Leo Messi

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Ha lenne rá lehetőség, visszahoznád?

Igen, még tudna adni a csapatnak
66
46%
Nem, tovább kell lépni
78
54%
 
Szavazatok száma: 144
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2015.01.07. 21:03:28

Jó azért csak kell nézni,h ki az az edző...pl egy Ancellottinak, Fergussonak,Kloppnak nem hiszem,h bármelyik klasszisunk is beszólna, vagy kellene,h irányítsa. Igaz egyik felsorolt sem lenne akkora szerencsétlen mint Lucho. Ilyet nem is mostanában láttam,h édesmind1,h egy felállás működött e vagy sem, ő egyfeszt változtatott mindig rajta.

Én sem szeretem,és ellenzem,h egy játékos mondja meg a frankót,de ebben az esetben,pont,h a klub érdekében teszi ezt,vagy teszik ezt,nem pedig azért,mert többnek képzelik magukat a klubbnál. Viszont LE-nél többre képzeli magát, és több is. Itt nem Messi vs KLUB kérdéseket kellene feszegetni, hanem Messi vs a nagybüdöslószervet sem bizonyító (edzőként) Lucho témakőrt, akit meg saját posztján szintjén többszörösen megbukó "vezetőség" nevezett ki.

Azért megnézném itt pár fórumozó fejét,ha mondjuk az adott munkakörükben a legjobbak lennének hosszú évek óta,és sikerre vinnének egy céget, majd a cég elnöksége kinevezné Tibit a takarítót a posztra,aki fél éven át a csőd felé "motiválná" a csapatot, melyikük nem szólalna fel,h kedves Tibikém így a cég is megsínyli és még a budi is tiszta trágya marad. Tudván,h a cég igazgatósága nyilván nem a legjobbaktól fog megválni,akik sorra bizonyítottak már,és elitbe vitték a céget, hanem jobb esetben időben belátja,h bizony Tibi hiába curling bajnok a felmosóval, ide édes kevés.
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
hajnesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2009.05.04. 19:45:30
Tartózkodási hely: Szeged

2015.01.07. 20:35:21

Azért néha elgondolkodok itt a dolgokon,de akármennyire is próbálom,nem tudom megérteni.
Messi csak egy játékos, 1 a 23 közül, milyen jogon beszélhet ő igy egy edzővel? Világ legjobbja,legyen, de ehhez sem neki,sem CRnek semmi joga. Ő van a klubért,és nem forditva. Még akkor lennénk a legnagyobb vicc tárgya,ha Leo mondaná meg,hogy ki legyen az edző =D>
Avatar
hank1ee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2512
Csatlakozott: 2013.02.27. 03:08:33

2015.01.07. 19:36:12

Bob_Marley írta:Messi van a klubbért és nem fordítva. Amit lehet megkap, senki nem feledi mit tett illetve ki ő, de van egy határ mindenkinek és legyen az a keret 22-ik tagja vagy legyen az Messi. Egyik sem áll a klub felett semmilyen esetben. Ha Messinek derogál itt lenni leülni a padra, meg majd ő dönti el ki menjen (itt arra utalva, hogy elküldték a barátját...) ki maradjon ki legyen az edző akkor tényleg nincs miről beszélni.
Ez se helyénvaló, de engem jobban zavar, hogy a pályán mennyire ki van neki szolgáltatva a csapat. Ez már nem normális, mindig ugyanaz, Messi a világ legkiszámíthatatlanabb, legkiismerhetetlenebb játékosa volt, de onnantól kezdve, hogy a taktika rá épült, sokkal kiismerhetőbb lett az egész együttes játéka, főleg az övé. A klub valaha volt legnagyobbja... De eljött az a pont, hogy én eladnám. Egyébként Neymarnak kéne "átvenni a helyét", de ha ez nem történik meg záros határidőn belül, a brazil le fog koccolni.
"Hány dobja az álmait, hogy mindegy már csak legyen más, de be kell lásd, bármilyen trét hoz az élet le kell rázd"

"A látványos játék alapja a futball szeretete." - Varga Zoltán
"Szerettünk, akartunk, és tudtunk futballozni." - Puskás Ferenc
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19557
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.01.07. 19:20:12

Messi van a klubbért és nem fordítva. Amit lehet megkap, senki nem feledi mit tett illetve ki ő, de van egy határ mindenkinek és legyen az a keret 22-ik tagja vagy legyen az Messi. Egyik sem áll a klub felett semmilyen esetben. Ha Messinek derogál itt lenni leülni a padra, meg majd ő dönti el ki menjen (itt arra utalva, hogy elküldték a barátját...) ki maradjon ki legyen az edző akkor tényleg nincs miről beszélni.
Kép
Kép
Kép
Avatar
roby122
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2014.05.26. 15:22:23

2015.01.07. 18:48:07

Legalább Messit kezdőbe kellett volna tenni. Neymar padozása még érthető lett volna , mivel a szünetben is meccseket játszott , előtte is sérült volt. Messi szerintem jogosan bukott ki , ha volt persze ilyen dolog. Csak ennek az lenne a menete , hogy vagy megtartja magának az észrevételét , vagy leül LE -vel és megbeszélik a dolgokat.
Az egyszer biztos , mindkét félnek visszább kéne vennie magából , mert ha ez így folytatódik , a szezonnak annyi.
Sokan összehasonlítják Ronaldinho esetét Messivel. Leot nem fogják innen kipenderíteni. Ha ő önszántából elmegy , elmegy , de edzőket előbb fognak váltogatni , mint Messit eladni. Azért nem kicsi különbség van/volt a két játékos szerepbetöltésének a klubnál. Ronaldinho , (most nem akarok túlozni) már elbohóckodta az egészet a vége felé , amíg Messi Liga rekordokat , Bl rekordokat döntöget , Messi a Barcelona , azért ez nem mindegy.

Messi távozása meg bennem is felmerült. Elsőre gondolok itt , a fáradságra. Elege lehet már , hogy ő viszi hátán a csapatot , ő csinál mindent , erre meg mindenki kritizálja , hogy mennyire visszaesett(persze önmagához képest) , ez már nem az a Messi stb. Valami ilyesmire gondolok.
A másik pedig , hogy sorra mennek el a klubtól a barátai. Pinto nagyon jó barátja , nem adtak neki szerződéshosszabbítást (mondjuk jobb is). Ott van Puyol , Valdes , Fabregas (valaki írta lentebb , hogy Messi és Fabregas kedvese jó barátnők és fájt Messiéknek , mikor Fabregasék Londonba költöztek.)
Akkor ugye itt van a balhé az edzővel. Mondjuk kitudja mi igaz belőle , de valami biztos , ha ennyire beszélnek róla. LE sem cáfolta.

Kíváncsi leszek mi fog kisülni ebből. De , hogy most nincsen jó hangulat Barcelonában az biztos. Kíváncsi leszek az Elche ellen mennyit játszik Messi.
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2015.01.07. 17:56:10

Messi most egyszerűen nincs abban a helyzetben, hogy elfogadható indokot találjon az elmenetelére. A vezetőségválasztás utáni Barcaról nem mondhat előre semmi rosszat, ha pedig addig se akar LE-vel dolgozni, akkor LE-t ki fogják rúgni. Így Bartomeu végleg megúszta, hogy ő legyen az az elnök, aki eladta Messit. Ha meg Messi a szerződéses kivásárlási áron mégis elmegy, akkor ő lesz a Fekete Péter.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15435
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2015.01.07. 17:29:01

Kritikája ha egyáltalán volt is ilyen teljesen jogos LE felé.
Vagy csak nyalni lehet a vezetés hátsóját, az korrekt? (Xavi)

Majd nyáron vagy előbb kiderül megy e, szerintem hiba lenne, de ha megy is,meg kell oldani a pótlását.
Ha idén menne,akkor az a szerencse, az isteni szerencse,hogy Bartoék már nem lesznek jelen-és nem is igazolhatunk,különben az érte kapott pénzt elvernék Mathő féle nímandokra.

Szóval ha megy,akkor okosan lehet építgetni, kiprbálgatni fiatalokat (akikhez én nem sok reményt fűzök), aztán 1 év alatt kiderülhet,hogy kire lehet számítani,a többinek meg viszontlátás.

De én remélem marad, és Laporta ha jön, épít egy olyan csapatot,amit Messi csúcsra tud vezetni. Akár egyedül,akár Neymarral karöltve.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
SergiBarjuan
Barça C
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2015.01.07. 16:24:43

2015.01.07. 17:20:14

Semmilyen szinten,SOHA sem nőhet egy játékos a klub fölé..Még Leo Messi sem...Nem nagyon adok a lapok véleményére,én csak az alapján véleményezek,hogy láttam őt az elmúlt két évben,és valami nagyon nem...Lehet jönni azzal,hogy így is 50 gól felett rúgott tavaly,de nem adom,talán az a léc,amit ő tett maga elé,igen magasan van?Nem ez a normális?Nem gondoltam volna,évekkel ezelőtt,hogy fogok látni még egy Maradona szintje fölött játszó játékost,elképedve néztem szerdáról szombatra,mit művelt Messi..éveken keresztül talán még átlagos meccse sem volt,csak az extra..Ilyet én még sosem láttam,pedig több mint 30 éve nézem a sportág történéseit...Maradonáról szólva-ezt hozzá kell tennem-az összehasonlítás azért nehéz sok minden más mellett,mert őt nem láttuk heti kétszer játszani minden héten,csak a sajtóban lehetett olvasni,hogy van itt egy argentin srác,akiből mekkora focás lehet,és beadtak egy Napoli meccsből egy perces összefoglalót...Mondjuk ki is volt éhezve a világ a 4 évenkénti VB-re,nem úgy,mint most...Szóval Leora visszatérve,nem tudom elképzelni sajnos,hogy ugyanazt a szintet eléri,mint régebben,ez az élet rendje.... sajnos...engem nem is igazán az bosszant,hogy visszaesett a produkció,a legnagyobb baj a kedvetlenség,a sétálgatás....nem tudhatjuk,ennyi siker,ennyi rekord után mi játszódhat le egy emberben,de az elmúlt évek sikerei után most már biztos vagyok benne:Ő IS CSAK EGY EMBER..
Léfe
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2005.04.11. 11:41:27
Tartózkodási hely: Siófok

2015.01.07. 17:12:02

A tavalyi bajnokság jórészt Messi sétálásán ment el, emlékezem mennyi morgás volt miatta.
Messi ne állitsa össze a csapatot, tegye a dolgát, ne sétálgasson. Bizony Ő is visszaesett elég rendesen. Lehet, hogy LE. nem ide való, de ezt nehogy egy játékos mondja meg. Főleg, ha a
világ legjobban fizetett játékosa. De ha akkora menő, legyen annyi esze, hogy ne az öltözőben höbörögjön, hanem beszéljen négyszemközt az edzőjével. Egy játékos megelégeli az edző döntéseit ??? Kedves "bojankrkic27" ez ugy- ahogy van ökörség. Ha nem tetszik Messinek amit itt kapott - ez nem kevés, de megszolgált érte az évek alatt, akkor nyugodtan huzzon el.
bojankrkic27
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 262
Csatlakozott: 2008.03.01. 14:28:23

2015.01.07. 16:42:03

Nekem kicsit más véleményem van erről a beleszólás dologról, mint a többségnek. Szerintem igen is idegesítő lehet, ha egy edző folyamat változtatja a csapatot és hiába játszik a csapat jól, akkor sem garantált a bevált taktika erőltetése. (gondolok itt a három védős psg elleni felállásra) Innentől kezdve érthető, hogy a csapat legjobb játékosa (négyszeres aranylabdás) megelégeli az edző döntéseit, mivel nyilvánvalóan ő trófeákat szeretne nyerni az év végén és egy sikeres csapat tagjaként csillogni. Ha úgy érzi, hogy az edző döntései játékos szemmel nehezen értelmezhetőek és szerinte a sikeresség rovására mennek akkor igenis fejezze ki nemtetszését. Persze ezt lehetne okosba is a média kizárásával... szép is lenne ha működne. Az sem csoda, hogy betette Leonál a kaput, hogy nem kezdetik, majd félidőben berakva elvárja tőle, hogy fordítsa meg a meccset amit elég szépen elszámolt a kedves Lucho... Őszintén megmondom én bíztam benne nagyon is, de az hogy fél év alatt egy értelmes céltudatos kezdőt nem tud összerakni, valamint a legnagyobb sztárunkat abszolút nem tudja kezelni, nálam elvágta a cérnát. Nagyon félek attól, hogy elhagy minket Messi és nagyon ki fogok borulni ha ez így történik. A legjobb a csapatnak az lenne, ha melőbb eltávolodna a bűzlő hal feje (elnökség) és egy vérfrissítés történne a felső döntéshozó körökben. Luchotól is megválnék. Ami jelenleg a klubnál zajlik, óriási káoszba torkollhat...
MateLona
Barça B
Hozzászólások: 44
Csatlakozott: 2015.01.01. 18:48:53
Tartózkodási hely: A Nap alatt.

2015.01.07. 15:25:56

"A Sport.es szerint a probléma viszont sokkal súlyosabb, Messi és Luis Enrique már hónapok óta nem beszélnek, és valójában sosem voltak jóban."
Az egy dolog, hogy valóban van valami közöttük, de ezt kicsit túlzónak érzem... nem is értem, mire jó ez a feszültséggerjesztésen kívül... Miért nem születésük óta vannak beoltva egymás ellen?
"A Barça egy kultúra, egy vallás, valami más. " - Thierry Henry
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.01.07. 15:06:38

Mr. Cesc írta:Ez kérlek szépen barcanoticias. :oops:
Ahogy nézem az eredeti forrás meg az AS, miért nem lepődök meg.. :lol: Mondjuk amúgy a kijelentés is érdekes, mert inkább tétmeccsre vonatkozik szerintem, egy mezei edzés miatt kétlem, hogy be kéne gyógyszerezniük magukat hasmenés ellen, de egy Bl döntőt logikus, hogy emiatt nem hagy ki az ember. De azért tényleg ironikus, hogy most beszélt róla pont a napokban.. :D
Erxy írta:olvass eurobarcát, palesz :lol:
Jó hát na, efölött véletlenül átsiklottam telóról.. :oops: :D
Chino írta:Az ő keze is durván benne, de ez nem magyarázza, hogy 93 perc alatt csak egy öngólra volt képes a csapat.
Persze, hogy nem csak ő a ludas, de nem egy olyan arénában kéne pihentetni Messiéket, ahol híresen sok pontot vesztenek a nagyok, hanem mondjuk az Elche elleni hétközi kupameccsen - ahol gondolom a sajtó nyomására játszani fog mindenki..

Persze ott van, hogy lehet Leoékkal se nyerünk, de akkor legalább elmondható lenne, hogy nem Luchon múlott, hanem a játékosokon - bár mondjuk taktika nélkül nehéz ugye.. De sajnos nem ez történt, hanem lebecsülte a Sociedadot, aztán jól megszívtuk.

Mondjuk az is egy külön misét megér, hogy miért ilyen impotens idén a támadójátékunk, annak baromi sok köze van Luchohoz - még ha a helyzetkihasználásról nem is ő tehet -, mert tudatosság az szerintem egyáltalán nincs a támadójátékunkban az alap utasításokon kívül - passzolgassatok körbe, ugrassatok ki ha tudtok valakit, aztán lőjetek gólt, kb ennyit tudok elképzelni a meccseink képe alapján.
Chino írta:Ismétlem, tényleg nagyon kell nekünk, de azért nem tartom olyan fontosnak, hogy ő dirigáljon mindenkinek, mert akkor már régen rossz.
Ezzel viszont teljes mértékben egyetértek, még egy csúcsra járatott Messinél is sokallnám, hogy beleszól ilyen dolgokba, nemhogy a mostaninál.. Van amit nem szabadna megengedni neki, ez közéjük tartozik. De remélem csak kamu hírek..

Mondjuk én komoly esélyt látok a távozására, szokás mondani, hogy nem zörög a haraszt.. Volt már olyan nyilatkozata is idén, hogy ki tudja mit hoz a jövő. Nagyon gyanúúús.. :D
Petr
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2144
Csatlakozott: 2013.10.31. 15:46:41
Tartózkodási hely: Az ország legszebb városának a legszebb utcája

2015.01.07. 15:03:15

OFF:
Chino írta:Én nem feltétlenül LE-t okolnám emiatt.
A taktika miatt igenis ő okolható, senki más. Igen, verni kellett volna a baszkokat sztárok nélkül is, de nem ez a megoldás: https://www.youtube.com/watch?v=i5S-1S719-4
Ezenfelül az ő dolga, hogy a legjobb kezdőt állítsa ki egy meccsen és nyerjen. Nem nyert, nem ez volt a jó döntés. Szerintem ez is hiba. Főleg az Anoetában.

ON:
Valamiért reménykedem benne, hogy ez a dolog fel van fújva, de úgy érzem, ez csak egy kósza gondolat. Itt hatalmas durranások lesznek a klubon belül, nagyon remélem, hogy Messi észhez tér és nem viszi magával az ár. Ha a hírek igazak jó lenne, ha nem érezné magát többnek egy edzőnél.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Petr 2015.01.07. 15:09:47-kor.
Avatar
Mr. Cesc
Barça B
Hozzászólások: 76
Csatlakozott: 2014.04.28. 20:57:55
Tartózkodási hely: Budapest

2015.01.07. 14:47:36

palesz77 írta:
Mr. Cesc írta:"A gyomorbántalmakról a futball világában úgy vélekednek, csak egy kifogás, a mögött van valami. Amikor erről beszél valaki....akkor valószínűleg más van mögötte. Egy tabletta kell ilyenkor és lehet menni játszani. Legalább olyan butaság ez, mint az izületi fájdalom." - Xavi

#goodbyeleo

:cry: :cry: :cry: :cry:
Ez mi?? :lol: Kész komolyan..:D (mármint ez a cikk) Ez honnan van amúgy? Foci-live?
Ez kérlek szépen barcanoticias. :oops:
Erxy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1368
Csatlakozott: 2012.03.31. 11:23:18

2015.01.07. 14:22:32

palesz77 írta:Ez mi?? :lol: Kész komolyan..:D (mármint ez a cikk) Ez honnan van amúgy? Foci-live?
:arrow:
MateLona írta:"Mindössze három nappal azelőtt, hogy Lionel Messi a nyilvános edzést gyomorbántalmak miatt kihagyta volna, az FC Barcelona középpályása épp ennek a létjogosultságát kérdőjelezte meg.."
olvass eurobarcát, palesz :lol:
Leon írta:- Amint az megjelent a klub kommünikéjében, valóban gyomorfájdalmam miatt hagytam ki a hétfői tréninget – tudatta Messi. – Utálom a kitalált híreket. Azokat, melyek a szakvezetőmmel való kapcsolatomat illetik. Semmi gond az edzővel.

Mundo Deportivo
ilyet viszont nem nyilatkozott.
Kép
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.01.07. 13:58:44

Mr. Cesc írta:"A gyomorbántalmakról a futball világában úgy vélekednek, csak egy kifogás, a mögött van valami. Amikor erről beszél valaki....akkor valószínűleg más van mögötte. Egy tabletta kell ilyenkor és lehet menni játszani. Legalább olyan butaság ez, mint az izületi fájdalom." - Xavi

#goodbyeleo

:cry: :cry: :cry: :cry:
Ez mi?? :lol: Kész komolyan..:D (mármint ez a cikk) Ez honnan van amúgy? Foci-live?
MateLona
Barça B
Hozzászólások: 44
Csatlakozott: 2015.01.01. 18:48:53
Tartózkodási hely: A Nap alatt.

2015.01.07. 13:57:28

Feast4 írta:
Mr. Cesc írta:"A gyomorbántalmakról a futball világában úgy vélekednek, csak egy kifogás, a mögött van valami. Amikor erről beszél valaki....akkor valószínűleg más van mögötte. Egy tabletta kell ilyenkor és lehet menni játszani. Legalább olyan butaság ez, mint az izületi fájdalom." - Xavi

#goodbyeleo

:cry: :cry: :cry: :cry:
Szerintem itt a vége.Már Xavi is savazza szóval azt hiszem borítékolható hogy nyáron távozni fog.Ez viszont sokmindent elárul az öltözőbe történetekről.
"Mindössze három nappal azelőtt, hogy Lionel Messi a nyilvános edzést gyomorbántalmak miatt kihagyta volna, az FC Barcelona középpályása épp ennek a létjogosultságát kérdőjelezte meg.."
Nem tudta "kikezdeni" Xavi Messit, mivel még azelőtt nyilatkozott volna, hogy Messinek tényleg/nem tényleg gyomorpanaszai lettek volna.
Nem?
"A Barça egy kultúra, egy vallás, valami más. " - Thierry Henry
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3542
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2015.01.07. 13:52:36

Mr. Cesc írta:"A gyomorbántalmakról a futball világában úgy vélekednek, csak egy kifogás, a mögött van valami. Amikor erről beszél valaki....akkor valószínűleg más van mögötte. Egy tabletta kell ilyenkor és lehet menni játszani. Legalább olyan butaság ez, mint az izületi fájdalom." - Xavi

#goodbyeleo

:cry: :cry: :cry: :cry:
Szerintem itt a vége.Már Xavi is savazza szóval azt hiszem borítékolható hogy nyáron távozni fog.Ez viszont sokmindent elárul az öltözőbe történetekről.
Kép
Avatar
Mr. Cesc
Barça B
Hozzászólások: 76
Csatlakozott: 2014.04.28. 20:57:55
Tartózkodási hely: Budapest

2015.01.07. 13:46:41

"A gyomorbántalmakról a futball világában úgy vélekednek, csak egy kifogás, a mögött van valami. Amikor erről beszél valaki....akkor valószínűleg más van mögötte. Egy tabletta kell ilyenkor és lehet menni játszani. Legalább olyan butaság ez, mint az izületi fájdalom." - Xavi

#goodbyeleo

:cry: :cry: :cry: :cry:
Avatar
Barcaforever
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3973
Csatlakozott: 2004.10.13. 19:17:18
Tartózkodási hely: Barcelona/Budapest

2015.01.07. 13:14:25

A történelem mindig ismétli önmagát, ugye sokan emlékeznek, hogy Figo távozásakor milyen háttér, milyen vezetés, milyen hangulat volt a csapatnál? Anélkül, hogy bármit is kijelentenék. #-o :|
Kép
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.01.07. 13:02:00

corol írta:arról nem beszélve, hogy vszeg nem Messi és Neymar mondta/kérte, hogy inkább pihennének, ne legyenek kezdők.
Nem akarok vitát kirobbantani meg semmi, de halkan megjegyzem, hogy a szintén argentin Mascherano időben vissza tudott érni, és így játszhatott is.

Ezzel nem akarom elvenni Lucho érdemeit a dologból, mivel ő a fő ludas, ez egyértelmű - minek kellett az extra szabi? -, de Leo akár önszántából is visszajöhetett volna előbb, hogy kondiba legyen, anno emlékeim szerint csinált ilyet többször is. Jöhet a savazás.. :mrgreen:
Avatar
Poszi
Jugador del Barça
Hozzászólások: 205
Csatlakozott: 2008.04.28. 17:37:22

2015.01.07. 12:51:57

Xanthor írta:Meg is van az Instagramos ügy megoldása. :lol:

https://pbs.twimg.com/media/B6siSLxIUAEZsJc.jpg:large" target="_blank
viccelődtök, de a szobámban ma az egyik Messi poszter leesett... szerintem ez nem jó jel :?
corol
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1203
Csatlakozott: 2011.04.06. 20:08:57

2015.01.07. 12:48:38

Igen, nem jó ha a játékos "dirigál" az edzőnek.
De - ebben a szituban Messinek és a Lucho-t bírálóknak teljesen igaza van.
A Sociedad meccs előtt egy órával kiderült, hogy a Madrid betlizett, adott a lehetőség a felzárkózásra. Erre mit látunk - világválogatott a kispadunk és egy "halvány" kezdővel megyünk meccselni. Ez egy orbitális edzői baki, #-o arról nem beszélve, hogy vszeg nem Messi és Neymar mondta/kérte, hogy inkább pihennének, ne legyenek kezdők.
Messi helyében én sem lennék más hangulatban.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára corol 2015.01.07. 13:01:28-kor.
nagyatyesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009.06.02. 16:51:33

2015.01.07. 09:01:25

Nekem nem tisztem védeni Messit, de kifakadása (ha kifakadt) nem lenne ok nélküli! Az állandó rotálás, a meccsek előtti váratlan húzások, kulcsjátékosok pihentetése, mások rommá játszatása már kikészítheti a keret tagjait. Az hogy arrogáns, nagyképű, vagy flegma LE azt nem tudom, csak azt amit látok...és az egy nagy maszlag! Nincs fix kezdő 11-ünk! Nincs fix taktikánk. Meccsről meccsre változtatgat a csapat szerkezetén és összetételén. Így ezt nem lehet csinálni. Másrészt Messi hiányában ez a csapat kb -10 ponttal lejjebb lenne. Ha ő nem húzta volna ki a csapatot sok esetben a gödörből egy-egy egyéni villanással, már nem hiszem hogy LE lenne az edző. Ez az igazság! Nyilván ez nem jogosít fel senkit sem arra, hogy szembemenjen az edzőével, de ha igazak a hírek, úgy azt nem hiszem hogy önös érdekből tette volna. Nem gondolom, hogy a lázadása csak az ő személyes sértettsége miatt lett volna. Nyilván többen is neheztelnek az edzőre! Az edző nyár elején-közepén megkapta a csapatot, igazolhatott, faraghatta a keretet és kitalálhatta a taktikát. Még a szeptemberi-októberi csapatkeresést meg is értettem volna...de januárban is keresni már ciki!
És amit már korábban is írtam. Mindenki tudta, hogy fontos meccs lesz január 4. napján. Ehhez képest ő adott engedélyt Messinek, Neymarnak és Alvesnek a későbbi visszatérésre. Miért nem hívta őket korábban vissza, ha tudta, hogy nem lesznek így edzésben?
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2015.01.07. 07:56:22

Leon írta:- Amint az megjelent a klub kommünikéjében, valóban gyomorfájdalmam miatt hagytam ki a hétfői tréninget – tudatta Messi. – Utálom a kitalált híreket. Azokat, melyek a szakvezetőmmel való kapcsolatomat illetik. Semmi gond az edzővel.

Mundo Deportivo

Hiszi a piszi. Csak persze tagadni kell a látszat kedvéért, hogy ne kapjon egy rahedli elmarasztaló kommentet.
Válasz küldése