Leo Messi

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Ha lenne rá lehetőség, visszahoznád?

Igen, még tudna adni a csapatnak
66
46%
Nem, tovább kell lépni
78
54%
 
Szavazatok száma: 144
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2013.07.23. 17:14:48

bence-barca írta:
csababarca írta: Elképzelem ahogy leordítja Xavit Puyolt és Valdest egyszerre pl,életszerű szituáció.
Állítólag Luis Enriquet is ő szavazta le...
Még csak azt sem kellett neki, egyszerűen megvárta a parkolóban ahogy azt szokta és LE már vette is a lapot...

Következő elnökválasztás előtt Rosellel is randizik a parkolóba, abba sem lesz sok köszönet (madridi játékosok mesélhetnének) és Messi lesz az egyedüli jelölt a Barca elnöki székére. Aztán jön csak a világuralom. Elősszőr UEFA aztán FIFA majd később 35 évesen USA elnök...
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
Kash
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1960
Csatlakozott: 2011.06.28. 13:23:33
Tartózkodási hely: Dél-kelet

2013.07.23. 17:06:06

csababarca írta:Csak a magyar real szurkoloókat zavarja a létezése, vagy az összes ennyire aberált?
Akármi történik a klubnál az Messi hibája,vagy ő dönti el. Egyszemélyben elnök,vezetőségi tanács,és edző is.
Mitől ennyire frusztráltak? Túleshetnének márvazon,hogy sajbálatukra tehetségesebb mint CR, és eredményesebb is, szóval ezen ideje lenne átlendülni,és nem beszélni össze vissza...
Elképzelem ahogy leordítja Xavit Puyolt és Valdest egyszerre pl,életszerű szituáció.
Azthiszem az ilyenek miatt, Csababarca... :roll:
Nem eredményesebb, szimplán real szurkolókról beszélünk.
Folytattam 1 HSZ-es eszmecserét Miksi fórumtásunkal, hogy lassan ideje lenne ezeket a támadásokat nem lereagálni, mert megérzik a "félelmet".
Más:
http://www.csakfoci.hu/node/143616
Gondolom nem csak azért mert honfitárs.
Gondolom Messi jó teljesitménye függ az edző-től is...Ugyanis Guardiola hozta meg Messi páylafutásában az abszolút profizmust, ezt mostmár csak vinni kell tovább.
Köszöntem.
Kép
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2013.07.23. 16:57:17

csababarca írta: Elképzelem ahogy leordítja Xavit Puyolt és Valdest egyszerre pl,életszerű szituáció.

Pedig így van !!!
Több madridos fórumról is megerősítették a hírt, miszerint csak és kizárólag Messi kérésére jött Martino, mivel Messi közölte a vezetőséggel, h a hegemóniáját növelni kéne és ezt egy argentin edzővel a legkönnyebb megtenni. Majd ezek után megmondta szemtől szembe Rosellnek, h a következő elnökválasztáson ő is indul és kipenderíti az összes játékost, akit nem bír (lásd Villa) és helyette további argentin erősítések fognak érkezni a csapathoz, akik már kiskorukban megtanultak csak Messire játszani.
Fogadjuk el a tényt, Messi=törpIsten, aki hátulról mozgatja a szálakat Barca-ban és csak az ő engedélyével csinálhatnak akármit is a vezetők.
(Állítólag Luis Enriquet is ő szavazta le...)
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15435
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2013.07.23. 15:52:19

Csak a magyar real szurkoloókat zavarja a létezése, vagy az összes ennyire aberált?
Akármi történik a klubnál az Messi hibája,vagy ő dönti el. Egyszemélyben elnök,vezetőségi tanács,és edző is.
Mitől ennyire frusztráltak? Túleshetnének márvazon,hogy sajbálatukra tehetségesebb mint CR, és eredményesebb is, szóval ezen ideje lenne átlendülni,és nem beszélni össze vissza...
Elképzelem ahogy leordítja Xavit Puyolt és Valdest egyszerre pl,életszerű szituáció.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
ZBarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2717
Csatlakozott: 2013.07.18. 18:18:47
Kapcsolat:

2013.07.23. 15:43:04

hady írta:http://www.youtube.com/watch?v=DPpSRdT0nxg

Lionel Messi az adócsalásról....

...ha volt már,...bocs
Jó tudni végre a valóságot! :roll: Amúgy a bolhának új cipője van! Íme:

http://www.whoateallthepies.tv/wp-conte ... Boot-2.jpg :wink:

Kíváncsi vagyok Leo szereplésére holnap! Remélem, megtáncoltatja majd a védelmet és lő egy, két gólt! :roll:
Kép
Avatar
hady
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2852
Csatlakozott: 2005.12.06. 12:18:01

2013.07.23. 15:03:48

http://www.youtube.com/watch?v=DPpSRdT0nxg

Lionel Messi az adócsalásról....

...ha volt már,...bocs
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2013.07.20. 14:46:00

Hölgyeim és Uraim, legyetek szívesek befejezni az OFFolást és a személyeskedést. Ez a Messi topic, maradjunk a témánál. Minden más radírozva lesz a strigulák terhével, ami meg elég fontos tényező olyanoknál, akik már voltak pihin és/vagy sokadszor is újraregelnek ;)
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Miksi Józsefné
Barça B
Hozzászólások: 88
Csatlakozott: 2013.06.05. 07:51:02

2013.07.19. 20:10:03

Kash! igazad van, Cr negyedannyit nem nyert mint Messi,. Ha az origon megnyitod a Wikipediát Messinek sokkal több aranyérme meg dija van mint CR-nek.. Kezdve a Golden Boy dijjal amit ő 17 évesen kapott amit Isco most 2o évesen.Micsoda különbség. Olimpiai aranyérme , Ijfusági VB aranya 3 BL dij és még sorolhatnám, meglehet nézni ezzel szember CR-nek milyen az érmegyüjteménye hát eléggé el van Messitől maradva. CR-nek nincs még VB érme nem is értem hogy a drukkereik miért nem tőle követelik miért csak Messi életrajzából tekintik hiányzónak. Messi még ráadásul két és fél évvel fiatalabb mint CR és a gyüjteménye már jóval jelentősebb mint neki. Csak hát könnyebb Messin követelni azt ami a másik embernek sincsen.
Avatar
Castiel
Capitá del Barça
Hozzászólások: 954
Csatlakozott: 2012.07.11. 10:45:01
Tartózkodási hely: Csurgó

2013.07.19. 19:51:31

Kép
:mrgreen:
Kép
Fc Barcelona-Csurgói KK-Scuderia Ferrari-
Avatar
bali 15
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2541
Csatlakozott: 2008.06.05. 20:18:25

2013.07.19. 12:36:21

Messi mára a világ legjobb játékosa, ezt szerintem nyugodtan kijelenthetjük.
A világ legjobb játékosa, a világ egyik legjobb klubbjában játszik, kinek legnagyobb és legfőbb riválisa a Real Madrid. A VB cimet tőle nem mi KÖVETELJÜK, Barca szurkolók, hanem azok, akik keresik azt a pontot Messi pályafutásában, ahol még nem alkotott maradnadót. (Gondolom minden egyes gólja belegravirozódott a Real szurkolók emlékezetébe, nem beszélve azokról a gólokról, amik még győzelmet is jelentettek) Na már most, mivel Messi még nem nyert VB cimet, és mondhatni olyan hú de nagyot nem is alkotott, ebből alakult ki az a dolog, hogy Messi-t folyamatosan "zalklatják" kivülállók, rosszakarók és szakértők egyaránt, hogy bezzeg amig nem nyer VB-t addig nem lehet a világ legjobbja. Elismerem azt, mint Barca szurkoló, hogy egyetlen nagy rivális talán C. Ronaldo, de mivel ő sem nyert VB-t, felmerül a kérdés, őt miért nem zaklatják? Mindig a legjobbat, az egyetlent fogják megtalálni a kivülállók, és mindig tudni fognak hova szúrni. Kérdés, a sok egyéni és klubbszinten elért rekordja után van-e értelme a VB cimmel jönni...Mert szerintem nem

Azt sem képesek felfogni, hogy egyedül nem lehet megnyerni semmit sem. Azzal lehet jönni, hogy "de hát CR játszott EB döntőt" de akkor ő egy kis taknyos volt. Azt a csapatot Deco és Figo cipelték magukon. Mióta ők nincsenek láthatjuk, hogy mennyit ér a Portugál csapat.

Messinek nagyobb szerencséje van csapattársak terén. Szerintem 2010-ben ha egy olyan edző ül Argentína kispadján aki a szakmai döntésekben eszére hallgat és nem a szívére akkor legalább egy bronzzal kellett volna visszatérnie.
Hát az mi volt, hogy Maradona nem vitte ki Zanettit meg Cambiassot akik abban az évben csúcsformában nyertek BL-t az Interrel?!
Érdekes bezzeg annak a teljesen tehetségtelen Martin Palermonak jutott hely...
Most szerintem egy jó edző van a kispadon, de most emberanyag bajokkal küzd a csapat.
A támadósor szerintem a világ legjobbja, amit válogatott szinten jelenleg ki lehet állítani. Viszont védekezés terén nagy kakiban vannak a gauchok...

Mindenesetre nagyon kíváncsi leszek az argentinokra a következő VB-n...
Avatar
Kash
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1960
Csatlakozott: 2011.06.28. 13:23:33
Tartózkodási hely: Dél-kelet

2013.07.19. 12:11:15

Miksi Józsefné írta:Sziasztok !!!
Én sokszor elgondolkodom azon hogy a VB cim csak egy ember érdeme??? Mert tudjuk,hogy melyik hires sportoló nyert foci VB-t... De hát az a baj ,hogy sok ember nem tudja,hogy ki volt még az a 1o ember aki a hires emberen kivül nyert VB-t,mert anélkül nem megy. Csak hát évek mulva egy emberes lesz a Foci VB cim. Nem csak Messin mulik a cim, hozzáteheti a tehetségét de kell még az a 1o másik ember akivel együtt VB-t nyernek. Szerintem. Ha meg nem fog nyerni , más sem nyert az ő érdemeit nem fogja már elvitatni senki sem. Főleg évek mulva., legfeljebb kimarad a sorolásból - ha nem nyer - a VB cim. Tul sokat tulajdonitanak benne. Éppen néztem a 2oo9-es Olimpián mikor játszott Messi hogy bizony ezek a mostani VB-s csapattársak voltak már akkor is, hát ha sikerül nekik. Majd meglátjuk. Én is drukkolok neki,hog y álma teljesüljön..
Messi mára a világ legjobb játékosa, ezt szerintem nyugodtan kijelenthetjük.
A világ legjobb játékosa, a világ egyik legjobb klubbjában játszik, kinek legnagyobb és legfőbb riválisa a Real Madrid. A VB cimet tőle nem mi KÖVETELJÜK, Barca szurkolók, hanem azok, akik keresik azt a pontot Messi pályafutásában, ahol még nem alkotott maradnadót. (Gondolom minden egyes gólja belegravirozódott a Real szurkolók emlékezetébe, nem beszélve azokról a gólokról, amik még győzelmet is jelentettek) Na már most, mivel Messi még nem nyert VB cimet, és mondhatni olyan hú de nagyot nem is alkotott, ebből alakult ki az a dolog, hogy Messi-t folyamatosan "zalklatják" kivülállók, rosszakarók és szakértők egyaránt, hogy bezzeg amig nem nyer VB-t addig nem lehet a világ legjobbja. Elismerem azt, mint Barca szurkoló, hogy egyetlen nagy rivális talán C. Ronaldo, de mivel ő sem nyert VB-t, felmerül a kérdés, őt miért nem zaklatják? Mindig a legjobbat, az egyetlent fogják megtalálni a kivülállók, és mindig tudni fognak hova szúrni. Kérdés, a sok egyéni és klubbszinten elért rekordja után van-e értelme a VB cimmel jönni...Mert szerintem nem.
Köszöntem!
Kép
Miksi Józsefné
Barça B
Hozzászólások: 88
Csatlakozott: 2013.06.05. 07:51:02

2013.07.19. 11:54:34

Sziasztok !!!
Én sokszor elgondolkodom azon hogy a VB cim csak egy ember érdeme??? Mert tudjuk,hogy melyik hires sportoló nyert foci VB-t... De hát az a baj ,hogy sok ember nem tudja,hogy ki volt még az a 1o ember aki a hires emberen kivül nyert VB-t,mert anélkül nem megy. Csak hát évek mulva egy emberes lesz a Foci VB cim. Nem csak Messin mulik a cim, hozzáteheti a tehetségét de kell még az a 1o másik ember akivel együtt VB-t nyernek. Szerintem. Ha meg nem fog nyerni , más sem nyert az ő érdemeit nem fogja már elvitatni senki sem. Főleg évek mulva., legfeljebb kimarad a sorolásból - ha nem nyer - a VB cim. Tul sokat tulajdonitanak benne. Éppen néztem a 2oo9-es Olimpián mikor játszott Messi hogy bizony ezek a mostani VB-s csapattársak voltak már akkor is, hát ha sikerül nekik. Majd meglátjuk. Én is drukkolok neki,hog y álma teljesüljön..
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2013.07.19. 11:13:46

Céljai a következő szezonra a Sport TV szerint:

http://www.sport1tv.hu/Hirek/2013/07/18 ... szezoncel8

Néhány jól teljesíthető, de nem elvárható. A vb cím nagyon hiányzik a repertoárból. Végre válogatott szinten is kéne már villantani.
Kép
Kép
Kép
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.07.15. 10:48:58

Bő 17 perces videó a Bolháról:
http://www.youtube.com/watch?v=l0UWajMcnIA

Ezeket a zseniális passzokat, indításokat elnézve már nem először fogalmazódik meg bennem a gondolat, hogy pár év múlva, ha már nem lesz ennyire gyors, be lehetne rakni irányítónak a középpályára.
Sérülések és/vagy eltiltások esetén akár már a következő idényben is kipróbálnám kicsit hátrébb.

Neymar--Alex--Tello--
-----Iniesta---Messi---
--------Busquets------
Avatar
sörvirsli
Capitá del Barça
Hozzászólások: 577
Csatlakozott: 2013.02.22. 22:30:29
Tartózkodási hely: A tizenhatoson belül

2013.07.13. 21:46:48

A szurkolók követelték, a szurkolók megkapták,a szuperzseni ebben is egyedülálló:

http://www.nemzetisport.hu/spanyol_labd ... tt-2261991
Aki azt hiszi, hogy a Messi és a Messiás szavak és jelentések összecsengése véletlen, az orbitálisat téved: Isten kegyelméből való ez az ember.

Messi-Neymar = the ultimate forward duo

Paul Walker - We are always gonna miss you forever!
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.07.08. 14:59:40

Leo Ibizán lazul Pinto és Cesc társaságában:
Kép

Pinto... :lol:
Avatar
sörvirsli
Capitá del Barça
Hozzászólások: 577
Csatlakozott: 2013.02.22. 22:30:29
Tartózkodási hely: A tizenhatoson belül

2013.07.06. 19:54:42

A szuperzseni a foci történelem legjobb 11ben is kezdő:

http://www.hatharom.com/2013/07/06/mess ... yeben-foto
Aki azt hiszi, hogy a Messi és a Messiás szavak és jelentések összecsengése véletlen, az orbitálisat téved: Isten kegyelméből való ez az ember.

Messi-Neymar = the ultimate forward duo

Paul Walker - We are always gonna miss you forever!
Avatar
szarvasember
Barça B
Hozzászólások: 84
Csatlakozott: 2013.05.22. 22:15:10

2013.07.06. 09:13:07

Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2013.07.04. 16:49:02

A teljes meccs :wink:

FC Barcelona - Getafe 5-2
Copa Del Rey Semi-Final
2006/2007

http://www.youtube.com/watch?v=c0-bqCiv3iU

Messi gól: 28:18
KépKép
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2013.07.04. 16:19:48

S.Agüero írta:Kép
Gudi reakciója a legnagyobb az egészben. Áll, egyszercsak rájön mi történt és fogja a fejét :D
corol
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1203
Csatlakozott: 2011.04.06. 20:08:57

2013.07.04. 14:37:32

http://www.origo.hu/sport/focivilag/201 ... eztek.html

Hát ha valóban ez történt, akkor nem értem az egészet. Capello milyen jogon reagált/dirigált ilyen otromba módon? Nem fért el a kispadon?
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2013.07.04. 13:16:46

Kép
Miksi Józsefné
Barça B
Hozzászólások: 88
Csatlakozott: 2013.06.05. 07:51:02

2013.07.03. 16:08:06

Kösz! Messi elnézést kért most a facebookon ,most olvastam goglé sgitségével,hogy Limában volt affér a rendőrők kitiltották a testvérét meg Neymar apját és hogy Messi azért hagyta ott a meccset a szervezőket meg azért nem értem,mert a többieknek meg azt kivánja Messi a facebookon hogy reméli minél többen fognak adakozni. Az a baj,hogy nem tudok sem spanyolul,sem angolul igy a goglé forditás meg nem tökéletes. De köszi a segitséget és annak is aki gúnyolódott. velem.Engem igen is érdekel és érdekelt ez a téma.
maki
Jugador del Barça
Hozzászólások: 189
Csatlakozott: 2011.02.05. 04:51:08
Tartózkodási hely: Budapest

2013.07.03. 16:02:26

Miksi Józsefné írta:T.Fórumozók! Ha valaki ért spanyolul irja már meg legyenszives,hogy Messi miért nem mehet Los Angelesbe ő miért nem játszhat ott és a többiek miért igen??? Nem értem mi történt ???
Én azt olvastam most, hogy az egész esemény elmarad a szervezők miatt.
Apart from a right foot, Rivaldo had everything.
Avatar
CsacsMate
Capitá del Barça
Hozzászólások: 791
Csatlakozott: 2005.11.19. 12:42:29
Tartózkodási hely: Zala
Kapcsolat:

2013.07.03. 15:52:19

Miksi Józsefné írta:T.Fórumozók! Ha valaki ért spanyolul irja már meg legyenszives,hogy Messi miért nem mehet Los Angelesbe ő miért nem játszhat ott és a többiek miért igen??? Nem értem mi történt ???
Mert kitiltották kokaincsempészésért az egész államból...


Egyébként miért ne lenne ott a Messi and friends vs ... meccsen? Rosszat tetszett álmodni megint?
Válasz küldése