Ronaldinho Gaúcho #4

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15449
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2008.07.16. 14:13:30

Kár,hogy az általam egyik legjobban utált klubhoz igazolt :?
De azért sok sikert kívánok neki :wink:
Nagyon szerettem ezt az embert,tényleg korszakalkotó volt...de sajnos csak volt...
2004.11.02.:Ronaldinho egyik,hanem a legnagyobb gólja,pont a Milan ellen.
http://www.youtube.com/watch?v=zzQa5ZGrLyQ

Viszlát Ronnie,sok sikert Olaszországban.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
kilibarca
Capitá del Barça
Hozzászólások: 756
Csatlakozott: 2007.06.13. 14:35:35
Tartózkodási hely: Lélekben Camp Nou

2008.07.16. 14:10:47

ferkoka írta:a világ legjobbja a világ legjobb csapatában..

nyugodjatok meg srácok nálunk mindenki szeretni fogja...
Hallod haver egyenlőre Ronaldiho nevet vettetek aki biztos nagyon fog trükközni bemutatáson meg miden. De túlsúlyos és már hónapok óta nem játszott tét meccsen és amúgy is ki tudja mit fog nyújtani az olasz bunda ligában. :wink: az öregfiúk csapatában :twisted:

Amúgy az egyik kedvencem volt mint sokaknak.Sok drukkert is hozott a Barcának. Sok szép gólt , passzot ,cselt , élményt . Egyszerűen sokat adott a Barcának.
Sok sikert kívánok neki !

ciao Ronnie
Avatar
csabimo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 946
Csatlakozott: 2006.01.13. 02:09:37
Tartózkodási hely: bonyhád

2008.07.16. 14:08:52

ferkoka írta:a világ legjobbja a világ legjobb csapatában..

nyugodjatok meg srácok nálunk mindenki szeretni fogja...

FORZA MILAN, FORZA RONALDINHO!
Nagy szakértö lehetsz te is... :oops:
R10 már messze nem a világ legjobbja, lehet hogy ezért is adtuk el...
A milan meg mehet a pancserek kupájába jövöre...
Rivaldot is tönkretettétek, büszkék lehettek rá...

De én ezek ellenére szurkolok neki, hogy valamit alkosson nálatok is...
Avatar
kudu
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1485
Csatlakozott: 2007.08.30. 16:49:36

2008.07.16. 14:05:17

http://www.youtube.com/watch?v=V2h_9WYr ... re=related

Ez a videó talán mindent összefoglal 7 percben... :(
Köszönjük Ronnie!
"Nem csak az a nagy sportoló, aki nyerni tud, hanem az is, aki egy pofon után fel tud állni!"
Valbali
Capitá del Barça
Hozzászólások: 547
Csatlakozott: 2008.06.25. 18:07:31

2008.07.16. 13:50:27

La Pulga írta:Ronaldinho első nyilatkozata:

"Végül sikerült a Milanhoz igazolnom."- nyilatkozta Ronaldinho a La Gazzetta dello Sport tudósítójának a hivatalos bejelentést követően

"Hosszú ideig tartott megegyezni, de megköttetett az üzlet. A tények is azt mutatják, mindig a Milanhoz akartam menni."

Ronaldinho elmúlt két szezonja gyengén sikerült a Barcelonában, ám ő ezzel már nem kíván foglalkozni, inkább új csapatára koncentrál.

"Ez nem az az idő, amikor a Barcáról kell beszélni. Szeretném élvezni az életem új fejezetét. Megígérem, hogy keményen dolgozom és a legjobb formámat nyújtom a Milanban." - fejezte be a brazil zseni


Forrás: goal.com
Azért legalább 2 szóban köszönetett mondhatott volna a Barcának,hogy a Milanhoz ENGEDTÉK , valamint a szurkolókhoz is lehetett volna egykét szava...
Kép
Avatar
Z$ołtu
Barça B
Hozzászólások: 99
Csatlakozott: 2008.02.16. 23:56:55

2008.07.16. 13:49:42

Ronaldinho&Barca írta:Minden jót R10! Nagyon szomorú vagyok, és nagyon sajnálom, hogy a milanba szerződött, de talán ennyi tiszteletet megérdemelt, hogy oda mehessen ahova szeretne. Még nem nagyon fogtam fel, hogy már elment, kell egy kis idő... :cry:
Nagyon sokat köszönhetünk neki, hihetetlenül nagy ember marad ő számomra, akire mindig is felfogok tekinteni. Annyi szépet és jót adott nekünk, azok a cselek, a gólok, a mosoly.. :cry:
Remélem, hogy Milanba visszatér valamelyest a régi R10, legalább erőnléte legyen meg, mert neki játéka mindig meg volt, csak az akarat fizikum és szurkolás hiányzott.
Nekem tök mind1 mennyiért adták el, ő felbecsülhetetlen és utánozhatatlan.:(
Rengeteget tett a fociért, a Barcáért. Remélem eltudott búcsúzni társaitól is, és a szurkolóktól is. Sajnálom, hogy nem volt egy búcsú meccse, bár akkor biztos elsírtam volna magam, de így is küszködök. :cry:
Nagyon fog hiányozni nekem, különleges játékos volt egy különleges csapat tagjaként. :cry: Talán egy nyilatkozatot kapunk még tőle.
További sok sikert kívánok Ronaldinho, remélem látlak még önfeledten játszani, bár a milan mezt nehéz lesz lenyelnem. :(

Minden jót Ronaldinho, hiányozni fogsz! :cry:

"Vannak játékosok és van Ronaldinho, akinek lábán a labda életre kel!"

Gracías Ronaldinho!!! :cry:


Az elsőtől az utolsó szóig egyet értek. Ahogy olvastam a hozzászólást nem kellett sok, hogy előbújjanak a könnyeim :( :cry:
Mindent Köszönünk Ronaldinho! Szememben örökké Barcás maradsz!!! :cry:
Visca el Barca! Viva Espana! Ronaldinho :)
Avatar
ferkoka
Barça B
Hozzászólások: 45
Csatlakozott: 2006.02.13. 00:50:57

2008.07.16. 13:49:15

a világ legjobbja a világ legjobb csapatában..

nyugodjatok meg srácok nálunk mindenki szeretni fogja...

FORZA MILAN, FORZA RONALDINHO!

Ne használd a piros színt! És lehetőleg ne is írj többet ide!
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2008.07.16. 13:48:44

gusztustalan volt amit az utóbbi hetekben, hónapokban csinált, de csak a szépre emlékszem. ha 3-4 évvel ezelőtt azt mondja vki, hogy 25 milláért elmegy és örülni fogunk neki (a pénznek) akkor kinevettem voln.a.

mindenestre sok sikert kívánok neki a milanban
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
DaNNy
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 329
Csatlakozott: 2006.06.29. 19:11:45
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2008.07.16. 13:37:57

La Pulga írta:Ronaldinho első nyilatkozata:

"Végül sikerült a Milanhoz igazolnom."- nyilatkozta Ronaldinho a La Gazzetta dello Sport tudósítójának a hivatalos bejelentést követően

"Hosszú ideig tartott megegyezni, de megköttetett az üzlet. A tények is azt mutatják, mindig a Milanhoz akartam menni."

Ronaldinho elmúlt két szezonja gyengén sikerült a Barcelonában, ám ő ezzel már nem kíván foglalkozni, inkább új csapatára koncentrál.

"Ez nem az az idő, amikor a Barcáról kell beszélni. Szeretném élvezni az életem új fejezetét. Megígérem, hogy keményen dolgozom és a legjobb formámat nyújtom a Milanban." - fejezte be a brazil zseni


Forrás: goal.com
:) egyszerre. Mondjuk ez kicsit feldühitett,hogy 1. nyilatkozatában még a szurkolókat sem melíti meg,hogy megköszönjön valamit is nekik,hanem rögtönazt mondja,hogy Milan az álma. :evil:
FORCA BARÇA! |EL BARÇA ES MES QUE UN CLUB|
Silva / Villa
Bocsi the best Barca-fan
Barça C
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2008.02.02. 20:28:17
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg

2008.07.16. 13:36:56

Háát, ennek is vége lett biztam benne h nemlesz de vége lett.
Sokat tett ezér a klubbért,ezt azér el ne felejtsük.Annak ellenére
h az utóbbi időben korán sem viselkedett úgy ahogy kellett volna :? ,
én köszönöm neki amit értünk,szurkolókért; és a klubbért tett.
Kösszönök mindent Ronaldinho Gauchó!
Ciao Dinnyo!!! :cry:


Am mellesleg Forza Barca!!! :D :P :twisted:
Avatar
DaNNy
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 329
Csatlakozott: 2006.06.29. 19:11:45
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2008.07.16. 13:36:09

R10:
„A megállapodásig hosszú út vezetett, ám szerencsére az ügy végére pont kerülhetett. A tények pedig jól mutatják, mindig is a Milanba akartam igazolni" - árulta el továbbá Ronaldinho, végezetül szót ejtett a jövőről is, a múltról, Barcelonáról viszont nem akart beszélni. „Nem most van az ideje, hogy a Barcelonáról beszéljek. Most csak élvezni akarom ezt az új fejezetet az életemben, amiben megígérhetem, keményen fogok dolgozni és a legjobb formámat fogom mutatni."

Ezt ott helyben képes volt elmondani,de annyit,hogy köszönöm Barcelona, azt már nem.. :cry:
Kíváncsi leszek a legjobb formájára ott
FORCA BARÇA! |EL BARÇA ES MES QUE UN CLUB|
Silva / Villa
Avatar
La Pulga
Atomico
Hozzászólások: 2597
Csatlakozott: 2007.07.28. 11:36:28
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2008.07.16. 13:35:26

Ronaldinho első nyilatkozata:

"Végül sikerült a Milanhoz igazolnom."- nyilatkozta Ronaldinho a La Gazzetta dello Sport tudósítójának a hivatalos bejelentést követően

"Hosszú ideig tartott megegyezni, de megköttetett az üzlet. A tények is azt mutatják, mindig a Milanhoz akartam menni."

Ronaldinho elmúlt két szezonja gyengén sikerült a Barcelonában, ám ő ezzel már nem kíván foglalkozni, inkább új csapatára koncentrál.

"Ez nem az az idő, amikor a Barcáról kell beszélni. Szeretném élvezni az életem új fejezetét. Megígérem, hogy keményen dolgozom és a legjobb formámat nyújtom a Milanban." - fejezte be a brazil zseni


Forrás: goal.com
Avatar
bzozo
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 304
Csatlakozott: 2005.11.28. 10:19:37

2008.07.16. 13:17:02

Hát elment!! végre...amit az utobbi időben tett azután még örülhet hogy így elengedték és nem rugták ki!!
Na mindegy.....azért köszönöm neki a szép időket de a többi felejthető..nagyon.

BARCA FOREVER :twisted:
VISCA EL BARCA
Avatar
depth
Capitá del Barça
Hozzászólások: 912
Csatlakozott: 2008.02.04. 11:33:35

2008.07.16. 12:14:36

Slither írta: 21+4 milla :wink:
Jobb lett volna ha a Man. Cityt választja, de mindegy...
Nekünk jobb lett volna, neki szerintem kevésbe. Mondjuk a fizetése ott milyen durva lett volna már :shock: És azért ez becsülendő, h azt választotta, ahova inkább szeretett volna menni, pedig ott "csak" évente 3,5millát fog kapni.
Avatar
Slither
Almighty Admin
Hozzászólások: 7203
Csatlakozott: 2006.11.25. 23:02:44
Tartózkodási hely: A világ közepe
Kapcsolat:

2008.07.16. 12:07:28

LG írta:Egy problémával kevesebb 8) 18,5 millió, nem túl sok, de ne is legyen több :!: 8) :wink: Kár, h a világ legundoritóbb klubbjába ment, igy nem tudok neki szurkolni.
21+4 milla :wink:
Jobb lett volna ha a Man. Cityt választja, de mindegy...
Kovi
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 4668
Csatlakozott: 2007.01.21. 13:48:37
Tartózkodási hely: Bp

2008.07.16. 11:45:17

Tegnap megint néztem a Sport Klubon 2 évvel ezelőtti meccsét. Szenzációs dolgokra volt képes. Hihetetlenül nagy zseni volt, öröm volt nézni akkoriban Barça meccset, már csak Ronaldinho miatt is.

Nem hiszem, hogy fog úgy még focizni, ahogyan azt pár éve tette, de azért szép éveket kívánok neki a Milannál, amely csapatot mellesleg nagyon rühellek.

Viszlát, Ronnie!
ernstr
Barça C
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2008.07.14. 10:33:07

2008.07.16. 11:43:35

Futballistát így még nem tiszteltem a játéka és a hozzáállása miatt. Hristo Stojcskov óta nem szerettem még így játékost. Sajnos elment, de hozzá kell tennem, hogy nagy bennem a hiányérzet. Van pár kérdőjelem. Miért nem játszhatott az előző szezonban? Miért veszett össze a mesterrel? Miért nem kapott lehetőséget. Vajon mik a valós okai ennek. A legutóbbi Messi-Ronaldinho csapatok gálameccsén úgy játszott, ahogy szerettük őt. Ő bármikor képes jól teljesíteni, mert magasabb szinten van akárkinél. Okosan játszik, higgadtan és pontosan.
Hát elment. A Milan lesz*phat és, de kívánom Roninak, hogy érezze ott jól magát a sajátjai között a brazilokkal.

De tekintsünk előre! A szezont meg kell nyerni és a madrid térdre kell, hogy rogyjon előttünk!

Hajrá fiúk!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára ernstr 2008.07.16. 11:45:33-kor.
norbert55
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1588
Csatlakozott: 2007.11.25. 18:06:00

2008.07.16. 11:40:02

Viszlát Ronnie!A kedvenc játékosom volt míg akart nálunk focizni.A világnal jó volt nézni amit a pályán csináltál.Sok sikert!
Avatar
VictorValdes19
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 2836
Csatlakozott: 2006.07.21. 13:09:35
Tartózkodási hely: Szentpétervár

2008.07.16. 11:38:49

Viszlát Roni :( Hmm...soha nem fogom elfelejteni amit a klubbért tettél,nagyon sok örömet,kupát szereztél nekünk.Mint ahogy már előttem többen is elmondták kár,h így kellet elmennie... :? ....Namindegy Vioszlát Ronaldinho további sikeres pályafutást :!: (azért jobban örültem volna ha nem a Milanba m1 de gondolom ezzel nem vok egyedül..)
" Ha nem lennének zsebtolvajok, nulla lenne a nemi életem." - Woody Allen
PUNK'S NOT DEAD!
"Szinte minden bánatunk a másokkal ápolt kapcsolatainkból fakad." - Schopenhauer
"..hogy élünk, vagy elégünk, azt a hatalom mondja meg.."
antiimperialista
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3356
Csatlakozott: 2004.11.24. 10:28:44
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2008.07.16. 11:35:38

Hát, megtörtént, amitől féltem... Elment, ráadásul pont az undorító csalómilanba, ennél rosszabb nem is történhetett volna :(
Nem tudok így neki őszintén sok sikert kívánni, mert annak a csapatnak nem tudok szurkolni. Ha meg véletlenül ismét csillogni fog, és sikereket ér el velük, az főleg kellemetlen érzés lesz...
19
dondan
Barça C
Hozzászólások: 22
Csatlakozott: 2007.05.15. 12:42:31
Tartózkodási hely: Budapest

2008.07.16. 11:34:58

Viszlát Ronnie! Köszönjük a szép éveket, meg azt amit tettél a klubbért!

Ti meg ne keseregjetek, mert a Barca Ronnie előtt és utána is nagy csapat lesz, mert a BARCA SIKERRE SZÜLETETT! Mindig is a világ elitjéhez fog tartozni, még nélküle is. Nagyon nehéz lesz őt pótolni, de annó nehéz volt Ronaldot, Figot, Rivaldot is... mégis a világ egyik meghatározó csapata maradt!!!!

Van még honnan merítenünk és Pep alatt Messivel, Bojannal, Xavival egy új korszak kezdődik...VISCA EL BARCA!!!!!!
"Az első perctől kezdve az volt az egyetlen célunk, hogy élve kikerüljünk Barcelonából"-Roberto Carlos, Figo debutálása után Madrid mezben...Barcelonában!

"Madrid cabrón salud el campeón!"
Avatar
horvimate9
Barça B
Hozzászólások: 79
Csatlakozott: 2007.08.23. 19:13:37
Tartózkodási hely: Camp Nou
Kapcsolat:

2008.07.16. 11:30:54

LG írta:Egy problémával kevesebb 8) 18,5 millió, nem túl sok, de ne is legyen több :!: 8) :wink: Kár, h a világ legundoritóbb klubbjába ment, igy nem tudok neki szurkolni.
ja én is ezt gondolom.csak azért még egy évet maradhatott voltna .
Itt van PEP G. ujj edző tudna neki esetleg bizonyítani vagy ijesmi.
Sajnálom hogy elment :cry:
Campeones 2009
Avatar
haze71
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1003
Csatlakozott: 2006.02.28. 09:04:53

2008.07.16. 11:20:05

Kaka10 írta:
haze71 írta:Valami nagyon nagy dolog lehet Milánóban, hogy a barcelonai 8 miller helyett és a menchesteri 12 miller helyett ott csak 3,5ért fog focizni. Ha ez neki megéri... Én ezt az egészet ép ésszel föl nem foghatom... Sanyi legyek, ha az a hiányzó évi pár milliócska nem kerülőúton fog kikötni Laportáék zsebében. Bukott a Barca vagy 7 M-t, azt valahogy pótolni kell. Ne adja be nekem senki, hogy ebben a pénzéhes világban jófejségből mehetett a Milánba? Főleg azok után, ahogy hozzáállt a Barcelonához az elmúlt fél évben! Ugyan már!!
Több mint egy klubb!!Ennyit megérdemelt Dinho!!
Akkor mért nem volt itt jó neki? A milán még több mint egy klub? És még kevesebbet is keres és még a Barca is rosszabbul járt, mintha Menchesterbe ment volna. Jól emlékszem, hogy 30M-ért vettük? Szépen leamortizálta itt magát, hogy egy aranylabdával a zsebében kevesebbet ért, mikor ide jött. Ne legyünk már naívak, hogy ez így megy...
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21163
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2008.07.16. 11:17:38

Egy problémával kevesebb 8) 18,5 millió, nem túl sok, de ne is legyen több :!: 8) :wink: Kár, h a világ legundoritóbb klubbjába ment, igy nem tudok neki szurkolni.
Avatar
Ronal.10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1255
Csatlakozott: 2005.12.18. 09:10:35
Tartózkodási hely: Dunakeszi

2008.07.16. 11:10:06

:lol: divat drukker vagyok?? ez jóó vicc...
az a divat drukker aki nem siratja meg dinhot érted?
Egy szot se irtál állitom ide.
(milannak ugyan ugy fogok szurkolni csak jobban követem a mecseit mint eddig.)

még egy ledivatdrukkerezés és nem leszünk jóba!
peace :wink:
Válasz küldése