Leo Messi

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Ha lenne rá lehetőség, visszahoznád?

Igen, még tudna adni a csapatnak
66
46%
Nem, tovább kell lépni
78
54%
 
Szavazatok száma: 144
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6887
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2020.09.04. 09:03:01

Nyiri81 írta:
2020.09.04. 07:31:05

A leglátványosabb szerintem inkább Ronaldinho.
Na jó, egyetértek. :) De az aktívak közül, akiket lehet nézni, mindenképp. Neymarról lehet vitatkozni, de kicsit más, ő sokkal öncélúbban játszik látványos focit, Messi meg úgy tud látványos lenni, hogy közben abszolút célirányos. Ez Ronaldinhora is igaz.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
jangamen
Jugador del Barça
Hozzászólások: 192
Csatlakozott: 2013.06.23. 18:11:42

2020.09.04. 08:59:51

Szerintem itt nagyon sokakban kettős érzés van most. Legyünk őszinték: egy picit magunkat siratjuk, hogy véget ér a Messi korszak. Nem a klubot, meg nem a pénzt amit kapnak érte (vagy nem kapnak). Hanem azt hogy kezd realizálódni sokunkban hogy lassan tényleg vége... nem lesz már ott a pályán.

Hogy most megy, vagy jövőre.. tulajdonképpen nem igazán számít, mert az egyetlen (amúgy gyönyörű) forgatókönyv az már biztos hogy nem fog osszejonni. Miszerint innen megy nyugdíjba, úgy hogy a jövő barcajanak nagy oregjekent vonul vissza 4-5 év múlva. Így aztán pár nap tepelodes után rajottem, hogy igazándiból nem is érdekel hogy most marad vagy sem. A korszak lezarult, így talán neki is jobb lenne ha menne egyet egy PLben például. Jövőre ilyenkor már 34 lesz, nagyon elvesztegetni való évei nincsenek ha még akar egy nagyot durrantani, vagy legalább megadni az esélyét. Meg mindig tartom, hogy egy igazi klublegenda nem megy el (khmm Totti) de háborogni és megsertodni semmi okunk. Gyönyörű éveket koszonhetunk neki, és bárhogy is legyen, ő az egyik legjobb, aki valaha játszott, legyünk hálásak, hogy a barcaban történt ez ennyi éven át. Meg akkor is, ha most azért siratjuk egy kicsit magunkat.
Vakmacska
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6345
Csatlakozott: 2012.08.26. 23:23:55

2020.09.04. 08:55:49

Lehet, megállapodnak abban, hogy félévkor lelép, addig segítse a csapatot.
Most ő is láthatja, hogy ebben a zavaros helyzetben nem kapkodnak utána.
Avatar
csabimo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 946
Csatlakozott: 2006.01.13. 02:09:37
Tartózkodási hely: bonyhád

2020.09.04. 08:04:55

Mundo Deportivo:
Optimizmus Messi Barcában való esetleges folytatásáról! Messi átgondolja a jelenlegi helyzetét, továbbá nem zárják ki hogy hamarosan visszatérhet az edzésekre, és a klub nem fogja szankcionálni őt! ( az elmulasztott tréningekért)
Azért ahoz milyen vastag bőr kell, ha úgy dönt marad, estleg hosszabbít is, enyhén felturbózott számokkal..

Persze minden csak “állítólag”
Avatar
Nyiri81
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1458
Csatlakozott: 2017.01.05. 23:06:25
Tartózkodási hely: BP

2020.09.04. 07:31:05

bence0330 írta:
2020.09.03. 23:35:38
Messi nem csak minden idők legjobb játékosa, hanem talán a leglátványosabban játszó is.
A leglátványosabb szerintem inkább Ronaldinho.
Csak is Puyol
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6887
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2020.09.03. 23:35:38

Ha biztosan az a két opció lenne, hogy vagy most megy el akármennyiért, vagy jövőre ingyen, akkor sem egyszerű a választás. Messi nem csak minden idők legjobb játékosa, hanem talán a leglátványosabban játszó is. A szurkolók nagy részénél is az észérvek amellett szólnak, hogy menjen inkább most - ha tényleg ez a két opció van - de szerintem a szurkolók jóval nagyobb %-a bármit megadna, hogy még egy évet a kedvenc csapatában láthassa őt még játszani. Kicsit durva párhuzam, de olyan ez, mintha 40 évesen halálos beteg lenne a párom, nyilván azt akarnám, hogy minél tovább együtt legyünk, kerülne amennyibe kerülne, svájci magánklinika, milliók, fáradság, stb... Persze, ha elment, akkor előbb-utóbb újra ismerkedni kezd az ember, és jobb minél fiatalabban ezt megtenni racionális alapon, de az ember nem az eszére hallgat érzelmi kérdésekben, és meg sem fordulna a fejemben, hogy ne legyek vele még 1-2 évet bármi áron, ha lenne rá lehetőség, akkor is, ha ez csupa nehézséggel jár.

A szurkoló is érzelmi alapon dönt. Én is tudom, hogy a kettő közül hosszútávon jobb lenne, ha most menne 200M-ért, de akár 100 + valakiért is, de habozás nélkül vágnám rá közben, hogy inkább maradjon még egy évet minden idők legjobbja, a kedvenc játékosom a kedvenc klubomban.

Egyébként személyes véleményem, hogy egy nem durcás Messi még mindig 25% pluszt adna, és max 10%-ot venne el, de ami fontosabb, tökéletes áthidalást tudna nyújtani a - remélhetőleg - generációváltás évében. Jöhetnének a fiatalok, de egy évig kisebb teherrel, mert van mögöttük egy zseni, és 1 évük lesz odáig fejlődni, hogy jövőre már elbírják egyedül is a gránát-kék mez súlyát.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21052
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2020.09.03. 23:09:37

Sinya22 írta:
2020.09.03. 19:16:12
Számomra is érthetetlen amit egyesek itt leművelnek. A nem tetszik, hogy Messi nem nyilatkozikból eljutott pár ember oda,hogy takarodjon,nincs helye a csapatban,nélküle ugyan olyan lusta lesz a csapat(???). Az meg különösképpen vicces volt olvasni a múltkor,hogy valaki az érte kapott pénzből visszahozná Neymart,aki a pénz miatt lépett le,és még mindig pereskedik a klubbal. Mindig az a jó,aki nincs itt. Ha elmegy Messi, és játszunk 4 döntetlent az első 5 fordulóban(a sorsolást látva erre van is esély),mert Griezmann nem fog feltámadni a több helytől,majd rájönnek páran mit vesztettünk.

Szerintem se rá kell építeni, az sem jó,hogy ő mindent megtehet, és szerintem se kellett volna soha csk-nak kinevezni. De ettől függetlenül ő még mindig top szint,és ha nem Buszkecc,Roberto,meg ilyenek szaladgálnának mögötte egy Bayern ellen pl, akkor lehet nem döglene bele a folyamatos teherbe,ami rajta van. Ha még is elmegy,én nem fogok rá haragudni,de én szeretném,ha maradna, mert én nem tudatos koncepciót látok egyelőre,hanem káoszt a következő szezonra.
Előbb-utóbb viszont úgyis el kell kezdeni építeni a Messi nélküli Barcát, a jelen állás szerint úgy néz ki, vagy most, vagy jövőre. De jövőre ingyen mehet. Idén vele sem jók a kilátások. A távozása esetén számolnunk kell visszaeséssel, ennek a mértéke kérdéses. De szerintem a bajnokságban van akkora szakadék mögöttünk, hogy visszaeséssel is legrosszabb esetben a 3., vagy a legeslegpesszimistább elvárásokkal a 4. helyet megszerezzük. A jelenlegi helyzetünkben szerintem nem nagy különbség, hogy ezüstérmesek vagy negyedikek leszünk, a lényeg, hogy BL-es helyet szerezzünk. A BL-ben vele együtt sem lennénk top 5-ben szvsz, itt annyival tudunk visszaesni, hogy az erősebb középcsapatok is veszélyesek lehetnek ránk, de itt is azt mondom, hogy sokkal nagyobbat nem bukunk, ha 16 között esünk ki egy középcsapat ellen egy szoros párharcon, mint azzal, ha a nyolc vagy négy között kapunk ki nagyon egy top csapat ellen, sőt, az utóbbit még talán kellemetlenebb is megélni.

Viszont ha megy Messi, elkezdhetjük megalapozni az új Barcát. Ha megint a pesszimistább verziót nézem, akkor rossz irányban indulunk el, de azzal is nyerünk annyit, hogy 2021-ben az új vezetőség már látni fogja a hibákat, és megpróbálhatja javítani, nem pedig náluk ütköznek ki.

Ha marad, én semmi jóra nem számítok. Még mindig top játékos, de én azokkal értek egyet, hogy az utóbbi időben már nemcsak ad, hanem sokat el is vesz, azzal, hogy lényegebén hozzá van igazítva minden. Hogy ő akarta így, vagy akarata ellenére kapta meg ezt a különleges bánásmódot, ez nem lényeges most. Csak hasra ütésre mondom, lehet, hogy a legutóbbi szezonban 25 százalékot dobott a csapat teljesítményén a játékával, de el is vett 10 százalékot bizonyos dolgokkal. Ha jövőre mérges és motiválatlan lesz, amire azért jó esély van, ráadásul öregszik is, akkor lehet, hogy már csak 10 százalékod ad, és 25 százalékot vesz el.

Tehát ezért kellene menni szerintem, ha a csapat érdekét nézem. Az ő érdeke is távozás szerintem, ezt már kifejtettem, hogy miért. Egyedül Bartoék személyes érdeke lehet a maradása, na meg a Ligáé, de ezek engem egy kicsit sem érdekelnek.
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6589
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2020.09.03. 20:58:09

Stalkyard írta:
2020.09.03. 20:25:49
Fingotok nincs róla, hogy ki mit akar, miért akarja, mi van a szerződésben, mik hangzottak el a felek között. Nulla releváns infótok van az egész sztoriról. De osztjatok az észt szokás szerint. Egyik oldal is meg a másik is.

A kolléga is alattam nagyon melyen tisztában van vele hogy Messi mit követelt és mit nem, meg miről tárgyaltak a felek.

Kicsit vicces.
Mondjuk pont rossz hsz-be kötöttél bele. Messi fax-a fent van a neten, és a klub hivatalosan erősítette meg, hogy 2021-ig van Messi szerződése.
Az is tény, hogy Messi mocskos sok pénzt visz haza a klubtól, de minden év Jún 30-ig eldöntheti, hogy elmegy-e ingyen. Ezt a szerződést Barto-tól sikerült kiszurkolnia.

Te is csak a népet kiosztani jársz ide, de ez most szerintem mellé ment, sokkal gázabb hsz-ek is vannak itt, amikbe beleköthettél volna :D
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
miro.
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1402
Csatlakozott: 2017.03.08. 17:57:31

2020.09.03. 20:45:05

Arra kivancsi leszek,hogy ha marad nalatok,akkor most bizonyitani-e fog nektek szurkoloknak es a klubbnak, vagy megsertodve szepen bontogatja le a sajat szobrat.
" Ha valaki három órát áldoz arra az életéből hogy megnézzen a tv-ben,akkor kötelességem a legjobbat nyújtani. Mindvégig a legjobbat. " - Michael Jordan


rmcf
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2020.09.03. 20:25:49

Fingotok nincs róla, hogy ki mit akar, miért akarja, mi van a szerződésben, mik hangzottak el a felek között. Nulla releváns infótok van az egész sztoriról. De osztjatok az észt szokás szerint. Egyik oldal is meg a másik is.

A kolléga is alattam nagyon melyen tisztában van vele hogy Messi mit követelt és mit nem, meg miről tárgyaltak a felek.

Kicsit vicces.
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2020.09.03. 19:25:24

bence0330 írta:
2020.09.03. 17:39:36
Arthur8 írta:
2020.09.03. 17:12:32
Továbbra sem értem miért ekézik őt ennyien, hogy takarodjon stb , most már ne gondolja meg magát. Jelezte az elnökségnek, hogy el akar menni és azóta is el akar menni, de Bartomeu nem engedi , tehát ha a feje tetejére áll akkor sem tud elmenni. Ez nem Messi tökösségéről szól, Barto dönti el, hogy elengedi-e.
Én sem értem. Ha tényleg menni akar és nem tud, nem az ő hibája. Ha meg nem, és puccsot akar, az nálam csak pozitív. Ha meg csak "nyivákol", akkor meg ez van, gyerekkora óta ismerjük a személyiségét, hívhatjuk nagy gyereknek, Aspergeresnek, bárminek, eddig kb semmi rosszat nem okozott. Csak nyert nekünk sok BL-t. Hadd legyen már kicsit bizonytalan a jövőjét illetően egy olyan klubban, amilyen most épp a Barca, amely mint csapat is bizonytalan, és "nyivákolós".

Bár szerintem sokan nem Messire haragudnak, mikor azt mondják, hogy inkább menjen, hanem úgy gondolják, hogy a csapatépítés szempontjából jobb lenne, ha menne.
...én sem értem. Barto maga az ördög! oda adta a foci történelem legkedvezőbb szerződését Messinek, sátáni!
nem engedi el....?! Messi ingyen akart távozni ami a klubot (egyelőre) képviselni kénytelen Barto szerint jogtalan! nagyon úgy néz ki hogy ez-idő szerint Messi olyan módon akar távozni, ahogy nem lehet(Barto sátáni kacaja a háttérben)
Messi egyelőre nem kért mást!! tehát nem volt mit megtagadni, nem megadni, nem elengedni.....stb. nem volt miről tárgyalni!! tegyük fel hogy a klub (Barto) véleménye szerint Messinek nincs lehetősége elmenni most, jövőre viszont elmehet ingyen és díszkíséret mellett!
az hogy mi mit szeretnénk? irreleváns. legfeljebb annyit érdemes megjegyezni, hogy néhány erre utaló felmérés szerint totális a megosztottság...
tán nem kéne itt jelzőket osztogatni a különbözőség okán.
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6589
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2020.09.03. 19:19:24

visca el barca írta:
2020.09.03. 19:09:32
Annak, hogy 1 evig marad semmi ertelme. Igy nem lehet csapatot epiteni. Vagy menjen most, vagy irjon ala vagy 3 evet.
Én is így gondolom, és remélem ezt Barto is belátja. Vagy már belátta és csak próbálja feljebb verni az árát.
De elküldte a faxot, ellógta a tesztet, ellógta az edzéseket, mostmár ne jöjjön vissza.

Köszönünk mindent, amit a klubért tett, de ezek után maradni és felhúzni a kapitányi karszalagot elég gáz lenne...
Okés, Barto-ra is lehet jót-rosszat mondani, de ebben a sztoriban Messi viselkedett nem profihoz méltóan. Ha mégis marad, valami kompenzációval/gesztussal tartozik pl. fizucsökkentés, ha már nem teljesítette a szerződésében foglaltakat.

De ha marad, hiába kecske, szerintem semmi jó nem sülhet ki belőle, szerintem is összebalhézna Koeman-nal 1 hét után és akkor semmivel nem vagyunk előrébb, sőt...
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3186
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2020.09.03. 19:16:12

Számomra is érthetetlen amit egyesek itt leművelnek. A nem tetszik, hogy Messi nem nyilatkozikból eljutott pár ember oda,hogy takarodjon,nincs helye a csapatban,nélküle ugyan olyan lusta lesz a csapat(???). Az meg különösképpen vicces volt olvasni a múltkor,hogy valaki az érte kapott pénzből visszahozná Neymart,aki a pénz miatt lépett le,és még mindig pereskedik a klubbal. Mindig az a jó,aki nincs itt. Ha elmegy Messi, és játszunk 4 döntetlent az első 5 fordulóban(a sorsolást látva erre van is esély),mert Griezmann nem fog feltámadni a több helytől,majd rájönnek páran mit vesztettünk.

Szerintem se rá kell építeni, az sem jó,hogy ő mindent megtehet, és szerintem se kellett volna soha csk-nak kinevezni. De ettől függetlenül ő még mindig top szint,és ha nem Buszkecc,Roberto,meg ilyenek szaladgálnának mögötte egy Bayern ellen pl, akkor lehet nem döglene bele a folyamatos teherbe,ami rajta van. Ha még is elmegy,én nem fogok rá haragudni,de én szeretném,ha maradna, mert én nem tudatos koncepciót látok egyelőre,hanem káoszt a következő szezonra.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2020.09.03. 19:09:32

Annak, hogy 1 evig marad semmi ertelme. Igy nem lehet csapatot epiteni. Vagy menjen most, vagy irjon ala vagy 3 evet.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2020.09.03. 18:00:55

Messi viselkedésénél, hallgatásánál ezerszer gázabb, amit itt páran előadnak vele kapcsolatban. Szégyen.
Persze ha marad, és teszem azt mondjuk a Real ellen győztes gólt ver, majd habzó szájjal fogják éljenezni.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6887
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2020.09.03. 17:39:36

Arthur8 írta:
2020.09.03. 17:12:32
Továbbra sem értem miért ekézik őt ennyien, hogy takarodjon stb , most már ne gondolja meg magát. Jelezte az elnökségnek, hogy el akar menni és azóta is el akar menni, de Bartomeu nem engedi , tehát ha a feje tetejére áll akkor sem tud elmenni. Ez nem Messi tökösségéről szól, Barto dönti el, hogy elengedi-e.
Én sem értem. Ha tényleg menni akar és nem tud, nem az ő hibája. Ha meg nem, és puccsot akar, az nálam csak pozitív. Ha meg csak "nyivákol", akkor meg ez van, gyerekkora óta ismerjük a személyiségét, hívhatjuk nagy gyereknek, Aspergeresnek, bárminek, eddig kb semmi rosszat nem okozott. Csak nyert nekünk sok BL-t. Hadd legyen már kicsit bizonytalan a jövőjét illetően egy olyan klubban, amilyen most épp a Barca, amely mint csapat is bizonytalan, és "nyivákolós".

Bár szerintem sokan nem Messire haragudnak, mikor azt mondják, hogy inkább menjen, hanem úgy gondolják, hogy a csapatépítés szempontjából jobb lenne, ha menne.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Arthur8
Jugador del Barça
Hozzászólások: 179
Csatlakozott: 2019.04.01. 18:47:25

2020.09.03. 17:12:32

Továbbra sem értem miért ekézik őt ennyien, hogy takarodjon stb , most már ne gondolja meg magát. Jelezte az elnökségnek, hogy el akar menni és azóta is el akar menni, de Bartomeu nem engedi , tehát ha a feje tetejére áll akkor sem tud elmenni. Ez nem Messi tökösségéről szól, Barto dönti el, hogy elengedi-e.
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4461
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2020.09.03. 16:57:56

Mint mindig is volt, minden tiszteletem Messié, de ezek utána ha maradna.. vegyük az alapokat, elnökkel utálják egymást, edzőt nem fogadja el.. parádés szezon lesz. Azért többet néztem volna ki az őt körülvevő pr és jogi bandából.
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
Baltazar
Barça B
Hozzászólások: 37
Csatlakozott: 2018.04.18. 13:24:13

2020.09.03. 16:32:06

Aztán majd mikor tud elmegy a Juventusba.
Avatar
pezZy
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 292
Csatlakozott: 2010.09.29. 18:34:43
Tartózkodási hely: Békéscsaba
Kapcsolat:

2020.09.03. 16:03:11

Nero. írta:
2020.09.03. 15:48:43


Amikor valamit alá írsz el kell olvasni figyelmesen, még akkor is ha nem vagy atomfizikus. Ha meg nem tud olvasni kérje meg a fatert vagy Antonellát hogy magyarázzák el hogy mi van a szerződésben.
Értem én a frusztráltságot, de azért illene tartani egy szintet. Azért csak a történelmük legjobbjáról beszélünk.

Én sem örülök annak, ahogy a dolgok alakultak, de azért illik tartani egy szintet, főleg ha az a személy Lionel Messi.
Kép
"El fogom feledtetni velük a vereség ízét, ám jól az eszükbe vésem, hogy mindig küzdeniük kell. Én vagyok a vezető, ők követnek engem, együtt pedig sikeresek leszünk…”

Culé per sempre!!
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2020.09.03. 15:48:43

Mendes és Raiola mindig kritizálva vannak, hogy “rafináltak.” Lehet, de az ő ügyfeleiknél legalább egyértelműen, tisztán, egyenesen történnek a dolgok. Amikor a fater, testvér, haverok intézik a papírmunkát annak mindig káosz a vége, lásd. Neymar, Messi.

Az öreg Jorge annyira érti a munkáját hogy azt se tudja mi a különbség a 700 millió euró és az ingyen között. Gondolom azért volt ekkora arca Messinek mert ő meg a City azt hitték hogy ingyen megy Manchesterbe, így reális is volt hogy évente 100 milliót keressen, viszont amikor rájöttek hogy hoppá a Barca is akar 3-400at akkor már nem áll a City ajánlata a mesés fizetéssel.

Amikor valamit alá írsz el kell olvasni figyelmesen, még akkor is ha nem vagy atomfizikus. Ha meg nem tud olvasni kérje meg a fatert vagy Antonellát hogy magyarázzák el hogy mi van a szerződésben.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
MatsMessi
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 362
Csatlakozott: 2015.05.24. 12:31:37

2020.09.03. 15:27:46

En nagyon remelem, hogy elmegy innen minel hamarabb. Nagyon megerdemelne, hogy utolso eveiben meg begyujtson par serleget es tudatositsa az emberekben, hogy mekkora spiler meg mindig. Ezzel a toketlen csapattal viszont ez nem fog menni. Nagyon remelem, hogy uj alapokra helyezve egy uj csapat epul itt, mert konkretan ami az utobbi evekben megy az visszataszito. Messi maxolja ki utolso eveit egy utokepes csapatban, a barca meg uj alapokon jusson vissza a csucsra par ev mulva.

Ami viszont orvendetes hir szamomra, hogy hallani Suarez tavozasarol. Utobbi evek legmagyobb oromhire lenne a Barcaval kapcsolatban, de az igazi akkor lenne ha Busquets is menne. Remelem hamarosan az is bekovetkezik, mert gyomorforgato, hogy oket kell nezni evek ota es nagyobbnal nagyobb bukasokhoz segitik a csapatot.
Barca_10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2009.06.27. 15:50:43

2020.09.03. 15:18:08

ezek után ne maradjon. húzzon el innen minél messzebbre. rosszabb mint egy nő a cipőboltban, de megkockáztatom ők is könnyebben találják ki mit akarnak.
Koeman helyében lelátóra vágnám, nyílván nem fog megtörténni, de nagyon megérdemelné, pláne ha a hosszabbításért is sírni fog végül.

Szerk: @Xavi Hernandez nálam nincs elvárás ha Messi marad, ugyanaz a sétálós, lusta csapat fog felmenni vagy Koemant kirúgják. Elvárásaim Messi nélkül lettek volna.
“...I like the idea of a black sun; like a black hole is space, sucking everything into darkness, where we came from and where we’re heading...”
Avatar
Xavier Hernandez
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 265
Csatlakozott: 2018.01.04. 22:42:42
Tartózkodási hely: Barcelona

2020.09.03. 14:42:46

A legfrissebb sajtóhírek szerint Messi mégis marad... Pedig lehet, jobb lenne a klubnak, ha nélküle kezdenének új csapat építésébe, már kezdtem megbarátkozni a gondolattal.
Mindenesetre nehéz lenne ezek után kapitányként, hiteles figuraként a csapat élére állnia - az meg, hogy más viselje a karszalagot, ismét presztízsveszteséget okozna számára. Ráadásul Koeman híre sem olyan, hogy jól kezelné a sztárjátékosokat, neki egy irányítható, fiatal "csikócsapat" való, ahol megkérdőjelezhetetlen az edzői tekintélye.
Bartomeuék ismét óriási hibát követnek el azzal, hogy Messit nem engedik békében távozni, még akkor is, ha Messit a Barcával azonosítja szinte mindenki, így megint csak a csapat gyökeres megújulását késleltetik, és nem mellesleg tönkre teszik Leó utolsó éveit. Az apukát, Jorgét nyilván a pénz motiválja, Bartomeu őt képes meggyőzni, de ha Messi tökös csávó (tartok tőle, nem az), akkor bizony el kellene mennie a Barcától, mert így csak szenvedni fog - ahogy a csapat és a szurkolók is.
Korábban a sajtóban megjelent, hogy Griezmann is menni akart, csak azután sikerült Koemannak maradásra bírnia, hogy Messi távozása napirendre került. Érdekes helyzet lesz, ha Messi mégsem megy el, mi lesz akkor csapat másik extra fizetésű "sztárjával", aki látványosan nem tud együtt játszani vele? Ráadásul Suárez sem lesz már, akivel legalább megvolt a kémia... borítékolom a kudarcos szezont. Nagyobb lesz a szenvedés, mint Messi nélkül lett volna, akkor legalább jóval kisebbek lettek volna az elvárásaink!
Vakmacska
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6345
Csatlakozott: 2012.08.26. 23:23:55

2020.09.03. 14:39:36

Ha mégis marad, akkor Koemannak legyen annyi töke, hogy beszélje meg vele: ez van, viseljük el egymást, és a csapat, a szurkolók legyenek a fontosak, ne az, hogy utálsz.
Válasz küldése