Leo Messi

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Ha lenne rá lehetőség, visszahoznád?

Igen, még tudna adni a csapatnak
66
46%
Nem, tovább kell lépni
78
54%
 
Szavazatok száma: 144
actommy
Barça C
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2014.10.08. 18:45:12

2014.10.25. 00:48:46

Sziasztok,

Van négy jegyem a Barcelona - Celta meccsre jövő szombatra, amelyre időpontáthelyezés miatt nem tudunk elmenni. Szeretném eladni valakinek, akár 25% kedvezménnyel is, az eredeti ár 41,5 EUR. Ha érdekel kérlek itt jelentkezz: actommy@gmail.com

Köszi!
Erxy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1368
Csatlakozott: 2012.03.31. 11:23:18

2014.10.24. 22:45:18

http://www.mirror.co.uk/sport/football/ ... el-4501587" target="_blank

Kun a könyvében ír Messiről is. :D
Kép
P.G.D.
Barça B
Hozzászólások: 65
Csatlakozott: 2014.05.17. 17:31:54

2014.10.23. 22:11:12

Az a vicces, hogy lassan a Barca szurkolók jobban izgulnak és ellenzik az ünneplést, mint a Madridisták. Ráadásul fölöslegesen,Messi mostani formájában és Enrique illetve a csapat idei arcát nézve szinte kizártnak tartom hogy Messi 2t vágjon a Bernabeuban. Persze ő Messi tőle minden kitellik(pláne ha rúghat 2 tizit mint a múltkor) de szinte lehetetlen. Ismerve a Madridot kb a takarítónő meg a parkolóőr is őt fogja fogni, így nem lesz könnyű dolga.
Ha azonban mégis sikerül akkor meg igenis ünnepeljék meg. Az elmúlt évek áskálódása,undorító beszólásai és momentumai után(tudom a Barcánál is voltak rossz momentumok) egy ilyen kis fricska jól jönne.Én magam őszintén szólva magas ívben tojok rá, hogy a madridisták csak jobban fogják utálni Leot meg a Barcát. Nagyobb bajom sose legyen :D.
Magamat nyugodt embernek tartom, félénk típus vagyok - Luis Suárez. :)
No Bajner,No Party!
Avatar
Taibi
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 1194
Csatlakozott: 2004.11.03. 19:52:08

2014.10.23. 19:00:30

Ha meglövi a két gólját, akkor szerintem le kellene fújni a meccset, hogy nyugodtan tudjanak bulizni a srácok! Természetesen a 3 pont minket illetne a mérkőzés állásától függetlenül.
Kép
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.10.23. 18:25:01

csak aztán nehogy az legyen, hogy majd a gólvonalról is visszapasszolunk csak hogy messi rúgja a gólt :D :?
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2589
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2014.10.23. 18:15:56

Iniesta nyilatkozata a rekorddal kapcsolatban amire a Real ellen esély is van:

- Furcsának találnám megállítani a játékot emiatt. De mindenképp szeretném, ha sikerülne neki a csúcsdöntés, az egyben akkora erőt adna a csapatunknak, hogy akár el is dönthetné a mérkőzést a mi javunkra. Ez egy olyan egyedülálló rekord, amit nem biztos, hogy utána bárki meg tudna ismételni .
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7411
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.10.23. 17:44:51

Nem hiszem, hogy tovább kellene szítani az indulatokat. Ha itthon játszanánk az más lenne, de a Bernabeu-ban nem ugyanaz a helyzet. Így is nagyon feszült a két csapat és a két szurkolótábor közti kapcsolat.
Játsszuk le a meccset, nyerjünk aztán lehet itthon ünnepelni. Ráadásul könnyen visszájára is fordulhat a helyzet. Ha megdönti a rekordot, de mégis a Real vezet nem venné ki jól magát.
Forca Barca!!!!
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2589
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2014.10.23. 16:43:52

shutterisland írta:én remélem, hogy csak akkor dönti meg a rekordot, ha pontot is szerzünk, máskülönben inkább majd a következő, hazai bajnokin lenne jó.
elég fájó lenne tényleg 4-2-nél "ünnepelni", körbe röhögne minket a világ.

maga az ünneplés pedig szerintem is felesleges, max mondják be a bemondóba, meccs után kapjon egy oklevelet azt kész.
Vagy a La liga aranylabdáját,h már a VB-n is kapott!Ha kifogytak belőle akkor majd CR odaadja az egyik aranybogyeszát kárpótlásul! :mrgreen:

Egyébként tényleg elég hülyén venné ki magát ha ott meccs közben -állástól függetlenül- menne az ünneplés.Szerintem csak annyit kéne tenni,hogy a kivetítőn kiírnák,hogy meg van a rekord mint amikor a Camp Nouban ő lett a Barca legeredményesebb játékosa! :)
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2014.10.23. 16:26:09

én remélem, hogy csak akkor dönti meg a rekordot, ha pontot is szerzünk, máskülönben inkább majd a következő, hazai bajnokin lenne jó.
elég fájó lenne tényleg 4-2-nél "ünnepelni", körbe röhögne minket a világ.

maga az ünneplés pedig szerintem is felesleges, max mondják be a bemondóba, meccs után kapjon egy oklevelet azt kész.
Avatar
roby122
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2014.05.26. 15:22:23

2014.10.23. 13:50:54

bujna írta:Csinálhatnak akár tűzijátékot is Messi ünneplésére, de kérdem én, mi van akkor ha ez ne adj isten 3-nullás madridi vezetésnél történik? Van olyan Barca drukker aki a rekordnak szívből fog örülni?
Az , hogy mi nem örülünk/nem örülünk neki az csak egy dolog , de hogy Messinek milyen kedve lesz , az már más kérdés. Szerintem olyan érzése lehet majd , mint amikor a VB aranylabdát megkapta , ott állt mint egy szerencsétlenség , lehajtott fejjel. Bár ne is beszéljünk erről , mert nyerni megyünk Madridba. =D>
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2589
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2014.10.23. 11:54:56

bujna írta:Csinálhatnak akár tűzijátékot is Messi ünneplésére, de kérdem én, mi van akkor ha ez ne adj isten 3-nullás madridi vezetésnél történik? Van olyan Barca drukker aki a rekordnak szívből fog örülni?
Ha 11esből szerzi Messi akkor igen! :mrgreen:
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
bujna
Barça B
Hozzászólások: 76
Csatlakozott: 2004.10.17. 11:59:20
Tartózkodási hely: Miskolc

2014.10.23. 11:19:56

Csinálhatnak akár tűzijátékot is Messi ünneplésére, de kérdem én, mi van akkor ha ez ne adj isten 3-nullás madridi vezetésnél történik? Van olyan Barca drukker aki a rekordnak szívből fog örülni?
Avatar
ZBarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2717
Csatlakozott: 2013.07.18. 18:18:47
Kapcsolat:

2014.10.22. 22:27:04

palesz77 írta:Ja ezt nem neked szántam, értettem, hogy te hogy értetted, én azon akadok ki, hogy ilyen elmebeteg ötlet kinek jut eszébe.. A hab a tortán még az lenne, ha bemutatnák az összes Realnak lőtt gólját is közbe. :roll:
Nem is neked szántam, csak eszembe jutott, hogy nem írtam le, mit értek ünneplés címszó alatt. :mrgreen:
Kép
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.10.22. 22:20:53

ZBarca írta:Akkor most tisztára mosom magamat; ünneplés szó alatt a mikrofonos bemondást értettem.
Ja ezt nem neked szántam, értettem, hogy te hogy értetted, én azon akadok ki, hogy ilyen elmebeteg ötlet kinek jut eszébe.. A hab a tortán még az lenne, ha bemutatnák az összes Realnak lőtt gólját is közbe. :roll:
Avatar
ZBarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2717
Csatlakozott: 2013.07.18. 18:18:47
Kapcsolat:

2014.10.22. 22:12:00

Akkor most tisztára mosom magamat; ünneplés szó alatt a mikrofonos bemondást értettem.
Kép
Avatar
mahitoo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1193
Csatlakozott: 2009.11.05. 17:38:37
Tartózkodási hely: Veszprém-Budapest

2014.10.22. 22:11:02

MessiNeymarSuarez írta: sokszor haláluk kívánása .
Ezt már leírtad párszor. Sok cifrát írnak, engem is idegesít, de ilyet nem láttam. Leírhatnád privátban, hogy mikor, és ki.
Sajnos sokan csinálják mindkét oldalon, hogy visszamennek a sajátjukra, és olyanokat írnak, amik nem is hangzottak el, vagy teljesen kiforgatják az eredetit.
"De a csaj adta meg a telefonszámát!!! Ez olyan, mintha elmennél vadászni, a szarvas kijön az erdőből, elveszi a puskádat, fejbelövi magát és bemászik a csomagtartódba. Persze hogy hazaviszed és megeszed!" :D
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10104
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2014.10.22. 21:56:19

Amúgy érdekes, hogy például a mai meccsen is a mindenki Ronaldotol elnézést kér folyamatosan ha valamit nem tökéletesen csinál, és Messi van beállítva zsarnoknak a sajtó meg egyes realosok által :mrgreen:
Érdekes, hogy például ilyeneket nem kap fel a sajtó,csak azt ha Messi nem megy le, vagy nem pacsizik rögtön az edzővel miután lement.


defender3: De, van az moderálva, csak annyi hogy a Barcásokat tiltják ki ha le "zselézik" Ronaldot, miközben éjjel-nappal megy a Barca játékosok nagyondurva szídása, sokszor haláluk kívánása meg egyéb ilyen kultúrált minősítése .
Avatar
defender3
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1186
Csatlakozott: 2007.02.04. 14:58:23

2014.10.22. 21:54:21

Néztem a madridi fórumot és ott sokkal többet kihoztak belőle, h ha esetleg megdönti a rekordot akkor lehet, h megállítják a meccset. Mennyire jó is lenne ha Madridban sikerülne megdönteni egy újabb rekordot :twisted: de nem örülnék annak ha meccs közbe lenne ünneplés, mert az mégjobban szítaná az indulatokat a 2 tábor között.

OFF: sajnos ahogy néztem kicsit rosszul van moderálva ott a fórum. Itt nehezen tudnám elképzelni az anyázásokat meg hasonlókat, aminek nagyon örülök, h az itteni fórumozók próbálnak normális hangnemben írni.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.10.22. 21:46:26

ZBarca írta:Sajnos ma már a szurkolók nagy része ilyen, aki többet ártott a kedvenc csapatuknak - legyen bármekkora játékos is - nem fogja megkapni a tiszteletet. :(
Gondolom a Camp Nou népe felállva tapsolna fordított esetben a duplázó Ronaldonak.. Totál elcseszett ötlet szerintem az ősi riválisnál ÜNNEPELTETNI a mi játékosunkat. Max azt tudnám elfogadni, hogy félidőben vagy meccs végén lenyomnának egy rövid filmet a fontosabb góljairól, aztán utána a következő hazai meccs előtt egy kisebb ünnepség, de ez.. Tököm se kíváncsi erre a Classico közepén, engem a foci érdekel, nem az, hogy a Spanyol szövetség hogy jó pofizik egy ünnepségen.
Avatar
ZBarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2717
Csatlakozott: 2013.07.18. 18:18:47
Kapcsolat:

2014.10.22. 21:39:24

danianevem írta:Iniestánál vagy Ronaldinhónál még elhinném, hogy lenne hajlandóságuk megadni a tiszteletet, de nem Messinek.
Sajnos ma már a szurkolók nagy része ilyen, aki többet ártott a kedvenc csapatuknak - legyen bármekkora játékos is - nem fogja megkapni a tiszteletet. :(
Kép
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10104
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2014.10.22. 21:36:52

danianevem írta:
Alfa írta:
danianevem írta:...
Nem tudnak mit tenni ellene . Ha a spanyol szövetség így dönt akkor így dönt . Teljesen biztos , hogy a Barca ezért nem fog reklamálni. A Bernabéu népe pedig megmutathatná a nagyságát egy tapssal.
A spanyol szövetség illetékese azt nyilatkozta, hogy nem érkezett ilyen jellegű kérés egyik féltől sem. Pedig elvileg előre kellene egyeztetniük. Korábban meg maga Zubi nyilatkozta, hogy Messi megérdemli az ünnepeltetést, akár a Bernabéuban is.

Szóval én már nem igazán tudom követni, hogy éppen mi a legvalószínűbb kimenetele a dolognak, de abban biztos vagyok: a klubnak lehet beleszólása, esetleges vétójoga.
MessiNeymarSuarez írta:Szerintem lesznek azért akik tapsolnak, nem minden madridos utálja Messit. Bár a nagyrésze még mindig azon van kiakadva hogy anno a nézőkbe lőtte a labdát.
Nyilván nem mindenki utálja, bár nagyon kevesen lehetnek akik nem. Mindenesetre a nagy átlag elképesztően kritikus vele szemben. Mindezt a másik oldalon látottak, meg személyes tapasztalatok alapján is merem állítani.
ZBarca írta:...
Persze, lője csak meg a góljait és sírjanak a madridisták :twisted: Viszont bárhogyan próbálom megközelíteni egy ilyen ünnepség nem kicsit sülne el visszafelé. Az elmúlt pár évben elképesztő méreteket öltött a harag/irigység(?) a realosok szívében.

Iniestánál vagy Ronaldinhónál még elhinném, hogy lenne hajlandóságuk megadni a tiszteletet, de nem Messinek.
Ha lenne ünnepség, akkor szerintem utána Ronaldo minden egyes megmozdulására ünnepséget szerveznének, nehogy már Ronaldot ne ünnepeljék :mrgreen:
Avatar
danianevem
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1700
Csatlakozott: 2008.07.05. 12:03:43
Tartózkodási hely: Bp/Eger

2014.10.22. 21:28:07

Alfa írta:
danianevem írta:...
Nem tudnak mit tenni ellene . Ha a spanyol szövetség így dönt akkor így dönt . Teljesen biztos , hogy a Barca ezért nem fog reklamálni. A Bernabéu népe pedig megmutathatná a nagyságát egy tapssal.
A spanyol szövetség illetékese azt nyilatkozta, hogy nem érkezett ilyen jellegű kérés egyik féltől sem. Pedig elvileg előre kellene egyeztetniük. Korábban meg maga Zubi nyilatkozta, hogy Messi megérdemli az ünnepeltetést, akár a Bernabéuban is.

Szóval én már nem igazán tudom követni, hogy éppen mi a legvalószínűbb kimenetele a dolognak, de abban biztos vagyok: a klubnak lehet beleszólása, esetleges vétójoga.
MessiNeymarSuarez írta:Szerintem lesznek azért akik tapsolnak, nem minden madridos utálja Messit. Bár a nagyrésze még mindig azon van kiakadva hogy anno a nézőkbe lőtte a labdát.
Nyilván nem mindenki utálja, bár nagyon kevesen lehetnek akik nem. Mindenesetre a nagy átlag elképesztően kritikus vele szemben. Mindezt a másik oldalon látottak, meg személyes tapasztalatok alapján is merem állítani.
ZBarca írta:...
Persze, lője csak meg a góljait és sírjanak a madridisták :twisted: Viszont bárhogyan próbálom megközelíteni egy ilyen ünnepség nem kicsit sülne el visszafelé. Az elmúlt pár évben elképesztő méreteket öltött a harag/irigység(?) a realosok szívében.

Iniestánál vagy Ronaldinhónál még elhinném, hogy lenne hajlandóságuk megadni a tiszteletet, de nem Messinek.
Avatar
ZBarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2717
Csatlakozott: 2013.07.18. 18:18:47
Kapcsolat:

2014.10.22. 21:14:16

danianevem írta:Óriási tiszteletlenség lenne a klub részéről, ha nem hozzá méltó ünneplésben részesítené. Telt házasban, otthon, a Camp Nouban.
Szerintem meg nem! :D Telt házas Bernabeu. Több ezer madridista. 0-2-es állás. Messi dupla :arrow: 0-4. Ünneplés. =D> :twisted:

De értem amit mondasz, szerintem lehetne két ünnepség is, egy a Camp Nouban egy pedig a Bernabeuban Rinya 7 szemei előtt! :twisted:
Kép
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10104
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2014.10.22. 21:13:14

Alfa írta:
danianevem írta:
Alfa írta:Csak akkor fogják ünnepelni ha megdönti a rekordot vagy akkor is ha beállítja
Akkor ünneplik, ha megdönti. Szóval legalább kettőt kell lőnie.

On:
A Barca történelmének egyik -ha nem a- legnagyobb sportdiplomáciai bakija lenne, ha ebben a feszült légkörben, ahol a Messi vs. CR párharcnak már minden egyes momentumát kielemzik, megengednének egy ilyen ünneplést. A Bernabéuban. Füttysző, ronáldózás, meg Fifalónázás lenne alaphangon.

Messi a Barca legendája, talán legnagyobb ikonja, vagy mindenesetre a legsikeresebb játékosa. Óriási tiszteletlenség lenne a klub részéről, ha nem hozzá méltó ünneplésben részesítené. Telt házasban, otthon, a Camp Nouban.
Nem tudnak mit tenni ellene . Ha a spanyol szövetség így dönt akkor így dönt . Teljesen biztos , hogy a Barca ezért nem fog reklamálni. A Bernabéu népe pedig megmutathatná a nagyságát egy tapssal.
Szerintem lesznek azért akik tapsolnak, nem minden madridos utálja Messit. Bár a nagyrésze még mindig azon van kiakadva hogy anno a nézőkbe lőtte a labdát.
Avatar
Alfa
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2126
Csatlakozott: 2013.04.05. 14:54:14

2014.10.22. 21:10:23

danianevem írta:
Alfa írta:Csak akkor fogják ünnepelni ha megdönti a rekordot vagy akkor is ha beállítja
Akkor ünneplik, ha megdönti. Szóval legalább kettőt kell lőnie.

On:
A Barca történelmének egyik -ha nem a- legnagyobb sportdiplomáciai bakija lenne, ha ebben a feszült légkörben, ahol a Messi vs. CR párharcnak már minden egyes momentumát kielemzik, megengednének egy ilyen ünneplést. A Bernabéuban. Füttysző, ronáldózás, meg Fifalónázás lenne alaphangon.

Messi a Barca legendája, talán legnagyobb ikonja, vagy mindenesetre a legsikeresebb játékosa. Óriási tiszteletlenség lenne a klub részéről, ha nem hozzá méltó ünneplésben részesítené. Telt házasban, otthon, a Camp Nouban.
Nem tudnak mit tenni ellene . Ha a spanyol szövetség így dönt akkor így dönt . Teljesen biztos , hogy a Barca ezért nem fog reklamálni. A Bernabéu népe pedig megmutathatná a nagyságát egy tapssal.
FOOTBALL AND HANDBALL
Kép

TITO ETERN
Válasz küldése
cron