Leo Messi

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Ha lenne rá lehetőség, visszahoznád?

Igen, még tudna adni a csapatnak
66
46%
Nem, tovább kell lépni
78
54%
 
Szavazatok száma: 144
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2015.08.12. 08:02:58

A góljai mellett nekem egy jelenet maradt meg. A rendes játékidő vége fele asszem egy szabadrúgás után a védők fennmaradtak, ő pedig utolsó előtti emberként sprintelt vissza mint állat. Jó látni, hogy ennyire hajt, ennyire akar.

Az első góljáról pedig ez jutott eszembe:
https://www.youtube.com/watch?v=xZu5tD9ET3A" target="_blank - 0:44-től.
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Léfe
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2005.04.11. 11:41:27
Tartózkodási hely: Siófok

2015.08.12. 07:23:39

Na azért a második félidőben Ő /is/ csak néző volt.
Avatar
redmiller
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4097
Csatlakozott: 2004.10.12. 19:29:23
Tartózkodási hely: Kecskemét
Kapcsolat:

2015.08.12. 06:40:11

Petr írta:A pazar góljai mellett jó volt mezőnyben is, a mérkőzés egy bizonyos hányadában társakat is kapott maga mellé. Motiváltnak tűnt és a szokásosabbnál is agilisebbnek. A hírek nem hazudtak, tényleg bombaformában tért vissza. Talán többet lépett a pálya közepe felé, mint tavaly, de ezt betudom Neymar hiányának.
Pedrot bírálod, őt nem... Pedig ha a két szabadrúgásgólja nem lenne, bizonyára felemlegetnéd, mennyivel pontatlanabb volt a játéka, rosszabb a labdakezelése, mint máskor.
Mondjuk a két gólja tényleg nagy volt.
By red
http://hirosliga.gportal.hu
Hajrá kecskeméti kosár! Hajrá KTE!
Catalonia is not Spain!Visca el Barça!
Petr
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2144
Csatlakozott: 2013.10.31. 15:46:41
Tartózkodási hely: Az ország legszebb városának a legszebb utcája

2015.08.12. 00:32:53

A pazar góljai mellett jó volt mezőnyben is, a mérkőzés egy bizonyos hányadában társakat is kapott maga mellé. Motiváltnak tűnt és a szokásosabbnál is agilisebbnek. A hírek nem hazudtak, tényleg bombaformában tért vissza. Talán többet lépett a pálya közepe felé, mint tavaly, de ezt betudom Neymar hiányának.
Avatar
hank1ee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2512
Csatlakozott: 2013.02.27. 03:08:33

2015.08.12. 00:09:57

Csak a szokásos Leo Messi, tíz perc alatt megfordítja a meccset két védhetetlen szabadrúgással, meg egy lövés a végén, amiből gól lesz. Állat
"Hány dobja az álmait, hogy mindegy már csak legyen más, de be kell lásd, bármilyen trét hoz az élet le kell rázd"

"A látványos játék alapja a futball szeretete." - Varga Zoltán
"Szerettünk, akartunk, és tudtunk futballozni." - Puskás Ferenc
MR. TROMORT777

2015.08.10. 15:31:01

ZBarca írta:Szép gesztus volt tőle, 4,5 millió dollár nem semmi pénz, még akkor is, ha neki az a heti fizetése. :D Minden játékosnak így kéne gondolkodnia. =D>
4,5 millió pesó az, ami olyan fél millió dollár.
Avatar
ZBarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2717
Csatlakozott: 2013.07.18. 18:18:47
Kapcsolat:

2015.08.10. 11:42:08

Szép gesztus volt tőle, 4,5 millió dollár nem semmi pénz, még akkor is, ha neki az a heti fizetése. :D Minden játékosnak így kéne gondolkodnia. =D>
Kép
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2015.08.10. 07:07:09

Nekem az egyik legnagyobb kedvencem Messi, 17 éves kora óta...

örülök,h adományozott, sőt szerintem a hozzá hasonlóan népszerű,gazdag játékosoknak,színészeknek,stb mind ezt kellene tenni (teszik is sokan szerencsére), és nem csak az összeg nagysága miatt,hanem mert milliók példaképe,és így milliókhoz jut el az info,hogy a pénz milyen jó helyekre tudna kerülni.

ezzel csak azt akarom mondani,h az összeg nagyságát ne emeljük ki, mert az neki kb 1 havi bevétele (de talán annyi sem, ugye itt a marketing bevételek is játszanak már), szóval ha én adományozok 250ezret akkor arányaiban (saját magunk lehetőségeihez képest) ugyanott vagyunk, csak az én gesztusomra nem fog még jó pár ember szintén adakozni :D
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
Alfa
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2126
Csatlakozott: 2013.04.05. 14:54:14

2015.08.10. 06:23:32

Gali írta:
Alfa írta:Messi 4.5 millió eurót adományozott az UNICEF-nek. Óriási tisztelet.
Egy kis kiigazítás. 445.000 eurót (4,5M peso) adományozott.
Vagy a híroldal írta rosszul ahol én olvastam vagy én gondoltam rögtön euróra :oops: . Köszi a javítást ;)

Szerk: Közben én mindenhol azt látom , hogy 4.5 millió DOLLÁRT adományozott ( sőt Messi alapítványának a hivatalos Facebook oldala is dollárt ír ) . Úgyhogy mégis jár neki az óriási tisztelet =D> =D>
FOOTBALL AND HANDBALL
Kép

TITO ETERN
Gali
Capitá del Barça
Hozzászólások: 576
Csatlakozott: 2009.07.19. 20:37:16

2015.08.09. 22:30:02

Alfa írta:Messi 4.5 millió eurót adományozott az UNICEF-nek. Óriási tisztelet.
Egy kis kiigazítás. 445.000 eurót (4,5M peso) adományozott.
A Real Madrid legyőzéséhez nem kell pluszmotiváció. Főleg nem egy barcelonai játékosnak!
"Lionel Messi"
Avatar
Alfa
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2126
Csatlakozott: 2013.04.05. 14:54:14

2015.08.09. 21:56:56

Messi 4.5 millió eurót adományozott az UNICEF-nek. Óriási tisztelet.
FOOTBALL AND HANDBALL
Kép

TITO ETERN
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2015.08.07. 09:47:22

Tény, hogy nem volt szép tőle, viszont tényleg kiprovokálta a védő,ráadásul utána is köpött, szerintem azon akadt ki Messi, mert azért mégsem szoktak utána köpni, pláne nem egy barátságos meccsen, csak azért mert kicselezte.
Elég zavaró lehet Messinek, hogy mindent megtett eleve egész szezonban, majd utána a vállogatottban is, erre ezt kapja a sajtótól, meg sok "ősargentíntól" hogy mekkora egy béna, "hamis isten", meg egyebek..
Sokan rajta töltötték ki a dühüket amiért Argentína nem nyerte meg a Copa Americát, pedig hamarabb lehetne legalább 6 embert okolni mint őt. Mellesleg idióta chilei drukkerek még a hozzátartozóinak is neki mentek a meccsen...
Érdekes ebből nem lett eltiltás.
Alapból az okát is meg kéne nézniük a kedves FIFA/UEFA-nál ha egy alapbol nem ilyen természetű játékos ilyeneket csinál.Ott van Zidane eset, de leginkább a mostani Cavani eset:
Cavani semmit se csinált, provokálták színészkedtek egy jót és kiállították, ezzel el is intézve a meccset...végeredmény: Chile továbbjut, és Cavanit is eltiltják, kb annyira mint a chileit...
Úgy hogy az a gyökér eleve VISSZAESŐ...persze ha Suarez lett volna akkor rögtön instant 4 hónap(bár ha ő ilyet csinált volna csúnyán mérges lennék)


Azért egy barátságos meccsen sorra favágóskodni, Neymar is kicselezte az ellenfelet, erre bosszúból hátulról lerúgja úgy hogy a labdát esélytelen hogy elérje?!
Messi se cselezheti már ki a védőt annélkül hogy utána köpjenek, és mindennek lehordják?!

ITT TART A MAI FOCI?! Nem cselezhetsz, mert rögtön lerúgnak,szídnak, kikezdenek...Mintha valami legalja börtönfociba lenne, úgy hangzik ez...

Nem volt szép amit tett, de leginkább megvédte magát, és kiállt magáért.
De igazuk van, rúgják csak le a játékosokat, nem kell ide technika,csel, elvégre nem ettől szép a foci, sőt mostantol egyhelyben is állhatnak a játékosok,mozgás se kell.

sneco7: Hagyjad, sok PL huszártól már tudjuk, hogy PL a legjobb, mert ott a védők mindenkit lerúgnak :mrgreen:
Véletlenül sem az a menő védő, aki olyan technikás és zseni, hogy úgy szereli a legjobb csatárokat is hogy nem faultol, és nem okoz sérülést. [-X
ktm
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 448
Csatlakozott: 2012.05.18. 22:59:24

2015.08.07. 09:22:32

Nem volt szep amit csinalt, remelhetoleg ezzel kiengedte az elmult szezonban felgyulemlett gozt. Szerintem egyebkent pont ez nem jellemzo ra, ahhoz kepest, hogy mennyit faragjak es milyen faultokat csinalnak ellene, nem igen lattam meg kakaskodni. Szerencsere eddig a belepok 99%-a utan fel birt allni es el birt setalni.
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2015.08.07. 08:41:20

Messias2 írta:Szerintem ez a "fojtogatás" is mutatja, h mennyire motivált, h még az ilyen sörmeccsekre is így felspanolja magát. Ez a játékán is látszott. Emellett persze nem szabad felülnie a provokációknak, hiszen a világ legjobbjának tudnia kell ezeket kezelni.
Hát, ha a motivációt ebben mérik, akkor pl. Pepe és Barton a futballvilág talán legmotiváltabb játékosai. :mrgreen:
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
Messias2
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2860
Csatlakozott: 2015.06.25. 16:10:25

2015.08.06. 23:57:35

Szerintem ez a "fojtogatás" is mutatja, h mennyire motivált, h még az ilyen sörmeccsekre is így felspanolja magát. Ez a játékán is látszott. Emellett persze nem szabad felülnie a provokációknak, hiszen a világ legjobbjának tudnia kell ezeket kezelni.
TS-Alba-Araujo-Koundé-Azpi-Busi-De Jong-Pedri-Dembélé-Lewa-Fati
Avatar
hank1ee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2512
Csatlakozott: 2013.02.27. 03:08:33

2015.08.06. 23:53:48

Azért túlzás lenne a játékvezetőknél bárkit is megkülönböztetni, nekem az nem tetszene. Viszont az sem tetszik, hogy Neymarnak pl. konkrétan akkor sem fújtak le egy csomó szabálytalanságot, amikor tényleg faltolt az ellenfél.
"Hány dobja az álmait, hogy mindegy már csak legyen más, de be kell lásd, bármilyen trét hoz az élet le kell rázd"

"A látványos játék alapja a futball szeretete." - Varga Zoltán
"Szerettünk, akartunk, és tudtunk futballozni." - Puskás Ferenc
Avatar
sneco7
Capitá del Barça
Hozzászólások: 546
Csatlakozott: 2006.01.31. 10:59:48
Tartózkodási hely: Föld nevű bolygó

2015.08.06. 23:49:28

Alapvetően elítélem amit tett,mert egy profi sportolónak tudnia kell kontrollálni a viselkedését,mindig minden körülmények között. De azt most nem értem itt, hogy mindenki Messit találja meg, mikor tisztán látszik, hogy a beszólás és mutogatás mellett a védő bólintott rá Messire. Persze a törlesztés elmaradhatott volna, detúlságosan fel lett ez fújva szerintem.
Plusz hozzátenném, hogy nem csak Messit vagy Neymart, hanem minden hasonló stílusú játékost, sokkal jobban védenék a bírók helyében a folyamatos faragás ellen. Elvégre a foci a cselekről kéne inkább szóljon,mint arról, hogy ki tudja jobban felőrölni a másikat fizikailag. Nyilván vannak,akik meg ezt a stílust kedvelik,de bízom benne, hogy ez a kisebbség. Nem tetszik az ahová ez a foci tart...teljesen kiölik a zsenialitást és az érzelmeket a játékból, tényleg pár évtized múlva robotok fognak játszani.
Avatar
hank1ee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2512
Csatlakozott: 2013.02.27. 03:08:33

2015.08.06. 23:39:58

recrea írta:Szóval, ahogy írtad, mi se legyünk álszentek ;)
Mondjuk ez jogos. :lol:
"Hány dobja az álmait, hogy mindegy már csak legyen más, de be kell lásd, bármilyen trét hoz az élet le kell rázd"

"A látványos játék alapja a futball szeretete." - Varga Zoltán
"Szerettünk, akartunk, és tudtunk futballozni." - Puskás Ferenc
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6713
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2015.08.06. 23:11:20

hank1ee írta:
recrea írta:Kérlek, nyugtass meg, h nem rám gondolsz az első mondattal?
Igen, ez nem viselkedés a világ legjobbjától.
Igen, adót csalt, bizonyos összeg felett börtön jár érte.

Igen, mással is előfordult már mindkettő, nekem sem kell messze mennem :)
Dehogy rád gondolok... A Madridomos reakciókra írtam elsősorban, ugye ismerjük, mi szokott lenni ott ilyenkor. Azokkal a Barca szurkolókkal is egyetértek, aki szerint nem szimpatikus ez a viselkedés, mert egyébként valóban nem az... De erről biztosan Yanga'M Biwa is tehet.
Oké. És tényleg nagyon felkapta a sajtó.
Itt ugyanez lenne szerintem fordított esetben, ha vakamelyik jópofa gyerek csinálta volna a habfehérektől egy "semmi" meccsen. Szóval, ahogy írtad, mi se legyünk álszentek ;) Túlbeszéltük...
Avatar
hank1ee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2512
Csatlakozott: 2013.02.27. 03:08:33

2015.08.06. 22:45:18

recrea írta:
hank1ee írta:Sok álszent idióta hogy megragadja az alkalmat, hogy ekézze most. :lol: Nevetséges az egész, egy vita vagy kakaskodás biztos csak egy emberen múlik, Messi meg tudjuk, hogy egy rettenetes rossz figura, aki mindenkit meg akar fojtani, meg agyon akar rúgni labdával. Még adót is csal, már ma raknám be a börtönbe!
Kérlek, nyugtass meg, h nem rám gondolsz az első mondattal?
Igen, ez nem viselkedés a világ legjobbjától.
Igen, adót csalt, bizonyos összeg felett börtön jár érte.

Igen, mással is előfordult már mindkettő, nekem sem kell messze mennem :)
Dehogy rád gondolok... A Madridomos reakciókra írtam elsősorban, ugye ismerjük, mi szokott lenni ott ilyenkor. Azokkal a Barca szurkolókkal is egyetértek, aki szerint nem szimpatikus ez a viselkedés, mert egyébként valóban nem az... De erről biztosan Yanga'M Biwa is tehet.
"Hány dobja az álmait, hogy mindegy már csak legyen más, de be kell lásd, bármilyen trét hoz az élet le kell rázd"

"A látványos játék alapja a futball szeretete." - Varga Zoltán
"Szerettünk, akartunk, és tudtunk futballozni." - Puskás Ferenc
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6713
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2015.08.06. 22:20:55

hank1ee írta:Sok álszent idióta hogy megragadja az alkalmat, hogy ekézze most. :lol: Nevetséges az egész, egy vita vagy kakaskodás biztos csak egy emberen múlik, Messi meg tudjuk, hogy egy rettenetes rossz figura, aki mindenkit meg akar fojtani, meg agyon akar rúgni labdával. Még adót is csal, már ma raknám be a börtönbe!
Kérlek, nyugtass meg, h nem rám gondolsz az első mondattal?
Igen, ez nem viselkedés a világ legjobbjától.
Igen, adót csalt, bizonyos összeg felett börtön jár érte.

Igen, mással is előfordult már mindkettő, nekem sem kell messze mennem :)
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2015.08.06. 21:40:09

hank1ee írta: Sok álszent idióta hogy megragadja az alkalmat, hogy ekézze most. :lol: Nevetséges az egész, egy vita vagy kakaskodás biztos csak egy emberen múlik, Messi meg tudjuk, hogy egy rettenetes rossz figura, aki mindenkit meg akar fojtani, meg agyon akar rúgni labdával. Még adót is csal, már ma raknám be a börtönbe!
Teljesen ìgy van, azt sem értem miért van még szabadlábon??? A köpés és beszólás után is meg kellett volna hìvnia hétvégére a hátvédet egy közös hálaadó imára.
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
Avatar
hank1ee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2512
Csatlakozott: 2013.02.27. 03:08:33

2015.08.06. 19:01:19

MessiNeymarSuarez írta:Amúgy nem csak mondott valamit neki miután kicselezte, hanem köpött egy jó nagyot utána, ami azért eléggé paraszt dolog. Szerintem ezen akadhatott ki Messi igazán. Persze most is jön a fika mindenhol és a sajtó is lehozta, és mindenki úgy szídja mintha soha egy játékos sem borult volna ki meccsen :lol:
Sok álszent idióta hogy megragadja az alkalmat, hogy ekézze most. :lol: Nevetséges az egész, egy vita vagy kakaskodás biztos csak egy emberen múlik, Messi meg tudjuk, hogy egy rettenetes rossz figura, aki mindenkit meg akar fojtani, meg agyon akar rúgni labdával. Még adót is csal, már ma raknám be a börtönbe!
"Hány dobja az álmait, hogy mindegy már csak legyen más, de be kell lásd, bármilyen trét hoz az élet le kell rázd"

"A látványos játék alapja a futball szeretete." - Varga Zoltán
"Szerettünk, akartunk, és tudtunk futballozni." - Puskás Ferenc
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2015.08.06. 17:13:24

Amúgy nem csak mondott valamit neki miután kicselezte, hanem köpött egy jó nagyot utána, ami azért eléggé paraszt dolog. Szerintem ezen akadhatott ki Messi igazán. Persze most is jön a fika mindenhol és a sajtó is lehozta, és mindenki úgy szídja mintha soha egy játékos sem borult volna ki meccsen :lol:
Avatar
ZBarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2717
Csatlakozott: 2013.07.18. 18:18:47
Kapcsolat:

2015.08.06. 16:33:54

Kicsit túl van gondolva ez a dolog. Most megtörtént, legközelebb nem fogja ezt csinálni, ennyi. :)
Kép
Válasz küldése