Leo Messi

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Ha lenne rá lehetőség, visszahoznád?

Igen, még tudna adni a csapatnak
66
46%
Nem, tovább kell lépni
78
54%
 
Szavazatok száma: 144
Avatar
kudu
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1485
Csatlakozott: 2007.08.30. 16:49:36

2009.07.20. 10:57:22

Én azért elképzelek egy Zlatan-féle gólörömöt, ahogy megöleli Messit 8)

És szegény Messi alig ér feljebb a derekánál :lol:
"Nem csak az a nagy sportoló, aki nyerni tud, hanem az is, aki egy pofon után fel tud állni!"
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2009.07.20. 10:54:19

http://translate.google.com/translate?u ... l=es&tl=en
ha jól értem(amiben nem vagyok bizos :oops: ) Messi nem várta meg a plusz egy hetet, hanem már most eddzésre jelentkezett? :D ha igen, akkor le a kalappal, még jobban szeretem(ha ez lehetséges :D )
Avatar
madmushroom
Capitá del Barça
Hozzászólások: 938
Csatlakozott: 2009.01.19. 21:33:13
Tartózkodási hely: Faulensee, Switzerland

2009.07.19. 23:36:18

ElBartimaeus írta:Pep kiváló pszichiáter, ezért nem tartom valószínűnek, hogy itt bárkinek lelki problémái legyenek, tehát Messi jó marad.

Az egyetlen veszélyes pont az az, hogy Ibra teljesítményét hogy fogja befolyásolni a másik személye. Abban az esetben, ha több gólt lő, mint Messi, nem lesz baj, ellenben lehetnek problémák.
Én egy picit éppen attól félek, hogy Pepnek még nem igazán volt dolga ilyen bajos személyiséggel mint Ibra. Eto'o sem kutyafüle de nem is volt közöttük mindig felhőtlen a kapcsolat.

Túl nagy kockázat Ibra személyisége, lehet, hogy kissé nagyobb feneket kerítünk ennek a rossz tulajdonságának. Nálam az már önmagában "takarodj innen jó messzire" , hogy felvetődik egy olyan reális kérdés, hogy mennyire tudja majd elviselni ha nem ő a csapat fő spílere. Nem kis feladat lenne az ő személyiségét beleépíteni a csapatba de minden emberen lehet változtatni. Lehet, hogy a csapat körüli ritka jó hangulat, szeretet ami kevés klubnál annyira "látványos" mint a barcánál meggyőzi majd abban, hogy érdemes ezért a klubért, a közös sikerekért feláldozni ezt a tenyész bika felfogást.

(Remélem feleslegesen jártatjuk itt a szánkat és Ibra nem jön)
Twitter: https://twitter.com/KJuraszik" target="_blank
Blog: http://laguardia.blog.hu" target="_blank
Facebook: https://www.facebook.com/laguardiablog/" target="_blank
Avatar
ElBartimaeus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2206
Csatlakozott: 2009.03.25. 00:11:43
Tartózkodási hely: Budapest

2009.07.19. 23:20:44

Azért tartom valószínűnek, hogy lesz ilyen elnyomás, mert Ibra egy nemiszerv, aki sztem nehezen tudja majd elviselni, ha lesz egy olyan játékos, amelyik többet cselez, mint amennyit ő maga akar. Avagy önzőbb, mint amit ő elvárna. Akkor lehet Messire lenne rossz hatással a dolog, ami nagyon sokba fájna a klubnak.

De azért nem tartom valószínűnek, mert Ibra új szerzemény, Messi mellett sokan kiállnak, köztük valszeg Pep is, akkor meg adva van a jó szitu. Mindemellett Pep kiváló pszichiáter, ezért nem tartom valószínűnek, hogy itt bárkinek lelki problémái legyenek, tehát Messi jó marad. Az egyetlen veszélyes pont az az, hogy Ibra teljesítményét hogy fogja befolyásolni a másik személye. Abban az esetben, ha több gólt lő, mint Messi, nem lesz baj, ellenben lehetnek problémák.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2009.07.19. 17:14:44

bojankrkic27 írta: sokan felvetették a kérdést hogy Zlatan esetleges érkezésével hogy jönne ki Messivel a pályán valamint nem-e nyomnák el egymást picit....
gondoltam beírom ide messihez hogy nektek mi a véleményetek erről?
én azt mondom, hogy nem lesz(lenne) gond. szerintem Zlatan(mivel ő nem csak középen van, hanem vándorol) a balszél felé fog kikacsintgatni, és eközben Henry meg behúzódik a helyére. szerintem meglesz a közös hullámhossz a fő triónál. a "kicsik" meg ha játszanak(Bojan, K9) akkor én el tudnám képzelni, hogy támadásra 4-2-4 van, de csak ha már közel vagyunk a kapuhoz, akkor Ini kiugrik szélre, az aktuális "szélsőcsatár" meg bemegy középre Ibra mellé. szerintem így meg lehet oldani mindent :D nem tudom, hogy nagy hülyeséget írtam-e, mert nem vagyok vérbeli szakember :lol: de ezt simán elképzelhetőnek tartom.
House
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1548
Csatlakozott: 2007.10.14. 08:23:26
Tartózkodási hely: Budapest

2009.07.19. 17:10:55

bojankrkic27 írta:egyértelmű hogy a kis Leonk lesz az aranylasztis... remélem még jópárszor...
sokan felvetették a kérdést hogy Zlatan esetleges érkezésével hogy jönne ki Messivel a pályán valamint nem-e nyomnák el egymást picit....
gondoltam beírom ide messihez hogy nektek mi a véleményetek erről?
Nem hiszem, hogy elnyomná. Azért sem, mert Leo egész jól játszik közércsatárként, ahogy Ibra is szélen, de Leonak szélen, Ibrának középen van a alap pozíciója. Remélem nem fog bekövetkezni az, amit írtál..
Történelem - 2008-2009
¡Gracias, Pep!
Kép
bojankrkic27
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 262
Csatlakozott: 2008.03.01. 14:28:23

2009.07.19. 17:06:50

egyértelmű hogy a kis Leonk lesz az aranylasztis... remélem még jópárszor...
sokan felvetették a kérdést hogy Zlatan esetleges érkezésével hogy jönne ki Messivel a pályán valamint nem-e nyomnák el egymást picit....
gondoltam beírom ide messihez hogy nektek mi a véleményetek erről?
alves20
Barça C
Hozzászólások: 14
Csatlakozott: 2009.07.19. 12:54:42
Tartózkodási hely: Romania
Kapcsolat:

2009.07.19. 13:04:11

Ugyis Lionel Messi lesz az aranylabdas ebben biztos vagyok! \:D/ \:D/
vkinga
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 273
Csatlakozott: 2009.04.12. 17:06:04

2009.07.17. 09:48:29

Barca_10 írta:jahxD..de Cruyff most nemlényeg..igazad van..és sztem is ez az Argentin csapat képes lehet megnyerni a VB-t.és ha Messi jól játszik a szezonban(mért ne játszana jól)és elkerülik a sérülések nyer címeket ráadásul cimvédők lesznek a BL-ben a Barcával akk lehet h nem menti meg jövőre magát az Aranylabdától.és ugye tavaly c.r. a döntőben gólt fejelt..de ha Terry nem csúszik el és miatta vesztik el a BL-t akk szerintem Messi idén már a második Aranylabdáját nyerhetné meg mert szerintem akk lehúzta vna ronaldot a BL-döntő..de ezt már sosem tudjuk meg.
Már leírtam, hogy idén miért Leo a legesélyesebb az aranylabdára és van abban valami, ha az argentinok jól játszanak a VB-én, főleg Messi vinné a csapatot, és elsők lesznek, akkor argentinként kapna aranylabdát. Idén ugye spanyolként a Barcában elért eredményei miatt. Ha Messiék végre lelkileg összeszedik magukat, akkor esélyesek a VB-én az aranyra. A keret jó, azt gondolom, hogy Maradona jó focistákat talált. Remélhetőleg Gago és Heinze is összeszedik magukat.

Nem biztos, hogy Ronaldo kapta volna a díjat, ha nem nyernek. Szerencséjük volt ronaldojéknak a 11-eseknél.
Barca_10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2009.06.27. 15:50:43

2009.07.16. 21:26:58

jahxD..de Cruyff most nemlényeg..igazad van..és sztem is ez az Argentin csapat képes lehet megnyerni a VB-t.és ha Messi jól játszik a szezonban(mért ne játszana jól)és elkerülik a sérülések nyer címeket ráadásul cimvédők lesznek a BL-ben a Barcával akk lehet h nem menti meg jövőre magát az Aranylabdától.és ugye tavaly c.r. a döntőben gólt fejelt..de ha Terry nem csúszik el és miatta vesztik el a BL-t akk szerintem Messi idén már a második Aranylabdáját nyerhetné meg mert szerintem akk lehúzta vna ronaldot a BL-döntő..de ezt már sosem tudjuk meg.
Avatar
bali 15
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2541
Csatlakozott: 2008.06.05. 20:18:25

2009.07.16. 13:04:09

Barca_10 írta:Messi nem fog elszállni magától..ő mindig is azt nyilatkozta h ha elszállna magától akk a család úgyis helyretenné..és asszem Cruyff a legfiatalabb Aranylabdás..'71-ben nyerte meg akk úgytudom h 17 éves volt.Cannavaro BL-győzelem nélkül kapta meg az Aranylabdát..mondjuk helyette nyert VB-t.
?????? 24 éves volt akkor amúgy Cruyff, de mind1.
Az idei aranylabda nem kérdéses. R10 pedig nem volt annyira vészes az aranylabda után 2006-ban.(2005-ben kapta meg). Aztán lesz rosszabb.
Messi-re rátérve. Jövőre világbajnok is lehet. És még csak a pályafutása kezdetén van. 2 BL győzelmet is a magáénak tudhat. 2006-ban mint tudjuk sérült volt a srác. Jövőre a világbajnokság lesz a mérvadó az aranylabda kiosztásánál. CR mögött pedig nem áll olyan erős gárda mint Messi mögött.
Barca_10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2009.06.27. 15:50:43

2009.07.16. 12:22:44

azért Ronaldinho sem wolt olyan rossz az Aranylabda után..és Messi teljesítménye egyáltalán nem fog wisszaesni.és őt nem érdeklik az egyéni dijak úgy ahogy az összes Barcást sem..ők a csapatért küzdenek.
Avatar
bojanfan
Jugador del Barça
Hozzászólások: 187
Csatlakozott: 2009.05.03. 22:19:00
Tartózkodási hely: catalunya.
Kapcsolat:

2009.07.16. 12:21:25

én azért félek egy kicsit, hogy megfogja kapni az aranylabdát. mostanában egyedül cr volt az, akinek nem esett vissza drasztikusan a teljesítménye az aranylabda elnyerése után. :roll:
♥fcbarca.♥
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7407
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2009.07.16. 12:19:20

Nála nem is az Aranylabda a kérdés. Számára nem tudom mennyire fontos, de azt hogy a csapat érdekeit mindennél előbbre tartja az biztos, aranylabda ide vagy oda.
Forca Barca!!!!
Barca_10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2009.06.27. 15:50:43

2009.07.16. 12:06:54

Messi nem fog elszállni magától..ő mindig is azt nyilatkozta h ha elszállna magától akk a család úgyis helyretenné..és asszem Cruyff a legfiatalabb Aranylabdás..'71-ben nyerte meg akk úgytudom h 17 éves volt.Cannavaro BL-győzelem nélkül kapta meg az Aranylabdát..mondjuk helyette nyert VB-t.
Avatar
fcbarca0827
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3238
Csatlakozott: 2007.08.30. 14:29:21
Tartózkodási hely: Sülysáp

2009.07.16. 12:05:45

Barcagirl24 írta: Igaz - igaz, viszont azt bekell látni, hogy aranylabdához vezető út a Bajnok Ligája győzelem, esetleg a VB. Nem hiszem, hogy mostanság tudsz mondani olyan játékost aki BL győzelem nélkül kapta meg az arany lasztit :roll:
BL győzelem nélkül: Owen, Figo, Cannavaro, Rivaldo, Nedved, Sevcsenko, Ronaldo, Zidane, Ronaldinho! :wink:

De tény, hogy ezek közül VB-ért kapta: Cannavaro, Zidane, Ronaldo.

A 2000-es évek óta csak CéRoni és Kaká kapta a BL győzelem után! :wink:

Bocsi az óriási OFF-ért! :wink:
A hozzászólást 5 alkalommal szerkesztették, utoljára fcbarca0827 2009.07.19. 13:13:41-kor.
KowalskymegaVega,Supernem,HollywoodUndead,Fish!
Hiperkarma,VadFruttik,EstiKornél,AWS
30Y,BagossyBrothersCompany,Useme,Elefánt
Avatar
Barcagirl24
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 385
Csatlakozott: 2009.05.13. 16:01:04
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

2009.07.16. 12:01:31

Chino írta:Nem hiszem, hogy csak a Bl-döntőn muatatott teljesítménye dobja a kezébe az aranylabdát.
Ilyen szezont, minden fronton egyetlen játékos sem művelt. Nem csak az eredményességén látszott (bár 38 gól nem semmi) hanem amit meccs közben a pályán művelt. Egyszerre volt veszélyes a kapura és támadás-előkészítő, elég csak megnézni a gólpasszait, valamint végigrobotolta az összes meccsét és mindent iszonyú technikásan. Öröm volt nézni. Még van egy fontos dolog, ami nagyban befolyásolja, hogy egy jó ideje több mint a kedvenc játékosom, hogy olyan alázattal viselkedik pályán belül és kívül egyaránt, ahogy nem sok játékost láttam. Pláne nem ilyen képességekkel megáldva. Emiatt nem is hiszem hogy elszállna, és meg hova fejlődhet...
Igaz - igaz, viszont azt bekell látni, hogy aranylabdához vezető út a Bajnok Ligája győzelem, esetleg a VB. Nem hiszem, hogy mostanság tudsz mondani olyan játékost aki BL győzelem nélkül kapta meg az arany lasztit :roll:
~Més que en un club~ FC Barcelona mindörökké. több mint egy életérzéés.!
www.barcelona.gportal.hu - hobbim :)
Kép
vkinga
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 273
Csatlakozott: 2009.04.12. 17:06:04

2009.07.16. 11:53:53

Chino írta:Nem hiszem, hogy csak a Bl-döntőn muatatott teljesítménye dobja a kezébe az aranylabdát.
Ilyen szezont, minden fronton egyetlen játékos sem művelt. Nem csak az eredményességén látszott (bár 38 gól nem semmi) hanem amit meccs közben a pályán művelt. Egyszerre volt veszélyes a kapura és támadás-előkészítő, elég csak megnézni a gólpasszait, valamint végigrobotolta az összes meccsét és mindent iszonyú technikásan. Öröm volt nézni. Még van egy fontos dolog, ami nagyban befolyásolja, hogy egy jó ideje több mint a kedvenc játékosom, hogy olyan alázattal viselkedik pályán belül és kívül egyaránt, ahogy nem sok játékost láttam. Pláne nem ilyen képességekkel megáldva. Emiatt nem is hiszem hogy elszállna, és meg hova fejlődhet...
Igazad van, nemcsak azért kapta, és tökéletesen egyetértek minden szavaddal. Nekem is ezért ő a kedvenc játékosom. Azt mondta egyszer, hogy sok időt tőlt a szeretteivel, és ha elszállna, akkor ők helyre tennék.


Remélem, ősszel legyőzik Brazíliát. Érdekes lesz, ha Dani Alves a kezdőben lesz. Remélem, vigyázz a barátjára, és nem sérül le.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7407
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2009.07.16. 11:32:30

Nem hiszem, hogy csak a Bl-döntőn muatatott teljesítménye dobja a kezébe az aranylabdát.
Ilyen szezont, minden fronton egyetlen játékos sem művelt. Nem csak az eredményességén látszott (bár 38 gól nem semmi) hanem amit meccs közben a pályán művelt. Egyszerre volt veszélyes a kapura és támadás-előkészítő, elég csak megnézni a gólpasszait, valamint végigrobotolta az összes meccsét és mindent iszonyú technikásan. Öröm volt nézni. Még van egy fontos dolog, ami nagyban befolyásolja, hogy egy jó ideje több mint a kedvenc játékosom, hogy olyan alázattal viselkedik pályán belül és kívül egyaránt, ahogy nem sok játékost láttam. Pláne nem ilyen képességekkel megáldva. Emiatt nem is hiszem hogy elszállna, és meg hova fejlődhet...
Forca Barca!!!!
vkinga
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 273
Csatlakozott: 2009.04.12. 17:06:04

2009.07.16. 10:24:20

Bányász írta:
bencebarca írta:Egyet ne felejtsünk el!!A most agyonsztárolt C.Ronaldo hol volt 22 évesen?Egyáltalán neki szóbajöhetett 22 éves korában hogy ő kapja az aranylabdát?Senki se értsen félre..én nem becsülöm le C.ronaldot..szerintem is egy nagyon játékos...sőt azt is elismerem hogy a világ legjobbja------->persze csak Messi után :D :wink:
Hát nem sokkal hátrébb mint Messi.És 23 évesen kapta az aranylabdáját...
Messi 21 évesen nyert BL-t a csapatával és fejelt gólt, amivel az aranylabdát reméljük bebiztosította. Volt, aki azt írta, hogy nem döntött el meccset. pedig azt tette, mert 3 gólt már nehéz lett volna a MU-nak a Barca ellen lőnie. Számít az az egy-két év. CR-re a BL döntő beli fejese miatt is szavaztak tavaly.
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8673
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2009.07.16. 10:17:47

bojanfan írta:ennek is már 4 éve...
pedig az ilyen vanczák-féle senkiket biztos az első meccsén cumiztatta volna. :)
én ezt a mozdulatot élőben láttam :) tök jó érzés ott lenni egy leendő aranylabdás BARCELONA sztár első válogatottságán 8)
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Avatar
bojanfan
Jugador del Barça
Hozzászólások: 187
Csatlakozott: 2009.05.03. 22:19:00
Tartózkodási hely: catalunya.
Kapcsolat:

2009.07.16. 10:12:32

ennek is már 4 éve...
pedig az ilyen vanczák-féle senkiket biztos az első meccsén cumiztatta volna. :)
♥fcbarca.♥
Avatar
Bányász
Rendfenntartó - moderátor
Hozzászólások: 3345
Csatlakozott: 2007.12.07. 21:34:15
Tartózkodási hely: Neverland

2009.07.15. 22:45:39

bencebarca írta:Egyet ne felejtsünk el!!A most agyonsztárolt C.Ronaldo hol volt 22 évesen?Egyáltalán neki szóbajöhetett 22 éves korában hogy ő kapja az aranylabdát?Senki se értsen félre..én nem becsülöm le C.ronaldot..szerintem is egy nagyon játékos...sőt azt is elismerem hogy a világ legjobbja------->persze csak Messi után :D :wink:
Hát nem sokkal hátrébb mint Messi.És 23 évesen kapta az aranylabdáját...
Kép
"Akinek rózsaszín a világ az hazug,aki mindent imád nem látta még úgy a tengert ha zúg..."

"A szívem a Barçában van, és egy nap ismét magamra öltöm majd ezt a mezt." Yaya Toure
bencebarca
Barça C
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2009.07.13. 16:31:04
Tartózkodási hely: Budapest

2009.07.15. 22:37:04

Egyet ne felejtsünk el!!A most agyonsztárolt C.Ronaldo hol volt 22 évesen?Egyáltalán neki szóbajöhetett 22 éves korában hogy ő kapja az aranylabdát?Senki se értsen félre..én nem becsülöm le C.ronaldot..szerintem is egy nagyon játékos...sőt azt is elismerem hogy a világ legjobbja------->persze csak Messi után :D :wink:
vkinga
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 273
Csatlakozott: 2009.04.12. 17:06:04

2009.07.15. 15:22:53

csyrybyry írta:
bencebarca írta:Messi nagyon nagyon jó játékos.Évről évről évre rengeteget fejlődik.a video valóban 2006-os és akkor messi még csak 18 éves volt ha jól tudom.Azóta elég sok idő eltelt és messiből nagy játékos lett...de még egykét év és a mostani teljesítményénél még jobb lesz...

Amikor 17 évesen ellenünk bemutatkozott az argentin csapatban és nem egészen 1 perc elteltével kiállították, "fél hülyére" röhögtem magam, mert annyira rühelltem azt a felhajtást, amit körülötte rendeztek. :lol:
Azóta az ellenszemvem a legnagyobb "szerelembe" váltott. Messi birtokolja
a maximális elismerésemet és csodálatomat. Én Johann "császár" óta nem szerettem ennyire senkit!
Nem lehet kétséges számára az idei aranylabda, és biztos vagyok benne, hogy több is lesz még! =D>
Neki sajnos nem voltak azok kellemes emlékek, hogy olvastam, mert sajnos nem láttam. Csodáltam Maradonát, majd a brazil Ronaldót, Ronaldhinot és csodálom Messit. Amit a labdával művelnek, ahogy eggyé tudnak válni vele, az hihetetlen. Nem hiába a dél-amerikaiak a legjobbak. Mostanában meg a spanyolok. megfigyeltétek, hogy európai klubbokban vezéregyéniségek dél-amerikaiak voltak, és akkor nyerttek valamilyen kupát?
Válasz küldése