Leo Messi

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Ha lenne rá lehetőség, visszahoznád?

Igen, még tudna adni a csapatnak
66
46%
Nem, tovább kell lépni
78
54%
 
Szavazatok száma: 144
Avatar
Primitive
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1669
Csatlakozott: 2007.06.25. 10:48:23
Tartózkodási hely: Budapest

2009.06.02. 10:12:11

vkinga írta:
Bocs, de nem vagyok az, de tényleg elég ebből. Nem akarom meghatározni a témát, de már megint csak erre volt reagálás. Nem látok bele, és nem is akarok. Te összekevered Messit Ronaldinhoval. Szerintem.
Figyelj, egymást úgyse tudjuk meggyőzni :wink: Talán nekünk férfiaknak könnyebb ezt elfogadnunk, és jobban viszonyulunk a dolgokhoz ( nicked alapján gondolom, hogy lány vagy ). Én itt ezzel be is fejezném a dolgot.

Hogy ne offoljam már szét a topicot :

Messi szerintem is idén behúzza az Aranylasztit. Egy ilyen idény után kötelező.

Kívánom neki, hogy pihenje jól ki magát, hogy aztán ősztől újra élvezhessük a játékát.
"Non scholae sed vitae discimus"
"Primum nil nocere"
"Lege artis medicinae"
vkinga
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 273
Csatlakozott: 2009.04.12. 17:06:04

2009.06.02. 09:54:11

Primitive írta:
vkinga írta:
Amúgy most már nem únjátok ezt a témát? Csütörtök óta más nem is megy. Nem is értem, miér kell ennyit beszélni erről. Azon vagyok kiakadva, hogy mindig valaki felhozza, persze én meg reagálok. Nem bulizós a srác!!!! Nem ítélem el Messit, de tényleg unalmas, hogy már mióta a részegsége a téma.

Messivel kapcsolatban van más téma is, mint hogy becsípett. A döntő után sírt. Egy darabig sylvinhoval, és egyedül is. Ezek megható képek. Lászik, hogy Sylvinhoval érti meg magát a legjobban.
Te most akkor Messi ügyvédje vagy, testőre, vagy menedzsere, hogy ennyire ismered Őt? Gondolom a magánéletébe Te se látsz bele. Nem kellene már ilyen fanatikus módon védened Őt, hiszen nem csinált semmit. :wink: És egyébként senki nem rossz szándékból írta le. És én is biztos vagyok benne, hogy a szabadidejét töltve lesz még egy pár mámoros napja..
Bocs, de nem vagyok az, de tényleg elég ebből. Nem akarom meghatározni a témát, de már megint csak erre volt reagálás. Nem látok bele, és nem is akarok. Te összekevered Messit Ronaldinhoval. Szerintem.
Avatar
Primitive
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1669
Csatlakozott: 2007.06.25. 10:48:23
Tartózkodási hely: Budapest

2009.06.02. 09:43:52

vkinga írta:
Amúgy most már nem únjátok ezt a témát? Csütörtök óta más nem is megy. Nem is értem, miér kell ennyit beszélni erről. Azon vagyok kiakadva, hogy mindig valaki felhozza, persze én meg reagálok. Nem bulizós a srác!!!! Nem ítélem el Messit, de tényleg unalmas, hogy már mióta a részegsége a téma.

Messivel kapcsolatban van más téma is, mint hogy becsípett. A döntő után sírt. Egy darabig sylvinhoval, és egyedül is. Ezek megható képek. Látdzik, hogy Sylvinhoval érti meg magát a legjobban.
Te most akkor Messi ügyvédje vagy, testőre, vagy menedzsere, hogy ennyire ismered Őt? Gondolom a magánéletébe Te se látsz bele. Nem kellene már ilyen fanatikus módon védened Őt, hiszen nem csinált semmit. :wink: És egyébként senki nem rossz szándékból írta le. És én is biztos vagyok benne, hogy a szabadidejét töltve lesz még egy pár mámoros napja..
"Non scholae sed vitae discimus"
"Primum nil nocere"
"Lege artis medicinae"
vkinga
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 273
Csatlakozott: 2009.04.12. 17:06:04

2009.06.02. 09:31:18

kristop írta:
vkinga írta: REMÉLEM IS, HOGY AZ EMBEREK A HELYÉN TUDJÁK KEZELNI!!!!!
Na, Abidal nekem nem jött be. Amíg Messi mókás volt, addig Abidal nálam nem.
mit kell ezen a helyén kezelni?
ő nem csinált semmi rosszat, azt csinálta amit ilyenkor egy normális ember tenne. bulizott, jól érezte magát. egy ilyen idény után...

vkinga, megkockáztatom, h egyedül csak te akadtál ezen ki. én meg gonosz vagyok ezért halkan megsúgom, h nyáron amíg a pihenőjét tölti, még lesz egy pár ilyen éjszakája :)
Amúgy most már nem únjátok ezt a témát? Csütörtök óta más nem is megy. Nem is értem, miér kell ennyit beszélni erről. Azon vagyok kiakadva, hogy mindig valaki felhozza, persze én meg reagálok. Nem bulizós a srác!!!! Nem ítélem el Messit, de tényleg unalmas, hogy már mióta a részegsége a téma.

Messivel kapcsolatban van más téma is, mint hogy becsípett. A döntő után sírt. Egy darabig sylvinhoval, és egyedül is. Ezek megható képek. Látdzik, hogy Sylvinhoval érti meg magát a legjobban.
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2009.06.02. 04:54:21

vkinga írta: REMÉLEM IS, HOGY AZ EMBEREK A HELYÉN TUDJÁK KEZELNI!!!!!
Na, Abidal nekem nem jött be. Amíg Messi mókás volt, addig Abidal nálam nem.
mit kell ezen a helyén kezelni?
ő nem csinált semmi rosszat, azt csinálta amit ilyenkor egy normális ember tenne. bulizott, jól érezte magát. egy ilyen idény után...

vkinga, megkockáztatom, h egyedül csak te akadtál ezen ki. én meg gonosz vagyok ezért halkan megsúgom, h nyáron amíg a pihenőjét tölti, még lesz egy pár ilyen éjszakája :)
menczel
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1612
Csatlakozott: 2006.04.11. 14:16:25

2009.06.02. 00:53:46

IMÁDOM. Tudom kicsi fáziskéséssel megvan mit mondott pontosan: “Do you want the treble… here is the treble… and next year we will win it all again!”
Tök jó lenne egy olyan video ahol feliratosan lehet megnézni miközben mondják.
Nem tudom linkelte-e már valaki:
http://www.youtube.com/watch?v=dPq9EUPH ... r_embedded

előre szólok, hogy Messi látható rajta illumináltan. Aki nehezen viseli, kérem ne nézze meg (vkinga-ra valo tekintettel ;) )

IMÁDOM.
vkinga
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 273
Csatlakozott: 2009.04.12. 17:06:04

2009.06.01. 08:36:19

Livia Drusilla írta:
vkinga írta: Ettől tartottam. Az NSO feltette Messi ünneplését...
Na és? Szerintem már régóta kiderült mindenkinek, h az NSO szándékosan használ bulvár témákat, és a cikkek címei is nagyon sokszor ebben a szellemben íródnak... :roll:
Abszolúte nem kell aggódni emiatt, a "jónép" a helyén tudja kezelni ezt a dolgot!
És Abidal is jó fej volt! :wink: :D
REMÉLEM IS, HOGY AZ EMBEREK A HELYÉN TUDJÁK KEZELNI!!!!!
Na, Abidal nekem nem jött be. Amíg Messi mókás volt, addig Abidal nálam nem.
vkinga
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 273
Csatlakozott: 2009.04.12. 17:06:04

2009.06.01. 08:32:29

Dexter írta:
vkinga írta:
Sajnos rövid ideig ment. Argentínában Messiék melyik ország ellen játszanak, Örülnék, ha a világbajnokságon jól szerepelnének Argentínával. Maradona jó edző, Messi meg szereti őt, tehát mindent meg fog tenni. Remélem, jól fog játszani, és nyernek, mert be kell bizonyítaniuk, hogy jók, mert elég kritikusak voltak a bolíviai 6:1 miatt.
Kicsit off, de Maradonára azt mondani, hogy jó edző... Eddig a válogatott előtt, ha jól tudom két klubcsapatban edzősködött és egyik helyen sem volt sikeres, ahogy egyelőre a válogatottal sem az.

Azzal meg, hogy Messi egy picit többet ivott nincsen semmi baj, azt hiszem teljesen normális egy ilyen idény után :D

Kicsit off: Maradona eddig két mérkőzésen volt hivatalosan edző. Mikor Venezuela ellen játszottak, és Bolívia ellen. Messi példaképe Maradona, és ugye nemcsak neki.

A klubb csapatos edzőségét nem tudtam, de bele fog jönni, hidd el.
Argentína - venezuela 4:0. Messi egyik legjobb mecce, ha nem a legjobb volt. Mindenki hajtott, mert maradonát szeretik, példaképük. Bolívia-Argentína 6:1 lett. ezt elvesztették, igaz, de azt is végig kell gondolni, hogy hol játszottak. 3600 méter magasan, ahol alig kapsz levegőt, fáj a fejed. Ráadásul több kiló plusszal kell futnod. A srácok nincsenek hozzászokva. Idő sem volt sok ahhoz, hogy megszokják. Bolíviának volt. Látszott, hogy az argentínok nem bírták azt a levegőt. Tudom, nem ok egy meccs elvesztésére, de az emberek ezt megérthetnék. Jó lesz Maradona, mert hajtani fognak, mert a példaképük, és ez hihetetlen nagy erőt ad majd nekik.

Messi fáradt is volt, azonkívül nem bírja az alkoholt. Örömittas volt, maradjunk ebben. Hihetetlen nyomás volt rajta.

Megvan, melyik ország ellen fognak játszani. Kolumbia ellen. A meccs Argentínában lesz. jól kell játszaniuk, mert ha nem, az argentínok szétszedik őket. A bolíviai 6:1 után is mit műveltek, borzasztó volt.

Messinek szúrkolok, hogy jól játszon. Talán a döntőbeli fejes gólja önbizalmat ad neki.
Avatar
Livia Drusilla
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 476
Csatlakozott: 2008.07.06. 03:53:17

2009.06.01. 04:26:34

vkinga írta: Ettől tartottam. Az NSO feltette Messi ünneplését...
Na és? Szerintem már régóta kiderült mindenkinek, h az NSO szándékosan használ bulvár témákat, és a cikkek címei is nagyon sokszor ebben a szellemben íródnak... :roll:
Abszolúte nem kell aggódni emiatt, a "jónép" a helyén tudja kezelni ezt a dolgot!
És Abidal is jó fej volt! :wink: :D
Kép
XAVI - INIESTA - MESSI - Neymar +++ - Milan:? - tán lesz feljebb is...am nem vagyok optimista...
Dexter

2009.05.31. 21:54:06

vkinga írta:
Sajnos rövid ideig ment. Argentínában Messiék melyik ország ellen játszanak, Örülnék, ha a világbajnokságon jól szerepelnének Argentínával. Maradona jó edző, Messi meg szereti őt, tehát mindent meg fog tenni. Remélem, jól fog játszani, és nyernek, mert be kell bizonyítaniuk, hogy jók, mert elég kritikusak voltak a bolíviai 6:1 miatt.
Kicsit off, de Maradonára azt mondani, hogy jó edző... Eddig a válogatott előtt, ha jól tudom két klubcsapatban edzősködött és egyik helyen sem volt sikeres, ahogy egyelőre a válogatottal sem az.

Azzal meg, hogy Messi egy picit többet ivott nincsen semmi baj, azt hiszem teljesen normális egy ilyen idény után :D
Avatar
nemmindegy19
Barça B
Hozzászólások: 93
Csatlakozott: 2009.04.29. 16:37:13
Tartózkodási hely: Kunszentmiklós

2009.05.31. 21:11:22

Real Madrid vs Barcelona 2-6
Lesz mit mesélnem az unokáimnak.

http://www.youtube.com/watch?v=rFcYws-m2KY
vkinga
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 273
Csatlakozott: 2009.04.12. 17:06:04

2009.05.31. 19:29:22

Ticsi 23 írta:Láttam a kísérletet a témaváltásra, de úgy láttam, hogy most már elég régóta nem "arról" szól a topic.
Sajnos rövid ideig ment. Argentínában Messiék melyik ország ellen játszanak, Örülnék, ha a világbajnokságon jól szerepelnének Argentínával. Maradona jó edző, Messi meg szereti őt, tehát mindent meg fog tenni. Remélem, jól fog játszani, és nyernek, mert be kell bizonyítaniuk, hogy jók, mert elég kritikusak voltak a bolíviai 6:1 miatt.
Avatar
Ticsi 23
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 417
Csatlakozott: 2008.05.27. 14:35:30
Kapcsolat:

2009.05.31. 19:21:11

Láttam a kísérletet a témaváltásra, de úgy láttam, hogy most már elég régóta nem "arról" szól a topic.
Kép
"...létezem és élvezem, így szép!" - Supernem
Kedvencek: Puyol, Xavi, Messi
vkinga
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 273
Csatlakozott: 2009.04.12. 17:06:04

2009.05.31. 19:19:27

vkinga írta:
Ticsi 23 írta:
Rajmó írta:a sok részeg Messis videó mellé, hoztam egy egész korrekt kis videót, amiben a BL góljait mutatja be, és a végén egy kis ünneplést is :)

http://www.youtube.com/watch?v=5oxORXLSN9Q
Végre nem a részegsége a téma. Jó kis videó.

Ha egy kicsit visszaolvasol, már tettem be linket, ahol a góljai vannak, meg más témát is feldobtam. Nagyon jó videók. Nekem a fejes gólja tetszett a legjobban.
Az origón is fenn van. Ezt a linket tettem fel, de most nem találom.
vkinga
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 273
Csatlakozott: 2009.04.12. 17:06:04

2009.05.31. 19:09:05

Ticsi 23 írta:
Rajmó írta:a sok részeg Messis videó mellé, hoztam egy egész korrekt kis videót, amiben a BL góljait mutatja be, és a végén egy kis ünneplést is :)

http://www.youtube.com/watch?v=5oxORXLSN9Q
Végre nem a részegsége a téma. Jó kis videó.

Ha egy kicsit visszaolvasol, már tettem be linket, ahol a góljai vannak, meg más témát is feldobtam. Nagyon jó videók. Nekem a fejes gólja tetszett a legjobban.
Avatar
Ticsi 23
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 417
Csatlakozott: 2008.05.27. 14:35:30
Kapcsolat:

2009.05.31. 18:54:35

Rajmó írta:a sok részeg Messis videó mellé, hoztam egy egész korrekt kis videót, amiben a BL góljait mutatja be, és a végén egy kis ünneplést is :)

http://www.youtube.com/watch?v=5oxORXLSN9Q
Végre nem a részegsége a téma. Jó kis videó.
Kép
"...létezem és élvezem, így szép!" - Supernem
Kedvencek: Puyol, Xavi, Messi
Avatar
Rajmó
Capitá del Barça
Hozzászólások: 672
Csatlakozott: 2005.12.20. 13:48:06
Tartózkodási hely: Budapest

2009.05.31. 18:47:02

a sok részeg Messis videó mellé hoztam egy egész korrekt kis videót, amiben a BL góljait mutatja be, és a végén egy kis ünneplést is :)

http://www.youtube.com/watch?v=5oxORXLSN9Q
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Rajmó 2009.05.31. 19:06:49-kor.
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2009.05.31. 11:08:44

ÖEJ :lol: :lol: Nagyon kész van :D Óriás csávó! 8)
Köszi a videót sasi1! :)

Hát bizonyára nem dolgozta fel az alkoholt a szervezete mivel, az idény során NEM IVOTT semmit. Így hirtelen sok adag alkoholtól azé nagyon tud ütni :)

Köszönöm szépen ezt a csodálatos idényt, Messi! Tök rendben van, hogy szétcsúszott a bulin, hát ha ő akarja, akkor rendben :)
KépKép
Avatar
Fevernova
Jugador del Barça
Hozzászólások: 171
Csatlakozott: 2009.05.14. 12:23:37
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2009.05.31. 10:56:54

Messi fiatal , gazdag, és megdolgozott a mi örömünkért ennyi a minimum ami jár neki! Berugott ..és? Kit izgat? :D Megteheti! Amúgy sem ihatott sokat mert ekkora testben az alkhohol hamar átalakul :D:D:D
SEX N MONEY...
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2009.05.31. 10:52:59

Emberek mit kell ezen már annyit tárgyalni. Ha én 3 kupát nyernék 3ból és gyakorlatilag minden egyéni címet bebiztosítanék magamnak(annak ellenére h nem vagyok egy nagyivó) sztem egy hét úgy kimaradna az életemből. :lol:
MIndenki megmosolyogta a dolgot, de senki se ítélte el érte. Barcelona lakosságának a nagy része örömITTAS volt, Messi is megérdemelt egy kis bulit. :wink:
A Fifa egy szégyen
mindorokke_barca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1360
Csatlakozott: 2008.02.10. 10:48:21

2009.05.31. 10:37:36

vkinga, ne haragudj, de te lovagolsz ezen napok óta, hogy milyen rettenetes dolgot művelt Leo azzal, hogy ennyit ivott. És?? Amíg nem idény közben bulizza át az éjszakákat addig nincs semmi gond. Nem kéne túllihegni.
House
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1548
Csatlakozott: 2007.10.14. 08:23:26
Tartózkodási hely: Budapest

2009.05.31. 10:28:03

Hát ez nagyon nagy. :lol: :lol: Valamit nagyon benyalt. :lol:
Kinga, mi csak örülünk hogy végre látjuk emberként Liot, nem istenként. :twisted:
Történelem - 2008-2009
¡Gracias, Pep!
Kép
vkinga
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 273
Csatlakozott: 2009.04.12. 17:06:04

2009.05.31. 10:25:59

Kamarilla írta:
lui1698 írta:
Óriási ez a csávó.
Én kiesek a fotelból a röhögéstől.

:lol: :lol: :lol:
Hát ez marha jó! :lol: Hatalmas vidi! :lol: EGÉSZSÉGEDRE LEO!!! :D :lol:
TÉNYLEG ELÉG VOLT! MIÉRT KELL MÉG MINDIG EZEN LOVAGOLNI ?????Egyébként látszott rajta a fáradtság is. Ebből látszik, hogy nem bulizós típus.
vkinga
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 273
Csatlakozott: 2009.04.12. 17:06:04

2009.05.31. 10:22:41

vkinga írta:Azért elszomorít, hogy hiába próbálok témát váltani, mindig visszakanyarodunk ahhoz, hogy Messi milyen volt a fiesztán. Nem kéne már ezen lovagolni. A BL gólokra, amit betettem, senki nem reagált, hogy hogyan játszott a döntőn, arrais kevesen írtak, hogy már Argentínában van, arra sem. Tényleg fogok videókat feltenni, mert ebből már elég.

A bajnokság ünneplésénél Messi azt mondta, hogy Militónak adná a kupát.

http://www.youtube.com/watch?v=xGDzl9gR ... re=related
Avatar
Kamarilla
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 309
Csatlakozott: 2009.05.01. 22:10:24
Tartózkodási hely: a hátad mögött :)

2009.05.31. 10:16:09

lui1698 írta:
Óriási ez a csávó.
Én kiesek a fotelból a röhögéstől.

:lol: :lol: :lol:
Hát ez marha jó! :lol: Hatalmas vidi! :lol: EGÉSZSÉGEDRE LEO!!! :D :lol:
Kép
Kép
O:) [-o< KÖSZÖNÖM ISTENEM, HOGY BARCA DRUKKERNEK TEREMTETTÉL [-o< O:)
Pusztán cselekedni minden bugris suttyó tud; az igazi ízt az adja meg, AHOGYAN cselekszünk!
Válasz küldése
cron