Leo Messi

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Ha lenne rá lehetőség, visszahoznád?

Igen, még tudna adni a csapatnak
66
46%
Nem, tovább kell lépni
78
54%
 
Szavazatok száma: 144
Avatar
soadroli
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5156
Csatlakozott: 2008.05.17. 19:50:58

2020.12.23. 20:10:50

én azt hittem már megtörtént az interjú, csak később publikálják :D
Kép
Barcahun
Capitá del Barça
Hozzászólások: 571
Csatlakozott: 2020.09.04. 16:09:08

2020.12.23. 15:44:30

Andris írta:
2020.12.23. 13:29:25
Barcahun írta:
2020.12.23. 11:51:41
Messi állítólag szeretné elhalasztani az interjú leadását.
Ki mit tippel? Hol fogja folytatni? PSG =P~
Kétlem, hogy arról szó esne benne, hogy hol fogja folytatni. Max arról, hogy jelenleg nem a Barcában folytatás irányába mutatnak a dolgok.

Egyébként pedig forrásod van ehhez az infohoz? Azt légyszi tedd már be, hogy láthassuk.
Már nem vagyok aktív, de az én időmben megköveteltük minden hírhez a hiteles forrást. (alapvetően forrást, és volt egy tiltólistánk is emlékeim szerint, rajta pl NSO vagy épp transfermarkt.de)
Állítólag szó miatt én nem tettem forrás megjelölést, és nem azt írtam nem lesz interjú, csak hogy valami karitatív eseménnyel esik egybe, ezért Messi nem akarja lopni a showt, egyébként én itt olvastam: https://tribuna.com/en/fcbarcelona/news ... 9-fundrai/

Sztm biztos, hogy arról lesz benne szó, hol és hogyan folytatja, mármint konkrétum nélkül, mert még nem tárgyalhat, de Mexittel belengetve. Kb. 10 nap és tárgyalhat szabadon, bár állítólag mindenki meglepődik, meg Messi fanok jó reménnyrl várhatják a bejelentéseket, demajd meglátjuk. Én remélem tévedek, mert 90%-ot adok a távozásra, ha nem megy meg a kisördög azt mondatja velem. senki nem akarja fizetni az évi 100 millát érte, főleg, hogy formában sincs 15 év után életáben első alkalommal és félnek öregség is állhat mögötte már. Marca-ba itt olvastam erről:
https://www.marca.com/en/football/barce ... b45af.html
Amúgy jogos ez a forrás dolog, de azért ne felejtsük el, anno nyáron mikor még csak repkedtek az infők Messi megy senki nem vette komolyan, szóval mai világba semmi sem hiteles, de attól még simán vannak szellőztetések és érdemes odafigyelni arra is, csak józan ésszel kell kezelni és a helyén, de igen ez az oldal mindig is a tuti híreket közölte és ez is az egyik oka annak, hogy ilyen jó és népszerű, nem a clickbait az első.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Barcahun 2020.12.23. 21:41:17-kor.
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2020.12.23. 13:29:25

Barcahun írta:
2020.12.23. 11:51:41
Messi állítólag szeretné elhalasztani az interjú leadását.
Ki mit tippel? Hol fogja folytatni? PSG =P~
Kétlem, hogy arról szó esne benne, hogy hol fogja folytatni. Max arról, hogy jelenleg nem a Barcában folytatás irányába mutatnak a dolgok.

Egyébként pedig forrásod van ehhez az infohoz? Azt légyszi tedd már be, hogy láthassuk.
Már nem vagyok aktív, de az én időmben megköveteltük minden hírhez a hiteles forrást. (alapvetően forrást, és volt egy tiltólistánk is emlékeim szerint, rajta pl NSO vagy épp transfermarkt.de)
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Barca_10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2009.06.27. 15:50:43

2020.12.23. 12:34:46

ha normális vezetés van akkor Liverpool után megegyeznek hogy ebben ennyi volt és kezdjen el érdeklődni más csapatok iránt, cserébe elmehet 150-ért. Win-win, nyílván Bartonak soha nem a csapat sikeressége volt a prioritás.
“...I like the idea of a black sun; like a black hole is space, sucking everything into darkness, where we came from and where we’re heading...”
Barcahun
Capitá del Barça
Hozzászólások: 571
Csatlakozott: 2020.09.04. 16:09:08

2020.12.23. 11:51:41

Messi állítólag szeretné elhalasztani az interjú leadását.
Ki mit tippel? Hol fogja folytatni? PSG =P~
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2020.12.19. 17:21:02

Fordítva még meglehet
Kép
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6629
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2020.12.19. 17:19:07

Z$oŁa írta:
2020.12.19. 17:16:03
"Hogyan lehetne egy egylábas, egy cselt ismerő, gyengén fejelő játékost összehasonlítani valakivel, aki jól fejel és mindkét lábával jól lő? Ha valakit Peléhez hasonlítunk, annak mindkét lábával jó kell lőnie és gólt kell fejelnie." -Pelé

Így kell rekordot beállítani! :D
Az lett volna az igazi, ha a jobb lábával lövi be a tizenegyest, a másodikba pedig fejel egy gólt :D
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Z$oŁa
Barça B
Hozzászólások: 89
Csatlakozott: 2007.08.23. 16:56:15

2020.12.19. 17:16:03

"Hogyan lehetne egy egylábas, egy cselt ismerő, gyengén fejelő játékost összehasonlítani valakivel, aki jól fejel és mindkét lábával jól lő? Ha valakit Peléhez hasonlítunk, annak mindkét lábával jó kell lőnie és gólt kell fejelnie." -Pelé

Így kell rekordot beállítani! :D
Visça El Barça!
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2020.12.19. 17:09:23

=D> Ma meglesz a 644. Gól is. Szerencsére fejelte Messi, hogy a bolond brazil legenda is örüljön.
Kép
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2020.12.19. 14:57:48

Nagyon meglepne, ha Messi maradna. Bárki lesz az elnök, jövőre nem lesz pénzbőség. Akkor meg képtelenség neki ekkora fizetést igérni.
EasyZilt
Barça B
Hozzászólások: 26
Csatlakozott: 2020.08.21. 01:48:29

2020.12.14. 21:10:21

A cikket olvasva az jutott eszembe hogy miért kéne Messinek belemenni a fizetés csökkentésbe ha az ő kérését se vették komolyan?
-Messinek szerződése volt/van erre hivatkozva kivásarlasi árat kértek tiszta sor.
Most Messi hivatkozhat a szerződésre hogy mar pedig a fizetesem x összeg , pont.
Nincs pénz a klubnak a virus miatt, nyáron is az volt akkor erre senki nem gondolt.
Majd elmegy nyaron ingyen ..
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2020.12.14. 19:04:29

746 appearances, 642 goals, 258 assists in Barça.
hau30
Capitá del Barça
Hozzászólások: 841
Csatlakozott: 2008.05.19. 19:31:35
Tartózkodási hely: Pécs

2020.12.07. 22:06:29

Nem állítanám szembe a két játékost és nem is lehet egy lapon emlegetni őket. Ha mérlegre rakjuk a két játékos skilljeit, akkor Messi nyomába sem érhet. Az én véleményem az, hogy Messi hatása a csapatra többet vesz el, mint amennyit ad. És ha ez így marad és nem szorítja össze a fogát,akkor nagyon csúnya válás lesz ebből. Egyszerűen olyannak tűnik mintha nem is érdekelné a profi foci. No de majd holnap a kamera kontextusba rakja CR7-vel. Adja Isten, hogy ne legyen igazam.
Gaillard
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 303
Csatlakozott: 2019.04.03. 06:01:56

2020.12.07. 20:38:03

Még valamit, hogy ahhoz képest, hogy a francia (Griezmann) hülyét csinált a klubbal (át nem igazolás), majd 30 felé közeledve mégis 120 ropiért és nagyon komoly fizetéséért jöhetett, s azóta nem volt egy igazán sikeres időszaka sem,. mégis mindenki lassan Őt nyaldossa egy olyan játékossal szemben, aki volt olyan hülye, hogy a pályafutása utolsó még aktívabbnak tekinthető éveiben - meggyőződésem nem az anyagiak, hanem a megszokott közeg miatt - próbálta fenntartani a sikereket, holott máshol nagyobb fizetésért, akár nagyobb trófeáért lehetett volna harcban. 33-34 évesen már mit tud tenni, elmentek az utolsó évek, amikor a képességeivel még igazán nagyot tudott alakítani.
Gaillard írta:
2020.12.07. 20:31:25
Gondoltam nem hozom fel azt a szituációt, pedig, ha jól megnézed, ott látható volt, hogy egyszerűen Griezmann reagálni sem tudott érdemben, mert annyira lassabb és töketlen fejben, hogy mire eldönti, már Messi be is fejezte, ... sajnos nem tökéletesen.

Egy valamire való (120 milliós:) játékos ott, ha tényleg akkor sztár, egyéniség, spíler, úgy Messivel együtt rúgja be a kapuba a labdát, de ez a srác a tere-fere gólörömön kívül nem sok újdonságot hozott a labdarúgásba, egy jó hatékonyságú iparos volt a pályafutása pár évében - a vége felé közeledve némi nárcisztikus, celeb kilengésekkel -, de meg sem közelítette azokat, akikkel egy lapra helyezték, legalább is értékben. Jó lehet itt még egy-két évig, főleg, ha Messi elmegy, de tőle nem várhatóak el már egy BL-döntőbe menetelés vagy a bajnokság sima behúzása, sem bármilyen rekord döntés.

Továbbra is tartom, sokan el vannak kényeztetve és igen van élet Messi után, de inkább örüljenek neki, hogy egy ilyen játékos játszhatott abban a csapatban, amelynek szoríthattak.
Messi helyében én Neymar után nem sokkal léptem volna, mert az eszetlen költekezésnél már látszott, hogy itt nem sok jó dologra lehet számítani a vezetéstől, igaz, hamarabb veszített volna teret az elitben a csapat, viszont előbb is kellett volna újra építkezniük.
Coutinhot úgy legalább kétszeres áron vették meg, amely most ott tart, hogy lehetne azt három-négyszeresnek is tekinteni, Dembélé is hasonló eset volt, igaz, benne azért talán nagyobb potenciált lehetett látni, bár azért az is meredek, hogy sportorvosi, mentális szempontból ennyire benézték.

Sétálgatás, hát igen lehet csak ezt folyamatosan hangsúlyozni, mégis hétvégén szinte minden valamire való támadás(felépítésben) benne volt, nélküle (amikor nem vett részt az akcióban), szinte semmilyen veszélyt nem jelentett a csapat az ellenfél kapujára, úgy, hogy közben még mindig Messi kapja a legnagyobb figyelmet, kíséretet az ellenfél védőitől.
hau30 írta:
2020.12.06. 08:05:26
Mennyi, de mennyi örömöt és ámulatott adott hosszú ideig, de legtöbbünk emberből van. Rá kell, hogy eszméljen, hogy, vagy megerőlteti magát, vagy 1 év alatt bedönti a saját szobrát! És a legtöbb ember nem a régi emlékekből fog következtetéseket levonni, hanem abból, amit az elmúlt évben rakott le az asztalra. Megjegyzem én nem tartozok ezek közé az emberek közé.Tegnap volt egy szitu mikor kapuval szemben kapura lövés elött szó szerint levette a labdát Grízes lábáról majd haza adta, olyan szinten lőtt kapura. Sanszos, hogy hallunk még arról a szituról a jövőben, mert kb. az jelképezi a köztük lévô kapcsolatot. Ne adja Isten, hogy év végén olyan szituáció alakuljon, senki nem vinné még ingyen sem. Szerintem City kilőve és Neymar pedig azért nyilatkozgat, mert a PSG sem biztos abban,hogy el kell költenie egy 34 éves sétálgató Messi-re 200-300 millát(bér+aláírás,stb). Más csapatok pedig szóba sem jöhetnek, ha fizetési igényeit tartani akarja. Nagyon szomorú szituáció ez! Egyszerűen nem lehet jól kijönni a dologból. Kivéve akkor, ha egyszer utoljára elkezd melózni és talán akkor meg lesz az eredménye. Csak hát az a fránya motíváció....
Gaillard
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 303
Csatlakozott: 2019.04.03. 06:01:56

2020.12.07. 20:31:25

Gondoltam nem hozom fel azt a szituációt, pedig, ha jól megnézed, ott látható volt, hogy egyszerűen Griezmann reagálni sem tudott érdemben, mert annyira lassabb és töketlen fejben, hogy mire eldönti, már Messi be is fejezte, ... sajnos nem tökéletesen.

Egy valamire való (120 milliós:) játékos ott, ha tényleg akkor sztár, egyéniség, spíler, úgy Messivel együtt rúgja be a kapuba a labdát, de ez a srác a tere-fere gólörömön kívül nem sok újdonságot hozott a labdarúgásba, egy jó hatékonyságú iparos volt a pályafutása pár évében - a vége felé közeledve némi nárcisztikus, celeb kilengésekkel -, de meg sem közelítette azokat, akikkel egy lapra helyezték, legalább is értékben. Jó lehet itt még egy-két évig, főleg, ha Messi elmegy, de tőle nem várhatóak el már egy BL-döntőbe menetelés vagy a bajnokság sima behúzása, sem bármilyen rekord döntés.

Továbbra is tartom, sokan el vannak kényeztetve és igen van élet Messi után, de inkább örüljenek neki, hogy egy ilyen játékos játszhatott abban a csapatban, amelynek szoríthattak.
Messi helyében én Neymar után nem sokkal léptem volna, mert az eszetlen költekezésnél már látszott, hogy itt nem sok jó dologra lehet számítani a vezetéstől, igaz, hamarabb veszített volna teret az elitben a csapat, viszont előbb is kellett volna újra építkezniük.
Coutinhot úgy legalább kétszeres áron vették meg, amely most ott tart, hogy lehetne azt három-négyszeresnek is tekinteni, Dembélé is hasonló eset volt, igaz, benne azért talán nagyobb potenciált lehetett látni, bár azért az is meredek, hogy sportorvosi, mentális szempontból ennyire benézték.

Sétálgatás, hát igen lehet csak ezt folyamatosan hangsúlyozni, mégis hétvégén szinte minden valamire való támadás(felépítésben) benne volt, nélküle (amikor nem vett részt az akcióban), szinte semmilyen veszélyt nem jelentett a csapat az ellenfél kapujára, úgy, hogy közben még mindig Messi kapja a legnagyobb figyelmet, kíséretet az ellenfél védőitől.
hau30 írta:
2020.12.06. 08:05:26
Mennyi, de mennyi örömöt és ámulatott adott hosszú ideig, de legtöbbünk emberből van. Rá kell, hogy eszméljen, hogy, vagy megerőlteti magát, vagy 1 év alatt bedönti a saját szobrát! És a legtöbb ember nem a régi emlékekből fog következtetéseket levonni, hanem abból, amit az elmúlt évben rakott le az asztalra. Megjegyzem én nem tartozok ezek közé az emberek közé.Tegnap volt egy szitu mikor kapuval szemben kapura lövés elött szó szerint levette a labdát Grízes lábáról majd haza adta, olyan szinten lőtt kapura. Sanszos, hogy hallunk még arról a szituról a jövőben, mert kb. az jelképezi a köztük lévô kapcsolatot. Ne adja Isten, hogy év végén olyan szituáció alakuljon, senki nem vinné még ingyen sem. Szerintem City kilőve és Neymar pedig azért nyilatkozgat, mert a PSG sem biztos abban,hogy el kell költenie egy 34 éves sétálgató Messi-re 200-300 millát(bér+aláírás,stb). Más csapatok pedig szóba sem jöhetnek, ha fizetési igényeit tartani akarja. Nagyon szomorú szituáció ez! Egyszerűen nem lehet jól kijönni a dologból. Kivéve akkor, ha egyszer utoljára elkezd melózni és talán akkor meg lesz az eredménye. Csak hát az a fránya motíváció....
Rob888
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 327
Csatlakozott: 2020.10.01. 23:49:16

2020.12.07. 17:58:54

Nemcsak indokolatlan Messi folyamatos kritizálása, hanem számomra tiszteletlen is! Bocs, de nem tartom igazi Barca drukkernek, aki folyamatosan ezzel van elfoglalva. Itt a folyamatosan szón van a hangsúly. A klub valaha volt legjobbjáról van szó. Fradi szurkolóként el nem tudtam volna képzelni, hogy például Nyilasi ennyi rossz szót kapott volna a szurkolóitól, ha lett volna pár hónap hullámvölgye! Ugyan ez igaz Törőcsikre az Újpestnél. Lehet negatív kritikával illetni, hiszen valóban megviselték az események.de ilyeneket írni róla egyfolytában, hogy fék, gátja a fejlődésnek, cserepadon a helye, nincs hasznára a csapatnak szerintem nem helyénvaló. A hétvégén is neki voltak szinte egyedül forintos labdái, lövései, cselei. Hol vannak a többiek, a fiatalok? Sehol! Alibi! Zéró csibészség, kockázatvállalás, merészség! Kivétel Dest. Igen látom rengeteg a hibája is, ő szinte soha nem adott el labdát, cselei szinte mindig ültek, szabadrúgásai precízen el voltak helyezve, most valami megváltozott! Szerintem azonban több türelmet érdemel, hogy megtalálja önmagát, másrészről még így is ő az egyetlen, aki veszélyforrás az ellenfelekre nézve. Igazi tehetségek, Barca szintű játékosok Alexander Arnoldok, Davisek, Valverdék kellenének mellé, akik tökösek, bevállalósak. Nem Messi hibája, hogy őt keresik a labdával, egyébként szinte egyetlen igazi kulcspasszt nem kap olyan régi Iniestásat vagy Xavisat, a kapott labdák javarészt "itt van csinálj vele valamit" labdák! Ő is örülne, ha mások áttörnék az ellenfél vonalait, vagy nélküle lőnének távoli bombagólt, esetleg képesek lennének váratlan megoldásokra.
Barcahun
Capitá del Barça
Hozzászólások: 571
Csatlakozott: 2020.09.04. 16:09:08

2020.12.07. 16:30:17

davi10 írta:
2020.12.07. 16:05:42
Barcahun írta:
2020.12.07. 15:28:01

Legalább már odáig eljutottunk nem Messi hibája, hogy maradt =D> :lol: btw.
Ezt magamra veszem, mert veled még van egy befejezetlen ügyem a témában (legalábbis az utolsó válaszom szerintem elkerülte a figyelmedet, mást idéztél).

:arrow:



Figyelj engem csak az zavar, és ezt ne magadra vedd, hogy sokan mindenért őt veszik elő, miközben ő tényleg mindent alárendelt ennek a csapatnak, és kb. mindent neki köszönhetünk az elmúlt 10 évben és ebben még túlzás sincs, abba viszont igen, hogy betegesmár a Messire mutogatás, pont az ilyenek miatt menne már innen, túl nagy teher ez neki, sokminden más mellett.

Sétálgatás, hát mit mondjak, 10 éve sétálgat, nála ez taktika, ezért tud berobban és 45+meccset 90 percig lehozni szezononként, valamit valamiért, ő sétálgatva is hasznos, ez van :roll: sztm ő tartalékol és látja annyira a játékot, hogy akkor nyom amikor érdemes is.
Az hogy lehetne motiváltabb ha már maradnia kellet, elment Barto stb. voltak is ilyen nyilatkozatok és sztm meccsről meccsre fejlődik ilyen tekintetbe, de valószínű, jön neki egy gyomros, hogy épp miatta f.s Grizi és utálják egymást, aztán a kiesötől kikapunk és eszébe jut mi a francnak is kellett itt maradnom, nem azt modnom jogos kritika, de nagyon demoralizáló, és nem sok játékos élné meg ezt jobban, vagy tenne többet nála szvsz. Én januárban elengedném ingyen, legalább fél év fizuja megmarad, meg hűség bonusza. Sztm addigra se bajnokság se BL esélyek nem lesznek, talán az új vezetés megoldja valahogy ezt.
Én aztán imádom Messit, de legrosszabb forgatókönyv még számomra is, ha valami jelölt meggyőtzi maradjon, 3 évre aláír horror összegért, a csapatot anyagilag bénítva, miközben semmivel nem leszünk jobbak vele se az elkövetkezendő időszakokban.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15415
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2020.12.07. 16:08:35

NovaProspekt írta:
2020.12.07. 15:50:10

Piqué, Busi és társaik nyilván tudják, hogy ennyi pénzt már sehol sem fognak kapni, és addig fejik a klubot, amíg tudják. Ezért nincsenek eladva, mert nem akarnak menni sehova, és nem is kellenek senkinek. Azért Suárez lett eladva, mert bár a BL-ben egy nulla a pali, a La Ligás csapatokat még mindig ki tudja tömni, és így látott benne lehetőséges (ingyér) egy Atlético. Piquéékben már senki nem lát.
Ezekkel tisztában vagyok.
Ezért sem értem akik Messit ekézik, ő legalább felvállalta hogy elmegy.
A többieknek ez meg sem fordult a fejében, Piqué tett ilyen nyilatkozatot, de hát tudjuk mennyit ér.
Azért még páran egy spanyol középcsapatban el tudnának focizni, csak ugye ahhoz le kellene mondani a horror fizetésekről.
Önkritika senkiben nincs, Messi volt az egyetlen, aki hivatalosan is bejelentette a távozási szándékát. Persze ő sem önkritikából, hanem a közeg miatt.

Mindegy, ez van ezt kell szeretni, nem szeretni.
Indokolatlannak tartom Messi irányába történő fikaáradatot, sokan elfelejtik, hogy alapesetben már nem is itt focizna, és úgy értelmezik a nyári eseményeket, hogy Barto el akarta adni, kaptunk volna érte vagy 400 milliót, de a csúnya gonosz diktátor Messi nem akart elmenni.

Itt van ebben a szezonban, akkor van két opció: reménykedünk hogy magára talál vagy lelátózik.
Ugye mivel játszik, ezért a klubnál is abban reménykednek, hogy magára talál. (mondjuk ebben a formájában is úgy focizik, mint amire Pedri, Coutinho, Griezman sose lesz képes, de ez mellékes, nála más a mérce.)
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6629
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2020.12.07. 16:05:42

Barcahun írta:
2020.12.07. 15:28:01

Legalább már odáig eljutottunk nem Messi hibája, hogy maradt =D> :lol: btw.
Ezt magamra veszem, mert veled még van egy befejezetlen ügyem a témában (legalábbis az utolsó válaszom szerintem elkerülte a figyelmedet, mást idéztél).

:arrow:
davi10 írta:
2020.12.05. 23:15:29
Barcahun írta:
2020.12.05. 23:05:38

De pont ezért ellentmondásos, nem akart maradni, neked nem világos ez a rész? Vagy tényleg nem értem.
Próbálom fordítani az elvárásaidat, vagyis hogy menniyre irreleváns az:

Van a feleséged, de el akar vállni nem boldog, Te nem engeded, majd számon kéred rajta, hogy miért nem boldog és főz neked finomakat, nem bizonyítja érdemes volt magadhoz láncolni akartod ellenére #-o
sztm ez nem áll össze sehogy =P~ hogy az asszony lenne a hibás
Nem tudom honnan jött le, hogy én csak és kizárólag Messi-t hibáztatom. Pont Barto ellen beszélek azzal, hogy hozott egy olyan döntést, ami sem anyagilag, sem a pályán nem fizetődik ki.
Messi-t azért hibáztatom, mert sétálgat és amúgy fhos. Barto-t meg azért, mert mindezt itt teszi, még mindig brutál sok pénzért, amit nem bír el a klub.
Remélem így már érthető, hogy mit akartam mondani :D
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
NovaProspekt
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1929
Csatlakozott: 2019.11.26. 14:17:19

2020.12.07. 15:50:10

csababarca írta:
2020.12.07. 15:43:56
Egyébként nem egészséges a mostani helyzet, nagyon nem. Ezért is mondtam nyáron, hogy magunkkal szúrunk ki, ha nem adjuk el a selejtet. El kellett volna passzolni őket akár szotyiért, meg három labdáért cserébe. Semmivel nem lennénk rosszabbak, ha elmentek volna. Így, hogy Messi itt van, körülötte meg a lelencek, a legrosszabb kombó, láthattuk a Cadiz ellen is, meg kb minden meccsen a szezonban.
Piqué, Busi és társaik nyilván tudják, hogy ennyi pénzt már sehol sem fognak kapni, és addig fejik a klubot, amíg tudják. Ezért nincsenek eladva, mert nem akarnak menni sehova, és nem is kellenek senkinek. Azért Suárez lett eladva, mert bár a BL-ben egy nulla a pali, a La Ligás csapatokat még mindig ki tudja tömni, és így látott benne lehetőséges (ingyér) egy Atlético. Piquéékben már senki nem lát.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15415
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2020.12.07. 15:43:56

Barcahun írta:
2020.12.07. 15:28:01
valaha volt legjobb Messi forma sem segítene rajtunk, akkor se ha itt maradna még pár évre. Újra kell építeni a csapatot, sajnos évekre vagyunk egy Bl, vagy Liga győzelemtől Messivel vagy nélküle is :( :roll:
de segítene, mert akkor továbbra is homokba lehetne dugni a fejeket, és ajnározni a középszer játékosokat.
17től kezdve 2020ig (covid szünet) tartott minket a felszínen, addig mindenki baromi jó volt ugye, mert nyertük a meccseket nagy számban (mostani állapothoz képest), holott egy Roberto, Busquets, Piqué, Lenglet stb sem volt jobb játékos, mint ma.
Csak akkor jött Messi vagy Lajos, vertek 1-2 gólt a semmiből, aztán mennybe mentünk.

Most hogy Messi rossz formában van, vagy leáldozott neki, egyből kibukik, hogy a többi milyen komoly játékos is.

Realnál ugyanez a helyzet, elment Ronaldo, mondjuk ott tisztában vannak vele, hogy miatta nyertek BL-ket, nélküle ugyanazok a játékosok már kevesek.

Persze lehet mondhatni, hogy mindkettőnek kellett csapat, de na, látszik mind a real mind a barca hogy esett vissza ahogy elment Ronaldo vagy ahogy lehanyatlott Messi.

Ezért kell Messi után nálunk teljes rebuild, eladni azokat akik haszonélvezői voltak Messinek, és lehet építkezni újból.
Vannak használható fiataljaink, egy két jó korban lévő klasszisunk, köréjük lehetne építkezni.
De ha megint az lesz, mint most nyáron, hogy a megújulás Lajos eladását jelenti a kezdőből, csak most Messi esetében, akkor még sötétebb évek jönnek.
Egyébként nem egészséges a mostani helyzet, nagyon nem. Ezért is mondtam nyáron, hogy magunkkal szúrunk ki, ha nem adjuk el a selejtet. El kellett volna passzolni őket akár szotyiért, meg három labdáért cserébe. Semmivel nem lennénk rosszabbak, ha elmentek volna. Így, hogy Messi itt van, körülötte meg a lelencek, a legrosszabb kombó, láthattuk a Cadiz ellen is, meg kb minden meccsen a szezonban.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Barcahun
Capitá del Barça
Hozzászólások: 571
Csatlakozott: 2020.09.04. 16:09:08

2020.12.07. 15:28:01

csababarca írta:
2020.12.07. 15:10:18
Sinya22 írta:
2020.12.07. 13:04:00

Kár volt benézni ebbe a topikba is.
Imádom ezeket az aranyköpéseket, és magával való beszélgetéseit.
Zseniális.
Messi klán :D A Sejt.


btw, Messinek mennie kell, nem egészséges a közeg, így ő sem, totál rottyon van mentálisan.
nem tudom hibáztatni miatta, már nyáron véget kellett volna vetni ennek, csak ugye a roppant elmés elnökünk nem így gondolta.
igazi balek.
Legalább már odáig eljutottunk nem Messi hibája, hogy maradt =D> :lol: btw. Mindenki máshogy éli meg, 16 év hibái tették azzá ezt a klubbot, ami ma, én mondjuk Ronaldinho óta vagyok Barcás és imádtam Henry-t, vagy Eto-t, de még az ő nagyságuk sem közelíti meg Messit, aki miatt azért megnézném hűnyan is regeltek erre forumra anno :o .
Mindenki érdeke hogy találjon új kihívásokat magának, a klubb is jól jár anyagilag, és valaha volt legjobb Messi forma sem segítene rajtunk, akkor se ha itt maradna még pár évre. Újra kell építeni a csapatot, sajnos évekre vagyunk egy Bl, vagy Liga győzelemtől Messivel vagy nélküle is :( :roll:
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15415
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2020.12.07. 15:10:18

Sinya22 írta:
2020.12.07. 13:04:00

Kár volt benézni ebbe a topikba is.
Imádom ezeket az aranyköpéseket, és magával való beszélgetéseit.
Zseniális.
Messi klán :D A Sejt.


btw, Messinek mennie kell, nem egészséges a közeg, így ő sem, totál rottyon van mentálisan.
nem tudom hibáztatni miatta, már nyáron véget kellett volna vetni ennek, csak ugye a roppant elmés elnökünk nem így gondolta.
igazi balek.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
NovaProspekt
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1929
Csatlakozott: 2019.11.26. 14:17:19

2020.12.07. 14:44:45

Sinya22 írta:
2020.12.07. 13:04:00
Samper írta:
2020.12.07. 11:26:31
Ne keverjük össze Messit a játékost a Messi klánnal.
Kár volt benézni ebbe a topikba is.
:mrgreen:
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3244
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2020.12.07. 13:04:00

Samper írta:
2020.12.07. 11:26:31
Ne keverjük össze Messit a játékost a Messi klánnal.
Kár volt benézni ebbe a topikba is.
Válasz küldése