Leo Messi

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Ha lenne rá lehetőség, visszahoznád?

Igen, még tudna adni a csapatnak
66
46%
Nem, tovább kell lépni
78
54%
 
Szavazatok száma: 144
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2012.11.09. 21:45:47

http://www.origo.hu/sport/focivilag/201 ... fejet.html

Erre kíváncsi lennék videón is, bár tudom, hogy ha Marca, akkor el kell osztani kettővel (meg visszaphotoshopolni egy játékost), és talán megkapjuk az igazságtartalmát...
Avatar
pitta19
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 327
Csatlakozott: 2006.08.25. 09:59:59
Tartózkodási hely: Acélváros

2012.11.08. 15:33:39

Tegnap THIAGO felirat volt a vadiúj Adidas csukáján:

http://www.facebook.com/photo.php?fbid= ... =1&theater
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2012.11.06. 20:49:10

daffy írta: más: nem értem,hogy egy cumival a sportszárban hogy lehet focizni. ha jól láttam,akkor jóval a sípcsontvédő fölött van,amely nekem nagyon zavaró lenne,hisz folyton cseszteti a lábam
Lehet, hogy pont ezért nem ment Messinek a góllövés :lol:
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2012.11.06. 20:43:48

Stalkyard írta:
daffy írta:ha már kettős mérce,olvasod a topikot? :D
Nem, nem olvasom. A fórumot is csak elvétve, hányok már ettől a vég nélküli köpködésről, és nehogy azt hidd, hogy ez alól saját szurkolótársaim kivételek.

Csak már többen is leírták előttem, hogy egyszerűen nevetséges, hogy ennél sokkal komolyabb és gusztustalanabb belépők maradnak megtorlás nélkül, itt meg egy legyintésért utólagos eltiltásért meg pénzbüntetésért megy a szájtépés. És én megértem a te álláspontodat is, miszerint büntetni kell, mindegy ki szabálytalankodik, de ez az eset tényleg annyira nevetségesen jelentéktelen, hogy nem éri meg ezt a port amit itt kavartok vele.
nyilván nektek van igazatok,hiszen nem lett belőle ügy. az álláspontom leírtam,úgy hiszem,hogy kár volna tovább "vitázni" a dolgon.

más: nem értem,hogy egy cumival a sportszárban hogy lehet focizni. ha jól láttam,akkor jóval a sípcsontvédő fölött van,amely nekem nagyon zavaró lenne,hisz folyton cseszteti a lábam
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2012.11.06. 20:38:29

daffy írta:ha már kettős mérce,olvasod a topikot? :D
Nem, nem olvasom. A fórumot is csak elvétve, hányok már ettől a vég nélküli köpködésről, és nehogy azt hidd, hogy ez alól saját szurkolótársaim kivételek.

Csak már többen is leírták előttem, hogy egyszerűen nevetséges, hogy ennél sokkal komolyabb és gusztustalanabb belépők maradnak megtorlás nélkül, itt meg egy legyintésért utólagos eltiltásért meg pénzbüntetésért megy a szájtépés. És én megértem a te álláspontodat is, miszerint büntetni kell, mindegy ki szabálytalankodik, de ez az eset tényleg annyira nevetségesen jelentéktelen, hogy nem éri meg ezt a port amit itt kavartok vele.
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Lionelm301
Barça B
Hozzászólások: 32
Csatlakozott: 2012.10.28. 14:37:05

2012.11.06. 19:49:19

Messi a Celta elleni meccsen beszélni akart a védővel, ezért nyúlt utána. Kicsit dühös lett. Egyébként meg feltartották előtte.

Sárgát ért volna az eset, semmi mást!

Egyébként tényleg nagyon sokat tűr.

Az eltiltás nevetséges lenne. Ramost, Pepét büntetni kellett volna. Sokkal durvább volt, amit műveltek. Nem focipályára való. Volt olyan meccs, amikor 21 szabálytalanságot követtek el a Real játékosai ellene. Mostanában azért normalizálódott a helyzet.
Avatar
lui1698
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7704
Csatlakozott: 2007.10.16. 16:28:15
Tartózkodási hely: A felhők alatt a parton egy tengeröbölben állva...

2012.11.06. 18:13:39

Amúgy ha a szándék olyan fontos, akkor ennél mi lehetett Messi szándéka?
Megsemmisíteni az ellenfelét egy halálos vállon veregetéssel?
Ilyen dolgokat hoztok fel és még meg is magyarázzátok, hogy pedig ezért bünti meg eltiltás meg anyám lábszára járna neki.
Ennyi erővel minden meccsen más kerettel mennének ki a pályára a csapatok, mert a kapust eltiltják amiért túl durván üti el a labdát szögletnél, vagy éppen előtte taszít egyet a csatáron, a védőket az országból is kitiltják, mert mert az őket előtte 3-szor mecopató gyereket felrúgják, vagy a csatárt lecsukják amiért a szemét kézzel vette le a bogyót....

Bele beszéltek minden hülyeségbe ilyen dolgokat, kb. olyan szintű mint mikor köpött egyet a pályán aztán ment, hogy a rohadt náci leköpte a csoki gyereket...

Ha nincs miről vitázni, tuti találtok valami országos baromságot...
Kép
Olyanokra képes vagy, amit talán még te se tudsz. Elfut az élet, jól teszed, hogyha vele futsz.
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2012.11.06. 18:05:57

csababarca írta: Gyerekes az,hogy Te meg nem gondolkozol,és felhozol egy ilyet,mikor tudod mik mennek a ti játékosaitoknál. ott hányszor hangoztattad ezt akkor,amikor megtörtént?
nem szeretnék neked ide off-ban személyeskedni. olvass! akár itt,akár facebookon. elég sokszor,elég sok témában olvashattál a reallal kapcsolatban negatív kritikát tőlem,sőt... pozitíval elvétve. ez messi topikja,de ha gondolod elkezdek ujjal mutogatni én is a másikra,hátha attól jobb lesz. továbbra sem érv,hogy ha a másik súlyosabb szabálytalanságot követett el,akkor az enyém nem szabálytalan.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15446
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2012.11.06. 17:58:40

daffy írta:
csababarca írta:Daffy!

Ramos kapott büntetést,ezért?
http://www.youtube.com/watch?v=VQxCyBXbDKg

Semmit,még le se fújták...
Úgyhogy,gondolkozzunk el,mert van különbség a kettő között. Ha Ramos se kapott ezért, akkor Messinek sem jár.
oszt akkor minden szabályos? MINDET el kell meszelni,ha olyat követ el. messié nem volt vészes,de egy kis aprót kivehetett volna a zsebéből. gyerekes ez a mutogatás egyébként,hogy a másik is csúnya volt
Igen,büntessenek meg minden ilyet. de ne Messin statuáljanak példát,aki szökőévente elkövet egy ilyet. mert az vérlázító lenne,hogy Messit ezért a legyintésért eltiltják,erre egy olyan mint Ramos mozdulata megtorlatlan marad.
Gyerekes az,hogy Te meg nem gondolkozol,és felhozol egy ilyet,mikor tudod mik mennek a ti játékosaitoknál. ott hányszor hangoztattad ezt akkor,amikor megtörtént?
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Yaya(07-10)
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 447
Csatlakozott: 2010.06.07. 18:43:09

2012.11.06. 17:57:04

odacsapott, és? ez szerintem még simán benne van egy focimeccsben. nem veszélyeztette a testi épségét, semmilyen maradandó nyomot nem hagyott. egy kis feszültséglevezetés. nem lehet egy kalap alá vonni a szándékos brutalitással, aljas sunyiságokkal. a közönség soraiba bikázott labdáért kaphatott volna, de ez nagyon súlytalan volt, több 100 ennél nagyobb ütést szednek össze egy meccsen. ha rendszeressé válna nyilván más a helyzet, de itt nyugodtan szemet lehet hunyni, egy bocsi és el van intézve.

Messivel nem az volt a baj, hogy nem megy vissza védekezni, hanem amikor a csapat támadott, akkor is csak sétálgatott, nem mutatta magát, nm mozgott el a védőjétől, egyszerűen nem volt megjátszható. ez bosszantott, és nem az, mikor elveszíti a labdát nem lohol vissza az emberével. remélem most már lesz alkalma előkapni a kis cumit.
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2012.11.06. 17:49:07

Capon írta: Ez egyébként nem rossz ötlet. :) arra mindig lesz kereslet.
mondd,mi kell! :D
Ennél sokkal súlyosabb esetek maradnak büntetlenül.
Mondom büntessék meg, de akkor mostantól ténylegesen használja a szövetség ezt a fajta szankcionálást meccsek után videó alapján.
természetesen én sem gondolom,hogy eget verő a probléma,hisz ha komoly lett volna,akkor még mindig ott verekednének és a szövetség csak tett volna valamit. számomra nem odavaló,pár centet fizethetett volna,ennyi. nekem ettől nem lett se jobb,se rosszabb,csak nagyon elegem van a pályára nem való dolgokból. engedelmeddel ezt a csapot nem is nyitnám itt meg.
Pepe úgy jön ide ahogy Messi gyereke kb.
messi gyereke érv volt még lejjebb. pepe is,de ő az állatkert szigorúbb őrzése mellett. bár teszem hozzá,rég volt olyan csúnya megmozdulása.
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2012.11.06. 17:44:18

daffy írta: aki szabálytalan,szankcionálják. komolyan azzal érveltek,hogy a másik is szabálytalan. ne vicceljetek már. akkor elkezdek drogot árulni,mert annyian megússzák..
Ez egyébként nem rossz ötlet. :) arra mindig lesz kereslet.

Ennél sokkal súlyosabb esetek maradnak büntetlenül.
Mondom büntessék meg, de akkor mostantól ténylegesen használja a szövetség ezt a fajta szankcionálást meccsek után videó alapján.

Pepe úgy jön ide ahogy Messi gyereke kb.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2012.11.06. 17:39:26

Stalkyard írta: Nem gyerekes, csak ezt hívják kettős mércének pár szurkolótársad részéről. :wink:
ha már kettős mérce,olvasod a topikot? :D
Mariska se kapott az égegyadta világon semmit, amikor majdnem olyat húzott be az ellenfélnek, hogy boxba tanpélda lehetne a K.O. -ra ott mozdulat, szándék minden meg volt, meg még színészet-amit csak nálunk szokás pedig- hogy őt bántották mikor nem talált, így magát verte majdnem orrba... Ha ez X meccses eltiltás/pénzbüntetés, akkor arról mi a véleményed?
semmi köze a realnak az esethez.
Mondjuk ebben az esetben megvan annak a veszélye, hogy Pepe soha többé nem léphet pályára spanyolba.
pepének sem.

aki szabálytalan,szankcionálják. komolyan azzal érveltek,hogy a másik is szabálytalan. ne vicceljetek már. akkor elkezdek drogot árulni,mert annyian megússzák..
Avatar
Mezner2
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1706
Csatlakozott: 2006.04.14. 13:27:29

2012.11.06. 17:38:37

szerintem az örökös eltiltás lenne a legésszerűbb,ilyet futballpályán még nem is láttam :roll: :? (meccsenként 10 ilyen van,plusz a vidi elején látszik,hogy eltalálta őt futás közben a Celtás srác,aki az eset után am nem is reklamált)
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2012.11.06. 17:36:38

daffy írta:oszt akkor minden szabályos? MINDET el kell meszelni,ha olyat követ el. messié nem volt vészes,de egy kis aprót kivehetett volna a zsebéből. gyerekes ez a mutogatás egyébként,hogy a másik is csúnya volt
Nem gyerekes, csak ezt hívják kettős mércének pár szurkolótársad részéről. :wink:
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Avatar
kennyke04
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1360
Csatlakozott: 2007.04.17. 14:04:52
Tartózkodási hely: DöBö

2012.11.06. 17:36:11

daffy írta:
Stalkyard írta: Az a hab a tortán, hogy ezért szerintük egy meccses eltiltást kéne kapnia Messinek... :lol:
ha eltiltást nem is,de valami büntetést szerintem is megér. ezen az oldalon tanultam,hogy a szándékot ugyan úgy büntetni kell,szóval hajrá
Mariska se kapott az égegyadta világon semmit, amikor majdnem olyat húzott be az ellenfélnek, hogy boxba tanpélda lehetne a K.O. -ra ott mozdulat, szándék minden meg volt, meg még színészet-amit csak nálunk szokás pedig- hogy őt bántották mikor nem talált, így magát verte majdnem orrba... Ha ez X meccses eltiltás/pénzbüntetés, akkor arról mi a véleményed?
"A fociban az a lényeg,
hogy a labdát, ahhoz passzold, akin ugyanolyan színű mez van, mint rajtad.
Ja! És futni kell! A vízilabdában ezt már rég kitalálták: aki nem úszik - megfullad."
- Hofi Géza
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2012.11.06. 17:35:36

Most tekintsünk el a gyerektől, lábtöréstől, napszakot, páratartalmat stb. Hogy jön ez ide?
Én nem bánom ha megbüntetik legyen ez precedens értékű csak akkor ténylegesen vezessék be a szövetségnél ezt a fajta szankcionálást. Ahogy sjd is írja.
Mondjuk ebben az esetben megvan annak a veszélye, hogy Pepe soha többé nem léphet pályára spanyolba.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Capon 2012.11.06. 17:37:11-kor.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2012.11.06. 17:35:00

csababarca írta:Daffy!

Ramos kapott büntetést,ezért?
http://www.youtube.com/watch?v=VQxCyBXbDKg

Semmit,még le se fújták...
Úgyhogy,gondolkozzunk el,mert van különbség a kettő között. Ha Ramos se kapott ezért, akkor Messinek sem jár.
oszt akkor minden szabályos? MINDET el kell meszelni,ha olyat követ el. messié nem volt vészes,de egy kis aprót kivehetett volna a zsebéből. gyerekes ez a mutogatás egyébként,hogy a másik is csúnya volt
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15446
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2012.11.06. 17:29:14

Daffy!

Ramos kapott büntetést,ezért?
http://www.youtube.com/watch?v=VQxCyBXbDKg

Semmit,még le se fújták...
Úgyhogy,gondolkozzunk el,mert van különbség a kettő között. Ha Ramos se kapott ezért, akkor Messinek sem jár.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2012.11.06. 17:29:08

Capon írta:
Egyébként így utólag max pénzbírság lehetne, de ilyenért az is vicces lenne szerintem.


A fenéket!
Ilyenért legyen Messi, legyen Pepe minden más bajnokságban járna a JOGOS eltiltás. De mint tudjuk ez nem a minden más bajnokság kategória... Pepe is megúszta, amikor a kezére taposott és még lehetne sorolni eseteket biztosan minden csapatból. Most csak azért említettem Pepe-t, mert ez az, ami ilyenkor beugrik.
Szóval járna igenis a büntetés. Miért lenne nevetséges? Mert ő Messi és született egy gyereke :-k
Ugyan már...
Azért próbáljuk meg reálisan látni a dolgokat.
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2012.11.06. 17:26:01

daffy írta:
Stalkyard írta: Az a hab a tortán, hogy ezért szerintük egy meccses eltiltást kéne kapnia Messinek... :lol:
ha eltiltást nem is,de valami büntetést szerintem is megér. ezen az oldalon tanultam,hogy a szándékot ugyan úgy büntetni kell,szóval hajrá
Én személy szerint alig várom már, hogy a spanyol szövetség elkezdjen videófelvételek alapján büntetni, de Messi eltiltása legyen akkor a legnagyobb örömöd, mert a Madrid védősorának kb. bérelt helye lenne a lelátón, ha következetesen végigvinnék. :wink:
Éppen ebből kifolyólag tök felesleges azon vitatkozni, hogy eltiltást érdemel-e, mert amíg ezek a barmok ülnek a spanyol szövetség élén, addig utólagos eltiltás nem lesz.
Mezner2 írta: Először is,a megfogalmazás nem szerencsés,mivel úgy jön le ebből,legalábbis nekem,hogy ha nincs kedve játszani akkor szól és fel sem megy,ilyen még nem történt tudtommal.
Szerintem aki akarta, az nagyon is jól tudta értelmezni, főleg a második felében leírtak miatt. :wink:
Mezner2 írta:Mindig játszani akar,és ezért mindig játszik is(bár a kupa meccs kivétel) és ez így természetes,aki nem látja,hogy mekkora tényező az emberünk az tök vak,nélküle félkarú óriás a csapat.
A világ legjobb játékosa,egyetlen csapat sem engedhetné meg magának,hogy őt nélkülözze,így a Barca sem,természetes,hogy nagyrészt az van amit ő akar
Most még páran leírhatják, de akkor sem fogom megváltoztatni a véleményem, hogy ha még maga az Atyaúristen személyesen jön el a Barcába focizni, neki sem lenne joga bérelt helyre a kezdőben, nem hogy még "az legyen, amit ő akar". Bármennyire is szeretem és elismerem a játékát és tisztelem, mint embert, ezen nem fogom soha túltenni magam.
Ha éppen gyereke született, akkor már hadd maradjon otthon (főleg, ha ez rá is nyomja a bélyegét a játékára, ilyenkor a legnagyobb gyökérség, hogy el is szakítják a családjától, és még szenvedjen is a pályán), ha rosszul játszik, lehessen becserélni, ha fáradt, akkor álljon be a 60. percben, ha gáz van ("mindig képes egy villanással eldönteni a meccset") és ne az legyen, hogy ballasztként álldogál, és nem jó semmire.
Egy munkahelyen sem az év dolgozója hozza a döntéseket, hanem a főnöke, és ez teljesen jól működik mindenhol.

Persze, ahogy kristop írja, ez inkább morális kérdés, de sztem sportszakmai szempontból sem tesz jót hosszú távon.
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2012.11.06. 17:24:42

Capon írta: Egyébként így utólag max pénzbírság lehetne, de ilyenért az is vicces lenne szerintem.
mert gyereke született és szabad csapkolódni? nem a pályára való viselkedés,egyértelmű ütés,a szándék büntetendő,főleg hogy itt ugye célba is ért. nem feltétlen kell lábaknak törni,ez sem ide való. nyugodtan betehet 5000eurót,amelyet addig megkeres,míg elmegy pisilni. nem tétel és még felháborodás sincs. de ha nekem lenne igazam,már megbüntették volna
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2012.11.06. 17:19:03

daffy írta:
Capon írta: Ezt mindjárt gondoltuk :)
nincs miről beszélni
persze hogy nincs.
Egyébként így utólag max pénzbírság lehetne, de ilyenért az is vicces lenne szerintem.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2012.11.06. 17:15:05

Capon írta: Ezt mindjárt gondoltuk :)
megütötte vagy nem? nincs miről beszélni
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2012.11.06. 17:12:11

daffy írta:
Stalkyard írta: Az a hab a tortán, hogy ezért szerintük egy meccses eltiltást kéne kapnia Messinek... :lol:
ha eltiltást nem is,de valami büntetést szerintem is megér.
Ezt mindjárt gondoltuk :)
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Válasz küldése