Leo Messi

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Ha lenne rá lehetőség, visszahoznád?

Igen, még tudna adni a csapatnak
66
46%
Nem, tovább kell lépni
78
54%
 
Szavazatok száma: 144
corol
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1203
Csatlakozott: 2011.04.06. 20:08:57

2013.10.08. 19:52:13

Ej ej lassan eljutunk oda mi is ha így megy, hogy elfogadjuk azt a baromságot, hogy Messit a kispadra kell ültetni hogy gondolkozzon - mint ahogy itt megfogalmazást nyert. Való igaz, magam is morogtam egy két meccsen a sétálás miatt, aztán a következőn, vagy még a sétálós meccse végén is, odatette magát és egymaga eldöntötte a 3 pont sorsát.
Gondolkozzatok már kedves fórumtársak kit negligáltok. Minden idők egyik legjobb, ha nem a legjobb focistája, aki a pályája közepéhez közeledve már minden létező rekordot megdöntött.
Nincs hozzá fogható jelenleg a futball világában és amíg ezt a játékot produkálja nem árt az elhamarkodott minősítések terén visszafogni magunkat.
Bocs ha kicsit indulatosra sikerült. :oops:
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7407
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.10.08. 19:08:01

Varga írta:
Barcaman1993 írta: Mi van? Hol élsz ember? A világ legjobbját leültetnéd a padra gondolkodni? Minek? Egyedül többet tesz a góljainkért, mint a többiek együttvéve. Nem is értem, hogy ilyen baromság kinek a fejéből tud kipattanni...? Röhej az egész. Messi nélkül ez a csapat... Inkább bele se gondolok. Maradjunk annyiban, hogy Messi mindenkinél feljebbvaló ebben a csapatban, aminek van is alapja.
Gondolkozz már el egy kicsit mielőtt ilyen orbitális baromságot írsz.. Pont ez a lényeg, hogy a csapat az első nem Messi. Ő a világ legjobbja, és ezt hülye lennék kétségbe vonni, de a modern futballnak a csapatvédekezés az alapja. Úgy, ahogy a miénknek az, hogy letámadunk az első embertől az utolsóig már az ellenfél térfelén. Messi meg mindeközben 20 méteres lesen néz ki a fejéből. Támadásban letehet bármit az asztalra, amíg nem védekezik rendesen nyugodt szívvel raknám a padra.
Először is leszögezném, hogy nem tisztem Messit védeni, nem is a kedvencem a csapatból, főleg nem egy játékost helyezek a barca elé.
Viszont azt nem tudjuk milyen taktikával küldi fel Tata a játékosokat. A csapatvédekezés sem abból, hogy akkor az összes mezőnyjátékos spuri vissza és próbáljuk megszerezni a labdát. Messi is sokszor megy zavarni a kapust, vagy a legutolsó labdás embert. Folyamatosan feljebb helyezkedik, hogy egy-egy labdaszerzésből lehessen kit indítani. Ha a többi csapat meccsét nézitek, ott is számos helyen előfordul, hogy a legelső ember, általában a középcsatár nem lép vissza védekezni, maximum csak zavar elől. Viszont Leo ilyenkor vissza tud lépni, hogy ne legyen les, akár a középkörbe. Persze nyilván nem is kap annyi védekező feladatot és valamilyen szinten közrejátszik, hogy ő a világ legjobbja. De máshol is így van, ahol van egy kiemelkedő játékos.
Az viszont, hogy Messi nélkül jobbak vagyunk meg hasonlók baromság. Ezt maximum egy vak vagy gyengénlátó mondja. Legfeljebb arról lehet beszélni, hogy már nem annyira Messi-függő a csapat, mint tavaly, mert tényleg az volt. Ezen viszont annyira nem kell csodálkozni, hiszen egy enervált Villa helyett, akit sokszor még Tello is kiszorított, érkezett Neymar, aki nagyon jól beilleszkedett a csapatba, Alexis pedig erősen feljavult, azokon a meccseken is, amikor Messi is játszott.

Még egyszer mondom nem akarom védeni Messit, de sokan már túlzásba esnek. Tényleg jó, hogy idén már az argentin nélkül is tudunk meccset nyerni és nem vagyunk egy félkarú óriás, de Leo továbbra is hihetetlenül fontos és nagyon kell a csapatba. (amúgy meg nem játszottunk nélküle túl sok meccset, hogy bármit is kijelenthesssünk, sőt Glasgowban jó esély van rá hogy el tudta volna hamarabb dönteni a meccset)
Forca Barca!!!!
Don Blaugrana 2005
Barça B
Hozzászólások: 35
Csatlakozott: 2013.09.30. 18:00:44

2013.10.08. 18:43:46

Miksi Józsefné írta:_Varga! Irod,hogy 2o méteres lesen???Te mit nézel??? Messi szinte soha nincs lesen... Aki lesen van és sosem figyel az vagy Pedro vagy Alexis szokott lenni, nem Messi. Ilyen hülyeséget irni, hát az ész megáll. Nem egyszerübb azt mondani hogy utálod és hogy takarodjon a Barcából.
Hát már megbocsáss, de te orbitális baromságot írtál. Kezdjük ott, hogy felteszek neked egy kérdést: Sanchez vagy Messi szalad vissza többet egy labdaszerzés után védekezni? Jó, hogy a chilei. Innentől kezdve ő van kevesebbszer a védelem mögött. Messit pedig igenis többször lehet látni visszafele sétálni lesről. Hangsúlyozom SÉTÁLNI. Sose figyel Sanchez? Ő az egyik leghasznosabb emberünk, aki nem mellesleg mindig együtt él a játékkal. Úgyhogy kérlek gondold át még egyszer az írásodat! Thanks :)
Avatar
TT
Capitá del Barça
Hozzászólások: 963
Csatlakozott: 2010.01.03. 15:09:29

2013.10.08. 18:29:15

Miksi Józsefné írta:blablaksadfljklajsdklfjlasd
neked az a tiszted, hogy folyton elvakultan védjed messit? néha benézek ebbe a topicba, mitlátok miksiné... nincs baj azzal, amit csinálsz, csak néha fárasztó és alaptalan.
mellesleg amit állítottak, helyénvaló. számtalanszor volt már rá precedens, hogy iniesta szétcselezte a védőharmadban az embereket, és nem tud előrepasszolni érdemlegesen, mert pedro/sanchez alszik, messi meg 4 méteres lesről SÉTÁL vissza. volt ilyen, lesz is ilyen. tény, hogy elit a gyerek, az is tény, hogy a dolgait tudatosan csinálja, azért sétál 4 méteres lesen a 10. percben, mert van még 80+ másik, de nem kell vakon minduntalan védeni


szerk.: MIHI, azért megvárhattad volna míg reagál rám :lol: :lol:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára TT 2013.10.08. 18:56:30-kor.
Miksi Józsefné
Barça B
Hozzászólások: 88
Csatlakozott: 2013.06.05. 07:51:02

2013.10.08. 17:12:26

_Varga! Irod,hogy 2o méteres lesen???Te mit nézel??? Messi szinte soha nincs lesen... Aki lesen van és sosem figyel az vagy Pedro vagy Alexis szokott lenni, nem Messi. Ilyen hülyeséget irni, hát az ész megáll. Nem egyszerübb azt mondani hogy utálod és hogy takarodjon a Barcából.
Avatar
Varga
Capitá del Barça
Hozzászólások: 866
Csatlakozott: 2007.07.28. 09:24:35

2013.10.08. 16:59:43

Barcaman1993 írta: Mi van? Hol élsz ember? A világ legjobbját leültetnéd a padra gondolkodni? Minek? Egyedül többet tesz a góljainkért, mint a többiek együttvéve. Nem is értem, hogy ilyen baromság kinek a fejéből tud kipattanni...? Röhej az egész. Messi nélkül ez a csapat... Inkább bele se gondolok. Maradjunk annyiban, hogy Messi mindenkinél feljebbvaló ebben a csapatban, aminek van is alapja.
Gondolkozz már el egy kicsit mielőtt ilyen orbitális baromságot írsz.. Pont ez a lényeg, hogy a csapat az első nem Messi. Ő a világ legjobbja, és ezt hülye lennék kétségbe vonni, de a modern futballnak a csapatvédekezés az alapja. Úgy, ahogy a miénknek az, hogy letámadunk az első embertől az utolsóig már az ellenfél térfelén. Messi meg mindeközben 20 méteres lesen néz ki a fejéből. Támadásban letehet bármit az asztalra, amíg nem védekezik rendesen nyugodt szívvel raknám a padra.
Kép
Unicef
Jugador del Barça
Hozzászólások: 123
Csatlakozott: 2009.12.14. 17:21:16

2013.10.08. 15:10:47

Ahhoz képest, hogy minden Messivel kapcsolatos dolgot elolvasol érdekes, hogy nem emlékszel olyan szitura mikor Leo azért veszekedett, mert nem passzoltak neki.
Miksi Józsefné
Barça B
Hozzászólások: 88
Csatlakozott: 2013.06.05. 07:51:02

2013.10.08. 14:05:56

A sérülés mindenkinek áll. Ma ő kinlódik sérüléssel, holnap meg más. Neymar sincs biztositva meg senki,hogy pályafutása alatt egyetlen egy sérülése sem lesz. Az biztos,hogy nem tesz neki jót,hogy akkora rugásokat kap mint amit a Rayo ellen is hogy a levegőben vagy 3 x megfordult. Én sem vagyok orvos, de hogy 5 éves kora óta focizik rendszeresen és bizony az már 21 éve nagyon korán kezdte, lehet ez a hátulütője a dolgoknak és semmi titokzatottság nincs benne. Egyszer minden elromlik . Volt idő amikor éveken át lótott-futott a pályán elejétől a végéig, amit most nem értékelnek már, lehet lótni futni céltalanul a pályán és lehet okosan is játszani hogy a csapat gólban gazdag legyen és tovább jussanak reménytelen helyzetből is. Ebben vitathatatlan az érdeme és remélem a klub nagyfőnőkei is igy látják a pályafutását.
Cooh
Jugador del Barça
Hozzászólások: 169
Csatlakozott: 2008.11.18. 11:06:46

2013.10.08. 13:18:14

Miksi Józsefné írta:Cooh! Nem áll senki felett ez biztos.De akkor a szöveg sem kell hogy Neymar jött Messi segitségére. Nem Messi segitségére jött hanem a Barca csapat egyik tagja lenni. Ez pontosan abból következik ha Messi nélkül is jó a Barca akkor tulajdonképpen mindenki egyforma a Barcában igy nincs is miről beszélni. Itt nem kellene kiemelt emberek,máshol vannak de ugy látszik a Barcában nem kell. A Real egyszer nem hivja rotálásra CR-t lehet azért mert ha lemegy a Real is ugyanugy müködik nélküle mint Messi nélkül a Barca. VAgy a Bayernnál a Ribery és még lehetne sorolni. De hát a nevekre mennek az emberek külföldön is .
El kellene már dönteni,hogy akkor kellenek kimagasló játékosok vagy mindenki jó ugy ahogy van. Most azért kiváncsi lennék az elkövetkező időkre hogy mennyire lesz fenomenális a Barca és mennyire tartja a formáját hogy mi fog változni és mi nem az elkövetkező időben. Nálunk már egy VAlladolid győzelem felért egy erős sztárcsapat legyőzésével.
Ha úgy vesszük segít Messinek (de leginkább a csapatnak)...levenni a nagy tehert a válláról, mivel az elmúlt időben nem 1-2 ember fogja szorosan.

A mostanság felbukkanó sérülései sem véletlenül jönnek elő, gondolom ez mögött is áll valami (most nem szeretném részletezni, mivel nem vagyok orvos).
Elég egy komolyabb sérülés, lábtörés...etc. és máris megvan a baj.
Unicef
Jugador del Barça
Hozzászólások: 123
Csatlakozott: 2009.12.14. 17:21:16

2013.10.08. 12:55:18

Utánanéztem és találtam egy cikket, hogy valóban Messi segítésére jött. Azt írja az újságíró, hogy az lett volna feladata, hogy hordja a felszerelését, csukáit ilyesmi. De mivel eléggé satnya volt szegény nem bírta el. Erre kitalálták, hogy kezdjen el a csapattal edzeni, hogy megerősödjön. Majd jött a nemvárt fordulta, kiderült némi tehetség szorult a srácba!

Most azon gondolkozok, hogy felhúzzam magam a "cikken", vagy mosolyogjak egyet rajta és felejtsem is el, mert szóra sem érdemes. Értelmes ember lévén a 2. lehetőséget választom. :lol:
Miksi Józsefné
Barça B
Hozzászólások: 88
Csatlakozott: 2013.06.05. 07:51:02

2013.10.08. 12:45:11

Nézd meg ha lesz majd időd a nyilatkozatokat, bizony bármennyire is "gúnyolódsz" ez a szöveg ment. "Segiteni jöttem Messinek --- igy kezdődőtt.
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.10.08. 12:44:18

Varga írta:Megérdemli a kritikákat. Hármasával lövi a gólokat és adja a gólpasszokat, de védekezésben -1 ember. 20 méteres lesen sétálgat, ha nem a lábaihoz pattan a labda nem is küzd érte. Legyen az Puyol, Messi, vagy akárki más, ha nem küzd a pályán kapja csak a kritikákat.. Vezérként meg nem csak a gólokat kéne vágnia, hanem irányítani és példát mutatni, ehejett ő az aki sz.rik bele és lógatja a lábát. Valladolid ellen láttuk, hogy megy nélküle a játék, ha Tatának lennének tökei lerakná a padra egy kicsit goldolkodni.
Amíg van egy olyan játékosunk, aki meccsenként átlagban több mint egy gólt rúg, ha rossz napja van, csak ad egy gólpasszt, alapvetően meghatározza a játékunkat és egyértelműen klasszisokkal jobb csapat vagyunk ha ő is a pályán van, addig játsszon, amennyit csak lehet.

A láblógatáshoz meg annyit, hogy megmondhatná neki Tata, hogy vegye ki a részét a védekezésből, és jöjjön vissza védekezni a saját tizenhatosáig minden alkalommal, csak akkor neki is többet kéne pihennie, aminek meg a csapat látja a kárát.

Oké, hogy a csapat az első, de azért nem kell túlzásba vinni a dolgokat.

Bár felőlem kipróbálhatjuk egyszer, hogy Messit nem játszatjuk a BL-elődöntő odavágóján a Real ellen, hogy kipihenje magát a hétvégi, Almería elleni bajnokira...
Unicef
Jugador del Barça
Hozzászólások: 123
Csatlakozott: 2009.12.14. 17:21:16

2013.10.08. 12:42:22

Neymar azért jött, hogy Messit segítse? :D Én azt hittem a Barca igazolta le, hogy a csapatot segítse. Mindig tanul az ember! :D
Miksi Józsefné
Barça B
Hozzászólások: 88
Csatlakozott: 2013.06.05. 07:51:02

2013.10.08. 12:37:58

Cooh! Nem áll senki felett ez biztos.De akkor a szöveg sem kell hogy Neymar jött Messi segitségére. Nem Messi segitségére jött hanem a Barca csapat egyik tagja lenni. Ez pontosan abból következik ha Messi nélkül is jó a Barca akkor tulajdonképpen mindenki egyforma a Barcában igy nincs is miről beszélni. Itt nem kellene kiemelt emberek,máshol vannak de ugy látszik a Barcában nem kell. A Real egyszer nem hivja rotálásra CR-t lehet azért mert ha lemegy a Real is ugyanugy müködik nélküle mint Messi nélkül a Barca. VAgy a Bayernnál a Ribery és még lehetne sorolni. De hát a nevekre mennek az emberek külföldön is .
El kellene már dönteni,hogy akkor kellenek kimagasló játékosok vagy mindenki jó ugy ahogy van. Most azért kiváncsi lennék az elkövetkező időkre hogy mennyire lesz fenomenális a Barca és mennyire tartja a formáját hogy mi fog változni és mi nem az elkövetkező időben. Nálunk már egy VAlladolid győzelem felért egy erős sztárcsapat legyőzésével.
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2013.10.08. 12:33:06

És bizony egyszer eljön az az idő (ki tudja mikor...), amikor nélküle kell, hogy csapat legyünk...csak ebbe kevesen gondolnak bele..
tekintve a korát, és a lojalitását a klub felé, ez még alsó hangon 6-7 szezon kellene legyen.

máskülönben messit én sem padoztatnám, felesleges, lehet, hogy nem küzd úgy, mint alexis vagy alves, viszont rúgja a gólokat, adja a gólpasszokat, meghatározza szinte az összes meccsünk képét.
cr szerintem mezőnyben kevesebb, mint messi, nem tesz hozzá szinte semmit a góljain kívül a csapathoz, mégse fordul meg senki fejében, hogy di maria vagy jesé legyen kezdő helyette.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára shutterisland 2013.10.08. 12:42:35-kor.
Miksi Józsefné
Barça B
Hozzászólások: 88
Csatlakozott: 2013.06.05. 07:51:02

2013.10.08. 12:28:47

Én nem értem hogy mitől lesz annyira jó egy csapat ha két meccsen nem játszik Messi? Mitől olyan látványos a javulása hogy mindenki véleményezi még ez a csereként adott játékos is. Én is néztem nmindkét meccset hát nem tudom ki és mit látott, én láttam amit láttam. Az a baj,hogy Messi nem beszél , nem nyilatkozik , pedig hát biztos neki is megvan a saját véleménye. Tényleg ugy van mint az életben,ha sérült vagy nem veszik hasznodat és akkkor mindenki beolvashat, de hát ez kétélü dolog, mert aki most beolvas,holnap sérült lesz, aztán neki sem veszik használt. Tata is mindig csak a Neymarral való párbeszédet emeli ki, Messivel még nem hallottam vagy olvastam volna,hogy megbeszélték volna a dolgokat. részemről nem örülök,hogy ilyen meccsen játszik Messi remélhetőleg mint a Milan vagy a Real mert ha valami oknál fogva nem győznek még a végén képesek lesznek azt mondani,hogy azért vesztettek mert Messi ott volt és játszott a csapattal. Talán ezt a két meccset is játszhatnák nélküle és igy beigazolódhatna amit irtak.

Végezetül nem vagyok az anyja,csak mint fan rosszul esik,hogy mindenki a megmondó ember vele szemben a médiában és az ujságban. . Jó lenne már ha ő is "megmondana" valamit. Remélem eljön annak is az ideje.
Cooh
Jugador del Barça
Hozzászólások: 169
Csatlakozott: 2008.11.18. 11:06:46

2013.10.08. 12:27:51

Barcaman1993 írta:Mi van? Hol élsz ember? A világ legjobbját leültetnéd a padra gondolkodni? Minek? Egyedül többet tesz a góljainkért, mint a többiek együttvéve. Nem is értem, hogy ilyen baromság kinek a fejéből tud kipattanni...? Röhej az egész. Messi nélkül ez a csapat... Inkább bele se gondolok. Maradjunk annyiban, hogy Messi mindenkinél feljebbvaló ebben a csapatban, aminek van is alapja.
Azért Messi nem mindenkinél feljebbvaló...ennek a csapatnak köszönheti, hogy ott tart ahol.
És bizony egyszer eljön az az idő (ki tudja mikor...), amikor nélküle kell, hogy csapat legyünk...csak ebbe kevesen gondolnak bele..
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3729
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2013.10.08. 12:07:20

Varga írta:Megérdemli a kritikákat. Hármasával lövi a gólokat és adja a gólpasszokat, de védekezésben -1 ember. 20 méteres lesen sétálgat, ha nem a lábaihoz pattan a labda nem is küzd érte. Legyen az Puyol, Messi, vagy akárki más, ha nem küzd a pályán kapja csak a kritikákat.. Vezérként meg nem csak a gólokat kéne vágnia, hanem irányítani és példát mutatni, ehejett ő az aki sz.rik bele és lógatja a lábát. Valladolid ellen láttuk, hogy megy nélküle a játék, ha Tatának lennének tökei lerakná a padra egy kicsit goldolkodni.
Mi van? Hol élsz ember? A világ legjobbját leültetnéd a padra gondolkodni? Minek? Egyedül többet tesz a góljainkért, mint a többiek együttvéve. Nem is értem, hogy ilyen baromság kinek a fejéből tud kipattanni...? Röhej az egész. Messi nélkül ez a csapat... Inkább bele se gondolok. Maradjunk annyiban, hogy Messi mindenkinél feljebbvaló ebben a csapatban, aminek van is alapja.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
Varga
Capitá del Barça
Hozzászólások: 866
Csatlakozott: 2007.07.28. 09:24:35

2013.10.08. 11:33:02

Megérdemli a kritikákat. Hármasával lövi a gólokat és adja a gólpasszokat, de védekezésben -1 ember. 20 méteres lesen sétálgat, ha nem a lábaihoz pattan a labda nem is küzd érte. Legyen az Puyol, Messi, vagy akárki más, ha nem küzd a pályán kapja csak a kritikákat.. Vezérként meg nem csak a gólokat kéne vágnia, hanem irányítani és példát mutatni, ehejett ő az aki sz.rik bele és lógatja a lábát. Valladolid ellen láttuk, hogy megy nélküle a játék, ha Tatának lennének tökei lerakná a padra egy kicsit goldolkodni.
Kép
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.10.08. 09:48:27

Miksi Józsefné írta:Tegnap olvasgattam a Deportivo és Sport ujságot és meglepve tapasztaltam,hogy felerősődtek a Messi ellenes irások pl. a fiatal játékos angliából nyilatkozta hogy Messi nélkül is jó a BArca, valami bizonyos Oliver Martinez a sporton meg bizonygatja,hogy jobban játszik a Barca Messi nélkül, a volt sportoló a most eladni szánó könyvében is a Barcelona Messi nélküliségét emeli ki. Elgondolkodtam,hogy tényleg miért van az hogy ha nincs Messi jobban játszik a Barca . Én csak azt tudom mondani,hogy ha ennyire utban van Messi és nem állnak ki mellette a katalán ujságok és szinte sugallják ezt nap mint nap.De egyet nem értek, ha Messi nélkül is jól megy a csapat akkor tulajdonképpen a Messi segitségére hozott Neymar szerepe is csökken, mert hát akkor őt sem lehet kiemelni és vezérré nyilvánitani. Nem értem miért fáj ez hogy vannak vezéregyéniségek mikor minden csapatnak van és azokra sosem irják ha nincsenek,hgoy nélkülük is megvan a csapat. Ez csak Messi privilégiuma ugy látszik. .Nem is tudom hogy igy hogy lehet focizni jól és eredményesen ha mindig degradálják és érdemeit csökkentik. Most szürküljön bele a Barcába és legyen egyenbarcás???
Az szerintem pozitívum, hogy pl. a a Valladolid ellen Messi nélkül is gördülékeny volt a támadósorunk, ami nagyban köszönhető Neymarnak. Ez egyáltalán nem vesz el semmit Messi értékéből, továbbra is nyilvánvaló szerintem mindenkinek, hogy vele még mindig szintekkel jobbak vagyunk.

Neked pedig nem kéne a legapróbb kritikákat is magadra venned Messivel kapcsolatban. Minden írásodon azt érezni, mintha Te szülted volna erre a világra. :lol:
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
Miksi Józsefné
Barça B
Hozzászólások: 88
Csatlakozott: 2013.06.05. 07:51:02

2013.10.08. 09:21:02

Tegnap olvasgattam a Deportivo és Sport ujságot és meglepve tapasztaltam,hogy felerősődtek a Messi ellenes irások pl. a fiatal játékos angliából nyilatkozta hogy Messi nélkül is jó a BArca, valami bizonyos Oliver Martinez a sporton meg bizonygatja,hogy jobban játszik a Barca Messi nélkül, a volt sportoló a most eladni szánó könyvében is a Barcelona Messi nélküliségét emeli ki. Elgondolkodtam,hogy tényleg miért van az hogy ha nincs Messi jobban játszik a Barca . Én csak azt tudom mondani,hogy ha ennyire utban van Messi és nem állnak ki mellette a katalán ujságok és szinte sugallják ezt nap mint nap.De egyet nem értek, ha Messi nélkül is jól megy a csapat akkor tulajdonképpen a Messi segitségére hozott Neymar szerepe is csökken, mert hát akkor őt sem lehet kiemelni és vezérré nyilvánitani. Nem értem miért fáj ez hogy vannak vezéregyéniségek mikor minden csapatnak van és azokra sosem irják ha nincsenek,hgoy nélkülük is megvan a csapat. Ez csak Messi privilégiuma ugy látszik. .Nem is tudom hogy igy hogy lehet focizni jól és eredményesen ha mindig degradálják és érdemeit csökkentik. Most szürküljön bele a Barcába és legyen egyenbarcás???
Avatar
Kash
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1960
Csatlakozott: 2011.06.28. 13:23:33
Tartózkodási hely: Dél-kelet

2013.10.07. 23:22:49

Hey! :lol: Én ezt már egyszer belinkeltem! Hey! :D
Deus ilyen, mindenkitől összelopkod mindent, aztán mégis neki lesz igaza.
Témához:
Elképesztő ez a statisztika, jólvan, nem is a statisztika, hanem inkább a személy aki a statisztika élén van. Ilyenkor inkább megalázásnak érzem a 3. személyt odairni, hogy mennyire messze elmarad az 1. kettőtöl. (Bár Roncika is simán elbújhatna)
Remélem Messi minél előbb felépül, hogy segiteni tudjon a Barcának.
Sabella meg szivjon héliumot. #-o
Kép
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3729
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2013.10.07. 22:29:38

Gareth Tello írta: 1. Lionel Messi - 21 meccs - 28 gól
2. Cristiano Ronaldo - 25 meccs - 27 gól
3. Diego Costa - 27 meccs - 18 gól
Jobban nem akarod beléd kötni, de a játékpercekkel lenne igazi. Messike ugyanis újabban 20-30 perc után lesérül, ami ugyanúgy 1 meccsnek számolja, mint a 90 percet. Ráadásul a szezon végén is csak ilyen harmadmeccseket játszott. Na mindegy, Messi a király. :D
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.10.07. 19:43:55

Barcaman1993 írta:Annyit még tegyünk hozzá, hogy mennyi meccsen. Messike legalább 6-7 meccsel kevesebbet játszott.
Lusta voltam utánanézni, de a kedvedért mégis megteszem. :D

1. Lionel Messi - 21 meccs - 28 gól
2. Cristiano Ronaldo - 25 meccs - 27 gól
3. Diego Costa - 27 meccs - 18 gól
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3729
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2013.10.07. 16:32:10

Gareth Tello írta:Most goals in La Liga in 2013:
- Lionel Messi 28
- Cristiano Ronaldo 27
- Diego Costa 18

Annyit még tegyünk hozzá, hogy mennyi meccsen. Messike legalább 6-7 meccsel kevesebbet játszott.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Válasz küldése