszont a legfontosabbnak mégis azt tartanám, hogy a b csapat legjobbjai (főleg, akik elvileg jövőre nagy csapatnál kezdik) játszanak fel az utolsó tét nélküli meccsekre a nagyokhoz.
ez nem történik meg, és eléggé dühít még mindig.
ha eusebio kérte titot, hogy itt a nagy meccsekre hagyja a krémet lenn, akkor valahogy elfogadom, de ha tito egyéni döntése, hogy ő xavit,villát és társaikat akarja végig erőltetni ahelyett, hogy a sörmeccseken próbálgatná a fiatalokat, és szoktatná őket a nagyok közé, akkor hatalmas bravo.
Ennek oka szerintem egyértelmű: Cél a 100 pont elérése a bajnokságban, amivel jelentősen megszépíthető az idény (ami amúgy sem túl csúnya).
Tito nem kockáztat, 3 meccset biztosra behúzni, azért nyilván nem túl valószínű a "B" csapat játékosaival. teljesen elfogadható indok.
Más kérdés, hogy valóban jó lenne a nagy csapatnál tétmeccsen látni egy-két titánt, de ezek szerint ott ezt másként látják.
Miért lenne valószínűtlen a győzelem ha Deu meg S. Roberto játszana ilyen Valladolid meg Espanol ellen, akár csereként is. Nincs benne nagyobb kockázat, mintjha Pedro kezdene.
Forca Barca!!!!
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3881
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2013.05.19. 08:35:29

shutterisland írta: viszont a legfontosabbnak mégis azt tartanám, hogy a b csapat legjobbjai (főleg, akik elvileg jövőre nagy csapatnál kezdik) játszanak fel az utolsó tét nélküli meccsekre a nagyokhoz.
ez nem történik meg, és eléggé dühít még mindig.
ha eusebio kérte titot, hogy itt a nagy meccsekre hagyja a krémet lenn, akkor valahogy elfogadom, de ha tito egyéni döntése, hogy ő xavit,villát és társaikat akarja végig erőltetni ahelyett, hogy a sörmeccseken próbálgatná a fiatalokat, és szoktatná őket a nagyok közé, akkor hatalmas bravo.
Ennek oka szerintem egyértelmű: Cél a 100 pont elérése a bajnokságban, amivel jelentősen megszépíthető az idény (ami amúgy sem túl csúnya).
Tito nem kockáztat, 3 meccset biztosra behúzni, azért nyilván nem túl valószínű a "B" csapat játékosaival. teljesen elfogadható indok.
Más kérdés, hogy valóban jó lenne a nagy csapatnál tétmeccsen látni egy-két titánt, de ezek szerint ott ezt másként látják.
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2013.05.19. 04:43:55

őszintén szólva én pont máshogy gondolom.
mármint engem annyira nem érdekel a kicsik helyezése, nyilván ne essünk ki, ez alap, illetve érjünk el tisztes helyezést, ha már a feljutás fizikailag lehetetlen ugyebár.
de onnantól kezdve az, hogy 4., 6. vagy 7. a csapat, annyira nem érdekel.
az egyetlen, ami cél lehet, hogy tényleg ne előzzön már be a castilla, mert egyrészt volt, mikor mi elsők között voltunk, ők meg kb. kieső helyen, másrészt meg nehogy már a mi "csodautánpótlásunk" előtt végezzenek.

viszont a legfontosabbnak mégis azt tartanám, hogy a b csapat legjobbjai (főleg, akik elvileg jövőre nagy csapatnál kezdik) játszanak fel az utolsó tét nélküli meccsekre a nagyokhoz.
ez nem történik meg, és eléggé dühít még mindig.
ha eusebio kérte titot, hogy itt a nagy meccsekre hagyja a krémet lenn, akkor valahogy elfogadom, de ha tito egyéni döntése, hogy ő xavit,villát és társaikat akarja végig erőltetni ahelyett, hogy a sörmeccseken próbálgatná a fiatalokat, és szoktatná őket a nagyok közé, akkor hatalmas bravo.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.05.19. 00:45:35

Na ezt is jól elk..tuk már megint. Már meg sem lepődök, 93. percben egyenlít az Alcorcón. Újabb győzelmet engedtek ki a kezükből a srácok, nagyon kellett volna.
Forca Barca!!!!
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.05.18. 15:50:52

Hát akkor ezzel el is dőlt, hogy sem S. Robertot sem Deulofeu-t nem látjuk a Valladolid ellen. :cry: (Lehet, hogy Eusebionak is bene van valamennyire a keze)
Az Alcorcón ennek ellenére is nagy falat lehet, de jó lenne megcsípni őket, lévén rettentő nehéz a sorsolásunk, a Xerez kivételével nem nagyon vagyunk az esélyesek között, ráadásul a Castilla is üldöz minket. Már csak presztízsből sem lenne jó, ha megelőznének minket.
Azért mégis jobban örülnék ha Deut inkább a felnőtt csapatban látnám az uccsó meccseinken.
Forca Barca!!!!
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.05.18. 14:22:09

Ma este 6-tól Barça B - Alcorcón.
A vendégek ötödikek a tabellán, szóval nem lesz könnyű, az segíthet, hogy hazai pályán leszünk, és négy alcorcóni is el van tiltva.
A Marca szerinti várható kezdőcsapat:
Oier - Gabarrón, Sergi Gómez, Ié, Muniesa - Espinosa, Ilie, Rafinha - Luis Alberto, Dongou, Deulofeu.

Jó lenne egy győzelem, de még jobban örülnék annak, ha Sergi Roberto, Deulofeu, Rafinha és Espinosa inkább a nagycsapat Valladolid elleni keretébe kerülne be, és aztán kapna ténylegesen is lehetőséget a meccsen. :)
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2013.05.17. 19:45:24

off : szerintem a tetoválásokat elítélni mindig is hülyeség volt, nekem is van jópár, egyszerűen csak díszek.
jó, nem rajsárkány kelll a hátadra A/3-ban, de na.

on : szerintem a la masia után csinálták, vagy már egy bizonyos kor után nem érdekli őket.
csak nyilván a 14 éves kölkök ne varrják tele magukat.
House
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1548
Csatlakozott: 2007.10.14. 08:23:26
Tartózkodási hely: Budapest

2013.05.17. 00:40:14

Egy elég érdekes kérdés merült fel bennem.
A nem rég megjelent Barca könyv hátuljában olvastam, ahol levannak írva a La Masía egyfajta alapelvei, hogy a gyerekeknek nem megengedett a tetoválás. Viszont a mostani fiatalok között például ott van Thiago, Tello is, akinek van, és nem is kevés. Értem én, hogy a klub nem szabja meg a La Masía után ezeket, de azért érdekes szerintem. Lehet hogy a klub is modernebb gondolkodást vett fel így a 21. században már, mert például Xavin, Iniestán nem található. Mondjuk meglehet, hogy a szerény emberek közül szemezgettem éppen. Bár mostmár Messin is található, illetve Valdesen, és Puyol alkarján is van. Noha, nekik később lett, illetve annyira látványos.

Gyanítom, hogy ez még csak bennem merült fel, és csak úgy érdekességként gondoltam a dolgot. :)
Történelem - 2008-2009
¡Gracias, Pep!
Kép
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2013.05.15. 20:51:53

rafinhánál nagyon más lehetőség amúgy nem is nagyon van.
kinőtte a b csapatot (nem mondom, hogy hátrányára válna még egy év ott, de szintet kellene lépjen, hogy jobban fejlődjön) viszont a nagyokhoz még kevés, ilyenkor evidens lenne egy valladolid,celta,granada szerű csapatban nyomatni.
ahol játszik, és szem előtt van.

de mint leírtam, és sjd is célzott rá, a kölcsönadás nem olyan egyszerű.
mi többségében a felesleges játékosokat adtuk kölcsön, nem pedig azokat, akikből majd akarunk még valamit a jövőben, vagy fejlődést szerettünk volna ezzel náluk elérni.
akinél meg ezt akartunk (keirrison vagy fontás pölö) azok meg nem ugrották meg a lécet.

szinte biztos vagyok benne, hogy ha rafinha elmegy egy spanyol csapathoz, ahol kezdő, és jól játszik, rúgja a gólokat vagy adja a gólpasszokat, és szemmel láthatóan fejlődik, akkor nem fogjuk eltékozolni.
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2013.05.15. 18:51:59

visca el barca írta:(amiote di matyi elment nem is játszik..)
Még decemberben szenvedett térdsérülést, amivel a szezon hátralévő részére offolta magát. Így azért nehéz :)
Maxi írta: És honnan tudjuk, hogy ő vissza akart volna jönni cserének?
Ez egy dolog, de a kérdés csak annyi vt előtte, h vt-e olyan játékos, aki kölcsön után maradhatott volna. Én erre válaszoltam, nem arra, h ő neki mennyire lett volna kedve visszajönni. :)
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.05.15. 17:10:27

barca99 írta:
visca el barca írta:nekem azzal van a problémám, hogy van egy csilivili utánpotlasunk és egyszeruen nem tudunk pénzért értékesíteni játékost.
Ez mondjuk jogos, a fiatalokból is lehetne pénzt csinálni. De szerintem valamennyire ez is működik, Victor Sánchez, Xavi Torres, Romeu mind átigazolási díj ellenében távozott. A többinek meg utána kellene nézni.
tényleg romeuért is kaptunk pénzt (amiote di matyi elment nem is játszik..), de ez még mindig édes kevés ahhoz képest, hogy mienk az egyik legjobb utánpótlás akadémia...
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2013.05.15. 16:59:04

barca99 írta:Victor Sánchez, Xavi Torres, Romeu mind átigazolási díj ellenében távozott.
Victor Sanchez ingyen ment el, viszont pl. Crosas-ért kaptunk pénzt
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.05.15. 16:54:57

Azért ez a kölcsönadás sem egyszerű dolog. Én sajnos a tapasztalatokból okulva lemondtam Rafinha-ról. Egy 18-20 éves kölöknél teljesen mást jelent egy új város, új közeg, új játékszisztéma, sokszor új nemzet stb. Ez nem úgy megy mintha egy 25-26 éves játékos vált csapatot. Lefogadom, hogy ha Thiago-t adtuk volna oda vkinek ugyanúgy jár, mint az eddigiek, sőt említhetném itt Busit, Iniestat vagy akár Xavit. Erre sokat merek tenni és nem a tehetsége, vigyis annak hiánya miatt. Biztos jobban tudják a klubnál, de simán lehetett volna még egy évig a B-ben tartani, rendszeresen felhívni edzésekre, olykor egy-egy kupameccsre. A másodosztályban sem olyan kutyaütők ellen játszanak. Nem hiszem, hogy egy 19-20 éves focista előtt egy ilyen helyzetben kizárólag a kölcsönadás lehetősége áll. Kár érte, mert nagy játékos lehetett volna belőle.
Forca Barca!!!!
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2013.05.15. 16:46:44

visca el barca írta:nekem azzal van a problémám, hogy van egy csilivili utánpotlasunk és egyszeruen nem tudunk pénzért értékesíteni játékost.
Ez mondjuk jogos, a fiatalokból is lehetne pénzt csinálni. De szerintem valamennyire ez is működik, Victor Sánchez, Xavi Torres, Romeu mind átigazolási díj ellenében távozott. A többinek meg utána kellene nézni.
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2013.05.15. 15:58:02

visca el barca írta: ez nyilvanvaloan megint egy olyan kolcsonadás, mint az elmult években bármelyik. jelentkezzen aki legelabb EGY olyan jatekost tud mondani, aki kölcsönben volt és visszajött.
Ilyen egész egyszerűen azért nincs, az elmúlt 5 évben a "kölcsönadás = el akarjuk adni, csak nincs kinek" elv élt. Egyszer nem adott kölcsön a csapat valakit azért, mert azt akarta h fejlődjön, hanem rendre olyanokat passzoltak le, akiknek már amúgy is kifelé állt a rúdjuk. Úgyhogy ez pont nem egy olyan kölcsönadás.

Egyébként azért furcsa a szituáció, mert ugye amíg mindenki rossz formában volt, sok volt a sérült, addig könnyű volt egy Bojannak vagy Giovaninak rögtön a kezdőbe kerülni, viszont ahogy egyre inkább alakul ki és tökéletesedik a játékoskeret Pep óta (most már nem 3 kezdő szintű csatárunk meg középpályásunk van), úgy lesz egyre nehezebb betörni ide.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.05.15. 15:47:01

barca99 írta:Az utánpótlás lényege az lenne, hogy segítse a felnőtt csapatot játékosokkal, ha kell. A hangsúly itt van a végén..
ez nem is kétséges.

nekem azzal van a problémám, hogy van egy csilivili utánpotlasunk és egyszeruen nem tudunk pénzért értékesíteni játékost. az elmult jó pár évben bojan, meg jeffren volt az akikért pénzt kaptunk, de a bojanos ugy még igyis minuszos lesz...

ha tudják, hogy a büdös életben nem lesz valakiből kezdő játékos, akkor miért nem adják inkább el őket jó pénzért (vevő mindig akad, sokszor olvasni h xy-ért fizetne 4-5 milliot xy csapat), ahelyett h kölcsönbe dobálják és még a fizetését is állják?
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2013.05.15. 15:30:59

visca el barca írta:és szted 1-2-3 év mulva nem lesz előtte a sorban ennyi jatekos?
Xavi azért eléggé kifelé néz már. Thiago és Cesc jövője pedig elég kérdőjeles. Ha maradnak, akkor viszont mi van? Van egy bitang jó középpályánk, ahová nem hiányzik senki.

Az utánpótlás lényege az lenne, hogy segítse a felnőtt csapatot játékosokkal, ha kell. A hangsúly itt van a végén.

Máshol jól működik ez a kölcsönadás dolog, Silva, Cazorla, Özil, Holtby, ... mind megjárt egy kölcsöncsapatot, majd visszatért a csapatához. Nálunk nem nagyon van olyan, aki befutott volna, miután elment, ez meg nehogy a klub hibája legyen már. Szóval én továbbra is örülök, hogy játéklehetőséget akarunk biztosítani kölcsönadással, és nem hiszem, hogy ez egyből a Barcás karrierjük végét jelentené.
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.05.15. 15:19:19

Top5: http://www.youtube.com/watch?v=hEFGJrWppjY
Mekkora gólok :shock: :shock:
Nem kell ide Neymar, felhozzuk ezeket a srácokat, és kész.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.05.15. 13:44:28

barca99 írta:Már egyszer leírtam, teljesen új a jelenlegi szituáció. Minőségi, bő keret van, a srácok jók, de nincs helyük a nagyoknál, ennél jobb megoldás pedig nincs. Fújjuk a régi sémát, mert ahhoz szoktunk hozzá, de ez egy olyan "probléma", amivel most szembesülünk igazán először.

Te meg csak egy olyan szituációt mondj, amikor előfordult a klub történetében, hogy egy Sergi Roberto szintű gyereknek egy Busquets, Song, Thiago, Fábregas, Xavi, Iniesta sorral kellett felvennie a versenyt. Pedig láttuk többször, hogy lenne helye, de ki helyett? Ezért mondom, hogy ilyen még szerintem nem volt, várjuk ki, mi fog ebből kisülni.
és szted 1-2-3 év mulva nem lesz előtte a sorban ennyi jatekos?
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Maxi
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1933
Csatlakozott: 2005.03.20. 15:49:59
Tartózkodási hely: Szolnok

2013.05.15. 13:31:19

bence-barca írta:
Tarsi88 írta: A mostani helyzetben elférne itt, de amikor visszajött a Juvétól akkor előtte volt a sorban a bomba formában lévő Puyol Pique kettősön kívül Abidal, Mascherano és Milito is.
Akkor még Abidal nem jött szóba kh-nak, Mascherano is leginkább kvkként játszott, míg Milito meg sérüléséből vt lábadozva. Helyette hoztunk egy Csigirinszkijt. Persze akkor még nem lehetett tudni, h ekkora befürdés lesz az ukrán. Szóval szerintem akkor is elfért volna cserének. :)
És honnan tudjuk, hogy ő vissza akart volna jönni cserének?ezek mellett itt nem állt másból, csak, hogy szét rúgott mindenkit.:Dplusz Abidal már akkor is játszott rég KH!a válogatottban.tanárian.
kicsit off de hasonló a helyzet Thiago Silvaval, honnan tudjuk, hogy tavaly tényleg megkerestük őt?mikor arról szóltak a hírek, hogy Keita helyett keresünk valakit.
Forca Barca
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2013.05.15. 13:27:11

Tarsi88 írta: A mostani helyzetben elférne itt, de amikor visszajött a Juvétól akkor előtte volt a sorban a bomba formában lévő Puyol Pique kettősön kívül Abidal, Mascherano és Milito is.
Akkor még Abidal nem jött szóba kh-nak, Mascherano is leginkább kvkként játszott, míg Milito meg sérüléséből vt lábadozva. Helyette hoztunk egy Csigirinszkijt. Persze akkor még nem lehetett tudni, h ekkora befürdés lesz az ukrán. Szóval szerintem akkor is elfért volna cserének. :)
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2013.05.15. 13:24:28

visca el barca írta:egy ujabb tehetség aki elkotyavetyélunk... fossuk magunkból a tehetségeket, aztán kölcsönadogatjuk őket mindenfelé... nem értem miért örültök ennek... nem az a baj h rafinha elmegy - valoszinuleg nem esünk ki miatta - ha nem az h ez nyilvanvaloan megint egy olyan kolcsonadás, mint az elmult években bármelyik. jelentkezzen aki legelabb EGY olyan jatekost tud mondani, aki kölcsönben volt és visszajött. fáj leirni de sokkal jobb lenne, ha az ide be nem férő tehetségeket inkább jó pénzért eladnánk. simán lehetne évi 20 millios bevétel belőlük... de nalunk ez sem mukodik...

ez a klub achillese.....
Már egyszer leírtam, teljesen új a jelenlegi szituáció. Minőségi, bő keret van, a srácok jók, de nincs helyük a nagyoknál, ennél jobb megoldás pedig nincs. Fújjuk a régi sémát, mert ahhoz szoktunk hozzá, de ez egy olyan "probléma", amivel most szembesülünk igazán először.

Te meg csak egy olyan szituációt mondj, amikor előfordult a klub történetében, hogy egy Sergi Roberto szintű gyereknek egy Busquets, Song, Thiago, Fábregas, Xavi, Iniesta sorral kellett felvennie a versenyt. Pedig láttuk többször, hogy lenne helye, de ki helyett? Ezért mondom, hogy ilyen még szerintem nem volt, várjuk ki, mi fog ebből kisülni.
Maxi
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1933
Csatlakozott: 2005.03.20. 15:49:59
Tartózkodási hely: Szolnok

2013.05.15. 13:20:48

Nem leszek túl népszerű, de alapjaiban véve az a gond, hogy elhitettük magunkkal, hogy elég nekünk nagyrészt az utánpótlásra támaszkodni, holott ezt kb Pep (re)aktiválta, hogy ilyen szinten szemezgetünk a csikóból.mellékesen nem szabad elfelejteni, hogy nem hogy a Barca utánpótlásából hanem talán a világ mindenfajta futballjából jött ki egy olyan generáció amit lehet összevásárolni sem lehetne jobban, sőt!
És már ott tartunk mi szurkolók, hogy miden egyeneset rugó fiatalt fel kell hozni a VILÁG egyik legjobb csapatához.Szép és jó, hogy van/volt egy ilyen generációnk, de ez nem túlzás ha azt mondom megismételhetetlen.
Ráadásul pont az elmúlt évek alapján, lehetne bízni a főnökségben, mert nem voltak restek bedobni a fiatalokat és nem hogy bedobni, de ott is tartani.
Viszont szerintem, lehet, hogy nem most csak pár év múlva, de a saját kardunkba fogunk dőlni ezzel csak a csikó hozzáállással.Persze kellenek ők, nagyon is, de mi szurkolók(épp emiatt) kezdünk nagyon átesni a ló túloldalára.Nyilván ha elengedünk valakit kölcsönbe az nem véletlen, minthogy az sem, ha nem hozzuk vissza.
Messit el kellett kuldeni?vagy Init?vagy Xavit?vagy Puyolt?
hogy akarunk a világ legjobbjai lenni, ha a keretben van 6-8 nyeretlen semmit nem bizonyító tinisztár(mindenképp tehetséges)?
Forca Barca
Avatar
Tarsi88
Jugador del Barça
Hozzászólások: 236
Csatlakozott: 2013.02.01. 17:14:06

2013.05.15. 13:12:59

bence-barca írta: Cacares szerintem idesorolható lenne. Nyilván nem kezdő khnak, de szerintem visszalehetett volna hozni.
A mostani helyzetben elférne itt, de amikor visszajött a Juvétól akkor előtte volt a sorban a bomba formában lévő Puyol Pique kettősön kívül Abidal, Mascherano és Milito is.
Kép
Válasz küldése