Leo Messi

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Ha lenne rá lehetőség, visszahoznád?

Igen, még tudna adni a csapatnak
66
46%
Nem, tovább kell lépni
78
54%
 
Szavazatok száma: 144
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2020.12.07. 11:26:31

Ne keverjük össze Messit a játékost a Messi klánnal. A korábban minden és mindenki felett álló Messi klán elvesztette a hatalmát. Ezért Messi is dezorientált. Nem tudja, hogy az elnökválasztás hoz-e a klánnak bármi jót. Ilyen körülmények között nem tudhatjuk, hogy lesz-e még egy utolsó fellobbanása, vagy már csak levezethet. Alighanem ő maga se tudja.
hau30
Capitá del Barça
Hozzászólások: 844
Csatlakozott: 2008.05.19. 19:31:35
Tartózkodási hely: Pécs

2020.12.06. 13:49:20

Atlantis írta:
2020.12.06. 13:13:52
Barcahun írta:
2020.12.06. 12:43:54
Sokan elég rossz memóriával rendelkeznek kiről beszélünk, kis emlékeztető:

https://www.youtube.com/watch?v=mW9QNL2NCCc [-X

Főleg az uccsó 2 percet javaslom figyelmébe a hálátlanoknak.
Senki sem felejti, és tiszteljük is emiatt, de sajnos nem a múltja megy fel focizni a pályára.

Messi emberfeletti teljesítményt tett le az asztalra hosszú éveken keresztül, húzóembere volt a csapatnak, és ezért örökre a szurkolók szívébe lesz zárva.
Ettől még magához képest igenis gyengén teljesít mostanában. Ha pedig valakinek a teljesítménye tartósan megromlik, azt igenis érheti jogos kritika.

A kérdés most az, hogy ezt mi okozza. A játékrendszer nem fekszik neki ennyire, fejben nem érzi jól magát a történtek miatt, vagy szimplán az idő vasfoga kezdi éreztetni magát?
Csatlakozom. Örökre hálásak lehetünk neki! 10 év múlva is a neve betűivel fogok bejelentkezni a windowsba. 😀
Hátrább kell sorolnia magát, úgy, hogy hozzá is tudja rakni a magáét, vagy látnunk kell, hogy megfeszül a csapatért. Ha másért nem is, hát magáért, hogy zsíros ajánlatot tudjon leakasztani nyáron. Az is azért elgondolkodtató, hogy az argentin válogatottal is hasonló a helyzet. Ha azt is belevesszük, akkor már szinte kétszámjegyű edző mennyiség nem tudott egy olyan taktikát kitalálni, amiben a soha nem vitatott tudása extra eredményt hozott volna?
Avatar
NovaProspekt
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1949
Csatlakozott: 2019.11.26. 14:17:19

2020.12.06. 13:42:49

Kiöregedett, ennyi. Előbb-utóbb ez minden játékos esetében jön. Év végén megy el, és sztem ebből már PSG/City sem lesz. Visszavonul, vagy levezetni megy. Nyelvtudás nélkül, családdal nem fog már ő nagyon mocorogni.

Az emberek azért őt hibáztatják amúgy sokszor, mert Messi érdekli az embereket, így folyamatosan nagyító alatt van. Lenglet, Busquets, Roberto nem különösebben érdekel senkit sem.
Avatar
barca_bome
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 444
Csatlakozott: 2009.03.09. 22:50:08

2020.12.06. 13:40:05

Fájó ezt leírni, a két nagy kedvencem a jelenlegi keretből Messi és Piqué volt, de szerintem velük és Busquets-el kell kezdeni a nyári nagytakarítást.
Barcahun
Capitá del Barça
Hozzászólások: 573
Csatlakozott: 2020.09.04. 16:09:08

2020.12.06. 13:31:50

Atlantis írta:
2020.12.06. 13:13:52
Barcahun írta:
2020.12.06. 12:43:54
Sokan elég rossz memóriával rendelkeznek kiről beszélünk, kis emlékeztető:

https://www.youtube.com/watch?v=mW9QNL2NCCc [-X

Főleg az uccsó 2 percet javaslom figyelmébe a hálátlanoknak.
Senki sem felejti, és tiszteljük is emiatt, de sajnos nem a múltja megy fel focizni a pályára.

Messi emberfeletti teljesítményt tett le az asztalra hosszú éveken keresztül, húzóembere volt a csapatnak, és ezért örökre a szurkolók szívébe lesz zárva.
Ettől még magához képest igenis gyengén teljesít mostanában. Ha pedig valakinek a teljesítménye tartósan megromlik, azt igenis érheti jogos kritika.

A kérdés most az, hogy ezt mi okozza. A játékrendszer nem fekszik neki ennyire, fejben nem érzi jól magát a történtek miatt, vagy szimplán az idő vasfoga kezdi éreztetni magát?
Persze kritika érheti, de ne felejtsük el, Ő el akart innen menni, akarta ellenére tartották itt. Véleményem szerint minden egyszerre okozza a rossz formát. Nincs társa a pályán, évek óta könyörgött Neymarért, és tekintve, hogy mennyi ment el full felesleg igazolásokra, annak ellenére, hogy én nem akarom Ney-t soha többé Barca mezbe látni, akár jöhetett is volna. Tényleg nincs akivel összejátszon, Suarez, és Rakitic volt az ucssó ilyen játékos talán, és balbekk Alba, meg nem tud felmenni mindig segíteni. Persze az is ott van, hogy lassab öregebb lett, és fejében ott motoszkál minden. Én csak azt mondom, mindig mindenért ő a hibás, és pont ebbe fáradt bele, miközben mindent Ő nyert meg az elmúlt 10 évben nekünk. Hálátlanok az emberek és lelkileg ez is rátesz, miért hajtna? Mindent odaadott ennek a csapatnak, szutkolóinak és cserébe csak a kritikát kapja, az elős szezonba, amikor nem megy neki a játék az elmúlt 16 évben, ez egy vicc. Senkinek sem lenne kedve itt játszanni..
Atlantis
Capitá del Barça
Hozzászólások: 886
Csatlakozott: 2008.08.29. 13:25:29
Tartózkodási hely: Budapest

2020.12.06. 13:13:52

Barcahun írta:
2020.12.06. 12:43:54
Sokan elég rossz memóriával rendelkeznek kiről beszélünk, kis emlékeztető:

https://www.youtube.com/watch?v=mW9QNL2NCCc [-X

Főleg az uccsó 2 percet javaslom figyelmébe a hálátlanoknak.
Senki sem felejti, és tiszteljük is emiatt, de sajnos nem a múltja megy fel focizni a pályára.

Messi emberfeletti teljesítményt tett le az asztalra hosszú éveken keresztül, húzóembere volt a csapatnak, és ezért örökre a szurkolók szívébe lesz zárva.
Ettől még magához képest igenis gyengén teljesít mostanában. Ha pedig valakinek a teljesítménye tartósan megromlik, azt igenis érheti jogos kritika.

A kérdés most az, hogy ezt mi okozza. A játékrendszer nem fekszik neki ennyire, fejben nem érzi jól magát a történtek miatt, vagy szimplán az idő vasfoga kezdi éreztetni magát?
Barcahun
Capitá del Barça
Hozzászólások: 573
Csatlakozott: 2020.09.04. 16:09:08

2020.12.06. 12:43:54

Sokan elég rossz memóriával rendelkeznek kiről beszélünk, kis emlékeztető:

https://www.youtube.com/watch?v=mW9QNL2NCCc [-X

Főleg az uccsó 2 percet javaslom figyelmébe a hálátlanoknak.
Avatar
grgly50
Capitá del Barça
Hozzászólások: 768
Csatlakozott: 2018.02.07. 21:37:09

2020.12.06. 12:32:29

hau30 írta:
2020.12.06. 10:21:24
grgly50 írta:
2020.12.06. 09:39:41
Aki látta is a meccset, s nem csak nézte, az láthatta, hogy a Cadiz térfelének közepén céltalan passzolgatás volt mindenki részéről. Messin kívül volt még a pályán 9 + 1 barca játékos. Miért csak őt látták sokan kilógónak?
Ez így igaz ahogy leírtad, de ha mélyére nézünk,akkor az is észrevehető, hogyha az ellen eltolódik és lehetőség lenne egy gyors támadásvezetésre, akkor vagy Messi, vagy Busi belassítja a játékot a visszalépéseivel, vagy vissza passzaival. És akkor vége! Egy taktikailag fegyelmezett, viszonylag jó fizikai állapotban lévő papíron sokkal gyengébb csapat megeszik minket reggelire Messistül,mindenestül. Sajnos jelenleg ez a Messi hatás. Többi játékos befeszülve, zavarodottan tőle várja a megváltást miközben Ő már erre rendszeresen minden meccsen nem alkalmas, mert nincs rendben fejben és valszeg fizikálisan sem. Jelenleg az aktuális ellenfelek fejével gondolkodva úgy kell csinálni, hogy Messihez kerüljön a labda, mert abban a pillanatban kiszolgáltatottá válik a Barca. Mindenki fenn és ha ő labdát veszít rögtön támadható a kapu, mivel alkalmatlan a rögtöni visszatámadásra. De ezt láthattad tegnap. Lehetett volna 4-1 is emiatt.
Csak részben értek egyet ezzel a Messi hatással. Ha Messi kivonja magát a játékból, az a baj. Ha felzárkózik, az a baj. A Messi hatás, a fóbia talán a szurkolóknál még nagyobb.
Na és az öregek-fiatalok szindróma. Ott vannak a fiatalok. Most ne egy gyenge ellenfelet nézzünk. Melyiket lehet kiemelni? Talán azt aki nem került be a csapatba.
Emlékezz! Középen, balon De jong is csak forgolódott maga körül, mielőtt passzolt volna. De így tett Alba, Busi, Grizman, de sorolhatnám. Tömörült a ellenfél, nem lehetett kinek adni a labdát. Ilyenkor van az, hogy hátrafelé játszani, hogy lazítsák a falat, majd hosszú indítással talán lehetne keresni valamit. Na, ilyen indításokat szinte csak Messitől láttunk, ami célba is ért.
A baloldal sehol nem volt. A jobbon talán egyedül Dest próbált kavarni.
Én most is az edzői felkészítésben, a taktika hiányában látom a hibát. Azt, hogy ki játszon, ki nem, hogy ki cseréljen, azt egy pályaedző is meg tudja csinálni. Szerintem.
hau30
Capitá del Barça
Hozzászólások: 844
Csatlakozott: 2008.05.19. 19:31:35
Tartózkodási hely: Pécs

2020.12.06. 10:21:24

grgly50 írta:
2020.12.06. 09:39:41
Aki látta is a meccset, s nem csak nézte, az láthatta, hogy a Cadiz térfelének közepén céltalan passzolgatás volt mindenki részéről. Messin kívül volt még a pályán 9 + 1 barca játékos. Miért csak őt látták sokan kilógónak?
Ez így igaz ahogy leírtad, de ha mélyére nézünk,akkor az is észrevehető, hogyha az ellen eltolódik és lehetőség lenne egy gyors támadásvezetésre, akkor vagy Messi, vagy Busi belassítja a játékot a visszalépéseivel, vagy vissza passzaival. És akkor vége! Egy taktikailag fegyelmezett, viszonylag jó fizikai állapotban lévő papíron sokkal gyengébb csapat megeszik minket reggelire Messistül,mindenestül. Sajnos jelenleg ez a Messi hatás. Többi játékos befeszülve, zavarodottan tőle várja a megváltást miközben Ő már erre rendszeresen minden meccsen nem alkalmas, mert nincs rendben fejben és valszeg fizikálisan sem. Jelenleg az aktuális ellenfelek fejével gondolkodva úgy kell csinálni, hogy Messihez kerüljön a labda, mert abban a pillanatban kiszolgáltatottá válik a Barca. Mindenki fenn és ha ő labdát veszít rögtön támadható a kapu, mivel alkalmatlan a rögtöni visszatámadásra. De ezt láthattad tegnap. Lehetett volna 4-1 is emiatt.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21125
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2020.12.06. 10:12:01

hau30 írta:
2020.12.06. 08:05:26
Mennyi, de mennyi örömöt és ámulatott adott hosszú ideig, de legtöbbünk emberből van. Rá kell, hogy eszméljen, hogy, vagy megerőlteti magát, vagy 1 év alatt bedönti a saját szobrát! És a legtöbb ember nem a régi emlékekből fog következtetéseket levonni, hanem abból, amit az elmúlt évben rakott le az asztalra. Megjegyzem én nem tartozok ezek közé az emberek közé.Tegnap volt egy szitu mikor kapuval szemben kapura lövés elött szó szerint levette a labdát Grízes lábáról majd haza adta, olyan szinten lőtt kapura. Sanszos, hogy hallunk még arról a szituról a jövőben, mert kb. az jelképezi a köztük lévô kapcsolatot. Ne adja Isten, hogy év végén olyan szituáció alakuljon, senki nem vinné még ingyen sem. Szerintem City kilőve és Neymar pedig azért nyilatkozgat, mert a PSG sem biztos abban,hogy el kell költenie egy 34 éves sétálgató Messi-re 200-300 millát(bér+aláírás,stb). Más csapatok pedig szóba sem jöhetnek, ha fizetési igényeit tartani akarja. Nagyon szomorú szituáció ez! Egyszerűen nem lehet jól kijönni a dologból. Kivéve akkor, ha egyszer utoljára elkezd melózni és talán akkor meg lesz az eredménye. Csak hát az a fránya motíváció....
Nem fogja a szobrát ledönteni! Rövidtávon persze sokan megharagudnak rá, de hosszútávon legenda lesz! Nézd meg pl. Ronaldinhot még mindig imádják a szurkolók, pedig az ő fénykora a klubnál sokkal rövidebb volt, mint az argentiné.
Avatar
grgly50
Capitá del Barça
Hozzászólások: 768
Csatlakozott: 2018.02.07. 21:37:09

2020.12.06. 09:39:41

Aki látta is a meccset, s nem csak nézte, az láthatta, hogy a Cadiz térfelének közepén céltalan passzolgatás volt mindenki részéről. Messin kívül volt még a pályán 9 + 1 barca játékos. Miért csak őt látták sokan kilógónak? Szerintem azért, mert sok szurkoló még mindíg tőle várja, hogy mentse a mundér becsületét.
Sokszor, ha valaki megkapta a labdát, csak toporgott, körbefordult, egyszerűen olyan érzésem volt, hogy nem tudta , mit csináljon vele. Ha passzolt, le lehetett olvasni a szándékot. Nagyon sokszor úgy tünt, hogy odaadják Messinek, hátha ő tud vele kezdeni valamit. Igen ám, de Messi mögött állandóan ott volt két ember. Mire megkapta a labdát már szinte csínybe kapta. Hát így nem lehet még egy fiatalnak sem.
Név szerint senkit nem említenék, mert harmatgyengék voltak.
hau30
Capitá del Barça
Hozzászólások: 844
Csatlakozott: 2008.05.19. 19:31:35
Tartózkodási hely: Pécs

2020.12.06. 08:05:26

Mennyi, de mennyi örömöt és ámulatott adott hosszú ideig, de legtöbbünk emberből van. Rá kell, hogy eszméljen, hogy, vagy megerőlteti magát, vagy 1 év alatt bedönti a saját szobrát! És a legtöbb ember nem a régi emlékekből fog következtetéseket levonni, hanem abból, amit az elmúlt évben rakott le az asztalra. Megjegyzem én nem tartozok ezek közé az emberek közé.Tegnap volt egy szitu mikor kapuval szemben kapura lövés elött szó szerint levette a labdát Grízes lábáról majd haza adta, olyan szinten lőtt kapura. Sanszos, hogy hallunk még arról a szituról a jövőben, mert kb. az jelképezi a köztük lévô kapcsolatot. Ne adja Isten, hogy év végén olyan szituáció alakuljon, senki nem vinné még ingyen sem. Szerintem City kilőve és Neymar pedig azért nyilatkozgat, mert a PSG sem biztos abban,hogy el kell költenie egy 34 éves sétálgató Messi-re 200-300 millát(bér+aláírás,stb). Más csapatok pedig szóba sem jöhetnek, ha fizetési igényeit tartani akarja. Nagyon szomorú szituáció ez! Egyszerűen nem lehet jól kijönni a dologból. Kivéve akkor, ha egyszer utoljára elkezd melózni és talán akkor meg lesz az eredménye. Csak hát az a fránya motíváció....
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21125
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2020.12.05. 16:18:36

A kapzsi szerintem is erős volt, de azért számít neki is a pénz, ha másért nem, a presztízsért. Azt pl. nem tudnám elképzelni róla, hogy belemenjen abba, hogy nyáron marad feleannyi fizuért, hogy segítsen a klubnak.
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2020.12.05. 13:48:02

Zolika10 írta:
2020.12.05. 13:42:12
Aztán majd jön tavasszal a hír, hogy Messit elcseréltük Mbappera... Így megvan Messi-Ney páros a PSG-be .. Mondjuk olyan rossz üzlet nem lenne.
Miért adná a PSG Mbappet? Ingyen igazolható lesz Messi.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Zolika10
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 427
Csatlakozott: 2007.07.26. 21:16:01

2020.12.05. 13:42:12

Aztán majd jön tavasszal a hír, hogy Messit elcseréltük Mbappera... Így megvan Messi-Ney páros a PSG-be .. Mondjuk olyan rossz üzlet nem lenne.
Hattrick: Tatabánya City
Gaillard
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 303
Csatlakozott: 2019.04.03. 06:01:56

2020.12.05. 12:24:17

Kapzsi :)))

Már nagyon rég leléphetett volna nagyobb fizetésért és később már jobb sportszakmai perspektívát is nyújtó csapatba.
Valószínűleg pontosan az az ember lehet, akinek sokkal többet jelent a megszokott környezet, ezért is játszhatott itt több, mint egy évtizedet, s abból legalább 10 évet a csúcson, a korszak legjobb labdarúgója.

34 évesen nem fognak érte kapkodni, mert a hatása már nagyobb, mint amit még le tud tenni a pályára, saját magának állított fel olyan nívót, amiből nagyon könnyű veszíteni bőven 30 felett és mivel nem egy óriás, így fizikailag könnyebben bedarálódik minél idősebb lesz, mert a hihetetlen gyorsaságát sem lehet már fenntartani a korábbi szinten. Mondjuk fejben még toppon van, de az már nem tudja olyan szintre emelni, mint amit megszoktak tőle (szezononként 50-70 körüli "kanadai" pontok). Most is vannak még bőven zseniális megmozdulásai (egyes terülteken még jobb is mint korábban - mélységi passzok), de értelem szerűen már nem tud az lenni, ami volt.
Egy Bayern vagy egy Pool sem fogja felborítani az öltözőt érte, olyan club viszont érdekes lehet a szempontjából, ahol a marketing szempontokat jobban előtérbe helyezik, így egy olasz (Juve, Inter), egy francia (PSG) és esetleg angol (City, talán Chelsea, ha tökös, akkor az MU CR-rel párban) szóba jöhet, ahol a nevével többet hoznak be forrást, reklámértéket, mint amit rá áldoznak, a sportszakmai részt pedig hazárdírozzák és ha az is bejön, akkor nagyot nyernek az egész ügyön.


Leon írta:
2020.12.04. 23:45:18
Szerintem ha Messi nem a lóvét nézné és tényleg nyerni akarna még BL-t akkor a Pool-ba vagy a Bayernbe igazolna...
Bármennyire is szeretem a mérhetetlen kapzsisága (Euróbol van egy milliárdja) a PSG- hez vagy a Cityhez fogja vinni, ahol el lesz pár évig 50-100 millió eurókért és annyi.
Kár,hogy így múlik el a világ dicsősége... :?
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2020.12.05. 09:24:39

Kellenek a haverok is, sem Münchenben, sem Liverpoolban nincsenek. Másrészt nem biztos, hogy ezek a csapatok elvinnek Leot.
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2589
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2020.12.04. 23:45:18

Szerintem ha Messi nem a lóvét nézné és tényleg nyerni akarna még BL-t akkor a Pool-ba vagy a Bayernbe igazolna...
Bármennyire is szeretem a mérhetetlen kapzsisága (Euróbol van egy milliárdja) a PSG- hez vagy a Cityhez fogja vinni, ahol el lesz pár évig 50-100 millió eurókért és annyi.
Kár,hogy így múlik el a világ dicsősége... :?
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3281
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2020.12.04. 13:58:43

Az ördög nem alszik.....Pepnél kiköthetnek mindketten.... :mrgreen:
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6642
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2020.12.03. 19:37:49

Én nem kezdenék el spekulálni egy hülye nyilatkozat alapján. Biztos vagyok benne, hogy nem fognak jövőre egy csapatban játszani.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3278
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2020.12.03. 19:29:05

Mondjuk jó nagy hülyeség szerintem az is,hogy Messi megy oda. Nem hiszem,hogy Franciaországot választaná,pláne amilyen hírek jöttek,hogy milyen szerződést kapna Angliában,Pep is most hosszabbított.
Atlantis
Capitá del Barça
Hozzászólások: 886
Csatlakozott: 2008.08.29. 13:25:29
Tartózkodási hely: Budapest

2020.12.03. 19:18:53

Esélytelennek tartom én is, hogy a jelenlegi anyagi helyzet mellett ide igazolna. Főleg nem úgy, hogy Messi marad.
Az elmúlt évek alapján amúgy sem Neymar a leginkább szavahihető játékos, szóval szerintem csak akart csinálni maga körül egy kis cirkuszt ezzel, mivel szeret a középpontban lenni.
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7209
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2020.12.03. 17:25:31

Tivadar6 írta:
2020.12.03. 10:43:39
Neymar: "I want to play with Messi again. That's what I want most. To enjoy being on the pitch with him again. I'm sure next year we have to!"

:shock:
valószínűbb,hogy a PSG-ben játszanak együtt,mintsem a Barca-ban. A Barcanál most egyiküket se tudják fizetni,nemhogy mindkettőt.
Barcahun
Capitá del Barça
Hozzászólások: 573
Csatlakozott: 2020.09.04. 16:09:08

2020.12.03. 17:00:48

Nero. írta:
2020.12.03. 10:48:02
Tivadar6 írta:
2020.12.03. 10:43:39
Neymar: "I want to play with Messi again. That's what I want most. To enjoy being on the pitch with him again. I'm sure next year we have to!"

:shock:
Nagyon jól játszott a United ellen, nem kérdés hogy top 5 játékos. Én szívesen látnám, de egyrészt itt van Fati, Dembelé is kezdi elkapni a fonalat, és szerintem pénz sincs rá.
Hát az erőviszonypkat nézve Messi lejáró szerződése, a balhék stb. Nem Neymar fog Barca mezt öltetni megnyugtatlak :lol:
Barcahun
Capitá del Barça
Hozzászólások: 573
Csatlakozott: 2020.09.04. 16:09:08

2020.12.03. 16:59:37

vg99 írta:
2020.12.03. 11:17:43
Tudom, hogy csak a Fradi volt az ellenfél, de egész jól elboldogul a csapat mostanában Messi nélkül is,
pedig Fati, Coutinho vagy Pedri sem játszott.
A támadószekció kifejezetten erős.
AZ optimális az lenne, ha Messi nem folyamatosan, kötelezően játszana, hanem amikor hozzá tud tenni a csapathoz, így a többiek is fejlődhetnek. A szerkezet pl. egész egészséges így most. Kezdik megtalálni a helyüket és formájukat a srácok. (Martin, Dembele, Griezmann).
Ne haragudj de nem értesz a futbalhoz...
Az Osasuna ellen, de Betis ellen is parádés volt, annyi kulcs passzt oszt ki, amiről csak Grizi, Couti,meg Dembi álmodik, lehet nehéz éve van, de többiek sem brillíroznak eddig túlzottan, senki nem jobb nála, más kérdés hogy nem is sokkal rosszabb. Azt meg mindenki döntse el magának Messi nincs a csapat szintjén, vagy a csapat nincs Messi szintjén... Sztd miért nem megy a játék? Mert nem Xavik, Iniesták tömik labdával, miért akart eligazolni? Mert tudta nincs esélye ezekkel semmi nyerni, Suarez és Neymar nem olyan összjátékot jelent, mint Braith és Grizi.
Nem lesz ez rossz csapat, de Messi mindent beleadott az utóbbi 5 évben, annyit tett hozzá mint soha egyetlen játékos sem, mégis kevés volt, mert a csapat nem tud hozzá felnőni, se akkor sem pedig most és már nem is fog amíg itt játszik, így motiválatlan sétálgatásokat sem tudom számon kérni rajta, főleg, aogy meghurcolták Bartoék.
Válasz küldése