Leo Messi

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Ha lenne rá lehetőség, visszahoznád?

Igen, még tudna adni a csapatnak
66
46%
Nem, tovább kell lépni
78
54%
 
Szavazatok száma: 144
Avatar
d.OR
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 439
Csatlakozott: 2008.06.05. 14:50:06

2008.09.15. 20:14:51

kedves Gyurinho, hogy jön ide a Manchester ? ...

nekem Lionel Messi a KEDVENC focistám, és úgy gondolom, hogy ettől függetlenül lehetek vele szemben kritikus. és nem azt mondtam, hogy önző. hanem azt, hogy "lehet benne valami", ezzel pedig arra akartam célozni, hogy vannak önző megmozdulásai.
de kinek nem?!
Gyurinho
Capitá del Barça
Hozzászólások: 863
Csatlakozott: 2008.07.18. 11:06:00
Tartózkodási hely: Budapest

2008.09.15. 20:12:28

d.OR írta:
Bogi63 írta:
d.OR írta:
nem vagyok túl informált ebben a dologban, de Messi nem azt válaszolta, hogy Maradona csak beszél össze-vissza? én valami ilyesmit hallottam, talán a kommentátor mondta a Barca-Racing meccs közben.
Asszem azt mondta, hogy Maradonának mindenhez van egy két mondata.
Meg azt is, hogy erre nem feltétlenül kell figyelni. vagy mi...

hát, ha valóban így reagált, akkor nem nőhetett valami nagyot Maradona szemében :D

szerintem amúgy nem azért mondta ezt Maradona, mert "fél, hogy Messi a babérjaira" tör (ehhez tenném hozzá, hogy múlt időben kellett volna írni :D ) , hanem azért, mert talán önzőnek érzi Leo játékát. talán van is benne valami....
Ha mondasz nekem a legutóbbi meccsen vagy az azelőttin csak 5 olyan megmozdulást amikor Messi önző volt akkor elfogadom a véleményed.....de nem a Barca háza táján kéne keresgetnünk az önzőjátékosokat hanem a Manchesternél......na mind1....ezen szerintem nem is érdemes vitatkozni....
Avatar
Bogi63
Capitá del Barça
Hozzászólások: 577
Csatlakozott: 2008.07.08. 22:56:04
Tartózkodási hely: Villa Complov SC Komló Yeah!

2008.09.15. 20:10:42

d.OR írta:
hát, ha valóban így reagált, akkor nem nőhetett valami nagyot Maradona szemében :D

szerintem amúgy nem azért mondta ezt Maradona, mert "fél, hogy Messi a babérjaira" tör (ehhez tenném hozzá, hogy múlt időben kellett volna írni :D ) , hanem azért, mert talán önzőnek érzi Leo játékát. talán van is benne valami....
Önzőnek tartja???? :shock: Pont őőő??? Bagoly mondja verébnek, hogy nagyfejű...
Kép
Nyitva van a pálya! Komló játszik rajta!...
És igen Valdes feneke direkt olyan. Mert így a style-os!8)
Avatar
d.OR
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 439
Csatlakozott: 2008.06.05. 14:50:06

2008.09.15. 20:04:09

Bogi63 írta:
d.OR írta:
nem vagyok túl informált ebben a dologban, de Messi nem azt válaszolta, hogy Maradona csak beszél össze-vissza? én valami ilyesmit hallottam, talán a kommentátor mondta a Barca-Racing meccs közben.
Asszem azt mondta, hogy Maradonának mindenhez van egy két mondata.
Meg azt is, hogy erre nem feltétlenül kell figyelni. vagy mi...

hát, ha valóban így reagált, akkor nem nőhetett valami nagyot Maradona szemében :D

szerintem amúgy nem azért mondta ezt Maradona, mert "fél, hogy Messi a babérjaira" tör (ehhez tenném hozzá, hogy múlt időben kellett volna írni :D ) , hanem azért, mert talán önzőnek érzi Leo játékát. talán van is benne valami....
abreu
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 480
Csatlakozott: 2008.05.19. 20:35:46

2008.09.15. 20:04:01

Bogi63 írta:
d.OR írta:
nem vagyok túl informált ebben a dologban, de Messi nem azt válaszolta, hogy Maradona csak beszél össze-vissza? én valami ilyesmit hallottam, talán a kommentátor mondta a Barca-Racing meccs közben.
Asszem azt mondta, hogy Maradonának mindenhez van egy két mondata.
Meg azt is, hogy erre nem feltétlenül kell figyelni. vagy mi...
A kettő nem ugyanaz 8)
Avatar
Bogi63
Capitá del Barça
Hozzászólások: 577
Csatlakozott: 2008.07.08. 22:56:04
Tartózkodási hely: Villa Complov SC Komló Yeah!

2008.09.15. 20:00:25

d.OR írta:
nem vagyok túl informált ebben a dologban, de Messi nem azt válaszolta, hogy Maradona csak beszél össze-vissza? én valami ilyesmit hallottam, talán a kommentátor mondta a Barca-Racing meccs közben.
Asszem azt mondta, hogy Maradonának mindenhez van egy két mondata.
Meg azt is, hogy erre nem feltétlenül kell figyelni. vagy mi...
Kép
Nyitva van a pálya! Komló játszik rajta!...
És igen Valdes feneke direkt olyan. Mert így a style-os!8)
Avatar
d.OR
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 439
Csatlakozott: 2008.06.05. 14:50:06

2008.09.15. 19:57:42

lionelmessi19 írta:
chi omega írta:
hülyeség amit maradonáról írsz szerintem. persze maradona véleménye sem egy tartalmas valami, de én nem éreztem benne a rossz szándékot, ahogy messi sem.
Maradonának esze már nem sok maradt, tartalmas véleményt ritkán kapni tőle... a rossz indulatot meg persze feltételezem, később úgyis kiderülnek a dolgok.

nem vagyok túl informált ebben a dologban, de Messi nem azt válaszolta, hogy Maradona csak beszél össze-vissza? én valami ilyesmit hallottam, talán a kommentátor mondta a Barca-Racing meccs közben.
Avatar
Bogi63
Capitá del Barça
Hozzászólások: 577
Csatlakozott: 2008.07.08. 22:56:04
Tartózkodási hely: Villa Complov SC Komló Yeah!

2008.09.15. 19:51:42

lionelmessi19 írta:
Maradonának esze már nem sok maradt, tartalmas véleményt ritkán kapni tőle... a rossz indulatot meg persze feltételezem, később úgyis kiderülnek a dolgok.
Na azért nem füvezte még Ozzy-vá az agyát. De használhatót tényleg nem nagyon mond. Látja hogy Messi a babérjaira tör, és ez nem nagyon tetszik neki... :roll:
Kép
Nyitva van a pálya! Komló játszik rajta!...
És igen Valdes feneke direkt olyan. Mert így a style-os!8)
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2008.09.15. 18:11:45

chi omega írta:
hülyeség amit maradonáról írsz szerintem. persze maradona véleménye sem egy tartalmas valami, de én nem éreztem benne a rossz szándékot, ahogy messi sem.
Maradonának esze már nem sok maradt, tartalmas véleményt ritkán kapni tőle... a rossz indulatot meg persze feltételezem, később úgyis kiderülnek a dolgok.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
Bányász
Rendfenntartó - moderátor
Hozzászólások: 3345
Csatlakozott: 2007.12.07. 21:34:15
Tartózkodási hely: Neverland

2008.09.14. 23:59:16

chi omega írta:messiből eltűnt az ihlet sajnos. kicsit olyan ronaldinhos, amit [auto_cenzúra] kimondani, de ez a helyzet. persze nem mondom, hogy örökre, de egyáltalán nincs jó formában, bután játszik. néha 18 évesen érettebbnek tűnt, mint most. igaz, akkor teher nélkül játszhatott.
persze nem vészharangokat kongatok, bele fog jönni. de egyelőre ez van.
Hát szerintem csak fáradt.

Az előszezonban meg az Olimpián még volt ihlete?

Ide oda utazik szerencsétlen,küzd az időeltolódásokkal stb.Érthető,h szürkébb.Bár ebből az idei pár percből nem vonnék le semmit.
Kép
"Akinek rózsaszín a világ az hazug,aki mindent imád nem látta még úgy a tengert ha zúg..."

"A szívem a Barçában van, és egy nap ismét magamra öltöm majd ezt a mezt." Yaya Toure
chi omega
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1036
Csatlakozott: 2007.10.31. 11:36:58

2008.09.14. 23:57:36

lionelmessi19 írta:Na, hogy a véleményemet én is leírjam a dologról...

Szerintem Messi nem önző, hanem nagyon szereti ha nála van a labda. Szó sincs róla hogy nem passzolna eleget, sőt... sokkalinkább néha nem akkor amikor kéne. Ezt úgy értem, hogy a foci sokszor egyszerűbb játék. Néha egy cselsorozat után ami mellesleg bejön és ordít a közönség, kevesebb eredményt ér el, mintha lepasszolta volna valamerre még az elején. Néha még jobban érezhetné, hogy mikor melyiket kell választani, de szvsz már ez is ritka hiba nála.

Maradona meg érzi hogy lassan tartósodik Messi remek szereplése. Nincs ő hozzászokva, hogy huzamosabb ideig egy embert mondjanak az ő 'utódjának' az argentín foci palettáján. :roll:
hülyeség amit maradonáról írsz szerintem. persze maradona véleménye sem egy tartalmas valami, de én nem éreztem benne a rossz szándékot, ahogy messi sem.
chi omega
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1036
Csatlakozott: 2007.10.31. 11:36:58

2008.09.14. 23:56:18

messiből eltűnt az ihlet sajnos. kicsit olyan ronaldinhos, amit [auto_cenzúra] kimondani, de ez a helyzet. persze nem mondom, hogy örökre, de egyáltalán nincs jó formában, bután játszik. néha 18 évesen érettebbnek tűnt, mint most. igaz, akkor teher nélkül játszhatott.
persze nem vészharangokat kongatok, bele fog jönni. de egyelőre ez van.
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2008.09.14. 23:34:07

lionelmessi19 írta:... sokkalinkább néha nem akkor amikor kéne.

Ez a tökéletes megfogalmazás.Ha ebben a passzos cuccban valamin javítania lehetne,akkor ez az.Nem a passzok számában,hanem azok időzítésén múlik sok.Fent a pályán a játékosnak kell meghoznia a döntést,h passzol e és ha igen ,mikor illetve h viszi e egymaga.
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2008.09.14. 23:11:47

Na, hogy a véleményemet én is leírjam a dologról...

Szerintem Messi nem önző, hanem nagyon szereti ha nála van a labda. Szó sincs róla hogy nem passzolna eleget, sőt... sokkalinkább néha nem akkor amikor kéne. Ezt úgy értem, hogy a foci sokszor egyszerűbb játék. Néha egy cselsorozat után ami mellesleg bejön és ordít a közönség, kevesebb eredményt ér el, mintha lepasszolta volna valamerre még az elején. Néha még jobban érezhetné, hogy mikor melyiket kell választani, de szvsz már ez is ritka hiba nála.

Maradona meg érzi hogy lassan tartósodik Messi remek szereplése. Nincs ő hozzászokva, hogy huzamosabb ideig egy embert mondjanak az ő 'utódjának' az argentín foci palettáján. :roll:
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2008.09.14. 23:03:16

Leo pont a labdavezetésében a legnagyobb a planétán.Hihetetlenül érzi a lasztit.Passzolgasson Xavi,Ini,Hleb...Leot nem kell irányítózni,verjen meg 3-4 védőt és a kellő pillanatban lőjön.De ha nincs tovább, "vége a pályának",akkor igenis passzintsa tovább a bőrt :lol: Nehéz sora lesz idén Leonak.Mindenki az ég világon tőle várja A JÁTÉKOT,óriási terhet rakva a playára.Ahogy látom (bár a tegnapi meccs sajna kimaradt nekem :cry: ) próbálja a nyakába venni a dolgot,felnőni a feladathoz.Ne úgy kezdjük a szezont,h máris kóstolgatjuk Messit,szerintem.Minél többet vállal,annál nagyobb a hiba lehetősége,a rossz döntésé (passzolni v nem passzolni?Ez itt a kérdés :lol: ).Viszont pont,h mindenki azt várja tőle,h minél többet vállaljon,nemde?Azt mondjuk,h nem lehet a BARCA egyszemélyes csapat,de mégis a közvélemény igenis azt sugallja,h igenis rajta fog múlni a szezonunk sikere.És ez természetesen igaz,drasztikus különbség van a csapatunkban vele v nélküle.
Azért helyén kell kezelni a jelenlegi helyzetet.Gondolok ezalatt arra,h a felkészülési meccseket hoztuk,de az ellenfelek minőségét tekintve ez várható volt,mint ahogy helyenként a szép játék is.De igazából ez nem sokat jelent,mert tétmeccsen más az ellenfelek mentalitása.Láthatjuk az első két forduló eredményét,játékát.Az ellenfeleink foggal-körömmel védekeztek,sikeresen.Nem működik olyan könnyen az átállásunk erre az új formációra (új edző/változtatott pozíciók/új csapattársak) ,össze kell szokniuk a srácoknak még,illetve megtalálni a helyüket a fiúknak a pályán.
És ez minél előbb sikerül,annál jobban fog tudni játszani Leo is szvsz.Legyünk türelemmel,adjunk időt és meccset a srácoknak,mielőtt elkezdjük a fanyalgást.A legjobb gyakorlás a meccs,szal mi minden derbivel jobbak leszünk.
Szóval remélem a legjobbakat,és kívánom,h a Messiásunk minél több örömöt okozza nekünk! [-o<
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2008.09.14. 21:35:57

körülbelül én is ezt akartam írni én is. Nem mind1 neki hogy milyen focit játszik? szerintem kell minden játékosba egy kis önzőség.
Avatar
takivini
Capitá del Barça
Hozzászólások: 567
Csatlakozott: 2007.05.28. 22:55:39
Tartózkodási hely: Bépé

2008.09.14. 21:32:23

Szerintem ha messi estleg játszana irányítót, akkor jobban "hozzászokna" a passzoláshoz, bár az nem jogos hogy önző, szerintem inkább a passzolásának a pontosságán kéne javítani.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára takivini 2008.09.14. 21:37:11-kor.
Kép
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2008.09.14. 21:27:57

Szerintem sem önző Leo, nem tudom miről beszél Maradona, biztos voltak olyan meccsei neki is anno, amikor inkább megcsinált még egy cselt, mintsem passzolt volna egy szituációban, ezért igazán nem lehet elmarasztalni Messit.
Kép
Kép
Kép
Atlantis
Capitá del Barça
Hozzászólások: 886
Csatlakozott: 2008.08.29. 13:25:29
Tartózkodási hely: Budapest

2008.09.13. 17:39:42

Valóban néha kicsit sokat van nála a labda, de szerintem ez nem baj.

Az, hogy önző lenne nekem azért furcsa, mert bár csak az összefoglalókat láttam az olimpia során, de elég sokszor az ő indításából és gólpasszából lett eredményes argentína... Szerintem pont jó, úgy ahogy van. :D
Avatar
vale
Capitá del Barça
Hozzászólások: 529
Csatlakozott: 2008.07.25. 18:02:12

2008.09.13. 17:32:18

http://sporthirado.hu/cikk-labdarugas-d ... ozza-10914
Nos igen ez építő jellegü kritika és nem "jobban járt a cselzi hogy nem sikerült megvenni" féle...
de nem ezért linkeltem , Maradona szavára azért oda kell figyelni , és egy argentin , főleg Messi oda is figyel szvsz. Persze Maradona az Maradona , de azért Messi is egész türhetően tolja. :D :twisted:
Kép
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2008.09.11. 14:15:52

http://www.youtube.com/watch?v=ISke7X4Y ... re=related


B+ :shock: :shock: :shock: Ez csak lazán pörgeti az Olimpiai aranyat mintha egy kis játékszer lenne :shock: Én a helyében nagyon vigyáznám rá :)
KépKép
Gyurinho
Capitá del Barça
Hozzászólások: 863
Csatlakozott: 2008.07.18. 11:06:00
Tartózkodási hely: Budapest

2008.09.10. 16:46:18

MessiFan írta:21 évesen a világ egyik legjobb labdarúgójának lenni az nem könnyű feladat. Bár sztem erre születni kell.
Igen de majdnem teljesen megnéztem a videót és pont ugyanolyan mint most hogy hasonlóan szép cseleket mondjuk Cristiano R. is csinál csak éppen ő nem passzol ellentétben Messivel és szerintem a sok a labdarúgó közül így emelkedig a mezőny fölé,hogy önzetlen és képes másokat helyzetbe hozni mikor tudja hogy ő is képes lenne gólt szerezni...
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2008.09.10. 16:42:31

21 évesen a világ egyik legjobb labdarúgójának lenni az nem könnyű feladat. Bár sztem erre születni kell.
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2008.09.10. 16:33:40

Messi fanoknak KÖTELEZŐ megnézni ezt a 10 perces remekművet:

http://www.youtube.com/watch?v=mD40AX_a6-s

HALA MESSI! 8)
KépKép
Avatar
Titinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2927
Csatlakozott: 2006.11.17. 11:29:46
Tartózkodási hely: Nyíregyháza, lélekben Camp Nou

2008.09.10. 14:14:37

Zehii írta:http://www.goal.com/en/articolo.aspx?contenutoid=857297

Kaka szeritn Messinek kéne adni az aranylabdát :wink:
Ezen azért nem kicsit lepődtem meg amikor olvastam én is reggel. Nem gondoltam volna, hogy ekkora Messi-fan Kaká! :D Mindenesetre örülök neki, hogy ennyi embernek tetszik Messi játéka és már most a világ legjobbjának tekintik. (mint ugye a Lula Brazil Elnök Úr is :) ) És még sokan mások...és még mindig csak 21 éves. Atttyyyaég... csak ne sérüljön le ebben az idényben... :roll:
Més que un club :!:

"Az akarás egyenlő a tudással, s aki akar, az tud is!"- Johan Cruyff
Válasz küldése