Ronaldinho Gaúcho #4

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!
Valbali
Capitá del Barça
Hozzászólások: 547
Csatlakozott: 2008.06.25. 18:07:31

2008.07.16. 22:15:39

Nem tudom, a Milanban mennyire fog beférni, aztán ha netán padoztatnák, akkor hamar megunhatja szvsz.
Kép
Alexq
Barça C
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2008.07.15. 22:42:17

2008.07.16. 22:11:39

Üdv mindenkinek!
Milan szurkolo vagyok, és látom,h megosztotta a társaságot Ronaldinho átigazolása, ugyanugy mint nálunk!
Azért regisztráltam ide mert kiváncsi vagyok más nagy csapatok szurkoloinak véleményére is, nem kivánok feszültséget szitani és nem is fogok akkor sem, hogy ha nem a nekem tetszö hangnemben szoltok a csapatomról!
Inteligens, normálisan módon kivánok veletek beszélgetni, játékosokról csapatokról edzőkről!

Az én véleményem az,h hiba volt elengedni R10-et, és pláne bagóért, ha ugy vesszük nem is olyan rég még 120 milla volt a kivásárlási ára..

Remélem nálunk összeszedi magát és legalább olyan jól fog játszani mint a Barcelonában tette és nem Rivaldo pályafutását fogja bejárni, bár ö idösebben jött hozzánk!
forza milan!
Valbali
Capitá del Barça
Hozzászólások: 547
Csatlakozott: 2008.06.25. 18:07:31

2008.07.16. 22:09:40

Messa írta:Nemtudom, Ti hogy vagytok vele, én hatalmas megkönnyebbülést érzek, hogy távozott. Nem izgulunk többet, hogy mikor bulizik, mikor nem jár el edzésre, utóbbi időben abszolút csak nyűg volt. Gondolom a Milanban majd nem lesz ilyen, hisz bizonyítani akar, de azért remélem, hogy újra játékba lendül, mégha nem is annyira, mint nálunk fénykorában. :roll:
Amíg nem talál Milánóban egykét partyarcot, addig nem lehet gond, de ha találkozik pl. Adrianoval, akkor ki tudja...
Kép
Avatar
Messa
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 3753
Csatlakozott: 2007.10.20. 20:59:24
Tartózkodási hely: Aba/Székesfehérvár

2008.07.16. 22:00:37

Nemtudom, Ti hogy vagytok vele, én hatalmas megkönnyebbülést érzek, hogy távozott. Nem izgulunk többet, hogy mikor bulizik, mikor nem jár el edzésre, utóbbi időben abszolút csak nyűg volt. Gondolom a Milanban majd nem lesz ilyen, hisz bizonyítani akar, de azért remélem, hogy újra játékba lendül, mégha nem is annyira, mint nálunk fénykorában. :roll:
Sóstó mellett van egy mocsár, kikapott a Zseljeznicsar. Az eredmény reális, így járt most a Real is... Real Madrid Videoton 0-1 1985.05.22
Avatar
Kaka10
Jugador del Barça
Hozzászólások: 235
Csatlakozott: 2008.05.15. 21:34:51

2008.07.16. 21:59:39

DaveN írta:
Kaka10 írta:Valaki tudna egy lkinket amin a gálameccs van messi ellen??
http://www.eurobarca.hu/index.php?menu=hir&id=8199
http://www.matchdays.eu/index.php?page=video&id=470
köszi szépen!!ezt a cikket nem is láttam Eurobarcan :shock:
Ez a játék nekünk szerelem minket ez a játék éltet!Ott a címer a szíveden gránátvörös-kéken!
Visca Barca Visca Catalunya!
DaveN
Jugador del Barça
Hozzászólások: 154
Csatlakozott: 2007.12.24. 11:57:47
Tartózkodási hely: Budapest

2008.07.16. 21:43:56

Kaka10 írta:Valaki tudna egy lkinket amin a gálameccs van messi ellen??
http://www.eurobarca.hu/index.php?menu=hir&id=8199
http://www.matchdays.eu/index.php?page=video&id=470
Avatar
Kaka10
Jugador del Barça
Hozzászólások: 235
Csatlakozott: 2008.05.15. 21:34:51

2008.07.16. 21:39:35

Valaki tudna egy lkinket amin a gálameccs van messi ellen??
Ez a játék nekünk szerelem minket ez a játék éltet!Ott a címer a szíveden gránátvörös-kéken!
Visca Barca Visca Catalunya!
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2008.07.16. 21:28:21

Sajnálom, hogy elment és pont a Milanba... :? Neki teljes szívből szurkolok, hogy nyerje vissza a régi formáját, viszont a Milant utálom.

(Ezek a brazilok mindig elbsszák a pályafutásukat...Ronaldo, Adriano, Ronaldinho... :roll: )

Viszlát Ronaldinho!
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2008.07.16. 20:54:08

Viszlát Roni, köszönünk mindent!
Kép
Kép
Kép
kapitány
Jugador del Barça
Hozzászólások: 161
Csatlakozott: 2008.01.06. 11:38:29

2008.07.16. 20:49:44

[quote="Boixos"]tényleg nem kell indulatoskodni a gyerekkel kapcsolatban, még ha amúgy el is férne esetleg az ilyen megnyilvánulás.
ezek a játékosok beszélnek sok mindent össze vissza, ráadásul a médiák még olyan dolgokat is a szájukba adnak, amiket soha az életben nem mondtak ki. lehet arról beszélni, h ki, mennyire szeret egy klubot, a lényeg az, h mit csinál ott. ha vkinek tényleg a "szíve közepe" vmelyik csapat, akkor az nem tiplizik le onnan némi agonizálás után, hanem ha a szárnyalás után rosszabbul megy neki, akkor összeszedi magát és bizonyít addig, amíg ki nem utalják számára a névreszóló járókeretet.
az ilyen kaliberű gyerekek az igazi ikonok, az igazi példaképek.
ilyen nálunk puyol és xavi, ilyen a madridban raul, ilyen a romában totti, a milanban maldini, az interben javier zanetti, a púposoknál del piero stb.
ronaldinho nem ilyen.
ennyi.[/quote]


teljes mértékben egyetértek veled! bár nem lehet tudni, hogy mi van a háttérben! xavinak és puyolnak örök szerződést ajánlanák, mint a madrid raulnak és casillasnak!
Avatar
DaNNy
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 329
Csatlakozott: 2006.06.29. 19:11:45
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2008.07.16. 20:43:04

Barcaforever írta:Én nem a milan engedélyezésére gondoltam.Inkább a bizonyítás szóra fókuszáltam. :twisted:
Persze értem,csak ha padozik akkor semmi esélye bizonyítani
FORCA BARÇA! |EL BARÇA ES MES QUE UN CLUB|
Silva / Villa
Avatar
Barcaforever
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3973
Csatlakozott: 2004.10.13. 19:17:18
Tartózkodási hely: Barcelona/Budapest

2008.07.16. 20:38:28

Én nem a milan engedélyezésére gondoltam.Inkább a bizonyítás szóra fókuszáltam. :twisted:
Kép
Avatar
DaNNy
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 329
Csatlakozott: 2006.06.29. 19:11:45
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2008.07.16. 20:36:18

Barcaforever írta:
bnorbi82 írta:Szerintem már az Olimpián bizonyít, ha elengedi a Milan.
Kérdezem én: van más esélye? :wink: :oops:
Nemtudom. Szerintem Kaká-Dinho nem fér egy csapatba.. :) Úgyhogy ha Kaká megy az olimpiára akkor padon lesz,ha nem megy akkor kezdő :)
FORCA BARÇA! |EL BARÇA ES MES QUE UN CLUB|
Silva / Villa
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2008.07.16. 20:36:11

Barcaforever írta:
bnorbi82 írta:Szerintem már az Olimpián bizonyít, ha elengedi a Milan.
Kérdezem én: van más esélye? :wink: :oops:
Az NSO-n van egy cikk ezzel kapcsolatban, és a Milan engedélyezi számára az olimpián való részvételt.
Kép
Avatar
Barcaforever
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3973
Csatlakozott: 2004.10.13. 19:17:18
Tartózkodási hely: Barcelona/Budapest

2008.07.16. 20:34:32

bnorbi82 írta:Szerintem már az Olimpián bizonyít, ha elengedi a Milan.
Kérdezem én: van más esélye? :wink: :oops:
Kép
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2008.07.16. 19:11:53

tényleg nem kell indulatoskodni a gyerekkel kapcsolatban, még ha amúgy el is férne esetleg az ilyen megnyilvánulás.
ezek a játékosok beszélnek sok mindent össze vissza, ráadásul a médiák még olyan dolgokat is a szájukba adnak, amiket soha az életben nem mondtak ki. lehet arról beszélni, h ki, mennyire szeret egy klubot, a lényeg az, h mit csinál ott. ha vkinek tényleg a "szíve közepe" vmelyik csapat, akkor az nem tiplizik le onnan némi agonizálás után, hanem ha a szárnyalás után rosszabbul megy neki, akkor összeszedi magát és bizonyít addig, amíg ki nem utalják számára a névreszóló járókeretet.
az ilyen kaliberű gyerekek az igazi ikonok, az igazi példaképek.
ilyen nálunk puyol és xavi, ilyen a madridban raul, ilyen a romában totti, a milanban maldini, az interben javier zanetti, a púposoknál del piero stb.
ronaldinho nem ilyen.
ennyi.
PUYOL-XAVI-INIESTA
Avatar
Attya
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 395
Csatlakozott: 2005.01.20. 09:47:59
Tartózkodási hely: North Carolina

2008.07.16. 18:55:01

bnorbi82 írta:
Attya írta: Köszi az infót, okos!!! Hol lett aranylabdés, hol ismerte + mindenki?? Segitek, Barcalonaban!!! De ez mind lényegtelen, az számít, h 1 szót nem üzent a Barca Drukkereknek! Ennyit ér!!
Attól mert Te a Barcában ismerted meg, nem kellene többesszámban beszélned. Mit kellett volna üzennie? Hogy köszi, hogy elküldtetek?

Eléggé értelmetlen és tájékozatlan vagy!!! Elöször is 2002-ben ő csak a 3ik számú csillag volt a brazil válogattotban ronaldo és rivaldo mögött!! 2szor pedig IGENIS a Barcaban lett sztár!!!! Az igaz, h én is csak a vb-n figyeltem fel rá ( angolok elleni gólja ), elötte nem naon figyeltem de a Roni "fánok" 90 % Katalóniában ismerte + és szerette +!!! Lehet, h te már elötte bálványoztad de sokmindeki nem!!!! Itt lett milliárdos és szupersztár, ennyi!! 3szor pedig ő kényszerítette ki a vezetőségből azt, h eladják ( pia, buli, nők/férfiak :P ..stb ) Ha nem így viselkedik akkor soha semmi pénzért nem válik + tőle a klub!!!!! 4szer pedig, ezek után, h ennyit adott neki a Barcelona, ő még arra sem méltatta a katalán népet a csapatot és a drukkereket világszerte, h +köszönjön mindent és elmondja, miért viselkedett úgy az elmúlt időkben!!!! Nkm az ien ember nem fog 1 cseppet sem hiányozni, de azt a felejthetetlen 3 évet köszönöm!!
"Leo egy egyéniség. Senkihez nem lehet hasonlítani. Idén mindenki Cristiano Ronaldoról beszél, pedig Messi az, akiről érdemes többet beszélni. Ugyan Ronaldo sem rossz játékos, csapattársak vagyunk a portugál válogatottban, csodálatos játékos. Viszont Messi bármikor képes a jó játékra és nem csak akkor, amikor kedve szottyan focizni, ellentétben másokkal.”
DECO
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4093
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2008.07.16. 18:38:40

matyi02 írta:Leírhatatlan ez az érzés, ennél boldogabb nem is lehetnék" - kezdte Ronaldinho a Milan Channelnek adott exkluzív interjújában. "A leghőbb vágyam volt, hogy Milan játékos lehessek, az pedig külön öröm, hogy jóbarátaimmal, Kakával és Patóval egy csapatban játszhatok majd."
Érdekes módon, mikor itt volt, akkor meg azt nyilatkozta hogy sehol sem érezte még ilyen jól magát, mint Barcelona-ban. Innen szeretne visszavonulni, nem is gondol arra hogy egyszer máshol játszon. AKKOR MOST EZ MIIIIIIIIIIIIIII? :evil: :evil: :evil:

Már eleve felhúzott az a hír hogy mindenképpen búcsúmeccset akarnak neki. Aztán jöttem ebbe a topicba, ahol láttam a nyilatkozatát. Egyébként is azt akartam leírni hogy sz.rt az egész klubra 2 éven keresztül, dedikált mezt küld Berlusconinak, és akkor még mi nyaljuk ki a s.ggét? :evil: :evil: Ez azért már túlzás. Sokat tett a klubért, de majdnem annyit a klub ellen. Úgyhogy ha idén mentem volna a Gamperre, és kiderült volna hogy ezek után az lesz a búcsúmeccse, igencsak elgondolkodtam volna rajta hogy kimenjek-e vagy sem.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Mihu 2008.07.16. 18:46:57-kor.
Avatar
fUtBoLiStA
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 466
Csatlakozott: 2008.05.23. 14:32:27
Tartózkodási hely: a kereszteződésnél balra

2008.07.16. 18:36:27

robbyt írta:Nem akarom védeni,de valszeg úgy értette azt,hogy örül a milánnak,hogy azért egyáltalán nem volt biztos az odaigazolása,hisz a vezetés jóindulatán is múlt,hogy elengedték!
Értem én is persze! Csak arra akartam kilyukadni, hogy nyilatkozni lehet bármit...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára fUtBoLiStA 2008.07.16. 18:45:49-kor.
„A Barcelona az a csapat, mely meg fogja nyerni a bajnokságot, az a gárda, melynek élvezni kell a játékát, mint rajongó, és szenvedni ellene a végsőkig, mint ellenfél.”

Miguel Angel Lotina
Avatar
robbyt
Barça B
Hozzászólások: 93
Csatlakozott: 2008.03.05. 09:51:02
Tartózkodási hely: Lélekben Camp Nou!

2008.07.16. 18:32:06

Nem akarom védeni,de valszeg úgy értette azt,hogy örül a milánnak,hogy azért egyáltalán nem volt biztos az odaigazolása,hisz a vezetés jóindulatán is múlt,hogy elengedték!
Avatar
fUtBoLiStA
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 466
Csatlakozott: 2008.05.23. 14:32:27
Tartózkodási hely: a kereszteződésnél balra

2008.07.16. 18:14:49

matyi02 írta:Leírhatatlan ez az érzés, ennél boldogabb nem is lehetnék" - kezdte Ronaldinho a Milan Channelnek adott exkluzív interjújában. "A leghőbb vágyam volt, hogy Milan játékos lehessek, az pedig külön öröm, hogy jóbarátaimmal, Kakával és Patóval egy csapatban játszhatok majd."
"Szeretnék a Barcában maradni, ez a vágyam, Ronaldinho vágya."

Számomra egyre szavahihetőbb... :twisted: Megint a száját jártatja a lábai helyett... :x
„A Barcelona az a csapat, mely meg fogja nyerni a bajnokságot, az a gárda, melynek élvezni kell a játékát, mint rajongó, és szenvedni ellene a végsőkig, mint ellenfél.”

Miguel Angel Lotina
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2008.07.16. 18:08:13

klubváltásoknál mindig erősen igénybe vannak véve a nyelvizmok, legalábbis néhány zsugásnál. ezért nem kell túl sok érzelmet pazarolni ezekre a munkavállalókra.
ez van.
PUYOL-XAVI-INIESTA
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21159
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2008.07.16. 18:03:41

matyi02 írta:Leírhatatlan ez az érzés, ennél boldogabb nem is lehetnék" - kezdte Ronaldinho a Milan Channelnek adott exkluzív interjújában. "A leghőbb vágyam volt, hogy Milan játékos lehessek, az pedig külön öröm, hogy jóbarátaimmal, Kakával és Patóval egy csapatban játszhatok majd."
Aha, csak nehogy az legyen a vége, h csak Pato meg Kaka fog 1ütt játszani, Dinho meg melegiti a padot nekik. :? Sztem rosszul döntött most :oops:
Avatar
Blaugrana10
Barça B
Hozzászólások: 91
Csatlakozott: 2008.03.07. 14:08:48
Tartózkodási hely: Csíkszereda (Székelyföld)

2008.07.16. 16:51:54

Itt most egyesek azt hiszik, hogy a Barcelona nem csapat Ronaldinho nelkul. Pedig csapat, csodalatos csapat, a vilag legjobb csapata :!: En is sajnalom tiszta szivbol, hogy elment, kedvenc jatekosom volt es csak volt, mert en a Barcat szeretem, magat a klubbot es nem csak a benne jatszo legjobb jatekosokat :!: Sok sikert Ronaldinho a tovabbiakban, koszonjuk, hogy csodalhattunk!!! Nekem roszul esett, sot csalodtam benne, ez a hozzaallas nem volt szep tolle!!! Na de nem szeretni nem tudom, hiszen egy legenda volt a Barcaban!!! Forca Barca mind halalig es azon is tul :!: :!: :!:
Kép KÖSZÖNÖM ISTENEM, HOGY NEM LETTEM MADRIDISTA
Avatar
matyi02
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1322
Csatlakozott: 2008.05.20. 17:14:23
Tartózkodási hely: Nagytétény

2008.07.16. 16:47:07

Leírhatatlan ez az érzés, ennél boldogabb nem is lehetnék" - kezdte Ronaldinho a Milan Channelnek adott exkluzív interjújában. "A leghőbb vágyam volt, hogy Milan játékos lehessek, az pedig külön öröm, hogy jóbarátaimmal, Kakával és Patóval egy csapatban játszhatok majd."
Kép
Válasz küldése