Leo Messi

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Ha lenne rá lehetőség, visszahoznád?

Igen, még tudna adni a csapatnak
66
46%
Nem, tovább kell lépni
78
54%
 
Szavazatok száma: 144
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2020.08.29. 09:03:45

LG írta:
2020.08.29. 01:24:51
Leon írta:
2020.08.29. 00:23:50
Persze szuperisten Leo és sokat köszönhetünk neki de ez az elmegy innen dolog gusztustalan egy húzás lenne!A szolgálataiért cserébe annyi lovét kapott cserébe ami kb ezer évre elég lesz neki meg az utódainak!
A vezetőség meg kb mindenki a klubnál a ... ét nyalta meg azon fáradozott, hogy tudna a kedvére tenni.
Azzal a sem értek egyet, hogy nélküle nem nyertünk volna semmit, tele volt világklasszissal a csapat körülötte.
Ha akkora nagy császár lett volna és Songoku akkor a Roma meg a Pool elleni visszavágón villantott volna valami olyat ami továbbjuttat minket...
Imádom és azisten a fociban de legyen valami határ a pofátlanságban. Akinek kell úgy is csenget érte 100 vagy 200 misit, ne sajnálja már ezt a zsetont a klubtól ami által történelmi magasságokba emelkedett...
Sok pénzt kapott a klubtól, de vajon mennyit hozott? Hányan lettek csak miatta Barca szurkolók/követők? Szerintem nem kevesen.

Azt is tudjuk, hogy alapvetően nem akkora ördöngösség, hogy ingyen távozzon, hisz volt ilyen lehetőség a szerződésében, igaz, hogy már lejárt. De most a covid végett elhúzódott a szezon, és ezt kérte Messi, hogy vegyék figyelembe! Ez szerintem messze nem undorító, hanem egy érthető kérés. Amit nyilván nem kötelező a klubnak teljesíteni, de az sem korrekt, hogy benyögik, hogy 700 millió alatt nem mész sehova.

A teljesítményéhez: kiemeltél két meccset, ahol nem lőtt gólt. De ahhoz igenis kellett mindkét párharcnál, hogy jelentős előnnyel mehessünk a visszavágóra. 3 gólos előnyt meg azért illik kibekkelni, ha más nem.
Ott volt a Bayern elleni párharc 15-ben, amit utólag simának tartunk. Pedig nem volt az. Otthon játszottunk az odavágón, és a meccs kétharmadában teljesen partiban voltak a bajorok. Aztán jött Messi klasszisa, és berámoltunk 3 gólt. Szóval azért csak köszönhetünk neki ezt-azt.
bennem egyre inkább egyszerűsödik a kép: hősünk, egyszerűen megsértődött, hogy kirúgták a haverját! ( költőien: betelt a pohár...)
a bennfentes öreg azt mondja, már hat hónapja(sic!) olyan rossz a viszony, hogy a hosszabbításról nem is hajlandó tárgyalni!
akkor hogy követhet el olyan banális hibát, hogy elmulaszt egy jogvesztő határidőt!? a válasz, sehogy. nem is akart valójában elmenni. azt akart(tak a faterral az élen) amit eddig, még több pénzt , még jobb feltételeket. az persze igaz, hogy a lehetőségek sorra beszűkülni látszottak, minden a végkifejlet felé sodorta, ahogy mondják, emberek vagyunk.... kellett egy váratlan, egy emocionális löket amivel ide jutott.
a játszma ahogy mondják sok tényezős, de kétségtelenül le lehet játszani egyszerűen is most megy az agyalás ezerrel.
szurkolók -kontra- Messi? ne is reméljetek konszenzust. ki így, ki úgy. azért azt sem mondhatjuk, hogy ez olyan példátlan, úttörő, soha nem látott dolog lenne, hiszen itt volt az orrunk előtt Ney és akár CR7 esete azok is elég nagyot szóltak de a világ nem dőlt össze.
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2020.08.29. 08:10:18

vargazoli írta:
2020.08.29. 01:18:11
Olvasom, olvasom, olvasom a fórumot, reggel, délben, este, éjjel és nappal!

Egy dolgot szeretnék kérdezni!

Ki az a Bartomeu?
Mivel nem tudom, hogy ironizálsz e, inkább leírom:

A klub választott elnöke: Ő felel azért, hogy ki a sportigazgató, ki az edző...közvetve, és közvetlenül is beleszólása van a keret kialakításába. Ő felel azért, hogy melyik játékos milyen szerződést kap. Neki a feladata, hogy ellenőrizze, koordinálja a klub pénzügyi helyzettét. Ha ország lennénk, Ő lenne a miniszterelnök.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
vg99
Capitá del Barça
Hozzászólások: 541
Csatlakozott: 2019.04.15. 18:07:51

2020.08.29. 07:12:21

Szerintem a 0 és a 700 között lesz megoldás, valahol 200 magasságában.
Ennyit az új csapatának is megér.
Állítólag jó ideje nem érzi itt jól magát, szerintem mindenkire ráfér a környezetváltozás,
attól függetlenül, hogy lehet, hogy soha nem fogunk még egy ilyen játékost a pályán látni.
De ahogy szépen távozott Xavi és Iniesta, úgy neki egyre nehezebb.
Ronaldonak valamennyire sikerült (nem hittem volna), neki is drukkolok.

MI pedig fókuszáljunk a jövőre.
Hogy Barto most megy, vagy tavasszal, sajnos nem sokat számít, az új vezetésnek a köv. szezon kuka.
De a vírus miatt még amúgy is káosz lesz.

Amellett, hogy Barto a főgonosz, és tényleg egy rettentő korrupt, kisstílű, szakmaiatlan vezető,
azért a játékosok felelősségét továbbra sem érzem.
Hangzatos kinyilatkoztatások voltak, de a játék nem javult, ahogy ígérték, sőt..
most meg megint semmi jele az önkritikának. Csak más a hibás.
Akivel szerződést akarunk bontani, az lássa be, hogy nincs már rá szükség, egyébként ingyen elmehet.
Vagy sehova sem kellenek ingyen sem? Ja...
Aki meg marad, fogadjon el egy differenciált fizu csökkentést (Gríz sokat, Semedo keveset..), mert a köv. év is nehéz lesz.

Én azért a most bedobott Manénak nagyon örülnék, ahogy Vijnaldum, vagy pár név is szerintem erősítés.
És azért ne csináljunk úgy, mintha csak Denis Suarezre és Rafinhara kellene építeni, és középcsapat leszünk,
a játékosaink jó része meghatározó klubokban volt fontos láncszem (De Jong, Pjanic, Gríz, Coutinho stb.). Csak rosszul vannak összerakva.
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2020.08.29. 04:45:14

vargazoli írta:
2020.08.29. 01:18:11
Olvasom, olvasom, olvasom a fórumot, reggel, délben, este, éjjel és nappal!

Egy dolgot szeretnék kérdezni!

Ki az a Bartomeu?
És ki az a Jorge Messi?
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21115
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2020.08.29. 01:24:51

Leon írta:
2020.08.29. 00:23:50
Persze szuperisten Leo és sokat köszönhetünk neki de ez az elmegy innen dolog gusztustalan egy húzás lenne!A szolgálataiért cserébe annyi lovét kapott cserébe ami kb ezer évre elég lesz neki meg az utódainak!
A vezetőség meg kb mindenki a klubnál a ... ét nyalta meg azon fáradozott, hogy tudna a kedvére tenni.
Azzal a sem értek egyet, hogy nélküle nem nyertünk volna semmit, tele volt világklasszissal a csapat körülötte.
Ha akkora nagy császár lett volna és Songoku akkor a Roma meg a Pool elleni visszavágón villantott volna valami olyat ami továbbjuttat minket...
Imádom és azisten a fociban de legyen valami határ a pofátlanságban. Akinek kell úgy is csenget érte 100 vagy 200 misit, ne sajnálja már ezt a zsetont a klubtól ami által történelmi magasságokba emelkedett...
Sok pénzt kapott a klubtól, de vajon mennyit hozott? Hányan lettek csak miatta Barca szurkolók/követők? Szerintem nem kevesen.

Azt is tudjuk, hogy alapvetően nem akkora ördöngösség, hogy ingyen távozzon, hisz volt ilyen lehetőség a szerződésében, igaz, hogy már lejárt. De most a covid végett elhúzódott a szezon, és ezt kérte Messi, hogy vegyék figyelembe! Ez szerintem messze nem undorító, hanem egy érthető kérés. Amit nyilván nem kötelező a klubnak teljesíteni, de az sem korrekt, hogy benyögik, hogy 700 millió alatt nem mész sehova.

A teljesítményéhez: kiemeltél két meccset, ahol nem lőtt gólt. De ahhoz igenis kellett mindkét párharcnál, hogy jelentős előnnyel mehessünk a visszavágóra. 3 gólos előnyt meg azért illik kibekkelni, ha más nem.
Ott volt a Bayern elleni párharc 15-ben, amit utólag simának tartunk. Pedig nem volt az. Otthon játszottunk az odavágón, és a meccs kétharmadában teljesen partiban voltak a bajorok. Aztán jött Messi klasszisa, és berámoltunk 3 gólt. Szóval azért csak köszönhetünk neki ezt-azt.
vargazoli
Jugador del Barça
Hozzászólások: 141
Csatlakozott: 2010.09.28. 13:57:02

2020.08.29. 01:18:11

Olvasom, olvasom, olvasom a fórumot, reggel, délben, este, éjjel és nappal!

Egy dolgot szeretnék kérdezni!

Ki az a Bartomeu?
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2587
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2020.08.29. 00:23:50

Persze szuperisten Leo és sokat köszönhetünk neki de ez az elmegy innen dolog gusztustalan egy húzás lenne!A szolgálataiért cserébe annyi lovét kapott cserébe ami kb ezer évre elég lesz neki meg az utódainak!
A vezetőség meg kb mindenki a klubnál a ... ét nyalta meg azon fáradozott, hogy tudna a kedvére tenni.
Azzal a sem értek egyet, hogy nélküle nem nyertünk volna semmit, tele volt világklasszissal a csapat körülötte.
Ha akkora nagy császár lett volna és Songoku akkor a Roma meg a Pool elleni visszavágón villantott volna valami olyat ami továbbjuttat minket...
Imádom és azisten a fociban de legyen valami határ a pofátlanságban. Akinek kell úgy is csenget érte 100 vagy 200 misit, ne sajnálja már ezt a zsetont a klubtól ami által történelmi magasságokba emelkedett...
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7407
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2020.08.28. 23:33:11

hau30 írta:
2020.08.28. 22:06:29
MessiNeymarSuarez írta:
2020.08.28. 21:10:57
A hírek szerint fordult a kocka, és Bartomeu tájékoztatta Messi ügyvédeit hogy a kivásárlási ára alatt nem fogja elengedni.(rac1)

Természetesen a Sport és a Mundo Bartomeut élteti, Messi kárára.(meglepő)
Kezdődik....
Mindig van lejjebb. Most már meg kell állapodniuk valami épelméjű konstrukcióban különben mind a klub, mind Messi sokkal többet veszíthet,mint eddig. Ha ez igaz és Barto köti az ebet a karóhoz, akkor végül Messi fog bepucsítani és a végén könyörögni fog, hogy mentse ki innen Pep, vagy valaki. Ami azt jelenti anyagilag jól járunk.
Mostmár tényleg az lenne a legjobb megoldás, ha Messi menne így vagy úgy. Én eddig szurkoltam, hogy valamilyen úton-módon sikerül maradásra bírni, de azt fájdalmas lenne látni, hogy utolsó(?) itteni szezonjában motiválatlanul, boldogtalanul lézeng a pályán elpazarolva az utolsó éveinek egy részét és a saját szobrát döntögetné.
Ez pedig a csapatnak (és nem a klubnak), a szurkolóknak szintén csak rossz lenne.

Mindkét fél számára az lenne a megfelelőbb a jelen helyzetben, ha egy 200-250 millió euroban, (mindenképpen)játékosok bevonásával sikerülne megállapodni a Cityvel. Ő Agueroval és Peppel nem kevés pénzért egy top csapatban még 2-3 évet lehúzhatna úgy, hogy a Bl-re is lenne esélye, a Barca pedig elkezdhetné a jövőt építeni, amit 1-2 év múlva úgyis meeg kellene tenni.
Forca Barca!!!!
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10103
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2020.08.28. 23:20:03

Nero. írta:
2020.08.28. 21:36:28
MessiNeymarSuarez írta:
2020.08.28. 21:10:57
A hírek szerint fordult a kocka, és Bartomeu tájékoztatta Messi ügyvédeit hogy a kivásárlási ára alatt nem fogja elengedni.(rac1)

Természetesen a Sport és a Mundo Bartomeut élteti, Messi kárára.(meglepő)
Én is éltetem emiatt. Lehet hozni a 700 misit és állni az évi 50-70 milliós fizetését. Ha nincs ennyi akkor elég lesz 300 is de mellé kérjük KdBt, Sterlinget és még valakit. Köszi.

Vagy menjen jövőre ingyen. 33 évesen egy ilyen kaliberű játékosnál minden év rengeteget számít.

Ez mostmár sokkal többről szól mint egy transzfer. Itt nem a Man City vagy Leo fog diktálni.

Inkább legyen balhé és üljön a lelátón egy évet de most már többször nem leszünk lehúzva.
Ezzel egyet is értenék..Ha ez úgy történne, hogy az elmúlt években sportszakmai fejlődés csúcsa lenne nálunk, és Messi azért hisztizik mert a padozó Mbappét kezdőbe akarják, és a kezdőben már ott van az új Iniesta-Xavi-Puyol-Alves-Neymar helyettes, és a BL-ben is úgy küldtek minket haza mint idén Párizst, a döntőben nüanszokon múlva 1 góllal.

Ehhez képest Bartomeu a világ legjobb klubját kapta meg, zseniális csapattal, és mindezt sikerült 1milliárd euró elverése mellett lezülleszteni, kétes igazolásokat eszközölni, klub hírnevét csorbító ügyekbe keveredni folyamatosan, miközben a rivális Real Madrid bucira nyerte magát BL serleggel.
Ráadásul olyan dolgok történtek csak az idei évben, amik mellett akkor is fel kellett volna állniuk ha sikeres a csapat.
Biztos Messi a szemét, amiért 33 évesen azt mondja hogy ebből a végeláthatatlan züllésből ő többet nem kér?

Bartomeuékat a többi klub úgy rángathatta orruknál fogva ahogy akarta, Neymarral arcoskodtak aztán csattantak amikor vitték az arabok, nehogy már a klub egyik legnagyobb játékosával kezdjék el megmutatni hogy nem is olyan palimadarak.

Már rég felkellett volna állniuk, az meg hogy a klub legnagyobb játékosa 33 évesen inkább eligazolna, az nem Messi számára szégyen hanem Bartomeuék tevékenységére.

Hozzáteszem hatott a Bartomeu-féle évek alatti Messi-lejáratás, sokan nem azt látják hogy Bartomeu ténykedése akkora 0, hogy még Messi is inkább eligazol, hanem azt hogy Messi a szemét.
Ha így folytatja lehet hogy 1-2 év múlva Pep is egy nyeretlen 5 évesnek lesz beállítva, és a Pep-team is egy amatőr csapat volt a Real Madrid árnyékában, akik csalással nyertek.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15431
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2020.08.28. 22:49:35

visca el barca írta:
2020.08.28. 22:38:57


Ha ingyen elengedné meg az lenne a bajod.
Nekem alapvetően bajom van bartoval, ami nem fog változni akkor sem ha 700at adnak Messiért. Semmit nem fog ettől nőni a szememben.
Ha ingyen megy el, akkor meg lefelè nem fog csökkenni a szememben, már nincs hova.

De nem fogok beállni ebbe a dologba, hogy két hete még elátkozzuk, most meg megveregetjük a vállát.

Alapvetően bűnös abban, hogy ide fajult a helyzet, az hogy hogyan oldják fel már irreleváns, mert Messi elmegy. Ez az ősbűn, jelen esetben, illetve az összes olyan döntése ami ide vezetett.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2020.08.28. 22:38:57

csababarca írta:
2020.08.28. 22:14:45
Barto a hős, egy hetet nem adom de már minden idők legjobb elnökeként fogják páran emlegetni :lol:

Elképesztő, de várható volt hogy mindenki elfelejt mindent, nem csak a játékosoknak de a vezetőségnek is, 1-2 Koeman kudarcnál meg még majd Setienről is lesz vélemény, hogy amúgy teljesen rendben volt a munkássága.

BM elleni meccs után utaltam erre, mondjuk arra nem gondoltam hogy még Bartot is rehabilitálják páran, és ő lesz a jó gyerek.

A nagy méltóságunkat már eljátszottuk, ezen ez az esemény ami megy nem változtat ma már, ha 700ért megy Messi, ha ingyen, ha valamiért a kettő között. Teljesen lényegtelen emberi szemszögből.

Egyébként amiben szinte 100%ig biztos vagyok, hogy az összes hírnek jó ha 10%a tartalmaz igazságot, és ez alapján ítélkezünk.
Szomorú. Persze az olyan híreket nem vesszük figyelembe ami a másik oldal igazát erősíti.
Ha ingyen elengedné meg az lenne a bajod.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15431
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2020.08.28. 22:34:24

sansz írta:
2020.08.28. 22:30:45

Szerintem nincs olyan ebben a szituban,hogy egyik oldalnak igaza van.
Bartot hagyjuk is, de Messinek csak egy nagyon kicsit kellett volna megerőltetnie magát, hogy ne újságírók tényként kezelt fantáziáján vitatkozzunk és vonjunk le következtetéseket.
Általánosságban értettem, főleg a hírek igazságtartamára vonatkozóan.

Egyébkènt valószínű fog mondani valamit, az egyeztetések után, ha lesznek.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
sansz
Capitá del Barça
Hozzászólások: 853
Csatlakozott: 2019.09.23. 11:54:39

2020.08.28. 22:30:45

csababarca írta:
2020.08.28. 22:14:45

Egyébként amiben szinte 100%ig biztos vagyok, hogy az összes hírnek jó ha 10%a tartalmaz igazságot, és ez alapján ítélkezünk.
Szomorú. Persze az olyan híreket nem vesszük figyelembe ami a másik oldal igazát erősíti.
Szerintem nincs olyan ebben a szituban,hogy egyik oldalnak igaza van.
Bartot hagyjuk is, de Messinek csak egy nagyon kicsit kellett volna megerőltetnie magát, hogy ne újságírók tényként kezelt fantáziáján vitatkozzunk és vonjunk le következtetéseket.
Avatar
NovaProspekt
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1943
Csatlakozott: 2019.11.26. 14:17:19

2020.08.28. 22:25:00

Sajnos Messi tintája vastagon fogott a szerzősése meghosszabbításakor (100 millás bónusz és bruttó 70 éves fizu), és emiatt Bartoé is (700 milliós RC). Ennek most issza meg a levét.

Bartonak abban igaza van, hogy ha én kiadok egy emberért 400 millió eurót, akkor utána nem fogok még jótékonyokodni is neki csak azért, mert felkapta a vizet. Abban viszont nincs igaza, hogy nem képes beismerni a vereségét, mert azt gondolja, így megőrizheti a még megmaradt hírnevének akár csak a töredékét is. Holott neki már teljesen mindegy.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15431
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2020.08.28. 22:14:45

Barto a hős, egy hetet nem adom de már minden idők legjobb elnökeként fogják páran emlegetni :lol:

Elképesztő, de várható volt hogy mindenki elfelejt mindent, nem csak a játékosoknak de a vezetőségnek is, 1-2 Koeman kudarcnál meg még majd Setienről is lesz vélemény, hogy amúgy teljesen rendben volt a munkássága.

BM elleni meccs után utaltam erre, mondjuk arra nem gondoltam hogy még Bartot is rehabilitálják páran, és ő lesz a jó gyerek.

A nagy méltóságunkat már eljátszottuk, ezen ez az esemény ami megy nem változtat ma már, ha 700ért megy Messi, ha ingyen, ha valamiért a kettő között. Teljesen lényegtelen emberi szemszögből.

Egyébként amiben szinte 100%ig biztos vagyok, hogy az összes hírnek jó ha 10%a tartalmaz igazságot, és ez alapján ítélkezünk.
Szomorú. Persze az olyan híreket nem vesszük figyelembe ami a másik oldal igazát erősíti.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2020.08.28. 22:12:48

Barto ujfent bizonyitja h egy minden hajjal megkent "politikus". O ebbol a szitubol csak jol johet ki. Nyilvan 700 millat senki nem fog kifizetni, igy messi marad. Ez az o erdeme lesz. Az meg hogy jovo nyaron mi lesz mar nem erdekli, leven uj vezetoseg lesz, ha messi megy, akkor majd lehet az uj elnokot kopkodni.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
hau30
Capitá del Barça
Hozzászólások: 844
Csatlakozott: 2008.05.19. 19:31:35
Tartózkodási hely: Pécs

2020.08.28. 22:06:29

MessiNeymarSuarez írta:
2020.08.28. 21:10:57
A hírek szerint fordult a kocka, és Bartomeu tájékoztatta Messi ügyvédeit hogy a kivásárlási ára alatt nem fogja elengedni.(rac1)

Természetesen a Sport és a Mundo Bartomeut élteti, Messi kárára.(meglepő)
Kezdődik....
Mindig van lejjebb. Most már meg kell állapodniuk valami épelméjű konstrukcióban különben mind a klub, mind Messi sokkal többet veszíthet,mint eddig. Ha ez igaz és Barto köti az ebet a karóhoz, akkor végül Messi fog bepucsítani és a végén könyörögni fog, hogy mentse ki innen Pep, vagy valaki. Ami azt jelenti anyagilag jól járunk.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21115
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2020.08.28. 21:59:38

Több mint egy klub. :lol: Ma már tényleg csak gúnyolni lehet ezzel a Barcát, morálisan sajnos a legmélyebben vagyunk immár a top klubok között.

Komoly pálfordulás van a közhangulatban is, ha így folytatódik, akkor még néhány nap, és Barto lesz az új közönség és fórum kedvenc. Messit pedig sokan azok közül köpködik, akik eddig leginkább ajnározták.

Én sosem tartoztam a legnagyobb Messi fanok közé, de most szurkolok neki, hogy összejöjjön a távozást, és a legjobbakat kívánom neki a leendő klubjában. Ez a klub nem érdemli meg őt.
sansz
Capitá del Barça
Hozzászólások: 853
Csatlakozott: 2019.09.23. 11:54:39

2020.08.28. 21:46:50

MessiNeymarSuarez írta:
2020.08.28. 21:10:57
A hírek szerint fordult a kocka, és Bartomeu tájékoztatta Messi ügyvédeit hogy a kivásárlási ára alatt nem fogja elengedni.(rac1)

Természetesen a Sport és a Mundo Bartomeut élteti, Messi kárára.(meglepő)
Ha ez igaz és ez is marad a vége (bár szerintem ez csak a tárgyalás kezdete. Egyik azt teszi az asztalra,hogy ingyen,másik,hogy 700 M) - akkor vicces helyzet alakulna ki. Nyilván per lenne, Messi sosem fogja tudni bebizonyítani,hogy még tudna hasznos lenni bármilyen csapatban,ha nyer, ha veszít.
A klub oldaláról, ha Messi nyer,akkor olyan bírság jön (Bartot már nem érintve),hogy a következő tíz elnök is azt fizetgeti majd be (és akkor nem lesznek olyan gondjaink,hogy százmilliókat dobunk ki igazolásra).
Ha Messi veszít, akkor csak simán tönkretette a klub a csapat legjobb ikonjának a karrierjének végét. Micsoda dics. Szégyellni fogja az egész futballvilág és kétszer is meggondolja magát minden edző és játékos, de még talán szponzor is,hogy a klub közelébe menjen.
De ez csak fantázia, nem ez lesz, csak mindenki bedobta az induló zsetonokat.
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2020.08.28. 21:36:28

MessiNeymarSuarez írta:
2020.08.28. 21:10:57
A hírek szerint fordult a kocka, és Bartomeu tájékoztatta Messi ügyvédeit hogy a kivásárlási ára alatt nem fogja elengedni.(rac1)

Természetesen a Sport és a Mundo Bartomeut élteti, Messi kárára.(meglepő)
Én is éltetem emiatt. Lehet hozni a 700 misit és állni az évi 50-70 milliós fizetését. Ha nincs ennyi akkor elég lesz 300 is de mellé kérjük KdBt, Sterlinget és még valakit. Köszi.

Vagy menjen jövőre ingyen. 33 évesen egy ilyen kaliberű játékosnál minden év rengeteget számít.

Ez mostmár sokkal többről szól mint egy transzfer. Itt nem a Man City vagy Leo fog diktálni.

Inkább legyen balhé és üljön a lelátón egy évet de most már többször nem leszünk lehúzva.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10103
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2020.08.28. 21:10:57

A hírek szerint fordult a kocka, és Bartomeu tájékoztatta Messi ügyvédeit hogy a kivásárlási ára alatt nem fogja elengedni.(rac1)

Természetesen a Sport és a Mundo Bartomeut élteti, Messi kárára.(meglepő)
zknym
Jugador del Barça
Hozzászólások: 195
Csatlakozott: 2017.06.13. 15:56:37

2020.08.28. 11:16:39

Véleményem szerint ha lesz olyan csapat aki Messiért nagyobb összeget le tud tenni, akkor az főként a marketingértéke miatt lesz. Gondoljunk bele, egy csapatnak ahol Messi valóban segítséget jelentene nincs annyi pénze, hogy megvegyék a játékjogát, egy olyan csapat akinek meg van, nem biztos, hogy a marketinggel vissza tudja hozni a befektetett összeget, illetve még többet, a hátra lévő éveiben. Csúcson ő már volt, már nem lesz. Az a Messi aki a GOAT videó összefoglalóban szerepel nagyon messze van attól akit egy ideje látunk. Bayern, City, PSG, ezek a csapatok nem érzik szükségét Messinek, az a játék sokkal gyorsabb sokkal energikusabb mint amit Messi pár éve már preferál.
Nem azt mondom, hogy nem fog elmenni, de lelke rajta aki elviszi, biztos vagyok benne, hogy mindenki mérlegelni fog...
Nagyon sajnálnám ha menne, mert egy korszak fűződik az Ő nevéhez, de mégiscsak a klub az első, és utána a spanok akivel focigtani akarok. Ha elmegy nem dőlök kardomba, mert meglesz annak is az előnye és annak is ha esetleg marad.
Szerintem mostmár csak ki kell várni hátradőlve a végét lesz ami lesz, a csont szinte már le van rágva. Megvolt a lufi kidurrantása, most jöjjenek a következmények, változások, aztán hamarosan nézhetjük a La Liga-t, újra (mert eddig sem Messi miatt néztem, de persze Ő vitte a showt 10 évig).
Avatar
Nyiri81
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1463
Csatlakozott: 2017.01.05. 23:06:25
Tartózkodási hely: BP

2020.08.28. 10:15:39

MessiNeymarSuarez írta:
2020.08.28. 10:04:18
Csak gondoljunk bele, hogy mekkora presztízs lenne nekik, emiatt már most is róluk szól a sajtó és ha Messi oda igazol akkor gondoljunk bele hányan néznék a meccseiket amiért Messi ott játszik.
Tuti. Sőt még a Messit nem kedvelők is. Már csak azért is néznék, hogy lássak ha esetleg megbukik. Ugyanis a Messi-t nem kedvelők tábor nagy része folyton azt hangoztatja, hogy nem lehet a legjobb mivel csak a La Ligában játszott. Mígy CR PL/Seria A/La liga hármast letudta.
Csak is Puyol
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10103
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2020.08.28. 10:04:18

Leon írta:
2020.08.27. 23:28:53
Szerintem itt kb mind álomvilágban vagyunk ha azt hisszük a cici majd száz millákat meg kulcsjátékosokat fog dobálni egy 33 éves Messiért, Kevin De Bruyne, persze jó vicc! :lol:
Jó esetben kapunk érte 100- 120 milliát mint a Real CR-ért és annyi.
Ha abból vesznek valami értelmes hasznos embert én már boldog leszek.
Egyébként hiába óriása legenda és tényleg a GOAT de arra azért kíváncsi leszek, hogy arra Pep meg a csapattársak hogy fognak reagálni ha csak korzózik elől meg nem engedi ha lecseréljék... :roll:

Azt gondolom, még így is megérné a Citynek. Persze De Bruyne kacsa, viszont egy Jesust-Garciát(akit am is hozni akarunk)-valakit megérné odaadni nekünk.

Csak gondoljunk bele, hogy mekkora presztízs lenne nekik, emiatt már most is róluk szól a sajtó és ha Messi oda igazol akkor gondoljunk bele hányan néznék a meccseiket amiért Messi ott játszik.
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3273
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2020.08.28. 01:40:16

Megkérdezném Messitől, mondja meg azt a kezdő tizenegyet a ma aktív játékosokból, melynek legszivesebben lenne ő az egyik tagja ????
Válasz küldése