Leo Messi

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Ha lenne rá lehetőség, visszahoznád?

Igen, még tudna adni a csapatnak
66
46%
Nem, tovább kell lépni
78
54%
 
Szavazatok száma: 144
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6714
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2022.03.10. 21:09:48

Sonoma írta:
2022.03.10. 21:01:13
recrea írta:
2022.03.10. 16:00:31
Néha leírom, h Neymar távozásával tőlünk és saját magától is elvett 1-2 BL címet. Biztos vagyok benne, hogy megbánta és meg is érdemli.
Dehogy vett el.
A 15'-ös BL győzelem után elindultunk a lejtőn.
16'-17'-es évadban már olyan eredmények kezdtek befigyelni, mint a PSG elleni 0-4 Párizsban, ami után LE bejelentette a júniusi távozását.
Még felrázta a csapatot a visszavágóra, és egy világraszóló 6-1-el tovább mentünk, de a következett a Juve elleni negyeddöntő, ahol felmosták velünk a padlót.
Vele is ugyanúgy megkaptuk volna a római, majd a liverpooli zakókat is.
Neymar is elhitte magáról 15' után, edzés nélkül is jönnek az eredmények.
A többit meg láttuk.
Ma már a csatároknak is ki kell venni a védekezésből a részüket, különben kikap a csapatuk.
Nyilván pontosan így lett volna, ahogy Te jósolod, megkövetem magam :)
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4183
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2022.03.10. 21:08:01

Azt érzem vele kapcsolatban, mint amikor Ronaldinho elment tőlünk a Milanba. Néha meg megvillan, varázsol, de a meccs nagy részében sétál, a csapatjátékból nem igazán veszi ki a részét.
Sonoma
Capitá del Barça
Hozzászólások: 596
Csatlakozott: 2021.05.25. 10:00:54

2022.03.10. 21:01:13

recrea írta:
2022.03.10. 16:00:31
Néha leírom, h Neymar távozásával tőlünk és saját magától is elvett 1-2 BL címet. Biztos vagyok benne, hogy megbánta és meg is érdemli.
Dehogy vett el.
A 15'-ös BL győzelem után elindultunk a lejtőn.
16'-17'-es évadban már olyan eredmények kezdtek befigyelni, mint a PSG elleni 0-4 Párizsban, ami után LE bejelentette a júniusi távozását.
Még felrázta a csapatot a visszavágóra, és egy világraszóló 6-1-el tovább mentünk, de a következett a Juve elleni negyeddöntő, ahol felmosták velünk a padlót.
Vele is ugyanúgy megkaptuk volna a római, majd a liverpooli zakókat is.
Neymar is elhitte magáról 15' után, edzés nélkül is jönnek az eredmények.
A többit meg láttuk.
Ma már a csatároknak is ki kell venni a védekezésből a részüket, különben kikap a csapatuk.
daffy írta:
2022.03.10. 16:19:49
Sokszor kétségeim vannak,hogy tényleg Poc az edző. Az arab irányít szerintem mindent,alatta az "edző" max a szócsöve lehet.
Persze tévedhetek. Azért abban bízom (feleslegesen),hogy mivel előtört belőle a gazdag senkiházi diktátor,kap valamit cserébe. Mondjuk egy Bappe Real mezt.
Dehogy az. Amikor a játékosod nyíltan kritizál, hogy nem tudod összerakni a csapatod, ha az elnök megmondhatja ki az akit nem lehet lecserélni, ott nem te vagy a főnök. Mbappét tegnap vesztette el a PSG.
Avatar
NovaProspekt
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1911
Csatlakozott: 2019.11.26. 14:17:19

2022.03.10. 17:28:07

tegnap az első félidőt megnéztem, youtube videókon kívül nem láttam játszani Messit, mióta a PSG-ben van. azon gondolkoztam, hogy milyen jó, h nem kell már ezt a focit néznem többé, h Messi tötymörög középen, és próbálja újra meg újra a lehetetlent meghúzni (sikertelenül), megkopott sebességgel, motivációval, frusztráltan... a legnagyobb játékos, de ideje volt elengedni, még akkor is, ha jelenleg az EL-ben vitézkedünk. én ezerszer szívesebben nézem a mostani csapatunkat.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21051
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2022.03.10. 17:15:51

Barcaforever írta:
2022.03.10. 08:37:12
Brutálisan látszik rajta, hogy megkopott már, szerintem őt irányítóban lehetne használni komoly meccseken, de a kedvtelenség is érezhető. Azért furcsa lehet, amikor 12 évig egy csapat rád van kihegyezve, majd átmész egy másik közegbe és csak egy kirakós darabja vagy.

Remélem minél hamarabb szerveznek neki egy őt megillető búcsúmeccset.
Szerintem a mai fociban már nem nagyon élnek meg top szinten a klasszikus irányítók. Egy 15 éve még tényleg elfocizgathatott volna akár 40 éve koráig az ő tudásával, de ma már nem fér bele, hogy védekezésben stabilan -1 ember. Neymarral együtt pedig pláne nem.
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6882
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2022.03.10. 16:32:51

Messi szerintem két ok miatt is látványosan rosszabb, mint akár tavaly nálunk, ennyi idő alatt az öregedést kihúznám a listáról.
Egyrészt tényleg lehet, hogy nem akar ott lenni, de szerintem a játékstílus is az oka. A PSG még francia középcsapatok ellen is nagyon sok időt tölt el a saját térfelén, és onnan indulnak lendületből. Messi ezt nem tudja megoldani, mert baromi lassú lett. Egy Cityben, vagy akár nálunk is elég sok gólt termelne még szerintem, de egy ilyen lendületesebb csapatban már esélytelen, tényleg csak a szebb passzai maradtak, és ezért ennyire szó szerint látványos a gyengélkedése, mert rendre azt kell néznük, ahogy futni igyekszik az előtte lévő üres területekbe...
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7207
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2022.03.10. 16:19:49

recrea írta:
2022.03.10. 16:00:31
2) az mindent elmond Poc… edzői képességeiről, hogy fogalma nincs, hogyan használja őt, és sikerül vele lehozatni sorozatban élete leggyengébb meccseit. Bravúros. Oké, h akkor Messi a csúcson volt, de mi láttuk, hogy kell használni 3 ekkora klasszist elöl. Ha pedig nem lehet, azt fel kell ismerni, és új csapatot keresni valamelyiknek…ez mondjuk tegnap megtörtént.
Sokszor kétségeim vannak,hogy tényleg Poc az edző. Az arab irányít szerintem mindent,alatta az "edző" max a szócsöve lehet.
Persze tévedhetek. Azért abban bízom (feleslegesen),hogy mivel előtört belőle a gazdag senkiházi diktátor,kap valamit cserébe. Mondjuk egy Bappe Real mezt.
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6714
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2022.03.10. 16:00:31

Barcaforever írta:
2022.03.10. 08:37:12
Brutálisan látszik rajta, hogy megkopott már, szerintem őt irányítóban lehetne használni komoly meccseken, de a kedvtelenség is érezhető. Azért furcsa lehet, amikor 12 évig egy csapat rád van kihegyezve, majd átmész egy másik közegbe és csak egy kirakós darabja vagy.
És milyen (gagyi) kirakós…a modern fociban azért nem jó irányítónak, mert ahhoz védekezni is kéne, de se kedve, se kvalitása hozzá.

Két megjegyzés a tegnapi meccshez:

1) a mezőny legrosszabbja volt
2) az mindent elmond Poc… edzői képességeiről, hogy fogalma nincs, hogyan használja őt, és sikerül vele lehozatni sorozatban élete leggyengébb meccseit. Bravúros. Oké, h akkor Messi a csúcson volt, de mi láttuk, hogy kell használni 3 ekkora klasszist elöl. Ha pedig nem lehet, azt fel kell ismerni, és új csapatot keresni valamelyiknek…ez mondjuk tegnap megtörtént.

Néha leírom, h Neymar távozásával tőlünk és saját magától is elvett 1-2 BL címet. Biztos vagyok benne, hogy megbánta és meg is érdemli.
sansz
Capitá del Barça
Hozzászólások: 843
Csatlakozott: 2019.09.23. 11:54:39

2022.03.10. 15:03:13

mes írta:
2022.03.10. 09:04:40
Nem tudom, hogy mi ertelme ennek a reszerol ( CR szinten)... be kellene latniuk, hogy nekik ezen a szinten mar nem megy, tettek le eppen eleget az asztalra.
Ini, Xavi fele elfocizgatas valahol jobban fekudt volna nekik, mert fizikalisan sokkal tobbet kivett beloluk az utobbi 15 ev, mint egy atlag jatekosbol
Hát igen, ez a fránya ego. Nyilván nehéz az önértékelés is ennyi imádóval és ennyi kérővel.
De szerintem egyre több ilyen visszavonulni képtelen lesz. Szerintem az nehezíti a helyzetet,hogy nem arról van szó,hogy Messi,vagy Ronaldo nem férne be egy topcsapatba sem, csak nem úgy,ahogy ők akarják. Nem 90 percre és nem feltétlen azon a poszton. Én főleg Messit nem értem mi szüksége erre a pénzre és stresszre...Aztán lehet nem tör össze,azt mondja,hogy megpróbálta, akkor csá,megyek amerikába.
mes
Capitá del Barça
Hozzászólások: 820
Csatlakozott: 2010.06.21. 16:40:13
Tartózkodási hely: Marosvasarhely
Kapcsolat:

2022.03.10. 09:04:40

Nem tudom, hogy mi ertelme ennek a reszerol ( CR szinten)... be kellene latniuk, hogy nekik ezen a szinten mar nem megy, tettek le eppen eleget az asztalra.
Ini, Xavi fele elfocizgatas valahol jobban fekudt volna nekik, mert fizikalisan sokkal tobbet kivett beloluk az utobbi 15 ev, mint egy atlag jatekosbol
Avatar
Barcaforever
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3973
Csatlakozott: 2004.10.13. 19:17:18
Tartózkodási hely: Barcelona/Budapest

2022.03.10. 08:37:12

Brutálisan látszik rajta, hogy megkopott már, szerintem őt irányítóban lehetne használni komoly meccseken, de a kedvtelenség is érezhető. Azért furcsa lehet, amikor 12 évig egy csapat rád van kihegyezve, majd átmész egy másik közegbe és csak egy kirakós darabja vagy.

Remélem minél hamarabb szerveznek neki egy őt megillető búcsúmeccset.
Kép
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6882
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2022.02.16. 22:46:56

Sinya22 írta:
2022.02.16. 20:46:46
Mondjuk ha Petit szerint Messi 15 éve volt jobb, mint Mbappé, akkor le kellene állni a drogokkal. A bl-ben egyébként pont nem kellene szidniuk, mert ha jól rémlik ő rúgta a legtöbb gólt a 6 meccsen. A tegnapi kevés volt valóban. Kiváncsian várom mikor jutunk el oda, hogy a Psg is csak azért gyenge, mert ő sétálgat :D
Hát igen, a múlt tavasz még biztos, hogy az ő javára billent amúgy, játékban és statokban is, nem is kicsit. :D De talán még a nyár is, a válogatottjukban nyújtott játékukat sem nagyon lehetett összehasonlítani sem... ott szegény franciát már sajnáltam, annyira rossz volt.

És semmi garancia, hogy nem lesz még fél-1 évig jobb. Folyamatosan sérült volt, és totál új közegben, más, jóval visszavontabb, nem központi szerepkörben. Lehet, hogy a PSG-ben nem, de máshol még simán lehet top3-5 játékos még jövőre, ha csak a villanásait vesszük, és nem a futómennyiségét. :D

Én még itt is örülnék neki megint, de csak és kizárólag ideális körülmények közt, csereként,/cserélhetőként és nem mindenki passzának céljaként. De ezt szerintem kb lehetetlen forgatókönyv lenne. Xaviban nem érzem azt, hogy elbírna vele.

Nyárig/nyáron sok pletyka lesz erről, az biztos. Égni is fog megint a topik. :D
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3186
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2022.02.16. 20:46:46

Mondjuk ha Petit szerint Messi 15 éve volt jobb, mint Mbappé, akkor le kellene állni a drogokkal. A bl-ben egyébként pont nem kellene szidniuk, mert ha jól rémlik ő rúgta a legtöbb gólt a 6 meccsen. A tegnapi kevés volt valóban. Kiváncsian várom mikor jutunk el oda, hogy a Psg is csak azért gyenge, mert ő sétálgat :D
Gaillard
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 303
Csatlakozott: 2019.04.03. 06:01:56

2022.02.16. 19:45:23

Az persze nem volt gond, hogy a csoportkörben jó részt neki köszönhetően is továbbmentek, például a "döntő", City elleni mérkőzést hozta nekik.

Én meg azt remélem, hogy nem ért véget a történet, számomra még sántán is ott lenne a helye a keretben, legfeljebb már nem róla szólna első sorban a játék.

Egy más dimenziót adott ennek az egyletnek, ezt szinte lehetetlen meghálálni, alapvető lenne, hogy ha itt szeretné befejezni a pályafutását mérsékelt keretek között, akkor tárt karokkal fogadják.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21051
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2022.02.16. 18:05:43

https://m4sport.hu/bajnokokligaja/cikk/ ... menye-utan#

Nem lepődnék meg, ha nem töltené ki a szerződését. Ha nem szedi össze magát, szerintem a PSG sem fogja ilyen teljesítményért fizetni jövőre.

Remélem ha így lesz, nem hozzuk vissza. Szerintem Laporta második regnálásának legjobb döntése volt, hogy nem hozott komoly áldozatot a megtartására. Így jelentős terhektől szabadult meg a klub és a csapat is, ezért is tudunk most szépen javulgatni. Szép volt, sok mindent köszönünk neki, de ez a történet véget ért.
Sonoma
Capitá del Barça
Hozzászólások: 596
Csatlakozott: 2021.05.25. 10:00:54

2021.12.29. 19:16:24

Ma 20.05- től a spíler 2-n lesz egy 80 perces film Messitől, "Az élő legenda" címen!
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2578
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2021.12.03. 21:52:39

M7ssi megérdemelte a 7. díjat. Így már soha a büdös életbe senki nem fogja beérni és örökre ő lesz a történelem legjobb játékosa. 8)
Örülök, hogy abban a korban éltem amiben szeretett csapatom kismillió trófeához juttatta. :D

Lewa nagy gólfsó de azon kívül semmi. M7ssi az első, az utolsó, az egyetlen.
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6714
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2021.12.01. 22:26:21

Nézem a Psg meccset, szerintem nálunk a leggyengébb napjain játszott ilyen kutyasz..ul.
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3229
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2021.11.30. 20:25:35

Sonoma írta:
2021.11.30. 16:21:56
Ha mutatott játék...?? itt gondolkodóba estem,
Kis humorral fűszerezve, én még mindíg gondolkodok ..... #-o
Engem azért nem mozgat meg a téma, mert nem igazán tudtam volna kire szavazni.

Lewa - szerintem, illetve amit én gondolok róla - gólszerzó képessége teljesen együtt mozog az egész csapata teljesítményével. Ha jó a csapata, szórja a gólokat. Ha gyenge a csapat, ő se szórja a gólokat.
Egy jól működő gépezet "gólszerző alkatrésze".
Olyasmit hiányolok tőle, hogy amikor döcög a gépezet, akkor ő a hátán vinné az egészet.
Valami extra, valami ami tartósan kiemelné a közegéből, ilyesmi hiányzik belőle. Amilyen pl a dortmundi időszakban tudott lenni alkalmanként. Kiemelkedett a közegből, tudta húzni a csapatát.
Megbízható, leleményes, gólvágó csatár. Neki a gólszerzés a feladata.
Olyan, mint a kapuban Neuer, vagy középen Goretzka....stb

A kérdésedben is benne van : játék. A foci sava, borsa, fűszere.
Suarez féle pimasz gólok....nem kell a játékhoz, de ha van, akkor jobban tetszik.

Szerk : Suarez Barcás időszakára értem és gólvágót gólvágóhoz hasonlítok a magam módján :D
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6882
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2021.11.30. 20:13:42

Sonoma írta:
2021.11.30. 16:21:56
Idén Messi tudása alatt játszott tavasszal,....
Az okfejtés többi részével egyetértenék, de azért várnék egy indoklást arra a gyenge tavaszi teljesítményre... 2021-ben a Barca színeiben La Liga+BL kombóban 23 meccsen 25 gól 8 assziszt nekem minden, csak nem gyenge... sőt, kb a szebb éveit idézte (egyenként számoltam, szóval 1 hiba belecsúszhatott, de nagyjából stimel). Nincs kedvem utánanézni, de szerintem ennél jobbat natúran gólpontok tekintetében is max Lewa hozhatott, kanadaiban talán ő sem. Góljaikon kívül meg nyilván más szint a két playa.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2021.11.30. 20:08:32

A védőknél el kell fogadni, hogy ők ebbe nem szólnak bele.
A focit a gólok határozzák meg, soha nem lesz egy lecselezhetetlennek mondott védő egy szinten egy 50 gólos Lewaval.

Ezt nem én mondom, hanem a trend ami a fociban van 50-60 éve mióta adnak ilyen bogyót.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Sonoma
Capitá del Barça
Hozzászólások: 596
Csatlakozott: 2021.05.25. 10:00:54

2021.11.30. 19:02:09

NovaProspekt írta:
2021.11.30. 18:47:34
Egy ilyen objektív pontrendszert ugyanúgy ízekre lehetne szedni, mert minden statot súlyozni kellene valahogy, hogy azokból összpontszám lehessen, a súlyokat meg totál önkényesen választanák meg.

Egy lecselezhetetlen védő egy 20, 30 vagy 40 gólos csatárnak felel meg? Egy gólpassz miért csak fele annyit ér, mint egy gól? Miért nem számolják ezt-azt-amazt is?...
Nem pontozásra gondoltam. Nem is lehetne.
Kiugró teljesítményekre. Azokat is lehetne figyelembe venni. Mondjuk egy védő teljesítménye mennyire volt hatása a csapat sikerére stb.
Végülis az Aranylabda erről szólna.
Abban az évben ki tett valami rendkívülit, amivel érdemessé válik az Aranylabdára.
Avatar
NovaProspekt
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1911
Csatlakozott: 2019.11.26. 14:17:19

2021.11.30. 18:47:34

Egy ilyen objektív pontrendszert ugyanúgy ízekre lehetne szedni, mert minden statot súlyozni kellene valahogy, hogy azokból összpontszám lehessen, a súlyokat meg totál önkényesen választanák meg. Itt a góltól kezdve ad absurdum a meccsenkénti fingok számáig mindenre van elvileg végtelen számú stat, tehát az is önkényes, hogy mit választasz be egyáltalán mércének.

Egy lecselezhetetlen védő egy 20, 30 vagy 40 gólos csatárnak felel meg? Egy gólpassz miért csak fele annyit ér, mint egy gól? Miért nem számolják ezt-azt-amazt is? Egy fejesgól miért ér ugyanannyit mondjuk a 187 centis Ronaldonak, meg a 170 centis Messinek? És így tovább... előremenőleg egy ilyen rendszert még sok-sok évig kellene finomítgatni, akkor meg az lenne a kritika, hogy időközben egy folyamatosan változó követelményrendszer alapján osztogatták ki az aranylabdákat. Lehet, hogy 2025-ben megnyerte Haaland, de már Mbappé nyerte volna, ha a 2030-ra finomhangolt rendszer alapján osztották volna már akkor is... értitek a problémát.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2021.11.30. 18:47:07

NovaProspekt írta:
2021.11.30. 18:25:56
Mirot csókoltatom innen, aki pár hónapja az aranylabda topikban nekem jött és vihogva körbetáncolt, amiért egy tök független téma kapcsán le találtam írni, hogy Messi az aranylabda fő várományosa, amit az akkori aranylabda oddsok alátámasztottak. Végül bejött, amit mondtam. Nem jött be, amit ő mondott.

Az meg, hogy a mutatott játék, vagy a trófeák számítanak-e: mindkettő számít. A mutatott játék alapján bekerülsz a játékosok egy szűk körébe, amely körön belül a trófeák döntenek. Messinek egy szál Copája volt, ezzel már többet tudott felmutatni, mint a vetélytársak szűk köre 2021-ben. Őket pedig semmi sem gátolta meg abban, hogy többet nyerjenek. Messi eléggé leeresztett már a régi önmagához képest, de ebben a gyengusz felhozatalban sajnos még ez volt a legnagyobb eredmény 2021-ben. Lewának mondjuk nem tudom, miért nem adták oda visszamenőleg a 2020-as lasztit, az egyértelműen ott az övé volt. Mondjuk álmatlan éjszakáim nem lesznek emiatt.
Jó, de ez szimpátiaszavazás.

Kivéve, amikor CR nyeri, mert akkor értékes díj és teljesen megérdemelt. :D
Sonoma
Capitá del Barça
Hozzászólások: 596
Csatlakozott: 2021.05.25. 10:00:54

2021.11.30. 18:39:36

csababarca írta:
2021.11.30. 16:57:21
Az van amit leírtam.
Nincs objektív pontrendszer, vagy kritérium rendszer....
Pont ezért lenne jó egy iránymutató kritérium rendszer. Mi az amit figyelembe kellene venni.
És ebbe nem csak a csatárok teljesítménye lenne mérvadó.
Például, ha egy védőn- mint van Dijkot- abban az évben egyszer nem tudták átvinni rajta a labdát az legyen már akkora tett, mint 40 gólt rúgni a szezonban. Ilyen is 10 évente, ha van egy.
Valamilyen összehasonlítást a kimagasló teljesítményt nyújtó posztok között.
Akár egy objektív összefoglalót azoknak, akik szavaznak az Aranylabdára.
Így sokkal izgalmasabb lenne és talán igazságosabb.
Persze álmodik a nyomor...

Szerk.:
NovaProspekt:
"Őket pedig semmi sem gátolta meg abban, hogy többet nyerjenek."

De. Lewának a lengyel válogatottal esélye sem volt kiugró eredményt elérni. Nem is lesz. Ilyen szempontból nem mindegy hova születik az ember.
Az meg a saját hülyesége volt, hogy ő Andorra ellen is akart játszani ( ahol megsérült), így nem játszhatott a PSG ellen. Pedig, ha ő ott van valószínű tovább mennek. Onnantól akár a BL győzelmet is behúzzák, és egyértelmű esélyes lehetett volna az Aranylabdára...de így járt.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Sonoma 2021.11.30. 18:54:36-kor.
Válasz küldése