Leo Messi

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Ha lenne rá lehetőség, visszahoznád?

Igen, még tudna adni a csapatnak
66
46%
Nem, tovább kell lépni
78
54%
 
Szavazatok száma: 144
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21161
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2014.04.21. 11:24:52

AFC13 írta:
Lionel85 írta:Én is gondolkodtam, mi lehet Messi visszaesésének az oka....
Az is lehetséges, hogy nincs oka, csak egyszerűen a sérülése óta nem tud rendesen belelendűlni a játékba. Minden játékosnak vannak jobb és rosszabb periódusai. Persze, valószínű, hogy lelkiekben is érinti, hogy a csapat ''nem megy''. Ennek ellenére probálkozik és a Bilbao ellen szép gólt vágott. Egy olyan csatárnak mint ő, egy egy ilyen gól a ''levegőt'' jelentheti és újra magára találhat. Amit én remélek is.
Pontosabban most próbálkozott, mert az előző néhány meccset végig sétálta, de azért ezen a meccsen sem erőltette túl magát. Viszont igaz, ezzel most ő is, és a csapat is kicsit kijjebb jött a gödörből, kérdés, hogy a következő meccsen folytatják a kifelé mászást, vagy visszacsúsznak.

Mert valaki írta, hogy ez a Bilbao elleni megfordított meccs sokat jelenthet lélektanilag a csapatnak, és Messinek. De ott volt a Real elleni, sokkal nagyobb győzelem, és az sem hozta meg a fordulatot, már a következő meccsen visszatért a gyenge, lélektelen játék tőle és a csapattól egyaránt.
AFC13
Barça C
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2014.04.17. 20:14:30

2014.04.21. 10:03:26

[quote="Lionel85"]Én is gondolkodtam, mi lehet Messi visszaesésének az oka....
Az is lehetséges, hogy nincs oka, csak egyszerűen a sérülése óta nem tud rendesen belelendűlni a játékba. Minden játékosnak vannak jobb és rosszabb periódusai. Persze, valószínű, hogy lelkiekben is érinti, hogy a csapat ''nem megy''. Ennek ellenére probálkozik és a Bilbao ellen szép gólt vágott. Egy olyan csatárnak mint ő, egy egy ilyen gól a ''levegőt'' jelentheti és újra magára találhat. Amit én remélek is.
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2014.04.21. 08:55:12

Én is gondolkodtam, mi lehet Messi visszaesésének az oka. Az adóügye, Rosell lemondása is előbb volt, mint Leo gyenge játéka, pedig ezek olyan okok, amiktől kedvetlen lehet. A FIFA-ügy nagyjából arra az időszakra tehető, de szerintem ez befolyásolná Messit a legkevésbé a többihez viszonyítva. Esetleg idejöhet a sok sérülés, a társak hiánya, Puyol és Valdés távozása, stb. Vagy ez mind.
Kép
Kép
Kép
barcafacan
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 341
Csatlakozott: 2014.04.19. 07:44:27

2014.04.21. 08:38:09

Normandia írta:[quo
Nem akarom felmenteni Messit, látszik rajta, hogy nincsen tűz, nincsen felhőtlen öröm már abban amit csinál és nyilván ennek vannak okai is amit itt talágatunk sokan. Nagyon kíváncsi vagyok, hogy a VB-n mit fog produkálni, mert ha ott is ezt a képet fogja mutatni magáról, akkor a probléma súllyosabb mint gondoltuk. Remélem ránkcáfol és felejthetetlent nyújt.
Logikus lenne, de...Ha a VB-n kiugróan játszik, akkor végképp kezelhetetlen lesz, ha viszont leég, akkor nem lehet érte nagy pénzt felmarkolni. Fogas kérdés!
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2014.04.21. 08:29:34

Maxi írta:Nagyon sok hozzászólást elolvastam, nagyon jó dolgok vannak írva a sok elvakult mellet is.

Először is, mindenekelőtt szeretném leszögezni, HA csak, ismétlem HA 80%-osan tenné magát oda is ő lenne a világ legjobbja.Ez tény, ezt minden focihoz értő embernek látnia KELL, kivéve persze ha madrid szurkoló az egyén.Szerintem ez vitán felül áll és talán ez nem is kérdés itt senkinek.

Másodszor, hogy jön itt akárki ahhoz, hogy nélküle nem lenne Barcelona és, hogy mennyit köszönhetünk neki?Már megbocsásson mindenki, DE mennyit köszönhet ő a BARCELONÁNAK, hogy egyáltalán(kis túlzással, vagy lehet mégsem) ő teljes életet élhet?

Harmadszor, igen én vagyok szerintem a legjobban amellett, hogy igenis, el kell küldeni.Ő ebbe belefáradt, belekényelmesedett, beleunt.Valamint látni rajta, hogy ÉN vagyok MESSI!!! ki mer nekem szólni, ki meri elvenni a labdát és miért?Fejébe szállt a dicsőség(amit akár meg is lehet érteni, lehet én az első bogyó után ezt tettem volna).Épp ezért kell eladni, amíg a focihoz nem feltétlen értő, de pénzügyileg verhetetlen klubelnökök hajlandóak annyi pénzt áldozni érte, amennyit jelen formában(és szerintem sosem már) nem ér.Kizárólag sportszakmai szempontok alapján, engem nem érdekel, hogy kinek mennyi jön be a poharakból vagy a mezekből.
Miért gondolom úgy, hogy soha nem lesz a régi?
-Jöhet ide akármelyik edző, nem tudom elképzelni, ha kiteszi mondjuk szélre Messit(ahol nekem akaárki akármit mond, 10szer hasznosabb és élvezhetőbb volt, mint középen 231 gólt lőve 20 meccs alatt) és Messi úgy fog menni, mint mondjuk 4 éve.Mert igen, ez nem az idei szezonban kezdődött, csak a gólok sok mindent feledtetnek.
-Jöhet ide akármelyik edző, nem tudom elképzelni, ha bent hagyja középen megtáltosodna.Mindenki ismeri minden mozdulatát emelett már rég nem működik úgy a BARCELONA mint CSAPAT, hogy megfelelő támogatást adjon ahhoz a fajta játékhoz, hogy Messi ismét a régi legyen KÖZÉPEN.Ez elmúlt, ha nem is drasztikus, de mindenképp változás kell a játékrendszerbe.Kezdve azzal, hogy kivesszük onnan Messit.

Ezek mellett én még mindig a CSAPATNAK szurkolok nem annak, hogy Messinek jó kedve legyen.Újra leírom, mikor megláttam játszani először, rögtön beleszerettem, de már ez átcsapott zsigerből utálatra.
Nincs mese, mennie KELL, bár ez idén tuti nem jön létre és még midnig pislákol halványan bennem a remény, hogy valaki helyre teszi, DE ERŐSEN KÉTLEM.

Azért ne tegyünk már úgy, mintha a club tisztán felebaráti és humanitárius cselekedetből szerződtette volna. Rengeteg tehetséget, szorgalmat és nem utolsósorban pénzt látott benne. Ezt akárhogyan is nézem Leo megszolgálta már eddig is és ez után is megfogja, ha marad. El lehet adni, nyilván nem lenne annyira nehéz jó pénzért tovább adni, de ezt senki sem fogja bevállalni. Marad az általad is felvetett lehetőség, hogy vagy igazolunk olyan játékosokat aki mellett a már bevált szisztéma továbbra is működhet, vagy változtatnak rajta és Leot más szerepkörbe teszik. Ehhez olyan edző kell, akinek ezzel kapcsolatosan van elképzelése és végig tudja vinni azt. Nem beszélve arról, hogy ehhez idő kell és nem vagyok abban sem biztos, hogy ehhez kapna, bárkiről is légyen szó, annyi időt amennyi szükséges. Tata első próbálkozásai is hamvában hultak el. Tehát, akár Leoval, akár nélküle, nem rózsás a Barca helyzete.
Kihegyezhetjük itt Leora a Barca vergődését, de biztos vagyok abban, hogy nem csak rajta mennek el a meccsek. Továbbra is állítom, hogy a szisztéma tökéletesen megfelelő, ha ezt olyan színten játszák, ahogyan korábban megszoktuk. Jelen állás szerint a csapat fele már alkalmatlan ennek a szisztémának a mérközések 70 %-ban a kivitelezésére. Lassuak, körülményesek éls ebből adódóan kiismerhetők.
Nem akarom felmenteni Messit, látszik rajta, hogy nincsen tűz, nincsen felhőtlen öröm már abban amit csinál és nyilván ennek vannak okai is amit itt talágatunk sokan. Nagyon kíváncsi vagyok, hogy a VB-n mit fog produkálni, mert ha ott is ezt a képet fogja mutatni magáról, akkor a probléma súllyosabb mint gondoltuk. Remélem ránkcáfol és felejthetetlent nyújt.
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21161
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2014.04.20. 23:21:20

Hat eppen errol beszelek ha 10 szezonon keresztul nem nyernenk semmit akkor sem erdemelne meg Messi hogy az eladasan gondolkozzanak egyesek'!
Akkor ezek szerint Ronaldinhonak, és még sok más játékosnak a mai napig itt kéne játszania :mrgreen:

Egyébként ma tényleg jobb, de magához képest még mindig bántóan gyenge. De a klasszisát mutatja, hogy még ez is elég volt egy gólra.
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2590
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2014.04.20. 23:11:11

Messi ma jobb volt és többet is futott, a szabigólja is pazar volt.
Viszont ugyan olyan bús mint az utóbbi meccseken: a gólöröme sem volt az az szokásos Messi féle "égieknek megköszönöm" stílusú,ráadásul Pedro góljánál kb úgy viselkedett mintha mi kaptuk volna. :?
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
komutnemukod
Jugador del Barça
Hozzászólások: 143
Csatlakozott: 2005.11.02. 19:20:59

2014.04.19. 19:18:56

Alcantara írta:
Messi reklámérték ez igaz. Sok mindent reklámoznak vele.

Ribery!!!??? Hmm. Biztos én maradtam le valamiről. Nem ugrik be különösebben semmi reklám, pedig igazán eladható arca van! Tényleg a nők bálványa, főleg a 18 év alattiaké Franciaországban!

"Costa, majd ha"..... !

Valahogy nem sikerült hathatósan ez az érvelés sem! #-o
Nézd nem várom el mindenkitől, hogy megértse felfogja amit írok. Az Atletico még annyit sem mutatott, mint a Mou féle Porto pár éve és már ők a követendő példa, sőt a Bayern-el egy kategória és ez a Bajorokra nézve hízelgő.
Köszi egy élmény volt.
Avatar
nicandro
Jugador del Barça
Hozzászólások: 196
Csatlakozott: 2006.05.21. 13:06:04

2014.04.19. 16:39:58

https://www.youtube.com/watch?v=uLevMzIklAk" target="_blank

nemtom volt e már de ha valaki jó spanyolból fordítsa már :D
Léfe
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2005.04.11. 11:41:27
Tartózkodási hely: Siófok

2014.04.19. 16:24:15

Ha valami baja van beszélje meg az elnökkel vagy aki erre illetékes. De az nem normális, hogy nem hajt, mert akkor a fizetését se vegye fel. Ennyi pénzért nem lehet lógni, más munkahelyen sem.
De ha nincsen különös gondja akkor tegye oda magát vagy huzzon el. Persze sok a kitaláció, itt a forumon is pedig lehet, hogy semmi komoly, az igazságot senki nem ismeri /pár illetékest leszámitva/ lehet, hogy félti magát a VB. miatt,de igy nem tisztességes, ha igaz.
Fecó
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2014.04.19. 14:37:05

attól,h más a véleményed nem fogok rád haragudni. sőt senkire, ha csak nem ocsmány mód ír,vagy esetleg egyértelműen vitát akar szítani :D Ez nálad nem áll fent, szóval miért ne lehetne más véleményed.

Sőt azt se tudom sajna írni,h én biztos vagyok abban,h vissza fog térni vmilyen szinten az igazi Messi,csupán azt írtam,h most nem szabadna eladni,sőt elgondolkodni rajta sem. Tegyük rendbe a felsőbb szinteket, legyen egy vmire való edzőnk,aztán ha akkor is huzamosabb ideig R10 fóbia lesz, változik a véleményem. Az sem kizárt,h teljesen ki van égve fejben,ill le van merülve, nála meg így csapódik ki. Ezen segíthetnek az új impulzusok, esetleg pihenés.

Remélem sikeres VB-je lesz, az se tenne neki rosszat. Nagyon érdekes lesz megfigyelni,h a VB-n milyen hozzáállást mutat,mert ha ott meg a régi lesz,akkor itt Barcelonában tényleg a háttérben van nagy gubanc...persze ettől még szívesebben nézném,h ilyenkor is hajt,csak hát valljuk be, a középpályánk is csak 1-2 meccsre volt az igazi,a védelemről ne is beszéljünk...
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Maxi
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1933
Csatlakozott: 2005.03.20. 15:49:59
Tartózkodási hely: Szolnok

2014.04.19. 14:20:05

Ozsi!

Azèrt remèlem nincs harag, szeretem olvasni a higgadt hozzàszòlàsaid, ôszintèn.

DE.Mint ìrtam, nekem màr a tavalyelôtti hozzààllàsa sem tetszett, hiàba a sok rekord ès a rengeteg gòl.Nem az idei sikertelensèg hozta ezt ki belôlem.Csak egyszerûen annyira zseniàlis, hogy mèg ìgy is ott volt a tûz kõzelben.Pont ezèrt fùjok rà ennyire.
Termèszetesen adom amit ìrsz, fentebb is vàltozàsok kellenek, de èn nem làtom azt az embert aki visszatèrìtenè a helyes ùtra ès ugy normàlis keretek közt tartva a szitut, gondolok itt a fizetèsre pl.
Kicsit kehet elvetettem a sulykot vele kapcsolatban, de amilyen a mosdò...
TISZTA SZÌVBÔL kìvànom, hogy neked legyen igazad ès oldòdjon meg a dolog, mert avval mindenki csak nyer.
az èkezetekért sorry telòròl vagyok.
Forca Barca
Laza
Capitá del Barça
Hozzászólások: 528
Csatlakozott: 2007.10.26. 21:44:21
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.04.19. 12:50:37

amugy annyira túlgondolkodják itt páran a problémát..
két dolog van , ami miatt nem teljesítt ahogy szokott..
1. tata egy nem edző ezen a szinten,kb két éve még autógrammért állt sorba most meg parancsolna nekik?

2.Elfáradt.ami egyértelmű hogy szellemi fáradtság....3-4 meccs a padon és rendbe jönne(persze nem játékperc nélkül)

hozzáteszem hogy nagyobb baj van a háttérben,mert számomra hihetetlen hogy egyszerre mindenki sérült :D Messi meg tesz az egészre
kadarzsolt85
Jugador del Barça
Hozzászólások: 137
Csatlakozott: 2012.02.09. 09:44:29

2014.04.19. 12:07:56

Maxi írta:
kadarzsolt85 írta:Amikor Messi szallitotta a trofeakat akkor egyiknek sem jart a szaja,en megertem,hogy elvagytok keseredve de egy sikertelen szezon nem a vilag nem halt meg senki es hidd el Messi meg lesz csucsformaban a Barcaban,egyaltalan nem szabad ilyent irni,hogy el kell adni a klubb most mar elo legnagyobb Legendajat PUNKTUM!!! VISCA MESSI I VISCA BARCAAAAAAAA!

Kit érdekel a sikertelen szezon?Szokj hozzá, mert nem ez a meglepő, hanem, hogy 4 évig mindent megnyertünk.Guardiola szavai csengjenek a füledbe."fogsz Te még sírni"
Hat eppen errol beszelek ha 10 szezonon keresztul nem nyernenk semmit akkor sem erdemelne meg Messi hogy az eladasan gondolkozzanak egyesek'!
Barca Barca Baaarca
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2014.04.19. 11:34:25

Maxi!

Azért 1 olyan szezon után amiben valóban javarészt nem teszi oda magát, - és ugye ez felértékelődik mert a csapat is sikertelen, és kupa nélkül marad valószínűleg - még nem feltétlen kellene eladni, ahogy Te írod. Kinek adjunk még esélyt (főleg olyan szezon után amikor bármi lehet a háttérben, vezetőség, edző, más gondok) és időt, ha nem neki? De most komolyan?!

Újítani kell sok mindenben (tényleg a vezetőséggel kezdeném,Zubival az élen), remélhetőleg sikerül is, és meg kell nézni ez mit eredményez pl nála. Nézzük csak a tavalyi szezont,ott ugye kevesebb sérülés jött be (kivétel a tavasz lényegi része),és így is azért egy bajnoki címre elég volt mind a csapattól,mind Messitől a teljesítmény. A Bl meg ugye láttuk,h mi miatt nem sikerülhetett, nem Messi volt a fő gond,bár ott sem támadott le,és hajtotta ki a belét...ami a fő gond volt azt meg letojták fentről,és hoztak egy Neymart, mert védő minek...

kiemelném még1x:

Teljesen jogosak azon kritikák,h láthatóan vmiért (???) nincs kedve játszani,nem tesz annyit meg a pályán mint kellene,nem küzd annyira...igen. De ez az első olyan szezon amikor ez ennyire látszik, viszont van még kismillió egyéb probléma a csapattal,amik nem hiszem,h Messi játékából fakadnak, sőt inkább visszafele képzelem el. Ezeket kellene megoldani előbb,aztán megnézni,h változik e Messinél valami, ha nem,utána szabadna csak levonni ilyen következtetéseket, ennyit minimum megérdemel.
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Maxi
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1933
Csatlakozott: 2005.03.20. 15:49:59
Tartózkodási hely: Szolnok

2014.04.19. 10:48:59

kadarzsolt85 írta:Amikor Messi szallitotta a trofeakat akkor egyiknek sem jart a szaja,en megertem,hogy elvagytok keseredve de egy sikertelen szezon nem a vilag nem halt meg senki es hidd el Messi meg lesz csucsformaban a Barcaban,egyaltalan nem szabad ilyent irni,hogy el kell adni a klubb most mar elo legnagyobb Legendajat PUNKTUM!!! VISCA MESSI I VISCA BARCAAAAAAAA!

Kit érdekel a sikertelen szezon?Szokj hozzá, mert nem ez a meglepő, hanem, hogy 4 évig mindent megnyertünk.Guardiola szavai csengjenek a füledbe."fogsz Te még sírni"
Forca Barca
kadarzsolt85
Jugador del Barça
Hozzászólások: 137
Csatlakozott: 2012.02.09. 09:44:29

2014.04.19. 10:44:14

Amikor Messi szallitotta a trofeakat akkor egyiknek sem jart a szaja,en megertem,hogy elvagytok keseredve de egy sikertelen szezon nem a vilag nem halt meg senki es hidd el Messi meg lesz csucsformaban a Barcaban,egyaltalan nem szabad ilyent irni,hogy el kell adni a klubb most mar elo legnagyobb Legendajat PUNKTUM!!! VISCA MESSI I VISCA BARCAAAAAAAA!
Barca Barca Baaarca
Maxi
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1933
Csatlakozott: 2005.03.20. 15:49:59
Tartózkodási hely: Szolnok

2014.04.19. 10:25:31

Nagyon sok hozzászólást elolvastam, nagyon jó dolgok vannak írva a sok elvakult mellet is.

Először is, mindenekelőtt szeretném leszögezni, HA csak, ismétlem HA 80%-osan tenné magát oda is ő lenne a világ legjobbja.Ez tény, ezt minden focihoz értő embernek látnia KELL, kivéve persze ha madrid szurkoló az egyén.Szerintem ez vitán felül áll és talán ez nem is kérdés itt senkinek.

Másodszor, hogy jön itt akárki ahhoz, hogy nélküle nem lenne Barcelona és, hogy mennyit köszönhetünk neki?Már megbocsásson mindenki, DE mennyit köszönhet ő a BARCELONÁNAK, hogy egyáltalán(kis túlzással, vagy lehet mégsem) ő teljes életet élhet?

Harmadszor, igen én vagyok szerintem a legjobban amellett, hogy igenis, el kell küldeni.Ő ebbe belefáradt, belekényelmesedett, beleunt.Valamint látni rajta, hogy ÉN vagyok MESSI!!! ki mer nekem szólni, ki meri elvenni a labdát és miért?Fejébe szállt a dicsőség(amit akár meg is lehet érteni, lehet én az első bogyó után ezt tettem volna).Épp ezért kell eladni, amíg a focihoz nem feltétlen értő, de pénzügyileg verhetetlen klubelnökök hajlandóak annyi pénzt áldozni érte, amennyit jelen formában(és szerintem sosem már) nem ér.Kizárólag sportszakmai szempontok alapján, engem nem érdekel, hogy kinek mennyi jön be a poharakból vagy a mezekből.
Miért gondolom úgy, hogy soha nem lesz a régi?
-Jöhet ide akármelyik edző, nem tudom elképzelni, ha kiteszi mondjuk szélre Messit(ahol nekem akaárki akármit mond, 10szer hasznosabb és élvezhetőbb volt, mint középen 231 gólt lőve 20 meccs alatt) és Messi úgy fog menni, mint mondjuk 4 éve.Mert igen, ez nem az idei szezonban kezdődött, csak a gólok sok mindent feledtetnek.
-Jöhet ide akármelyik edző, nem tudom elképzelni, ha bent hagyja középen megtáltosodna.Mindenki ismeri minden mozdulatát emelett már rég nem működik úgy a BARCELONA mint CSAPAT, hogy megfelelő támogatást adjon ahhoz a fajta játékhoz, hogy Messi ismét a régi legyen KÖZÉPEN.Ez elmúlt, ha nem is drasztikus, de mindenképp változás kell a játékrendszerbe.Kezdve azzal, hogy kivesszük onnan Messit.

Ezek mellett én még mindig a CSAPATNAK szurkolok nem annak, hogy Messinek jó kedve legyen.Újra leírom, mikor megláttam játszani először, rögtön beleszerettem, de már ez átcsapott zsigerből utálatra.
Nincs mese, mennie KELL, bár ez idén tuti nem jön létre és még midnig pislákol halványan bennem a remény, hogy valaki helyre teszi, DE ERŐSEN KÉTLEM.
Forca Barca
Avatar
Mezner2
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1706
Csatlakozott: 2006.04.14. 13:27:29

2014.04.19. 10:14:44

A Bayern marketing szempontból bőven másodvonalas ! Pont a napokban olvastam, hogy több CR mezt adtak el mint Bayernest ! Marketingértèk szerint a Barca, RM, MU trió bőven kimagaslik a mezőnyből... És, hogy ez tartósan így maradjon kellenek a Neymar ès Messi féle arcok ! Minden szempontból dőresèg lenne eladni Leo-t
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3949
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2014.04.19. 06:47:23

komutnemukod írta:
Bayern -> Ribery, Atletico ezen szinten anyagi szempontból inkább talán csak 3. vonal. Bár már lehet van olyan költségvetése mint az Everton-nak. Majd, ha még 3 szezont lehúz náluk Costa heti 300e Euro-ért és lesz még 5db Évi 4-5 millát kereső játékosuk akkor ezen a szinten lesznek.
Messi reklámérték ez igaz. Sok mindent reklámoznak vele.

Ribery!!!??? Hmm. Biztos én maradtam le valamiről. Nem ugrik be különösebben semmi reklám, pedig igazán eladható arca van! Tényleg a nők bálványa, főleg a 18 év alattiaké Franciaországban!

"Costa, majd ha"..... !

Valahogy nem sikerült hathatósan ez az érvelés sem! #-o
komutnemukod
Jugador del Barça
Hozzászólások: 143
Csatlakozott: 2005.11.02. 19:20:59

2014.04.19. 06:22:14

Alcantara írta:
komutnemukod írta:Amelyik klub a mai végtelenül anyagias világban nem tud felmutatni legalább egy olyan játékost akitől Kínában még a kislányok is állva pisilnek az csak másod vonalas lehet.
Töröm a fejemet, de nem tudok rájönni a Bayern Münchennél ki lenne az a játékos, aki így megihleti a kínai kislányokat! Vagy az Atleticoban?

Ja, lehet, hogy ezek A "másodvonalas" csapatok! #-o

Bayern -> Ribery, Atletico ezen szinten anyagi szempontból inkább talán csak 3. vonal. Bár már lehet van olyan költségvetése mint az Everton-nak. Majd, ha még 3 szezont lehúz náluk Costa heti 300e Euro-ért és lesz még 5db Évi 4-5 millát kereső játékosuk akkor ezen a szinten lesznek.
Avatar
Pocsa11
Jugador del Barça
Hozzászólások: 231
Csatlakozott: 2008.02.18. 21:07:47
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.04.19. 02:26:59

Kash írta: sokan összeomlanak a bizonyítás és a megfelelés terhe alatt, pont az ilyen skizofrén elvakult szurkolók miatt, mint amilyen te is vagy.
Bocsánat, hogy én skizofrén, elvakult szurkolóként nem űrfutballt, mindenkit felbőrözök és oda-vissza esernyőzök játékot várok a Barcelona játékosaitól, hanem csak alázatot a futball és a csapat iránt, ahol játszik. Nekem az annyiban merül ki, hogy egy elveszített labda után legalább egy 4-5 méteres sprintet letolt, hogy visszaszerezze a bogyót. Nem pedig elvárja, hogy a harminc x éves csapattársa 15 méterről támad vissza, amíg az ellen tőle kettő méterre van. Annak idején, amikor nem ő volt a "császár" mennyire érdekes, hogy ezeket meg tudta csinálni. Ha bárki játszik egy Celldömölkön, vagy Bivalybasznádon esetleg egy Barcelonában, ugyan úgy KUTYA KÖTELESSÉGE megszakadni azért a mezért és annak a csapatnak a sikerért ahol játszik. Függetlenül attól, hogy most annak a csapatnak 1 ember szurkol, vagy egy millió. A szurkolókért, meg a klubért, ami előtte és utána is létezni fog. Szívesebben nézek egy olyan csapatot, ahol gyengébb képességű, de egymásért és a csapatért meghalni képes játékosok vannak, mint egy zsenikkel teletűzdelt, de lélektelenül játszó brigádot.
Ilyenkor kell kitartani a klub legjobb játékosa mellett, elmondani neki, hogy a klub mindenben támogatja.
Az új, 20+ milliós állítólagos szerződéskínálat nem elég? Csak kérdezem...
Én is kiégtem tőled, de én nem az irományodtól, hanem úgy egészében a létezésedtől.
Örülök, hogy ismersz legalább 30 éve. Nem kell sértegetni, én sem tettem. De ha csak ennyit akarsz, arra ott a privát.
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2590
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2014.04.19. 01:42:10

Ami zavaró Messivel kapcsolatban az a bizonytalanság!Talán a vezetőség sem tudja mi a baja...
Mi a fenének nem áll oda eléjük és mondja meg kerek perec,hogy ez és ez a gond.
Ronaldo igaz,hogy egy hisztis p.cs de ő legalább megmondta,hogy mi a gondja,megemelték a fizuját és azóta kb jókedvűen csúcsformában játszik.
Lehet Messinek nem anyagi természetű gondjai vannak (mint pl T.Silvanak) de biztos másban is szívesen segítene neki a Barca,ha tud. Mert ha nem sérült akkor az nem állapot,hogy végig sétafikál 3 döntő meccset és nem csinál semmit. Ha jövőre is ilyen lesz és nem hajlandó arra,hogy segítsenek neki megoldani a gondjait akkor jöhet érte a PSG vagy a City...
De nagyon remélem,hogy nem így lesz és 32-35 éves koráig is a Barcában játszik majd! 8)
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
Avatar
diagonal
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 408
Csatlakozott: 2013.03.21. 14:10:36
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.04.19. 01:16:52

Lionel85 írta:Messit eladni? Milyen elmebeteg embernek születik ilyen gondolata? Mert, hogy nem normális, az biztos. Inkább az érte kapott összeg érdekelné, de az, amit nyújt Messi, már nem. Idén valóban mélyen tudása alatt teljesít, de az nem jelenti azt, hogy már nem lesz jó. De igenis fog meccseket megnyerni a csapatnak, igenis fog gólt, gólokat rúgni és igenis lesz ő még motivált Barça-mezben. A Vb-re tartalékolni pedig nem fair a Barcelona-szurkolókra nézve, ha ez lenne az igazság.
Elég sok "elmebetegnek" eszébe jut mostanság. Még szurkolóknak is, a vezetőség pedig egészen biztos vagyok benne, hogy mérlegeli ezt mivel ez (is) a dolga.
Egy dolgot meg kell érteni: Egy elnökség soha nem egyenlő szurkolók. Ők gazdasági szempontból ítélik meg elsősorban azt hogy egy játékost el kell vagy nem kell eladni, nem érzelmi és egyéb szempontok alapján, legalábbis jobb esetben.
Jelenleg az van, hogy ha Messi hirtelen úgy játszik majd mint 2-3 éve mondjuk mikor a csúcson volt akkor sem oldódik meg ettől a jelenlegi helyzet amibe a csapat került. És akkor még semmi nem garantálja a világon, hogy fog valaha úgy játszani ( akármi is a baja, szerelmi csalódástól kezdve a szimpla kiégésig ). A másik meg, hogy a Barcában konkrétan képes lesz-e még úgy játszani valaha, mert lehet máshol igen itt meg nem.
Itt nagy változásokra van szükség a csapatban, valószínűleg edzőváltás is lesz, új embereknek kell jönni. Ha az a cél, hogy a Barca visszakerüljön, de nem is így írom, inkább úgy, hogy esélye legyen visszakerülni a csúcsra, ahhoz igazolni kell. Nem kevés játékost nem kevés pénzért. Csak megkérdezem, Xavi (+hamarosan Iniesta) helyett a középpályán, Valdes helyett a kapuban klasszis játékosokat kell igazolni. Ezen kívül kell két középső védő ( de minimum egy ), és oda sem valami kutyaütő ugye. Ezen kívül nem ártana ha jönne mondjuk Reus előre + sokan úgy gondolják, hogy kell egy jobbhátvéd is mert Dani Alvesnek annyi ( szerintem is leszállóágban van és jobban már nem fog játszani, max. stagnál de inkább rosszabb lesz jövőre ).
Ezeket az igazolásokat vajon miből tudná lebonyolítani a klub? Kb. a Messiért kapott összegből fel lehetne építeni az új Barcát, mert a felől senkinek ne legyen kétsége hogy fel kell építeni mivel jelen kerettel már sehova nem jutunk.
És akkor most mondjuk, hogy befutna a PSG-től egy 200milliós ajánlat Messiért jelen helyzetben. Odaadjuk? Ne adjuk? Ugye mindjárt nem olyan egyszerű ez. Én sem tudom a választ, de azt igen, hogy nem annyi csak, hogy "ki az az őrült aki megtenné".
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2181
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2014.04.18. 23:33:21

Mielőtt bárki eladná Messit, érdemes lenne a következő játékosokat értékesíteni
Alves, Pique, Mascherano, Tello, Alexis, Pedro így hirtelen akikre semmi szükság itt
Válasz küldése