Leo Messi

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Ha lenne rá lehetőség, visszahoznád?

Igen, még tudna adni a csapatnak
66
46%
Nem, tovább kell lépni
78
54%
 
Szavazatok száma: 144
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4183
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2019.07.06. 21:46:57

Csak én nem értem ezt a Messi pirosat? Mit kellett volna tennie amikor nekiment Medel? Fetrengeni, mint Neymarnak??? :o
Avatar
fanbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2162
Csatlakozott: 2010.05.15. 09:11:15
Tartózkodási hely: Szatmárnémeti

2019.07.06. 21:46:21

Messi PIROSAT kapott Chile ellen. Egy olyan helyzetben, ami MAXIMUM sárga lapot ért. Medel meg majdnem leverte, ekkora barmokat, mint a dél-amerikai játékvezetők, te jó ég. A brazil meccs után ez is..
més que un club
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10103
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2019.07.04. 14:42:01

Subinho írta:Messi nagyon akart egy válogatott sikert, de ezt el kell most engednie szerintem. Volt olyan, amikor az Argentín csapat tele volt kiváló játékosokkal és esélyesek voltak a végső győzelemre is, mint pl. a 2 Copa döntő Chilével, illetve játszottak VB döntőt is. Az a csapat egyben volt, tele remek és neves játékossal érhettek volna el sikereket.
Mascherano, Samuel, Higuain, Tevez, Milito, vagy épp Agüero, Banega mind remek játékosok voltak, azok a játékosok azonban lassan kikoptak, Messi és Agüero maradt és most van egy újjáépülő csapat, tele - jelenleg - középszerű játékosokkal. Ha Messi és Agüero visszavonul a válogatottságtól, nem is tudom, ki lesz ott aki ismert (elismert) játékos. Úgy gondolom, az a vonat elment. A jelenlegi csapat biztosan nem lesz tényező a mostani labdarúgásban.
Ahhoz képest hogy papíron mennyire világverő volt ez a Brazil válogatott, nem volt sima, kis szerencsével Argentín továbbjutás is lehetett volna, ha kicsit szerencsésebbek, amit el sem tudtam volna előzetesen képzelni.

Talán jövőre még jobban összeállnak, és a hazai rendezés is lendít egyet a dolgon, és akkor összejöhet.
Az meg slussz poén lenne, ha megnyernék most a brazilok, mert akkor jövőre még ha motiváltabbak is lesznek, azért mégis csak más friss győztesként nekiindulni a Copának, plusz címvédőként az ellenfél is jobban fel van pörögve a csapat ellen.
ktm
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 452
Csatlakozott: 2012.05.18. 22:59:24

2019.07.04. 12:35:53

Lehet mar nincs annyi nagy nev a csapatban, ehhez kepest szerintem nem sok kellett volna, hogy megnyerjek ezt a Copat. Persze ez lehet kritika a tobbi del-amerikai csapat fele is.
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4183
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2019.07.04. 11:49:42

Messi nagyon akart egy válogatott sikert, de ezt el kell most engednie szerintem. Volt olyan, amikor az Argentín csapat tele volt kiváló játékosokkal és esélyesek voltak a végső győzelemre is, mint pl. a 2 Copa döntő Chilével, illetve játszottak VB döntőt is. Az a csapat egyben volt, tele remek és neves játékossal érhettek volna el sikereket.
Mascherano, Samuel, Higuain, Tevez, Milito, vagy épp Agüero, Banega mind remek játékosok voltak, azok a játékosok azonban lassan kikoptak, Messi és Agüero maradt és most van egy újjáépülő csapat, tele - jelenleg - középszerű játékosokkal. Ha Messi és Agüero visszavonul a válogatottságtól, nem is tudom, ki lesz ott aki ismert (elismert) játékos. Úgy gondolom, az a vonat elment. A jelenlegi csapat biztosan nem lesz tényező a mostani labdarúgásban.
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2176
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2019.07.03. 20:36:53

Ronal.10 írta:Valahogy a Brazilok képesek lettek minden posztra világklasszis játékost találni utóbbi 5 évben.
Hála égnek ez a csodás google nem tudom milyen alkalmazásom random mai nap 11 kor az arcomba dobta az eredményt szóval most lesz egy nyugis délutánom meccs idegeskedés nélkül (ismétlést akartam nézni mintha élőbe menne).

2014 VB óta hatalmasat fejlődött a Brazil válogatott ellentétbe az Argentinokéval. Valami nincs ott rendbe.. kiváncsi vagyok Messi jövőre a Copat... sőőőt utána a VB-t bevállalja e. Ez az edző is mehet a levesbe...
VB-re kéne építkezni és egyelőre ezt az Icardi gyerek tűnik nagy ígéretnek és még talán Dybala végre megtalált helye... bár Braziloknál is a semmiből jött elő a 2014 VB óta Artur, Casemiro, Coutinho, Jesus, Everton, Firmino és kb egy 2022 VB győzelemre is esélyesek
Messi szegény nagyon akarja a válogatott sikert és valamiért nem akar neki sikerülni. Nem semmi akarat van benne.
Avatar
Ronal.10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1255
Csatlakozott: 2005.12.18. 09:10:35
Tartózkodási hely: Dunakeszi

2019.07.03. 15:24:47

Valahogy a Brazilok képesek lettek minden posztra világklasszis játékost találni utóbbi 5 évben.
Hála égnek ez a csodás google nem tudom milyen alkalmazásom random mai nap 11 kor az arcomba dobta az eredményt szóval most lesz egy nyugis délutánom meccs idegeskedés nélkül (ismétlést akartam nézni mintha élőbe menne).

2014 VB óta hatalmasat fejlődött a Brazil válogatott ellentétbe az Argentinokéval. Valami nincs ott rendbe.. kiváncsi vagyok Messi jövőre a Copat... sőőőt utána a VB-t bevállalja e. Ez az edző is mehet a levesbe...
VB-re kéne építkezni és egyelőre ezt az Icardi gyerek tűnik nagy ígéretnek és még talán Dybala végre megtalált helye... bár Braziloknál is a semmiből jött elő a 2014 VB óta Artur, Casemiro, Coutinho, Jesus, Everton, Firmino és kb egy 2022 VB győzelemre is esélyesek
nagyatyesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009.06.02. 16:51:33

2019.07.03. 15:03:07

Az argentinok is durvák voltak. De a sárga lapok száma eléggé egyértelművé teszi a dolgot még úgy is, hogy egy-két sárga az argentinok oldalán is elmaradt.
De ahhoz képest ahogy indultak, amilyen nevenincs kerettel és edzővel nekifutottak elég korrekt eredmény ez tőlük
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2019.07.03. 12:51:47

Itt kicsit off, de eleg durvan jatszottak az argentinok is szerintem. Okés, hogy volt nehany velemenyes fujas, de a brazilok jobban jatszottak szerintem.
Egyebkent meg szepen helyt alltak most,szerintrm nincs miert szegyenkezniuk Messieknek
Kép
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10103
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2019.07.03. 11:54:47

Egyetértek veletek, és az index is:
https://index.hu/sport/futball/2019/07/ ... tekvezeto/" target="_blank

Azt hittem sima lesz a Braziloknak, elég megnézni kik játszanak és hol, ehhez képest kiegyenlített volt, a bíró meg katasztrófa, nem véletlen hogy Messi se hagyta ki hogy odaszóljon.

Casemironak nem tudom milyen alvilági/befolyásos ismerőse van, de hihetetlen hogy hanyadik komoly párharc már az, amit lehoz 5-6 megérdemelt sárga helyett 0 vagy 1-el. :roll:

Messi igyekezett megelőzni a sárdobálást, nem véletlenül tette hozzá hogy:
"Remélem, otthon tiszteletet kapunk, nem kritikát, hagyják békén a csapatot, hagyják fejlődni."


Kár hogy idén sem sikerült, jövőre viszont otthon rendezik, hátha végre valahára összejön az áhított kupa nekik.
nagyatyesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009.06.02. 16:51:33

2019.07.03. 11:39:54

Én felkeltem hajnalba és végignéztem a meccset.
A brazilok voltak az esélyesebbek, elég csak ránézni a két keretre (kivéve csatársor).
Hajtós meccs volt, és meglepően kiegyenlített, mivel én azt hittem, hogy a brazilok ellen esélye sem lesz az argentinoknak. Ehhez képest mindkét csapatnak voltak helyzetei, az argentinok lőttek 2 kapufát is.
A bírós sajnos fogalmatlan volt, és érezhetően kicsit haza fújt. Volt véleményes tizenegyes is, de nem nézte vissza, viszont a sárgákat furcsa módon osztogatta.
Messinek nem volt kiemelkedő meccse, egy kapufa és egy szépe szabadrúgás azért kiemelhető, valamint az, hogy nagyon tepert, csúszott-mászott. Látszik, hogy nagyon akarta a sikert.
Amit még kiemelnék az Casemiro...számomra talány, hogy egy ennyire irritáló fejjel, ennyi szabálytalansággal, hogy tudta lehozni sárga nélkül a meccset. Most viccet félre téve nem értem, hogy vele szemben miért elnézőbbek a bírók. Nem csak a tegnapi mecccsen, nem csak a classicokon, hanem úgy általánosságban. Kb azt csinál a pályán következmények nélkül, amit akar. Nem láttam még ilyen játékost sehol, hogy ennyire jól lavírozzon és rendszeresen ússza meg a lapokat.
Avatar
Saviola
Júdás 2, az áruló
Hozzászólások: 4960
Csatlakozott: 2004.10.08. 20:00:31
Tartózkodási hely: Tolna

2019.07.03. 07:43:05

Csóró Messi, összefoglaló alapján nagyon igyekezett, de így is búcsú lett a vége. :(

Ettől a brazil válogatottól sem ájultam el.

Mondjuk ennyi színészkedést.. =D>
,,Azt hitted, hogy mi történt."
Mascherano14
Capitá del Barça
Hozzászólások: 657
Csatlakozott: 2018.01.04. 00:19:27

2019.06.24. 20:40:55

Dybala sokat lendített a játékukon, nem értem, miért nem játszik többet. Amúgy elég haloványak, Messi is, talán Venezuela meglesz, de utána az uruk vagy a brazilok nagyon csúnyán elkenik őket.
Avatar
P.U.Y.O.L.
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2814
Csatlakozott: 2010.01.22. 10:47:15
Tartózkodási hely: Irgumburg

2019.06.24. 19:56:37

Ronal.10 írta:Venezuelával játszanak, illene tovább menni aztán felpörögni Dybala, Di Mariaval együtt a Brazilokra
Szerintem semmi esély rá, hogy jól játszanak. Rakkolós, melós focival és sok szerencsével nyerhetnek max.
Avatar
Ronal.10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1255
Csatlakozott: 2005.12.18. 09:10:35
Tartózkodási hely: Dunakeszi

2019.06.24. 10:11:53

Venezuelával játszanak, illene tovább menni aztán felpörögni Dybala, Di Mariaval együtt a Brazilokra
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2019.06.24. 08:50:48

nehéz ügy!
én kifejezetten miatta néztem végig a meccseiket, abban nincs hiba, hogy ez a csapat körülötte egy nagy nulla. a baj csak az hogy Messi, gyak. semmit olyat nem mutatott amire azt lehetne mondani, hogy na rajta aztán nem múlott. ezen a három meccsen valahogy hozzá idomult a gyenge csapatához.
nekem legalább is ez jött le.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10103
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2019.06.23. 19:28:43

Chino írta:
kovacsszandra345 írta:Sziasztok! Kempes nyilatkozatáról ki mit gondol?
http://www.nemzetisport.hu/minden_mas_f ... es-2707507
Szerintem kicsit leegyszerűsítette a dolgot, de vajon neki merne vágni egy nagy tortának Messi nélkül az éppen aktuális kapitány?
Ez nagyon tetszett:

Adjunk egy esélyt azoknak a játékosoknak, akik a klubjaikban szárnyalnak és ragyognak.

:lol: :lol: :lol:
Szegényeknél nagyon gyenge a memória.
Megkapták a VB selejtezőn a bizonyítást, ami annyira jól sikerült, hogy ha Messi nem jön és lövi őket tovább a pótselejtezőn, akkor annyi is lett volna a VB részvételnek.(hogy utána az ő nyakába varrják, amiért nem nyertek VB-t, mert ugye rögtön a VB nyerés az elvárás egy olyan selejtező után :roll: )

Sajnos most is ez lesz. Ha ma esetleg tovább lövi őket, vagy fontos szerepet játszik abban hogy továbbjussanak, akkor is az ő nyakába lesz varrva hogy miért nem győzte le egyedül önmagában Brazíliát, Chilét, Uruguayt, vagy miért nem lett a "csapat vezére", aki B kategóriás játékosokból hirtelen szupersztárt csinál.

Elképesztően nehéz lehet neki.
Lehet hogy a pályán nem őrjöng, viszont a háttérben, titokban tűri és nyeli azóta is azt a "végterméket" amit kap a néptől minden egyes bukásért.
Lehordták már mindennek, kezdve attól hogy ő nem is igazi argentin, hogy ő mekkora béna a válogatottban, fenyegetések, stb...


Csodálom, hogy még egyszer sem vágta oda a jónépnek, hogy hé', ő neki amúgy nem volt kötelező a spanyol meghívót elutasítania és várni az argentinra, és ha Iniestáékat választja, akkor most EB és VB győztes lenne, ehelyett a hazáját választotta, és cserébe hálából azt kapta, hogy a nép irreális elvárásokat támaszt felé, rajta veri el a port, és a csapattársai olyan helyzeteket puskáznak el, ami megye2-ben szégyen lenne, cserébe ő a bűnbak mindig.
Szóval ha valamelyik fél felróhat valamit a másiknak, az inkább Messi lehetne, kezdve azzal a káosszal ami már régóta történik a szövetségben.
Most sem értem a koncepciót, szinte minden játékost kidobott az edző, és nyeretlen 2 évesekkel akar kontinenstornát nyerni úgy hogy annyiból áll az egész hogy elől meghagyta a veteránokat és majd ők megoldják, közben a csapat többi része sehol sincs?!
Arról nem is beszélve, hogy az előző meccsen középpályájuk sem volt, akkora káosz volt.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7407
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2019.06.23. 17:25:12

kovacsszandra345 írta:Sziasztok! Kempes nyilatkozatáról ki mit gondol?
http://www.nemzetisport.hu/minden_mas_f ... es-2707507
Szerintem kicsit leegyszerűsítette a dolgot, de vajon neki merne vágni egy nagy tortának Messi nélkül az éppen aktuális kapitány?
Ez nagyon tetszett:

Adjunk egy esélyt azoknak a játékosoknak, akik a klubjaikban szárnyalnak és ragyognak.

:lol: :lol: :lol:
Forca Barca!!!!
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10103
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2019.06.23. 16:09:54

kovacsszandra345 írta:Sziasztok! Kempes nyilatkozatáról ki mit gondol?
http://www.nemzetisport.hu/minden_mas_f ... es-2707507
Szerintem kicsit leegyszerűsítette a dolgot, de vajon neki merne vágni egy nagy tortának Messi nélkül az éppen aktuális kapitány?
Már előre látom, ahogy a River Plate, Racing Club, és társaiban játszó fene nagy játékosok a hátráltató Messi nélkül hirtelen erősek lesznek, világklasszis szintet produkálnak és simán dagadtra vernek egy Brazíliát, ahol a kispadon is topklubok játékosai vannak :lol:

Messinek meg adjanak egy kis pihenőt? Minek? Hogy majd 38 évesen vissza hívják megmentőnek, ha rájönnek hogy amúgy nem Messi a csapat fékje?

Ha meg a csapat játéka abból áll, hogy adják Messinek a labdát, az nem feltétlen Messi hibája, hanem a megfelelő szervezés hiánya, minek ide edző?
Avatar
szbsz
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 320
Csatlakozott: 2018.11.06. 12:25:42

2019.06.23. 16:02:13

kovacsszandra345 írta:Sziasztok! Kempes nyilatkozatáról ki mit gondol?
http://www.nemzetisport.hu/minden_mas_f ... es-2707507
Szerintem kicsit leegyszerűsítette a dolgot, de vajon neki merne vágni egy nagy tortának Messi nélkül az éppen aktuális kapitány?
Hát mond valamit :mrgreen:
"Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that"
kovacsszandra345
Barça C
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2019.06.23. 15:33:33

2019.06.23. 15:35:53

Sziasztok! Kempes nyilatkozatáról ki mit gondol?
http://www.nemzetisport.hu/minden_mas_f ... es-2707507
Szerintem kicsit leegyszerűsítette a dolgot, de vajon neki merne vágni egy nagy tortának Messi nélkül az éppen aktuális kapitány?
Avatar
Mascherano
Jugador del Barça
Hozzászólások: 150
Csatlakozott: 2015.01.02. 12:09:02
Tartózkodási hely: Kecskemét

2019.06.21. 10:07:03

Sinya22 írta:Én annyira nem értem a döntését,hogy miért jött most megint vissza.
Hazaszeretet + fel nem adó mentalitás.
Egyébként nélküle már kiestek volna és akkor is ő lenne a hibás, hogy miért nem jött vissza segíteni.
Més que un club !
Avatar
vinszentvega
Capitá del Barça
Hozzászólások: 831
Csatlakozott: 2016.09.13. 10:17:08

2019.06.20. 23:47:25

Èn kèptelen vagyok megèrteni azt, hogy mièrt nem tudja megtalàlni Dybala helyèt egyik szöv. Kapitàny sem Messi mellett. Elkèpesztö kutyaütők jàtszanak helyette. Szerintem mèg bal szèlsökènt is jobb lenne mint pl. DiMaria..
It's the little differences. I mean, they got the same shit over there that we got here, but it's just...it's just, there it's a little different
corol
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1203
Csatlakozott: 2011.04.06. 20:08:57

2019.06.20. 21:07:08

[quote="Sinya22"]Én annyira nem értem a döntését,hogy miért jött most megint vissza. /quote]
Igen én is rossz döntésnek tartottam, mint korábban írtam. Mondjuk azt nem értem, hogy Di Maria és Aguero miért ilyen harmatgyengék, holott klub szinten meghatározó játékosok.
Mascherano14
Capitá del Barça
Hozzászólások: 657
Csatlakozott: 2018.01.04. 00:19:27

2019.06.20. 16:55:41

Belnéztem a a Paraguay-Katar meccsbe és az alapján mindkettő naygoin gyengének tűnt. Labdaügyetlenek, Paraguay lassabb, de erősebb játékosokkal. Kata egész ügyesen passzolgatott és jól ugratta ki a szélsőket.
Szóval Messiék simán kieshetnek összesen egy döntetlennel, mert Katartól is kikapnak, ha Messi nem lövi őket tovább. Sajnos, semmi esélyük komolyabb csapat ellen. Messi biztos tudja, hogy szinte semmi esélyük akár a döntőbe kerülésre is. Szóval azt nem lehet elvitatni, hogy mindent megtesz a válogatottért, a jó hírét kockáztatja ezzel az argentín csapattal.
Válasz küldése