Leo Messi

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Ha lenne rá lehetőség, visszahoznád?

Igen, még tudna adni a csapatnak
66
46%
Nem, tovább kell lépni
78
54%
 
Szavazatok száma: 144
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 7250
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2021.01.15. 11:26:12

Barca_10 írta:
2021.01.15. 11:17:31
erről az jutott eszembe hogy nem lehet, tud már valamit a következő elnökről? Nagy spanok Laportával, valószínű ő is lesz az elnök, lehetséges lenne hogy ettől ilyen motivált az elmúlt időszakban?
Lehet. Szerintem önmagában Barto lemondása + rájött, hogy ki kell magát kaparni onnan, ahol volt + jött 1-1 játszótárs, és szerintem a végső lökés az interjúja volt, kiadta magából, ami bántotta, és megkönnyebbült. Én így láttam. De persze lehet egész más is az oka... :)

De szerintem ezt a tyúkanyóskodást még csúcskorában sem igen láthattuk tőle, nemhogy ősszel...
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Barca_10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2009.06.27. 15:50:43

2021.01.15. 11:17:31

bence0330 írta:
2021.01.15. 11:13:48
Elég menő volt ahogy tegnap másodedzőként lépett fel a tizenegyes előtt. Szerintem most ránézésre jobban akar és küzd, mind mikor a csúcson volt... a meccsel is jobban együttélt, mint az edzőjük. Iszonyat motivált lett hirtelen az ellentétes pólusból.
erről az jutott eszembe hogy nem lehet, tud már valamit a következő elnökről? Nagy spanok Laportával, valószínű ő is lesz az elnök, lehetséges lenne hogy ettől ilyen motivált az elmúlt időszakban?
“...I like the idea of a black sun; like a black hole is space, sucking everything into darkness, where we came from and where we’re heading...”
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 7250
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2021.01.15. 11:13:48

Elég menő volt ahogy tegnap másodedzőként lépett fel a tizenegyes előtt. Szerintem most ránézésre jobban akar és küzd, mind mikor a csúcson volt... a meccsel is jobban együttélt, mint az edzőjük. Iszonyat motivált lett hirtelen az ellentétes pólusból.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
grgly50
Capitá del Barça
Hozzászólások: 769
Csatlakozott: 2018.02.07. 21:37:09

2021.01.14. 19:06:40

Feast4 írta:
2021.01.14. 15:20:52
Amúgy most neki milyen sérülése van?
Állítólag a Granada ellen húzódást érzett a combjában. Ezért is lett cserélve.
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3542
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2021.01.14. 15:20:52

Amúgy most neki milyen sérülése van?
Kép
Avatar
Xavier Hernandez
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 265
Csatlakozott: 2018.01.04. 22:42:42
Tartózkodási hely: Barcelona

2021.01.09. 22:03:08

Leon írta:
2021.01.09. 21:31:33
Csodálkozom,hogy a termelései után nem írt senki. Bár már értem, most hogy a szokásos GOD módban tolja már nem is érdekes, meg így nem is lehet szidni. :mrgreen:

Nálam az 5.00 nál lévő reakció az abszolút top: 8)

https://www.youtube.com/watch?v=nLtj-0VMhRA
Magához képest gyengén kezdte a szezont (persze volt rá oka bőven), ne tagadjuk, és sok szurkolót bizony kétségbeesésbe taszított ezzel. Most, hogy a csapat és a góllövőlista élére állt ismét, visszaállt a világ rendje :). Mindig könnyű valakit megszemélyesíteni amiatt, ha nem megy a csapat játéka, egyszerű volt a mindenható "Istent" elővenni a gyenge teljesítmény miatt...

Én egy tétova kísérlet körvonalait láttam megjelenni Koeman részéről, hogy milyen lenne a Barcelona a jövőben Messi nélkül, ezt próbálta tesztelni azzal, hogy nem direkt köré építette az új csapatot - felkészülve arra az eshetőségre, ha Leó esetleg lelép. Szerintem Koeman belátta, hogy ez az út a jelenlegi emberanyaggal nem vezet sehová, így ismét övé a lett főszerep... ahogy anno Tata Martino mondta, mindig az történik végül, amit Messi akar :).
Avatar
NovaProspekt
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1976
Csatlakozott: 2019.11.26. 14:17:19

2021.01.09. 21:59:12

#RoadTo7
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2589
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2021.01.09. 21:31:33

Csodálkozom,hogy a termelései után nem írt senki. Bár már értem, most hogy a szokásos GOD módban tolja már nem is érdekes, meg így nem is lehet szidni. :mrgreen:

Nálam az 5.00 nál lévő reakció az abszolút top: 8)

https://www.youtube.com/watch?v=nLtj-0VMhRA
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2021.01.03. 19:57:16

Idén sanszos inkább az EL helyért küzdés.
Erről beszélek. 3 csapat van előttünk vesztett pontokat tekintve (ebből 2 fog maradni), csak szólok.

Mindegy, úgyis off.
ALEXDP
Capitá del Barça
Hozzászólások: 582
Csatlakozott: 2008.08.18. 11:37:11

2021.01.03. 17:47:24

Subinho írta:
2021.01.03. 17:28:22
MatyiG írta:
2021.01.01. 16:54:15
A többség nem nagyon szeretné tudomásul venni, de igen könnyen elképzelhető hogy most megtörténik velünk ugyanaz ami anno a Milannal, Uniteddel stb.
Attól azért nem kell félni, túl nagy brand már ahhoz a Barça.

Pont annyira kell tőle félni, mint attól, hogy majd a Sociedad mögött végzünk a tabellán. :)

De ettől függetlenül az valószínű, hogy a következő 2-3 évben még nem leszünk a BL legnagyobb esélyesei között.
Ettől nem kell félni, már folyamatban van. A Milan mekkora csapat volt, mekkora nevek, ma is fújja mindenki: Dida, Cafu, Maldini, Nesta, Zambrotta, Gattuso, Seedorf, Pirlo, Kaká, Inzaghi, Shevchenko.
Volt olyan névsor és olyan korszakos csapat mint utána a csúcs Barca évekig. Aztán mi történt? Kiöregedtek a sztárok, nem volt megfelelő utánpótlás, rengeteg játékos fordult meg a csapatban, elfogyott a pénz, stb. Évekig ott voltak a tabellán, mint ahol mi járunk most.
A Barca amikor nem volt jó formában, azt jelentette kb. hogy nem nyerték meg a ligát, egy 3. hely már kifejezett csalódás volt. de hogy a 6-10 helyek között szenvedjünk folyamatosan... Hááát.... Rég volt már amikor a BL selejtezőt érő 4. helyért küzdöttünk. Idén sanszos inkább az EL helyért küzdés. EL-t mondjuk nem nyertünk még....
Szeretném hinni, hogy nem ez történik. Abban pedig biztos vagyok, erősebb a mostani Barca brandje, mint az akkori Milané...
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4184
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2021.01.03. 17:28:22

MatyiG írta:
2021.01.01. 16:54:15
A többség nem nagyon szeretné tudomásul venni, de igen könnyen elképzelhető hogy most megtörténik velünk ugyanaz ami anno a Milannal, Uniteddel stb.
Attól azért nem kell félni, túl nagy brand már ahhoz a Barça.

Pont annyira kell tőle félni, mint attól, hogy majd a Sociedad mögött végzünk a tabellán. :)

De ettől függetlenül az valószínű, hogy a következő 2-3 évben még nem leszünk a BL legnagyobb esélyesei között.
Ettől nem kell félni, már folyamatban van. A Milan mekkora csapat volt, mekkora nevek, ma is fújja mindenki: Dida, Cafu, Maldini, Nesta, Zambrotta, Gattuso, Seedorf, Pirlo, Kaká, Inzaghi, Shevchenko.
Volt olyan névsor és olyan korszakos csapat mint utána a csúcs Barca évekig. Aztán mi történt? Kiöregedtek a sztárok, nem volt megfelelő utánpótlás, rengeteg játékos fordult meg a csapatban, elfogyott a pénz, stb. Évekig ott voltak a tabellán, mint ahol mi járunk most.
A Barca amikor nem volt jó formában, azt jelentette kb. hogy nem nyerték meg a ligát, egy 3. hely már kifejezett csalódás volt. de hogy a 6-10 helyek között szenvedjünk folyamatosan... Hááát.... Rég volt már amikor a BL selejtezőt érő 4. helyért küzdöttünk. Idén sanszos inkább az EL helyért küzdés. EL-t mondjuk nem nyertünk még....
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2021.01.03. 00:29:02

Leon írta:
2021.01.02. 23:12:03
A G.O.A.T gyaláz erősen: 8)

https://www.youtube.com/watch?v=MZ5Ejzing18
Ízlések és pofonok, de nekem a ‘15ös Barca a legjobb csapat amit valaha láttam. Januártól (azt hiszem egy Bilbao elleni meccs volt) Májusig (Juventus elleni finálé) úgy mentünk át mindenkin mint forró kés a vajon.

Talán a legsimább BL győzelmünk volt, pedig csak nehéz ellenfeleink voltak.

Messi nagyon szoros versenyben volt CRel az aranycipőért, de leadta Neymarnak a tizit. Neymar mesterhármast lőhetett volna az Allianzban de inkább Messinek passzolt, meg ilyenek.

Most meg van Braithwaite, Griezman, meg Trincao :lol: :lol: Ja meg Koeman :D

https://youtu.be/Gj3wKVo4AwA

Itt ki gondolta volna (pár fordulóval előtte a Realnak vertünk 4et a Bernabeuban), hogy a következő 5 évben a Real 3 BL címet nyer, mi pedig akkora gyomrosokat kapunk a BLben hogy beleőrültünk, jelenleg pedig az európai top 6-8 csapatban sem vagyunk benne, és már decemberben nincs esélyünk a bajnokságra, ami utoljára talán 2008ban fordult elő. Amikor nem is hoztuk a Ligát, azért a végéig mindig ott voltunk érte.

Hú de lecsúsztunk.
Na, pont ezért akarom hogy elmenjen innen.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2589
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2021.01.02. 23:12:03

Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
Léfe
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2005.04.11. 11:41:27
Tartózkodási hely: Siófok

2021.01.02. 08:48:47

Tudja valaki, hogy mikor adják le a nyilatkozata második részét.
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3287
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2021.01.01. 19:16:43

Nero. írta:
2021.01.01. 15:57:10
Csak azt sajnálom hogy a VB cím nem jött össze, illetve még egy BL a Valverde korszakban.
Ez szerintem is " járt " volna neki.....

Számomra eleve érthetetlen volt az argentín válogatott, remek játékosok alkották Messivel, de mégsem tudtak maradandót alkotni.....
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2021.01.01. 17:22:45

Hát közel sem akkora, mint a Barça. :)

Magasan a Barça-Real kettős van az élen ezen a téren. És nem feltétlen a szponzori pénzekre gondolok.

De ez már off.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21159
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2021.01.01. 17:06:19

MatyiG írta:
2021.01.01. 16:54:15
A többség nem nagyon szeretné tudomásul venni, de igen könnyen elképzelhető hogy most megtörténik velünk ugyanaz ami anno a Milannal, Uniteddel stb.
Attól azért nem kell félni, túl nagy brand már ahhoz a Barça.

Pont annyira kell tőle félni, mint attól, hogy majd a Sociedad mögött végzünk a tabellán. :)

De ettől függetlenül az valószínű, hogy a következő 2-3 évben még nem leszünk a BL legnagyobb esélyesei között.
Miért, a MU nem nagy brand? A Milan egyébként jóval nagyobb mélységeket járt meg, mint a vörös ördögök, attól szerencsére tényleg messze vagyunk, a MU-tól viszont már annyira nem. Különbség, hogy itt a Ligában csak két nagy van rajtunk kívül, de a 3. hely simán meglehet még egy gyenge szezonban is.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2021.01.01. 16:54:15

A többség nem nagyon szeretné tudomásul venni, de igen könnyen elképzelhető hogy most megtörténik velünk ugyanaz ami anno a Milannal, Uniteddel stb.
Attól azért nem kell félni, túl nagy brand már ahhoz a Barça.

Pont annyira kell tőle félni, mint attól, hogy majd a Sociedad mögött végzünk a tabellán. :)

De ettől függetlenül az valószínű, hogy a következő 2-3 évben még nem leszünk a BL legnagyobb esélyesei között.
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2021.01.01. 15:57:10

Csak azt sajnálom hogy a VB cím nem jött össze, illetve még egy BL a Valverde korszakban.

https://youtu.be/ffAYByv2pLc

Palacio #-o

Amikor vannak társai (2009-16) akkor nagyon megy a csapatnak, de egyedül nagyon nehéz egy olyan sportban ahol 11 játszik 11 ellen. Nyáron pattogtam amikor menni akart, de most kifejezetten azt szeretném hogy menjen el a Citybe. Nem azért mert itt gyenge, hanem mert ott még lenne valós esélye 1-2 BLre. Méltatlan lenne itt befejezni a karrierjét lúzer csapattársak, hozzá nem értő edzők, és bűnöző klub vezetők közt.

Az se baj ha ingyen megy, úgyis csak ellopnák/elherdálnák a pénzt.

A többség nem nagyon szeretné tudomásul venni, de igen könnyen elképzelhető hogy most megtörténik velünk ugyanaz ami anno a Milannal, Uniteddel stb. Messinek ebben nem kell részt venni. Annak nincs értelme hogy itt vergődik egy olyan csapatban amelyik bajnokságra, BLre totál esélytelen.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Rob888
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 327
Csatlakozott: 2020.10.01. 23:49:16

2021.01.01. 13:56:29

Köszi a videót! Nem hiszem, hogy Messi földönkívüli, nagyon is emberi. Méghozzá nagyon jó ember, igazán példaértékű az élete, a pályán és a pályán kívül tanúsított magatartása, az elképesztő sikerei ellenére szerény tudott maradni. Erre csak a legnagyobbak képesek. Igazi példakép lehet minden sportolópalánta számára. Köszönjük neki azt a rengeteg örömöt amit focirajongóként adott nekünk. Nem hiszen, hogy lesz még hozzá fogható a focitörténelemben. Bár tévednék!!

Nem gondolom egyébként, hogy valaki csapatsportban attól lesz a történelem legjobbja, hogy minden létező címet elhódít. Nyilván örülnék, ha Messi világbajnok is lenne, de ez nem szabadna, hogy bármilyen szinten is befolyásolná megítélését. Ronaldo fejében pedig több szempontból is rendet kellene tenni!


Leon írta:
2020.12.31. 21:26:33
Ezzel a Messi videóval (nem én gyártottam) kívánok minden Barca és Messi fannak boldog új évet:

A földönkívüli:

https://www.youtube.com/watch?v=Bp3aETWhlsg

Amikor szidjuk érdemes felidézni mit adott nekünk szurkolóknak ő az elmúlt másfél évtizedben.

Kétlem, hogy lesz még valaha valaki a mi életünkben aki ilyen csodát visz végbe a Barcában, sőt merem állítani, hogy a football-ban mint sport sem lesz.
Örülök, hogy "élőben" láthattam, hogy sokszor szinte egyedül szétgyaláz minden csapatot.
Köszönjük Leo! 8) =D>
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15446
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2020.12.31. 21:43:14

Leon írta:
2020.12.31. 21:26:33


Kétlem, hogy lesz még valaha valaki a mi életünkben aki ilyen csodát visz végbe a Barcában, sőt merem állítani, hogy a football-ban mint sport sem lesz.
Köszi a videót.
Merem állítani teljes mellszélességgel, hogy nem lesz ilyen.
Egyszeri volt és megismételhetetlen, amit ő itt 15 év alatt letett a pályára.

Ebben az emberben több tudás volt, mint amit az összes játékosban láttam az elmúlt 20 évben. És ő le is tudta tenni gyakorlatban is a tudást, nem csak fejben volt meg.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2589
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2020.12.31. 21:26:33

Ezzel a Messi videóval (nem én gyártottam) kívánok minden Barca és Messi fannak boldog új évet:

A földönkívüli:

https://www.youtube.com/watch?v=Bp3aETWhlsg

Amikor szidjuk érdemes felidézni mit adott nekünk szurkolóknak ő az elmúlt másfél évtizedben.

Kétlem, hogy lesz még valaha valaki a mi életünkben aki ilyen csodát visz végbe a Barcában, sőt merem állítani, hogy a football-ban mint sport sem lesz.
Örülök, hogy "élőben" láthattam, hogy sokszor szinte egyedül szétgyaláz minden csapatot.
Köszönjük Leo! 8) =D>
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2589
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2020.12.30. 22:18:32

Így év végére két Messi gyalázás között pár szép emlék a történelem legnagyobbjától:

https://www.youtube.com/watch?v=RPol9PGRvtE

https://www.youtube.com/watch?v=G4wTERfoPfA
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
Atlantis
Capitá del Barça
Hozzászólások: 886
Csatlakozott: 2008.08.29. 13:25:29
Tartózkodási hely: Budapest

2020.12.30. 13:28:34

bence0330 írta:
2020.12.30. 12:49:53

Remélem, hogy nem! Nem a következő 10-15 évről beszéltem, hanem a jelenlegi csapatról, jelenlegi körülmények közt. Messi most olyan szinten emelkedik ki a sok középszerű, esetleg egy-két közepesnél jobb (Dest, Araujo, Pedri...?) játékos közül, mint talán még soha, pedig ő sem fiatalodik már. Egyszerűen nem bírjuk el jelenleg a hiányát, a táblázaton szerintem 2-4 helyet is jelenthet akár a jelenléte.
Megint más helyzetről beszélnénk, ha Fati visszatér, és Koeman távozása után a csapatunk szerintem második legjobb játékosa is újra a pályán lehet. Fati gólokat tud lőni, Puig meg kulcspasszokban tudja valamelyest kiváltani Leo-t. 1-1 minőségi igazolás mondjuk 2 éven belül, és remélhetőleg Messi leköszönésekor - vagy jelentős meggyengülésekor - már nem fogunk úgy függeni tőle, mint most, és nélküle is topcsapat leszünk, még ha talán nem is az első számú BL-esélyesek. De most sajnos ez van, és elég látványos a dolog, még 11-est sem tudtunk belőni nélküle (0/2 Griez és Braith), ami azért elég alap cucc hogy 4/5 legalább menjen be. Nem hogy még helyzeteket kialakítani, meg neadjisten belőni.
Az idei pontvesztéseink:
4 October 2020 Barcelona 1–1 Sevilla (Messi kezdő)
17 October 2020 Getafe 1–0 Barcelona (Messi kezdő)
24 October 2020 Barcelona 1–3 Real Madrid (Messi kezdő)
31 October 2020 Alavés 1–1 Barcelona (Messi kezdő)
21 November 2020 Atlético Madrid 1–0 Barcelona (Messi kezdő)
5 December 2020 Cádiz 2–1 Barcelona (Messi kezdő)
8 December 2020 Barcelona Spain 0–3 Italy Juventus (Messi kezdő)
19 December 2020 Barcelona 2–2 Valencia (Messi kezdő)
29 December 2020 Barcelona 1–1 Eibar

Plusz Messi ugyanúgy kihagyta a legutóbbi tizenegyesét emlékeim szerint, csak utána Alba visszaemelte neki. Ha jól emlékszem a BL-ben kétszer pihent, ott nyertünk is, tehát a mérlegünk statisztikailag még mindig jobb nélküle. :D :D (csak vicc volt nyugi, tudom itt a statisztikának nem sok értelme van)

Szóval a tegnapi meccs után meredek levonni tanulságokat egyből. Itt rendszerszintű (taktika, felállás) és csapatszintű (rossz kommunikáció, fejben gyengeség, dekoncentráció) problémák vannak az egész szezonban. A mai modern futball pedig már nem egy emberen múlik.

Egy jó formában lévő Messi egyértelműen hatalmasat tud dobni a csapat teljesítményén, de a szezon elején még Ő sem volt igazán toppon. Reméljük hogy jövőre már sokkal kiegyensúlyozottabban tudja majd hozni azt a szintet amire Ő még mindig képes, mert egyértelműen szükség lenne rá. Plusz Koemann is jó lenne ha megtalálni az ideális taktikát lassan a jelenlegi kerethez... :D
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21159
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2020.12.30. 13:04:18

Mindig az hiányzik, akik épp nem áll rendelkezésre, de tegyük hozzá, hogy a szezon nagy részében Messi ugyanolyan gyenge volt, mint a csapat.

Ennyi erővel mondhatnánk azt is, hogy azért vagyunk ilyen gyengék, mert Fati hiányzik, hiszen szezon elején ő volt a legjobbunk.

Nem bántani akarom Messit, de vele is ugyanúgy megvoltak a problémák, mint nélküle, vele is nagyon sok szenvedős meccsünk volt a közelmúltban. És nem kell eltemetni a csapat jövőjét, mert ha jó irányba kormányozzák a klubot, akkor ha nem is leszünk olyan dominánsok, mint a Pep-éra fénykorában, egy jó, ütőképes, szerethető csapatunk még lehet. Ellenkező esetben persze jöhet egy sötét korszak, de azért bízok benne, hogy Barto személyében a legnagyobb kártevőt mert elzavartuk.
Válasz küldése