Leo Messi

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Ha lenne rá lehetőség, visszahoznád?

Igen, még tudna adni a csapatnak
66
46%
Nem, tovább kell lépni
78
54%
 
Szavazatok száma: 144
Avatar
miro.
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1402
Csatlakozott: 2017.03.08. 17:57:31

2020.09.04. 22:04:52

Ezek utan beall a sorba,es tekerni fog,vagy megmutatja nektek hogy milyen egy igazi hisztis messi,aki elakart menni de nem tudott,es most az elso adando alkalommal fel is adja ez miatt majd?
Megmutathatja,hogy mekkora ikon nalatok.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára miro. 2020.09.04. 22:11:21-kor.
" Ha valaki három órát áldoz arra az életéből hogy megnézzen a tv-ben,akkor kötelességem a legjobbat nyújtani. Mindvégig a legjobbat. " - Michael Jordan


rmcf
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2020.09.04. 21:18:03

Ne szórakozzunk már! Az egész sajtó tele volt a határidővel és mindenki trombitálta, hogy Messi nem élt a távozási lehetőséggel. A papa meg a tesó megpróbálták a hazárdjátékot, de nem jött be. Ők vállalták volna a perskedést is, de erre - nagyon helyesen - Messi nem volt hajlandó. Ha ezután mindenki jó képet vág a kialakult helyzethez, Koemanon múlik, hogy mit hoz ki ebből.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21051
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2020.09.04. 21:07:22

Bob_Marley írta:
2020.09.04. 20:48:19
Nekem visszás az egész dolog, ha valóban új emberek új irányvonal, vele kellett volna kezdeni s felmerni neki is. Azért belegondolni is mulatságos, hogy kötelező dolgokat nem végez el, pedig a klub kötelékében áll, majd marad és mintha mi se történt volna? Nem diktátor, nem nevezném ennek, de a legrosszabbul van kezelve a dolog. Marad és majd mehet ingyen? Legrosszabb forgatókönyv.
Nem ő akarta így. Ő elment volna.
Avatar
gránit
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2398
Csatlakozott: 2010.06.12. 08:55:53

2020.09.04. 21:01:23

Nyiri81 írta:
2020.09.04. 18:20:46

Mert akárhogy nézzük nincs olyan vészes keretünk.
Ááááá nincs. :D :D :D :D :D Csak évek óta bucira vernek minket tavasszal a BL-ben, és kapunk négy gólt, három gólt, három gólt, négy gólt, nyolc gólt, mikor mennyit. Teljesen érthető, hogy Messi le akart lépni, semmilyen építkezés nem folyik a klubnál, és most sem jönnek az új játékosok, hanem szinte ugyanazzal a kerettel, ugyanazokkal a kulcsjátékosokkal fogunk nekivágni a szezonnak, akikkel tavaly, csak éppen egy évvel idősebbek lettek... Teljesen érthető, hogy le akart lépni, más kérdés, hogy a szerződése világosan fogalmaz, és idén ingyen nem távozhatott volna, legalábbis június 10. után nem. De hogy elege van a körülötte lévő szerencsétlenkedésnek, azt teljesen meg tudom érteni.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19486
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2020.09.04. 20:48:19

Nekem visszás az egész dolog, ha valóban új emberek új irányvonal, vele kellett volna kezdeni s felmerni neki is. Azért belegondolni is mulatságos, hogy kötelező dolgokat nem végez el, pedig a klub kötelékében áll, majd marad és mintha mi se történt volna? Nem diktátor, nem nevezném ennek, de a legrosszabbul van kezelve a dolog. Marad és majd mehet ingyen? Legrosszabb forgatókönyv.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Nyiri81
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1458
Csatlakozott: 2017.01.05. 23:06:25
Tartózkodási hely: BP

2020.09.04. 20:39:34

mess2009 írta:
2020.09.04. 20:16:39
nem tudom, hogyan jön ki a srác ebből a presztízsét, a népszerűségét, a megítélését tekintve, de a magamét persze tudom. kínosan érzem magam, helyette is.
ez a mű-interjú ami azért jött létre, hogy alkalma legyen magyarázkodni tele van szánalmas ellentmondással.
a saját sorsát egy banális mellényúlással próbálja egyenesbe hozni, aztán egy minden tárgyszerűséget nélkülöző fordulattal bemártja az elnököt, akivel egész évben egyetértettek, hogy a szezon végén elmehet....itt (tudom!) Bartót értelmes embernek hinni főbenjáró... de én mégis megkockáztatom, hogy a szivar fejében meg sem fordult , hogy az embere nem tudja mi van a szerződésében.
ami még szomorúbb, az hogy szerintem Messi nincs tisztában (már) a saját képességeivel sem. trófeákat!! akar nyerni, miközben amikor a pályán volt együtt égett a csapatával. ja, értem én most olyan csapat kéne, akik majd megadják neki ezt az apró szívességet... nos megkockáztatom, ilyen csapat nemlétezik. az már csak hab a tortán, hogy nem érdekli a pénz ...de sokszor elmehetett volna többért!....mondja.
még egy kissé eltávolodva az interjútól, már meg is jelent itt alább, hogy most Bartó betartja e a szavát?! miért is? Messi bele állt abba amit pontosan megfogalmazva kért tőle? nos egyszerűen, eszébe sem volt.
vannak itt elméletek, hogy mi volt a klubvezetés célja....őszintén? én értelmeset még nem hallottam. majdnem az a legreálisabb, hogy (ellenére) jót tettek vele....
jövőre lelép a régi garnitúra és Messi megdicsőülhet(újra) szeretett, imádott klubjában.
valaki már előre elverte itt a port azokon (mondjuk rajtam is) akik majd őrjöngenek ha Messi újra varázsol a pályán ..... jelentem: boldogan vállalnám!
Sajnos egyet kell értenem. Imádom a csávót, de nekem is felemás az interjú. 8-2 előtt és évekig égtünk a BL-ben. Részese is volt. Tehát 4 négy éve elege lehet a buliból. Erre pont a 8-2 után mondja hogy vége? De ha már Barto szerinte is egy szemétláda, akkor nem íratott egy papírt (1 éve mondogatja elvileg hogy vége) hogy tesókám akkor írd már alá hogy bármi van szezon végén off? :) Azért szerintem egy kicsit ferdítve van. Főleg hogy a végtelen ember áll Messi mögött, menedzser, ügyvéd stb... és senki nem szólt neki? Tudom, hogy el leszek küldve a francba, de szerintem ez hirtelen jött döntés volt és össze lett csapva, most meg magyarázkodik.

De ha már imádott klub. A szezon elején is vagy a közepén is mondhatta volna hogy vége. Xavi is bejelentette a szezon vége előtt jóval, hogy köszi ennyi volt. Olyan nehéz lett volna a sok reklámos insta poszt mellé iratni egy beszédet hogy köszi mindent de vége? Totál megértettük volna.

Ja és ha már imádott klubjától mindenféle búcsú nélkül akart elköszönni? Mert ha minden igaz akkor ha elmehetett volna akkor a 8-2 lett volna az utolsó meccse a Barca mezben és az sem itthon. Fura ez.

Még mindig remélem, hogy mindent meg fog tenni a pályán és nem fog látványosan tojni az egészre.
Csak is Puyol
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2020.09.04. 20:16:39

nem tudom, hogyan jön ki a srác ebből a presztízsét, a népszerűségét, a megítélését tekintve, de a magamét persze tudom. kínosan érzem magam, helyette is.
ez a mű-interjú ami azért jött létre, hogy alkalma legyen magyarázkodni tele van szánalmas ellentmondással.
a saját sorsát egy banális mellényúlással próbálja egyenesbe hozni, aztán egy minden tárgyszerűséget nélkülöző fordulattal bemártja az elnököt, akivel egész évben egyetértettek, hogy a szezon végén elmehet....itt (tudom!) Bartót értelmes embernek hinni főbenjáró... de én mégis megkockáztatom, hogy a szivar fejében meg sem fordult , hogy az embere nem tudja mi van a szerződésében.
ami még szomorúbb, az hogy szerintem Messi nincs tisztában (már) a saját képességeivel sem. trófeákat!! akar nyerni, miközben amikor a pályán volt együtt égett a csapatával. ja, értem én most olyan csapat kéne, akik majd megadják neki ezt az apró szívességet... nos megkockáztatom, ilyen csapat nemlétezik. az már csak hab a tortán, hogy nem érdekli a pénz ...de sokszor elmehetett volna többért!....mondja.
még egy kissé eltávolodva az interjútól, már meg is jelent itt alább, hogy most Bartó betartja e a szavát?! miért is? Messi bele állt abba amit pontosan megfogalmazva kért tőle? nos egyszerűen, eszébe sem volt.
vannak itt elméletek, hogy mi volt a klubvezetés célja....őszintén? én értelmeset még nem hallottam. majdnem az a legreálisabb, hogy (ellenére) jót tettek vele....
jövőre lelép a régi garnitúra és Messi megdicsőülhet(újra) szeretett, imádott klubjában.
valaki már előre elverte itt a port azokon (mondjuk rajtam is) akik majd őrjöngenek ha Messi újra varázsol a pályán ..... jelentem: boldogan vállalnám!
Avatar
Xavier Hernandez
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 265
Csatlakozott: 2018.01.04. 22:42:42
Tartózkodási hely: Barcelona

2020.09.04. 20:12:59

Teljesen korrekt és emberi beszélgetés, tán befogja végre a száját azoknak, akik már itt is köpködni kezdték... a csávó ezzel egyértelműen istenné vált :).

Azzal együtt, hogy meggyőződésem szerint a csapat újjáépítésének és az ő jövőjének is hasznára vált volna, ha békében lelép a Cityhez, végül is örülök, hogy marad, nálam Leó és a Barca már régen eggyé vált. Látni akartam még egyszer a Camp Nouban, ez a vágyam teljesülhet, ha véget ér ez a rohadt járvány! :)

https://www.sport.es/es/noticias/barca/ ... ta-8100122
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2020.09.04. 20:02:10

LG írta:
2020.09.04. 19:33:40
Korrektnek tartom a nyilatkozatát, és nem úgy ismertem meg, mint aki képmutató lenne, szerintem nagyrészt úgy is gondolja a dolgokat, ahogy elmondta.

Azt sajnálom, hogy túl későn jött, így már túl nagy teret adott a spekulációknak és támadásoknak. Persze biztos megviselték érzelmileg az elmúlt napok, de kapitányként erőt kellett volna vennie magán, és elmondani ezeket.

Legjobban azt sajnálom, hogy Bartoéknak is csak most ment neki. Kapitányként és klublegendaként joga lett volna kimondani az alkalmatlanságukat. Mi, szurkolók is annak tartjuk őket, de a mi szavunk kevés. Az övé talán elég lett volna. De már mindegy. :cry:

Hát, végül marad. Ez szerintem neki sem jó, nekünk sem. Bartónak jó, hogy kiélhette a kicsinyességét, meg azoknak, akiket sikeresen megvezetett. Úgy látom, hogy szereti annyira a klubot, hogy ne tegyen direkt keresztbe, szóval ezt szerintem nem fogja megtenni, de túl sok kedvet és motivációt nem várhatunk el tőle, és ez nem az ő hibája.
Bartomeuék az elmúlt kb 3 évben tökéletesen felépítették a "Messi a diktátor, titokban még az utolsó szertárost is ő választja ki, és a haverok érinthetetlenek akiket ő tart itt"-féle látképet, ennek csak mégjobban tüzet adott volna ha Messi kiáll nyíltan kritizálni.

Hozzáteszem már egy ideje mondogatta hogy erősítés kell, és hogy a csapat nem BL esélyes, ennél többet a korrektség szintjét betartva nem tudott tenni.
Suarez is 2 éve könyörög helyettesért, erre hoznak egy nem posztazonos nagy arcú Griezmannt hatalmas kálváriával.


Most viszont végső elkeseredettségében meglépte hogy nyíltan szembemegy, elvégre már nem sokmindent veszíthet, legrosszabb esetben lesz egy kellemetlen éve itt, utána szabadon mehet.
Avatar
gránit
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2398
Csatlakozott: 2010.06.12. 08:55:53

2020.09.04. 20:00:25

Arthur8 írta:
2020.09.04. 19:49:11

az is rosszul esett neki, hogy állandóan mondják a kamukat, hogy mekkora hatalma és kb ő álltja össze a csapatot , ő választja ki az edzőt és miatta játszanak a haverok.
Pontosan. Sok szurkoló szereti játszani a bennfentest, és úgy tesznek, mintha bejáratosak lennének a csapat öltözőjébe, és akár csak fikarcnyit is belelátnának a csapat belső viszonyaiba, napi konfliktusaiba. Én is untam már azokat a marhaságokat, hogy Messi miatt játszanak még a haverjai a csapatban, miközben Messi már rég változásokat akar a keretben, és pont azért akart elmenni, mert nem látta azt az építkezést, amellyel a csapat újra felérhetett volna a csúcsra, és BL-t nyerhetett volna. A 2014-2015-ös szezon óta nem sikerült kulcsjátékost beépíteni a csapatba, talán csak Semedót lehet kivételként említeni. Most is elmaradnak az igazolások. Nem érkezik klasszikus védekező középpályás, nem érkezik továbbra sem középhátvéd, van de Beekről is lecsúsztunk, egyszerűen nem jönnek az új nevek, évről évre ugyanazzal a kerettel vágunk neki a BL-nek, évről évre öregedő kulcsjátékosokkal, így logikusan egyre kevesebb eséllyel. Messi már rég változásokat akar.


Arthur8 írta:
2020.09.04. 19:49:11

Elmondja, hogy lehetett volna menni a bÍróságra, de soha nem menne a Barca ellen.
Itt azért hozzá kell tenni, hogy azért sem perel, mert elbukná a pert. A szerződése világosan fogalmaz, és erre a Liga is emlékeztette. Innentől kezdve vissza kellett vennie az agyarakkal, egy pert elbukott volna. A szerződése feketén-fehéren fogalmaz, nem távozhatott idén ingyen, a kivásárlási ára pedig 700 millió euró. Ezt ő is tudta, de azért ő és a csapata megpróbálták csűrni-csavarni a dolgot, hátha a klub elengedi. Nem engedték, egy pert meg elbukott volna.
A hozzászólást 3 alkalommal szerkesztették, utoljára gránit 2020.09.04. 20:09:05-kor.
Barcahun
Capitá del Barça
Hozzászólások: 570
Csatlakozott: 2020.09.04. 16:09:08

2020.09.04. 19:55:42

Azért az sokmindent elmond, pénzért ment xkluzive interjú, érted nem simán egy insta post még az elején, amivel egyébként mindent tisztázott volna, és reális esélye lett volna a távozásra. Sztm ha összefogott volna néhámy játékossal már nem lenne ez a vezrtés. Az az igazságmint oly sok focista buborákban él Messi is, csak focival foglakozik, a körülötte lévő stáb meg minden mással. Ez a stáb pedig felhergelte a kis argentint, mert ő nem az a nagy klubváltogató, szóval nekik nagypénze még most egy eligazolással lehetett volna. Messiből mindenki pénzt remél, ő pedog a történelem legjobb focistája, aki nem itt fogja befejezni egy inkompetens marha csorda miatt, akik a Barcát jelenleg vezetik. Elég szomorú mit jelent ma a foci, a focisták, és amenedzsment. Jelenleg ez a football... Egy egyre viszataszitóbb reality show TV-ben, mi sem bizonyítja jobban, hogy világ legnagyszerűbb csapata, így válik el a világ legjobb játékosától, aki mág szereti is ezt a klubbot.
Arthur8
Jugador del Barça
Hozzászólások: 179
Csatlakozott: 2019.04.01. 18:47:25

2020.09.04. 19:49:11

Na ez az, amit nem hittem volna, hogy Messi egy ilyen szitu után még nőni tud a szememben. Mindig is imádtam, de ez , hogy elmond mindent, hogy el akart menni és hogy ez a vezetőség totálisan fogalmatlan és semmilyen projekt nincs, ez zseniális. Imádtam azt is , hogy elmondta, hogy Barto hazudott neki, imádtam, hogy elmondta, hogy az is rosszul esett neki, hogy állandóan mondják a kamukat, hogy mekkora hatalma és kb ő álltja össze a csapatot , ő választja ki az edzőt és miatta játszanak a haverok. Ő akart elmenni, mert érezte, hogy a klubnak változásra van szüksége. Messi , aki a Barcánál nagyobbnak gondolja magát mi és egy diktátor? Elmondja, hogy lehetett volna menni a bÍróságra, de soha nem menne a Barca ellen. Nagyon remélem ezután kicsit visszavesznek azok, akik mocskolták. Ezután, nekem mindegy, ha elmegy jövőre ingyen, már akkor sem rombolja le a szobrát és egy igazi legenda. Nem hittem volna, hogy igazán örülni tudok még annak, hogy ezek után itt marad, de most nagyon boldog vagyok és számolom a napokat, hogy Barto végre eltakarodjon örökre a Barca környékéről.
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3186
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2020.09.04. 19:33:50

Normandia írta:
2020.09.04. 19:23:32
Sinya22 írta:
2020.09.04. 18:54:44
A szezon hosszú,sok minden történhet.
Igen a “ha csak“ lemaradt. Ha csak nem lesz egy olyan új vezetés amit Lio is elfogad, ha csak valamilyen csoda folytán, Koeman nem rak össze egy ütőképes csapatot, ha csak......
:D

Suarez biztosan marad így,már csak azért is,mert így Barto újabb szerelemgyerekére(Lautaro) nem lesz pénz.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21051
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2020.09.04. 19:33:40

Korrektnek tartom a nyilatkozatát, és nem úgy ismertem meg, mint aki képmutató lenne, szerintem nagyrészt úgy is gondolja a dolgokat, ahogy elmondta.

Azt sajnálom, hogy túl későn jött, így már túl nagy teret adott a spekulációknak és támadásoknak. Persze biztos megviselték érzelmileg az elmúlt napok, de kapitányként erőt kellett volna vennie magán, és elmondani ezeket.

Legjobban azt sajnálom, hogy Bartoéknak is csak most ment neki. Kapitányként és klublegendaként joga lett volna kimondani az alkalmatlanságukat. Mi, szurkolók is annak tartjuk őket, de a mi szavunk kevés. Az övé talán elég lett volna. De már mindegy. :cry:

Hát, végül marad. Ez szerintem neki sem jó, nekünk sem. Bartónak jó, hogy kiélhette a kicsinyességét, meg azoknak, akiket sikeresen megvezetett. Úgy látom, hogy szereti annyira a klubot, hogy ne tegyen direkt keresztbe, szóval ezt szerintem nem fogja megtenni, de túl sok kedvet és motivációt nem várhatunk el tőle, és ez nem az ő hibája.
dinnyesz
Jugador del Barça
Hozzászólások: 173
Csatlakozott: 2017.12.26. 17:46:41

2020.09.04. 19:30:05

Én elhiszem neki amit mond. Igazából azt mondta amit a legtöbb szurkoló érez szerintem. Ennyire fogalmatlan vezetoseget nem igen láttam még. Messinek top szinten 1-2 éve lehet még, mondhatjuk hogy ez lett volna az utolsó lehetősége, mert valljuk be itt idén se szamithatott volna nagy változásokra. A nyilatkozatabol nekem az jön le hogy továbbra is éhes a sikerre, ha meglepte volna ezt a valtast, de itt mi kilátásai voltak? Percig se gondolom, hogy kevésbé lenne culé mint mondjuk az elmúlt x évben, itt mások az okok. Szerintem az lett volna a legjobb ha elengedik, valóban benne volt a dátum a szerződésben ami kikezdhetetlen, de azt hiszem a záradék lényege a gesztus lett volna, hogy kierdemelte a döntés jogát a jövőjével kapcsolatban. Sokak szemében Messi süllyedt, de azon el kell gondolkodni mert juthatott ide. Azt már csak zárójelben, hogy remélem bartomeu sunyi pofája rács mögé kerül jó sokáig.
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2020.09.04. 19:28:21

Alcantara írta:
2020.09.04. 19:12:03
Remek nyilatkozat. Talán élethű lenne, ha elmondta volna:

Szerettem volna elmenni ingyen, de a szerződésem szerint nem tehettem meg. Rögzítve van az is, hogy vitás kérdésben a Liga dönt, akik egyértelműen nyilatkoztak ezzel kapcsolatban. Nincs klub, aki kifizetné a 700 milliót, nincs olyan, aki bevállalná a jogi kockázatot, ha bíróságra megyek. Ezért kénytelen vagyok maradni emiatt. Sok pénztől esek el, de hát így jártam, mivel idióta ügyvédeim és menedzserem van, annak ellenére, hogy milliárdos vagyok.

Ehelyett érzelmi húrok:síró család, Barcát sosem perelném stb...

Nagy játékos, emberileg kevésbé.
Erre mi szükség volt? Nyilván te az első verziót választottad volna😀
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2020.09.04. 19:25:03

daffy írta:
2020.09.04. 19:01:33
csababarca írta:
2020.09.04. 18:57:19

Diktátor :lol:
Egy nagyon apró,de fontos részletre leszek kíváncsi. Suarez...
Én Messitől függetlenül már leírtam, és azon a véleményen voltam, hogy maradni fog az uru is, mint majdnem mindenki.
ő is 2 hete már el volt adva, ehhez képest még mindig itt van, és lesz is.
független a Messi ügytől.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2020.09.04. 19:23:32

Sinya22 írta:
2020.09.04. 18:54:44
Mire véget ér a szezon, már lezajlanak a választások. 34 évesen meg pláne nem fog elmenni másik bajnokságba, vinni a családot. A szezon hosszú,sok minden történhet. Meggyőzi a család,a szurkolók,Koeman féle Barca, a következő elnök,stb. De majd meglátjuk, szerintem az a fontos,hogy ez most lezárult,és a bajnoki rajt előtt 1-2 nappal még nem mindig a nagy kérdőjel van,hogy akkor most mi lesz.
Igen a “ha csak“ lemaradt. Ha csak nem lesz egy olyan új vezetés amit Lio is elfogad, ha csak valamilyen csoda folytán, Koeman nem rak össze egy ütőképes csapatot, ha csak......
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3881
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2020.09.04. 19:12:03

Remek nyilatkozat. Talán élethű lenne, ha elmondta volna:

Szerettem volna elmenni ingyen, de a szerződésem szerint nem tehettem meg. Rögzítve van az is, hogy vitás kérdésben a Liga dönt, akik egyértelműen nyilatkoztak ezzel kapcsolatban. Nincs klub, aki kifizetné a 700 milliót, nincs olyan, aki bevállalná a jogi kockázatot, ha bíróságra megyek. Ezért kénytelen vagyok maradni emiatt. Sok pénztől esek el, de hát így jártam, mivel idióta ügyvédeim és menedzserem van, annak ellenére, hogy milliárdos vagyok.

Ehelyett érzelmi húrok:síró család, Barcát sosem perelném stb...

Nagy játékos, emberileg kevésbé.
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7207
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2020.09.04. 19:01:33

csababarca írta:
2020.09.04. 18:57:19

Diktátor :lol:
Egy nagyon apró,de fontos részletre leszek kíváncsi. Suarez...
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2020.09.04. 18:57:19

Ki tudja, ha Barto tartja a szavát (kétlem,) és kiírja a választásokat márciusra, akkor még az új vezetőség meg is győzheti.

Most ebből tényleg kijöhetünk nagyon rosszul de jól is.

Jah az igazolásokról és fiatalításról is beszélt.
Diktátor :lol:
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
csabimo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 946
Csatlakozott: 2006.01.13. 02:09:37
Tartózkodási hely: bonyhád

2020.09.04. 18:56:36

csababarca írta:
2020.09.04. 18:38:00
Nyiri81 írta:
2020.09.04. 18:30:00
Egyébként meg szerintem 200ért simán odaadták volna a Citynek vagy a PSG-nek. Hülye lettek volna ha nem. Vagy 100 + valaki. Csak gondolom (feltételezés) egy 33 éves jatékosért nem ad ki senki ennyi pénzt úgy hogy még mellé év 100 milliós fizuja van. Gondolom fel sem merült hogy valaki fizet érte így biztos ez is rosszul eshet neki hogy már a zenitjén túl van és bár Ő Messi és tud váratlant húzni, már nem éri meg egyik csapatnak sem hogy ennyit adjanak érte.
Jó hogy lezárult ez, és akkor kezdődnek az új spekulációk.

Imádom :lol:
De tényleg 😂
Döljetek hátra, vége van! Nem kell a mi lett volna “ha” . Holnap lehet edzésre jelentkezni es készülni a kövi szezonra. Amugy pedig fókuszálni végre az eladásokra és az igazolásokra.
Saját szerény vélemény pedig, ebből okulva, rögzitsenek minden új érkezőnek 700millios kivásárlási árat. 😀
Atlantis
Capitá del Barça
Hozzászólások: 886
Csatlakozott: 2008.08.29. 13:25:29
Tartózkodási hely: Budapest

2020.09.04. 18:56:08

“I thought and was sure that I was free to leave, the president always said that at the end of the season I could decide if I stayed or not,” he said.

“Now they cling to the fact that I did not say it before June 10, when it turns out that on June 10 we were competing for La Liga in the middle of this awful coronavirus and this disease altered all the season.

“And this is the reason why I am going to continue in the club. Now I am going to continue in the club because the president told me that the only way to leave was to pay the €700 million (£624m/$823m) clause, and that this is impossible.”
Forrás: https://www.goal.com/en-gb/news/messis- ... p1f6vv3oz2

Komolyan 33 évesen egy csapat ügyvéddel, menedzserrel a háta mögött egy szóbeli ígéretre alapozta a jövőjét?

DE tegyük fel rendben, ennyire... egyszerű. Ha egy szóbeli ígéretben hitt, akkor a klubbnak küldött faxban miért egy szerződésbeli pontra hivatkozott?

Ekkora önlejáratást ritkán lát az ember.... Mondjuk a Barcelona vezetősége is szépen megmutatta ezzel még utoljára az igazi arcát: Més que un club a kukában, jól megtaposva hever, kis piával leöntve...
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3186
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2020.09.04. 18:54:44

Normandia írta:
2020.09.04. 18:50:16

Ez így butaság már ne haragudj. Barto és az emberei ebből nem tudnak már kimászni jól. Messi nyilatkozata szerint Barto klubvezetése “katasztrofális” a teljes interjúban benne van ez is és meg is indokolta Leó. Tehát ebből nem hogy Barto, de még a klub sem fog profitálni, mert jövőre ingyen megy el, akiért most a city vagy psg megadta volna 150-200 misit. Ingyen meg bárhova igazolhat még 34 évesen is. 1-2 évet még le tud húzni bárhol és ha van motivációja, akkor nem is akár hogyan.
Mire véget ér a szezon, már lezajlanak a választások. 34 évesen meg pláne nem fog elmenni másik bajnokságba, vinni a családot. A szezon hosszú,sok minden történhet. Meggyőzi a család,a szurkolók,Koeman féle Barca, a következő elnök,stb. De majd meglátjuk, szerintem az a fontos,hogy ez most lezárult,és a bajnoki rajt előtt 1-2 nappal még nem mindig a nagy kérdőjel van,hogy akkor most mi lesz.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2020.09.04. 18:53:42

Normandia írta:
2020.09.04. 18:50:16
Sinya22 írta: Szerintem Barto nem adta volna oda senkinek,akkor sem ha jön egy konkrét 2-300 millás ajánlat. Bartomeu rovásán sok van, de a mai napig nem mondott le,és már nem is fog. Ő nem indulhat márciusban, de valaki az emberei közül igen,és gondolom ők nyerni akarnak(kudarcok ide vagy oda). Sok rosszul sikerült igazolás,üres kassza,bl égések.. de ha az ő nevéhez fűződik Messi távozása is,akkor gyakorlatilag kiszállnak a választásokból. Lásd szurkolók. Se Róma,se Liverpool,se a Bayern elleni vereség után nem zajlott semmi konkrét tüntetés az elnökség ellen,Messi fax után meg 2 órával már kint voltak az utcán,meg betörtek a stadionba,stb :D
Ez így butaság már ne haragudj. Barto és az emberei ebből nem tudnak már kimászni jól. Messi nyilatkozata szerint Barto klubvezetése “katasztrofális” a teljes interjúban benne van ez is és meg is indokolta Leó. Tehát ebből nem hogy Barto, de még a klub sem fog profitálni, mert jövőre ingyen megy el, akiért most a city vagy psg megadta volna 150-200 misit. Ingyen meg bárhova igazolhat még 34 évesen is. 1-2 évet még le tud húzni bárhol és ha van motivációja, akkor nem is akár hogyan.
Nem tudnak már kimászni jól? Ne becsüljük alá őket, most is a klubtörténelem egyik legnagyobb játékosát kiborította a fejetlenség, 0 sportszakmai építkezés és sikerült ebből kihozniuk a nép számára azt hogy Bartomeu a hős aki jól megmutatta a hálátlan Messinek aki már amúgy is kiégett és a labdát sem találja el.
Most is az lesz a címlapokon hogy Messi egész családja sírt, és nem az hogy Messi kimondta:Bartomeuék intézkedése katasztrofális az elmúlt években.


Nyiri81:De igen, ő mondta hogy ha gond akkor Messi mondja meg és lelép. Messi most jól odapirított, de kétlem hogy Bartomeu tartaná a szavát.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára MessiNeymarSuarez 2020.09.04. 18:55:17-kor.
Válasz küldése