Ronaldinho Gaúcho #4

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!
Avatar
Primitive
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1669
Csatlakozott: 2007.06.25. 10:48:23
Tartózkodási hely: Budapest

2008.07.16. 16:40:57

Hát, ez az idő is eljött... Egyik szemem sír, a másik meg nevet :roll: Örülök, hogy elment, mert látszott rajta, hogy nem tetszik neki már a közeg, nincs akinek bizonyíthatna, nincs motiváció. Másfelől viszont :arrow: :cry:

Mindkét fél számára ez volt a legjobb megoldás, még ha fáj is ezt kimonadni. Kívánom azt Ronaldinhonak, hogy nyerje vissza régi önmagát, és varázsoljon, ezt nem mint Milan szurkoló, hanem, mint fociszeertő ember mondom.

Sajnálom, hogy a Milanba kötött ki, nekem mindíg is egy unszimpatikus csapat volt.

Sok sikert R10. Köszönjük a szép éveket... Adios :!:
"Non scholae sed vitae discimus"
"Primum nil nocere"
"Lege artis medicinae"
gekkodan
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3683
Csatlakozott: 2007.08.15. 19:37:48
Tartózkodási hely: Curahee

2008.07.16. 16:40:39

Tulajdonképpen az eladásával kapunk rögtön 21 milliót és még megmarad 2 x 8.5 milla, ami a szerződésének hátralevő részében a fizetése lett volna. Így egészen pontosan 38 milla körül keresünk a távozásán. Nem olyan rossz ez.

A srác nyilván tudja, hogy mennyit ér a formája, mert 3.5 milláért is aláírt Milanban, tehát lemondott évi 5 milliorol és még az átigazolásából sem részesedik. Tehát valszeg levezetni megy a fiú.
Ne használd a kepfeltoltes.hu-t!

Yaya Touré - a szikla.

SOM LA COPA, SOM LA LLIGA, SOM LA CHAMPIONS, SOM UN !!!
Ronnie10Gery
Barça C
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2008.07.16. 16:08:23

2008.07.16. 16:38:09

Én meg ugy gondolom h a barca a ronnie nélkül nem barca.Igaz h nincs formába de én akkor sem adtam volna el hanem inkább elgondolkoztam volna h azér mégiscsak a ronaldinho vitte fel őket a csúcsra!!!!És már csak ezért sem adtam volna el!!!!Jáccatni kellett volna és akk lehet h nem jutott volna ide ahol van.Mert aki egy olyan csapatot mint a barcelona felvisz a csúcsra annak helye van a kezdőbe!!!És kiváncsi leszek h a barca mit fog alkotni új edzővel és játékosokkal.Jah és az eto'o-t sem adnám el mert ő az a játékos aki a szivét-lelkét a játéknak adja és rajta lehetett látni a legjobban az utolsó meccseken h küzd a csapatért.Am meg remélem h ronnie újra formába lendül és naon jól fog jáccani és akk a barcasok meg gondolkozhatnak h mér is adták el!!!!

VIVA BARCA!!! REMEMBER THE NAME----->RONALDINHO!!!!!!!

RONNIE A KIRÁLY!!!!!
gekkodan
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3683
Csatlakozott: 2007.08.15. 19:37:48
Tartózkodási hely: Curahee

2008.07.16. 16:32:49

Mi az Isten folyik itt? Miért kell Laportáéknak ennyire udvarolni R10-nek, amikor 2 évig nagy mértékben hozzájárult ahhoz, hogy pocsék szezonunk legyen? Tudom, hogy rengeteget köszönhetünk neki, de az amit most csinál Laporta az szánalmas. Kicsit olyan a szitu, mint amikor a férj elhagyja a feleségét, a válásig mindkét fél a szakítást akarja, majd mikor kimondja a bíróság, akkor az egyik fél elkezd udvarolni a másiknak, hogy "köszönöm az eltelt éveket". Vagy nem kellett volna eladni, vagy ha már ennyire elégedett az üzlettel Laporta, akkor nem kellene simogatni azt a játékost, akihez már semmi közünk nincs. Egyszerűen teljesen lejáratja a klubot, a tekintélye a föld alá esik és nem veszi észre, hogy R10 magasan ejt a gesztusaira. Amikor megkérdezték Milanoban, hogy mit tudna mondani az elmúlt 5 évről, csak annyit válaszolt: nem akarok a Barcával foglalkozni, a Milanban képzelem el a jövőm, most ez a lényeg.

Szánalom.
Ne használd a kepfeltoltes.hu-t!

Yaya Touré - a szikla.

SOM LA COPA, SOM LA LLIGA, SOM LA CHAMPIONS, SOM UN !!!
Avatar
bnorbi82
Barça B
Hozzászólások: 38
Csatlakozott: 2008.07.11. 14:03:36

2008.07.16. 16:30:02

Attya írta: Köszi az infót, okos!!! Hol lett aranylabdés, hol ismerte + mindenki?? Segitek, Barcalonaban!!! De ez mind lényegtelen, az számít, h 1 szót nem üzent a Barca Drukkereknek! Ennyit ér!!
Attól mert Te a Barcában ismerted meg, nem kellene többesszámban beszélned. Mit kellett volna üzennie? Hogy köszi, hogy elküldtetek?
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2008.07.16. 16:28:18

Na Roni ezzel el is ment :( Azért annyi örömöm van a dologban, hogy legalább a Milan-ba ment így fogom látni játszani és drukoli is tudok majd neki. Az már más kérdés, hogy még játszhat jól, szépen, eredményesen, de amit itt mutatott évekig az szerintem már megismételhetetlen lessz számára. Itt a Barcában volt a fénykora.
Nem tudni mi lessz de én már elöre féltem a Milanói éjszakai élettől :) Majd összefut Adrianoval aztán kezdődik minden elöről (na jó csak nem) :wink:
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
barca0417
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2035
Csatlakozott: 2006.10.27. 18:06:27
Tartózkodási hely: erre-arra

2008.07.16. 16:21:19

Mihu írta:[quote="barca0417Messi egy nagyon jó játékos, de nem igazán vezér alkat, mert hiába kivételes tehetség, egyrészt sérülékeny, másrészt lelkileg nem olyan erős.
Messi lelkileg nem erős? :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: Barátom ezt hol olvastad? :shock: Messi odaáll a 11-eshez és úgy berúgja mintha nem is lenne előtte kapus. Azon kívül aki egy El Classico-t a 93. percben alakít 3-3-ra, az mi, ha nem erős idegzetű? Messi nem roppan össze a nyomástól. Nem sz.rja össze magát, ha a világ legjobb védői jönnek vele szembe. Úgy lecselezi őket ahogy a nagykönyvben meg van írva. Evra-nak milyen esernyőt osztott már? :shock: Méghogy lelkileg nem erős... :roll:[/quote]
nyugi....tudom hogy milyen esernyőket akaszt, ezért írtam hogy nagyon jó játékos, azt hogy lelkileg nem olyan erős, azt arra értem, hogy sokszor felkapja a vizet ha rugdossák, meg néha elveszti a fejét. De azt remélem hogy most, hogy elmegy ronnie, akivel nagyon jóban volt és aki pesztrálta az elején, nem fog meglátszani a teljesítményén, illetve nem romlik a klubbal a kapcsolata ezért, de inkább azért hogy nem akarták elengedni az olimpiára.
Kép
Avatar
Attya
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 395
Csatlakozott: 2005.01.20. 09:47:59
Tartózkodási hely: North Carolina

2008.07.16. 16:21:01

bnorbi82 írta:
Attya írta:Az a legrosszabb ebben az egészben, h 1 szóval nem említette +, h mennyire köszöni szépen az itt eltöltött időt, h itt lett világsztár...stb Már 1 ideje nem a kedvencem, de azért annyi lehetett vna benne, h elköszön a katalán és a Barca drukkerektöl!!!! Ambivalens érzések vannak nkm vele kapcsolatban!!!
Te miről beszélsz? Világbajnokként, a világbajnok Brazil csapat egyik legjobbjaként jött ide.
Köszi az infót, okos!!! Hol lett aranylabdés, hol ismerte + mindenki?? Segitek, Barcalonaban!!! De ez mind lényegtelen, az számít, h 1 szót nem üzent a Barca Drukkereknek! Ennyit ér!!
"Leo egy egyéniség. Senkihez nem lehet hasonlítani. Idén mindenki Cristiano Ronaldoról beszél, pedig Messi az, akiről érdemes többet beszélni. Ugyan Ronaldo sem rossz játékos, csapattársak vagyunk a portugál válogatottban, csodálatos játékos. Viszont Messi bármikor képes a jó játékra és nem csak akkor, amikor kedve szottyan focizni, ellentétben másokkal.”
DECO
Avatar
bnorbi82
Barça B
Hozzászólások: 38
Csatlakozott: 2008.07.11. 14:03:36

2008.07.16. 16:13:57

Attya írta:Az a legrosszabb ebben az egészben, h 1 szóval nem említette +, h mennyire köszöni szépen az itt eltöltött időt, h itt lett világsztár...stb Már 1 ideje nem a kedvencem, de azért annyi lehetett vna benne, h elköszön a katalán és a Barca drukkerektöl!!!! Ambivalens érzések vannak nkm vele kapcsolatban!!!
Te miről beszélsz? Világbajnokként, a világbajnok Brazil csapat egyik legjobbjaként jött ide.
Avatar
Attya
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 395
Csatlakozott: 2005.01.20. 09:47:59
Tartózkodási hely: North Carolina

2008.07.16. 16:09:27

Az a legrosszabb ebben az egészben, h 1 szóval nem említette +, h mennyire köszöni szépen az itt eltöltött időt, h itt lett világsztár...stb Már 1 ideje nem a kedvencem, de azért annyi lehetett vna benne, h elköszön a katalán és a Barca drukkerektöl!!!! Ambivalens érzések vannak nkm vele kapcsolatban!!!
"Leo egy egyéniség. Senkihez nem lehet hasonlítani. Idén mindenki Cristiano Ronaldoról beszél, pedig Messi az, akiről érdemes többet beszélni. Ugyan Ronaldo sem rossz játékos, csapattársak vagyunk a portugál válogatottban, csodálatos játékos. Viszont Messi bármikor képes a jó játékra és nem csak akkor, amikor kedve szottyan focizni, ellentétben másokkal.”
DECO
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4093
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2008.07.16. 16:04:20

[quote="barca0417Messi egy nagyon jó játékos, de nem igazán vezér alkat, mert hiába kivételes tehetség, egyrészt sérülékeny, másrészt lelkileg nem olyan erős.[/quote]Messi lelkileg nem erős? :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: Barátom ezt hol olvastad? :shock: Messi odaáll a 11-eshez és úgy berúgja mintha nem is lenne előtte kapus. Azon kívül aki egy El Classico-t a 93. percben alakít 3-3-ra, az mi, ha nem erős idegzetű? Messi nem roppan össze a nyomástól. Nem sz.rja össze magát, ha a világ legjobb védői jönnek vele szembe. Úgy lecselezi őket ahogy a nagykönyvben meg van írva. Evra-nak milyen esernyőt osztott már? :shock: Méghogy lelkileg nem erős... :roll:
Avatar
barca0417
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2035
Csatlakozott: 2006.10.27. 18:06:27
Tartózkodási hely: erre-arra

2008.07.16. 15:57:47

legyen igazad azt kívánom. Xavi irányító típusú játékos az biztos, aztán majd kiderül mennyire lesz vezér. Én bizakodok.
Kép
Avatar
DaNNy
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 329
Csatlakozott: 2006.06.29. 19:11:45
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2008.07.16. 15:24:02

barca0417 írta:bízom benne, hogy nem fog az történni mint 2002-ben. Rivaldo távozott, aki egyedül meccseket döntött el. Hiába jöttek jó játékosok, Riquelme,Mendieta, Sorin...a Barca játéka olyan semmilyen lett. Nem volt vezére a csapatnak, a bl-ben még úgy ahogy meneteltünk, amíg nem jött a Juve, de a bajnokságban csak nehezen, a végén értünk oda a 6.-odik helyre. Nem akarok vészmadár lenni, én bízok Pep-ben, és az új csapatban, de valahogy hiányzik nekem egy "10"-es a csapatból. Messi egy nagyon jó játékos, de nem igazán vezér alkat, mert hiába kivételes tehetség, egyrészt sérülékeny, másrészt lelkileg nem olyan erős. Ez persze változhat, mert még nagyon fiatal. De mondom, erős ez a csapat, de akkor is, remélem értitek hogy mire gondolok. Ha Henry újra az lenne, aki volt, akkor még ő lenne a leginkább alkalmas erre, de ezt nem tudom.
Elment Dinho kész. Ettől függetlenül van még egy Xavi a csapatnak,aki a Spanyol válogatottat Európa trónjára vezette! Sőtt,még ha Hleb is ott lesz Deco helyén már ketten vannak. Nem hiszem,hogy félni kéne. Spanyol csapatban ki volt vezér alkat? Xavi. Ha Silva-t megszerezzük majdnem az a középpályánk lesz: Silva-Iniesta-Xavi ,ezek közül pedig Xavi igenis vezéregyéniség,nem hiába lett az EB legjobbja és lett Spanyolország Európa-bajnok
FORCA BARÇA! |EL BARÇA ES MES QUE UN CLUB|
Silva / Villa
balazsfoci
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 260
Csatlakozott: 2006.03.22. 15:18:00

2008.07.16. 15:19:54

Hát azon a videón ami a cikkben van, nem nagyon látszik h lenne feleslege. most akkor mi van?
Avatar
barca0417
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2035
Csatlakozott: 2006.10.27. 18:06:27
Tartózkodási hely: erre-arra

2008.07.16. 15:12:15

bízom benne, hogy nem fog az történni mint 2002-ben. Rivaldo távozott, aki egyedül meccseket döntött el. Hiába jöttek jó játékosok, Riquelme,Mendieta, Sorin...a Barca játéka olyan semmilyen lett. Nem volt vezére a csapatnak, a bl-ben még úgy ahogy meneteltünk, amíg nem jött a Juve, de a bajnokságban csak nehezen, a végén értünk oda a 6.-odik helyre. Nem akarok vészmadár lenni, én bízok Pep-ben, és az új csapatban, de valahogy hiányzik nekem egy "10"-es a csapatból. Messi egy nagyon jó játékos, de nem igazán vezér alkat, mert hiába kivételes tehetség, egyrészt sérülékeny, másrészt lelkileg nem olyan erős. Ez persze változhat, mert még nagyon fiatal. De mondom, erős ez a csapat, de akkor is, remélem értitek hogy mire gondolok. Ha Henry újra az lenne, aki volt, akkor még ő lenne a leginkább alkalmas erre, de ezt nem tudom.
Kép
Avatar
bnorbi82
Barça B
Hozzászólások: 38
Csatlakozott: 2008.07.11. 14:03:36

2008.07.16. 15:07:06

Szerintem már az Olimpián bizonyít, ha elengedi a Milan.
Kép
Avatar
DaNNy
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 329
Csatlakozott: 2006.06.29. 19:11:45
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2008.07.16. 14:57:07

Valbali írta:
tagore írta:nem akarok negatív lenni, de szerintem Ronaldinho nem lesz boldog Milánóban.
Most érezni igazán, hogy lezárult egy (egyébként elég szép) korszak. Engem eléggé elszomorít. Csak nézem ezeket az új játékosokat... valahogy nehezen tudom elképzelni, hogy ők lesznek ezentúl a BARCA.

Szerintem kár, hogy így lett vége.
Ha az első fordulóban aztán hintenek egy ötöst, akkor már majd mindenki egy csapásra el fogja felejteni, hogy mennyit siránkoztunk egész nyáron.
Attól,hogy Dinho elment a Barca még Barca marad,esetleg más játékstílussal.
De én hiszek abban,hogyha sikerül megszerezni Silva-t és Eto'o marad, akkor újra eredményesek leszünk,szép játékkal!
FORCA BARÇA! |EL BARÇA ES MES QUE UN CLUB|
Silva / Villa
Valbali
Capitá del Barça
Hozzászólások: 547
Csatlakozott: 2008.06.25. 18:07:31

2008.07.16. 14:48:36

tagore írta:nem akarok negatív lenni, de szerintem Ronaldinho nem lesz boldog Milánóban.
Most érezni igazán, hogy lezárult egy (egyébként elég szép) korszak. Engem eléggé elszomorít. Csak nézem ezeket az új játékosokat... valahogy nehezen tudom elképzelni, hogy ők lesznek ezentúl a BARCA.

Szerintem kár, hogy így lett vége.
Ha az első fordulóban aztán hintenek egy ötöst, akkor már majd mindenki egy csapásra el fogja felejteni, hogy mennyit siránkoztunk egész nyáron.
Kép
tagore
Barça B
Hozzászólások: 71
Csatlakozott: 2007.11.11. 10:23:33

2008.07.16. 14:44:14

nem akarok negatív lenni, de szerintem Ronaldinho nem lesz boldog Milánóban.
Most érezni igazán, hogy lezárult egy (egyébként elég szép) korszak. Engem eléggé elszomorít. Csak nézem ezeket az új játékosokat... valahogy nehezen tudom elképzelni, hogy ők lesznek ezentúl a BARCA.

Szerintem kár, hogy így lett vége.
Valbali
Capitá del Barça
Hozzászólások: 547
Csatlakozott: 2008.06.25. 18:07:31

2008.07.16. 14:36:40

bogen írta:Ronaldinho-Kaká-Pato
még a végén érdemes lesz Milán meccset nézni?

remélem nem Rivaldo-s Milán karrierje lesz...
Ronado-Kaka-Pato hármas télen nagyon jól játszott, de Ronaldinho érkezésével új taktika után kell néznie a Milannak.
Kép
Avatar
bogen
Jugador del Barça
Hozzászólások: 159
Csatlakozott: 2008.05.10. 22:48:28

2008.07.16. 14:31:30

Ronaldinho-Kaká-Pato
még a végén érdemes lesz Milán meccset nézni?

remélem nem Rivaldo-s Milán karrierje lesz...
Agypiercing
Barça B
Hozzászólások: 92
Csatlakozott: 2005.01.27. 22:33:04

2008.07.16. 14:30:48

hát... nagyon nagy kedvencem volt, de az volt figo (...), Rivaldo is, az ő távozásukat is túlélte a klub, és nem szűnt meg eredményesnek lennni. amikor akart játszani -mármint Dinho- akkor a világ legjobbja volt, ezzel asszem nem mondok nagyot. de mostanában nem akart játszani, és egy ilyen játékost fölösleges erőnek erejével megtartani. azért örülök, hogy láthattam a Barcában, szép korszak volt, amíg ő volt a csapat vezéregyénisége. sok sikert neki a továbbiakban is, mert ha újra kedve lesz focizni, akkor a játékát nézni megint öröm lesz mindenki számára...

azt azért sajnálom, hogy pont a milanba ment, mondjuk még mindig jobb, mint a madrid vagy a cszka london (ld. Deco...), hát ez van. az érte kapott összeg egszerűen fantasztikus, ahhoz képest, hogy alig játszott, stb., ismerjük a sztorit. vegyük úgy, hogy volt egy motivációját vesztett zsenink, kaptunk érte 25 milliót, és egy kicsit többért megvettük a világ jelenlegi legjobb jobbhátvédjét :). így már mindjárt más a kép... na jó, csak próbálok valami pozitívumot találni... :?
Visca el Barça!
Avatar
bnorbi82
Barça B
Hozzászólások: 38
Csatlakozott: 2008.07.11. 14:03:36

2008.07.16. 14:30:32

Mit is kellett volna R10-nek megköszönni a Barca-nak?
Azt hiszem itt csak a Barca-nak kell köszönetet mondani. Ronaldinho már sztárként jött ide és a sz@r-ból hízta ki a csapatot, ha ő nincs, akkor nincs két bajnoki cím + BL. Ez biztos! Köszi Ronaldinho!
Avatar
haze71
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1003
Csatlakozott: 2006.02.28. 09:04:53

2008.07.16. 14:28:11

depth írta:
Slither írta: 21+4 milla :wink:
Jobb lett volna ha a Man. Cityt választja, de mindegy...
Nekünk jobb lett volna, neki szerintem kevésbe. Mondjuk a fizetése ott milyen durva lett volna már :shock: És azért ez becsülendő, h azt választotta, ahova inkább szeretett volna menni, pedig ott "csak" évente 3,5millát fog kapni.
Ez a srác annyira szereti a Milánt, hogy elbukik a következő három évben több mint 3 milliárd forintot, mintha a Barcában maradt volna és több mint 6 milliárd forintot, mintha a Citybe ment volna. De akkor mit keresett itt 5 évet?
A Barca meg bukott 1,7 milliárd forintot, mert olyan sportemberhez méltóan viselkedett Ronni az elmúlt fél évben. Csak azt nem tudom, hogy pl ennyivel kevesebbért fogják felépíteni az új stadiont, csak azért, mert a Barca "több mjnt egy klub"?
Ugyan már. A világ nem így működik. Ráadásul Berlusconi van a háttérben. Már régen megdőlt nálam ez az egész Szeretlek Milán-os duma... A zsebbe tolt pénzek hazája!
NA csá!
Avatar
Koeman
Jugador del Barça
Hozzászólások: 138
Csatlakozott: 2005.01.27. 18:45:09
Tartózkodási hely: Szeged

2008.07.16. 14:26:55

Köszönjük Ronaldinho! Te vagy a legnagyobb... Pótolni lehetetlen.
Válasz küldése