Leo Messi

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Ha lenne rá lehetőség, visszahoznád?

Igen, még tudna adni a csapatnak
66
46%
Nem, tovább kell lépni
78
54%
 
Szavazatok száma: 144
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2019.05.08. 12:37:32

MessiNeymarSuarez írta:Ha aranylabdát is nyer idén, ez egy olyan lesz, amit szomorúan vesz át.

Nem azért mert nem érdemli meg, hanem a tegnap történtek miatt.
Tökéletes szezon lett oda egy pillanat alatt.
Nem hiszem, hogy januárban majd még a mostani miatt szomorkodni fog, ha megkapja. :)
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10105
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2019.05.08. 12:36:02

Ha aranylabdát is nyer idén, ez egy olyan lesz, amit szomorúan vesz át.

Nem azért mert nem érdemli meg, hanem a tegnap történtek miatt.
Tökéletes szezon lett oda egy pillanat alatt.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15448
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2019.05.08. 12:33:57

visca el barca írta:Siman kinezem a szagertokbol h egy pool bl gyozelem eseten odadjak mondjuk salahnak vagy van dijknak az aranylabdat...
amúgy én is, Van Dijkre voksolnék a kettő közül, Salah azért elég betli idén, max egy BL döntős góllal lehetne felhypeolni, tavaly többet csinált sokkal.

de idén ha nem Messi kapja, az végleg komolytalanná teszi a szavazást.
Spanyol bajnok és gólkirály, aranycipő, bl-gólkirály.
és még lehet egy spanyol kupa, ami mondjuk nem perdöntő.

Copa America megint max döntőzni fog, behúzni nem fogja tudni. de ott meg nincs olyan aki számíthatna, ha nagyot villan ott.
ANK meg szintén felejtős.

Szóval ez most az övé.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2019.05.08. 12:27:06

Siman kinezem a szagertokbol h egy pool bl gyozelem eseten odadjak mondjuk salahnak vagy van dijknak az aranylabdat...
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2019.05.08. 12:06:11

Az aranylabda mindenképp az övé lesz. Egyénileg nem akadt hozzá fogható teljesítmény. Más kérdés, hogy Bl címet ez sem jelent sajnos.
Egy jó copával ami azért nem lesz egyszerű...) bebíztosíthatná a hatodikat.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2181
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2019.05.08. 12:03:26

MessiNeymarSuarez írta:Nem érdemli meg ezt a csapatot. És a csapat sem érdemli meg őt!

Kívánom, hogy menjen el egy jobb helyre(a Realon kívül), ahol kimaxolhatja még a maradék idejét a pályafutásából, ne olyan helyen ahol csak bukik, mert ha 20-ból 1-szer nem tudja kimenteni a csapatot a 3 gólpassz értékű labdájával, mert kihagyják, és egyedül van, mert az edzőnek nincs annyi esze hogy egy gyors társat hozzon be Semedo vagy Malcom személyében, akkor annyi a történetnek, mert gólvonalon is őt keresik, mikor már az odavágón verte a földet, amiért mindenki passzolni akar ziccerben. #-o

Menjen a Citybe, vagy ebbe a Liverpoolba, legalább bizonyíthat a nagy PL hívőknek, mert BL-t ezzel a gárdával, ilyen hozzáállással nem fog nyerni többet itt.
Messi tegnap is az egyik legjobbja volt a csapatnak, remélem megkapja az aranylabdát, volt ez idén olyan teljesítmény, mint korábban Modric-é.
És igazad van, teljesen egy harcos csapatot simán képes a csúcsra vinni, de ezeket az urakat még ő se tudja.
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3302
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2019.05.08. 11:57:38

Valaki írta a félidőben,hogy van kedve játszani. Szerintem annyira nem volt. Vagy inkább azt mondom,hogy ő sem koncentrált eléggé. Volt két lövése,ami kaput sem talált. Nyilván van ilyen,csak tőle nagyon fura,hogy mellé lövi kétszer is. Ennek ellenére Vidal mellett őt nem kell elővenni,mert adott egy jó passzt Coutinhonak,meg aztán Albanak is,sőt ha jól emlékszem Suarez is tőle kapta az indítást. Mindhárom kimaradt. Aztán 3-0 után már teljesen mindegy volt,hogy ő a csk vagy nem.. senki nem tüzelte volna fel a csapatot,mert tudták,hogy kiestek,pár játékos már lépni sem bírt. Úgy látszik emlékeztek Rómára,és ez benne maradt a fejekben.

Ennek ellenére megint nagyon jó szezonja volt,legtöbb gól,gólpassz a ligában,bl gólkirály,rengeteg kulcspassz,gyakorlatilag ő vitt el minket a bl elődöntőig. Aranylabda meglesz,de kérdés,hogy nyer-e még bl-t velünk,itt lesz még egy pár évet,de ez a dupla kiesés kb akkora ütés neki,mint az elvesztett vb döntő. Nagyon sajnálom,mert ő egész tavasszal kb a bl-re volt készítve,pihent a bajnokikon,aztán belőtt minket az elődöntőbe,sőt félig a döntőbe is,és megint nem jön össze.
drobika
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1412
Csatlakozott: 2017.10.12. 11:54:08
Tartózkodási hely: Pécs

2019.05.08. 10:02:58

Alcantara írta:
Zozzy 5 írta: előző meccsen sprintben jött vissza védekezni, most meg kóválygott elől.
Ez az egyik dolog ami nekem is szemet szúrt. A másik meg a karján levő csapatkapitányi karszalag. Általában ennek a viselője nem lehajtott fejjel vakargatja a homlokát és csendben sétál.
Jobb játékos mint CR, de az ő mentalitását sosem fogja elérni. Halvérűen, csendben elsétálgat, ha nem megy minden rendben.
Ezzel nem őt akarom elő venni. Lehet támadni érte. Túl nagyra nőtt és mindenki a csapatban őt szolgálja kizárólag. Alba például simán beverhette volna, tiszta ziccer volt.Nem is értem minek adta le.
Tényleg nincs itt elővéve...Mit kellett volna tennie mint lehajtott fejjel sétálnia? Jó emberek! Volt annyi benne legalább hogy szégyellje magát az egész csapat, vezetők és edző helyett! Ez az ember mindent megtett a csapatért! És hogy Ronaldóhoz hasonlítsuk a mentalitását? Két különböző ember,teljesen különbőző ! A mentalitása sokkal tisztességesebb és alázatosabb,mint az emlegetett egyébként kiváló játékosénál.
Ha volna értelme kikérném magamnak hogy jelzőket használsz mással szemben, de mégsem teszem. Én inkább csendben tudomásul veszem, hogy amikor baj van, akkor a legelső,legelkötelezetteb emberünk rossz csk, és a nagy Ronaldo nyomába sem ér.:(
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10105
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2019.05.08. 09:44:09

Nem érdemli meg ezt a csapatot. És a csapat sem érdemli meg őt!

Kívánom, hogy menjen el egy jobb helyre(a Realon kívül), ahol kimaxolhatja még a maradék idejét a pályafutásából, ne olyan helyen ahol csak bukik, mert ha 20-ból 1-szer nem tudja kimenteni a csapatot a 3 gólpassz értékű labdájával, mert kihagyják, és egyedül van, mert az edzőnek nincs annyi esze hogy egy gyors társat hozzon be Semedo vagy Malcom személyében, akkor annyi a történetnek, mert gólvonalon is őt keresik, mikor már az odavágón verte a földet, amiért mindenki passzolni akar ziccerben. #-o

Menjen a Citybe, vagy ebbe a Liverpoolba, legalább bizonyíthat a nagy PL hívőknek, mert BL-t ezzel a gárdával, ilyen hozzáállással nem fog nyerni többet itt.
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2019.05.08. 07:03:59

Négyen lógtak a nyakán, ezzel a helyzettel nehéz mit kezdeni. Igazából az derül ki lyenkor, hogy régen nem igaz már az a megállapítás, hogy ha a figyelem Leora összpontosul, előlépnek a többiek. Ha pályán van, mindenki odatuszkolja neki a zsugát. Nyílván valamilyen szinten a nagyság átka, de nem tehetünk mindent egy ember vállára.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2019.05.08. 06:39:34

Nyilván a taktikai értekezleten az hangzott el, hogy gólt kell lőni a továbbjutás biztosítására és ez az ő feladata. A korán bekapott gól mindenkit összezavart. Ez nem mentség, hanem ténymegállapítás.
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3948
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2019.05.08. 06:04:41

drobika írta:Hihetetlen hogy most kritikát kap.
Nem is hiszem el.
Hozta a bajnokságot, az egész csapat tőle várja még mindig a megoldásokat.
Tegnap rajta és Vidalon látszott hogy akar.
A többi enervàlt béna ember volt nulla figyelemmel.
Gyalázatos hogy most ő lenne a hibás.Nyomokban sem!
Tetszett volna elolvasni rendesen... Leírtam, hogy nem őt akarom elővenni a meccsért!!!! Ez úgy megvan? Amikor te írsz negatívumot valakiről, fel vagy napokon keresztül háborodva, hogy nem formázhatsz véleményt. A hozzászólásaid nagy része duzzogásról szól ilyenkor.

Viszont, ha már írtál, akkor megkérdezem:hol látszott rajta és mikor, hogy akar?
drobika
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1412
Csatlakozott: 2017.10.12. 11:54:08
Tartózkodási hely: Pécs

2019.05.08. 06:00:09

Hihetetlen hogy most kritikát kap.
Nem is hiszem el.
Hozta a bajnokságot, az egész csapat tőle várja még mindig a megoldásokat.
Tegnap rajta és Vidalon látszott hogy akar.
A többi enervàlt béna ember volt nulla figyelemmel.
Gyalázatos hogy most ő lenne a hibás.Nyomokban sem!
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3948
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2019.05.08. 05:54:14

Zozzy 5 írta: előző meccsen sprintben jött vissza védekezni, most meg kóválygott elől.
Ez az egyik dolog ami nekem is szemet szúrt. A másik meg a karján levő csapatkapitányi karszalag. Általában ennek a viselője nem lehajtott fejjel vakargatja a homlokát és csendben sétál.
Jobb játékos mint CR, de az ő mentalitását sosem fogja elérni. Halvérűen, csendben elsétálgat, ha nem megy minden rendben.
Ezzel nem őt akarom elő venni. Lehet támadni érte. Túl nagyra nőtt és mindenki a csapatban őt szolgálja kizárólag. Alba például simán beverhette volna, tiszta ziccer volt.Nem is értem minek adta le.
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8566
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2019.05.08. 00:57:14

ahhoz képest, hogy EV lenyilatkozta, hogy támadni fogunk, SENKI nem volt körülötte támadásban többnyire, ez a mai tényleg az iskolapéldája volt a Messi majd megoldja történetnek. szerencsétlen suarez legalább próbált verekedni elől, de a matip vandijk páros megette. cout meg hagyjuk is, mert csak spontán agyvérzést kapok tőle...

lehet kicsit túl sok volt mostanában a messiszopó nyilatkozat meg interjú, mert full az ültetődik már tényleg el a csapatban, hogy csak neki menjen jól és királyok vagyunk.

ennek fényében kevésbé idegesít a sétálgatása, mert megértem, hogy egy idő után kifulladt elől egyedül. de a meccsen idegrohamot kaptam tőle is. előző meccsen sprintben jött vissza védekezni, most meg kóválygott elől.
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2019.05.07. 22:53:03

Vajon nyert párharcot a meccsen? :/
Kép
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2019.05.03. 13:40:10

https://www.youtube.com/watch?v=D9cPvVpEqsQ" target="_blank

Top10 góljában ez ott van szerintem.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10105
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2019.05.03. 13:34:30

Hivatalos, MBappé +3 meccs eltiltás, így 1 meccset játszhat már csak, ezzel lényegében ki is szállt az Aranycipő versenyből.

Gratulálok Messinek, elképesztő ez a szezonja.
Ráadásul a 6-osról szólhat idén :D

Hatodik Barca BL cím
Hatodik Aranylabda,
Hatodik Aranycipő
Huszonhatodik Bajnoki cím.

Az utolsó már le van tudva, a harmadik 95%-ban, de azt hiszem hogy őt a leginkább az első érdekli , szezon elején megígérte, és minden erővel azon van hogy megszerezze 8)
Bízzunk benne hogy sikerül =D>
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2019.05.02. 21:24:56

Bajnokságban 8, BL-ben 1, Community Shielden 2.
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2019.05.02. 20:58:21

Agüero?
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2019.05.02. 20:53:48

Goals against the top 6 teams from the Premier League this season:

6 MESSI

5 Firmino
4 Kane
3 Mane
3 Aubameyang
3 Sterling
3 Lacazette
3 Vardy
2 Salah
1 Hazard

Tette ezt Messi négy meccsen. :D
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6727
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2019.05.02. 20:48:22

Eleve rossz oldalra állította fel a sorfalat, főleg, h Messi általában beveri ezeket, amiket nem keresztbe, hanem azonos oldalra “kell” lőnie. Casillas-nak nagyon hasonlót lőtt talán még kicsit messzebbről, de ugyanígy középről kb 8 éve. Továbbá rövid is volt a sorfal. Amúgy nem vagyok benne biztos, h sorfal nélkül 25 méteren túl nehezebb védeni.

Hihetetlen lövőtechnika :D kanyarba nincs ehhez senki.
Avatar
perga
Jugador del Barça
Hozzászólások: 181
Csatlakozott: 2018.03.04. 20:02:24

2019.05.02. 20:27:37

palesz77 írta:Mondjuk a sorfal távoli felén +1 fő nem befolyásolja egyáltalán a kapus látási viszonyait
Ha oda állít még egy embert, akkor sokkal később veszi észre a labdát amikor eljön a sorfal mellett. A reakció lehetőség rövidebb, szerintem Ő erre apellált, csak hát ki számított rá hogy így, ilyen, erővel pontosan :)

Igazából az háborított fel, úgy éreztem: Messi érdemeit akarja elvenni!

Ha félreértettem hát megkövetem:)
"Mondanám hogy igyunk rá, de nem. Döglött lóba nem rúgunk Bale!"
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2019.05.02. 20:09:03

Mondjuk a sorfal távoli felén +1 fő nem befolyásolja egyáltalán a kapus látási viszonyait, tényleg elég rövidecske volt a fal szerencsére. Szerintem ő se számított rá igazából, hogy ezt így meg fogja lőni Leo, szóval nem nagyon tudom hibáztatni, onnan erre a lövésre tényleg elég kicsi esély volt. Csak hát szerencsénkre a kis Pulga állt a labda mögött, 600. gólnak egész tűrhető volt.. :D
Avatar
perga
Jugador del Barça
Hozzászólások: 181
Csatlakozott: 2018.03.04. 20:02:24

2019.05.02. 13:27:33

Nyiri81 írta:Olvasd el újra. A kapusra mondja hibázott. Nem Messire. Kapus állította rosszul össze a sorfalat.
Ha újra olvasod az egészet látszik, hogy nem Messiről szól ez a rész. A két mondat között van egy kép.
Szerintem egy ilyen gólnál nem a kapust kell kritizálni :)
Ez itt a probléma!

Nem azt írja(hu Messi mekkora gólt rúgott) majdnem azt mondja (egy balfácán kapus kapott egy potyát)
Egyébként, ha megnézed: így is alig látott valamit a labdából, ha beállít még egy embert, kb akkor van esélye ha kiáll teljesen a kapu jobb szélére, szerintem teljesen jól gondolkodott.Ez egy tökéletesen elrúgott szabi volt, ennyi!

A nyulat is be lehet állítani esélyesnek a rókával szemben, de nem éppen életszerű:)
"Mondanám hogy igyunk rá, de nem. Döglött lóba nem rúgunk Bale!"
Válasz küldése